Rook» blijft leider in Luxemburg Goede start Nederlandse poloërs Nieuw fabuleus wereldrecord discuswerpen LECONTE IN EIGEN HUIS VERSLAGEN; ROUW IN PARUS heer gronden T ransfernieuws ALEX BLANCHARD EERSTE UITDAGER Cricketteam klaar voor B-wereldkampioenschap Rush naar Juventus A62 ZATERDAG 7 JUNI 1MC DESTEM^OQtf 126 PAGINA SPORT 2 VOOR OOSTDUITSER SCHULT JDLAST -BEREKENING aak in het entrum leiseizoen 1987 PARIJS - Rouw in het Stade de Roland Gar ros, rouw in Parijs, rouw in Frankrijk. Vier jaar na dato heeft een gedeelte van de geschie denis zich weer herhaald, want opnieuw staat er een volkomen onbekende, ongeplaatste en ongekend goed tennissende Zweed in de finale van het eerste Grand Slam toernooi van 1986. Atletiek unie past EK- limieten aan 'Botham' Wiersma selecteert elf dammers voor interland tegen Rusland SPORT IN 'T K0RT Proloog Zijspan Van der Wiel start met winst LUXEMBURG (ANP/Reu**) - De Belg Jeff Lieetons heeft vrijdag de derde etappe va» de Ronde van Luxemburg ge- wonnen. Steven Rooks behield de leiding in de algemene rangschikking. De Deen Stiren Lilholt is tweede op een secon de. De derde rit over 103 kilo meter werd beheerst door Bel gische sprinters, die Biet zes man bij de eerste tien verte genwoordigd waren. De uitslag is: 1. Jeff Lieckens (Bel) Algemeen klassement: 1. Steven Books (Ned) 8JG.Q2,2. Sören Lilholt (Den) op 1 seconde, 3. Willem Wij- nants (Bel) op vier seconden, 4. Jo han Capiat (Bel) op vijf seconden, 5. HaraW Maler (Óos) z.t., 9. Jelle Nijdam op negen seconden. De Sovjetrus Sergei Zmievski heeft vrijdag de elfde etappe van de wieler ronde van Groot-Brittannië gewonnen. Hij legde de 143 ki lometer van Winds*» naar Welwyn Garden City af in 3 uur, 30 minuten en 8 seconden. De Fransman Jean Guerin werd op 32 seconden tweede. Met nog één etappe te rijden kan de eindoverwinning de Brit Joey McLaughlin vrijwel niet meer ontgaan. Hij heeft in het algemeen klassement een voorsprong van twee minuten en 45 seconden op zijn landge noot Malcolm Elliott. De uitslag vso da elfde r» is: 1. Zmievski (Sov) de 148 km in 830,<8, 2: Guerin (Fra) op 32 seconden, 8 Watson (GBr) z.t, 4. Eliott (GBr) op 59 seconden, 5. Abdoejaparov (Sov) e.t algemeen klassement: 1. McLaughlin 37.83,35 2. Elliott op 1,45 ÏTSutton (Gtsr) ep 2,48, 4. Degroemov op 3,175. Skibby (Den) )p 3,53. NEUBRANDENBURG (S1D) - De Oostduitser Jttr- gen Schuit heeft vrijdag tij dens atletiekwedstrijden in Neubrandenburg met een afstand van 74 meter en 8 centimeter een nieuw fabu leus wereldrecord gevestigd op het nummer discuswer- Schult, afkomstig uit Schwerin, verbeterde het oude record van dé Sovjet rus Joeri Doemsjev met niet minder dan twee meter en 22 centimeter. Het record stond sinds 29 mei 1983 (Moskou) op 71,86 meter. Een dergelijke verbete ring is in de geschiedenis van het discuswerpen nog niet voorgekomen. Een ver betering van twee meter is al uniek. In het verleden kwamen de Amerikanen Jay Silvester en Mac Wil- kins enigszins in de buurt. Silvester schroefde op 28 mei 1968 in Modesto zijn eigen wereldrecord van 66,54 maar 68,40 meter. Wilkins was de eerste discuswerper die de zeventig-metergrens doorbrak. Op, 1 mei 1976 kwam hij tot 70,86 meter. Met 68,18 meter (en niet er kende pogingen van 7038 en 70,04 op zijn naam) was hij toen al werelreoordtoouder. Schuit vestigde zijn re cord tijdens de Oostduitse kwalificatiwedstrijden voor de Europese titelstrijd. Dat toernooi wordt van 26 tot 31 augustus in Stuttgart ge houden. Penfops In finale tegen lendl schappij van Blauwhoed, >orgfonds Koopwoningen en ercelen die voor het groei- ig komen. ilphen en Riel, Auvergne- Nieuw-Vossemeer, St. dit voor 1 juli 1986 schrif- «gronden in de provincie ichten dienen, wanneer ze in te komen, opnieuw een staande antwoordcoupon Of deze nieuwe Zweedse ster, Mikael Pernfors, morgen in de voetsporen van Mats Wilander zal tre den, door ook de finale ep zijn naam te schrijven, zul len we nog een dag af moeten wachten. Voor het in mentaal opzicht aan de Universiteit van Geor gia gelouterde ijskonijn valt er in ieder geval helemaal niets meer te verliezen. „Ik heb Lendl nog nooit zien spelen", sprak hij gisteren met een olijk gezicht, nadat hij. Frankrijk's hoop in bange ten- nisdagen, 'Enri' Leconte, in vier sets verslagen had (2-6,7- 5, 7-6 (7-4) en 6-3), „maar ze hebben me wel verteld dat hjj altijd zenuwachtig wordt in grote wedstrijden. Nou, daar heb ik in ieder geval geen last van." Last van het 13.000 koppige Franse publiek, dat zich giste ren opmerkelijk sportief op stelde, had hij ook niet gehad. „Hier klappen ze tenminste nog voor je als je iets goed doet", aldus Pernfors, „ais je in Amerika met de Universi teit een uitwedstrijd speelt, haat iedereen je, waar je ook speelt. Als je daar tegen kunt, kan je een hoop hebben." De wedstrijd eindigde giste ren pas bij het vallen van de duisternis, nadat hij eerder op de dag al twee maal was on derbroken vanwege de ge staag neervallende regen. De laatste maal zelfs twee uur, maar ook dat gegeven had Pernfors niet uit zijn ritme kunnen brengen. Daarna keerde hij zelfs te rug in een blauwe broek en een zwart shirtje, illustratief voor de stemming waarin hert Frankrijk korte tijd later zou verkeren. 1 -jarige pacht van B.B.L.- au/De Hilver/Lage Maas- /Zundert. ijd) iding) /intensieve veehouderij langjarige pacht) diverse: waardige arbeidskrachten) sloten in schouwbare toe an derden te verhuren, de streek gebruikelijke wij- g: „We konden nergens een stok kaarten vinden", aei hij, zonder een spier van zijn ge zicht te vertrekken, „dus ik heb maar een douche genomen en daarna heb ik maar wat zitten lummelen tot het weer opklaarde." Leconte, die na zijn Austra lische avontuur in november, waar hij in de kwartfinale In Melbourne in een heroische vijfsetter van McEnroe ver loor, een week later het toer- DEN HAAG (ANP) - Be Ko ninklijke Nederlandse Atle tiek Unie (KNAU) heeft de li mieten voor uitzpniUng mtflr de Europese atietiekkam- pioenschappen, eind augustus in Stuttgart, op de nummers speerwerpen en tteröamp aangepast De aanpassing is gedaan omdat sedert 1 april van dit jaar door de heren een nieuwe speer met een verlegd zwaar tepunt, waardoor te werpen afstanden ongeveer vijftien procent korter zijn geworden wordt gebruikt. Voor uitzending naar Stutt gart had de KNAU aanvanke lijk 85 meter gesteld. Die eis ie nu veranderd tot 75 meter. Die afstand is overigens nog door geen Nederlandse atleet ge worpen. De Europese Atletiek Asso ciatie (EAA) heeft geen limiet oij het speerwerpen gesteld. Op de tienkamp, waarin ook de nieuwe speer wordt ge bruikt, werd de limiet met 100 Punten van 7900 tot 7800 pun- n verlaagd. De aanpassing van de eis op de tienkamp be tekent, dat Robert de Wit hï^'i ach zeker weet van uitzending naar de Europese titelstrijd. 1 De Brabander behaalde in het weekeinde van 24 en 25 een feJï^0tetenrW!fc Götzis een totaal van 7846 punten wat .op dat momemniTvS was voor kwalificatie nooi van Sydney won en ver volgens door geelzucht werd getroffen, valt. weinig te ver wijten. Net als Becker, die zich in de kwartfinale op het Zweedse loopwonder kapot liep, kwam hij er, nadat hij de eerste set schijnbaar gemak kelijk had gewonnen, hele maal niet meer aan te pas. Le conte, die begrijpelijk tevre den was over zijn verrichtin gen in zijn eerste toernooi na vier maanden geelzucht, was vol bewondering over het spel van Pernfors. „Iedereen kon zien dat zijn service vandaag niet zo bast liep", aldus een vermoeide Le conte, „maar dat maakt niet veel uit 'als je zulke ground- strokes en backhands kan slaan. Vooral die backhand is zo goed vermomd, pas als de bal weer terug komt kun je zien wat hij nou eigenlijk ge daan heeft, cross geslagen, rechtdoor of een dropshot. En als je hem goed terug slaat staat hij er altijd weer achter, hij loopt sneller dan een ko nijn." Johan Kriek werd gisteren, in de eerste halve finale, met beide gespierde beentjes weer terug op het gravel gekwakt door Ivan Lendl. De Tsjech verkeert momen teel in de vorm van zijn leven, hetgeen hij nog maar eens pijnlijk duidelijk maakte in de eerste halve finale tegen Jo han Kriek, die met een plaats in de halve finales van het prestigeuze toernooi toch al 'veel meer gekregen had dan hij eigenlijk verdiende. Kriek kreeg een pak slaag, zoals hij, „dat kan ik me ten minste niet herinneren", neg nooit in zijn carriere gekregen had, maar wat moest hij eigenlijk anders zeggen na de desastreuze 6-2, 6-1 en 6-0 strafexpeditie die Lendl ten koste van de nauwelijks te- genspartelende Amerikaan opvoerde. Kriek won met hangen en wurgen drie games, en verder valt er eigenlijk niets te ver tellen over het monotone een richtingverkeer dat Lendl op de gemalen baksteen demon- Mikael Pernfors demonstreert zijn dubbelhandige backhand in zijn partij tegen Henri Leconte. FOTO AP streerde. Desondanks wenste ook Lendl na afloop het nodige te kankeren over de omstan digheden waaronder hij rijn trainingspartijlje af had moe ten werken, „Het was erg moeilijk", zo mopperde hij na afloop, „het was steenkoud, de wind ver anderde steeds van richting en de baan was veel te glad. Bo vendien maakte het publiek vooral in de derde set veel te veel kabaal, waardoor het moeilijk was om de concentra tie te bewaren." Over zijn tegenstander in de finale maakte de wereldkam pioen zich niet al te druk, ook al was dat misschien maar grootspraak. „Van Pernfors weet ik helemaal niets af. Mijn coach, Tony Rochetn bekijkt wel hoe hij speelt, en dan hoor ik het wel." Kriek stak hetzelfde ver haal af als Lendl, maar, het moet gezegd, verder stak hij de hand geheel in eigen boe zem. „Rampzalig, verschrik kelijk, wat een afgang", zo mompelde hij mistroostig, „begrijpelijk dat het publiek begon te fluiten. Ik heb ze vandaag weinig waar voor hun geld kunnen bieden Ik kon vandaag helemaal niets goed doen Natuurlijk speelde Ivan beter, maar desondanks heb ik het gevoel dat ik mezelf heb verslagen. Os zal het maar positief bekijken, en hopen dat ik er vandaag nog iets van ge leerd heb" Kriek wist niet of hfj vol gend jaar weer terug zal keren naar de Boulevard (TAUteuil. „Ik ga eerst eens lekker in bad liggen, wat te eten bestellen op mijn kamer, een krantje lezen en een video bekijken, en als ik dan weer een beetje bijge komen ben, dan ga ik nog eens nadenken over Roland Garros 1987." Uitslagen: heten enkelspel, halve finales: Ivan Lendl (TSij) - Johan Kriek (V3t) 0-2, 6-1, 6-0. Mikael Pernfors (Zwe) - Henri Leconte (Fra) 2-6 7-5 7-6 (7-4) 6-3. Gemengd dubbelspel, halve fina les: Rosalyn Fairbank/Mark Ed- mondsan (ZAf/Aus) - Beth Herr/ Jorge Lozano (VSt/Mex) 4-6,7-5,6- 3. Barnes dubbelspel, halve finales: Steffi Graf/Gabriela Sabatini (Wdl/Arg) - Claudia Kohde/He- lena S» 6-3. Sukova (Wdl/Tsj) 1-6 7-6 (9-7) Heren dubbelspel, halve finales: Torn us Srnid/John Fitzgerald (Tgj/Aue) - Paul McNamee/Heinz G Onthardt (Aus/Zwi) 6-3 3-6 6-2 4- 68-6. DE CRICKETWEDSTRIJD tussen India en Engeland werd vrijdag op het van tradi ties overlopende stadion Lord's op ongebruikelijke wijze verstoord. Aller ogen wagen op een gegeven mo ment gericht op het 22-jarige fotomodel Ashley Sommers, dat zich slechts gekleed in een wit bikinibroekje op de pitch uitstrekte. Daarbij ontvouwde ze een spandoekje met de tekst: 'Breng Botham terug'. Botham, een van de Engelse crickettoppers, werd onlangs geschorst wagens het roken van hash. Van ome sportredactie BREDA - De 24-jarige Ray Richardson speelt volgend seizoen bij AZ'67. Richardson speelde de laatste drie jaar voor het gede gradeerde SC Heracles. De verdediger heeft de Alk- maarse club 75.000 gulden gekost. Wim van Dongen, de middenvelder van NAC, heeft een principe-akkoord bereikt met de Bredase eerste divisie club over een nieuwe eenjarige verbintenis. „Hij gaat er iets op vooruit. Over een paar kleinigheden moet nog ge praat worden", aldus zijn zaakwaarnemer Jan Hel- monds. De Graafschap is actief op de transfermarkt. Met het contracteren van doelman Paul van Leeuwen (GA Eagles) en aanvaller Bert-Jan Jansen (FC Twente) werd gisteren de selectie voor het nieuwe seizoen bijna gecom pleteerd. Een dag eerder werd Cornelissen (ex RKC) aan getrokken. Van Leeuwen (21) was de afgelopen vier jaar reserve keeper van de Eagles. Hij vervangt Nico Hanssen die de WCS heeft ingeschakeld om zijn mondelinge overeen komst met MW alsnog erkend te krijgen. John Trentelman, die de afgelopen acht jaar voor De Graafschap uitkwam en met onenigheid vertrok naar Rheden, heeft gekozen voor FC Wageningen. Trentelman is persoonlijk rond met de Veluwse club, die op korte ter mijn ook met De Graafschap tot een financieel akkoord hoopt te komen. CARACAS (AFP) - Op de wereldranglijst voor de maand mei van de World Boxing Association (WBA), die vrijdag in Caracas is gepubliceerd, staat Alex Blanchard, de Europese kampioen in het halfzwaargewicht, als eerste uitdager van wereldkampioen Marvin Johnson (VSt) genoteerd. De lijst van uitdagers van de WBA in het halfzwaargewicht ziet er als volgt uit: 1. Alex Blanchard (Ned), 2. Jean-Marie Emebe (Fra), 3. Eddie Davis (VSt), 4. Donny Lalonde (Can), 5. Leslie Steward (Tri), 6. Prince Mama Mohamed (Gha), 7. Eddie Mustafa Muhammad (VSt), 8. Bobby Czyz (VSt), 9. J.B. William son (VSt), 10. Fulgencio Obelmejias (VSt). BIRMINGHAM (ANP) - Na een intensieve voorbereiding waarin ondermeer drie keer tegen werelkampioen India werd gespeeld, begint het Ne- deriandfse cricketteam ve lende week in Engeland aan de strijd om de wereldtitel voor B-landen. Bij het toernooi om de ICC- trophy zoals het evenement officieel wordt genoemd, is Oranje ingedeeld bij Bermu da, Canada, Fijdi, Gibraltar, Hongkong, Israel en Papua Nieuw-Guinea. De winnaar van het toernooi, dat zich in de omgeving van Birmingham DEN HAAG (ANP) - Oud-we reldkampioen en tegenwoor dig bondscoach Harm Wiers ma, heeft elf dammers gese lecteerd voor de interland te gen de Sovjetunie, die in de eerste week van september in Scheveningen wordt gehou den. De selectie, waaruit later de definitieve ploeg wordt sa mengesteld, bestaat uit Geert van Aalten, Bauke Bies, John van der Borst, Ruud Palmer, Johan Bastiannet, Jeroen Goudt, Rob Clerc, Gerard Jan sen, Hans Jansen, Auke Schol- ma, Jos Stokkel, Ton Sij- brands, Hans Vermin en Jan nes van der Wal. De selectie speelt op 21 juni in Tilburg te gen een nationale B-selectie. IN WEST-Berlijn zijn vrijdag nadere gegevens bekendge maakt over de start van de Ronde van Frankrijk in 1S37. De proloog over 6,5 kilometer vindt op 1 juli plaats op de Kurfürstendamm. De dag daarna staan twee halve etap pes in West-Berlijn op het programma, een 100 km in lijn en een 50 km ploegentijdrit. Vervolgens worden er nog en kele etappes in West-Duits- land afgewerkt. STREUER EN Schnieders maakten vrijdag in Salzburg tijdens de trainingen voor de Grote Prijs van Oostenrijk motorraces, tellend voor de wereldtitels, in de zij- spanklasse de beste tijd: 1.29,32. Hans Spaan maakte in de 80 cc-klasse de vierde tijd. Theo Timmer was tiende. EDE (ANP) - De Nederlandse waterprtoseleetie is bet inter nationale seizoen in Ede be gonnen met een duidelijke overwinning op Frankrijk: 14- 9. Reden tot gepaste vreugde bij bondscoach George Geurt- sen en vooral ook opluchting. De keus voor de jeugd en de stevige aanpak van de laatste maanden, inclusief de kracht training onder leiding van fy sioloog Frits Avis, kon ten minste niet al in een vroeg sta dium betwijfeld of aan de Om er voor het wereldkam pioenschap in augustus in Ma drid, waar Frankrijk met West-Duitsland en Canada ook poule-tegenstander is van Oranje, al verregaande con clusies aan te verbinden, zou onzin zijn. De Fransen traden lang niet in de sterkste opstel ling aan en konóen, ook al door de veelvuldige wissels, maar twee periodes weerwerk van betekenis leveren. In de andere twee was Nederland met verfrissend aanvalsspel duidelijk superieur. Een goed begin derhalve op weg naar eerherstel van het nationale waterpolo, dat liij de Olympische Spelen van Los Angeles begon af te takelen. Magere prestaties vorig jaar bij het toernooi om de FINA- beker in Duisburg en het Europees kampioenschap ixi Sofia - beiden keren pres teerde alleen Griekenland nog minder - deden Geurtsen be sluiten af te rekenen met het verleden en een nieuw beleid uit te stippelen met het oog op de directe, maar zeker ook verdere toekomst Sinds het EK in Bulgarije it er inder daad iets ten goede veranderd, zo bleek vrijdag tegen Frank rijk, dat de vorderingen van onder andere zijn doorgewin terde internationals Hervé, Idoux en Jeleff niet in Ede aan de openbaarheid wenste prijs te geven. De Nederlandse ploeg lijkt aanvallend sterker geworden en de aangewezen spelers durfden tegen de Fransen ein delijk weer eens verantwoor delijkheid op te eisen en het bewijs te leveren die aan te kunnen. Met name Remco Ptelstroom lijkt op weg de lang uitgebleven internatio nale doorbraak te bewerkstel ligen. De AZC-er, die vorig seizoen een eeuwig talent dreigde te blijven, wierp zich vrijdag wel op als kundig af maker. In de man-meer-situa- tie, in het verleden erg vaak niet aan Oranje besteed, werd hij dikwijls aangespeeld als laatste man. En met succes. Pielstroom werd topscorer met zes treffers. Cuba - Australië 12-14 <3-3,5-3,1-5, 3-3). Scoreverloop: Wyhrow 0-1 (man meer), Cuesla 1-1, Ramos 2-1, Wy- brow 2-2, Mayers 2-3, Rodriguez 3- 2, Wybrow 3-4 (m.m.), Coste 4-4, Rodriguez 5-4, Costa 6-4 (m.m.), Fox 6-5, Wybrow 6-6, Del Valle 7-6, Ramos 8-6, Penaelley 8-7 (m.m.). Clark 8-8, Wybrow 8-9 (m.mj, Wy brow 8-10 (m.m.), Pengelley 8-11, Cuesta 9-11 (m.m.), Mayers 9-12, brow 8-10 (m.m.). Ramos 10-12 (m.m.), Kerr 10-13, Rodriguez 11-13, Dominguez 12-18 (m.m.), Pengelley 12-14 (m.m.). Nederland - Frankrijk 14-9 (2-3,3- 1,5-1,4-4). Alimondo 0-1 (m.m.), Pielstroom 1- 1 (m.m.), Grimaldi 1-2 (m.m.), Piel stroom 2-2 (strafworp), Garseau 2- 3, Pielstroom 3-3, Noordegraaf 4-3 (m.m.), Garseau 4-4 (m.m.), Piel stroom 5-4 (m.m.), Stan van Bel- kum 6-4 (m.m,), Garseau 6-5 (m.m.), S. van Belkum 7-5, S. van Belkum 8-5, Pielstroom 9-5, Ver boom 10-5, De Vries 11-5, Brisfer 11-6 (m.m.), S. van Belkum 12-6, Brisfer 12-7 (mm), Van Winsen 13-7, Marichael 13-8, Pielstroom 14-8 (m.m.), Martin 14-9. afspeelt en waaraan zestien landen deelnemen, kwalifi ceert zich voor de volgend jaai in India en Pakistan te houder strijd om de wereldbeker. De Nederlandse formatit verschijnt komende woensdag in het openingsduel met Pa pua Nieuw-Guinea optimaa voorbereid aan de start. Vol gens manager Willem van dei Sloot heeft Nederland nooii een sterker elftal op de beer kunnen-brengen. „De ploeg ii zeer gemotiveerd en leeft er a maanden naar toe. Wij later niets aan het toeval over. Ons streven is gericht op het berei ken van een plaats in de fina le." Ook Oranje-aanvoerde: Rob van Weelde ziet gered* mogelijkheden voor zijn ploej de eindstrijd te bereiken. „Ei is voor ons reden tot optimis me. De prestaties tegen Indi: waren hoopgevend en de Iri- diers waren verbaasd over d( kracht van ons team. Als Ne derland onder zware drul staat mag het in staat worder geacht tot het leveren var grootse prestaties. Het berei ken van de finale houden wi als einddoel voor ogen". HILVERSUM (ANP) - Johr van der Wiel is ie campagn* ter herovering van zijn natio nale schaaktitel vnartvarenc begonnen. De 26-jarige, on langs in het huwelijk getredet grootmeester, won vrijdag en kele uren na de door de demis sionaire staatssecretaris Vat der Reijden verrichte opening met zwart van Peter Gelpke. Het was zijn zevende ach tereenvolgende zege als mer de eindsprint van zes uit ze: van vorig jaar meetelt. On danks die krachtsinapanninf raakte hij met een half pun verschil de titel kwijt aar Paul van der Sterren, die in dc wilde openingsronde ook a van zich deed spreken me winst tegen oud-kampioer Gert Ligterink. De uitstagen van de eerste rond' zijn: Paul Boersma (Groningen) Gert-Jan de Boer (Amsterdam) (t '4Rudy Douven (Eindhoven) Rini Kuijf (Boskoop) 0-1; Paul vai der Sterren (Amsterdam) - Ger Ligterink (Groningen) 1-0; Pete Gelpke (Leiden) - John van de Wiel (Leiderdorp) 0-1; Flip Gold stern (Amsterdam) - Hans Re (Amsterdam) 0-1; Peter Scheerei (Eindhoven) - Piet Perten (Amstel veen) (DPA/UPI) - 24-jarige spitf vertrekt LIVERPOOL Ian Rush, de van Liverpool, vertrekt vooi 4,5 miljoen dollar (ruim ell miljoen gulden) naar de Ita liaanse kampioen Juventus. De clubs kwamen drie da gen geleden al tot overeen stemming. Ook Barcelona, In ter Milaan en AC Milan had den belangstelling voor de topschutter uit Wales. Of Rush volgend seizoen daadwerkelijk in de Italiaanse competitie debuteert, hangt ai van de beslissing van de -Ita liaanse voetbalbond de grens voor buitenlandse voetballers weer open te stellen. Als dat niet gebeurt zal Juventus, dat met Michel Platinl en Michael Laudrup al het maximale aantal van twee buitenlanders onder contract heeft, Tush voor één seizoen aan Liverpool uitlenen.

de Stem | 1986 | | pagina 13