Eis tbr voor enkele inbraken met geweld VIJFENTWINTIG JAAR ACTIEF IN HENGELSPORTBESTUUR ZIKV-Hulst exposeert werk cursisten SO Nieuwe subsidiegids mensen zonder baan bUr0^ Vierdaagse Hontenisse in de regen afgesloten Nat einde Clingse vierdaagse PAGINA ZEELAND 2 VAN ZEELAND von onze correspondente VERDACHTE MÓET WORDEN BEHANDELD IN PSYCHIATRISCHE INRICHTING EN MA EN MAMA EAO'ers :ro en informatica Ctro en WTB isers rsoneel dewerkers esters Heikant i Weekenddienst Stem-redactie STUURGROEP WERKLOOSHEID: Vogelwaarde Heikant St.-Jansteen Hulst Koewacht KI )RT ZEEUWS 7ATERDAG7JUN11986 122 nee llculleren sje, jubileum, receptie, jrlovmg, overwmmr g, aham, openbare dank, mag best eens in de igina familieberichten, duur hoeft het met te sten nog geen tientje), om f 1,90 Eén grote ,45 Voor het plaatsen ilding met een formaat snwijf 13,50 toeslag. aanvraag Bij niet- dt 4,00 adm kosten len met geretourneerd eef uw tekst 2 dagen én van onze kantoren. 1 stuurt u eveneens 2 3 naar Postbus 3229, lelijke opgaven worden :eerd indien naam en ok indien Uw betaling houden ons het recht Dpgaaf van redenen te leren. igsnleuws lom op donderdag. MIDDELBURG - Hersenbe schadiging door langdurig en overmatig drug-gebruik is mogelijk de oorzaak van het Icriminele gedrag van de 39-ja rige Middelburger A. van S. Tot deze conclusie kwam de psychiater die de rechtbank rapporteerde naar aanleiding van twee diefstallen met ge weld, waarvoor de Middelbur ger vrijdag terecht stond. Officier van justitie mr. Stein kon zich in dit oordeel 1J1_ IJ 11 Jt l__1i «v I'M 1 v »-l n 1 V-x i iwMnA G w ï/x/x vinden en hij volgde dan ook in zijn eis het advies van de psychiater: ontslag van rechtsvervolging en terbe schikkingstelling van de rege ring (tbr). Mr. Stein zag dit als enige mogelijkheid om Van S. inder daad 'behandeld' te krijgen. Een vorige poging om dit ge daan te krijgen mislukte vorig jaar, toen Van S. (voor de zo veelste maal voor het beklaag- denhekje) door de rechtsbank veroordeeld was tot opname in een psychiatrische inrichting voor een therapie die minstens een jaar zou moeten duren. Nauwelijks drie maanden later werd de man door de in richting 'genezen' verklaard en weer op straat gezet. Even later ging het weer mis en in februari van dit jaar ging hij tot twee maal toe in dezelfde nacht op rooftocht in twee wo ningen in een en dezelfde Mid- delburgse straat. Tot twee maal toe ook werd hij betrapt, waarop hij 'als een dolle man' tekeer was gegaan, waarbij de bewoners schoppen en slagen hadden moeten incasseren. Van S. aanhoorde de be schuldigingen hoofdschud dend: „Allemaal gelogen". mopperde de man, „ik heb in die huizen alleen maar een tijdje vertoefd en toen ik wat van mijn gading zag heb ik dat gewoon even meegeno men". Geslagen of geschopt had hij niet, maar wel had hij 'wat Japanse kreten geslaakt'. „Dat ze daarvan schrokken was ook de bedoeling", zo be sloot Van S. laconiek. „Dat er tot nu toe geen ver schrikkelijke dingen zijn ge beurd is niet te danken aan deze verdachte, maar wel aan de manier waarop zijn slacht offers tot nu toe hebben gerea geerd", aldus mr. Stein, die tenslotte van oordeel was dat de risico's maatschappelijk onaanvaardbaar moeten wor den geacht. Uitspraak over veertien da gen. GOA neemt afscheid van Jo Deij iet jullie 35 jaar rgen. gefeliciteerd 12Vi-jarig hu- ;hel en Tom. Van onze correspondent AXEL - De uitpuilende prijzenkast in zijn woonkamer is het be wijs van een leven lang vissen. Een persoonlijk hoogtepuntje is voor hem het behalen van het Zeeuws-Vlaams kampioenschap in 1983. Hoogtepunt voor zijn club, hengelaarsvere niging Geduld Over wint Alles (GOA), was het als eerste vereni ging uitzetten van de graskarper in 1974. Veel trofeeën zullen i daar niet meer bij komen. Voor Axelaar Jo Deij (60), 25 jaar bestuurslid van GOA, waarvan 21 jaar als penningmeester, zit het er bijna op. Vrijdag 13 juni neemt Ge duld Overwint Alles met een receptie in het Wapen van Axel officieel afscheid van de penningmeester. Het feeste lijk moment betekent echter niet dat Jo Deij definitief voor de hengelsport verloren is. Hij ziet het meer als een stapje terug. „Ik blijf natuurlijk een visliefhebber. En het spreekt voor zich dat ik alle activitei ten van GOA nauwlettend zal blijven volgen. Maar vijf entwintig jaar is een mooi moment om ermee te stop pen. Ik heb me na het kam pioenschap in 1983 toegelegd op het vliegvissen. Dat bevalt uitstekend", aldus het schei dende bestuurslid. Verder houdt Jo Deij een aantal van zijn nevenfunc ties aan, Zo blijft hij voorzit ter van de Commissie van Advies en Visstandbeheer van de Nederlandse Sportfe deratie. Deze commissie be last zich met visuitzettingen, milieuaangelegenheden, stei gerbouw en waterbemonste ring. Voor dat laatste, in de re gio Axel, is hij door de NWS aangewezen als consul. Jo Deij: „Dat doe ik al sinds 1962. Elke maand doe ik mijn rondje langs een aantal vis wateren en neem ik mon sters". Deij analyseert de monsters zelf. Over de ver kregen gegevens van onder Jo Deij neemt een monster van het water van de Axelse kreek. meer het zuurstofgehalte, zuurgraad, ammoniakgehal- te, rapporteert hij aan de NWS. Ook de verenigingen die op de wateren vissen brengt hij op de hoogte van zijn onderzoeken. Die dingen blijft Deij voor lopig nog doen. Het actieve werk voor de club laat hij vanaf volgende week vrijdag aan anderen over. Mensen - foto wim kooyman die hem de hand willen ko men drukken, zijn vanaf 19.00 uur welkom. elaties in Breda en omg ïinstratieve S e verkoop. unnen ook reageren. itie over bovenstaande even kontakt op •staande vestigingen: r6-227182/227235, 01650-50686/32173, in, 01620-56850, 8.00 uur. Van onze correspondent HONTENISSE - In de stro mende regen kwamen zo'n 300 Wandelaars aan in de kantine van camping De Vogel te i Hengstdijk, waar zij door ken nissen werden verwelkomd met bloemen. I Ondanks de vele regen heb ben 266 deelnemers de wan delvierdaagse van Hontenisse Jitgelopen, terwijl er deze i «vond ook nog eens 44 mensen een zomeravondwandeling (naakten. Onderweg werden alle deelnemers getracteerd op een appel en bij aankomst in de kantine kregen allen een medaille uitgereikt. litstapje - De r.-k. Bond van aderen afdeling Heikant maakt donderdag 16 juni een stocht naar Leerdam. Men ertrekt om 8.45 uur aan de erk. Naast een bezoek aan de litverwerkende industrie in ïldermalsen staat een boot tocht op het programma en zal er in Leerdam een geitenkaas- en melkfabriek bezocht wor den De terugreis gaat via Rijsbergen waar de maaltijd lebruikt zal worden. s Mercedes-Benz dealer mensen met ambitie, die 0 Voor redactionele zaken, dus niet voor adverten ties of bezorgklachten, kunt u dit weekeinde contact opnemen met Emile Calon 01150-17132 of 01150-17920. B.g.g. 01153-1534. VOOT^JPWEST NEDU^W t wij u uit om, uitsluitend - 877850 Breda, tel. 076-653950 intéren Jerneuzen, Hulst en Goes, dressen en telefoon- ummers op pagina 2. ningstljden: [.30-12.30/13.30-17.00 uur. dactie lerneuzen: Rein van der ■elm (editie-chef), Jan lansen (plv. chef), Emile jalon. Co Meertens, Cor de er (foto), Ton Koomen port). Hulst: Frank Deij, iugène Verstraeten. middelburg: Henk Postma. poes: Clé van Katwijk. vertentle-exploltatle Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé tel. 01150- "39 Medewerkers van het ZIKV toaren gistermiddag druk bezig met de inrichting van de tentoonstelling. Van onze correspondente HULST - Vele belangstellen den uit Hulst en de kerkdor pen kwamen gisteravond naar Den Dullaert. Daar manifes teerde het ZIKV, afdeling Hulst, zich met demonstraties en een expositie. Na een openingswoord van de secretaris, N. Hollaard, be nadrukte burgemeester F. Ja cobs in zijn toespraak nog maals dat het instituut mo menteel een belangrijke pe- - foto wim kooyman riode doormaakt. Bovendien vroeg hij zich af of de instel ling zou moeten blijven voort bestaan in de huidige vorm of niet (Hulst maakt samen met de afdeling Terneuzen, Oost burg en Middelburg het Zeeuws Instituut voor Kunst zinnige Vorming uit). Beide heren vonden dat men vooral aan een goede kwaliteitsbe waking moest doen. De aanwezigen, onder wie de nieuwe wethouder van cul tuur P. Weemaes, gemeente raadsleden en de directrice van het ZIKV, mevrouw A. Soet, genoten daarna van de video-opnames die genomen waren tijdens de balletlessen. De beelden toonden een duide lijke opbouw in moeilijkheids graad en kwaliteit. Veel belangstelling was er voor de demonstraties van de verschillende disciplines, zoals keramiek, houtbewerking, te kenen en schilderen. Ook maakte men gretig ge bruik om zich nader te infor meren over de nieuwe cursus sen calligrafie en landschap schilderen. De tentoonstelling, waaronder de resultaten van de kinderateliers en werken van de volwassenencursussen, in de hal van Den Dullaert, werd zorgvuldig bekeken en van commentaar voorzien. Voor velen waren de geëxpo seerde werken een bewijs van een gezonde kwaliteitsbewa king. Nog te bezichtigen tot 16 ju ni. MIDDELBURG - De Zeeuwse stuurgroep werkloosheid heeft een subsidiegids samengesteld, waarin alle financieringsmoge lijkheden zijn opgenomen voor activiteiten van mensen zonder baan. Met de lijvige brochure wil men orde scheppen in het on doorzichtig oerwoud van de vele subsidieregelingen, die voor het meerendeel niet op elkaar aansluiten. Zowel de rij ksregelingen als in de maak zij n. De stuurgroep de provinciale en particuliere fondsen zijn in de gids opgeno men, zowel op het gebied van werkgelegenheid en uitkerin gen, als op het terrein van scholing en sociaal-culturele projecten. De gids bevat ver der een adressenlijst en een aantal wenken voor het op stellen van kostenramingen. De stuurgroep maant de geldgevers tot samenwerking en het beter op elkaar afstel len van regelingen. Bij het verschijnen is de gids in feite alweer verouderd, omdat er nog meer subsidieregelingen kondigt dan ook aan dat al binnen enkele maanden een aanvulling op de gids zal wor den uitgebracht. De stuurgroep heeft inmid dels ook een nieuwe versie ge presenteerd van een boek werkje, waarin een uitge breide opsomming wordt ge geven van audio-visuele mid delen die gebruikt kunnen worden bij projecten over werkloosheid en arbeid. In het boekje zijn de titels van enkele honderden film- en video-pro ducties opgenomen, voorzien van een korte toelichting. Plaatselijk nieuws Oud papier - Voetbalvereni ging Vogelwaarde haalt van daag, zaterdag, weer oud pa pier op. De ophaalronde begint om 9.30 uur. Bejaardenschietlng - Donder dag 12 juni wordt in het ge meenschapscentrum 't Heike een bejaardenschieting gehou den. Aanvang 13.30 uur. Bejaardenschieting - De schutterssociëteit Groot Hulst houdt woensdag 11 juni een bejaardenschieting in café De Kroon. Aanvang 13.30 uur. Kaarting - Aan de kaarting bij Ron de Vilder namen 36 kaarters deel. De uitslag: 1 A. de Kok, 2 mevr. De Burger, A. Blommaert, 4 A. de Nijs, 5 mevr. Van Mullem. Bridge - Gespeeld werd de tweede wedstrijd van de zo mercompetitie. De uitslag: groep A 1 dames De Kort/ Kint, 2 mevr. Bruyns en de heer Van Wijnsbergen, 3 echt paar Kint. Groep B 1 heren Reunis/d'Hondt, 2 dames Biesbroeck/Goossen, 3 heren De Booy/Van Aart. Groep C 1 dames Perdaen/Rijk, 2 me vrouw Cosijn en de heer Holla, 3 mevro Borm en de heer De Deckere. JOK - Zondag 8 juni houdt Jeugd Ontspanning Koewacht (JOK) ter afsluiting van het seizoen een speurtocht en een fietsenrally. De speurtocht is bedoeld voor de jeugd van vier tot en met twaalf jaar. Aan vang 14.00 uur bij De Vla schaard. De rally is voor iedereen vanaf twaalf jaar en wordt 's avonds gehouden. Aanvang van de inschrijving is 17.30. Het startschot valt om 19.00 uur. Van onze correspondent CLINGE - De twintigste avondvierdaagse Clinge, met zo'n 304 deelnemers, kende gisteravond, ondanks het bar slechte weer, toch een feeste lijk einde. Daarvoor zorgde de fanfare Weldoen Door Ver maak, die de wandelaars ont haalde op vrolijke muziek in Malpertuus. Wethouder W. Kaiser felici teerde de honderden wande laars met de beoefening van deze gezonde sport. „Boven dien hebt u vier avonden in de mooie natuur vertoefd van het dorp Clinge", aldus de wet houder. Hij reikte samen met wethouder P. Weemaes de me dailles uit. Allereerst kwam Marian van Putte aan de beurt, omdat zij als enige voor de twintigste maal de vier daagse in Clinge liep. GOES - Afscheid - P.J. Geene, directeur van het Regionaal Orgaan voor het Leerlingwe zen in Zeeland, neemt vrijdag 20 juni afscheid. In de Prins van Oranje wordt dan vanaf 15.30 uur een receptie gehou den. Men kan daar tevens de nieuwe directeur ontmoeten. Geene was vanaf 1980 als di recteur aan het Leerlingwezen verbonden. Vanaf augustus 1985 was hij tevens directeur van het Samenwerkingsver band voor Keuzebegeleiding en Onderwijs-Arbeidscontac- ten (SKOA). De scheidende functionaris vertrekt naar Den Haag, waar hij een func tie heeft aanvaard als alge meen directeur van de Stich ting Opleiding Installatietech nieken. GOES - Zeeuwse Kruis - Vier teams van Zeeuwse Kruis medewerkers (35 personen) hebben deelgenomen aan een sportdag in Papendal. In na tionaal Kruiswerk-verband werd gestreden om de kam pioenstitel. De Zeeuwse kruis- werkers eindigden op een ge deelde zesde plaats. Van de in totaal vijftien deelnemende provincies en grotere steden werd de Kruisvereniging Twente kampioen. HEINKENSZAND - Concert - De fanfare Euterpe geeft zon dagavond om 19.30 uur een concert in de R.K. kerk te Heinkenszand. Onder leiding van de nieuwe dirigent René de Jong, worden een zeven-tal licht klassieke en populaire muziekwerken uitgevoerd. MIDDELBURG - Veerse Meer - Het Veerse Meer bestaat 25 jaar. Het recreatieschap Het Veerse Meer viert dit met een thema-bijeenkomst in de Zeeuwse Bibliotheek. Dat ge beurt op donderdagmiddag 19 juni voorafgaand aan de offi ciële opening van de jaarlijkse Veerse Meer-dagen. In de Zeeuwse Bibliotheek spreken vanaf 13.00 uur gedeputeerde J. Boersma, de historicus M. de Bruin, het vroegere hoofd van de afdeling inrichtingszaken bij de Deltadienst G. Hofker en medewerker S. van der Zee van het ETI-Zeeland. Verder wordt de film Delta Fase I van Bert Haanstra vertoond. Om 16.15 komt men bij elkaar op het veerhaventerrein in Kort- gene, waar gedeputeerde Boersma de Veerse Meer-da gen opent. Dan wordt ook het jubileumboekje 'Veerse Meer, parel in de Delta' gepresen teerd. HULST - Aan de r.-k. scholenge meenschap voor LBO De Rietvliet in Hulst zijn de volgenden leerlin gen geslaagd. LTO afdeling: Metselen C-op- leiding: Peter Govaert, Edwin Hofman Sint Jansteen. Metselen B-opleiding: Eddy van der Brugge Sint Jansteen, Benny Delaruelle Heikant, Laurents Otto Koewacht, Freddy Strooband Vo gelwaarde, Giovanni Verbraeken Huist Timmeren C-opleiding: Ronald van Boven Clinge, Johny Cambeen Sint Jansteen. Marco de Clippelaar Vogelwaarde, Dennis Lansu Clin ge, Tanja Lauwereijs Hulst, Mi- chiel d'Olijslagers Hulst, Walter Schuren Vogelwaarde. Timmeren B-opleiding: Tonny Blommaert Sint Jansteen, Wemer van Geersdaele Heikant, Wim Goeree Graauw, Ronnij Heijman Walsoorden, Angelo Jonkheijm Vogelwaarde, Reginal Mahu Vo gelwaarde, Theo van Poorten Nieuw Namen, Johny van der Sijpt Koewacht, Mark van de Vijver Clinge. j-, Mechanische techniek C-oplei ding: Pascal van de Broucke Hulst, Edwin Hoofman Kloosterzande, Antoine de Kever Ossenisse, Ed win de Koek Kloosterzande, Eric Mortier Hulst, Ivan Pauwels Hulst, Kris van Slijcken Heikant, Stefan de Vetter Kapellebrug, Edgar Hen- drikse Hulst, Edwin Remorie Kloosterzande, Mathieu Siewe, Hulst, Marino Thijs Hulst. Mechanische technieken B-op leiding: Jurgen Andriessen Kloos terzande, MArino de Koning Hulst, Jurgen Koole Sint Jansteen, Mar tin Lambert Vogelwaarde, Gunter Leenknecht Nieuw-Namen, Reggy Matthijs Koewacht, Mare Naes- sens Clinge, Leo de Nekker Hei kant, Ronald de Nijs Walsoorden, Jean Paul de Regt Hulst, Willem Roelse Hulst, Michel de Rijk Wal soorden, Pascal de Schepper Lamswaarde, Renzo Verras Paal, Luc Willaert Clinge, Robby Wij- nacker Koewacht, Patrick de Bou- vré Vogelwaarde, Angelo de Brou wer Heikant, Marcel Ivens Lams waarde, Alex Lourenssen Hulst, Freddij Pieters Nieuw-Namen, Patrick Taelman Hulst, Jos van de Velde Hulst. Elektro-techniek C-opleiding: Luc Bertram Koewacht. Patrick Elias Kloosterzande. Henny van Eyk Hulst, Anthony Hendrickx Hulst, Philip Ivens Sint Jansteen, Luc de Maayer Koewacht, Frank Martens Hulst, Niko Milojevic Clinge, Gino Todts Kuitaart, John van Troost Graauw, Kenny van Waes Kloosterzande, Marc Boone Hulst, Wilfried Compiet Vogel waarde, Albert Labinsky Hulst, Ken Langeraert Sas van Gent, Paul Misset Koewacht, Mario Ver braeken Hulst, Mark Weesepoel. Elektro techniek B-opleiding: Ad van Alphen Kloosterzande, Pa trick van Arenthals Hulst, Dennis Bogaerd Hulst, Alex Braem Heit kant, Lorenzo van de Brande Hei kant, Erick van Gasse Sint Jan steen, Mark Gijsel Hulst, Lorenzo de Kraker Heikant, John Mariman Clinge, Jürgen Pharazijn Clinge, Natasja de Roover Hulst, Mario Scheffers Hulst, Emiel Verheyden Sint Jansteen, Angelo de Bruijn Hulst, Frank Neve Hulst, Peter Sloot Kloosterzande, Rudy Sloot Klossterzande, Jan Warnier. Afdeling LEAO: Karin van den Bergen Kloosterzande, Majangka van den Bergen Hengstdijk, Kristel Biesbroeck Hulst, Nicole van de Brande Clinge, Paulina de Bree Hulst, Anouska van Dorsse- laer Hulst, Claudia Fassaert Koe wacht, Nicole Ferket Clinge, Moni que Haulez Hulst, John Heerspink Axel, Loes Jansen Vogelwaarde, Sibylla Jonkheijm Vogelwaarde, Dominique Kegels Hulst, Myreille de Kraker Heikant, Saskia Leem put Lamswaarde, Anja van Leu ven Clinge, Heidie Paelinck Hei kant, Silvia de Ruijter Hulst, Sandy Schelfhout Clinge, Angele de Schepper Vogelwaarde, Chantal Schijvenaars Kloosterzande, Marjo Vermeulen Clinge, Monique de Vos Vogelwaarde. LHNO opleiding textiele vor men: Fatma Jürük Clinge, Sylvia Neyt Sas van Gent, Anja Pilaet Clinge, Jennifer Schuerman Koe wacht, Sandra Smits Hulst, Moni que Versteeg Clinge, Tanja van de Waart Hulst, Conny de Windt Hulst, Sylvia Zandstra Hulst LHNO opleiding verzorging: Annique Acke Clinge, Anja de Bruyn Vogelwaarde, Sandra Bun Walsoorden, Daniëlla Casteels Hulst, Chantal Compiet Lams waarde, Wendy Karremans Hulst, Angelina SerrarensVogelwaarde, Veronique van Osselaer Hulst, Chantal Verdurmen Absdale, Ma nieën Vergouwen Hulst, Sandra Haart Kloosterzande, Annermek van den Bergen Kloosterzande, Brenda Blommaert Hulst, Regina van den Branden Clinge, Anja van Campenhout Clinge, Sandrine De- meulier Sint Jansteen, Monique van Dorsselaer Heikant, Sylvia van Goethem Kloosterzande, Es ther Ivens LAmswaarde, Anneke Kint Kloosterzande, Esmeralda Linting Hulst, Willeke van Over- meeren Hulst, Natasja Rombout Hulst, Anneke Schouten Hulst, Na tasja van Sikkelerus Kloosterzan de, Nicole van Son Hulst, Desiree Verhelst Sint Jansteen, Nancy Verschuren Kloosterzande, Mary de Vos Nieuw Namen, Caroline van der Werve Hulst. OOSTBURG - Aan de Technische school voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen in Oostburg slaagden: Bouwtechniek A/B-niveau: Olaf Corijn, Patrick Pielaat, Oostburg; Edwin Haver, Sluis; Carlos Faes, Waterlandkerkje. B-niveau: Ed win Misilje, Cadzand; Luc Blon- deel, Eede; Aswin Vermeire, Christian Walhout, Oostburg; Guus de Smit, Schoondijke; Angelo Goulooze, Edwin de Maillie, Rudy Verm» len, Sluis. C-niveau: Pa trick van Haneghem, Breskens; Michel ten Hove, Ronald Knaapen, Monique Schouten, Oostburg; Willy de Graaf, Schoondijke; Pa trick van den Dries, Sluis; Angelo Pielaat, Zuidzande. Mechanische techniek A/B-ni veau: Johnny Veldkamp, Alex Verbeke, Aardenburg; Ralf Neu- wald, Breskens; Erik Bleyenbergh, Hoofdplaat, Nick Groosman, Sluis, Peter Buijsse, IJzendijke. B-ni veau: Paul van Gaelen, Aarden- burg; Chris Vonhout, Biervliet; Raoul de Meester, Breskens; Adrie Risseeuw, Groede; Dennis Jansen, Oostburg; Johan Lambregts, St.- Kruis; Mark van Dierendonck, IJ zendijke. B/C-niveau: Cor van de Wege, Groede; Peter Ekkebus, IJ zendijke. C-niveau: Martin Hol, Aardenburg; Wim van Oosten- brugge, Johnny Versprille, Bres kens; Alex Steijaert, Hoofdplaat; Martin Cammaert, IJzendijke; Leo Dekker, Zuidzande. Motorvoertuigentechniek A/B- niveau: Jacco van de Broeke, Bier vliet; Dave Houtzager, Guido van Muiken, Marcel Schutte, Breskens; Jacay ae ie U]s, Cadzand; Ab Rie- mens, Schoondijke; Frank Baas, Alex Focke, Sluis; Marlo Debaere, IJzendijke. A/B/C-niveau: Erwin de Voogt, Oostburg. B-niveau: Christoph Duthoy, Peter Hubregt- sen, Aardenburg; Jos de Feijter, Gert van Poppel, Biervliet; Ronny le Coq, Mike Mookhoek, Ronny Pleyte, Olivier Vervaet, Breskens; Rudy de Lijser, Cadzand; John van Hal, Bart Wamiers, Eede; Pieter D'hont, Groede; Frank Bron, Oost- burg; John de Groote, Schoon dijke; Marco Blaakman, Ronald Faas, Francis Staal, Angelo Ver- meersch, Sluis; Eddy Robijn, IJ zendijke; Freddy van Houte, Pieter Kools, Zuidzande. B/C-rdveau: Jan Eiekker, Biervliet; Johnny van den Berg, Kees Heijboer, Breskens; Erwin Scherbeijn, Hoofdplaat; Robby de Witte, Oostburg; Mario van Ham, IJzendijke. C-niveau: Dennis Cauwels, Jaap Jansen, Aardenburg; Remco Bakker, Mar tin Minderhoud, Sjaak Verhage, Tonny Seen, Groede; Davy van Doeselaar, Robby Kareis, Wille- Jan Kesteloo, Oostburg; Nico Dui- ninck, Johan van de Vijver, St.- Kruis; Frank de Maat, Waterland- kerkje; Milco Port, Zuidzande.

de Stem | 1986 | | pagina 21