Matige start Sasserie Sas '7O MICHIELDE RUIJTERSINGEL LEVENSGEVAARLIJK Eis 18 maanden voor verkrachting en mishandeling Stoffels samen met Vebego-groep 't Verlaet Westdorpe zwaait directrice uit Aart Yasseur leidt in klassement Stem-trofee 'West-Zee <VfiR!ïis'ySTE!TlS> HQLLFjfiS ALLINCO COMPUTERS EN SOFTWARE: ALLES IN ÉÉN VISIE Veel jeugd bij wandel vierdaagse in Hulst Exposities in abdij Middelburg ZATERDAG 31 ME11986 VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND 3 SCHOONMAAKBEDRIJF EN UITZENDBUREAU TERNEUZEN - Een groep verontruste ouders heeft in een brief aan het college van B en W in Terneuzen hun verontrusting uitgesproken over de verkeersveiligheid van de Michiel de Ruij tersingel. Zij vragen het college zo snel mogelijk maatregelen te nemen. Ook Sasse Folkloreweek helpt Nepal ZUSTER BEAT A MET PENSIOEN Compiègne INBRAAKBEVEILIGING 01620-57377 't gaat om de inhoud Frans Wuytack in Breskens politierapport Avondvierdaagse St.-Jansteen afgesloten - Philippine Terneuzen ZATERDAG 31 ME11 DE PAMFLETTEN in West-Zeeuwsch-V de ramen, maar het of er komt in dit gebit de plannen van Gedt oosten van Terneuzt Westerschelde aan te examens il Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Zeeuwse Stoffels-groep (schoonmaak bedrijven en uitzendbureaus) gaat per 1 juni een samenwer king aan met de Vebego-groep te Heerlen. Vebego zaI voor de helft participeren in het aan delenkapitaal van de Stoffels- groep. De activiteiten van Stoffels zullen met behoud van eigen indentiteit en onder leiding van de huidige direktie worden voortgezet, zo maak ten de bedrijven gisteren be kend. De samenwerking betekent voor Stoffels extra steun in zijn verdere regionale ontwik keling en, aldus het persbe richt, 'continuïteit door het kunnen benutten van de nood zakelijke kennis en ervaring van een financieel sterke lan delijke organisatie'. Voor Ve bego past de samenwerking in het streven naar verdere uit breiding van het bestaande dienstenpakket. De Stoffels-groep is geves tigd in Terneuzen en bestaat uit de bedrijven Stoffels Clea ning BV en Uitzendbureau Walcheren BV. Bij de Stoffels- groep werken in totaal 800 mensen. In 1985 bereikten de gezamenlijke bedrijven een omzet van ongeveer 25 miljoen gulden. Vebego bestaat uit bedrij ven die actief zijn in de pro- duktie van reinigingsmidde len, de verkoop van schoon- maaksystemen en het uitvoe ren van schoonmaakdiensten. De groep heeft een personeels bestand van circa 8500 mede werkers en een jaarlijkse om zet van 200 miljoen gulden. De vakbonden en alle betrokken medewerkers zijn inmiddels op de hoogte gesteld van de sa menwerking. Ouders schrijven B en W over onveilige situatie Van een onzer verslaggevers Een tweetal artsen uit de buurt ondersteunt de actie van de ouders, die begon nadat er afgelopen woensdag een ernstig ongeval met een zesjarig kind gebeurde. Het voornaamste probleem vormen de bosschages langs de weg, waardoor automobi listen kinderen die op het punt staan over te steken niet goed kunnen zien en de kans op een aanrijding toeneemt. Een ex tra complicatie zijn de gepar keerde auto's aan de rechter zijde van de Michiel de Ruij- tersingel, waardoor passe rende wagens links gaan rij den en overstekende kinderen een groter risico lopen. De arts C. Ephraïm, die zelf aan de Michiei de Ruij tersin gel woont, verleende eerste hulp bij het ongeval van afge lopen woensdag. „Ik hoorde dat nogal wat omstanders klaagden over de verkeersvei ligheid van de singel. Na over leg met mijn vrouw wilde ik eerst zelf een brief naar het college schrijven, maar toen ik hoorde dat een aantal veront ruste ouders actie wilde on dernemen, heb ik me bij hen aangesloten," aldus Ephraïm. Dokter N. Waalewijn sloot zich eveneens bij de actie aan. Ephraïm pleit voor verwij dering van de bosschages, die volgens hem 'de meest simpele oplossing' is. Tevens denkt hij aan de aanleg van een zebra pad. De arts sprak van een 'bezorgde sfeer' onder de be woners in de buurt van de sin gel. MIDDELBURG - De 23-jarige E.P. uit Riliand-Bath hoorde vrijdag voor de rechtbank in Middelburg een gevangenis straf tegen zich eisen van achttien maanden. P. stond te recht op beschuldiging van verkrachting (op 28 december), handel in hard-drugs (in de periode oktober '84 tot en met december '85) en het bezit van Van onze correspondent SAS VAN GENT - De stichting Sasse Folklore week heeft besloten acti viteiten te ondernemen in het kader van de actie 'Zeeland helpt Nepal'. Tijdens de Sasserie, dit weekeinde, probeert men de eerste centen bijeen te brengen. Tijdens deze start van de Sasse actie zal men door middel van een en- veloppenkraam geld in zamelen. De opbrengst komt geheel ten goede aan de Nepalese actie. Tevens kan men in het kraam informatie krij gen over de actie 'Zee land helpt Nepal'. Tijdens de Sasse Folk loreweek zal men even eens activiteiten onder nemen. Over deze activi teiten vindt nog overleg plaats met andere ver enigingen in Sas van Gent, omdat de stichting zelf alle mankracht nodig heeft voor de organisatie van de Folkloreweek. De finitieve plannen brengt men naar buiten als het programmaboekje wordt gepresenteerd. In september wordt er een sponsorloop gehou den, eveneens ten bate van Nepal. Dat is het sluitstuk van de actie 'Sas van Gent helpt Ne pal' en dan hoopt men een aardig totaalbedrag bijeen te hebben voor scholenbouw in Nepal. Mensen of verenigingen die behulpzaam willen zijn kunnen contact op nemen met secretaris Theo Hopstaken. amfetaminen en cocaïne. Het leven van P. stond in die periode geheel in het teken van hard-drugs, waaraan hij zelf en ook zijn vriendin (met wie hij samenwoonde) zwaar verslaafd was. In die sfeer lag ook de verkrachting van de vriendin, die hij eerst zwaar mishandeld had. Een arts con stateerde later verwondingen over het hele lichaam van het meisje, dat verklaarde boven dien bedreigd te zijn geweest met een spuit waarin een overdosis aan drugs. P. gaf de mishandeling volmondig toe, maar voegde hieraan toe dat dit gezien moest worden als een geëscaleerde ruzie over het drugsgebruik. Hij wist van de aanwezigheid van de met drugs gevulde spuit in de woonkamer en gaf toe dat het door hem gebrouwen 'cocktail' wel erg zwaar was, omdat hij er zichzelf de volgende morgen bijna mee van de wereld had geblazen. Hij ontkende het meisje ermee gedreigd te heb ben. Van een verkrachting was vervolgens helemaal geen sprake geweest, zo vervolgde P. Dit werden de rechters geacht te zien als een soort 'verzoening' waar zijn vrien din 'van harte mee had inge stemd': ze had gewoon weg kunnen gaan, maar besloot vrijwillig te blijven slapen. Dit laatste was, zo ver klaarde het meisje later, maar heel betrekkelijk. Ze was wel iswaar niet letterlijk tegenge houden, maar de mishandelin gen vooraf en de dreiging met de spuit waren voor haar ruim voldoende om zich niet tegen de 'vrijpartij' te verzetten. Voor wat betreft de ten laste gelegde drugshandel gaf offi cier van justitie mr. Boogers toe dat dit op 'beperkte schaal' was gebeurd, en P. stelde na drukkelijk dat hij dit alleen gedaan had om in eigen be hoefte en die van zijn vriendin te kunnen voorzien. P.'s raadsman mr. Olie richtte zijn verweer vooral op de beschuldiging van ver krachting. Hij wenste de mis handeling volstrekt ontkop peld te zien van de enige tijd later volgende geslachtsge meenschap. 'Het lijkt mis schien wel ongeloofwaardig, maar P. wilde op dat moment inderdaad niets anders dan zich weer verzoenen met zijn vriendin van wie hij nog steeds zielsveel houdt', zo be sloot hij. De rechtbank doet over veertien dagen uitspraak. Van onze correspondent WESTDORPE - Dinsdag 3 juni nemen bestuur, bewoners en personeel van het bejaar dencentrum 't Verlaet te Westdorpe afscheid van zuster Beata als verpleegkundig di rectrice. De scheidende direc trice, zuster van de Orde der Franciscanessen van de hei lige Elisabeth, is sinds 6 april 1964 werkzaam in Westdorpe als verpleegkundig directrice. Na haar afscheid, aan staande dinsdag, blijft zij bij haar medezusters in West dorpe wonen. Men zal, indien nodig, van haar diensten ge bruik kunnen blijven maken. Naast haar normale werk zaamheden in het Westdorps bejaardencentrum heeft zij zich verdienstelijk gemaakt met welzijnswerk. Tijdens haar periode in 't Verlaet heeft zuster Beata twee jubilea ge vierd: haar zilveren professie- feest en het 40-jarig professie- feest. Voor haar inzet waar mee zij haar werkzaamheden steeds heeft verricht ontving zij bij haar 40-jarig jubileum als religieuze een koninklijke onderscheiding. Natuurlijk wordt bij haar afscheid feest gevierd in 't Verlaet. In de recreatiezaal is er dinsdagochtend om half tien een feestelijke eucharis tie. Er vindt een officiële hul diging plaats waarbij diverse sprekers aan het woord ko men. De bewoners van 't Ver laet ontvangen om 11.45 uur een warme maaltijd op hun kamer, waarna een uurtje ge rust kan worden. Maar 's mid dags om twee uur wordt ieder een in de recreatiezaal ver wacht voor een vrolijk feest, dat door het personeel ver zorgd wordt. Van vijf tot zes uur wordt aldaar, voor ieder een die daar prijs op stelt, ge legenheid gegeven afscheid te nemen van zuster Beata. Enveloppen trekken bij de stand van De Zonnebloem. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De eerste dag van de Sasserie - een door middenstandsvereni ging Sas'70 in het centrum van Sas van Gent te houden driedaagse braderie - ken merkte zich niet door een sterke start van activiteiten. De publieke belangstelling was gisteren maar aan de matige kant en daarbij kwamen nog enkele tegen vallers in het aangekon digde programma. Een tweetal hete luchtbal lonnen, die volgens het pro gramma gisteravond om half zeven de hoogte in zou den gaan, waren om acht uur nog niet eens opgebla zen en lagen nog keurig ver pakt in hun beschermings hoezen. „De ballonvaarders hadden onderweg naar Sas te kampen met pech", zo verklaarde Sas'70-secretaris Carolus Roelandt deze wei nig aangename vertraging. Uiteindelijk gingen de bal lonnen dan gisteravond voor het oog van enkele tientallen mensen toch nog de hoogte in. Ook carnavalsstichting De Betekoppen kampte met organisatorische problemen. De door hen op touw gezette touwtrekwedstrijden in de Noordweststraat konden geen doorgang vinden. Wel had men in de vorm van een tent met liggende wip een prima boogschut ters-alternatief achter de hand. Vandaag hoopt Sas'70 beter uit te pakken. De mid denstanders hebben met name flinke verwachtingen van de sterkste man-compe titie. Vanmiddag om half drie komen de krachtpatsers tegen elkaar uit op een ze vental krachtonderdelen. Vanavond staat het Sasse- riebal in zaal Engelenroos op het programma. Morgen komt de Tros-muziekspek- takelshow naar de Sasserie. - FOTO WIM KOOYMAN De verbroederingscommis sie Bailleul-Sas van Gent is van plan om zondag Sas'zus- terstad Bailleul (Belle) te presenteren aan de Sassena- ren. Dit staat te gebeuren op het Sasserieterrein. De com missieleden zullen enthou siasme proberen te wekken voor de verbroederingscon tacten met de Fransen door de verkoop van Franse kaas, het proeven van wijn en het bakken van croque mon- sieurs. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - In het voorlo pige klassement om De Stem- trofee 1986 worden na de eer ste provinciale wedvlucht vanuit Orleans de kopplaatsen bezet door liefhebbers uit de kring West-Zeeuwsch-Vlaan- deren en Walcheren. Aart Vasseur uit Cadzand heeft met II punten de leiding. 2. C. Verhoeven, Souburg 12; 3. I. den Dekker, Breskens 14; 4. A. Wanjon, Souburg 15; 5. A. Vermeiden en zoon, Breskens 21; 6. gebroeders Post, Vlissin- gen 23; 7. H. Nijsen, Middel burg 24; 8. P. de Nooijer, Vlis- singen 31. 9. J van Oosten- brugge, Breskens 40. 10. A. den Hamer, Driewegen (bij Bier vliet) 45 punten. Concoursbond Zuid Beve land met 1512 duiven, 1868.75 mpm: 1. J. Buise en zoon, Le- wedorp; 2. A. van de Stee, Yerske; 3. J. Franse, Lewe- dorp; 4. P. Hengsdijk, Kapelle; 5. Wagenaar-Toonder, Kloe- tinge; 6. P. Schrijver, 's-Heer Hendrikskinderen; 7. R. Pe- kaar, Yerseke; 8. D. Brouwer en dochter, Goes; 9. Oele-Sin- ke, Yerseke; 10. P. Rijk, 's- Heerenhoek. De Zeeuw Goes met 539 dui ven, 1826.82 mpm: 1. Wage- naar-Toonder, 2. P. Schrijver, 3. D. Brouwer, 4. R. van de Pijl, 5. Steenhard-Princen, 6 en 7. C. Witte, 8. D. Brouwer 9. G. Meuwese, 10. Krijger en zoon. Blauwe Doffer Hansweert met 132 duiven, 1774 mpm: 1 en 7. P. Ocké jr, 2. combinatie De Visser, 3. A. de Leeuw, 4. L. van Ertvelde, 5 en 10. J. Zand- stra, 6. J. Blom, 8. F. Vette, 9. K. Lepoeter jr. Vriendekring 's-Heerenhoek met 170 duiven, 1821.09 mpm: 1. P. Rijk, 2. C. en A., 3. Joh. de. Jonge, 4. C. Rentmeester, 5. A. van de Dries, 6 en 9. G. Ver- bart, 7 en 8. D. van de Dries jr, 10. P. Vos. De Postduif Lewedorp met 194 duiven, 1868.75 mpm: 1,4 en 10. J. Buissen en zoon, 2. J. Fran se, 3. C. Hermes, 5. G. van Strien, 6. P. Pieters, 7. S. Traas, 8. A. Driedijk, 9. P. Driedijk. De Uiver 's-Heer Arendskerke met 218 duiven, 1818.19 mpm: 1 en 9. Joh. Poelman, 2 en 4. D. Rijk, 3. M. Beenhakker, 5, 7 en 8. J. van Maldegem, 6. M. Koens, 10. Joh. van de Velde. Overvliegers Ovezande met 82 duiven, 1753 mpm: 1, 2 en 3. P. Oele, 4 en 7. J. Oele, 5. J. Doene, 6 en 10. Joh. Rentmeester, 8. J. Kievit, 9. P. Rentmeester. ADVERTENTIE ADVERTENTIE ALLINCO BV Postbus 7155 4800 CD Breda Telefoon 076 22 60 80 HULST - Gisteravond wachtte een jazzband uit Hulst en het majorettenpeio- ton De Vossen de deelnemers aan de wandelvierdaagse op om hen de laatste kilometers naar gemeenschapcentrum Den Dullaert te begeleiden. Daar kregen de 410 wande laars die deze week elke avond hun tocht door de omgeving volbrachten, een medaille van de Nederlandse Wandelsport bond. De werkgroepleden van de buurtvereniging Den Dullaert, die dit evenement hadden ge organiseerd, waren zeer tevre den. Vooral omdat het weer vier dagen lang behoorlijk was -met uitzondering van woensdagavond- en ook om dat de animo groot was. Op vallend was dit jaar het grote aantal jeugdigen dat meedeed aan de vijf kilometertochten. Ongeveer 75 moedige stappers kozen vfcor de tien kilometer route. Van een onzer verslaggevers BRESKENS - Pastoor Omer Gielliet uit Breskens heeft Frans Wuytack uitgenodigd om vandaag tijdens de dienst van 17.00 uur en morgen (zon dag) tijdens de dienst van 10.00 uur te vertellen over het leven van de armen in Costa-Rica. Wuytack is een getrouwde Belgische priester die het af gelopen jaar temidden van de armen van dat Midden-Ame rikaanse land heeft gewoond. Hij verbleef vooral in de krot tenwijken aldaar om het leven van de armen' en onderdruk ten te delen. Hij is tevens een bekend beeldhouwer, die vooral in Italië en Spanje naam heeft gemaakt. Wuytack is reeds enkele malen in Breskens ge weest om te vertellen over zijn ervaringen in andere landen van Midden- en Zuid-Ameri- ka. Tijdens de dienst van van daag zorgt het katholiek koor van Zwijndrecht voor enkele liederen. AXEL - Vermoedelijk door het rijden met een te hoge snelheid raakte de automobi list A. de B. uit Zaamslag don derdagavond in de buurtschap Vaartwij k in een bocht de macht over het stuur kwijt. Hij kwam op linker wegge deelte en vervolgens met zijn voertuig in een naast de weg gelegen sloot terecht. Daarbij werd het voertuig aanzienlijk beschadigd. MIDDELBURG - Bij een don- dernacht gepleegde inbraak in de school voor Beroeps Bege leidend onderwijs aan het Mo lenwater te Middelburg zijn vijf electronische schrijfma chines verdwenen. Een scha depost van ruim 1000 gulden. Men was het gebouw binnen gekomen door het vernielen van een ruit. TERNEUZEN - De bromfiet ser M. R. uit Sas van Gent werd gistermorgen rond negen uur op rijksweg N 252 tussen Terneuzen en Sas van Gent bij een eenzijdig ongeval gewond. 'De jongeman werd met een hoofdwond en een hersen schudding per ambulance overgebracht naar het Elisa- bethziekenhuis te Sluiskil. Vermoedelijk kreeg de jonge man tijdens het rijden een black out waardoor hij de macht over het stuur verloor en kwam te vallen. TERNEUZEN - De 19-jarige bromfietsster mejuffrouw A. B. uit Terneuzen werd gister middag bij een verkeersonge val op de Axelsestraat in haar woonplaats licht gewond en per ambulance overgebracht naar het Juliana ziekenhuis. Het ongeval gebeurde doordat de automobiliste mevrouw K. D. uit Hoek, die vanuit ge noemde straat de Van Cant- fortstraat wilde inrijden, geen voorrang verleende aan de op het rijwielpad rijdende brom fietsster. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Vanaf za terdag 31 mei is in de klooster gangen van het abdijcomplex in Middelburg een tentoon stelling over het zeekleiland schap te zien. De expositie wordt gehouden in het kader van de jubileumactiviteiten van de stichting Het Zeeuwse Landschap, dat 50 jaar be staat. Aan de hand van tekenin gen laat de tentoonstelling zien hoe het zeekleilandschap is ontstaan en hoe het land schap in de loop der eeuwen veranderd is. Het bureau Na tuur en Landschap en de te kenkamer van de Provinciale Planologische Dienst en het bureau voorlichting van de provincie hebben de expositie voorbereid. Na de zomerva kantie wordt de tentoonstel ling op acht plaatsen in de provincie opgesteld. In Mid delburg is zij tot en met 21 juni dagelijks te bezichtigen van 10.00 tot 17.00 uur, behalve op zondag. Vanaf 31 mei tot 14 juni is er ook een tentoonstelling in de abdij over in Zeeland uitge voerde landschapsarchitec tuur door Staatsbosbeheer. Als gevolg van de Deltawerken en de vele ruilverkavelingen is Zeeland zeer nauw betrokken geweest bij de activiteiten van Staatsbosbeheer. Van onze correspondente ST.-JANSTEEN - Het aantal wandelaars dat aan de avond vierdaagse te St.-Jansteen heeft deelgenomen, viel enigs zins tegen. Dit was te wijten aan het feit dat de data van de wandeltochten gelijk vielen met die van de avondvier daagse in Hulst. Toch werden zo'n tachtig dappere wande laars na een geslaagde avond vierdaagse feestelijk inge haald. Met muziek begeleid, liepen zij het laatste stukje van de vijf, respectievelijk tien kilo meter met lichte tred naar het gemeenschapscentrum Tfc Warande. Mejuffrouw N. de Koek reikte daar namens de evenementencommissie van de stichting De Warande een herinneringsspeld uit aan de genen, die de avondvierdaagse uitgelopen hadden. WN - De afdeling Sas van Gent van Veilig Verkeer Ne derland houdt maandag 2 juni een voorlichtingsavond in De Meerpaal. Medewerking hier aan verlenen de rijkspolitie Sas van Gent, het bedrijfsle ven in de kanaalzone en de scholen. TT Het programma om vat een dia-voorstelling met daaraan verbonden een quiz en er is gelegenheid tot vragen stellen aan een team deskun digen op het gebied van ver keersveiligheid. Daarnaast worden er diploma's uitge reikt van de verkeersproef 1986. De avond in De Meerpaal begint om 19.30 uur. Fietstocht - Toerclub Neutraal houdt zondag 1 juni de water torenroute. Een toertocht ach ter voorrijders over een af" stand van 100 kilometer. jn_ schrijven voor deelname hier aan is mogelijk op zondag 1 juni vanaf acht uur 's-mor- gens in café Neutraal aan de Nieuwstraat te Terneuzen. De start is om negen uur Vers DoorE Zeker als die plannen Breskens-Vlissingen wor een pontje voor voetgangi Zover nu bekend zijn d< meeste inwoners en over heidsinstanties in de Kanaal zone en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen wel ingenomer met het nieuwe plan, in hei westen ligt dat echter totaa anders. „Een onzalig en idioot plan" zegt de Oostburgse PvdA- fractievoorzitter J. de Vries na bestudering van het 'privé- initiatief', zoals hij het noemt van de gedeputeerde R. Barbé De sociaal-democraat drukl zich zeer fel uit, veel streekge noten delen zijn mening hoe wel ze zich niet zo bits uitla ten. 'Het lijkt mij geen goede zaak', 'ik zie die tunnel er nog niet liggen', 'nadelig voor de streek', 'een slecht plan', zijn kreten die nu te horen zijn in het westen. Toen gedeputeerde R. Barbé drie weken geleden zijn plan lanceerde was iedereen ver rast, geen Brug-Tunnel bij Perkpolder maar een tunnel bij Terneuzen. Dat was nieuw, iedereen had even tijd nodig om aan dat idee te wennen, maar nu het nieuwe er af is, beginnen ook de negatieve re acties los te komen. De Zeeuwse Milieu Federatie (ZMF) kwam snel met een re actie, ze vrezen dat het tracé het Zuid-Bevelandse natuur schoon zal aantasten. Hiermee trok de ZMF zich niets aan van de oproep van Barbé om als één Zeeuws front naar bui ten te treden en geen nega tieve geluiden te laten horen. Ook de Zeeuws-Vlaamse Ka mer van Koophandel smeekte, bij monde van voorzitter H. Kok, om alleen positieve reac ties te laten horen, want bij verdeeldheid zou Den Haag wel eens de knip gesloten kun nen houden. De afdelingsvoorzitter van het CDA West-Zeeuwsch- Vlaanderen, R. Jacobs, deelt de mening van Barbé en Kok en is daarmee een van de streekbewoners die het plan positief beoordeelt. Hoewel hij zijn leden nog niet heeft ge polst vindt hij dat alle instan ties positief moeten reageren. „We mogen onze onderhande lingspositie met het Rijk niet verzwakken", zegt hij. Voorop stelt hij dat er hoe dan ook een oeververbinding moet komen. „Laten we daar in de eerste plaats voor zorgen. Als CDA zullen we er voor vechten dat we een goede verbinding krij gen met de overkant". Hij maakt zich geen grote zorgen over de toekomst van het veer Breskens-Vlissingen. „Die verbinding zal er wel blijven, daar ben ik echt niet bezorgd over, maar we mogen onze on derhandelingspositie niet in EINDHOVEN - Technische Hoge school, doctoraal elektrotechniek, P.H.M. Marteijn, Oostburg. OOSTBURG - Scholengemeen schap 't Zwin: Mavo: Samina As- lam, Sjonny de Nooijer, Bianca Blok, Jolanda van de Broecke, Serge van Eetveldt, Andrê de Ex- ter, Annemarie Pielaat, Riny Ros- seel, Breskens. Patrick Baumgarte, Tonny Bracke, Erwin de Meijer, Nancy de Pré, Biervliet. Paul Blomme, Mariska Buijsse, Herman Faes, Manon Fierens, Aniek van Maele, André Spaans, Jos van Veen, Mare van Vlierberghe, Ma ria Volkers, Antonella de Graaf, Lydia Groenendaal, Peter Herre- bout, Mona IJben, Paul Weterings, Oostburg Anja Bruggeman, Pa trick Goethals, Jörgen Pleijte, Pa tricia Rootsaert, Saskia Rootsaert, Johnny Rijckaert, Olaf Vriends, Mirjam Blaakman, Frank van Eenennaam, Natasja van Heijst, Aardenburg. Bruno de Croock, Marion de Jaeger, Mare Prijs, Ronny van de Wynckel, Eede. An- ne-Marie van Damme, Martin van de Wijnckel, Arjen Bakker, Anja Boeije, Robert Kruidenier, IJzen- dijke. Dennis Kerckhaert, Groede. Martin Minnebo, Nancy van Poec- ke, Sluis. Patrick Rossen, Water landkerkje. Trudy Thomaes, Hoofdplaat. Els de Bliek, Nieuw- vliet. Jeannette Bruijnooge, Mar jolein Gijs, Saskia van der Slikke, Loes de Smit, Schoondijke. Jacky Dees, Ursula den Herder, Bianca de Houck, Petra Provoost, Björn Wielakker, Cadzand. Corina la Gasse, Mirjan Rijnberg, Zuidzan- de. Nathalie Sentse, St.-Kruis. Havo: Chantal van Acker, Sandra Geerse, Esther van Gorp, Saskia Leenhouts, Bianca de Smit, Judy Bergwerff, Christian Francke, Mare Haartsen, Raino Hamelink, Erik de Kant, Lilian Meesen, Cyn thia Niezing, Anneloes de Ruiter, Renate Schotman, Conny Tanghe, Monique Ton, Annemarie Verberg, Oostburg. Ewald van Belleghem,

de Stem | 1986 | | pagina 20