2 programmeurs (m/v) pnem ASSISTENT-MAKELAAR o.g. (m/v) [P® leesc 013 - 654300 de rijksoverheid vraagt medewerkers Bureau van Spaendonck Makelaardij B.V. GROEPSCHEF NON FOOD HTS-ers elektronica MTS-ers elektronica WEL STEUN LTS-ers elektro AMSTERDAM nilever bo SfÊM VAM 2ATËftÖAÖ 5 JUU Ï986 n.v. provinciale noordbrabantse elekt r iciteits-maatschappij C pnem 3 's-hertogenbosch Reitseplein 1 - Postbus 90154 - 5000 LG Tilburg VTERDAG 5 JUL11986 (vim) Gevraagd worden: hoofd kwaliteitsdienst chef werkplaats registratie/rekenapparatuur projectwerkvoorbereider 2e technicus hoofdtechnicus/afdelingskwaliteits- zorgfunctionaris hoofdtechnicus radio A groepschef/afdelingskwaliteitszorg- functionaris technicus 1e technicus werkvoorbereider/tekenaar technicus ROTTERDAM - Als het 3rs niet snel maatrege tomst voor de Nederlan omber uit. 2e technicus monteur elektro/mechanica meettechnicus radiologie PTÏÏMl verzorgt de stroomvoorziening (opwekking, transport en voor een groot deel de distributie) in de provincie Noord-Brabant. In het hoofdkantoor te 's-Hertogenbosch, de centrales te Geertruidenberg en een aantal afdelingen verspreid over de provincie zijn ruim 2350 mede werksters werkzaam. Voor de Tekenkamer Distributie -groep Informatie Systemen en Automatisering (ISA)- worden gevraagd: standplaats: 's-Hertogenbosch. Functie-informatie Betrokkenen zullen worden belast met: - het verrichten van voorbereidende werk zaamheden ten behoeve van het programmeren; - het programmeren van programma's; - het testen van programma's; - het aanmaken van basisdocumentatie. Functie-eisen - Diploma M.T.S.-Electrotechniek of gelijkwaardig. - Automatiseringskennis of -ervaring is gewenst. - Bereidheid tot het volgen van opleidingen op het gebied van automatisering. Betrokkenen worden opgenomen.in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en in de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Bij verhuizing zal een tegemoetkoming worden verleend in de verhuis- en herinrichtingskosten. Voor nadere informatie met betrekking tot de functie kan desgewenst telefonisch contact worden opgenomen met de heer Ing. J. Fransen, afdeling ISA, telefoon 073 - 154401 of met mevrouw L. van Houten, afdeling Personeelszaken, telefoon 073 - 154497. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk en tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de bedrijfs directeur Sociale Zaken van de N.V. PNEM, Postbus 222, 5201 HA 's-Hertogenbosch, onder vermelding van nr. 86-T-231 in de sollicitatiebrief. BUREAU VAN SPAENDONCK MAKELAARDIJ B.V. gevestigd in Tilburg zoekt in verband met de sterke groei van haar veelzijdige dienstverlening op het gebied van onroerende goederen voor spoedige indiensttreding een Gedacht wordt aan een actieve commercieel ingestelde medewerker tot circa 35 jaar met een ruime ervaring op het gebied van de makelaardij in onroerende goederen, die in staat is zowel zelfstandig als in teamverband te opereren en die beschikt over doorzettingsvermogen, ouderwetse betrokkenheid, goede omgangsvormen en gevoel voor dienstverlening. Geboden wordt een zeer afwisselende en interessante werkkring met prima sala riëring en secundaire arbeidsvoorwaarden alsmede uitstekende toekomst perspectieven. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige vermelding van opleiding en ervaring gelieve u te richten aan de directie. Makro is een moderne zelfbedieningsgroothandel, die in de sectoren Food en Non Food zo'n 35.000 artikelen uit 48 branches levert aan afnemers uit detailhandel, ambacht, horeca en grootverbruik. Momenteel zijn er 6 vestigingen in Nederland, te weten in Amsterdam, Best, Breda, Delft, Duiven en Nuth. Een Makro-vestiging is gesplitst in Food en Non Food. De vele artikelgroepen in de Non Food zijn ingedeeld in o.a. de afdelingen textiel, huishoud, doe het zelf, audio/video, confectie, sport, schoenen, foto, sieraden. De organisatie van de werkzaamheden op zo'n afdeling is in handen van een groepschef. Leidinggevend aan de medewerkers, is de groepschef onder meer verantwoordelijk voor de omzet, het voorraadbeheer en de produktpresentatie. De groepschef rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfsleiding. Voor de vestiging Breda zoeken wij een De juiste kandidaat heeft tenminste een middelbare opleiding en is tussen de 28 en 35 jaar. Het zal duidelijk zijn dat men voor deze functie commercieel ingesteld en resultaatgericht dient te zijn. Leidinggevende capaciteiten en organisatievermogen zijn daarbij onmisbaar. Vakkennis is welkom, maar geen vereiste, ervaring in een distributiebedrijf wel. Indien u belangstelling hebt en aan de gestelde eisen voldoet, dan wordt u uitgenodigd een brief met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring te zenden aan: Personeeldienst Makro Zelfbedieningsgroothandel Breda cv, j<onijnenberg 92, 4825 BE Breda, t.a.v. kjw R Bijl. Een medisch onderzoek en een psychotechnische test maken deel uit van de selectieprocedure. Al Ministerie van Defensie 527 Elektronische Centrale Werkplaats De 527 Elektronische Centrale Werkplaats heeft tot taak het elektronisch materieel van de Koninklijke Landmacht te onderhouden. Zij draagt hierbij zorg voor het uitvoeren van onderhoud en herstel aan telecommunicatie-apparatuur/ materieel en bijbehorende accessoires alsmede elektrisch en elektronisch materieel van de KL en overige krijgsmachtdelen. Realisatie van de werkzaamheden vindt plaats in twee onderscheidenlijke werkplaatsen t.w. ener zijds de produktieafdeling A (deel van het statio nair bedrijf) en anderzijds de produktieafdeling B (mobiel). Binnen deze produktieafdelingen verrichten de werkplaatsen c.q. herstel/inspectie- groepen de opgedragen werkzaamheden op basis van specialisatie, differentiatie of groepentechnologie. vac.nr. 6-5919/0057 Functie-informatie: verkrijgen en in stand houden van een doelmatig kwaliteitszorgsysteem bij de produktie in de ECW; hiertoe formuleren van kwaliteitszorgbeleid, stimuleren van het kwaliteitsbewustzijn, opstellen programma's t.b.v. de interne kwaliteitsbeheersing en toezien op de naleving hiervan; leiding geven aan 7 mede werkers van de afdeling; leggen en onderhouden van alle contacten op kwaliteitszorggebied in- en extern bij de krijgsmacht; adviseren bij aan schaffing productiemiddelen; organiseren van de produktie en vakbekwaamheid van het personeel. Vereist: HTS elektronica; leidinggevende en contactuele kwaliteiten; goede uitdrukkings vaardigheid in woord en geschrift; bereidheid tot het volgen van cursussen op het gebied van de kwaliteitszorg. Salaris: min. f 3196,.- en max. f 5221.- per maand. vac.nr. 6-5920/0057 Functie-informatie: leiding geven aan 3 mede werkers (MTS niveau) bij het uitvoeren van het hogere onderhoud, herstel, revisie en modificatie aan registratie/rekenapparatuur en computer systemen; beoordelen en behandelen van geauto matiseerde bevelvoerings- en management systemen en delen daarvan; zij/hij kan worden belast met speciale opdrachten op automatise ringsgebied; meewerken aan technische onder zoekingen; ontwerpen van hulp- en rand apparatuur; advisering van Staf- en Bedrijfs afdelingen. Vereist: HTS elektronica met specialisatie automatisering; kennis van 'assembier' en hogere programmeertalen, alsmede operating systems; leidinggevende capaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en contactuele eigenschappen; bereidheid zich tijdig op nieuwe technieken te oriënteren. Salaris: min. f 3039,- en max. f 47Ö5,- per maand. vac.nr. 6-5921/0057 Functie-informatie: technisch-organisatorisch voorbereiden en begeleiden van projectmatige opdrachten op het gebied van elektronische systemen/apparatuur; coördineren van de werkzaamheden van de haar/hem per project assisterende medewerkers; verzorgen van de verslaglegging van het project; leggen en onder houden van contacten met in- en externe leveran ciers; ontwerpen en construeren van prototypen en aanmaken van documentatie. Vereist: MTS elektronica; leidinggevende kwali teiten; kennis van de engelse en duitse taal; bereidheid tot het volgen van nadere in- en externe opleidingen; enige jaren praktijkervaring in de produktieve sector. Tevens zullen als selec tiecriteria gelden: zelfstandigheid, inventiviteit, communicatievaardigheid en kritisch denk vermogen. Salaris: min. f 2336,- en max. f 3601,- per maand. werkplaats registratie/rekenapparatuur vac.nr. 6-5922/0057 Functie-informatie: testen en repareren van geautomatiseerde bevelvoerings- en manage mentsystemen en delen daarvan, zowel in de eigen als in de andere werkplaatsen van het bedrijf of externe lokaties; lokaliseren van storingen/afwijkingen/defecten m.b.v. uiteen lopende meetapparatuur en software; modificatie- en revisie-opdrachten uitvoeren en controleren door eindtesten aan de installaties. Vereist: MTS elektronica; kennis van hogere programmeertalen; militair rijbewijs vrachtauto 4-ton; kennis van engels en/of duits strekt tot aan beveling. Bereidheid tot het volgen van aanvullen de functionele opleidingen; service-bereidheid en stress-bestendigheid. Salaris: min. f 2336,-en max. f 3271,- per maand. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. werkplaats radar-vuurleiding en instrumenten vac.nr. 6-5923/0057 Functie-informatie: beoordelen, vervangen en repareren van delen van het radarsysteem m.b.v. uiteenlopende meetapparatuur en simulatie eenheden; meewerken aan technisch onderzoek en ontwikkeling; technische bijstand verlenen aan de groep en controleren van het uitgevoerde werk. Vereist: MTS elektronica; aanvullende opleiding digitale techniek; opleiding op radar-gebied strekt tot aanbeveling; ruime ervaring en kennis van meettechniek; bereidheid tot het volgen van aan vullende opleidingen. Salaris: min. f 2336,- en max. f 3271,- per maand. werkplaats zware telecommunicatie vac.nr. 6-5924/0057 Functie-informatie: analyseren, testen en repareren van gecompliceerde elektronische systemen/apparatuur m.b.v. geavanceerde meet- en testapparatuur; registreren, verifiëren en corrigeren van meetwaarden en afwijkingen; meewerken aan technische onderzoekingen. Vereist: MTS elektronica; kennis van meet- en programmeertechnieken; kennis van de engelse en duitse taal. Aanvullende opleiding op tele- communicatiegebied strekt tot aanbeveling. Salaris: min. f 2336,- en max. f 3271,- per maand. werkplaats mobiele installaties vac.nr. 6-5925/0057 Functie-informatie: begeleiden van de 6 personen van de groep bij hoger onderhoud aan mobiele elektronische installaties (voor het merendeel telecommunicatie-installaties) en inspecteren van de installaties; mee verrichten van produktiewerk; zorgen voor en aankweken van kwaliteitsbesef in de werkplaats; bestuderen van richtlijnen en technische aspecten daarmee in overeenstemming brengen. Vereist: MTS elektronica c.q. elektro; leiding gevende kwaliteiten; ruime ervaring in de onder houdstechniek strekt tot aanbeveling; bereidheid tot het volgen van aanvullende bedrijfsopleiding m.b.t. stralingsmeting en luchtbehandeling. Salaris: min. f 2175,- en max. f 2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. werkplaats radar-vuurleiding en instrumenten vac.nr. 6-5926/0057 Functie-informatie: testen van apparatuur en verrichten van metingen m.b.v. uiteenlopende meetapparatuur; reparaties, modificatie- en revisie-opdrachten uitvoeren aan wapen systemen. Vereist: MTS elektronica; bereidheid tot het volgen van aanvullende functionele opleidingen Kennis van de engelse en duitse taal strekt tot aanbeveling. Salaris: min. f 2175,- en max. f 2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. werkplaats zware telecommunicatie vac.nr. 6-5927/0057 Functie-informatie: analyseren, testen en repareren van gecompliceerde elektronische systemen/apparatuur; verrichten van metingen m.b.v. uiteenlopende meet- en testapparatuur; binnen de werkplaats algemeen inzetbaar zijn; zij/hij kan worden ingezet om (test)software aan te passen/te ontwikkelen. Vereist: MTS elektronica; kennis van de engelse en duitse taal strekt tot aanbeveling; bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen op het gebied van telecommunicatie en meet instrumenten. Salaris: min. f 2175,-en max f 2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. bedrijfsbureau vac.nr. 6-5928/0057 Functie-informatie: ontwerpen en construeren van prototypen; aanmaken van technische documentatie; werkopdrachten omzetten in werkinstructies met tekeningen; overleg plegen over toe te passen methoden, middelen en materialen; voor projectmatige opdrachten in teamverband samenwerken met de projectwerk voorbereider. Vereist: MTS elektronica; ervaring als tekenaar; bereidheid tot het volgen van aanvullende scholing m.b.t. het vakgebied. Salaris: min. f 2175,- en max. 2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. fijnmechanisch/optisch werkplaats radar-vuurleiding en instrumenten vac.nr. 6-5929/0057 door Pieter-Jan Gevreesd moet worden da hepen onder vreemde vla Functie-informatie: testen van gecompliceerde leiden tot omvangrijke o fijnmechanische/optische/elektronische appara tuur; deze repareren, modificeren en/of reviseren; zowel handmatig als machinaal aanmaken van prototypen van (fijn)mechanische onderdelen; i.v.m. als apparatuurdeskundige in de stofarme ruimte uit te voeren werkzaamheden dient zij/hij over een juiste psychische en fysieke gesteldheid te beschikken. jtndse personeel. Vereist: niveau MTS fijnmechanica met uit gebreide applicatie elektronica-techniek; kennis van de duitse, franse en/of engelse taal strekt lol aanbeveling; bereidheid tot het volgen van aan vullende functionele opleidingen, w.o. optisch uitlijnen. Salaris: min. f 2175,'- en max. 2960,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. elektro/mechanica werkplaats zware telecommunicatie vac.nr. 6-5930/0057 Functie-informatie: testen, modificeren, repare ren en/of reviseren van elektronische en elektro- mechanische apparatuur; centrale printreparatie van de werkplaats, daarbij gebruikmakend van een speciaal daarvoor ingericht reparatiestation; algemeen inzetbaar zijn binnen de werkplaats d.w.z. niet groepsgebonden Vereist: LTS E, aangevuld met VEV opleidingen; aankomend niveau MTS elektronica. Ervaring in het repareren van printkaarten strekt tot aanbeveling. Salaris: min. 2041,- en max. f 2567,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Deze functie is een zgn. aanloopfunctie. Na het behalen van het MTS-diploma is doorstroming naar een hoger gewaardeerde functie mogelijk. werkplaats mobiele installaties vac.nr. 6-5931/0057 Functie-informatie: controleren, repareren, modificeren van en basisonderhoud uitvoeren aan mobiele installaties, inclusief de behuizing daarvan; demonteren en montéren van interieurerj van mobiele installaties en wagens; meewerken aan de inbouw van nieuwe en verbouw van bestaande installaties; algemeen inzetbaar zijn, d.w.z. niet groepsgebonden. Vereist: LTS-elektro (C-niveau); bereidheid tot hel volgen van aanvullende opleidingen. Salaris: min. f 2085,- en max. f 2725,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. meet- en ijkcentrum vac.nr. 6-5932/0057 Functie-informatie: controleren, ijken en inspecteren van alle voorkomende elektro- mechanische en radiologische en enkele elektro nische meetinstrumenten. Vereist: LTS elektro met bijscholing op gebied van elektronica en radio-actieve stoffen; enige passieve kennis van de engelse taal; theoretische kennis van en praktische ervaring met meettech nieken en ijkingen; een juiste instelling t.a.v. veiligheidsinstructies; bereidheid tot het volgen van de cursus stralingsbescherming ICI. Salaris: min. f 2085,- en max. f 2725,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor bovenvermelde functies geldt: Standplaats: Dongen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De vacatures zijn gelijktijdig intern bij de Defensie-organisatie bekendgesteld. De selectie van interne kandidaten zal vooraf gaan aan de selectie van externe kandidaten. Een aantal rederijen - -aaronder Van Nievelt Goud- iaan en Incontrans - wil niet leer op regeringsmaatregelen achten. Incontrans ontslaat nnenkort een aantal zeebe en en Van Nievelt Goudriaan gaaf maar liefst vier schepen aan de ketting leggen. THulp via een EG-beleid voor zeescheepvaat - al jaren igezegd - is op korte termijn k niet te verwachten. Het atste overleg tussen de EG- inisters daarover is een ote mislukking geworden. Er bleek geen enkele over- nstemming mogelijk over t vaststellen van concurren- eregels, het optreden tegen nden die zich niet aan inter- ationale regels houden, het erken met dumpprijzen en et liberaliseren van het zee- srvoer binnen de twaalf EG- nden. Rest alleen de helpende ind van het kabinet, zegt jorzitter H. Rootliep van de oninklijke Nederlandse Re- irsvereniging (KNRV). Laat len Haag' het afweten dan irliest Nederland z'n han- :lsvloot. Want, stelt hij, dan lan de reders massaal onder •eemde vlag varen of een «1 van hun schepen afstoten. De slechte situatie in de zee- heepvaart is vooral het ge- ilg van een al jarenlang be- aande overcapaciteit. Daar t bij dat de dalende dollar verdiensten heeft aangetast de val van de olieprijs - on- inks goedkopere brandstof - it vervoer in de offshore-sec tor sterk heeft verminderd. J Op het verlanglijstje van de reders, dat al weken geleden op de tafel van de informateur is gedponeerd, maar waarover niets is terug te vinden in het ;eerakkoord, staan een serie maatregelen om de zeescheep vaart 'van de ondergang te ;den'. Zo willen de reders betere esteringsfaciliteiten (wat schatkist tussen de 150 en miljoen gulden zou kosten), j stelling van het betalen belasting op het loon van lerlandse zeevarenden voor periode dat ze varen en af- laffing van de de werkge- [rspremie over die periode. Verder moet de Tweede Ka- er haast maken met de euwe wetgeving inzake de lemanning. Nu nog worden varenden betaald volgens derlandse normen, terwijl bestaande wetgeving de re- r ook verplicht een bepaald aantal Nederlandse opvaren- - VERDAM (ANP) - Unilever is (dag op de Amsterdamse effecten- jts voor het eerst verhandeld boven JWX) Aan het einde van de ochtend werd voor het voedings- en wasmidde lenaandeel ƒ500,30 betaald, een winst van een kleine ƒ5. Voor het overige deed de beurs het Itlger aan. Het was nu eenmaal de daS van de week en bovendien weinig stlmulerends te beleven rond de dollar of Wall Street Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A.A. Leijs, onder nr. (01623) 8 23 81. In de financiële sector echter sprong «MB er uit, die aan het einde van de f?arm P *203 op winst stond van J* ABN was ƒ1,50 beter op ƒ597. Ook Attiro werd iets duurder en wel twee kwartjes op ƒ107,10. Jongeren tot 25 jaar kunnen bovenstaande fund tot max. 32 uur per week vervullen, tenzij zij reft voor meer uren werkzaam zijn bij een overheids werkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5 ja f na indiensttreding, zal bezien worden of de moA lijkheid 'bestaat het aantal uren uit te breiden Mipwmmeldènrond'ife en dan geldende volle werktijd. voriged de slotkoersen van Bovengenoemd (bruto) salarissen zijn in W algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding hoge^otefrde^nn'7< en ervaring en zijn exclusief 7,5% vakantie «lna ƒ1 hoger op%^ 0o de nhit» uitkering«temarkt gebeurde wederom weinig De internationale aandelen zorg- afgezien van Unilever, niet voor e» verrassing. Akzo werd ƒ1,10 duur- op ƒ167,70, Koninklijke Olie verloor n#4 70Ww 881 twee kwartjes op Olli&S'»? - KLM Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenho van brief en enveloppe) en uw huisadres 0 postcode, inzenden voor 19 juli 1986 en richten aan de Rijks Psychologische Diens Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw soil citatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. 7(i 8T, antonius antonius 5V« congr.o.l.v. daniel gasthuis gasthuis Jfc gasthuis gasthuis J* hooghuys Prot.z.hs ®Prot.z.hs 7* protz.hs aeneas (oostb.) (oostb.) lourdes de brouwer (tilburg) (tilburg) (tilburg) (tilburg) (het) klokkenberg liduina fs-h'bosch) ('s-h'bosch) ('s-h'bosch)

de Stem | 1986 | | pagina 6