KINDER- EN ZIJPSEDIJK IN AXEL dag klaas) HTCONCERT /c/eurC#yfÖtDS\ vanaf ot8f \huudjks- rcportagis\ vimhso£ Buurt keert zich alsnog tegen modelvliegclub rheid neelemans DE STEM EMEENTE DNTENISSE bejaardenoorden VAN ZEELAND dag 28 juli KERKDREEF13 AXEL TEL. 01155-1010 TOORVAKHANDEL Weekenddienst Stem-redactie Vlissingse combinatie leidt in klassement Stern-trofee i Zeskamp van KPJ Hulst Halve finalisten bekend in tennistoernooi Hontenisse Rangschikking St.-Jan nog ongewijzigd STRIJD ALPHA NOG NIET GESTREDEN Woonhuis in Putte binnen tien minuten uitgebrand Van Quekelberghe omzeilt Kramer in jeugdtennis- toernooi te Axel Clinge Hulst Lamswaarde St.-Jansteen politierapport A12 ^iteiten -2312 I wil meer vrouwen Bij gelijke kandidaten |en de voorkeur. sie ken en Terreinen, directie J Controller is het verzorgen len beheer, de interne ■ie en het leveren van een dienst aan de interne en atie en bedrijfsvoering. (ij/hij is in het kader van het j belast met: (doen) an van In het financiële deel van palyseren, interpreteren en anciële deel van i en werkzaamheden; leg betreffende pn het functiegebied met eigen dienst, lelijke instanties en het Iven van richtlijnen en pnstkringen binnen het eigen lerzorgen van organisatie- pnleiding daarvan (doen) oen) verzorgen en Activiteiten van de regionale dienst, (doen) pel beheer; (doenj uitvoeren i binnen de regionale dienst; i de werkzaamheden van de ^n en begeleiden van de i dienstkringen binnen het i BE; zeer ruime ervaring in per maand. |n verstrekt door de heer an, onder nr. (076) 27 3545. loor 9 augustus 1986. ZATERDAG 26 JUL11986 T22 PAGINA ZEELAND 2 ito)salaris geldt bij een (38 uur) en is in het Ijk van leeftijd, opleiding clusief 7Va% vakantie sites onder vermelding |e genoemde i linkerbovenhoek van |en uw huisadres met an de Rijks |nst. Postbus 20013, hage. i ontvangst van uw rdt u door het ministerie, ng toegezonden. n Hontenisse maakt bekend iriode van 21 juli 1986 tot 1 lemeentesecretarie (afd. Wei- ieder ter inzage ligt het on torden in de Provincie Zee- nnen gedurende deze termijn tegen het ontwer.p-plan indie- aten van Zeeland. jli 1986. turgemeester van Hontenisse, Mr. A.A.L.G.M. Kessen. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"1 19.00 uur pRAFTEN BLUES ts „DE PERK" 'erkpolderhaven. gang gratis. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiii'1110 VA miljoen voor renovatie wegen O OS I C II- De te verbeteren weggedeelten op het traject Rode Sluis- Drieschouwen staan extra-zwart aangegeven. (ADVERTENTIE) (itostw Blerkaalatraat 10, Hulat 01140-13084 Axelaeatraat 2, Terneuzen 01150-18184 Voor redactionele zaken, dus niet voor adverten ties of bezorgklachten, kunt u dit weekeinde contact opnemen met Rein van der Helm 01170- 3370. B.g.g. 01153-1534. Zondagmiddag 01150- 17920. MG8LA0 VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoon nummers op pagina 2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen; Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jansen (plv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Joep Trommelen, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Hulst: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Advertentie-exploitatie inspecteur Zeeland: 0. Menu, privé tel. 01150- 95839. 85-10 Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Nu de twee wedvluchten voor de oude duiven, beide provinciale vluchten gehouden vanuit Or leans, er op zitten wordt het (voorlopige klassement) voor de Stern-trofee 1986 aange voerd door de gebroeders Post uit Vlissingen. De combinatie won op 17 mei de 23ste en op 5 juli de 16e prijs met hun eerstafgegeven duif.Er volgen nu nog twee provinciale wedvluchten voor de jonge duiven eveneens van uit Orleans. De verder stand is momenteel: 2. A. Wanjon Sou burg met 41 punten. 3. P. An- theunis Hulst 224. 4. L. van Wallenburg Souburg 250. 5. J. Oele 's-Gravenpolder 313. 6. W. Timmerman Sint Jnateen 384. 7. A. Schaap Groede met 413 punten. In de overnachtfondvlucht gehouden vanuit Dax be haalde een tien-jarige duif van P. Anthenis uit Hulst een fraaie dertiende prijs. Aan het provinciaal concours werd door 743 duiven deelgenomen. Winnaar werd een duif van R. Hendriks uit Hulst met een gemiddelde snelheid van 944,06 meter per minnut. 2. F. Gle- rum Kruiningen, 3. J. van Hoeve Groede. 4. W. den Ha mer Philippine, 5. R. van de Veeke Terneuzen, 6. J. Vente- vogel Nieuw en Sint Joosland, 7. L. Schoolmeester IJzendijke, 8. P. Antheunis Hulst, 9. G. Tas Waterlandkerkje, 10. W. Weg man Terneuzen. Uitslag provinciale marathon een- daagsfoindvluchten voor de oude dui ven: 1. A. Vermeulen Breskens, 2. G. Du- sarduijn Groede, 3. C. de Putter IJzendij ke, 4. A. Mattens Sint Jansteen, 5. R. van de Berghe Sas van Gent. 6. Combinatie Elegeert Sas van Gent, 7. J. van Spaan- donck Sint Jansteen, 8. J. van Peenen en zoon Vlissingen. 9.G. van Dalen Graauw, 10. P. Coene Koewacht 11. J. Antheunis Sint Jansteen, 12. R. van de Veeke Ter neuzen, 13. Ch. Aerts Kruiningen, 14. Ch. de Beule en zoon Heikant, 15. L. de Waal en zoon Kloosterzande. Uitslag wedvlucht vanuit Cambrai van De Snelle Duif te Clinge met 115 jonge duiven, 1. W. de Kind, 2 en 4 Jos de Bur ger, 3. P. de Vos, 5. S. van Duyse, 55 oude duiven: 1 H. de Schepper, 2 en 4 J. Wil- laert, 3. A. de Backer, 5. S. van Duyse, anuit Quievrain met 61 jonge duiven,1. J. Seghres, 2. H. de Scheppe, 3 en 5 R. Pi- laet, 4. J. van de Brande en zoon, met 49 oude duiven, 1, 3 en 4 P.Goossens, 2. J. Goovaert, 5.1. Merckx. Van een onzer verslaggevers AXEL/MIDDELBURG - Het Zeeuws provin ciebestuur wil een en een kwart miljoen gul den uittrekken voor de hoognodige verbete ring van de Kinderdijk en Zijpsedijk in Axel. De verbetering omvat nagenoeg het gehele traject Drieschouwen-Rode Sluis. Bedoeling is met de werkzaamheden in 1987/1988 te beginnen. Provinciale Waterstaat, die de weg aan een onderzoek heeft onderworpen, heeft uit gevogeld dat de weg in vijf vakken kan worden verdeeld, elk met een verschillende on- derhoudstoestand. Drie ge deelten blijken het met ge woon onderhoud nog te red den, de twee overige vakken dienen fors verbeterd te wor den. De toestand van de Kinder dijk wordt (tussen km 3.419 en km 4.100) ronduit 'uitermate slecht' genoemd. Een gedeelte van ruim 2 kilometer op de Zijpsedijk (tussen km 0.541 en km 2.603) is versleten. Waterstaat denkt de Zijpse dijk, minder verkeersintensief dan de Kinderdijk, te kunnen verbeteren door het aanbren gen van een nieuw profiel met daarop een vijf centimeter dikke asfaltlaag. De aanwe zige kantstroken, bestaande uit betonbanden en keien moet worden vervangen door een steenfundering om te voorko men dat deze randen zich later wer aftekenen in de vorm van scheuren in de nieuwe asfalt- deklaag. De oplossing voor de Kin derdijk is rigoureuzer. Aange zien dit wegvak veel meer verkeer te verwerken krijgt dan de Zijpsedijk (metingen hebben uitgewezen dat 3.000 voertuigen per etmaal passe ren, waar ook meer vrachtver keer) is een volledige recon structie vereist. Er moet een zandbed komen met daarop een steenfundering en vervol gens een asfaltverharding. Aan Provincale Staten wordt een voorbereidingskre diet gevraagd van 120.000 gul den. Van een onzer verslaggewers HULST - De KPJ kring Hulst houdt zondag 27 juli de jaar lijkse zeskamp. Omdat de laatste activiteiten van de KPJ minder belangstelling toonden is flink aan de for mule gesleuteld. Er zijn di verse nieuwe spelen in de zes kamp opgenomen die de leden tot deelname moeten stimule ren. De zeskamp wordt gehou den op het voetbalveld van Lamswaarde. Er wordt op de volgende onderdelen gestre den: auto duwen, waterspel, vatenrace, rollen tapijt, rode draad en zeephelling. De on- moeting begint om 11.00 uur. De KPJ kring Hulst heeft vijf afdelingen, Kloosterzande, Lamswaarde, Koewacht, Graauw en Philippine. Van onze tennismedewerker KLOOSTERZANDE - Het tennistoernooi Hontenisse is in de C-categorie gevorderd tot de halve finales. Nadat eerder Gijon Asselman zich reeds plaatste voegde zich daar ook Mark Leenknegt bij. De Hul stenaar stond William Assel man slechts twee games toe (6- 2, 6-0) en plaatste zich in de halve eindstrijd tegenover Gijon Asselman. In de onderste helft van het schema had de tweede ge plaatste Jan-Willem Bartz de nodige moeite met Evert van Kampen. Van Kampen trok zelfs de eerste set naar zich toe in de tie-break en bleef ook in de daaropvolgende sets Bartz hardnekkig volgen. Het was niettemin Bartz die uiteinde lijk zegevierde met 6-7,6-4,7-5 en daarna met tegenstander Peter van Veldhoven duidelijk minder moeite had (6-1, 6-0). Ronald van Remortel maakte het rijfje van de vier halve fi nalisten vol. Hij won met 7-6, 6-0 van Jan de Klerk. In de D-categorie zijn naast Evert van Kampen nog twee halve finalisten doorgedron gen. Eddie Dobbeleir wordt de tegenstander van Van Kam pen dankzij zijn overwinning op Liet Erpelinck met 6-3, 6-2 en Paul Boeijkens maakte ook gisteren duidelijk waarom hij eerder de tweede geplaatste Leo van Hoije had uitgescha keld. Hij won met 6-4, 6-3 van Erik van Tatenhove. Ook in de D-categorie bij de dames zijn de halve finalisten bekend. Ria Sterrenberg en Loes Asselman plaatsten zich eerder deze week. Marie-José Baggen en Anita van Broeck kwamen daar inmiddels ook bij. Baggen hield met 6-0, 6-1 Monique Goössen onder de duim, terwijl Anita van Broeck een zege behaalde op Lies Mast met 6- 4, 6-2. In de E-categorie bij de heren is in middels ook al een halve fina list bekend. Eric Heijndricks plaatste zich via een drie sets zege op Cees de Putter (6-3, 4- 6,7-6). NU 700 LEDEN 'Groei en bloei' blijft groeien Van een onzer verslaggevers HULST - De afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen en Noord-België van de Konink lijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde 'Groei en Bloei' blijft gestaag groeien. Werd vorig jaar rond deze tijd het zeshonderdste lid ingeschre ven, nu, een jaar later, is het aantal leden op zevenhonderd gekomen. Het zevenhonderste lid wordt woensdag 6 augustus in de bloemetjes gezet tijdens een propaganda-avond in De Speye in Sas van Gent. Op die avond is er ook een bloem schik-demonstratie door Sandra en Maarten Tor bij n uit Sas van Gent. Verder kun nen de leden, traditiegetrouw, weer genieten van prachtige dia's over siertuinen. De pro paganda-avond begint om 19.30 uur. Van onze correspondent ST.-JANSTEEN - In de strijd om het kampioenschap is de tussenstand nog steeds onge wijzigd. H. Merckx heeft de leiding en E. Verschueren be zet de tweede en R. Gijsei de derde plaats. Nummer twee in de rang schikking, E. Verschueren, zal de schuttersvereniging verte genwoordigen in de Neder landse landenploeg bij het Europees kampioenschap op 3 augustus in het Franse Duin kerken. De volgende schieting voor het clubkampioenschap is donderdag 31 juli om 19.30 uur. Daarvoor, dinsdag 29 juli, is er om 15.00 uur een vakantie- schieting, die tevens geldt als jubileumschieting. Het 60-ja- rig lidmaatschap van Bert Dorsselaer, in schutterskrin- gen beker bekend als Bèr de Pint, zal dan gevierd worden. Deze foto maakt Wim Kooyman vorig jaar, toen de modelvliegers hun nieuwe stek toonden op de voormalige Hulster vuilnisbelt. Van een onzer verslaggevers HULST - Een aantal omwo nenden heeft bij de ge meente Hulst bezwaar aan getekend tegen de plannen van modelvliegclub Alpha om op de voormalige stort plaats aan de Stellestraat in Hulst een clubhuis te bou wen. Ze hopen daarmee te bereiken dat Alpha, die daar nu zo'n twee jaar vliegt, ver dwijnt. De ondertekenaars, waar onder enkele mensen van de Stellestraat die in een eerder door Alpha gehouden en quête lieten weten geen be zwaar te hebben tegen hun aanwezigheid daar, vrezen ondermeer geluidsoverlast, hinder voor het verkeer en verstoring van het landelijk karakter van het gebied. Wil Alpha namelijk bou wen dan moet het bestem mingsplan Buitengebied worden aangepast. Zowel het gebruik van het perceel voor het beoefenen van de modelvliegsport als het bou wen van een clubhuis is in strijd met de ter plekke gel dende bestemming 'Land bouw'. Een van de handtekening- zetters, de heer A. van Haelst, eigenaar van het aangrenzende tuincentrum Terra Nova, is niet alleen bang voor geluidsoverlast maar denkt dat de kans groot is dat er af en toe een vliegtuig uit de koers ge raakt en zijn tuincentrum binnenvliegt. „Het is hier bijna allemaal glas en plexiglas. Als zo'n vliegtuigje daar doorheen gaat is het niet alleen een gevaar voor het personeel maar ook voor het winke lend publiek". Verder wijst hij op het gegeven dat het vliegterrein niet ver van de weg van Axel naar Hulst en de provinciale weg ligt. „Als zo'n vliegtuigje stuurloos raakt en laag over de weg vliegt kan dat gevaar ople veren voor de automobilis- ten. Ze kunnen schrikken". „Ik heb op zich niets tegen het modelvliegen. Maar zo dicht bij de bebouwing is niet goed. Er zijn andere lo- katies die beter geschikt zijn". Om het bezwaar schrift meer kracht bij te zetten is ook Veilig Verkeer Nederland en het Land bouwschap ingeschakeld. Voor de club betekent dit de zoveelste tegenslag in zijn poging binnen de gemeente Hulst defintief voet aan de grond te krijgen. Jaren gele den alweer werd Alpha van de voormalige ÖZO sport velden weggestuurd omdat de buurt klaagde over ge luidsoverlast. Sindsdien is de modelvliegclub op zoek naar een geschikte lokatie. De voormalige stortplaats aan de Stellestraat leek uit eindelijk uitkomst te bieden. Om niet voor een zelfde situatie komen te staan polste Alpha na een periode proefvliegen eerst de buurt middels een enquête. Daar uit bleek dat niemand op enige wijze hinder van het vliegen heeft. „Meer dan tachtig procent heeft zelfs verklaard nooit iets te ho ren", zo berichtte Alpha in onze editie van 5 februari. „Een heerlijk gevoel. Na het drama op de OZO-vel- den nu eindelijk een buurt die alleen maar positief rea geert", aldus een verheugde voorzitter Henk van Veld huizen begin dit jaar. Twee dagen later kon hij het lachen alweer laten. Eigenaar van de belt, Immo Flandria, vertelde Alpha het hele terrein nodig te hebben om er een snel groeien bos in de planten. Of ze maar zo snel mogelijk wilden op krassen. Er was nog een mo gelijkheid open. Immo Flandria bood de model vliegclub een lapje grond van anderhalve hectare te koop aan. Kosten 30.000 gul den. Dat geld had Alpha niet liggen, maar na inschake ling van het bedrijfsleven en het leegplunderen van de spaarbankboekjes van de le den kwam de gevraagde som er. Alpha lijkt gered en vraagt de gemeente Hulst definitief om toestemming zich op de belt te vestigen met een clubgebouw. Zoals gemeld is daar een bestem mingsplanwijziging voor nodig dat door een klein aantal omwonenden is aan gegrepen om Alpha opnieuw een hak te zetten. Voorzitter Henk van Veldhuizen, zachtjesaan moe van al die ongenuan ceerde kritiek, ziet nu al vooruit naar de hoorzitting die op het bezwaar volgt. „Dan kan ik ze precies uit leggen wat er allemaal aan de hand is. Voor zover de be zwaren geluidsoverlast be treffen zijn ze niet relevant. We vliegen er nu al twee jaar en uit al onze metingen is gebleken dat er geen sprake van geluidsoverlast kan zijn. Ik zou graag de mensen spreken die nu ka gen over geluidsoverlast terwijl ze een paar maanden geleden tegenover ons ver klaarden „we horen jullie niet". Gevaar voor het verkeer is er al evenmin. Wij vliegen ver van de weg vandaan. Er is geen enkele reden om daar bang voor te zijn. Bo vendien, als de modelvlieg sport echt zo gevaarlijk zou zijn dan snap ik niet waarom wij kunnen vol staan met een gewonen huis-tuin en keuken WA verzekering. En als er een groep verstand heeft van ri sico is dan zijn het toch wel verzekeraars. Deze sport is heel veilig. Daarnaast zijn we ook nog verzekerd via de Ko ninklijke Nederlandse Ver- .eniging van Luchtvaart. Wat kunnen we nog meer doen". Geen gevaar Het tuincentrum Terra Nova loopt volgens Van Veldhuizen helemaal geen gevaar omdat aan de zuid kant van het terrein, aan grenzend aan Terra Nova, een bomenrand is. Boven dien wordt enkel maar rich ting noordkant gevlogen. „Dan staan wij met de zon in onze rug. Dus daar moeten helemaal geen regels voor worden opgesteld. Dat spreekt voor zich". Wat hem het meeste grieft is dat niemand van de be zwaarmakers zijn licht eerst heeft opgestoken bij de mo delvliegclub. „Ik heb nog nooit iemand van die men sen gezien. Ik zou graag hebben dat ze langskomen. Dan kunnen ze met eigen oog zien dat er absoluut geen enkel gevaar in schuilt". GEZIN KAN TERNAUWERNOOD ONTSNAPPEN Van een onzer verslaggevers PUTTE - In Putte is gister morgen vroeg een woonhuis aan de Julianastraat 13 in nauwelijks tien minuten ge heel uitgebrand. De getroffen familie Van der Borst is al haar bezittin gen in de brand verloren. r De brand werd tegen kwart over zes ontdekt door de zoon van de getroffen familie Van de Borst. De jongen rende naar boven en waarschuwde zijn ouders en zijn zusje. Met moeite kon het gezin nog uit de woning vluchten en via het balkon van de buren ontsnap pen. Van onze tennismedewerker AXEL - De resultaten van de Zeeuwse tennisjeugd in het jeugdtennistoernooi te Axel zijn voor wat betreft de jon gens goed te noemen. Zowel bij de 14-jarigen als de 16-ja- rigen wordt de dienst uitge maakt door het kwartet Je roen Everling, Tim van Veld hoven, Bernd van Quekel berghe en Guido Tolhoek. Dit viertal wist zich in beide leef tijdscategorieën te plaatsen voor de halve eindstrijd. In de 16-jarigen groep plaatste Bernd van Quekel berghe zich gisteren voor de halve finales door Pieter Kra mer uit Poortugaal in drie sets te verslaan (3-6, 6-2, 6-1) en omzeilde hiermee een lastig obstakel. Van Quekelberghe moet vandaag de strijd aan binden van Tim van Veldho ven. Van Veldhoven voert overigens het schema aan bij de 14-jarigen, waarin hij de eerste ronde winnend afsloot met 6-0, 6-3 tegen Martij n van Assem. Ook hier is in de halve finale Bernd van Quekel berghe zijn tegenstander. On derin het schema bekampen Jeroen Everling en Guido Tol hoek elkaar evenals op hel schema bij de 16-jarigen Everling kende in de eerste ronde weinig problemen met de Groninger Mare Hartsema (6-2, 6-0) en Tolhoek versloeg met 6-0,6-2 Martin Hamelink. In tegenstelling tot de jon gens ontmoetten de Zeeuwse meisjes sterke tegenstand. Het is alleen Isabelle Leenhouwers uit Sluis die in beide leeftijds categorieën wist door te drin gen tot de halve finales. Bij de 14-jarigen versloeg zij met 6-3 7-5 Klaartje de Smit en bij de 16-jarigen won zij het duel te gen Manon Kienjet met 1-6, 6- 4, 6-3. In de 12-jarigen leef tijdscategorie bij de jongens bestaan er blijkens de uitsla gen grote krachtsverschillen met de geplaatste halve fina listen. Zo won Sebastien Rot tier met 6-1, 6-0 van Boas Bie- rings, Milan Albicher hield Je roen Rengrengulu op veilige afstand (6-1, 6-2), Richard Ha melink won met 6-1, 6-0 var John Wisse en Jean-Loup var de Wiele stond Laurens Visser zelfs geen enkele game toe. Enkele uitslagen: Jongens enkel tot en met 10 jaar: Christian var den Branden-Raymond van dei Klis 3-6, 6-3, 6-1. Meisjes enkel tol en met 12 jaar: Marielle van Soest- Ciska Kramer 6-1, 6-1, Esther Pas- tor-Marije Heeringa 6-2, 6-0, Ti neke Kramer-Greetje de Prest 6-2 6-3. Meisjes enkel tot en met U jaar: Kim Veldhoen-Frances:'; Adriaansens 6-2, 6-2, Annemarie Mikkers-Manon Kienjet 6-2, 6-4 Caroline Stok-Tineke Kramer 6-0 6-3. Meisjes enkel tot en met 1( jaar: Annemarie Mikkers-Fran- cesca Adriaansens 6-1,6-0. Plaatselijk nieuws Benoeming - Pater Maris Gillis Blommaert, afkomstig uit Clinge, is benoemd tot pas toor in de Belgische plaat; Waterland-Oudeman. Op h september zal hij in die paro chie geïnstalleerd worden. Ouderenkaarting - In dien stencentrum De Lieve were een prijskaarting gehouder voor ouderen waaraan 3! kaarters deelnamen. Uitslag 1. P. Antheunis, Hulst; 2. Jo; de Burger, Clinge; 3. mevrouw Peters, 4. A. Boone, 5. me vrouw Van der Ha, aller Hulst. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden leden van de bridgeclub de negende wed strijd van de zomercompetitie Het was een draaiende mit- chell met dertien paren. Uit slag: 1. dames Biesbroeck- Goosen, 2. echtpaar Baggen, 3 heren Rademakers-Etkins. Vakantieschieting - De laatsti vakantieschieting van de schuttersvereniging St.-Jar wordt op 29 juli gehouden orr 19.30 uur. VV Steen - Zaterdag 26 jul begint de training voor het le 2e en 3e elftal. Trainer Petei van de Boogert is reeds zovei genezen van zijn blessure dal hij langs de lijn op krukker ofwel zittend instructies kar geven. KAPELLEBRUG - Gister morgen werd op het rijwiel pad gelegen langs de Gentse vaart de bromfietser H. de B. uit Hulst aangereden door een personenauto bestuurd door A. D. uit het Belgische Vrase- ne. De Belg, die vanuit een af rit van een benzinestation van het hek werd gisteren ont dekt en moet zijn gebeurd in de periode gelegen tussen 16 en 25 juli. SCHOONDIJKE - Gistermid dag kwamen twee personen auto's bestuurd door' J.A. uit Oostburg en J. de F. uit Schoondijke bij een inhaalpo- ging met elkaar in botsing. Dit gebeurde toen A., R. wilde in halen. Beide voertuigen liepen schade op. kwam had volgens zijn ver klaring tegen de politie de bromfietser niet zien aanko men. De schade aan beide voertuigen was gering. TERNEUZEN - Namens de gemeente Terneuzen werd gis teren bij de politie in die plaats aangifte gedaan var diefstal van een afsluithek van het jachthaventje aan de Rosseveltlaan, waarde circE 3000 gulden. De verdwijning

de Stem | 1986 | | pagina 15