STIADY Strijd om Zeeuwse titels Mooi weer gunstig voor visstand Frank van Kruyssen derde ÏSPURTER ERIC VEREECKEN IS ZELFVERZEKERD ^°*mB Xo*T/h. Trimkoers Borsele bijzoner succesvol Brokken pantalons «ARTIKELEN 'WOENSDAG 2 JUL11986 PAGINA SPORT 2" PARADISE" Mc way of life |DE GEHELE BENELUX IADISE" Dijkstraat 9 Tel. 01150-30175 lm zaterdag van 21.00 uur OP KEIHARD CIRCUIT TE HOFSTADE lag 4 ïistraat 30, Hulst Istraat 84-86, Terneuzen I Hoe Vereecken dan aan kan tomen bewees hij dit seizoen to plaatsen als Hansweert en "uiddorpe. Als glunderende irste aankomer mocht hij lar de kus van de plaatse- ke wielermiss ophalen. On- inks het goede rijden is Ver eken niet helemaal tevreden 'er het wielerseizoen tot nu pf/V I S VAN BAAL uit Schoon- ke reed in Oedelem, waar 14 iners de inschrijvingstafel iseerden, naar een zevende lats. Afdelings- dressuur in Vlissingen Wedstrijden middelbare scholieren Terneuzen Zilver voor Karin Glerum STEEPLE EN 200 EN 800 METER Afscheid van Mijnsbergen Resultaten fietscross Terneuzen A57 T14 erotische ontspanning lik. p. beroemde erotic nacht- puge" van 10 jaar terug uit - gezelligheid - sfeer - vooral eerlijkheid en dis- ed en niet aangeschoten of [Ize meisjes heten u van har- Van onze motorsportmedewerker TERNEUZEN - De BLB-motorcross op het keiharde weidecircuit van Hofstade was weer een loodzware uitputtingsslag voor de piloten. Toch bleef een aantal Zeeuwse crossers goed bij de les en dat was nodig ook, want voor de deelnemers in de 250/500 cc-klasse nationalen en 250 cc-klasse internationalen stond de strijd weer in het teken van het nationaal kampioen schap. In de kwartliterklasse van de nationa len was Frank van Kruyssen bijzonder succes vol. Hij eindigde op de derde plaats in het to- faalklassement. Van Kruyssen, die doorgaans meer in zijn [element is op zware zandbanen, liet in Hof- stade zien dat het ook op betonharde knippen i wil lukken. De Kloosterzandenaar stuurde in de eerste reeks naar de vierde plaats achter jan de Rijk, Franckaert en Van Loey, maar profiteerde in de tweede manche van het uit vallen van Franckaert om zo beslag te leggen ,op de derde stek. In de zesde kampioensproef leverde dat een derde plaats in de eindstand, plus de nodige punten op. Uitslag^ In de 250 cc-klaSse internationalen werd voor de derde achtereenvolgende week om de punten gereden. Net als in de voorgaande wed strijden hadden de tropische temperaturen geen invloed op het rijden van Johan Scheele uit Zaamslag. Met zijn ploegmakker Lieven de Vijlder ging het echter totaal niet. Hij ver klaarde moedeloos met 'vierkante wielen' te rijden. Scheele moest dus in zijn eentje de kleuren van het Samen Sterk-team hoog hou den en deed dat met een uitstekende vierde en tweede plaats in de reeksen. Daarmee eindigde Scheele achter Patrick van Poelvoorde op de tweede plaats in de eindstand. In de 250 cc-categorie junioren werd het, ze ker voor; de Zeeuwen, een veelbesproken wed strijd. Chris Marcusse, de man die in deze cate gorie de laatste twee wedstrijden op zijn naam schreef, werd deze keer disciplinair aan de kant gezet, omdat hij een stuk van het circuit zou hebben afgesneden. De man uit Borssele werd nog derde in de eerste reeks, maar kreeg in de tweede manche de zwarte vlag gepresen teerd. In die tweede reeks zorgde Ronald Doens uit Biervliet weer voor een verrassing door met een kopstart op de overwinning af te gaan. Jammer genoeg kon Doens door een zesde plaats in de eerste manche geen aan spraak maken op de eindoverwinning en ver loor zijn kansen op de tweede plaats door de chronometer: op Luc Dauwens kwam Doens vier seconden tekort. en Debutanten 125 cc-klasse: 1. Tom Verhulst, België. Junioren 125 cc-klasse: 1. Leslie van Puyvelde, België; 7. Jan de Feyter, Terneuzen; 9. Martin Boodt, Biggekerke; 11. Gerton Traa, Westdorpe; 15. Marco de Smet, Terneuzen. Ju nioren 250 cc-klasse: 1. Wil van Hoof, Bladel; 3. Ronald Doens, Biervliet; 8. Jan Jansen, Hoek; 12. Jacco Bol, Yerseke; 19. Steven Mangnus, Vogelwaarde; 20. Patrick Sponselee, Klooster- zande; 31. Kees Boodt, Kapelle. Junioren 500 cc-klasse: 1. Franky van Hemelrijk, België. Nationalen 250 cc-klasse: 1. Jan de Rijk, Ruc- phen; 3. Frank van Kruyssen, Kloosterzande. Nationalen 500 cc-klasse: 1. Wim van den Eyn- den, Rucphen; 4. Alex Warrens, Ossenisse. In ternationalen 250 cc-klasse: 1. Patrick van Poelvoorde, België; 2. Johan Scheele, Zaam slag; 4. Kees Sep, Bergen op Zoom; 6. Ad Va- lentijn, Rucphen; 11. Martien Jansen, Sluiskil. Internationalen 500 cc-klasse: 1. Martin de Winne, België; 2. Rene van der Made, Ooster hout; 12. Jacky Lensen, Philippine. Johan Scheele uit Zaamslag, die een fraaie tweede plaats boekte in de 250 cc-klasse internationalen in de BLB-cross te Hofstade. - foto de stem/cor j de boer uur of later. Tot straks 'ZelfvErtrouwen flink gestegen' Door Rinus Verberkmoes fST.-JANSTEEN - „Breng Eric Vereecken naar [de meet en je weet dat je geklopt bent," is mo- fmenteel een vaststelling die de regionale ama teurwielrenners doen. Eveneens een constate ring die Eric Vereecken uit St.-Jansteen in zijn Zelfvertrouwen doet groeien. Temeer, omdat de erkenning als spurter er is. Dat de 21-jarige Vereecken uit kon groeien tot een appe finisher, werd bij de junioren al duidelijk. Met iame in zijn eerste jaar kwam hij in die categorie irima voor de dag. De overstap naar de amateurs in :984 viel eveneens niet tegen, maar de hoofdprijzen leven toen nog uit. weten. Enerzijds door te wei nig rust te nemen in de win- „Ik moest me aanpassen en id te weinig durf en koersin- icht," weet Vereecken zich uit e periode te herinneren. De ihroom om door te gaan op iet moment dat de prijzen 'erdeeld worden, zette Ver ken langzaam van zich af. laarbij verbeterde het koers- ;icht en dat maakt de on- ings voor de MEAO ge- ilaagde Vereecken tot een lepper, die in de gaten gehou- len moet worden. Gemakkelijker worden de :oersen er daardoor niet op oor hem. Vereecken: „In het :gin werd ik nog wel eens iderschat. Momenteel, de laatste zes weken waarin de mditie er is, is dat er niet neer bij. Zeker als ik bij het igaan van de finale in de roep zit, tracht men mij te ssen door tussentijdse de- Barrages te plaatsen. Tussen- irintjes waarin ik nog wel erts het loodje moet leggen, laar soms toch goed doorkom, n dan is het sprinten gebla- en." G (Successen IHij zegt: „Men name in het porjaar heb ik het af laten terperiode en anderzijds door het examen dat ik met goed gevolg af wilde leggen. Deze combinatie van factoren kostte me kracht. Hetgeen tot tekortkomingen in de koersen leidde. Zodoende kon ik mijn verzet 57/12, een verzet voor pure krachtsprinters, niet rond krijgen. Nu lukt dat be ter," verduidelijkt de in het wielerpeloton goed aan zijn zwarte per met rode band her kenbare Vereecken. Een hoofddeksel dat steeds over zijn valhelm is gedrapeerd en dat hij koesters als een mas cotte. Dat Eric Vereecken zijn glo riejaren nog niet heeft bereikt, weet hij. „Ik verwacht in de toekomst nog wat sterker te worden. Trouwens, dat is no dig ook wil ik in klassiekers goed voor de dag kunnen ko men. Nu kom ik daarin nog iets tekort om met de sterksten mee te kunnen gaan. Verder dan een stek pal achter de top pers kom ik daarin nog niet. Wel in de prijzen, maar naast de hoofdprijzen, laat staan de winst," aldus Vereecken, die in 1984 al stelde er op zijn 21e te willen staan. Helemaal gelukt is dat nog niet. Dat hij al een aardig eindje op de goede weg is, is iets dat zeker is. ZIE ONZE ETALAGES ETER VAN T WESTEINDE iet het voortreffelijk in de nateurcategorie. In Asse- |de reed de coureur uit Bier- et naar een fraaie tweede iats. Zijn plaatsgenoot 3US BARHORST werd er ertiende in een veld van 44 nners. «C VEREECKEN uit St.- nsteen reed in Nevele-Vos- iare naar een vijfde plaats in a veld van 43 deelnemers. •OP BROOYMANS, tegen- ordig woonachtig in het labantse, werd in Virton laalfde. Daar gingen 95 ren- van start. EO HERMANS werd ze stiende in Nieuwpoort, far 29 amateurs aan het ver- kwamen. EK DE TAEYE uit Eede Pdigde als tweede in het Bel ize Middelburg, waar phts twaalf deelnemers aan (start verschenen. BUZEYN uit Eede zege- |rde in de C-categorie van T BWF-koers in St.-Pieters [Brugge, RUDI LAMMENS Oostburg kwam als zesde fr de meet. Het aantal deel- ners bedroeg hier 31. In de [categorie reed BERT DE [ÏSSCHER uit Aardenburg Tr een knappe tweede fats in een veld van 38 ren- s. EO VAN DE BRANDE uit Jjkant was succesvol bij de fB. Hij zegevierde in een rrs met 47 vertrekkers in Spellen. Van ome paardesportmedewerker TERNEUZEN - Op het ruiter sportterrein aan de Sloehaven in Vlissingen-Oost worden vanavond, woensdag 2 juli, af- delingsdressuurwedstrijden gehouden voor ruiters en amazones van alle vereni gingen uit Zeeland en West- Brabant. Dit voor zowel vier tallen, zestallen als achttallen paarden en pony's. De organisatie van dit hip pische gebeuren is in handen van de provinciale Zeeuwse bond van landelijke rij vereni gingen. Dit op verzoek van de landelijke federatie. Bedoeling hiervan is het bevorderen van de afdelingsdressuur bij de clubs. Wat verwonderlijk ove rigens, want tijdens vele con coursen in Zeeland wordt de gelegenheid geboden uit te ko men in afdelingsdressuurwed- strijden. Daar wordt regelma tig slechts weinig gebruik van gemaakt. De verwachting is dan ook dat er op een woens dagavond, waarop geen indi viduele combinaties in actie kunnen komen, weinig inte resse zal zijn. Vanaf half zevenwoens dagavond komen in de L- klasse in de ring: de ponyclubs Oranjezon uit Vrouwenpolder, Schouwse Ruiters uit Drei- schor, De Zwinruiters uit Nieuwvliet en Gouwe Reyers uit Serooskerke. Bij de paar den komen aan het vertrek: Walcheren uit Arnemuiden, De Zwinruiters uit Nieuw vliet, Luctor et Emergo uit Zaamslag, Gouwe Reyers uit Serooskerke en Oranjezon uit Vrouwenpolder. Erick Vereecken, de krachtspurter uit St.-Jansteen, draait een voortreffelijk wielerseizoen bij de amateurs. - foto de stem/cor j. de boer. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - De MTS/ MEAO heeft voor donderdag 3 en vrijdag 4 juli een knappe sporttweedaagse voor middal- bare scholieren in elkaar ge draaid. Het is Camiel de Rooy en zijn mannen wel toever trouwd zoiets op stapel te zet ten. Donderdag opent men om 12.45 uur met een trimloop over 4,5 kilometer bij de MTS. Om 15.00 uur is er een trai- ningskoers bij De Griete over één uur plus een ronde. Vrij- dag worden er om negen uur 's morgens maar liefst vier sportonderdelen op gang ge bracht. Dit met een indivi duele triathlon, bestaande uit 250 meter zwemmen, 20 kilo meter fietsen en 4,5 kilometer lopen. Daarnaast een esta- ïette-triathlon met 500 meter zwemmen en voor de rest het zelfde programma als de indi viduele triathlon. Er kan worden ingeschre ven bij het open Schelde- zwembad. Op de Otheense Kreek start tegelijkertijd, dus ook om negen uur, een surf- wedstrijd. De atletiekliefheb- bers kunnen bij de MTS te recht voor een vijfkamp, be staande uit een 100 en 400 me ter, hoog- en verspringen en kogelstoten. Al deze wedstrij den staan open voor middel bare scholieren. Van onze atletiekmedewerker BEVERWIJK - Tijdens de na tionale jeugdatletiekkam- pioenschappen in Beverwijk veroverde Karin Glerum van Marathon een fraaie zilveren plak op de 800 meter meisjes A. Dit in een tijd van 2.09.6. Twee keer brons was er voor haar clubgenote Christel Logghe. Dit op de 1500 meter in 4.42.36 en op de 3000 meter in 10.12.5, wat tevens een Zeeuws record bij de A-meisjes bete kende. Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Op het Vlissingse kunststof wordt woensdag 2 juli het tweede deel afge werkt van de Zeeuwse individuele atletiek- kampioenschappen voor senioren en AB-ju- nioren. De nummers die deze avond - men be gint om zeven uur - op het programma staan, zijn de 200 en 800 meter en daarnaast de stee- ple-kampioenschappen voor de CD-junioren. Bij de heren zal er op de 200 meter wellicht niemand in staat zijn Alfons Frankevijle van titelprolongatie af te houden. Voor het overge eremetaal komen in aanmerking Bart van Haeringen, Bram Hoogesteeger, Kees Hovingh, Roel van Laere en Paul Sturm. Op de 800 meter is kersverse recordhouder Gert van der Weele in staat zichzelf op te vol gen. Ook hier zal de tweede plaats het hoogst haalbare zijn voor mannen als Michel Houdijk, Erik Stigter, Jan Konijnenburg en René Zwee- dijk. Bij de dames is de 200 meter uiterst mager bezet. Het gaat hier tussen Cora den Boer, Ja- colies van Gastel en Jeanette Mastenbroek. Op de 800 meter is Jopie Daane torenhoog favorie te. Bij de jongens A is André Verwei de te kloppen man op de 200 en 800 meter al liggen er met name op de 200 meter ook kansen voor zijn clubmakker Pim Zuurveld. Bij de B-jongens gaat het op de 200 meter wellicht tussen Steven Schilders en Mark van der Riet. Diezelfde Van der Riet krijgt op de 800 meter Jacco Stigter als grootste concurrent. De titelstrijd op de 1500 meter bij de C-jongens en de 1000 meter bij de D-jongens is volkomen open. Bij de C-jongens kwamen er veertien in schrijvingen binnen en bij de D-jongens waren er zeven aanmeldingen. Naast de strijd om de Zeeuwse titels staan er nog drie technische nummers op het program ma; verspringen, kogelstoten en speerwerpen. Dit geldt ook voor de senioren en AB-junioren, met onder meer Hulstenaar Ivan Beck op het programmablad. Van onze sportmedewerker 'S-HEERENHOEK - De eerste 24 uur van Borsele voor trim mers die in het afgelopen weekeinde werd gehouden in 's-Heerenhoek trok zeer veel belangstelling. Achttien ploe gen van vijf man namen aan dit trimfestijn deel met als succesvolste formatie het team Kaelen/Capello, bestaande uit Daan Weststrate, Kees Been hakker, Jan Traas, Jan Filius en Edwin van Oosten. Vanaf 24.00 uur tot 10.00 uur 's morgens was er een neutra lisatie, maar moest er wel van elke ploeg één renner op het parkoers zijn. De diverse wed- strijdonderdelen sloegen goed aan bij het publiek en het is dan ook vrijwel zeker dat deze 24 uur van Borsele zal worden herhaald. De winnaars van de trim- koersen werden Gerrie de Wael, Rinus Slabbekoorn, Rens Deurloo en Frans van de Berge. Daan Verhulst en Cees van den Dries wonnen allebei een afvalrit en de individuele tijdrit kwam op naam van Kees Beenhakker. De rapste man tijdens het sprinttoernooi was Jan van den Dries. In het ploegenklassement reikte Kaelen/Capello naar de eerste plaats. Tweede werd de formatie van Verandalux met in de gelederen Jan de Bruine, Daan Verhulst, Huib Slabbe koorn, Cees van den Dries en Frans van de Berge. De ploeg van Huissoon-Sport werd der de. HOEWEL sportvissers door gaans niet staan te juichen wanneer het weer 'tropisch' is, heeft warm weer zo zijn voordelen voor de visstand. Jonge vis gedijt als de tem peraturen stijgen erg goed. Een (te) koud voorjaar is vaak minder voordelig. Im mers de visstand staat of valt met gunstige of ongunstige broedval. Dat hebben we on dertussen begrepen wanneer er in EG-verband gebakke leid wordt over de verdeling van quota: haring, kabel jauw, tong enzovoorts. Ook dan maken de biologen de stand op en geven adviezen. Jonge vis groeit snel als de temperaturen hoog zijn. Bij watertemperaturen van bo ven de vijftien graden bij voorbeeld. Een traditioneel langzaam groeiend vissoort, de rietvoorn, wordt door de Organisatie ter Verbetering van de Binnenvisserij niet voor niets bij wijze van proef in het koelwater van de bij Lelystad gelegen elektrici teitscentrale opgekweekt. De Afrikaanse meerval, onlangs nog in het nieuws, blijkt het goed te kunnen doen met de restwarmte uit de tuinders- kas. Groei Groei is het toverwoord baars.' Snoekbaarzen doen het met wat grotere vis en wel tot ongeveer 10 cm. Dan is de snoek aan de beurt maar er is helaas te weinig snoek in veel te veel water. Is de vis, vooral voorn, brasem en karper, eenmaal de vijf tien centimeter gepasseerd dan is de kans op predatie (opgevreten worden) veel ge ringer. voor de vis. Groei betekent niet alleen toename van bio massa, ter compensering van de afname door sterfte en vraat, maar ook het uitscha kelen van allerlei risicofac toren. Immers de meeste jonge vis dient als prooivis voor andere vissen. Door ge brek aan evenwicht (te wei nig snoek, baars, meerval) is dat in ons land doorgeslagen naar het 'voordeel' van de witvis. Toch profiteert de roofvis wel degelijk mee, zij het maar kort. De kleinste visjes, zogenaamde speldaas, worden bij miljoenen opge peuzeld door de feljagende baars. Je kunt dat bij warm rustig weer overal langs het water aanschouwen. Plots duikt een wolk kleine vis uit het water, gevolgd door wat rumoer onder het oppervlak: Karp< <er Kweekkarpers planten zich niet of nauwelijks voort, zo wordt vaak beweerd. Niets is minder waar. Voortplan ting geschiedt weliswaar, maar het resultaat daarvan is vaak huilen met de pet op. Jong karperbroed heeft na melijk een groot nadeel. Jonge karpers zijn nergens bang voor! Willen andere witvissen weieens wegdui ken in de waterplanten, zo niet de jonge karper. Die blijft gewoon doorazen. Met andere woorden: jonge kar pers worden praktisch in zijn geheel door de roofvis sen opgepeuzeld, met gevolg: paarresultaat praktisch nul. Omdat de stand van boeren karpers (wellicht de enige karpersoort die hier al voor enkele honderden jaren ge leden werd gekweekt) ach teruit ging, werd naar alter natieven gezocht en kweekt de OVB 'aanvaardbare' kar persoorten. Snoek Groei van vissen heeft dus wel degelijk iets te maken met roofvis. Zoals de tempe ratuur van het water vissen langzamer of sneller kan doen groeien, zo kunnen snoeken de plaatselijke vis stand volledig 'natuurlijk' regelen. Jammer is wel dat alleen de sportvisserij via het uitzetten van snoekjes ter grootte van een lucifer voor een verbeterde snoekstand zorgt. Vervuiling, verlan ding, ruilverkaveling en niet in de laatste plaats geëntro- fieerd water (naam voor de groene soep welke wij ka naal, rivier of plas wensen te noemen) veroorzaken dat. Warm weer is voor de groei van kleine vissen belangrijk. Ze ontsnappen daardoor sneller aan de risico's van het klein zijn ten opzichte van roofvissen. Roofvissen heb ben (op de snoekbaars na) geweldig veel last' van snel groeiend wier, algen, eende kroos enz. hoe natuurlijk dat er ook mag uitzien Van onze sportmedewerker ,GOES - Met een turndemon- stratie en een receptie heeft de sportvereniging Volharding uit Goes afscheid genomen van de 80-jarige Hein Mijns bergen, die 68 jaar lid was van de vereniging. Doorlopend zorgden jong en oud van Volharding, aange vuld met drie turners van VTV Vlissingen, voor turnde- monstraties, waarna er een receptie in het restaurant van het Sportcentrum volgde. Er was een overweldigende belangstelling van de zijde van het KNGV, de ZEEBRA, zusterverenigingen en van oud-leden. Namens Volhar ding memoreerde voorzitter Van Hanegem de 68 jaar dat Mijnsbergen lid was van Vol harding en hij diverse functies vervulde en vele onderschei dingen kreeg opgespeld. Toch lukte het nog een origineel ca deau te vinden. Het werd een hoge brug in miniatuur. Namens het KNGV sprak de secretaresse van het hoofdbe stuur, mevrouw Uijlenhoet. Zij bood de scheidende vereni gingsman een porceleinen ta baksdoos aan met inscriptie. Namens de gymnastiek- en basketbalafdeling van Vol harding werd het woord ge voerd door de heer De Baar en mejuffrouw Rijk en namens de oud-leden van de keurploeg sprak Van de Sande. Hein Mijnsbergen bedankte na afloop voor de schitterende avond en sprak de wens uit nog vele jaren aanwezig te kunnen zijn bij de uitvoerin gen. Van onze sportredactie TERNEUZEN - In Terneuzen werd een fietscross gehouden voor KNWU-crossers, georga niseerd door de Terneuzense fietscrossvereniging Flying Dutchman. Met slechts 68 deelnemers viel de opkomst wat tegen. Uitslagen powder puffs 7 jaar: 1. Nicole Dekkers. 8-9 jaar: 1. Tanietha Uytdenwilli- gen, 2. Chantal Neüs, 3. Ta- mira Romijn. 10-11 jaar: 1. In- grid van Meel, 2. Bianca de Craen, 3. Nancy van Hassel. 12-13 jaar: 1. Corina Jongene- len, 2. Wendy Weijdt, 3. Ina de Bie. Cruisers 14-15 jaar: 1. Ro bert Jongenelen. 16-17 jaar: 1.' Casper Veraard, 2. Erik Boom, 3. Frans de Vos. 18-24 jaar: 1. Anton van Meel, 2. Leen van de Sluys. 25 jaar en ouder: 1. Bert Jongenelen, 2. Mario van Blankers, 3. Lino Koolman. Junioren 6 jaar: 1. Erwin Swemmer, 2. Roger Mathijs- sen, 3. Remco Wisse. 7 jaar: 1. Karsten Neüs. 8 jaar: 1. Rudolf Smits. 10 jaar: 1. Sjonny Brie- nissen, 2. Johan Wisse, 3. Jean- Pièrre Vriens. 11 jaar: 1. Ferry Mos, 2. Johnny van de Berg. 12 jaar: 1. Richard de Craen. 13 jaar: 1. Bert van der Sluis. 14 jaar: 1. Edwin Koenders, 2. Marcel Marijnisse, 3. Carlo van Hassel. 15 jaar: 1. Robert Jongenelen. 16 jaar: 1. Marco Uytdenwilligen, 2. Gregory Anuels, 3. Frans de Vos. Ex perts 6 jaar: 1. Dennis Ploeg- aert. 7 jaar: 1. Romi Koolman. 8 jaar: 1. Raymondt Raadtge- ver. 9 jaar: 1. Micha Prenen, 2. Patrick Daniëls, 3. Jurgen Dekkers. 10 jaar: 1. Marco Groeneveld, 2. Ferry Smtis. 11 jaar: 1. Dennis Raadtgever. 12 jaar: 1. Marco van Moergestel, 2. Johnny Martens, 3. Wilfred Romijn. 13 jaar: 1. Robert de Smet, 2. Leon van Unen, 3. Ste fan Bijl. 14 jaar: 1. Patrick van Moergestel. 15 jaar: 1. Erwin Geertsema. 16 jaar: 1. Jean- Paul Dogge, 2. Kees Heynen, 3. Casper Veraard. 17 jaar: 1. Erik Bon, 2. Anton van Meel. Open klas 7 jaar: 1. Mark-Pe ter van Doorn, 2. Lori Kool man, 3. Dennis Ploegaert. 8-9 jaar: 1. Micha Prenén, 2. Ray mondt Raadtgever, 3. Jurgen Dekkers. 10-11 jaar: 1. Dennis Raadtgever, 2. Marco Groene veld, 3. Ferry de Vos. 12-13 jaar: 1. Leon van Unen, 2. Marco van Moergestel, 3. Ri chard de Craen. 14-15 jaar: 1. Erwin Geertsema, 2. Patrick van Moergestel, 3. Edwin Coenders. 16 jaar en ouder: 1. Gregory Anuels, 2. Marco Uyt denwilligen, 3. Erik Boom.

de Stem | 1986 | | pagina 9