n VVD haalt Moerschans weer uit de ijskast Richard Luppes op herhaling ibico 'GEEN BULDERBAAN BOVEN MORRES' Veel nieuwe leden in Hontenisser W elzij nseoni missie ENHEID SPEELTUIG VOOR JEUGD HEIKANT Hukt nam afscheid van zijn gemeentesecretaris (knün dag klaas) huudjjki- reportages neelemans EAREX HT IJ IJ LI LI WONINGBOUW AAN KEIZERSDREEF ofSwitzerbnd OOR VERSTOPT? oordruppels HERSCHAP ILSTER IBACHT INDMAKING ZATERDAG 31 ME11986 VAN ZEELAND T22 PAGINA ZEELAND 2 I I I I J I f I Zeeuws-Vlaams kampioenschap boogschieten staande wip Anjercollecte in Hontenisse Weekenddienst Stern-redactie HULST - Binnen de Hulster gemeenteraad be staat flink wat weerstand tegen de activiteiten van modelvliegclub Alpha op de voormalige stortplaats aan de Stellestraat. Jozef Mariman nieuwe voorzitter Malpertuus INTERNATIONALE JUNIOREN- VIERDAAGSE GROOTAXEL DE ALLROUND KANTOORCALCULATOR kleurenfoto's vanaf ojf Plaatselijk nieuws Koewacht Axel Lamswaarde Vandaag nieuw voetbalbestuur in Clinge Westdorper Melkmuilen weer actief A12 te zoenen I ulieren jubileum, receptie, loving, overwinning, am. openbare dank, ag best eens in de ina familieberichten, uur hoeft het met te n nog geen tientje) m J 1,90 Eén grote 5 Voor het plaatsen ing met een formaat wij 13,50 toeslag anvraag Bij niet- 4,00 adm.kosten n niet geretourneerd, ef uw tekst 2 dagen n van onze kantoren stuurt u eveneens 2 naar Postbus 3229, lijke opgaven worden erd indien naam en indien Uw betaling ouden ons het recht pgaaf van redenen te ren. snleuws m op donderdag. IJ DROGIST EN APOTHEEK 44/133412 LING en en divers bezit, w.b. 17de eeuw) - Jansen - B.C. - J.G. Vogel - v. Vuuren - - BOEKEN - MEUBELEN - URTEGELS - KRISTAL EN - TIN - KOPERWERK - RNE KUNSTNIJVERHEID- 0 Amrobank, t.g.v. A Mak oorhoeve Dietrich tiviteiten 4-2312 |r van het waterschap Hulster nd dat wegens het uitvoeren Igswerken in de Emma-, Pros- Iwigepolder met ingang van 1 1988, of zoveel korter als mo- r als noodzakelijk zal blijken en tn de voortgang van het werk, voor alle verkeer, behalve voet- itselijk verkeer, in beide richtin- jg No. van de wegenlegger der gemeente Hulst tlsteinpolder 53 61 rsperpolder eg-Petrusstraat) 66 dagelijks bestuur van het iterschap Hulster Ambacht J.A. Baron Collot d'Escury, kgraaf. B. Ysebaert, iffier. UK BEDANKT! •trouwen dat u ons al die Ibt. Uw vriendschap heeft (lat wij onze zaak op een anier deze lange periode Rten. (rouw Ummenthum-Mahu leke opvolgers gevonden, look van harte bij u aan. pn en Maria de Vilder- art Kerkhoven et raat 18 |juni hebben wij de hore en mevrouw De Vilder- brgenomen. Wij hopen u |e en vakkundige manier t zijn. Iheid te stellen, om onder frankje en een hapje, met en en tevens afscheid te Maria, houden wij een frdag 5 juni van 20.00 tot narte welkom. Graag tot refer en Karlna immenthum-Mahu i— i_ri_— ij-i_i~i_rt_j— j-_r ij i_i iii HULST - De VVD in de Hul ster gemeenteraad wil dat het plan Moerschans weer uit de ijskast wordt gehaald voor verdere woningbouw. A. Houben opperde tijdens de raadsvergadering om op nieuw te proberen bij de Kei- zersdreef woningen neer te zetten. Dat was aanvankelijk ook de bedoeling, maar een uit spraak van de Kroon stak daar een stokje voor. Dat bete kende dat de geplande bouw van twintig bungalows niet doorging. De gemeente heeft nabij het plan Moerschans nog zo'n 10 hectare grond in eigen dom. „Als we die bestemming alsnog zouden kunnen wijzi gen", meende Houben, „kun- nen daar compenseren wat we op de verkoop van bouwgrond in het plan Tragel verliezen". Wethouder G. van de Voorde verklaarde dat de gronden bij Moerschans niet aan de aandacht van het col lege ontsnapt zijn. „We zien die gronden als een reserve- object. Als we daar die bunga lows hadden kunnen bouwen had het ons twee miljoen gul den netto opgeleverd. Dus u begrijpt dat we dat in het ach terhoofd houden. Het zit wel in de koelkast, maar zeker niet in de ijskast". Wat het plan Tragel betreft foonde A. van Wees-Hegger (PvdA) zich verheugd met de bouw van de Hulster Woning bouwvereniging van flink wat huurhuizen. „Toch zeker om dat er de komende jaren vrij wel geen sprake zal zijn van sociale woningbouw". A. Hou ben (WD) was minder te spreken over de sociale bouw woede. Hij stelde dat gewaakt moet worden voor een grote variëteit van woningen. Wet houder Van de Voorde kon hem gerust stellen. Volgens hem ligt de verhouding sociale woningbouw-particuliere bouw op 60-40 Hij wees er ook op dat de huurprijzen van de nieuwe woningen 'alleszins aanvaardbaar' zijn. De hui dige 26 huizen die in aanbouw zijn, gaan komen op zo'n 450 gulden per maand. Voor de 27 andere woningen die op stapel staan wordt de huurprijs iets hoger. Van ome correspondent KOEWACHT - De schutters vereniging Koewacht houdt op 8 juni het Zeeuws-Vlaams kampioenschap boogschieten staande wip. Aan deze titel strijd van de Zeeuws-Vlaamse bond van staande wipschut- ters wordt deelgenomen door viertallen van de schutters verenigingen Koewacht, Gilze-Rijen, Tilburg, Aarden burg, Westdorpe, St-Jansteen en Hulst. De wedstrijd wordt gehouden op het terrein van de schuttersvereniging Koe wacht. Via de voorselecties, die in Aardenburg, Axel en Graauw werden gehouden, wisten zich voor de individuele strijd J. Bruggeman uit Westdorpe, M. Suy uit Zuiddorpe, H. Merckx uit St.-Jansteen en T. Freyser uit Hulst te plaatsen. Bij de ploegen zijn Koewacht en Hulst met twee viertallen pre sent. De andere verenigingen vaardigen één viertal af. Tij dens deze eindstrijd wordt te vens bekend gemaakt waar in 1987 het Europees kampioen schap voor senioren gehouden wordt. Zaterdag 7 juni is de fi nale voor de jeugd en die wordt op het terrein in Axel gehouden. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Ook dit jaar wordt in de gemeente Hontenisse de Anjercollecte gehouden en wel van 9 tot en met 22 juni. De opbrengst komt via het Anjerfonds Zeeland, in de vorm van subsidies, ten goede aan plaatselijke organisaties die werkzaam zijn op het ge bied van cultuur en natuurbe houd. Dinsdag 10 juni gaat Volks dansgroep Hava Naguila in Vogelwaarde met de collecte bus rond en rukt de Konink lijke Harmonie St. Cecilia uit naar Hengstdijk, Ossenisse, Walsoorden en de buitenwij ken van Kloosterzande. Maan dag 16 juni collecteert show band Kloortje in de dorpskern van Kloosterzande en de fan fare Excelisor in Terhole en omgeving. Donderdag 19 juni tenslotte gaat de fanfare Vrij heid Eendracht rond in Lams- waarde. Van de opbrengst wordt een kwart verdeeld on der de verenigingen die aan de collecte hebben meegewerkt. Voor redactionele zaken kunt u dit weekeinde contact opnemen met Rein van der Helm 01170- 3370. B.g.g. 01153-1534. Zondagmiddag 01150- 17920. Weerstand tegen model vlie gclub Van een onzer verslaggevers Een kleine meerderheid van de raad besloot Alpha echter voorlopig het voordeel van de twijfel te geven en ging akkoord met het voornemen om het bestem mingsplan ter plaatse te herzien. CLINGE - Het bestuur van de stichting Gemeen schapshuis Malpertuus in Clinge heeft Jozef Mari man tot nieuwe voorzit ter gekozen. Hij volgt Frans Plas- schaert op, die vijftien jaar lang deze functie heeft vervuld. Met Plasschaert heb ben ook secretaris Albert van der Kelen en be stuurslid Willy van Broeek afscheid geno men. Als nieuwe leden zijn nu toegevoegd Et. van de Voorde, V. de Bruyne, J. Weemaes, Jos Mariman en H. Verstrae- ten. Bij het afscheid ging vooral veel waardering uit naar Frans Plas schaert. Hij voelde zich steeds nauw betrokken bij het gemeenschaps huis. Veel karweitjes werden door hem zelf op geknapt. Dat bevestigde ook de scheidende secre taris, die hem een ijverig en hard werker noemde. De nieuwe voorzitter Ma riman zei het jammer te vinden dat nu juist voor zitter en secretaris ver trekken. Dat is nodig om de bouw van een clublokaaltje mogelijk te maken en om er model vliegsport toe te laten. Verschillende fracties zoch ten tijdens de raadsvergade ring alle mogelijke argumen ten om de ronkende tuigjes in een kwaad daglicht te stellen. Daaraan droeg ongetwijfeld ook een brief van het meubel bedrijf Morres bij, waarin de raadsleden werd verzocht 'op alle mogelijke manieren te verhinderen dat modelvlieg club Alpha zijn activiteiten kan gaan ontplooien'. Een be zwaarschrift, mede onderte kend door buurtbewoners, lag al twee jaar geleden bij de ge meente op tafel. B en W wei gerden de vergunning in het kader van de geluidhinderver- ordening, maar Alpha ging op zijn beurt in beroep bij de Raad van State. Er wordt nog steeds gewacht op een defini tieve uitspraak, maar als tus senoplossing is wel bepaald dat Alpha op het terrein aan de Stellestraat mag vliegen. Met twee vliegtuigjes tegelijk, die niet meer geluid mogen produceren dan 75 decibel. eens op een geparkeerde tank auto kon crashen. Onveilig Dat ging B. Martens (PvdA) nogal ver. „Het lijkt wel op een actie 'geen buiderbaan boven Morres'", meende hij. „Laten we nu allemaal even nuchter blijven. Met die geluidsover last valt het best mee. Ik vind het van de mensen die be zwaar hebben ingediend zwaar overdreven". Martens sprak uit eigen ervaring, want lange tijd heeft de modelclub Alpha op de OZO-velden ge vlogen, waar ook Martens in de buurt woont. „Wel een reeël bezwaar", zo vond hij, „is dat er nogal eens toestellen cras hen. Het heeft mij ooit een ruitje gekost, maar als dat op een drukke weg gebeurt is dat natuurlijk onveilig". Voordeel Gevaar A. Houben (WD) stelde dat het voorbereidingsbesluit tot wijziging van het bestem mingsplan 'in ernstige mate de geluidsoverlast zal bevorde ren'. Bovendien meende hij dat onbestuurbaar geworden tuigjes een groot gevaar kun nen opleveren voor de ver keersveiligheid op de rijksweg en Absdaalse weg en op de parkeerplaats van Morres. J. van Dorsselaer (Clinge voor Algemeen Belang) somde de waslijst bezwaren van twee jaar geleden nog eens op en G. Naessens (Gemeente Belan gen) en W. de Brouwer (Ge meenschappelijke Belangen) wezen op de mogelijke veront reiniging van de ondergrond van het terrein. De Brouwer schetste de mogelijkheid dat een onbestuurbaar tuigje wel Van onze correspondent HONTENISSE - Onverwacht heeft een aantal oudgedienden het niet gehaald bij de verkiezing voor de commissie van advies en bijstand voor welzijnsbeleid. De heer Th. Leenknegt en mevrouw J. Hageman-van Damme werden na acht jaar in deze commissie zitting te hebben gehad, niet meer herkozen. In de commissie werden nu gekozen de heer J. de Wilde, de heer R. de Kort, de heer A. van der Meer, me vrouw M. van Acker-Neve (allen nieuw), de heer G. Ducheine, pastoor A. Fick en de raadsleden mevrouw J. de Kock-Ringoot en de heer W. Gelderland (ook eerste keer). Voorzitter van de commissie is wethouder P. Angnus. Opvallend was verder bij de verkiezing voor de commissie NV Westerschelde oeververbinding dat op burgemeester Kessen drie blanco stemmen werden uitgebracht. Na de verkiezing bracht hij zelf al naar voren dat het waarschijnlijk had gelegen aan het feit dat hij in de eerste plaats pleit voor een vaste oever verbinding en daarna pas deze gerealiseerd wil zien nabij Perk- polder. Getwist over de plaats van aanleg zou de kansen voor een VOW nog verder doen dalen. Wethouder G. van de Voorde wist een meerderheid van de raad uiteindelijk toch te overtuigen de vliegclub voorlopig het voordeel van de twijfel te geven. „Dit besluit zegt niets anders dan dat we het voornemen hebben te zij ner tijd het bestemmingsplan te wijzigen. Dan kan iedereen tegen dat besluit bezwaar in dienen. Als we dan tot de con clusie komen dat er wel over last is, kunnen we de proce dure gewoon stoppen. Met het opstarten van deze procedure hebben we zeker nog geen eindoordeel uitgesproken". Noorden Volgens de wethouder zijn B en W al heel wat geruster ge steld door de enquête die de vliegclub in de buurt heeft ge- houdëh. A. de Booy (WD) had overigens zo zijn twijfels over die enquête. Van de Voorde kon aan de hele zaak nog toe voegen dat de vliegtuigjes in noordelijke richting vliegen. „Dus niet naar de rijksweg, niet naar de bebouwing en niet naar Morres". Zijn betoog bleek de fractie Gemeentebe langen over te streep te heb ben getrokken. Ook het CDA stelde zich positief op. „B en W bewandelen de juiste weg om straks tot een goed besluit te komen", aldus CDA'er H. Ver- eauteren. De WD, Gemeen schappelijke Belangen, Clinge voor Algemeen Belang en A. Bruggeman (eigen lijst) bleken echter niet te vermurwen. Uit eindelijk werd het voorstel met 10 tegen 7 stemmen aan genomen. Door Rinus Verberkmoes AXEL - Richard Luppes start vandaag als leider in de internationale junioren vierdaagse Goort Axel. De 18- jarige Hoogevener slaagde er namelijk gisteren in zo wel de gele als groene trui te pakken. Met zijn ritzege herhaalde Luppes hetgeen hij vorig jaar ook deed, namelijk als eerste in Axel over de meet bollen. Met hem had de organisatie een prima winnaar. Temeer daar Luppes eerder al de Fle- votoer op zijn naam schreef en in de klassiekers Hel van het Mergelland en de Omloop van de Veluwe als tweede finishte. Al met al dus een junior met een prima sporttoekomst voor zich. Het was overigens eveneens deze Hoogevener, die in de tweede ronde voor de eerste schifting zorgde door te de marreren. Een tempoversnel ling die een in drieën breken van het peloton tot gevolg had. De laatste twee meutes von den elkaar nog, maar de kop groep van omstreeks dertig Zo te zien hebben ze er geen enkele moeite mee. Van een onzer verslaggevers HEIKANT - De jeugd in het dorp Heikant heeft de beschikking gekregen over een aantal nieuwe speelwerktuigen. Ze staan opgesteld op het speelplein van de basisschool. De aanwinst kon bekostigd worden uit een gift van de jubilerende tassenfabriek De Silva-van Dorsselaer, die 50 jaar bestaat. Bij die gelegenheid werd 10.000 gulden aan de gemeente ge schonken, met de bedoeling er iets mee te doen voor de Hei- - FOTO WIM KOOYMAN kantse gemeenschap. Een gedeelte van het geld is besteed aan voorzieningen voor de bejaarden in het dorp. De drieduizend gulden die nog overbleef heeft de school gekregen voor de aan schaf van speelwerktuigen. Het gaat om een groot klimrek, een speeltuig met banden en ringen en een klimrekje voor de Ideu- ters. Niet alleen tijdens het speelkwartier op school wordt er druk gebruik van gemaakt, maar ook 's avonds, in het weekend en op vrije dagen. Het onderhoud van de nieuwe spulletjes, zo is afgesproken, komt voor rekening van het schoolbestuur. ADVERTENTIE KANTOORMACHINES ■fff mm COMPUTERSYSTEMEN i lllftl OFFICE SUPPLIES Geraniumstraat 32 4537 RE TERNEUZEN Telefoon 01150-17342 Van een onzer verslaggevers HULST - De gemeente Hulst heeft gisteren afscheid genomen van gemeentesecretaris J. van Denderen. Omdat de secretaris had laten weten dat hij veel poespas ze ker niet op prijs stelde, werd het een informele afscheidsbijeen komst in het stadhuis. Daarvoor waren ook de vele oud-be stuurders met wie de scheidende secretaris heeft samengewerkt, uitgenodigd. Donderdagavond al nam de gemeenteraad afscheid van Van Denderen, die 40 jaar lang secretaris is geweest en nu met pen sioen gaat. Burgemeester F. Jacobs liet in zijn toespraak de loopbaan van de secretaris de revue passeren. „Elk optredend college heeft in u een voortreffelijk raadgever gevonden", aldus de burgemeester, die ook zijn bewondering uitsprak voor de ac tiviteiten van Van Denderen binnen de Hulster Woningbouw vereniging. De oude traditie wil dat scheidende bestuurders tijdens hun laatse raadsvergadering een tinnen beker krijgen aangeboden. „Wij hebben gemeend ook voor u een dergelijk kleinood te doen vervaardigen. De inscriptie daarop zal u tot in lengte van jaren eraan herinneren dat u vanaf 1948 de eerste plaats onder het ambtenarencorps innam". ADVERTENTIE fotoprintshop foto studio Bierkaaistraat 10, Hulst 01140-13084 Axeisestraat 2, Terneuien 01150-18184 Filmdag - Vandaag (zaterdag) houdt de Jeugd Ontspanning Koewacht weer een filmdag in gememenschapscentrum De Vlaschaard. Er worden twee rolprenten vertoond. De mid dagvoorstelling is een teken film met in de hoofdrol de be kende stripcowboy Lucky Luke, aanvang 14 uur. 's Avonds staat de actiefilm Mad Max op het programma. Die begint om 19.30 uur. Voor de middagfilm betalen leden 2 gulden en niet-leden een rijks daalder. 's Avonds zijn de prij zen respectievelijk 2,75 en 3,25 gulden. Iedereen is welkom. Bonte avond - Buurtvereni ging De Boemerang houdt vrijdag 6 juni een bonte avond met onder andere dans, mu- Hulst ziek en pantomime. Aanvang 20 uur in het clubhuis aan de Mozartstraat 25 te Axel. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden leden van de bridgeclub hun eerste wed strijd van de zomercompetitie. Het was een draaiende mit- chell met 13 paren. Uitslag: 1. dames Biesbroeck-Goossen, 2. dames Van der Wielen-Van Esbroeck, 3. heren Van der Wielen-De Waal. Ouderenkaarting - In het dienstencentrum De Lieve werd een prijskaarting voor bejaarden gehouden. Er na men 43 kaarters deel. Uitslag: 1. J. de Letter, 2. A. de Bock, 3. Jules de Koek, 4. A. Esseling, 5. G. Willaert. De competitie van het seizoen 85/86 is mede hier door bij de heren gewonnen door J. de Letter en bij de da mes werdmevrouw Van der Ha eerste. Koningsschieting - De hand- boogmatschappij St.-Sebas- tiaan houdt zaterdag 31 mei haar jaarlijkse koningsschie ting. De echte schutters zijn sinds enkele weken volop in training voor die belangrijkste wedstrijd van het jaar. De huidige koning van het pijl en boogschuttersgilde, Walter de Vrieze, moet volgens insi ders niet veel vrezen van de oude garde van St.-Sebas- tiaan. Velen van de vaste schutters zijn de mening toe gedaan dat zoon Danny van de huidige koning de beste papie ren heeft. De i6-jarige Danna de Vrieze wordt door velen ge tipt als de nieuwe koning. man was weg en bleef uit de greep. Bij deze leiders zaten onder anderen de gele en groene truidragers Maggioni en Ballarati. Laatstgenoemde Italiaan zag zijn kans verloren gaan toen voor hem Versteege tuimelde en hij hem niet meer kon ontwijken. Voor Maggioni was het toen zaak bekeken te rijden. Temeer daar in de kop groep drie man van Pijnen burg en een trio van De ■Hoekse Renners de zaken goed controleerden. Met name de Hoekse ren ners sloopten de Italiaan door om beurten weg te rijden uit de leidersgroep. Lukte het in eerste instantie Maggioni nog Giessen terug te halen, het te rugkomen tot bij Kruythoff en Bruere die daarna het haze- pad kozen, ging niet meer. Te meer daar de Italiaan geen steun kreeg van zijn vlucht- makkers. Het duo vooraan pendelde zodoende een twin tigtal seconden prima samen werkend weg van de volgers. Spoorzoekers, waarvan Lup pes, Van de Ameele, Pauwe, Couwenberg en Giessen de jump tot bij de leiders maak ten. Met deze zeven voorop ging de finale in. Een eindgevecht dat nog werd ontsierd door een forse valpartij op de kas seien van de Plattedijk. Voor vijf mannen uit de tweede groep en bepaald nog niet kansloos voor de eindzege (Maggioni, Paarree, Koerts, Tak en De Vaan) waren toen de kansen definitief verkeken. Het neerstorten op moeder aarde was overigens toch ty perend voor de etappe Axel- Axel. Een zaak die er op duidt dat van vele renners honderd kilometer in moordend tempo nog te veel gevraagd is. De ze ven leiders konden zodoende uit gaan maken wie de bloe men van miss juniorenvier- daagse Chantal van Passel in ontvangst mocht nemen. Zoals gemeld was het Richard Lup pes die van het trio dat in de slotkilometers de kuierlatten nam, het snelst was. Uitslagen: 1. R. Luppes (WSV De Peddelaars) 103 li km. in 2.24.55, 2. E. Pauwe (UWTC Uithoorn) 2.24.59, 3. P. Giessen (RC De Hoekse Ren ner) 2.24.59, 4. E. Couwenberg (TenW Pijnenburg) 2.25.09, 5. J. Kruythoff (RC De Hoekse Renner) 2.25.09, 6. J. van de Ameele (WV Zeeuwsch-Vlaanderen) 2.25.09,7. F. Bruere (WV Steenbergen) 2.25.09,8. P. Robijn (ARC Ulysses) 2.25.34, 9. M. Ma ton (TenW Pijnenburg) 2.25.34, 10. G. Louter (PRC Delta) 2.25.34, 11. E. Stofmeel (TenW Pij nenburg) 2.25.34, 12. E. de Crom (RSC De Zuidwesthoek) 2.25.34, 13. E. Farenhout (RC De Hoekse Ren ner), 14. J. Koerts (WV Ede) 2.26.45, 15. R. Tak (ZW Diana) 2.27.09, 16. J. van Ginneken (WV Terheijden) 2.28.16, 17. A. Knol (WSC Emmen) 2.28.16, 18. G. Schilder (HSV De Kampioen) 2.28.16, 19. R. Hopman (Willebrord Wil Vooruit) 2.28.16,20. N. Boogaard (Waterland) 2.28.19.Puntenklassement: 1. R. Luppes 30, 2. E. Pauwe 19, 3. P. Giessen 18, 4. E. Couwenberg 17, 5. J. Kruythoff 16.Algemeen ploe- genklassement: 1. Pijnenburg 7.48.11, 2. RC De Hoekse Renner 7.49.28, 3. WSV De Peddelaars 7.55.32, 4. WSV Emmen 7.57.23, 5. HSV De Kampioen 7.57.25. Van onze correspondent CLINGE - De voetbalclub Clinge kiest vandaag (zater dag) een nieuw bestuur. Dat is nodig, omdat het oude bestuur zoals gemeld 'en bloc' is afge treden, nadat ze een ledenbe- sluit beschouwden als een mo tie van wantrouwen. De alge mene ledenvergadering begint om 15 uur in de voetbalkanti ne. WESTDORPE - De West- dorpse carnavalsvereniging De Melkmuilen is weer druk in de weer. Naast heel wat ac tiviteiten in eigen dorp hebben de leden in het naburige Zuid dorpe een huis-aan-huis-inza- meling gehouden. Voorzitter Edwin de Bock zegt er alle vertrouwen in te hebben dat het merendeel van de 'rommeloogst' aan de man zal worden gebracht tijdens de Graaft'ansfeesten in Westdor pe, op zaterdag 7 juni. Overi gens zitten de leden van de Melkmuilen met een pro bleem, want ze zijn al enige tijd op zoek naar een bouw ruimte in Westdorpe, Zuid dorpe of directe omgeving. fel

de Stem | 1986 | | pagina 19