OMWONENDEN VREZEN OVERLAST Van Quekelberghe verslaat Leenknegt 'Westelijke gemeenten lopen voorop bij de emancipatie' 'Ge kunt klappen op ulder bakkes krijgen' Kritiek raad Hulst op Monumentenzorg J eugdtenniskamp van Groot-Hulst 1986 Cantorij Hulst besluit seizoen -*12 VRIJDAG 27 JUN11986 PAGINA ZEELAND 2 VAN ZEELAND (Knokke Cup) NIEL HECHTER T MODESHOW ION MEN .LIONS Concert UTOMOBIEL I0NCERT COUEL - ELECTA |CT PARTY LIONS (idem 25- 7) ..SPRAKELOOS" SHION" UT VAN HET ZOUTE 1 CENTRUM I 17-Antwerpen i-Snack 'ONDAG STEUN VOOR KATELIJNE DERTIG JAAR NATUURBESCHERMING O-Z-VLAANDEREN TENNISTOERNOOI HULST Clinge Kloosterzande Sint-Jansteen losVoet mmm\\ Kampioenen ouderen- kaartingen examens Verrassende winst Ingrid de Vries 29.95 3-osVoet D®! e zoenen lieren lubileum, receptie, ing, overwinning, m, openbare dank, best eens in de familieberichten, ir hoeft het niet te nog geen tientje). 1.90 Eén grote Voor het plaatsen I met een formaat ij 13,50 toeslag.' nvraag Bij niet 4,00 adm kosten iet geretourneerd uw tekst 2 dagen an onze kantoren urt u eveneens 2 tr Postbus 3229, .e opgaven worden indien naam en idien Uw betaling den ons het recht af van redenen te ileuws op donderdag. 40 JAAR citeerd nderen Bezwaren tegen hotel in oude ZWN-gebouw Van een onzer verslaggevers AXEL - Omwonenden op de Axelse Kinder dijk hebben bij de gemeente bezwaar gemaakt tegen het voornemen om vergunning te verle nen voor het vertimmeren van het voormalig ZWN-kantoor tot luxe hotel. Ze vrezen dat het hotelplan uiteindelijk geen haal bare kaart zal blijken en dat er uiteindelijk enkel een luidruchtig café zal overblijven. Met alle overlast vandien. usement juist irens! Ijesfestival ïlnemers D co Boer en het orkest het Promenade Or- iren o.l.v. Pierre van et optreden van de is Sandra Kim igne gogo. Eddie de en, The Johan Stollz reden van de Ameri- vian Reed. toneelvoorstellingen, vraag onze gedetail- IEMIN DE FER", uur af. TTE" voor een snack mkele meters van de >or de nachtvlinders: de discotheken .NUMBER ONE" .DUBBEL'S". it Jenheid van stokbrood - llende menu's ■NOPEN De bewoners zijn dan ook vast van plan officieel be zwaar aan te tekenen tegen het besluit van de gemeente raad om realisering van het hotelplan mogelijk te maken via een versnelde procedure tot wijziging van het bestem mingsplan. Maandag viel er op het stadhuis al een brief bin nen van de bewoners met het verzoek om die procedure niet toe te passen. B en W hebben dat schrijven echter naast zich neergelegd, omdat ze vinden dat er nog genoeg gelegenheid is om bezwaar te maken. Zoals bekend wil de firma Immobouw het voormalige ZWN-kantoor verbouwen tot een luxe hotel. Dit vooral met het oog op de komst van een golfterrein op het nabijgele gen Smitschorre, waardoor men genoeg klandizie voor overnachtingen verwacht. De omwonenden zien het nog niet zo zitten dat er met een hotel op die plek een boterham te verdienen valt. „Ik denk dat we binnen de kortste keren te maken krij gen met toestanden zoals bij het inmiddels gesloten café Drieschouwen", zegt woord voerder C. Verschuren van de omwonenden. „Daar was tot diep in de nacht, zeg maar ochtend, muziek en lawaai. Café-klanten die naar huis gingen, vernielden brieven bussen. Kortom een hoop overlast. Wij zijn benauwd dat we mettertijd met dezelfde problemen geconfronteerd worden. Of misschien zakt het nog wel verder af, zodat we toestanden krijgen als in Hon- tenisse". Volgens B en W hoeven de omwonenden echter niet bang te zijn dat het horecabedrijf in de toekomst wordt gebruikt voor sexdoeleinden. Op eigen' aanbod van Immobouw zal namelijk een overeenkomst worden gesloten dat het pand niet voor sexdoeleinden ge bruikt mag worden. Dit op straffe van een fors boetebe ding. SLUIS - „In het westen lopen we blijkbaar op het gebied van emancipatie van de vrouw voorop", constateerde gisteren het Sluise CDA-raadslid H. Lokerse nadat alle fracties akkoord waren gegaan met het voorschot dat het college aan het centrum wil geven. De christen-democraat kwam tijdens de raadsverga dering tot die uitspraak omdat tot nu toe alleen Aardenburg, Oostburg en Sluis subsidie willen geven aan het centrum. De Oost-Zeeuws-Vlaamse ge meenten willen nog steeds niet ten behoeve van Katelijne in de beurs tasten, ook Gedepu teerde Staten zijn nog steeds in meerderheid tegen. Voorschot Zonder problemen ging de Sluise raad akkoord met het voorschot, hoewel enige tijd terug de raad toch had afge sproken om alleen subsidie te geven als ook alle andere ge meenten uit de regio met geld over de brug zouden komen. De PvdA-fractie wil ook vol gend jaar steun geven, de an dere fracties en het college voelen daar echter voorlopig nog niets voor, eerst moeten de andere gemeenten maar eens tot het verstrekken van subsi die overgaan. Vrouw Dat Sluis het goed meent met de emancipatie van de vrouw was ook te merken aan een voorstel van de fracties van VVD en PvdA. Ze stelden namelijk voor om alleen vrou welijke burgerleden tot de welzij nscommissie toe te laten om zo een tegenwicht te vor men tegen de raad waar alleen mannen zitting in hebben. CDA en D'66 waren niet erg ingenomen met dat voorstel, maar aangezien deze twee fracties de minderheid vor men konden ze het niet tegen houden. Met de woorden: „De mannen die de afgelopen pe riode in de commissie zaten hebben goed werk verricht, door hen niet te herbenoemen verliezen we een stukje des kundigheid", probeerde H. Masclee (D'66) de liberalen en sociaal-democraten nog te overtuigen van hun ongelijk, maar zijn woorden hadden geen effect. „De vier door ons voorge stelde vrouwen zijn bekwaam genoeg", zei J. Bogaard (VVD). De dames G. Maenhout-Van- deursen, R. Stellemans-de Smit, G. Benschop-Kwast en A. Arts werden benoemd tot burgerleden van de commis sie. Fietspad Na de bouwvak wordt be gonnen met de aanleg van het fietspad tussen Terhofstede en Sluise Veer. GS zijn erg gul geweest voor Sluis en hebben beloofd 90 procent, bijna één miljoen gulden, van de kosten van dat werk te betalen. Alle fracties toonden zich ingeno men met het plan, want de raad dringt al geruime tijd aan op het aanleggen van dat fietspad. Voor rijwielers is de weg aldaar namelijk niet echt veilig. Door Eugene Verstraeten Natuurbeschermers. Nog niet zo lang geleden wan trouwend bekeken door boe ren en overheden. Als kemp hanen tegenover elkaar. Er kon geen bestemmingsplan worden uitgedokterd, of er volgde een oorlogsverkla ring. Tegenwoordig gaat het er wat rustiger aan toe. De 'groene jongens' worden nu betrokken in allerlei over leg. Landbouwers en na tuurbeschermers zitten broederlijk om de tafel. Overheden hebben heel wat initiatieven vanuit de na tuurbescherming tot eigen beleidsuitgangspunten ge maakt. „Vroeger moest je om de aandacht te trekken af en toe eens een bommetje laten vallen", zegt George Sponse- lee. „Dat ging er soms hard aan toe. Neem nou toen we probeerden het wormenste- ken aan de Schelde aan ban den te leggen. Er was daar over een bijeenkomst in Den Dullaert belegd. Komt er een kleerkast van een vent naar ons toe, van een of an dere visclub. 'Ge kunt wat klappen op ulder bakkes krijgen', was het enige wat ie over de zaak kwijt wilde. Maar ze maakten ons niet bang natuurlijk. We kregen uiteindelij k wel onze zin". Zowat iedere kwart eeuw, rekent George grofweg uit, komt er een golf van nieuwe natuurverenigingen. Zo ont stonden rond de eeuwisse- ling 'Natuurmonumenten' en de 'Vogelbescherming'. Tegen de jaren dertig kwa men de 'Landschappen'. De strenge winter van 1955/56 veroorzaakte een nieuwe golf. „Toen was er zeer veel vogelieed. Helicopters moes ten zelfs ingezet om de vo gels in de Biesbosch te voe ren. Natuurminnend Neder land werd op de feiten ge drukt en overal zijn toen vo gelwachten uit de grond ge stampt". Zo ook in Zeeland, waar officier van justitie Lebret het voortouw nam. In West Zeeuwsch-Vlaanderen kwam 't Duumpje, in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen de Steltkluut. George Sponselee doet een boekje open naam vogelwacht". De ver eniging telt nu zo'n 600 le den. Lastig Vogels „Het ging puur en alleen om vogels beschermen". Dat aandacht vragen voor de ge vederde vrienden gebeurde met propaganda-avonden, nestkastjes ophangen, de rust in gebiedjes veilig stel len door afspraken met eige naars of gebruikers en age ren tegen het uithalen van vogelnestjes. „Een toen in de mode zijnd jongensspel. Ik heb daar zelf als jonge gast ook aan meegedaan", bekent George, „maar ja, iedereen deed eraan mee". Geleidelijk aan ver breedde de doelstelling van de Steltkluut. „Het drong door dat je vogels niet kunt beschermen zonder de hele natuur te beschermen". Na 20 jaar zijn de statuten dan ook in die zin gewijzigd. Pas vorig jaar echter veran derde de Steltkluut officiéél van vogelwacht in natuur beschermingsvereniging. „Daar zijn toch jarenlang misverstanden over ge weest. Voordien waren er tal van mensen met belangstel ling voor de natuur, die zei den de Steltkluut is een vo gelwacht, da's niks voor mij dus. Nu zien we een sterke groei van leden die zich al tijd doodstaarden op die De eerste jaren bleek de Steltkluut een lastig groepje. Met aan de lopende band be zwaarschriften tegen be stemmingsplannen, ruilver kavelingen, de vaste oever verbinding, het Baalhoek- kanaal Kortom, tegen zowat alle grootscheepse plannen die in de toen nog zonnige economische tijd aan de breinen van de provinciale bestuurders ontsproten. La ter namen de Vereniging Milieuhygiëne en het Coör dinatieorgaan (wat nu de Zeeuwse Milieufederatie is) deze zaken grotendeels over. „De Steltkluut heeft de streek toch een paar keer behoed voor grote missers van de overheid", meent George Sponselee. „Als we niet in opstand waren geko men, zaten we nu misschien met een industrieterrein bij Ossenisse". Sponselee constateert te vreden dat het vanuit de be volking gekomen milieube wustzijn zich nu ook mees ter heeft gemaakt van de be stuurders. „Neem nou zoiets als knotwilgen. Toen de boe ren er geen belang meer bij hadden stonden ze te ver kommeren. Wij zijn jaren lang met een knotploeg in de weer geweest. Nu is er een Landschapsverzorgings- dienst die een flinke dot subsidie krijgt van de pro vincie. Je mag zo'n knotwilg niet eens meer omkappen zonder vergunning". Natuurbeschermingsvereniging De Steltkluut verjaart. Dertig jaar staat deze club op de bres voor het natuurbehoud in Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. Rond dit jubileum is er op 5 juli van alles te doen in de 'Marechausseekazerne' aan de Nieuwstraat 41 in Terneuzen. Vanaf de oprichting was bioloog George Sponselee uit Hulst erbij. Vele jaren hanteerde hij de voorzittershamer en was (en is) hij 'het gezicht' van De Steltkluut. Met hem blikken we terug op 30 jaar na tuurbescherming in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen. Van onze tennismedeiverker HULST - De deelname van Hulstenaar Mark Leenknegt in het tennistoernooi van Hulster Am bacht is geen lang leven beschoren. Ofschoon hij van de plaatsingscommissie de achtste plaats had toebedeeld gekregen op het schema bij de C-heren, was het de ongeplaatste Onno van Quekelberghe uit Sas van Gent, die voor een verrassende uitscha keling zorgde. Van Quekelberghe pakte vlot de eerste set van zijn op ponent, maar moest in de tweede set een tie-break toe staan, waarin hij Leenknegt maar nauwelijks twee punten voor bleef (8-6). Met 6-2, 7-6 ging de uitein delijke zege naar Van Quekel berghe, die in de volgende ronde krijgt te maken met de eerst geplaatste Leo Huij- gaerts. Deze liet zich in zijn eerste partij niet verrassen door Stanny Verstraeten (6-3, 6-1). De andere mogelijke fi nalekandidaat Gij on Assel- man beslechtte het duel tegen zijn clubgenoot Evert van Kampen in zijn voordeel (6-1, 7-5), terwijl Jan-Willem Bartz duidelijk aangaf dat hij zijn derde plaats op het schema met hand en tand zal verdedi gen. Met klinkende cijfers ver sloeg hij Bernd van Quekel berghe met 6-2, 6-0. In de kwart finales staat tevens op het programma het duel tus sen Jeroen Verstraeten en Ro nald van Remortel. Van Re- mortel plaatste zich voor de kwart finales met een zege op Reggie Lambert (6-2, 6-1). In de D-categorie bij de heren zijn inmiddels alle kwart fina listen bekend. Van de acht geplaatsten wa ren het Eddie Dobbeleir en Roland Renique die niet vol deden aan de verwachting. Dobbeleir speelde tegen een taaie Paul van Haelst, die in de derde set na een 1-4-achter- stand in de tie-break, koel bloedig door bleef gaan. Hij won uiteindelijk met 6-4, 3-6, 7-6 (8-6 in de tie-brèak). Ook Roland Renique kon zij n zesde plaats niet waarmaken. Pascal Delforge zette hem de voet dwars (5-7, 6-1, 6-4). Ria Ster- renberg en Lisette Vervaet be haalden de halve finale bij de dames D. Met 6-4, 6-4 ging de winst naar Sterrenberg op Marijke van priel, terwijl Tiny Adriaansens' hét orider- .spit moest delven tegen Lisette Vervaet (6-3,6-1). Enkele uitslagen: Heren enkel D derde ronde: Evert van Kampen-Mario Leenhouwers 6-1, 6-2, Cor Deij-Marc Arens 6-1, 7-5, Reg gie Bun-Jean Pierre van de Walle 6-7, 6-4, 6-1, Reggie van de Berg-Ad van Doeselaar 6-2, 6-3, Leo van Hoije-Lucas van de Voorde 1-6,6-0,7-6, Edward Bleijenberg-Henk van de Voorde 6-2,7-6. FOTO DE STEM COR J DE BOER Bedrijven Ook binnen bedrijven wordt volgens Sponselee an ders gedacht. „Ik denk dat de meeste fabrieken in Zeeuwsch-Vlaanderen nu toch redelijk schoon zijn. Mede onder invloed van de wetgeving uiteraard. Maar er is in het verleden heel wat rommel de lucht en het wa ter ingegaan". Hij herinnert zich nog de aanvraag van een hinderwetvergunning van de Zuidchemie in Sas van Gent. „We ontdekten dat ze op een handige ma nier via een putje flink wat stoffen in het water loosden. De gemeente Sas van Gent had het niet in de gaten. Toen besodemieterden heel wat bedrijven de overheid. Maar dat komt nu niet meer Sas Aan Sas van Gent be waart George niet de beste herinneringen. „In Hulst en Terneuzen kreeg je altijd alle medewerking als je om inzage van stukken vroeg. Maar is Sas was het net of je een oneerbaar voorstel deed. Of- de stukken waren net weg, of de betrokken ambte naar was er niet, of het ge meentehuis ging over vijf minuten dicht. Het was al tijd wel wat. Maar ze heb ben hun leven intussen ge beterd". De grote natuurgebieden in Zeeuwsch-Vlaanderen zijn nu redelijk veilig ge steld. „Iedereen onderkent dat je nu echt geen vuil kunt storten in de Otheense Kreek. Alleen de Axelse Kreek hè, daar zit Apers nog steeds over te mieteren". Voor de toekomst moet volgens Sponselee de aan dacht vooral worden gericht op de kleine landschapsele menten die in het gedrang dreigen te raken. „Overhoe- ken, kronkelige slootjes, ge accidenteerd terrein, spon taan opgeschoten begroei ing. Ze zijn te klein om op een plankaart te komen, maar het zijn juist wel die dingen die het landschap aantrekkelijk houden. En niet te vergeten ons weidea- reaal dat hard achteruit boert". Daarnaast blijven de voorlichting en educatie De Steltkluut zc rgen baren. „En dan vooral ie vraag hoe je de jeugd k;.n bereiken. We hebben dat al verschillende keren geprobeerd. Toe nu toe is dat niet zo gelukt. Daar moet toch iets op te vinden zijn". HULST - Vanuit de Hulster gemeenteraad is gisteravond flink wat kritiek gekomen op de opstelling van Monumen tenzorg in de kwestie rond het monumentale pand Seydlitz. Dit naar aanleiding van het feit dat de Rabobank heeft af gezien van de plannen om het Pand te kopen. Volgens de bank waren de eisen die Mo numentenzorg stelde veel te hoog. „Monumentenzorg wil ge woon niet redelijk zijn", aldus CDA -er H. Vercauteren. „Er moet nu maar eens werk van gemaakt worden». Ze kunnen Wel zoveel willen maar zo gaat het niet langer. Dan verkom mert het hele pand en gebeurt er uiteindelijk helemaal niets meer mee". Ook W. de Brouwer (Ge meenschappelijke Belangen) had weinig goeds voor Monu mentenzorg over. „Die heeft ons al handen vol geld gekost en wie weet wat het ons nog allemaal gaat kosten. Geef dat pand desnoods voor niks weg, probeer het te slijten aan de woningbouwvereniging". Volgens wethouder G. van Voorde is het pand ook voor B en W een blijvende zorg en doen de ambtenaren regelma tig vingeroefeningen op papier om te bezien wat de mogelijk heden zijn. „Wij willen overi gens alleen maar onderdelen van het pand behouden. Ik denk dat. we met Monumen tenzorg best een concreet ge sprek zouden kunnen hebben, als we maar een panklaar plan van een geïnteresseerde kunnen overleggen". Volgens de wethouder is de woning bouwvereniging er niet voor te porren om in het pand woon eenheden te maken. Ook al weer omdat dit veel te duur zou zijn. J. van Dorsselaer (Clinge voor Algemeen Belang) noemde het een grote schande voor de gemeente dat het pand aan de markt staat te verval len. En bovendien een gevaar voor vonrhiicran wrs Wü -ziin er niet op uit om ten koste van alles het pand puntgaaf te houden", antwoorde Van de Voorde. „We hebben er wel een afrastering omheen gezet om te voorkomen dat argeloze wandelaars stukken monu ment op hun hoofd krijgen". G. Naessens (Gemeentebe langen) stelde een heel ander monument aan de orden, de stadswallen. Hij vroeg zich af wanneer er begonnen wordt met de aanplant van jonge bo men. Als het aan B en W ligt komt daar voorlopig nog niets van in huis. „Zolang we nog 250 iepen hebben moeten we die laten staan zo lang het kan", aldus Van de Voorde, „anders moeten we gedeelte lijke kaalslag plegen". Hij deelde mee dat iepziekte dit jaar nogal is meegevallen. Plaatselijk nieuws Oud papier Leden van de voetbalvereniging Clinge ha len zaterdag 28 juni vanaf ne gen uur 's morgens weer oud papier op. VOGG - Voor leden van de in stuif van de VOGG (Vereni ging Ouders Geestelijk Ge handicapten) wordt zaterdag 28 juni het jaarlijkse etentje gegeven in- gemeenschapcen trum De Warande. Verwacht wordt dat veel bewoners van De Sterre, thuiswonende geestelijk gehandicapten en bewoners van het gezinsver vangend tehuis te St.-Jansteen aanwezig zijn bij het koud buffet, dat om 12.00 uur begint. Na afloop kan er gedanst wor den op muziek van De Wil liams. Hoorzitting - In het café Mo lenhof te Groenendijk wordt maandag 30 juni een hoorzit ting gehouden over de plannen voor de reconstructie van de Groenendijk. Aanvang 19 uur. Kermismaandag - Traditiege trouw vindt op kermismaan dag 30 juni in de parochiekerk een mis plaats tot intentie van de overleden parochianen. De mis begint om 9.30 uur. (ADVERTENTIE) SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDERS A ZONNEDAK 80x40 voor f 495.- gemonteerd met garantie A nan Eedenstraai i TERNEUZEN lel 01150-13456 a Zandeplem 17 KLOOSTERZANDE tel 01148- 1412 tas, Van onze correspondent CLINGE - Bij de ouderen- kaartingen over het seizoen 1985/1986 werden bij de heren R. van de Branden en bij de dames L. Buyze kampioen. Door organistor Frans Plas- schaert werd de daarvoor be schikbare prijs uitgereikt. In het afgelopen seizoen werden tien ouderenkaartin- gen gehouden, waaraan in to taal 343 personen deelnamen. Aan de dames die regelmatig helpen bij de kaartingen, wer den bloemen geschonken. Uit slag laatste kaarting: 1. J. Fer- ket, 2. F. Piessens, 3. C. de Bur ger-van der Aa, 4. A. Willaert, 5. L. de Waal. OOSTBURG - Technische school voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen: bouwtechniek B/C-niveau: Peter van Op- dorp, Oostburg. Mechanische techniek B/C-niveau: Ronald de Cock, Aardenburg en Hans Himschoot, IJzendijke. C-ni- veau: Peter Dierikx, Oostburg. Motorvoertuigentechniek B/C-niveau: Leen Boone, Biervliet en Benno de Reu, Breskens. C-niveau: Edjan Dekker en Gaby van Kerk- voorde, Oostburg. Tennistoernooi Goes GOES - Na haar verrassende overwinning op Eis Ars eerder deze week zorgde Ingrid de Vries gisteren in het TSI-ten- nistoernooi wederom voor een verrassende zege. In de poule bij de dames C 2 was gisteren Erica Ouwehand het slachtof fer van De Vries. In drie sets won zij met de cijfers 5-7, 6-3, 6-4. In dezelfde categorie bij de heren leed Sigvard van Olm een verras sende nederlaag. DOS-speler Michael Ouwehand, die vorig weekend het Zeeuws kam pioenschap behaalde in de D 1-categorie, was hiervoor ver antwoordelijk. Hij won met 6- 3, 6-4. In de C 1-categorie bij de heren deed Manfred de Kok van zich spreken mét zijn 6-0, 6-1-zege op Erwin Carol. Twee halve finalisten zijn bekend in de D 1-categorie bij de heren. Ramon de Jong, die ook dit schema aanvoert plaatste zich door Bram Slabbekoorn met ruime cijfers te verslaan (6-2, 6-1), terwijl Marcel van de Berge, de derde plaats inne mend op het schema, te sterk bleek voor Norman van Deijk (6-2, 6-2)'. Bij de dames boekte Ellen de Jong een 6-2, 7-6- overwinning op Janny Ver- schuure. (ADVERTENTIE) f JosVoèt D<s>i#il JijCr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDERS A I AUTO-PLUS I l LUCHTINLAAT y op motorkap v.a W Hol Ie Zanoaplem 17 KLOOSTERZANUfc leiumo Van onze correspondente HULST - Met een tweetal kooractiviteiten besluit de Koorstichting Cantorij der Basiliek uit Hulst het seizoen. Zondag 29 juni is het koor te gast in Lier. In de voormiddag verzorgt de Cantorij onder lei ding van dirigent Anton de Kort de hoogmis in de deke nale St. Gumaruskerk. Het programma is toegespitst op de fraaie akoestiek in deze laat-gotische kerk en omvat uitsluitend a capella-werken. Zo zingt het koor de vaste ge zangen uit de mis in F van Bruckner en koorwerken van Schubert en Bach. De rest van de dag brengt het koor aange naam door in het toeristisch aantrekkelijke Lier. Zaterdag 5 juli verzorgt de Cantorij voor de laatste maal dit seizoen de avonddienst in de basiliek te Hulst. Na deze twee activiteiten worden de repetities even stilgelegd, maar eind augustus richt men zich weer op nieuwe activitei ten. Zo staat voor eind septem ber een radio-opname op de agenda, waarbij voor de KRO pas uitgebrachte composities worden opgenomen. (ADVERTENTIE) 4» Cr SINDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEI» DIT WEEKEND f SPECIALE AANBIEDING I I IN GEBRUIKTE PASSAT'S Fred van Eedenslraat l TERNEUZEN lel 0)150-13456 a Holle Zandoploin 17 KLOOSTERZANDE lel 01148- 1412^4» Van onze correspondente HULST - Alle tennisverenigingen uit de gemeente Groot-Hulst worden uitgenodigd jeugdleden mee te laten gaan naar het in Nijmegen door tennislerares Jacqueline Bral uit St.-Jansteen georganiseerde jeugdkamp. Ook verschillende tennisverenigin gen uit Nijmegen doen mee. Van maandag 11 tot en met donder dag 14 augustus wordt de tennisjeugd van 10 tot en met 17 jaar recreactief bezig gehouden, waarbij de tennissport voorop staat. Toevallig valt dit jaar het tenniskamp samen met een open jeugdtoernool dat de Nijmeegse tennisclub houdt. Daardoor worden de deelnemers van het jeugdkamp tevens in de gelegen heid gesteld om in te schrijven voor dit jeugdtoernooi. Inschrij ving voor dit jeugdkamp is mogelijk tot 28 juni. De jeugdleden worden ondergebracht bij gastgezinnen in Nijmegen. De kosten per deelnemer bedragen 75.

de Stem | 1986 | | pagina 11