Ijzen IMARILEEN VERGOUWEN UIT HULST: 6Ik hoop er volgend 6s] iaar terug te keren aan B.V. VAKANTIEWERK Zitterras op wallen Hulst \eet I striële amping De Vogel angeprezen door \CSI-con troleurs IE STEM Nieuwe terminal linker oever Opening school Sluis leuke happening A. van Hoeve wint wedvlucht van Gr oot-T erneuzen IGS- EN ■MONTEUR JURMAN Schietingen VAN ZEELAND HULST - Als dit bericht wordt gedrukt is Marileen Vergouwen uit Hulst waarschijn lijk al op weg naar Spanje voor een welver diende vakantie van drie weken. ALLROUND ERREIN ZEER KINDER VRIENDELIJK Activiteiten |ij De Vogel Hengstdijk IN ANTWERPEN Plaatselijk nieuws St.-Jansteen Hulst Nieu w-Namen noMPERDAG 10 JUL11986 122 PAGINA ZEELAND 2 i X 90 cm 1 C, J V 17/ivi oom tvnyor moml/innemers 1 ihordeur I populair Prde uitvoering pet schopplaat, smaterialen ke montage- afmeting: 215 x 90 cm UKHItti:::::;: Iin§ S1 $Ï23jj *- v.-;.C Van een onzer verslaggevers De achttienjarige studente, die het diploma ge zondheidszorg van de LBO De Rietvliet in Hulst op zak heeft en volgend jaar gaat studeren aan de MDGO in Vlissingen, heeft de afgelopen maand als keukenhulp in De Sterre in Clinge gewerkt. te doen maar kwam iedereen zolang de voorraad strekt l de winkeL bedige indiensttreding, ■tussen 5-6 uur 18642 bstr. 41A Breda. \„Om zelf het geld voor mijn vakantie te verdienen", zegt ze. „Maar ook om straks mijn kamer in Vlissingen te kunnen inrichten". Het is de eerste keer dat ze in de va kantieperiode aan de slag gaat. En ondanks dat ze een hele week schoonmaak dienst heeft gehad en druk met zeem, spons en dweil in de weer is geweest, bewaart ze enkel prettige herinne ringen aan haar 'oponthoud' bij het instituut voor geeste lijk gehandicapten „Echt, het was er heerlijk werken Ik hoop dat ik vol gend jaar daar opnieuw naar toe mag. Omdat ik al vroeg klaar was met mijn examen was ik de eerste va kantiewerker. Ik werd aan gesteld als keukenhulp. Dat betekent aardappels pitten, worteltjes schrappen, af wassen, soep opscheppen Maar ik werd vanaf de eer ste dag behandeld als iemand die er al jaren werkt". De indruk dat ze misbruikt werd of harder moest werken dan de rest? „Nee hoor, geen moment. Er waren natuurlijk ook rotklusjes daarvoor aan de beurt". Het kostte haar weinig moeite een vakantiejobje te vinden. „Ik had op drie plaatsen gesolliciteerd. De Sterre schreef de volgende dag al een briefje terug dat ik meteen aan de slag kon". Trots als een pauw stapte ze dan ook vier weken geleden op haar eerste baantje af. „Nu kreeg ik de kans zelf iets te verdienen. Mijn ouders werken allebei maar ik vind het niets om mijn ouders overal voor te laten betalen. Ik wil zelf geld ver dienen. Zelfstandig zijn. Het geld dat ik nu heb, heb ik helemaal zelf verdiend, dus dan kan ik er zelf ook mee doen wat ik wil". Marileen vindt het des te leuker omdat het idee bij De Sterre te gaan werken van haar zelf is. „Mijn ouders hebben het er wel eens over gehad om vakantiewerk te doen maar ze hebben me volledig vrijgelaten. Ze wis ten er niets van dat ik bij De Sterre had gesolliciteerd. Leuk toch als je dan de vol- De Stem start vandaag met de zomerserie Vakantiewerk'. Hierin wordt wekelijks een of meerdere keren relaas gedaan door scholieren en studenten die hun over vloed aan vrije tijd aangrijpen om een extra zakcentje bij te verdienen als vakantie hulp. Voor de een is het puur noodzaak om het hoofd in de dure studentenstad bo ven water te houden. De ander doet het om er een lekkere vakantie aan over te houden. Is vakantiewerk eigenlijk leuk werk? Brengt het genoeg op? En maken 'ba zen' geen misbruik van het fenomeen vakantiehulp door de jonge studenten harder te laten werken dan het vaste personeel? Antwoorden op deze en andere vragen vindt u de komende weken in deze rubriek, vakantiewerk. gende dag al kunt begin nen". Het ging haar in het begin helemaal niet zo goed af. Thuis is ze dan wel gewend om ma met allerlei klusjes te helpen, in de grote keuken van De Sterre gaat het er toch anders aan toe. „Ik heb verschillende keren de lepel in de soeppan laten vallen. De koks moesten hem er tel kens uitvissen", lacht Mari leen. „En toen ik in de schoonmaakploeg zat moest ik met zo'n groot boenma- chinen door de gang. In het begin vloog dat ding alle kanten uit. Maar alles went". Haar vrienden keken he lemaal niet gek op toen ze als eerste zei naar een va kantiejobje uit te kijken. „Iedereen vond het wel leuk. De meesten hebben daarna ook geprobeerd iets te pak ken te krijgen". Na de vakantie is het voor Marileen zoetjesaan tijd richting Vlissingen te ver trekken. De eerste drie jaar krijgt ze op de MDGO de al gemene opleiding. Daarna hoopt ze zich te kunnen spe cialiseren op het terrein van de kraamzorg. „Met baby's werken lijkt me erg leuk". Overigens biedt de studie, naast een uitzicht op een be tere toekomst, de eerstko mende jaren ook perspectie ven voor haar 'vakantie- baan' bij De Sterre. „Als ik er een jaar heb opzitten, heb ik natuurlijk ook al wat er varing in de verpleging. Dat kan daar goed van pas ko men". Marileen in de keuken van De Sterre. - fotowimkooyman Van een onzer verslaggevers ENGSTDIJK - Het recrea- egebied De Vogel in Hengst- jk is door controleurs van ufo Camper Service Intema- laal (ACSI) aangeprezen als !Q van de meest 'kinder- iendelijke' campings in Ne- irland. Enkel het kampeerterrein a in het familiepark Duinrel Wassenaar scoorde hogere :hnologii 1NOLOGIE Van een onzer verslaggevers GSTDIJK - Op het re- itiegebied De Vogel in igstdijk worden deze week Hink wat activiteiten op iw gezet. 'andaag (donderdag) be lt om 18.30 uur de eerste vis- d die meetelt voor het ipioenschap. Vrijdag 11 ju- irijskaarting (bieden en jo- en), 20 uur. Zaterdag 12 ju- 14.30: schieting op de lig- ide wip. 's Avonds dansen rt orkest. Zondag 13 juli: koffieconcert met fan- 'e Excelsior uit Terhole, k3°: gaaibolling, 19.00: kin- 'bingo, 20.00: bingo-avond, landag 14 juli: 14.00: vossen- it 's Avonds karate-de- instratie en body-building, treden jazzballet groep Syn- apotion uit Temeuzen. iarna lampionoptocht. ^UVOOR ZUIDWEST - nederland 'toren oeuzen, Hulst en Goes, sssen en telefoon- "fers op pagina 2. »lngsti|den: s°-12.30/l3.30-17.00uur. toctle keuzen: Rein van der m (editie-chef), Jan ®en(piv. chef)i Emile n'Co Meertens, Joep "melen, Cor de Boer p), Ton Koomen (sport). fnk Deii' EuQène b Middelburg: 'K postma. '"tle-exploltatle cteur Zeeland: ®nu. privé tel. 01150- ogen. De derde Nederlandse camping die door de ACSI werd geselecteerd is camping Zonneweelde in Nieuwvliet, bij de West-Zeeuwsvlaamse kust. Het lijstje kindervriende lij ke campings door heel Europa is tot stand gekomen op initiatief van de redactie van De Automobilist Die con stateerde dat men, zoekend naar kampeerterreinen waar je met kinderen goed terecht kunt, vaak is aangewezen op de wat cryptische omschrij vingen in kampeergidsen. Vandaar een verzoek aan AC SI, bekend van de lijvige kam- peergids, om een aanbeveling te doen. Dat verzoek leidde tot een 'brainstorming' van een groot aantal controleurs van ACSI en tot een selectie op persoonlijke titel van een fors aantal kampeerterreinen met als criterium 'leuk voor kinde ren', verspreid over Europa. Voor wat betreft De Vogel in Hengstdijk worden vooral de spel- en zwemmogelijkhe- den op de camping aangepre zen. Zonneweelde noemen de ACSI-controleurs 'een echte gezinscamping waar aan alle leeftijdsgroepen is gedacht'. Van een onzer verslaggevers ANTWERPEN - Twee Inter nationale ondernemingen - Varant NV en Westerlund Corporation NV - hebben aan gekondigd op het Antwerpse linkeroevergebied aan het Vrasenedok een nieuwe termi nal te willen bouwen voor op slag en overslag van bospro- d uk ten. Het eerste stadium van het projekt zal een oppervlakte van 73.000 vierkante meter be slaan, waarop vier magazij nen van 8100 vierkante meter elk gebouwd zullen worden. De terminal, met 300 meter kadelengte en 60 meter steiger, zal operationeel zijn tegen het einde van 1986. De betrokken ondernemingen verwachten er 3- a 400.000 ton goederen per jaar te behandelen. Van onze correspondent SLUIS - De leerkrachten, de oudercommissie en de leerlin gen van de protestants- christelijke basisschool De Poorte in Sluis hebben een leuke happening gemaakt van de opening van hun nieuw on derkomen in de J. H. van Da lestraat waarin voorheen de rk kleuterschool was geves tigd. De protestant-christelijke basisschool is per 1 augustus 1985 bij de inwerkingtreding van de wet op het basisonder wijs ontstaan uit de voorma lige christelijke kleuterschool De Bezige Bijtjes en de christelijke lagere school. Bij de voor de vorming van de ba sisschool noodzakelijke aan passing en herhuisvesting van de scholen in Sluis bleek dat De Poorte het betrekkelijk nieuwe schoolgebouw in de Kloosterstraat diende te ver laten en na de noodzakelijke aanpassingen ondergebracht moest worden in het schoolge bouw in de J. H. van Dale straat. Het besluit hiertoe werd op 1 april 1985 genomen en bij de openingsceremonie was bij deze datum, 'inname van Den Briel', aansluiting gezocht. Immers, burgemeester mr. J. Asselbergs en de inspectrice voor het basisonderwijs, me vrouw M. A. de Kroon, domi nee C. Balk, voorzitter van het schoolbestuur en L. Bliek, voorzitter van de bouwcom missie moesten hiervoor de speciaal opgerichte poort open rammen. Daarna werd door de Een van de leerlingen onthult in gepaste kle dij het naambord van de school. - fotowimkooyman leerlingen van de school een spel opgevoerd. Hierna was het de beurt aan de verschillende sprekers waarbij naast burgemeester Asselbergs en dominee Balk ook de onderwij sinspectrice mevrouw De Kroon het woord voerde. Na het officiële ge deelte volgde een open dag. Van een onzer verslaggevers HULST - Met medewerking van de gemeente wordt momenteel bovenop de vestingwal bij de Gentse poort gewerkt aan de reali sering van een zitterras. De voorziening is een initia tief van de uitbater van het onder de wal gelegen café Sja- let, die dan ook voor de kosten opdraait. Het terras is te bereiken via een houten trap, die momen teel wordt aangelegd. De ge meente heeft bedongen dat ook niet-gebruikers van het terras van de trap gebruik mogen maken. „Het is daar voor bezoekers van Hulst eigenlijk een logische plaats om een wandeling over de stadswallen te beginnen", zegt wethouder G. van de Voorde. „Deze voorziening past goed in het kader van het verder toe ristisch aantrekkelijker ma ken van Hulst". Wandelaars die nu aan de Gentse poort komen, zien de wallen abrupt eindigen. Om hun tocht voort te zetten moe ten ze dan noodgedwongen een paar honderd meter teruglo pen. Met de aanleg van de trap komt daaraan nu een eind. Voordat de benodigde vergun ning werd afgegeven, is nog overleg gevoerd met Monu mentenzorg. Daar zag men geen enkel bezwaar tegen het plannetje. Van onze duivensportmédewerker TERNEUZEN - Ad van Hoeve heeft de afgelopen zaterdag gehouden wedvlucht van Groot-Terneuzen op zijn naam geschreven. Aan dit concours vanuit Orleans werd door 234 oude duiven deelge nomen. De winnende duif kwam tot een snelheid van 1436 meter per minuut. 1. Ad van Hoeve, EMM Temeu zen; 2. G. Neels en zoon, EMM Ter- neuzen; 3. Chr. de Graaf, Hoop Biervliet; 4. J. Vermorken, De Een dracht Temeuzen; 5. P. Cornells, Jong Maar Moedig Driewegen; 6 en 10. J. Dane, De Reisduif Sluiskil; 7. J. Bruggeman, Voorwaarts Zaamslagveer; 8. M. Hendrikse, De Reisduif Hoek; 9. A. Baart, De Een dracht Temeuzen. De Reisduif Graauw in samenspel met De Postduif Lamawaarde, 119 oude duiven, 1338,09 mpm: 1,2,4 en 5. De Baer-De Roeck, 3. W. Volle man, 6. gebroeders De Koster, 7. G. Vioen, 8. J. de Rijcke, 9. Jac. van Grol en zoon, 10. G. Kouzijer. Strijd in Vrede Groede, 77 oude duiven, 1401,34 mpm: 1. J. Manha- ve, 2,6 en 8. G. Dusarduijn, 3. E. Ulijn, 4 en 9. A. Schaap, 5. G. Du sarduijn Gzoon, 7. J. van Driel, 10. G. Schautteet. Hoop Biervliet, 69 oude duiven, 1378,99 mpm: 1. P. Dingemanse, 2. Ch. de Graaf, 3. P. de Bree, 4,6,7 en 8. A. Simonse, 5. J. Lecluyze, 9. Van de Linde-De Regt, 10. C. van Belois. Nog Sneller Breskena, 95 oude dui ven, 1382,67 mpm: 12 en 6. J. Reyn- voet, 2 en 5. Iz. Pleijte, 4. Ch. de Looze, 7. Iz. den Dekker, 8. J. Boeije, 9. J. Van Gijs, 10. R. de Smit. De Snelvliegers Oostburg, 75 oude duiven, 1342,52 mpm: 1. J. Simpe laar, 2 en 9. J. de Smet, 3. R. van Hee, 4. G. Tas, 5,6 en 10. M. Buysse. VZV Hoofdplaat, 72 duiven, 1353,36 mpm; 1 en 3. H. Calon, 2 en 8. J. Waebeke, 4. W. van Grol, 5. combi natie Den Hamer, 6. J. Boone, 7. Joh. Martens, 9. A. de Poorter en zoon, 10. A. Martens. De Reisduif Philippine, 77 oude duiven, 1369,15 mpm: 1. J. de Mul en zoon, 2. F de Mul, 3 en 4. M. Hendrikse, 5. L. Moerman, 6. G. Roegiers, 7 en 8. P. de Winne, 9. E. en L. Breepoel, 10. F. Roegiest Cambrai Samenspel Hulst-SL-Jansteen, 632 jonge duiven, 1206,09 mpm: 1 en 7. P. Sturm, 2. Th. Casteels, 3. Aug. van Helsland, allen Hulst; 4. R. Danckaert, St.-Jansteen; 5. Aug. de Cauwer, 7. J. Dhanis, beiden Hulst, 8,9 en 10. Joh. van Spaandonck, St- Jansteen. De Reisduif Graauw in samenspel met De Postduif Lamswaarde, 311 jonge duiven, 1209,67 mpm; 1. De Baer-De Roeck, 2. G. Kouijzer, 3 en 8. Jos van Laere, 4. L. van Vliem- berghen, 5,6 en 7. P. van Daalen, 9. G. van Daalen, 10. E. Boshuizen. Beaumetz De Eendracht Temeuzen, 360 jonge duiven, 1217 mpm; 1 en 4. R. de Schoolmeester, 2. M. de Roo, 3 en 6. F. Temmerman, 5. J. den Hamer, 7. C. Oppeneer en zoon, 8. Jos Koek, 9. Jac. Harte en dochter, 10. Jac. Wisse. Met 101 oude duiven, 1237 mpm: 1 en 8. F. Mollet, 2. P. de Blaeij, 3. W. Cauwels, 4 en 7. J. Ze- gers, 5. F. van Hecke, 6 en 9. A. Nieuwelink, 10. J. Geelhoed! De Vrede Sas van Gent, 339 jonge duiven, 1227,27 mpm; 12 en 5. B. van de Berghe, 2,7 en 9. W. Winne, 4. O. Obrie, 6. gebroeders Martens, 8. F. Kox, 10. J. van Oppen. Met 82 oude duiven, 1251,04 mpm: 1. com binatie Elegeert, 2. R. Cappaert, 3. B. van de Berghe, 4 en 5. Th. van De Reisduif Philippine, 320 jonge duiven, 1225,91 mpm; 1. G. Roe giers, 2. F. Roegiest, 3. R. Lippens, 4. W. Lauret, 5. M. Ploegaert, 6,7 en 10. F. Dieleman, 8. A. Buijze, 9. C. Obrie. Steeds Sneller IJzendijke, 133 oude duiven, 1234,11 mpm: 1 en 6. A. Del- laert, 2,8 en 9. A. Noteboom, 3 en 10. H. Dellaert, 4.1, de Cocq, 5. P. Del- laert, 7. M. Notschaele, met 448 jonge duiven, 1234,77mpm. 1. A. Claeys, 2 en 8 B. Provoost, 3. Com binatie De ASmet, 4. M. Rodts, 5. R. Thomaes, 6. I. de Cocq, 7 en 10 A. Dellaert, 9. A. Noteboom. WOLPHAARTSDIJK - Doel naar Hoger, staande wip, 26 schut ters: eerste hoge vogel: P. Stoutha- mer, Zorgvlied; tweede hoge vogel: P. Dekker, Doel naar Hoger; derde hoge vogel: I. Helmstrijd, Juliana; eerste zij vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede zij vogel: K. Schipper, St.-Andries; derde zi^ vo gel: J. de Koeyer, Diana; vierde zijvogel: A. van Loo, Doel naar Ho ger; vijfde zij vogel: C. Stouthamer, Zorgvlied; zesde zij vogel: L. Ver donk, Doel naar Hoger; grootste aantal (6): P. Maat, Zorgvlied. HEINKENSZAND - Soranus 2, staande wippen, 45 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: J. Rentmees ter, Willem Teil; tweede hoge vo gel: J. Platschorre, Zorgvlied; eer ste zij vogel: M. Verdonk, Concor dia; tweede zijvogel: C. de Jonge, Soranus 2; derde zij vogel: B. Meij er, St-Andries; vierde zij vogel: E. Rentmeester, Willem Teil; grootste aantal (6): H. van de Dries, Eensge zindheid. Wip 2: hoge vogel: L. van de Boogaart, Willem Teil; eerste zij vogel: J. Rentmeester, Willem Teil; tweede zij vogel: R. Belaert, Diana; grootste aantal (5): A. de Jonge, Soranus. KOEWACHT -Zaal P. van Steene, 34 schutters: hoge vogel: E. Fierens, Lokeren; eerste zij vogel: D. van Steene; tweede zij vogel: A van Overloop, beiden Koewacht; groot ste aantal (4): R. Roels, Sinaai. HENGSTDIJK - De Vogel, 20 schutters: hoge en beide zij vogels: E. Vereertbrugge; grootste aantal (6): P. Vereertbrugge, beiden Den- dermonde. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 27 schutters: hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: A, de Waal, Kloosterzande; tweede zij vogel: R. Baart; grootste aantal (4): F. van Hooye, beiden Koe wacht. LAMSWAARDE - Zaal De Vier Jaargetijden, 54 schutters: Wip 1: hoge vogel: R. de Sterke, Zelzate; beide zij vogels: A. Dobbelaar, Boschkapelle; grootste aantal (5): J. Akkermans, Lamswaarde. Wip 2: hoge en eerste zijvogel: R. de Sterke, Zelzate; tweede zij vogel: J. Verschoten; grootste aantal (4): mevrouw Der Weduwe, beiden Kloosterzande. KLOOSTERZANDE - Zaal De Reizende Man, 43 schutters: eerste hoge en eerste zijvogel: P. Neve; tweede hoge en tweede zij vogel: Th. Asselman; grootste aantal (5): E. Picavet, allen Kloosterzande. KOEWACHT - Zaal P. de Vlieger, 44 schutters: hoge vogel: W. Fer- ket, Stekene; eerste zij vogel: R. Smet, Koewacht; tweede zij vogel: L. Dullaert, St.-Pauwels; grootste aantal (4): E. Fierens, Lokeren. WESTDORPE - Zaal Oude Raed- huys, 40 schutters: eerste hoge vo gel: A. van de Putte; tweede hoge vogel: T. van Acker, beiden Asse nede; beide zij vogels: R. Herwegh, Heikant; grootste aantal (5): J. Bracke, Axel. WESTDORPE - St-Sebastiaan, staande wippen, 80 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: R. Saverwils, Roeselaere; tweede hoge vogel: A. Dhont, Elversele; eerste zij vogel: R. Neijt, Puyenbrug; tweede zijvó- gel: J. Remery, Westdorpe; derde zij vogel: P. Kerckhaert, Axel; vierde zij vogel: F. Opsomer, Puyenbrug. Wip 2: eerste hoge vo gel: Th. Willems, Puyenbrug; tweede hoge vogel: F. de Cooker, Elversele; eerste en tweede zij vo gel: C. Dijselinck, Puyenbrug; derde zij vogel: A. Dhont, Elver sele; vierde zij vogel: G. SONNE- VILLE, eRTVElde. Wip 3: beide hoge vogels: A. de Beleir, Westdor pe; eerste zijvogel: P. de Busscher; tweede zij vogel: G. Sonnevile; derde zij vogel: L. de Busscher, al len Ertvelde; vierde zij vogel: W. de Vrieze, Westdorpe- De Bonte Duif Aardenburg in sa menspel met De Grensvliegers Eede, 279 jonge duiven, 1230,8 mpm: 1 en 7. R. de Clerck, 2. Ph. Rammelaere, 3 en 5. R. Braet, 4. W. de Clerck, 6. J. de Vreeze, 8. O. van Queckelberghe, 9. E. Rijckaert, 10. J. Gemaert Met 84 oude duiven, 1254,7 mpm: 1. E. Rijckaert, 2. W. Standaerd en zoon, 3. N. d'Hondt, 4. V. de Vreeze, 5. A. Dezutter. Recht voor Allen Sluis, 113 jonge duiven, 1246,48 mpm: 1,5,6 en 10. Coppens-Focke, 2. H. van Damme, 3. O. Moens, 4. H. Allaart, 7. A. van Hoorn, 8. A. Crooijmans, 9. F. Baas en zoon. Kring West-Zeeuwsch-Vlaande- ren/Walcheren, vanuit Dourdan, 1680 oude duiven, 1088,52 mpm: 1. gebroeders Post, Vlissingen; 2. J. van Hoeve, Groede; 3. Ch. de Poor ter, Souburg; 4 en 10. F. Baas en zoon, Sluis; 5. J. Stroo, Vlissingen; 6. W. Prenen, Oostburg; 7. J. Maas, Vlissingen; 8. G. Schautteet, Groe de; 9. A. de Buck, Middelburg. Met 1325 jonge duiven, 1040,37 mpm: 1. M. Baert, Sluis; 2. L. van de Velde, Uzendijke; 3. H. Riemens en doch ter, Souburg; 4. A. Hooftman, Mid delburg; 6. G. Dusarduijn Gzoon, Groede; 7. A. Temmerman, Eede; 5 en 8. L. van de wege NS, Groede; 9. Coppens-Focke, Sluis; 10. A. Dui7 ninck, Cadzand. Herbestrating - Wegens her- bestrating van de Prins Hen drikstraat is een gedeelte van deze weg tijdelijk afgesloten. Het gaat om het gedeelte van de vijver tot de Burgemeester Geirnaerdtstraat. Het verkeer wordt omgeleid. Smash - Tennisclub Smash is voor de tweede keer in twee jaar ernstig gedupeerd door vernielingen aan de kantine. Deze zijn veroorzaakt door po gingen tot inbraak. Hoewel er ook nu niets wordt vermist is er een raam ingeslagen en een deur ingetrapt. Triathlon - Ter afsluiting van het schooljaar hield de St.-Jo- zefmavo een triathlon voor de leerlingen. Het centrum van dit evenement lag In de bossen van het waterwingebied in St.-Jansteen. De afstanden waren 400 meter zwemmen, 15 kilometer fietsen en 1750 me ter lopen. Ruim 170 deelne mers passeerden de inschrij vingstafel. Bij de derdeklas sers ging de zege naar Karin Verassel bij de meisjes en Wil- fried Capello bij de jongens. Guido Meys was de snelste bij de jongens tweede klas terwijl in deze categorie Manuella Huygens en Tamara de Betue gelijktijdig bij de meisjes op de eerste plaats eindigden. Bij de eersteklassers werd de hoofdprijs behaald door Stefa- nie Coenen bij de meisjes en Auk de Maat bij de jongens. Bridge - Uitslag zesde wed strijd van de zomercompetitie van de bridgeclub Hulst: Groep A: 1. dames de Booy- Wendels, 2. dames den Boer de Kort, 3, dames Vroome-van der Linden. Groep B: 1 en 2 ge lijk: dames Mast-Kint en mevr. Bruijns-dhr. van Wijns- bergen, 3. heren de Booy-van Aart. Groep C: 1. heren Snuve- rink-Voerman, 2. mevr. Co- sijn-dhr. Holla, 3. heren Stal- laert-van Dorselaer. Kermis - Het feest- en sport comité Nieuw-Namen kwam bijeen om het kermispro- gramma te bespreken. Met de gemeente Hulst wordt contact opgenomen om meer inspraak of informatie te krijgen over welke kermisattracties er zul len komen, om dit plaatselijke gebeuren in stand te ho.üoeh. Ook is het de bedoelitjg weer een zeskamp te organiseren op zaterdag 30 augustus. N Bejaardenschieting - Hoge vo gel: Ed. Pauwels, Nieuw-Na men; eerste zijvogel: R. de Rij ke, Hulst; tweede zijvogel: Jul. van Gassen, Prosperpolder; grootste aantal (4): Beulaert en De Beule, beiden Hulst

de Stem | 1986 | | pagina 13