CASIONS OP TELEVISIE DE STEM Canadese zaalvoet ballers slechtst voorbereide ploeg Herman van de Bos favoriet in Axel VERBROEDERINGSFESTIVITEITEN JUDOCLUB CLINGE ITALIAANSE SPITS KRIJGT WEER VERTROUWEN VAN BEARZOT Toernooi HVSV in Sluiskil ZATERDAG 31 ME11986 iIJGBAAR BIJ DE DES-BENZ DEALER. RCEDES-BENZ CASION LAAT WENSEN OVER Brazilië favoriet bij Nederlanders KQOQ INTERESSANTE BLB-MOTORCROSS Randy van Gils goed op dreef Zeeland op punten winnaar in KJVWTJ-eonflict A85 T14 PAGINA SPORT 3 Trots van Rossi in het geding IAAD LEVERBAAR <*v. acc. div. ace, div. ace. div, acc. div. acc. AVE-AUTO div. acc. STER-OCCASIONS div. acc. 1982 div. acc. 1983 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1981 div. acc. 1985 div. acc. 1984 div. acc. 1984 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1980 div. acc. 1985 div. acc. 1984 div. acc. 1984 div. acc. 1983 div. acc. 1985 llicdiv. acc. 1985 div. acc. 1983 div. acc. 1981 div. acc. 1985 div. acc. 1984 div. acc. 1985 div. acc. 1981 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1980 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1982 div. acc. 1982 div. acc. 1982 verkregen div. acc. 1984 div. acc. 1984 div. acc. 1983 div. acc. 1984 div. acc. 1983 div. acc. 1983 div. acc. 1983 witdiv. acc. 1983 ■straat 36 04168-1236-2392 Van onze sportredactie DEN HAAG - Brazilië is in Nederland favoriet voor het behalen van de wereld titel voetbal in Mexico. Dit concludeert bureau Inter/ View uit een deze week ge houden onderzoek onder duizend personen van vijf tien jaar en ouder. Dertig procent van de ondervraagden verwacht dat Brazilië wereldkam pioen wordt. Tien procent tipt West-Duitsland als winnaar van het toernooi, dat vandaag begint. Negen op de honderd mensen denken dat Denemarken de wereldbeker wint. Op die top-drie volgen Spanje, Mexico, Argentinië en Frankrijk met ongeveer gelijke percentages. Inter/View heeft even veel mannen als vrouwen ondervraagd. Het verschil in belangstelling voor de eindronde om het wereld kampioenschap voetbal tussen deze groepen is groot. Zeventig procent van de mannen geeft aan het verloop van het toer nooi via de media nauwlet tend te zullen volgen. Vier op de tien vrouwen gaven aan belangstelling te heb ben voor de 'Mundial'. Door Henk Mees MEXICO-STAD - Ingeklemd tussen een van de vele sloppenwijken in hetmierennest dat Mexico-Stad leet, en de almaar lawaai producerende startbanen van de internationale luchthaven, maken de voetballers van Italië zich op hun zwaarste krachttoer na vier jaar. Weg uit de veel frissere lucht van het 130 km ver derop gelegen Puebla is het gedaan met de rust. In een druk hotel, waar ook nog eens de landenploegen van Canada en Zuid-Korea huizen, wordt het menens voor de ti telverdediger. Negen nederlagen tijdens dertig interlands in de rege ringsperiode van Italië als we reldkampioen zijn verteerd. De roemloze uitschakeling voor het Europees kampioen schap van 1984 zal voorgoed vergeten zijn mits 'Mexico' geen nieuwe tegenvaller baart. Volgt nu evenwel wéér een domper, dan liggen de messen thuis in Italië al geslepen klaar bij de tifosi; de dol drieste Italiaanse voetbalaan hangers die geen nederlaag meer accepteren. Bondscoach Enzo Bearzot beseft intussen kennelijk wat er leeft bij het Italiaanse voetbalvolk. „Ik hoop dat de tifosi zich nu eens als echte sportlui zullen ge dragen. Dat ze geen blinde fa natiekelingen zullen zijn tij dens dit WK. Laten ze zich toch eens realiseren dat onze ploeg nietaltijd kan winnen". Bearzot sprak die fraaie fi losofische woorden donderdag bij het vertrek uit Puebla, waar de titelhouder twee we ken lang een luxe leventje heeft kunnen leiden in een weldadig aandoend hotel. Af geschermd van alle mogelijke indringers. Slechts mondjes maat mocht de politie de poort openen voor een kort onder onsje met de pers. Ruim vijftig man sterk was het grotendeels Italiaanse le ger journalisten. En, dat Bear zot en de zjj nen na de bewogen oproep aan het adres van de 'tifosi' op een stevig applaus onthaalde. Achter de rug van de Italiaanse bondscoach was het gemor echter al hoorbaar. Het vertrouwen dat Bearzot steeds nadrukkelijker uit spreekt in Paolo Rossi roept alom twijfels op. Rossi, met zes treffers top scorer van het het WK in Spanje, wordt in de Italiaanse competitie nauwelijks nog se rieus genoien. Door blessures heeft hij dit seizoen maar twaalf competitiewedstrijden gespeeld, z'n gebrek aan scherpte komt tot uitdrukking in een magere productie van twee doelpunten. Bearzot vertrouwt er op dat Rossi net als in 1978 en 1982 tij dens de WK-eindronde op Vandaag Duitsland 1:18.55-19.55 uur openings-ceremonie (rechtstreeks). Nederland II: 19.55-21.50 uur Italië-Bulgarije (rechtstreeks). Deze wedstrijd wordt ook uitgezonden op Duitsland I en BRT II. Duitsland II: 22.05-23.20 uur Das Aktuelle Sport Studio uit Me- Morgen Duitsland II: 19.30-20.00 uur voorbeschouwingen op wedstrijden van vandaag. Nederland II: 19.55-21.50 uur Brazilië-Spanje (rechtstreeks). Ook op Duitsland II en BRT II. Nederland I: 23.55-01.50 uur Frankrijk-Canada (rechtstreeks). Ook op Duitsland II en BRT II. drift raakt. Tussendoor en na dien was het meestal knudde. „Paolo is een speler die op z'n sterkst is als zijn trots in het geding is. Dan komt hij tot zijn beste prestaties", verklaart Bearzot zijn vertrouwen iri de nu bijna 30-jarige aanvalslei der. De betrokkene zelf maakt er liever minder woorden aan vuil. „Mijn carrière heeft veel onderbrekingen gekend. Daardoor is succes vaak uitge bleven. Maar zodra ik de gele genheid krijg in vorm te groeien, het ritme te krijgen, gaat het goed. Ik moet toege ven dat ik daarbij veel aan Bearzot heb te danken. Neem bij voorbeeld het WK van 1982. In de tweede wedstrijd, tegen Peru, werd ik er tijdens de rust uitgehaald, het liep hele maal niet. Op zo'n moment stelt Bearzot je meteen gerust door te zeggen dat je de vol gende wedstrijd weer gewoon meedoet. Nu ik eindelijk geen last meer heb van blessures, hoop ik op een soortgelijke ontwikkeling". En weg is Rossi, de bus in die hem naar het tijdelijke kampement in Mexico-Stad brengt, waar Italië vanavond met Bulgarije de ouverture van het WK verzorgt. De hun kering naar een nieuwe glan sprestatie is zichtbaar bij Ros si. Voelbaar is de weemoed naar Spanje, waar hij met zes doelpunten in een week tijd Italië achtereenvolgens voor bij Brazilië, Polen en West- Duitsland loodste. Fris en uitgerust na twee jaar stilstand door een schor sing vanwege zijn aandeel in een omkopingszaak kwam Rossi destijds tot die kunst stukjes. Net twee maanden nadat zijn straf was opgehe ven. Ditmaal wil Paolo Rossi, de kwetsbare spits met het brave engelengezichtje, op nieuw zijn gram halen. Juven- tus deed hem vorig jaar van de hand toen hij op de beurs nog voor tien miljoen gulden stond genoteerd. AC Milan, zijn De Italiaanse spits Paolo Rossi met een Mexicaanse baby in zijn armen. Een foto die in Mexico veel goodwill opleverde. nieuwe werkgever vervolgens, sprong onlangs minder sjiek met hem om. De nieuw benoemde voor zitter Berlusconi schakelde het hele internationale make laarscircuit in om Rossi kwijt te kunnen raken. Met Hellas Verona bleek hij zaken te kunnen doen. Verona ontving naast Rossi op de koop toe nog eens 6.7 miljoen gulden als het bereid was de snelle en behen dige aanvaller Giuseppe Gal- derisi aan AC Milan af te staan. In de Italiaanse ploeg moet Galderisi vanavond vermoe delijk nog voorrang verlenen aan Rossi. „Het enige voordeel dat Galderisi op Ros si heeft is zijn snelheid. Qua ploegtactiek en positie kiezen is Rossi met zijn ervaring veel waardevol ler", luidt de verklaring van Bearzot. De 58-jarige Italiaanse bondscoach verstrekt zijn uit leg monter en zelfverzekerd. Ontspannen spelend met de pijp, het jasje als altijd losjes hangend over de tengere schouders. „Waarom zou ik gespannen ofonrustig moeten zijn", lacht hij. „Dit is mijn zesde wereldkampioenschap. De eerste drie keer heb ik het WK als assistent-coach mee gemaakt, nu draag ik voor de derde keer zelf de verant woording. Ik weet zo onder hand wat je dan te wachten staat. En ik heb dus ook de er varing om nu rustig te kunnen blijven". Of rustig te lij ken Door Ted van Leeuwen ABASOLO - De Canadese WK-ploeg is dan ook eindelijk com pleet. Woensdag arriveerden de laatste twee spelers in het trai ningskamp in Abasolo. Van onze motortsportmedewerker AXEL - Van motorsport van de bovenste plank valt zondag 1 juni te genieten op het Axelse Smitschorrecircuit, wanneer de motorcrossers van de BLB met elkaar de strijd aanbinden. In een organisatie van de MC Samen Sterk, de club waartoe ook Johan Scheele behoort, is uiteraard een flink aantal Zeeuwse cros sers favoriet voor een hoge klassering. Eén van die favorieten is ongetwijfeld Herman van de Bos uit Koewacht, een man die al enkele jaren in de BLB als een verdienstelijke midden moter kon worden bestempeld, maar de laatste weken als een komeet omhoog geschoten is. Van de Bos won de afgelopen weken maar liefst vijf van de zes reeksen en dat is iets waar niet alleen zijn concurrenten verbaasd over waren, maar misschien hijzelf nog het meest. Van de Bos: „Ik snap het zelf eigenlijk ook niet, waarom het nu zo goed gaat. Maar dat geeft niet, als nie mand het snapt en ik blijf winnen dan vind ik dat oké." Dat Van de Bos in de 500 cc- klas junioren voor eigen pu bliek het onderste uit de kan wil halen, spreekt vanzelf. In de 125 cc-klas junioren heeft Ronnie Walhout de zware opgave om de sterke Leslie van Puyvelde te ves- laan. Dat lukte de Sluiskille- naar dit seizoen nog maar een paar keer en vooral zondag is Walhout er op gebrand op het hoogste schavot te komen. In de 250 cc-klas junioren zijn, de Brabanders meegerekend, de kanshebbers niet op één hand te tellen. De Zeeuwen vormen een sterke delegatie met Jan Jansen, Steven Mangnus, Ro nald Doens, Marlon Hemelsoet en Jean Pierrede Bleyser. In de 250 cc-klas nationalen blijven na het wegvallen van Gino de Jonghe, twee favorie ten over: Frank van Kruyssen en Eric Blaeke. In de 500 cc- klas nationalen kan gerekend worden op een sterk optre dende Alex Warrens uit Osse- nisse. Het neusje van de zalm, de beide categorieën interna tionalen die in Axel- aan de start komen, namelijk de 250 cc- en de 500 cc-klas, brengen respectievelijk als plaatselijke favorieten Johan Scheele en Jacky Lensen in de strijd. Mannen die zonder twijfel op het erepodium zullen eindigen. De start van de BLB-cross is om 13.00 uur. Doelman Tino Lettieri en aanvaller Branko Segoto trof fen hun teamgenoten echter niet, omdat die op dat moment in Fort Lauderdale een oefen wedstrijd speelden. Vermoe delijk behoort Canada tot de zwakste van de 24 deelnemers, met zekerheid is het de slechtst voorbereide ploeg. Met een elftal bestaande uit werkeloze ex-USA-profs en zaalvoetballers speelt het ijs hockey 1 and morgen tegen Frankrijk. Aan een trainingskamp en eenhoogtestage, bij de 23 an dere teams de normaalste zaak van de wereld, kwamen de meeste Canadezen niet toe. Sterker nog, bondscoach Wai ters ging persoonlijk de boer op om geld voor de trip naar Mexico in te zamelen. Zeven spelers misten de complete voorbereiding omdat zij nog betrokken waren bij de play-offs van de Amerikaanse zaalvoetbal-competitie. Doel man Lettieri (Minnesota Stri kers) en aanvaller Branko Se- gota (twee van de elf die bui ten Canada geboren werden) hielden het het langst vol. Pas nadat Segota's San Diego Soc- kers de finale gewonnen had, kon het duo naar Mexico af reizen, vijf dagen voor de eer ste wedstrijd tegen Frankrijk. Minder zwaar dan het missen van zeven oefenwedstrijden, weegt het feit dat zij niet aan de Mexicaanse hoogte gewend zijn. Beiden zijn eigenlijk vaste keus, maar gezien de omstan digheden overweegt Waiters het duo tegen de Fransen op de bank te laten. 'Enfant terrible' Segoto geldt als de beste aan valler van zijn land. Doelman Timo Lettieri, de vroegere keeper van Vancouver White- caps is al zes jaar vaste keus in de nationale ploeg. Maar aan gezien er in Canada en de USA geen professionele veld-com- petitie meer is, staat Lettieri in het kleine doeltje in de zaal en moet bijna vergeten zijn hoe groot een 'openlucht-doel' is. Gelukkige bijkomstigheid voor Waiters is, dat de 20-ja- rige (clubloze) reserve-keeper Paul Dolan een betrouwbare indruk achterliet tijdens de bescheiden oefencampagne in Colorado Springs. En over keepers kan bonds coach Tony Waiters oordelen. In 1966 was hij bij het WK in zijn land reservekeeper achter de befaamde Gordon Banks. In totaal speelde Waiters vijf interlands, waaronder één te gen Nederland. Hoewel Waiters het als doelman tot A-international voor Engeland bracht, heeft hij als middenvelder het En gelse amateurteam nog ge haald. In 1983 werd hij bonds coach van Canada. Toen de ploeg zich tegen alle logica in plaatste voor Mexico bete kende dat bijna het faillisse ment van de bond-zonder- competitie, omdat de sponsor in Canada voor soccer niet in de rij staan. „Technische problemen zul len we zeker hebben", zegt Waiters overigens zonder bit terheid, „maar die moeten ge compenseerd worden met in zet en enthousiastme. We heb ben een degelijk team, maar we missen een ster zoals Wayne Gretzki dat bij het ijs hockey is. In Canada en de USA heeft veldvoetbal wel de gelijk toekomst. Volgend sei zoen wordt er met een nieuwe competitie begonnen. Eén leuk resultaat van ons zou die nieuwe competitie een fantas tische push kunnen geven. Ik hou mijn spelers dan ook voor dat zij het lot van ons voetbal voor een deel in handen heb ben". Etienne Verstraeten is tevreden Door Rinus Verberkmoes CLINGE - „Het sportief met elkaar bezig zijn in ontspannen en wedstrijdsfeer is het belang rijkste. Daarom hebben wij dit jaar gekozen voor wedstrijden die niet alleen met judo te maken hebben," stelt Etienne Verstraeten, voorzitter van judoclub Clinge over de activi teiten die zijn vereniging zaterdag 31 mei houdt in samenspel met Joko Hazam uit het Belgische Kortemark. Deze ontmoeting met de Belgische judoclub is voor de Clingse judoka's een terugkerend hoogtepunt. In 1985 werden de reeds opgebouwde contacten, opge daan tijdens toernooien, uitgebouwd met verbroede ringsbijeenkomsten. Verstraeten: „In januari was Kortemark voor het eerst te gast in Clinge. In november zijn wij toen naar het Belgi sche afgereisd voor een inte ressante ontmoeting. Interes sant, omdat wij niet alleen te maken kregen met de judo ka's, maar met het hele stadje. En dat maakte dit treffen zo uniek. Nu is het weer onze beurt iets moois te maken van de verbroederingsbijeen komst. Een ontmoeting waar voor wij een programma in elkaar hebben gezet, dat naast een sportief karakter door zo wel de judoka's als hun mee komende familieleden afge werkt kan worden." De technische leiding van de wedstrijd-elementen berust bij Staf de Moor en zijn com pagnons Stef van Halderen en Nico Engelbrecht. Een trio dat zaken als touwhangen, auto- bustrekken over een bepaalde afstand, judo-rugby, een skip- pyrace, een circuit-race, een cross-country en het dragen van een bal met een diameter van anderhalve meter moet gaan jureren. Eerder zijn de gasten en gastheren wel bijeen, maar dat is om de spieren los te gooien via aerobic dansen. Na deze opwarming wordt geza menlijk koffie genuttigd, waarna het eerste blok wed strijden wordt afgewerkt. Het tweede blok, met onder andere zwemmen in zwembad De Driehoek te Hulst, wordt na de lunch verwerkt. Om 15.00 uur komen de judoka's weer bijeen in Malpertuus voor een geza menlijke judotraining. Een uur later volgt een gezellige samenkomst, die duurt tot 18.00 uur. Tijdens de ontmoe ting wordt een officieel ge deelte afgehandeld. Namelijk het overhandigen van een aandenken, een glas in lood raam met het wapen van Een viertal bestuursleden van de judoclub Clinge. Van links naar rechts: voorzitter Etienne Verstraeten, Nicole van Maen- hout, Ronald van de Broek en Theo van den Brande. - fotoerikossewaarde Hulst, door een Hulsterse ge meentebestuurder. „Eveneens in de middag uren gaan wij als bestuur van de judoclub Clinge met Korte- mark-schepen George Nei- rinck, Joka Hazam-erevoor- zitter Paul van Henis en prae- ses Roger Godderis Hulst be zichtigen. Na deze trip keren wij, mogelijk samen met leden van het college van Burge meester en Wethouders van Hulst, terug naar Malpertuus om ons bij de rest te voegen," licht Verstraeten zijn pro gramma toe. In dit onderko men maken Nicole van Maen- hout en Ronald van Broek te vens hun debuut als judoclub Clinge-bestuurders. Een eerste optreden als 'hoofdleiders' nadat zij al lange tijd deel uitmaakten van de wedstrijdcommissie die verantwoordelijk is voor de toernooien die de Clingenaren jaarlijks houden. Voor de ove rige leden, Theo van den Brande, Jan van der Walle, Romain Vermeulen en Josef Vermeire, is deze bijeenkomst het derde verbroederingsfes tijn. Hetzelfde geldt voor Etienne Verstraeten, die in middels als 16 van de 18 jaar dat de judoclub Clinge bestaat, de voorzittershamer in handen heeft. En die, zoals hij laat we ten: „Nog lang dit 'wapen' blijft hanteren." 6 Amateurs: 1. W. J. van Loenhout, Nieuw-Vossemeer 265 punten; 2. T. van der Steen, Bruinisse 185; 3. J. de Crom, Hoogerheide 172; 4. P. Hofland, Roosen daal 166; 5. M. de Baat, De Heen 159; 6. N. van de Klundert, Hoogerheide 156; 7. kl van Goethem, Kloosterzande 148; 8. J. Nieuwkoop, Roosendaal 131; 9. R. Boe ren, St.-Willebrord 123; 10. P. Barten, Ze venbergen 117; 11. A. Verplanke, IJzen- dijke 115; 12. W. Wieme, IJzendijke 114; 13. R. Zijlmans, Oud-Gastel 101; 14. P. van Est, Fijnaart 97; 15. P. van de Klun dert, Hoogerheide 94 punten. Junioren: 1. V. Timmermans, Hooger heide 222 punten; 2. J. Melsen, Roosen daal 198; 3. J. van Ginneken, Etten-Leur 184; 4. J. van Steen, Fijnaart 163; 5. ex aequo R. Tak, Oudenbosch en R. van Wesenbeek, Heerle 155; 7. R. de Vrieze, Goes 135; 8. A. Tak, Oud-Gastel 133; 9. J. van de Ameele, Terneuzen 118; 10. C. Voogt, Breda 112; 11. ex aequo E. de Crom, Hoogerheide en F. van Son, Ze venbergen 100; 13. A. Roks, Breda 94; 14. L. Goeree, Kruiningen 93; 15. M. Heeren, Breda 92 punten. Nieuwelingen: 1. R. Kroon, Oud-Gastel 187 punten; 2. A. de Ridder, Arnemuiden 147; 3. P. Kroonen, Raamsdonksveer 102; 4. ex aequo R. van Kappel, Made en P. Konings, Roosendaal 97; 6. H. Stok, Sprundel 88; 7. ex aequo R. Ammersdorf- fer, Raamsdonksveer en R. Jeltema, Roosendaal 85; 9. M. Casteleyns, Steen bergen 83; 10. H. Brans, Bosschenhoofd 80; 11. R. Tolhoek, Yerseke 70; 12. E. van Alphen, Bosschenhoofd 62; 13. A. van Dijke, Tholen 51; 14. P. Bos, Steenbergen 42; 15. A. Zantboer, Steenbergen 40 pun ten. Van onze sportmedewerker GORINCHEM - Een aantal Zeeuwse jeugdlicentiehouders heeft deelgenomen, aan een groot landelijk jeugdtoernooi in Gorinchem. De meest suc cesvolle Zeeuw was Randy van Gils van Theo Middel kamp, die als tweede finishte in de eerste serie bij de 14-ja- rigen. In deze serie eindigden Jean Pierre Fortrei en Jan Deij van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen respec tievelijk als dertiende en acht tiende. In de tweede serie klasseerde Richard Siereveld van Theo Middelkamp zich als vierde. De Zeeuws-Vlamingen Ricardo de Smit en Johnny van Cadsand kwamen respec tievelijk als twaalfde en der tiende over de meet. De overige resultaten: 13 jaar, tweede serie: 7. Ronald Lijbaart, Zeeuwsch- Vlaanderen. 12 jaar, eerste serie: 19. Wil- mar van de Berghe, Zeeuwsch-Vlaande ren. Tweede serie: 16. Mark Martens, Theo Middelkamp; 20. Richard van Cad sand, Zeeuwsch-Vlaanderen. 11 jaar: 18. Richard van Gils, Theo Middelkamp. Van onze sportmedewerker AXEL - Het district te Zee land van de KNWU heeft het conflict dat was gerezen be treffende de juniorenselectie op punten gewonnen. Zoals bekend werd de Zeeuwse juniorenselectie ge schorst omdat het niet deel nam aan de door de KNWU opgelegde veertien wedstrij den. Deze maatregel leidde er toe dat het districtsbestuur voltallig dreigde op te stappen. Een dreigement waar het KNWU-hoofdbestuur gevoelig voor was. Het dagelijks be stuur van deze bond, voorzit ter Van der Molen, secretaris Westerveld en vice-voorzitter Rombouts reisden daarom richting Axel om in de raads kamer van het gemeentehuis het conflict uit te praten. Dit gesprek was, zoals Wal ter van Acker, districtsvoor zitter, meldde, positief. „Wij krijgen alle medewerking om na 1 juli weer mee te kunnen doen aan de resterende wed strijden. Op die datum wordt er gewerkt met een nieuwe opzet, een constructie die gun stig voor ons uit zal vallen". De KNWU-delegatie gaf verder te kennen te gaan wer ken aan de 1-juni maatregel. Tot die datum mogen de regio nale renners niet deelnemen aan Belgische criteriums. Een BWB-maatregel waarvan met name de Zeeuwsvlamingen de dupe zijn. In plaats van het sturen van een briefje zegde het KNWU-hoofdbestuur toe een gesprek met de Belgische wielerbond aan te vragen. In dit overleg wordt dan getracht de 1-juni maatregel niet lan ger van toepassing te laten zijn voor de Zeeuwse renners. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De Terneu- zense handbalvereniging HVSV houdt zondag 1 juni een veldhandbaltoernooi te Sluis kil. Tijdens deze dag komen senioren en jeugdploegen in. actie. Alle wedstrijden, die om negen uur beginnen, worden gespeeld op de sportvelden te Sluiskil aan de Drostlaan.

de Stem | 1986 | | pagina 13