DOt Duo Völler-Allofs goud waard WINST IN DUEL TEGEN BIKKELHARD IRAK ran di hg. Stanley Rous in ziekenhuis aatcxoxoo OP TELEVISIE Deens talent speen Urugay van het veld STBANK I VECHTLUST SCHOTLAND TEGEN WEST-DUITSLAND NIET VOLDOENDE BECKENBAUER eOpgelucht ïuw! 'Slechts een helft goed' WTO LEASENOf AUTO HUREN7 Autoleasing Autoverhuur faAAijnAG 9 JUN11986 TPT PAGINA SPORT 1 rs)- isookspaargc ifSfflhr 3"5Is i3 idge-toernooi intoor Slagboom te" De Moer leciale bingo ren attentie!! uwer Aiphen >ekje 10, |,-;3 x ƒ500,- 700,- J>t 1000,- Ivluggertje lag Bingo stoep EXTRA KLEINTJE Gedwongen e girorekening j en en terugboeken de bekende girok eenvoudig, op de Plusrekei tig opzij leggen en| •heid hebben dati re bedragen steeds' ichikken. neer informatie ovfl Haal de folder et postkantoor, hem ook telefbn 1 gratis06-0400,b^ indag t/m vrijdagt0' >p zaterdag tot 12.00* BONDSCOACH THIJS korfbal TOLUCA - Misschien was het voor Irak beter geweest als de Columbiaanse scheidsrechter Diaz al in de eerste helft een van de elf spelers uit het veld had gestuurd. Gordillo is voorlopig uitgeschakeld Nauwelijks veiligheids maatregelen Duitse fan in hoofd en borst geschoten ISr^"l!l,!r«'«KEKWEG 21 BREDA 076-222483 dekbed en hoezen I nachtk. Tel. 01620-269^ DE STEM^os^ ALL.ST. man 60 jr. 2u vr. 55 60 jr.. gesch bezw. voor evt. vasts J omg. Breda. Br.tni, o.e.r. geh. verz. 934225. uur a.s. pur. turn - ■f»v vy J -mm GESCH. man 33 jr., bartype, gester. z.k.rn T 28-35 jr. b.o.n. 934226 NETTE wedn. 59 kosth. bij alleenst. vn Rsd. ot omgeving, netjes en proper, geen" gaander, drink niet, dag van huis. Ben t, voor huiselijke karwe En om het samen te maken. B.o.n. 9ij v.d.bladteRsd. Ihuislaan 94, Breda word# lies gehouden op maant lirijfgeld 10,- p.p. voor] les tellen. 1e prijs f 300,-,| 50,- voor iedere 5e pij 01621-20303 bij Peter an af 19.00 uur in de zaal. t pakt door: |4818 LW Breda, tel. 465. 6 X 400,- 2 X f S Jackpot 1000,- max. 19] Inds spullen ten gelde, rest I de vlooienmarkt, zondag; yrijbl. 045-310025 of 325781 |5 uur, bingo 20.15 uur, 5 ft Kis bus Breda, Diepstraten,! I Geertruidenberg, Domst lite bekend. J 82, Etten-Leur. Aanvang» Ie geldprijzen, 7 x 75,-, la,-. Vluggertje, jackpot, 5 pi 76-134115 of 01608-35102. Is uw verzakt, wij halen ItaS weer voor u op Tel. 076-877286 Maak een reclame met een Het helpt Van onze speciale verslaggever JUERETARO - Rudi Toiler en Klaus Allofs [ebben opnieuw hun •ote waarde voor het lestduitse voetbalteam «wezen. Het tweetal jrzorgde gisteravond de Iroductie tegen Schot- tnd. West-Duitsland zegevierde Iet 2-1 over de Britten, die ich na de tweede nederlaag ls uitgeschakeld mogen be rouwen. Allofs besliste het jel in Queretaro vijf minuten rust. Halverwege de eerste :1ft had Voller de achter- ind weggewerkt. De ope- [ngstreffer kwam op naam an Strachan. Door de zege hebben de Westduitsers de leiding geno- jen in groep E. Met alleen nog :t treffen tegen Denemarken jr de boeg, weet de formatie jan teamchef Franz Becken- bauer zich vrijwel zeker van een plaats bij de laatste zes tien. Het vergaat de Britse teams in Mexico niet al te best. Noord-Ierland en Engeland kwamen evenals Schotland in de eerste twee wedstrijden van het toernooi nog niet tot winst. Vechtlust bleek voor de Schotten niet voldoende om tegen West-Duitsland een punt te behalen. Nadat Allofs de Britten op een achterstand hadden gezet, restte de forma tie van Ferguson slechts ver beten door te zetten. Fantasie en verfijning kent de spelwijze van de Schotten niet. Afgezien van een kopbal van Gough kwamen de Schot ten niet dicht bij de gelijkma ker. Een blessure van Briegel leek de Westduitsers parten te gaan spelen. Zonder de Ton gen' van de Westduitsers kon Schotland de druk vergroten. Toen Allofs maar net een fraaie kans op 3-1 naast het doel van de uitstekende Leigh- ton zag flitsen, wist Becken- bauer zich zeker van de eerste winst. Het derde treffen in groep E was een van betere van het Mexicaanse toernooi. Met de nederlaag tegen Denemarken op zak waren de Schotten ge dwongen meer dan het hoogst nodige te verrichten. Te oor delen naar het veelal passieve spel van de meeste ploegen in de openingsweek van het toer nooi is dat al heel wat. Schot- lands waarnemende coach Alex Ferguson besefte maar al te goed dat tenminste een overwinning noodzakelijk is om in de zogeheten 'Groep des Doods' kwalificatie voor de tweede ronde af te dwingen. Voor het eerst liet Ferguson Archibald opdraven. De vaak gekwetste aanvaller van Bar celona kon in het zonnige Que retaro niet erg in zijn spel ko men. Factoren van meer bete kenis vormden Souness en Strachan, die op het Schotse middenveld de lijnen uitzet ten. Na een sterke start van de Westduitsers, die in de eerste minuten twee aardige moge lijkheden misten, verkeek doelman Schumacher zich pijnlijk op een inzet van de rossige Strachan. De' West- duitse aanvoerder (bij afwe zigheid van Rummenigge) verwachtte een voorzet waar Strachan juist de korte hoek koos. De reactie van de Westduit sers liet niet langer dan vier minuten op zich wachten. Vol ler, even los van zijn fanatiek klevende bewaker Narey, rondde een schitterende com binatie van Littbarski en Al lofs naar behoren af. Dat het was enige moment in de eerste helft dat Narey, die een ste vige aanpak niet schuwde, de spits van Werder moest laten •s" -"f "fs A«v 1 Klaus Allofs profiteert van een fout in de Schotse defensie en scoort 2-1. Miller komt te laat. - fotoap. glippen. Na rust ging het in de sa menwerking tussen Narey en Miller even mis. Het trio Litt- barski-Völler-Allofs profi teerde opnieuw. In een onder steunde rol op het middenveld verzette Littbarski bergen werk. Toen de zege veilig leek werd de kleine dribbelaar moegestreden naar de kant gehaald. Rummenigge mocht het laatste kwartier nog even aan de WK-sfeer ruiken. Het ligt in de Beckenbauers bedoeling Rummenigge hele maal klaar te hebben als het grote werk begint. De in de Italiaanse competitie geharde Rummenigge voelt zich nog steeds niet zeker om in de ba sis op te treden. De teamchef zit daar momenteel nog niet mee. Beckenbauer wil zijn beste voetballer zo energiek mogelijk aan de vitale wed strijden laten deelnemen. De Britse teams hebben moeten ervaren dat het verschieten van het kruit in de beginfase nagenoeg fataal is. Van onze speciale verslaggevers QUERETARO - Franz Beckenbauer, de Westduitse bondscoach, was bijzonder opgelucht na de eerste over winning van zijn ploeg. „Het belangrijkste is onze overwinning. Het spelver- loop is mij niet zo bevallen. Dat was tegen Uruguay beter. Misschien is dat te wijten aan de druk die nu nog hoger was. De Schotten hebhen ons tot de slotminuut bezig ge houden". Beckenbauer verwacht dat Rummenigge voor het duel van vrijdag de dertiende tegen Denemarken ge heel fit zal zijn. „Briegel zou wel eens een probleem kun nen worden. Hij heeft een dijbeenblessure opgelopen. Ik kan nu nog niet zeggen hoe die verwonding zich zal ont wikkelen. Gelukkig hebben we nog een week." Alex Ferguson, de Schotse interim-coach, was diep te leurgesteld. „Wij waren zo goed op weg na de openings treffer van Strachan. West-Duitsland heeft laten zien al tijd in staat te zijn iets terug te doen. Jammer dat het tweede Duitse doelpunt ontstond door verdigingsfouten WEST- DUITSLAND - SCHOTLAND 2-1 (1-1) 18. Strachan 0-1. 22. Voller 1-1. 50. Allofs 2-1. Scheidsrechter: Igna. Toeschouwers: 28.000. Gele kaarten: Archibald, Bannon, Malpas (Scho). WEST-DUITSLAND: Schumacher; Augenthaler; Eder, Förster en Briegel (Jakobs); Berthold, Littbarski (Rummenigge), Matthaus en Magath; Voller en Allofs. SCHOTLAND: Leighton; Miller; Narey, Malpas en Gough, Souness, Strachan, Aitken, Nicol (McAvennie) en Bannon (Cooper); Archi bald. Belgie met hakken over de sloot Van onze speciale verslaggevers TOLUCA - Evaristo Macedo, de verantwoor delijke man bij Irak, had na afloop weinig problemen met het harde spel van zijn spe lers: „Wij zijn hier niet naar toe gekomen om de Fair-Play Cup te win nen. Mijn grote pro bleem is nu dat ik twee van mijn betere spelers moet vervangen voor het duel tegen Mexico. Dat zal niet al te makke lijk zijn. Wij hebben op nieuw bewezen hier thuis te horen. Na Para guay had ook België de nodige problemen met ons. Dat wij verloren hebben komt doordat we amateurs zijn en onze tegenstanders hier alle maal beroepsspelers. Toen wij met tien spe lers verder moesten, hebben we zelfs nog kansen op een overwin ning gehad. Voor ons is het wereldkampioen schap nu teneinde. Maar we zullen tegen Mexico onze sportieve plicht vervullen". Voor Guy Thijs was de winst van twee pun ten het belangrijkst. „Wij hebben geprobeerd zo aanvallend mogelijk j te spelen. Dat is slechts 45 minuten gelukt. In de tweede helft was het voor ons heel moeilijk spelen. Het is in het voetbal een ongeschre ven wet dat als een Ploeg met tien man in het veld staat de tegen stander daar de meeste problemen van onder vindt. Dat was ook nu weer. Met het vertoonde spel in de eerste helft in mijn achterhoofd zie ik nog redelijke kansen te gen Paraguay. Ik vond de Irakezen te hard spe len. Stefan Demol is be hoorlijk geblesseerd". JLAUW WIT heeft de beslis- yigswedstrijd in de hoofd losse van de veldkorfbalcom- etie tegen DOS '46 met 6-14 Blauw Wit ierd0°r degradeert mneldammen JOHAN KRAJENBRINK uit Hbrnegen heeft zaterdag in ■gmond het Nederlands kam- loenschap sneldammen ver eerd. Van onze speciale verslaggevers Want nadat Mahmoud met rood na geel binnen een minuut in het begin van de tweede helft het veld moest verlaten, werden de Irakezen pas gevaarlijk voor België. In de periode voor en na de rode kaart voor Mahmoud, werden de Belgen op één ge bied volledig door hun oppo nenten afgebluft: qua hard heid. Nadat de Belgen binnen twintig minuten door Scifo en Claesen, van elf meter, op 2-0 waren gekomen, ontaarddde de wedstrijd in Toluca in een ordinaire schoppartij. Slechts doordat Diaz liet zien dat hij als een van de weinigen in Me xico de aanwijzigingen van de scheidsrechters-commissie goed in zijn hoofd had geprent, liep het duel hem niet volledig uit de hand. De Belgen riepen in het met slechts 10.000 toeschouwers ge vulde stadion in Toluca het ongeluk over zichzelf uit. Het duel tegen Irak moest door de ploeg van Guy Thijs gewon nen worden, wilde het team nog aanspraak maken op een plaats bij de beste zestien. Met Scifo toch weer in de ploeg en Claesen als vervanger van Vanderbergh, begon het team aftastend. Al had Guy Thijs onomwonden laten weten dat er aangevallen moest worden. Achterin moest bij balbezit een tegen een gespeeld wor den. Scifo had te horen gekre gen dat hij dertig minuten de tijd had om zich te bewijzen. Thijs wilde dat er met goed voetbaL gewonnen werd. Het optreden van Irak in het duel tegen Paraguay, had Bel gië blijkbaar toch enige angst ingeboezemd. Pas na een kwartier spelen wierpen de Belgen de schroom enigszins van zich af. Het re sulteerde al snel in een fraaie treffer. Ceulemans pikte op het middenveld de bal op en kan rustig doorlopen in de richting van het strafschopge bied. Hij kon kiezen uit twee vrije spelers: Claesen en Scifo. De aanvoerder koos voor het sterk bekritiseerde Belgische wonderkind. De middenvelder van Anderlecht stelde zijn ploeggenoten niet teleur. Hammoudi was kansloos te gen het goed geplaatste schot. Scifo mocht blijven. Vijf minuten later leek het duel voortijdig beslist. De ver der weinig opvallende Ver- cauteren soleerde handig het penalty-gebied binnen. Nog slimmer was de wijze waarop hij Aliawi uitdaagde het duel in te gaan. Vercauteren ging als een stervende zwaan neer. Diaz was snel en duidelijk in zijn oordeel. Hoewel de Irakezen de Co- lumbiaan van enige waar schijnlijk weinig complimen terende Irakese woorden voorzagen, stond Claesen rus tig te wachten. Als invaller voor de geblesseerde Vanden- bergh was hij door Thijs aan gewezen een eventuele trap van elf meter te nemen. De rechterspits treuzelde wel in zijn aanloop maar niet in de trap, 2-0. Gaandeweg de eerste helft werd het duel steeds harder. Diaz had zeer veel ogen nodig alle overtredingen te zien. De Zuidamerikaan had veel in het vizier, maar lang niet al les. Achter zijn rug gebeurde van alles. Spelers, vooral Belgische, vielen als kegels. In de reste rende tijd tot de pauze maak ten de Belgen echter een grote fout: zij maakten te weinig aanstalten op jacht te gaan naar de derde treffer. Dat brak de ploeg in de tweede helft bijna op. Nadat Mah moud als derde speler in het toernooi met een rode kaart het veld voortijdig moest ver laten, bleken de Irakezen ook nog gewoon te kunnen voet ballen. De Belgen wisten zich vooral geen raad met Amaeish en Hassan. Na vijf minuten spelen met tien man maakte Amaeish er 2-1 van. De treffer verlamde de Bel gen. Aanvallend gebeurde er nauwelijks iets meer. Thijs onderkende het gevaar en nam zijn maatregelen. Clij- sters mocht de plaats innemen van de vermoeide Scifo en Grun kwam de jonge Demol vervangen. Ook de organisatie in het veld werd gewijzigd. Vandereycken trok zich nog verder terug en Desmet en Claesen starten hun zeldzame aanvallende avonturen al op eigen helft. De versterkte ver dediging lostte weinig op. De beste kansen waren voor Irak. Helaas voor de Aziaten bleef Pfaff als een van de wei nige Belgen van niveau. Has san trof in de 60e minuut de lat en vijf minuten later rea geerde de Belgische doelman alert op een schot van Amaeish. De jacht op de ge lijkmaker werd door de Irake zen slechts onderbroken door aanvallen op de benen. Het le verde Irak slechts een record aan gele kaarten op, de punten waren voor de Belgen. Stephan Demol kopt naar het doel van Irak dat ondanks veel aanvalsspel in de tweede helft met 2-1 verloor van een weer tegenvallend België. - fotoap BELGIË - IRAK 2-1 (2-0). 15. Scifo 1-0; 20. Claesen 2-0 (strafschop); 57. Amaeish 2-1. Scheidsrechter: Diaz (Col). Toeschouwers: 10.000. Gele kaar- Dammoudi, Salim, Hassan, Abidoun (allen Irak); Claesen (België). eart:,Mahmoud Hanna (twee keer geel). pjaff' 9erets, Van der Eist, Demol (Grun) en De Wolf; Scifo (Clij- „S Vandereycken, Ceulemans en Vercauteren; Desmet en Claesen. "tAK: Hammoudi; Mahmoud, Allawi, Salim en Al-Roubai; Hassan, Mah moud Hanna, Abidoun en Shihab; Amaiesh en Minshid (Aufi). Van onze speciale verslaggevers MEXICO STAD - Stanley Rous, de 91-jarige ex-presid- sent van de FIFA, is met spoed opgenomen in een ziekenhuis te Mexico Stad. Rous, die sui kerpatiënt is, werd zaterdag plotseling onwel. De Engels man die tot 1974 de FIFA leid de, verhinderde in 1966 dat de Nederlander Leo Horn als scheidsrechter werd geselec teerd voor het WK. In Brazilië is opschudding ontstaan over de uitlatingen van international Socrates, die overtuigd is van een bevoor deling van Brazilië en Mexico. In Sao Paolo wijst de krant Folha in dat verband erop dat de Australiër Bambridge, scheidsrechter bij Brazilië- Spanje, voorafgaand aan die wedstrijd heeft gedineerd sa men met Mozart di Giorgio, een bestuurslid van de Brazi liaanse voetbalbond. Folha wijst er verder op dat in het verleden scheidsrechters als de Belg Loreaux en de Span jaard Lamo Castillo na gun stige beslissingen voor Brazi lië op een WK werden uitge nodigd om tegen een aantrek kelijke vergoeding op te tre den als scheidsrechter bij grote voetbaltoernooien in Brazilië. Uit vrees voor verdere ver nielingen is rond het onafhan kelijkheidsmonument in Me- xico-Stad een wand van 210 meter lengte opgetrokken. Het plein waarop het belangrijkste monument van de Mexicaanse hoofdstad zich bevindt, is elke avond het centrum van het feestgewoel, waarin de voet balfans zich met tienduizen den tegelijk begeven. Beelden van het monument zijn daarbij al ontdaan van vingers en zwaarden. Er zijn al talloze gewonden bij geval len en honderden arrestaties verricht. Van onze speciale verslaggevers GUADALAJARA - De Spaanse middenvelder Rafael Gordillo moet donderdag waarschijnlijk de laatste groepswedstrijd van zijn elf tal tegen Algerije missen. Gordillo viel zaterdag tegen Noord-Ierland met een ern stige beenblessure uit. Het eerste onderzoek wees uit dat het been niet gebroken is. Gordillo miste ook al de eer ste wedstrijd tegen Brazilië. Volgens elftalarts Jorge Guiellen kan aanvoerder Jose Antonio Camacho wel tegen de Algerijnen spelen. Cama cho liep in duel met de Noord- ierse spits Clarke een flinke hoofdwond op. Van onze speciale verslaggevers MONTERREY - Van de vei ligheidsmaatregelen die de Europese voetbalunie (UEFA) voorschrijft bij Europacup wedstrijden valt op het WK niets te bespeuren. Ook al zijn 4.000 bezoekers uit Engeland aanwezig in Mexico, waar de wereldvoetbalfederatie FIFA de verantwoordelijke voetbal organisatie is. Tijdens de westrijd tussen Engeland en Marokko in Mon terrey bevond zich een groot deel van de Engelse fans in hetzelfde staantribune-vak als de Marokkaanse suppor ters. Van scheiding van sup- portersgroepen was geen en kele sprake. Alcoholhoudende dranken waren volop ver krijgbaar. Fouillering ge schiedde sporadisch. Metaal detectors ontbraken. Tijdens de wedstrijd zag een van de toeschouwers kans de in de tribunes geschoten speelbal lek te steken. Van onze speciale verslaggevers MEXICO-STAD - In Mexico- stad bevindt zich een Duitse supporters in het ziekenhuis met ernstige schotwonden. Hij werd in de borst en het hoofd geschoten, toen hij de weg naar een museum vroeg. VANDAAG Duitsland II: 06.00-09.00 uur: Goede Morgen Mexico, berichten en informatie. 13.15-13.45 uur: Mexico extra. Nederland II: 19.55-21.50 uur: Frankrijk - Hongarije (rechtstreeks). Ook op BRT II en Duitsland I. 21.50-22.20 uur: Canada - Rusland (samenvatting). Ook op BRT II en Duitsland I. NELZAHUALCOYOTL - Of ze nu willen of niet, de Denen zijn sinds gisteren een van de grote favorieten voor de door Italië verdedigde wereldtitel. Want Denemarken is nou eenmaal in staat een groot aantal voortreffelijke voetbal lers in het veld te brengen. Zo als Preben Elkjaer Larsen. Goud waard voor zijn ploeg. Een spits die vrijwel nooit faalt. Zeker niet in belangrijke wedstrijden. Dan voelt de bin nen het veld irritante Preben Elkjaer Larsen zich opperbest. Dus was Elkjaer Larsen op zijn post toen Urugay bestre den moest worden. Reeds in de beginfase toen hij een actie van de ook al in Italië gerijpte Michael Laudrup, een speler van absolute wereldklasse, op waarde schatte en Denemar ken op voorsprong schoot. Denemarken verdiende die voorsprong. Want het vreem delingenlegioen uit Scandina vië had lak aan de reputatie van de Zuidamerikanen. De Denen vielen aan. Met zoveel intelligentie en snelheid dat het Urugay duizelde. Verdedi ger Bossio werd het zelfs te veel. De speler van Penarol uit Montevideo vergreep zich tweemaal aan een Deense te genstander. Eerst werd Lau drup bruut onderuit gehaald. Dat kostte hem een gele kaart, uitgereikt door de de vijftig jarige Mexicaanse scheids rechter Marquez. Nota bene onder de ogen van Marquez torpedeerde Bossio even later de weer uitstekend gestarte Frank Arnesen. Marquez trok uiteraard weer geel en liet meteen rood volgen. Daarmee liet Marquez, vooraf vreesden de Denen dat de Mexicaan partijdig zou zijn, precies te weten wanneer er ingerepen diende te worden. Urugay werd meteen een stuk rustiger. Al bleven de Zuida merikanen niet vies van een overtreding. Bertelsen onder vond dat ongeveer twaalf mi nuten na de hervatting toen hij stevig aangepakt werd door Acevedo. Bertelsen, ver vangen door Mölby, moest krimpend van de pijn per brancard van het veld gedra gen worden. Dat Urugay zo hard voet balt, is overigens niet zo be grijpelijk. De Zuidamrikaanse ploeg heeft namelijk talent ge noeg om het iedere ploeg op reglementaire wijze moeilijk te maken. Enzo Francescoli is zo een talent. Voorin gesteund door Da Silva. Een duo dat de Deense verdediging genoeg werk bezorgde. Desondanks bleef Dene marken, in het Neza-stadion gesteund door duizenden dol enthousiaste landgenoten, de wedstrijd in handen houden. Weliswaar namen de Scandi- naviërs wat gas terug, maar er waren genoeg tempoversnel lingen om Urugay stevig in de tang te houden. Vier minuten voor het verstrijken van de eerste helft was een van die tempoversnellingen Urugay te machtig. Op rechts speelde Preben Elkjaer Larsen achte loos Guttierez uit. De strakke voorzet was op maat. Sören Lerby ter plekke om 2-0 te scoren. Urugay leek geklopt, maar vond zich luttele minuten later in kansrijke positie terug. Enigszins geholpen door scheidsrechter Marquez die Bertelsen wat bezwaar be strafte met een strafschop om dat hij Francescoli 'opving' binnen het strafschopgebied. Francescoli zelf stuurde Ras mussen, toch hij weer in de goal, naar de verkeerde hoek. Urugay kwam na de her vatting hoopvol het veld weer in, maar moest al snel afha ken. Laudrup brak het verzet definitief door via het been van Acevedo raak te schieten. Laudrup verzorgde ook de in leiding voor de vierde treffer, precies, gemaakt door Preben Elkjaer Larsen. Meer dan ge noeg om Urugay defintief op de knieën te dwingen. Dat Elkjaer Larsen en de voor Laudrup ingevallen Jesper Olsen er uiteindelijk 6-1 van maakten, was in feite alleen .maar belangrijk voor de sta tistieken. Europa heeft er een absolute favoriet bij. Groep B Uitslagen Mexico-Paraguay1-1 België-Irak2-1 Stand Ï.Mexico2 1 1 0 3 3-2 2. Paraguay2 1 1 0 3 2-1 3. Belgie...2 10 12 2-2 4. Irak2 0 0 2 0 1-3 Programma: 11 juni: Mexico-Irak, België- Paraguay. Groep D Uitslagen Spanje-Noord-Ierland2-1 Stand 1. Brazilië2 2 0 0 4 2-0 2. Spanje2 10 12 2-2 3. Nrd-Ierland2 0 1112-3 4. Algerije2 0 1 i 1 1-2 Programma: 11 juni: Spanje-Alge- rije. 12 juni: Brazilië-Noord-Ierland. Groep E Uitslagen West-Duitsland-Schotland2-1 Denemarken-Urugay6-1 Stand 1. Denemarken2 2 0 0 4 7-1 2. West-Duitsland 2 1 1 0 3 3-2 3. Uruguay.2 0 1112-6 4. Schotland2 0 0 2 0 1-3 Programma: 13 juni: Schotland - Uruguay, West-Duitsland - Dene marken. Groep F Uitslagen Polen-Portugal1-0 Engeland-Marokko(vrijd.) 0-0 Stand 1. Polen2 110 3 1-0 2. Portugal2 10 12 1-1 3. Marokko2 0 2 0 2 0-0 4. Engeland2 0 1110-1 Programma: 11 juni: Marokko - Por tugal, 12 juni: Polen - Engeland.

de Stem | 1986 | | pagina 9