'Maradona beter dan Pele en Cruyff Arppi-Filho leidt WK-finale MfcYörox VARIA Westduitsers PROBLEEM VOOR FRANZ BECKENBA UER Pfaff heeft shirtje Diego Maradona NEDERLA §eb Coe in actie n Hengelo BONDSCOACH RINUS MICHELS IS VERRAST: Bedankt lieve mensen COIFFURE HOUSE BREDA VRIJDAG 27 JUN11986 staan voor vijfde keer in WK-finale Michels wil met Oranje naar Argentinië VRIJDAG 27 JUN11986 UITSLAGEN rbijn Ov Ed Waarom laten toch zoveel mensen hun haar verzorgen bij Bisschopshoeve 12 - Brabantplein 5 - Ginnekenmarkt 8 Donk 32 - Mgr. Nolensplein 20 abooooo Door Henk Mees MEXICO STAD - Diego Ma- radona verbijstert in Mexico ook Rinus Michels. „Dat Ma- radona iets kan, wist ik wel, maar hier verrast hij me echt", constateert de bonds coach van het Nederlands voetbalelftal, die twee weken geleden in Mexico neer streek. „Via insiders uit Spanje had ik bij Maradona het beeld opgebouwd van een speler zonder leefdiscipline en teamdiscipline. Zeker in Spanje was weinig met hem te beginnen, is mij verteld. Hij bracht veel tijd door in het nachtleven en van trai nen kwam vaak weinig of niets terecht. Dat wreekte zich bij Barcelona". „De twee jaar Italië moe ten hem aanzienlijk rijper hebben gemaakt", vervolgt Michels. „Ik zie hier een man die superfit is, die negentig minuten zijn aanvoerders band waar wil maken. Je ziet hoe hij de verantwoordelijk neemt en draagt. Alles wat hij heeft, doet hij in dienst van het team. Dat is niet mis. Hij is een allrounder met een geweldig niveau. In zijn indi viduele acties vind ik hem beter dan Pele en Cruyff. Hij is nauwelijks af te stoppen. Zelfs in volle ren overziet hij elke situatie. Kennelijk heeft Maradona een soort instinct, waardoor hij steeds weer die bewegingen maakt, die te genstanders op het verkeerde been zet. Je zou onderhand zeggen dat ze hem nu moeten kennen. Het zijn toch niet de eerste de beste jongens die hij hier tegen krijgt, maar hij lapt het elke wedstrijd weer opnieuw. Het heeft mij ver wonderd dat België de illusie heeft gehad hem op te van gen zonder mandekking. Ik zou een man opofferen. In '74 was de keus dan eerder op Wim Jansen dan op Johan Neeskens gevallen. In de Westduitse ploeg vind ik Matthaus als bewaker te agressief. Misschien 'dat ze het eens met Briegel kunnen proberen". Michels zegt in Mexico weinig nieuws onder de zon te hebben ontdekt. „Mara dona even uitgezonderd, staan er toch weer twee ploe gen in de finale die het accent leggen op strijd. Argentinië en West-Duitsland winnen het toch met mentaliteit en sterk verdedigen van ploegen die voor techniek hebben ge kozen, als de Fransen, de Russen, de Denen en de Bra zilianen. Als ik Argentinië en West-Duitsland vergelijk, denk ik dat de defensies alle bei sterk zijn. Bij de Argen tijnen is de opbouw beter verzorgd. Die gaan over heel veel stations op zoek naar hun maestro voor de aan- valsacties. Het evenwicht tussen spelen zonder bal en met bal is bij Argentinië veel beter verzorgd dan bij West- Duitsland. De Duitsers hoe ven er niet op te rekenen dat Magath in de finale zoveel ruimte zal krijgen als tegen de Fransen. Daarvoor loopt er veel te veel volk rond op het middenveld bij die Ar gentijnen. Wat er ook ge beurt, neem ik aan dat Mara dona in deze vorm in staat is in zijn eentje de doorslag te geven". De ervaringen die Michels heeft opgedaan op het WK, zijn voor hem geen aanlei ding af te wijken van de in geslagen weg met Oranje. „Als we verder willen ko men, zullen we toch van onze aanvallende kracht uit moe ten gaan. Daarvoor hebben we ook bikkelaars nodig, die dat mogelijk maken voor de ploeg. Maar dan wel bikke laars die kunnen voetballen". Rinus Michels: 'verrast'. - FOTO ANP Van onze speciale verslaggevers MEXICO STAD - West- Duitsland bereikte woens dag door de overwinning van 2-0 op Frankrijk voor de vijfde keer in de histo rie, eenmaal vaker dan Italië, de finale van het toernooi om de wereldtitel. In 1982 drongen de West duitsers ook al door tot de laatste ronde om daarin met 1- 3 te verliezen van Italië. 'Die Mannschaft' werd twee keer wereldkampioen, in 1954 en in 1974, toen in München Neder land met 2-1 werd verslagen. Door het resultaat van Me xico kan West-Duitsland zon dag tevens Brazilië en Italië - elk drie keer wereldkampioen - inhalen. De weg naar de finale was voor de ploeg van Franz Bec- kenbauer geen gemakkelijke. Onrust in de selectie, kritiek van het thuisfront en matige verrichtingen tegen onver moed lastige tegenstanders begeleidden de Westduitsers naar de laatste ronde. Slechts zes doelpunten waren daar voor nodig. De weg naar de finale zag er als volgt uit: voorronde (groep E): West-Duitsland - Uruguay 1-1 (Allofs), West-Duitsland - Schot land 2-1 (Voller en Allofs), West- Duitsland - Denemarken 0-2; acht ste finales: West-Duitsland - Ma rokko 1-0 (Matthaus); kwartfina les: West-Duitsland - Mexico 0-0 (4-1 na strafschoppen); halve fina les: West-Duitsland - Frankrijk 2- 0 (Brehme en Voller). Wie vangt de goudvink? Van onze speciale verslaggevers MEXICO STAD - Duitse humor staat niet erg hoog aangeschreven. Om het bij wijze van grap bij de FIFA ingediende verzoek een twaalfde man te mogen opstellen, moet dan ook alleen Berti Vogts zelf lachen. „België kon Maradona niet uitschakelen. Elf Duit sers kunnen dat ook niet, een speler extra in de ploeg is eigenlijk noodzakelijk". Maradona schakelde in het Azteken-stadion de Rode Dui vels uit. Vogts was er bij en keek er naar. In de finale van twaalf jaar geleden legde Vogts, Maradona's voorganger Johan Cruijff, aan banden. Hij zag El Pibe de Oro (de goud vink), maar doorgronden kon hij zijn bewegingen niet. De grote vraag is dan ook: wie vangt de goudvink? De assis tent van de Westduitse team chef Franz Beckenbauer heeft geen flauw idee wie Maradona in de finale om het wereld kampioenschap zondag zou moeten stuiten. De Argentijnse bondscoach dr. Carlos Bilardo en zijn on gediplomeerde collega Bec kenbauer benadrukken, dat ook het Argentijnse voetbal team uit elf spelers bestaat. Maradona bestrijdt al drie en een halve week de opvatting dat voetbal een teamsport is. Maar Bilardo beklemtoont dat de ploeg tijdens het toernooi met zijn 25-jarige troef is mee gegroeid. „Wij danken God dat Maradona een Argentijn is", stelde de katholieke Bilardo Een nobel gebaar van een superster. Maradona over handigt Jean-Marie Pfaff de bal na Argentinië - Bel gië. Later zouden de twee volgens afspraak ook hun shirtjes ruilen. - fotoap Van onze speciale verslaggevers MEXICO STAD - Het Argentijnse shirt met nummer 10, dat Diego Maradona woensdag tegen België droeg, is voortaan eigendom van Jean-Marie Pfaff. De Belgische doelman maakte daarover dinsdag al af spraken met Maradona, toen beiden In een uitzending van de Mexicaanse televisie optraden. Tijdens de wed strijd hoopte Philip Desmet, met rugnummer 10 invaller in de Belgische ploeg, ook van shirtje te kunnen ruilen met Maradona. Vijf minuten voor het einde al vroeg Desmet dat aan Maradona. De Argentijnse sterspeler knikte braaf, her haalde dat na afloop toen Desmet opnieuw een verzoek indiende, maar hij ving toch bot. Maradona wachtte keu rig totdat Pfaff aan kwam rennen om tot zaken te komen en de beide shirts werden geruild. niettemin na de halve finale vast. Beckenbauer heeft drie da gen om het probleem-Mara- dona op te lossen. Guy Thijs, de Belgische trainer, koos voor een zone-dekking, omdat hij niet over ervaren mandekkers beschikt. In Wolfgang Rolff (die in Guadalajara Michel Platini in de schaduw plaat ste), Andreas Brehme en Hans-Peter Briegel heeft 'Der Kaiser' dergelijke voetballers wel. De succesvolle ervaring van 1974, toen Vogts Cruijff uitschakelde en de huidige teamchef de Westduitse de fensie leidde, moet haast wel leiden tot de aanwijzing van een speciale bewaker. Van onverwachte zijde heeft Beckenbauer een mee denker gekregen. Cesar Luis Menotti, Bilardo's voorganger, betreedt daarvoor een zijpad. „Slechts met medeplichtigheid van de scheidsrechter kan Ma radona worden gedekt", zegt Menotti, die in Mexico als stukjes-schrijver aanwezig is. „Gevreesd moet worden dat daarop wordt gegokt. West- Duitsland is België niet. Ma radona zal door Briegel overal worden gevolgd". Maar als de regels strikt worden gehan teerd, ziet zelfs Menotti geen kans de onmogelijke opdracht te vervullen. „Alle spelers en Maradona in het bijzonder moeten worden beschermd te gen aanslagen. Dat moet cen traal staan in de arbitrage". Nederland struikelde des tijds ondanks Cruijff, het zelfde kan Argentinië met Maradona overkomen. Hoe het team er ook uit zal zien - Lo- thar Matthaus hield aan het duel met Frankrijk een hand blessure over - West-Duits land heeft elf werkers. Tel kens benadrukken vriend en vijand dat Beckenbauer niet over de kwaliteit van vier jaar geleden beschikt. Toen al was er veel kritiek op het niveau. Voortijdige uitschakeling tij dens de Europese titelstrijd in Frankrijk betekende een voorlopig dieptepunt en leidde tot de val van bondscoach Jupp Derwall. De prestaties van de toer- nooivoetballers uit West- Duitsland blijken niet al te zeer afhankelijk van factoren als technische vaardigheden en vorm. 'Kampfgeist' is er bij de 'Mannschaft' altijd. Hoe sterker de tegenstanders, des te sterker de Westduitsers. Er barmelijke vertoningen tegen Marokko en Mexico werden gevolgd door een optreden te- Diego Maradona: „Matthaus is één van de lastigste spelers die ik ooit heb ontmoet". - fotoafp gen Frankrijk, dat tenminste voor de helft sterk kan worden genoemd. Al maakten Felix ('de gelukkige') Magath en de zijnen bij de uiteindelijke winstgang gretig gebruik van de blunder van de Franse doelman Joel Bats. De vorderingen van Magath tijdens de Mexicaanse Mun- dial zijn typerend. Vormde de Hamburgse spelmaker aan vankelijk geen factor van be tekenis, tegen Frankrijk be paalde Magath de gang van zaken op het Westduitse mid denveld. De dertiger speelt zondag zijn laatste wedstrijd; hij treedt als manager in dienst bij Hamburger SV. Meer dan een vertragende invloed lijkt er van Magath niet uif te kunnen gaan. Bec kenbauer wil het liefst Mat thaus aan Maradona koppe len. Het is een gelegenheids keuze. „Rolff is te langzaam en Briegel is niet geheel in vorm", zegt de man, die de stormen aardig heeft doorstaan. En Karl-Heinz Förstèr pakt het Argentijnse zondagskind waarschijnlijk al te rigoureus aan, zal Beckenbauer wel den ken. Uit de keuze van de trainer blijkt wel dat het geheugen van de teamchef niets te wen sen over laat. Op 24 maart 1982 hield Matthaus, net drie dagen 21, Maradona knap in be dwang (1-1). Beide spelers kunnen zich die ontmoeting ook nog levendig herinneren. Maradona: „Een vriendschap pelijke wedstrijd, maar niet zo'n leuke avond. Matthaus is één van de lastigste spelers die ik ooit heb ontmoet". De aan gesprokene zelf beweert van eigen kracht uit te zullen gaan. In vier jaar is het nuttig ef fect dat Davey-the-Fat-Boy op het voetbalveld heeft groter geworden. 'Mexico' bewees Maradona's kwaliteiten als handballer en hordenloper. Gehard in de Spaanse en Ita liaanse competitie laat hij zich niet meer provoceren zoals vier jaar geleden in Spanje. Ook niet door Matthaus. Ma radona is zo hoffelijk Mat thaus de meest verdienstelijke speler te noemen, die hij dit toernooi heeft gezien. Video's met eigen triomfen bekijkt hij kennelijk ni«. „In feite maakt het natuurlijk niet uit of en zo ja wie mijn directe tegenstan der is. Ik probeer gewoon te voetballen". Van ome speciale verslaggevers MEXICO STAD - De Brazi liaanse scheidsrechter Ro- mualdo Arppi-Filho leidt zon dag de finale om het wereld kampioenschap voetbal tussen West-Duitsland en Argenti nië. Dat heeft de internatio nale voetbalfederatie (FIFA) beslist. In het Azteken-stadion krijgt Arppi-Filho assistentie van de grensrechters Erik Fredriksson (Zweden) en Berny Uiloa (Costa Rica). De strijd om de derde plaats tussen Frankrijk en België wordt morgen in Puebla ge leid door de Brit George Courtney, die wordt bijge staan door Hernan Silva Arce (Chili) en Jamal Al-Sharif (Saoedie-Arabië). Courtney is een goede bekende van de Bel gen. De directeur van een school te Spennymoor floot 20 november in De Kuip het be slissende kwalificatieduel te gen Nederland, dat de Belgen met 2-1 wonnen. In 1982 werd de finale ook al door een Braziliaan geleid. Onder toeziend oog van Ar- turo Coelho versloeg Italië de Westduitsers in Madrid met 3- 1. De 47-jarige Arppi-Filho, die in Santos makelaar van beroep is en sinds 1968 in FIFA-verband uitkomt, floot in de voorronden Frankrijk - Sovjet-Unie (1-1) en in de achtste finales Mexico - Bul garije (2-0). Arppi-Filho spreekt Spaans en Portugees, waardoor het contact met de Argentijnen iets gemakkelijker zal verlo pen dan dat met de Westduit sers. De arbiter heeft interna tionaal gezien vooral een Olympische ervaring, die hij opdeed in Mexico (1968), Mos kou (1980) en Los Angeles (1984). De twee jaar jongere Courtney, die in 1978 op de in ternationale lijst verscheen, was in de openingsronden ac tief bij Mexico - Paraguay (1- 1). Brabant kan er als eerste provincie prat op gaan mij kennis te hebben laten ma ken met de grenzen van mijn uithoudingsvermo gen. Ligt dat nu aan het feit dat ik nu veertien da gen aan een stuk bezig ben of aan het overladen pro gramma dat ik er gisteren af te werken kreeg. Het be gon allemaal zo rustig met een ritje in het Autotron in Drunen met een Renault uit 1908, maar al snel was het voort met de snelle Ci- troën, die ons dezer dagen ter beschikking staat. En als er één ding indruk op mij gemaakt heeft deze dag, dan is het de tomeloze feestroes die er in deze provincie heerst. Al om elf uur 's morgens gingen de eerste glazen bier naar binnen en nu om twaalf uur, als ik dit schrijf, is in Breda rond de kerk het feest nog in vólle gang. Terwijl het donderdag is. Voor ons randstedelingen een doordeweekse dag goed voor een glas goede wijn. Is zulks nu wel te verenigen met ons Goede Doel vraag ik mij af als ik weer een glas bier in mijn handen gedrukt krijg in Eindhoven, een hand om mijn schouder gelegd krijg in Boxtel, door Willy Wil helm onderuit gehaald wordt in Waalwijk en aan een paal hang met Ton van Eenennaam in Breda. Is het niet beter in sobere ge degen lokalen serieus van gedachten te wisselen over de toekomst der mensheid overdenk ik als ik een junk over zijn bol aai in Den Bosch, airbrush in Nuenen, op de vluchtstrook inhaal tussen Tilburg en Breda. Is het niet beter consequente mentaliteitsverandering af te dwingen middels voor lichting en educatie over woog ik biertappend, re clamemakend, poserend, strafschoppen nemend en tussendoor een broodje ge zond etend. Wellicht. Maar dat brengt zo weinig geld op. Wij hebben gisteren in Brabant meer dan vijf en twintigduizend gulden op gehaald. Het hoogste tot nu toe. De kreet in de groep die mij begeleid, is na zo'n dag; de reiskosten hebben we er uit! Een grapje, zeg ik er snel bij, want grapjes moet je niet teveel maken in ernstige zaken als lief dadigheid. De mensen ho ren te vaak dat er teveel aan de strijkstok blijft hangen, vandaar. Nu zit ik hier uitgeteld en wel te midden van driftig tik kende journalisten. Ik zou zo graag in een zin zeggen wat ik er van vond giste ren om al die mensen, die zich voor deze actie hebben ingezet te doen begrijpen wat ik voel. Ik gooi mijn derde kop koffie om en kom niet veel verder dan: bedankt lieve mensen, en weet dat Mies Bouwman mij is voorgeweest. Freek de Jonge Van onze speciale verslaggevers MEXICO STAD - Rinus Mi chels gaat graag in op een uit nodiging uit Argentinië om daar in januari van het vol gend jaar twee wedstrijden met het Nederlandse voetbal elftal te spelen. De bondscoach van Oranje ontving het aanbod in Mexico via Luis Cesar Menotti, ex- bondscoach van Argentinië. Michels; tweetal clubs in Argentinië. Menoli werkt daar voor een bedrij dat de trip wil sponsoren. Wi ling zouden we er zeer mee kunnen zijn". Ook Michels is in Mexif zeer onder de indruk geraak f' van de Argentijnse sterspeli Diego Maradona. „In zijn indi viduele acties is Maradona be ter dan Pele en Cruijff. B neem aan dat hij in de final zal zijn", aldus Mi Van onze jREDA - De Franse tweede divis jn PSV-middenvelder Ton Lokho de international voor drie jaar vas De zaakwaarnemer van Lo Quaars, voert de besprekingen m vakantie is. De Prinsenbeker k Spanje. „En dan zullen we binne men over een eventueel vertrek bij middag. „Als wij dan akkoord zij met elkaar gaan praten. Ik heb het staat tegenover een verhuizing naa De belangsteling van de Frans twee mensen. De trainer is Kris triomfen vierde bij AZ'67. Hij ken herinnerde zich de capaciteiten v speler bij Nïmes, is eveneens niet voetbalde ooit bij PSV samen met d gever begeerde rechtermiddenveld )ames enkelspel, tweede ronde: Ro- ;in White (VSt) - Andrea Holikova Tsj) 6-1 6-3, Lor) McNeil (VSt) - jarcella Mesker (Ned) 4-5 Mesker jeeft geblesseerd op, Katerina Ma- eeva (Bul) - Nathalie Tauziat (Fra) i-4 6-2, Chris Evert-Lloyd (VSt) - Pam Casale 6-0 5-7 6-1, Helena Su- iova (Tsj) - Andrea Betzner (WD1) 6-26-1, Iva Budarova (Tsj) - Camille Benjamin (VSt) 7-6 7-6, Carling Bas- sett (Can) - Rosalyn Fairbank (ZAf) i-1 7-6, Melissa Gurney (VSt) - Tine icheuer-Larsen (Den) 6-4 6-2, Anne (obbs (GBr) - Zina Garrison (VSt) i-4 0-6 6-4, Kathleen Horvath (VSt) - ftdriana Villagran (Arg) 6-4 6-4, Ka- hy Jordan (VSt) - Ann Henricksson VSt) 6-1 6-1, Marie Christine Cal- eja (Fra) - Niege Dias (Bra) 6-2 6-4, Jetsy Nagelsen (VSt) - Lisa Short- ïpain (VSt) 6-1 7-6, Elise Burgin VSt) - Ronnie Reis (VSt) 6-1 7-5, tnne Minter (Aus) - Lisa Bonder VSt) 3-6 6-2 6-2; leren enkelspel, tweede ronde: Brad lilbert (VSt) - Mike Leach (VSt) 7-6 ■6 6-2, Paul McNamee (Aus) - taisto Steyn (ZAf) 7-5 6-1 3-6 6-3, dark Kratzmann (Aus) - Carlos ürmayr (Bra) 7-5 6-2 4-6 6-1, Ra- nesh Krishnan (Ind) - Mike Bauer VSt) 4-6 6-2 6-3 5-7 7-5, Mikael 'ernfors (Zwe) - Andreas Maurer WD1) 7-5 6-2 4-6 6-2, Miloslav Mecir Tsj) - Uif Stenlund (Zwe) 6-2 6-1 4-6 ■0, Jay Lapidus (VSt) - Hansjörg thwaier (WD1) 6-2 6-7 5-7 6-3 6-3, immy Giammalva (VSt) - Jonas B.' Ivensson (Zwe) 2-6 6-2 6-1 6-4, John 'itzgerald (Aus) - Danié Visser ÏAf) 6-3 3-6 4-6 7-6 6-3, Henri Le- •onte (Fra) - Colin Dowdeswell iBr) 6-1 6-4 6-4, Wally Masur (Aus) Stephen Botfield (GBr) 6-4 6-2 6-2, Bats Wilander (Zwe) - Andrew Cas- e (GBr) 4-6 7-6 6-7 6-4 6-0, Milan rejber (Tsj) - Heinz Günthardt -wi) 6-3 4-6 4-6 7-6 6-3, Pat Cash Aus) - Russell Simpson (NZe) 6-7 6- 1-27-5. CHIPHOL (ANP) - Sebastian oe. de Olympische kampioen de 1500 meter van Moskou Los Angeles, hoopt van- vond tijdens de Fanny Blan ks Koen Games in Hengelo jn kwalificatie voor de Spe van het Britse Gemenebest Edinburgh af te dwingen. Brit, sedert vijf jaar we- idrecordhouder op de 800 eter met 1.41.73, zegde begin Het gaat om eei week zijn komst naar wedstrijden tegei engelo toe aan organisator Hermens. Seb Coe donderdag op thiphol: „Voor de Europese mij betreft ga ik er graag H ltnPioenschappen in Stutt- in. De KNVB heeft me vent irt ben ik voor-geselecteerd, kerd dat er in januari 4 Dor Edinburgh niet. Ik wil ruimte bestaat om een tienta wel in Edinburgh als Stutt- dagen op reis te gaan met i h de 800 en 1500 meter lo- club. Qua voetbalontwikke n". aldus de Engelsman, die kig seizoen in de schaduw n Steve Cram moest leven. Coe rekent er overigens op, t hij zowel in Edinburgh als uttgart op de hem gewenste oerdelen zal uitkomen. „De meter zal geen probleem Mijn bond heeft geen li eten gesteld. Ik weet dus ge- tegen West-Duitsland ook wi niet waar ik aan toe ben, weer van doorslaggevende be Jk verwacht toch wel dat tekenis chels. Bondskanselier Helmuth Kohl zal zondag de finale om wereldkampioenschap in Mexico Stad bijwonen. Een regerings woordvoerder heeft dat donderdag bekend gemaakt. West Duitsland plaatste zich via een overwinning op Frankrijk v« de eindstrijd. Via de televisie bekeek Kohl de wedstrijd, die hei volgens de woordvoerder danig had opgewonden. President Raul Alfonsin heeft woensdagavond een gelukstel' gram gestuurd aan de Argentijnse voetballers, die ten koste va België de finale van het toernooi om het wereldkampioenscha bereikten. 'Een hartelijke groet, jullie spel getuigde van geest ^mokken. Het enige pro- drift. Jullie zijn de trots van alle Argentijnen'. Het optreden van Jan Mulder, woensdagavond in Stui ,°P zoek. Ik moet een man Sport, is niet doorgegaan, omdat Mulder woedend opstapte jjn' die de eerste kilome- dat de portier van het omroepcentrum hem niet zo maar binitt wilde laten. De portier vroeg Jan Mulder of deze een bezoek® spasje kon tonen. Zo niet, of hij zich dan even wilde melden aa de balie, waarna hij alsnog dat pasje kon krijgen. Mulder out stak in woede, omdat de portier hem niet herkend had, maak' ruzie bij de poort, draaide zich om en verdween op hoge pote' ER Corbijn komt ook het Commentator Mart Smeets moest de zaak snel oplossen en perkte zich tot de cryptische zin 'portier, c'est mourir un peu'. I NOS zal de zaak uitzoeken, maar verklaart nu al dat de porti' 'eclub heeft daarover volkomen correct gehandeld heeft. .eenstemming bereikt met de werkgever van de lin- SDits. 1-45.66 die ik op 4 juni in idrid liep voldoende zal zijn )r mijn kwalificatie. Op de meter zal het een andere zijn. Ik heb pas één 1500 gelopen, in een tijd rond minuten en 45 seconden, ts natuurlijk geen presta- Oaarom hoop ik dat het Jdagavond snel zal gaan", terwijl hij een blik wierp een van de borden in de 'komsthal, waarop de cij- s 3 3 1 stonden, merkte hij -.Met zo'n tijd zou ik dik te- ÜJten zijn". Jer tegenstand zal Coe "daag niet behoeven te kla- 1 Jos Hermens heeft als te- standers de Nederlander Kulker, de Amerikanen •ey. Harris en Aragon, als- ue de Keniaan Peter Koech •te waarmee Hermens nog ls een goede haas. „Ik ben 'n ongeveer 2 minuten en c°nden kan lopen". telde seizoen op huurbasis voor VW. De Venlose ere- LAPE Olym pioen atletie beenbl zijn i reeks in de O ranta sinds lt is op zi als eer Moses I handeli kwetsu DeB hoopt s voor dt Gemene race ov minutei Amerik van de t kilomet keer bir eindigdi NK schake Eerste rom Vreeken Vi Tweede ro Cathy van Benschop - slag - Pen Pluymert - jolein Thev Franziska Heieen de Vt, Carla B 1-0, Corrie 0, Silvia de Stand aan I Mulder 2 pi der Mije, S ken, Riemsl

de Stem | 1986 | | pagina 6