meyvis iCHTEN Jonge mensen met Mavo Hoofd Technische Dienst Bankfunctie opniveau voor HEA0-ers(m/v). Hoe vreselijk is dit alles ABN Bank HTS-er (wi/V) fysische techniek verkoper buitendienst intern transport iberghe -ASSISTENT m/v Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland HTS-Werktuigbouwkunde DESTEM concordia heeft meer voor u over ISBERGHE" ■iusziekenhuis te Oostburg Ziekenhuis te Sluiskil Zkenhuis te Terneuzen of electronics met fysische belangstelling. Voor het aangaan van een leer/arbeidsovereenkomst met een looptijd van twee jaar zoekt het telefoondistrict Breda: Het werkterrein: Onze wensen: Wat wij bieden: De sollicitatie: ptt telecommunicatie Bedrijf Functie Functie-eisen Informatie/sollicitatie tollens coatings bv BT BENELUX INTERNTRANSPORT n.v. VAN OVERVELD B.V. DER BOEDE opleidingscoördinator m/v De Algemene Bank Nederland zoekt voor haar district Noord-Brabant actieve kandidaten voor haar kaderopleiding. Tijdens een interne opleiding worden geschikte kandidaten opgeleid voor een commerciële kaderfunctie. De opleiding bestaat uit een intensief cursusprogramma en training on the job. Deze functies zijn onder meer: - adviseur zakelijke relaties; - beheerder bijkantoor; - commercieel specialist op een specifiek terrein (kredieten, beleggingen, assurantie, agrarische sector e.a.). Om in aanmerking te komen voor deze functie dient u te beschikken over: - een afgeronde HEAO-opleiding; - mobiliteit; - commerciële en eventueel leidinggevende kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-procedure. Indien u interesse heeft in een commerciële functie binnen onze bank en voldoet aan onze eisen, kunt u uw sollicitatie richten aan de Algemene Bank Nederland N.V., Personeelzaken District, t.a.v. de heer J.A.F. Bilik, Chasséveld 1,4811DH Breda. Voor nadere informatie kunt u bellen met mw. J. Kervezee, telefoon (076) 28 03 64. DE STEM VAN ZATERDAG 31 ME11986 A54 A81 ftijd K.M.B.O. 1986 vacatures voor wetenschappelijke instrumenten pergolesilaan 4, postbus 265 4600 AG A bergen op zoom tel.: (01640) 36922* m/V [iministratie, anomie 20 29 uur geldt, dat zij die bevoegd de opleidingen in het leer- bur genieten. Ities te richten aan het be noemde school, per adres: HW Breda, liefst binnen snhuisgroep lieren i.o. omvat llgemene fan het Elisabeth- en het Ju- vordt de bouw voorbereid Iziekenhuis in Terneuzen. bprake van een nauwe sa- fen beide lokaties. labethziekenhuis te Sluiskil, llianaziekenhuis te Terneu- krmijn op de afdeling opera- (ngsmogelijkheid voor een bisteren en instrumenteren psmen van bereikbaarheidsdien- liggen tussen 7.30 uur en I-assistent, differentiatie chi- Ijleegkundigen, in het bezit na, kunnen ook solliciteren). Lrden: lalaris zal op basis van inde- Jtiegroep 45 van het FWG, en max. 3.659.- bruto per Igen. Ziekenhuiswezen is van toe- beide huizen een full-time nwerkperiode is voortzetting uur per week desgewenst fcedure zal onder meer be- lesprek met de selektiecom- jiedische keuring. lichtingen over deze funktie [opnemen met mevr. M. van Operatiekamers Elisabethzie- 1157-1451 tst. 624 en/of met lisch, hoofd operatiekamers Jis, tel. 01150-12851, tst. [voor beide huizen kunt u È6 zenden aan de afdeling: Isoneelszaken luwe Kerkstraat 17 V< EC Sluiskil Meyvis en Co. B.V. is een bloeiende onderneming, die analytische instrumenten en meetapparatuur levert voor laboratoriumonderzoek, proces- en produktiekontrole en milieubewaking. Ter versterking van de afdeling verkoop binnendienst zoeken wij een De belangrijkste taak is de technische voorlichting aan onze klanten en de daaruit voortvloeiende kommerciële aktiviteiten. Daarnaast behoren produktbeoordeling, marktonderzoek voor bestaande en nieuwe produktlijnen en verkoopondersteunende aktiviteiten tot de taken. Het is de bedoeling dat na enige jaren de betrokken man/vrouw doorgroeit naar een verkoop buitendienst funktie. Een kommerciële instelling, zelfstandigheid, flexibiliteit en vasthoudendheid zijn onmisbare eigenschappen. Verkoopervaring is een pré. Leeftijd 20-30 jaar. Het salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de belangrijkheid van de funktie. Heeft U belangstelling, schrijf dan binnen 14 dagen met opgave van opleiding en ervaring naar: Direktie Meyvis en Co. B.V. Pergolesilaan 4, Postbus 265 4600 AG Bergen op Zoom U wordt verzocht een recente pasfoto bij te sluiten. Het Telefoondistrict Breda (ca. 1500 medewer kers) is verantwoordelijk voor de afzet van tele- communicatieprodukten en -diensten aan particu liere en zakelijke gebruikers in West-Brabant en Zeeland. In het kader van het „Jeugdwerkplan van de overheid" biedt het Telefoondistrict Breda binnen haar bedrijf 12 jongeren de kans om hun positie op de arbeidsmarkt te verbeteren, middels een leer/arbeidsovereenkomst voor een periode van 2 jaar. Binnen het Telefoondistrict zijn plaatsingsmoge lijkheden op de afdelingen woningtelecommuni- catie, bedrijfstelecommunicatie en kabelnetten. Aangezien het hier werkzaamheden betreft waar bij enig technisch inzicht vereist is zal de moge lijkheid geboden worden om de cursus assistent telecommunicatie installaties te volgen. Naast een dag onderwijs (ATI) zal er drie dagen per week stage gelopen worden op voornoemde afdelingen. U bent in het bezit van maximaal een Mavo-diplo ma dat u in 1985 of 1986 heeft behaald. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die wiskun de in hun vakkenpakket hebben en enigszins tech nisch geaard zijn. Uw salaris bedraagt, gebaseerd op 32 uur per week en afhankelijk van uw leeftijd uitgaand van het minimum jeugdloon; voor 16 jarigen 580.30 voor 17 jarigen 664.- voor 18 jarigen 764.50 voor 19 jarigen 881.65 voor 20 jarigen 1033.70 Tevens krijgt u 7Vi% vakantietoeslag. De leer/arbeidsovereenkomst geldt voor een pe riode van 2 jaar en is geen garantie voor een blij vende arbeidsplaats bij het Telefoondistrict Breda. Het onderwijs vindt plaats in Breda en leidt op voor een erkend diploma assistent telecommuni catie installaties. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren desgewenst contact opnemen met dhr. J.W. Al- lard, telefoon 076-234839 of mevr. M. Sintnico- laas-Rockx, telefoon 076-234825. De schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding en ande re van belang zijnde gegevens zien wij gaarne binnen 5 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet. Richt uw brief, ongefrankeerd aan: de directeur van het Telefoondistrict Breda, afde ling personeelsvoorziening en loopbaanontwikke ling, Postbus 90153, 4800 RE Breda. Telefoondistrict Breda I go co ff Tollens Coatings B.V., een werkmaat schappij van een internationaal opereren de Franse holding, is fabrikant van verven, bestemd vóór de bouwnijverheid, scheeps- en constructiebouw en de doe-het-zelf-sec- tor. Onze produkten verkopen we - onder eigen naam en onder "private label" - in Neder land, maar vooral daarbuiten. ■■Tot uw functie behoren de volgende taken en verantwoordelijkheden: - de zorg voor het dagelijks onderhoud van de technische installaties - coördineren en begeleiden van de mede werkers van de Technische Dienst en hun onderhoudswerkzaamheden - opstellen en bewaken van de onderhouds- begroting - (doen) uitvoeren van onderhoud aan ge bouwen, terreinen en alle technische voor zieningen op middellange termijn - doen van voorstellen ter verbetering van de technische installaties - trouble-shooting - opzetten van een preventief onderhouds- systeem - deelnemen aan en het leveren van een wezenlijke inbreng in het produktieteam. Wij denken aan iemand met: - een opleiding op HTS-W of gelijkwaardig niveau - ervaring in het leiden van een technische dienst - goede communicatieve eigenschappen - leidinggevende en organisatorische vaar digheden. jp Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten "aan Tollens Coatings B.V., Afdeling Per soneelszaken, Postbus 2002, 4800 CA Breda. Voor informatie kunt u bellen met de heer A.F. Herlé. Telefoon 076-268000. Wij zijn gevestigd aan de Lunetstraat 152 op het Noord-Westelijk deel van het industrie terrein van Breda; vlakbij de noordelijke rondweg, Backer en Ruebweg, en de A16 Rotterdam-Breda. go ZEEUW SCH- VLAANDEREN ÏHNO-TIME BV ekenweg 37 JA Breda 576-226406/226568 ns gevestigd in: loven rtogenbosch n egen cht an aan: PNO-TIME BV voordnr. 10078 VB Breda n postzegel nodig) ^3 vraagt In Zweden staat de fabriek als moederbedrijf, in Bel gië is het hoofdkantoor voor de Benelux, vanuit Ede worden de verkoopzaken in Nederland geregeld. Intern transport is de branche. Denk aan handpallet- trucks, stapelaars en stapelkranen, met als jong veelbelovend specialisme computergestuurde robots. Een boeiende wereld van efficiënte magazijnsyste men en goederen handling. Men verkoopt, verhuurt of least. In elke branche, in elke onderneming groot of klein, waar sprake is van goederenopslag, heffen, stapelen en intern transport: daar doet BT Benelux graag zaken via technisch vernuft, kostenbesparing en logistiek advies. De man in het zuiden is intern gepromoveerd en gaat vanuit Ede leidinggeven. Hij laat een uitstekend bewerkt maar ook zwaar rayon achter met veel belangrijke relaties. Zijn opvolger voor de zuidelijke provincies moet dan ook een promoter van formaat zijn. Hij bouwt voort op de relaties die er al zijn en zorgt voor steeds nieuwe contacten. Hij moet gewend zijn in de sector kapitaalgoederen zelf con tacten tot stand te brengen. Daartoe verdiept hij zich in de magazijn- en intern transportorganisatie, dient van advies en leidt het contact naar een maatwerk- gerichte offerte. Inderdaad maatwerk, want elke situatie en behoefte is anders en daar speelt BT BENELUX flexibel op in. Aan de volgende eisen moet hij voldoen: leeftijd 25-40 jaar; bewezen, pionierende verkoopbekwaamheid in de buitendienst, bij voorkeur kapitaalgoederen; technisch inzicht en gevoel voor logistiek. Een functie als deze is per definitie erg zelfstandig, kent nauwelijks routine. Het is een kwestie van pio nieren, adviseren, projectmatig werken en de (toe komstige) klant kosten helpen besparen. Vandaar de behoefte aan een topverkoper met de vrijheids behoefte én het inkomen die bij zijn formaat beho ren. Als u zich voelt aangesproken, schrijf ons. Of vraag via 040-448825 door een van onze adviseurs te wor den teruggebeld. Discretie wordt beloofd en we houden van opschieten. Uw briefen handschrift (op brief en envelop aange ven BT BENELUX) wordt verwacht, omgaand bevestigd en even snel als vertrouwelijk behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OA WS Informatie voor Generaties De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1.900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1.450 bewoners/patiënten. Bij onderstaand huis bestaat de volgende vacature Der Boede te Koudekerke is een gecombineerd verpleeghuis waar on geveer 370 mensen worden verzorgd en verpleegd Er werken ongeveer 500 personeelsleden Wij hebben plaats voor een voor 40 uur per week. Functie-inhoud: - het ontwikkelen en uitbouwen van de praktische begeleiding van leerlingen; - het bevorderen van integratie tussen theorie en praktijk; - het onderhouden van contacten met de 'Centrale Opleiding1; - het participeren in werving en selectie; - stageplanning van de in de inrichting werkzame stagiaires Functie-eisen: - diploma Verpleegkundige A en/of B, aangevuld met de Docenten opleiding öf de bereidheid dit diploma te behalen Enige jaren ervaring in het verpleeghuis strekt tot aanbeveling. Voorts dienen kandidaten te beschikken over organisatorische capaci teiten, sociale/begeleidingsvaardigheden, didactische vaardigheden, leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze vacature wordt graag verstrekt door mevrouw A Bos-Slachter en de heer P. P. M. van den Beemt, beiden be reikbaar onder telefoonnummer (01185) 1216. Een videereportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en P. R.vandeS.V.FLZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureau's. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van het huis en de vacature, binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, postbus 100,4330 AC te Middelburg. Autoschade, brandschade, waterschade als u op een dag werkelijk met "schade" te maken krijgt, dan kan dat echt "vreselijk" zijn. Ons leven is nu eenmaal niet zonder risico's. Daarom is het verstandig om je te verzekeren. Nog niet verzekerd bij Concordia? Stuur ons dan de ingevulde coupon toe of neem contact op met de Concordia-advi- seur bij u in de buurt. Hij kan u alles vertellen over de aantrekkelijke premies van Concordia. En over de uitstekende polisvoorwaarden. verzekeringen Aan: CONCORDIA SCHADEVERZEKERING NV Antwoordnummer 2I0Z 3500 GB Utrecht. Tel. 030-333433, tst. 354. Stuur mij s.v.p. nadere informatie over O woonhuisverzekering O autoverzekering O aansprakelijkheidsverzekenng O reis/annulenngsverzekering Naam: O inboedelverzekering O caravanverzekering Tel: Straat: Postcode: Plaats:

de Stem | 1986 | | pagina 15