Sasserie: driedaags festijn in centrum van Sas van Gent BIERFLESJES, BROMMERS EN VRIJENDE PAARTJES Cursusaanbod voor volgend jaar is weer uitgebreid Spelendag voor ouderen in Sasse Vlaanderen Raad Terneuzen geeft fiat aan parkeerplan DE LA£ Verplanke en Boerman winnen Tour de Flic VRIJDAG 30 ME11986 VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND 3 Braderie Sterkste politierapport Beurs 'Haven 86' maakt deel uit van Havenfeesten PHILIPPINE - De openbare basisschool De Stelle in Philippine heeft op het ogenblik veel last van oudere scholieren die zich in de hun ruim toegemeten vrije tijd uitleven op het schoolplein. LAATSTE ETAPPES VOOR DE FEBER EN WULLEMS Slepend MUZIEKSCHOOL TERNEUZEN Nieuw Gunstig Open dagen avondscholen- gemeenschap markten Weer rumoer om erfpacht in raad Sas Blanco Terneuzen Hoek VRIJDAG 30 ME11986 MIDDELBURG - dagen een diploma meer bestaat. Heb j< dan moet je nog eer er werkelijk mee te ren", vertellen de 2( en de 22-jarige Brig groep 'laatsten der Wel bevoegd Ge-eiktgi Vergadering kampeerboeren Van onze correspondent SAS VAN GENT - Komend weekeinde staat Sas ava Gent weer in het teken van de Sas- serie, een driedaags braderie festijn vol met activiteiten. De organisatie van dit voorjaars evenement is in handen van middenstandsvereniging Sas'70. De Sasserie start vrij dag 30 mei en gaat door tot en met zondag 1 juni. Een willekeurige greep uit de vele activiteiten: touwtrek- wedstrijden op vrijdag en za terdag, een zomeravondsnuf- felmarkt op vrijdag, sterkste man van Sas-competitie en Sasseriebal op zaterdag en de TROS-muziekspektakelshow op de slotdag. Alle activiteiten spelen zich af in het centrum van Sas van Gent. Gedurende de gehele Sasserie is het centrum het de cor van diverse kraampjes en stands, nèar buten gebracht door de Sasse middenstand. Uiteraard bieden de winke liers het publiek weer allerlei koopjes aan. Om alle activitei ten ongestoord door te laten gaan is het Sasse centrum dit weekeinde verkeersvrij De Sasserie begint vrijdag om 13.30 uur. Kraampjes, stands en winkels zijn dan open tot 21.00 uur. Het oplaten van twee hete luchtballons vanaf het Keizer Karelplein om 18.30 uur is de start van de activiteiten. Gelijktijdig kun nen kinderen tot en met 12 jaar meedoen aan een ballon wedstrijd. Carnavalsstichting De Betekoppen begint vrij dagavond om zeven uur de touwtrek wedstrijden in de Noordweststraat. De finales van deze wedstrijden zijn za terdagmiddag om twee uur. Geïnteresseerde teams kun nen zich nog steeds opgeven bij Emiel van Eetveldt. De zo- meravondsnuffelmarkt be sluit de eerste braderiedag. De Sasserie zet zich zater dag voort vanaf 10.00 uur. Het meest in het oog springende evement is dan de wedstrijd De sterkste man van Sas en omstreken. De organisatie van dit krachtpatsers-evenement is in handen van Freddies Fit nesscenter uit Zelzate. De ze ven onderdelen kruiwagensla lom, gewichtheffen, bakstenen tillen, telefoonboeken scheu ren, hazensprong, doodheffen en dips bepalen uiteindelijk wie zich de sterkste man van Sas mag noemen.Inschrijven voor deze wedstrijd is moge lijk bij de organisatie of bij Daan Hoogsteder, Rudy Wal ker of boekhandel Promenade. De zaterdag wordt verder gevuld met tal van andere at tracties, waaronder een bal letdemonstratie, schapen scheren, sigaren roken, auto show en een spiraalwedstrijd. Showband Sas van Gent pre senteert zaterdag bovendien zichzelf en de nieuwe unifor men. De tweede Sasseriedag wordt besloten met een groots Sasseriebal in zaal Engelen roos met medewerking van de Jacky Eddijn Band. Zondag 1 juni, de slotdag an de Sasserie, komt de TROS met een drie uur du rende muziekshow naar Sas van Gent. De show begint om 14.00 uur en de presentatie is onder meer in handen van ra dioverslaggever Bram van der Weijden. Optredens van De- niece en Suze Deluxe vormen attractieve hoogtepunten. Ook op zondag laat de Sasse middenstand zich uiteraard niet onbetuigd. Dierenliefheb ber Jan Timmerman uit Sas zorgt voor een kleine kinder boerderij op het Sasserieter- rein. De Belgische brassband Onze Lieve Vrouw uit Waver geeft zondagmiddag tussen twaalf en één uur een concert op de kiosk. Dit concert is op gezet in samenwerking met de culturele commissie van de gemeente Sas van Gent. Zon dagavond is het driedaagse Sasseriegebeuren ten einde. GOES - Bij een woensdag nacht in restaurant de Stads- schuur in het centrum van Goes gepleegde inbraak werd voor circa duizend gulden aan drank, rookartikelen en enig geld uit de kassa gestolen. Men was binnengekomen door het vernielen van een ruit. MIDDELBURG - Bij een in braak in een loods van de firma L. op het Industrieter rein te Middelburg zijn woensdagnacht negen nieuwe speelautomaten met een waarde van ruim ƒ50.000 ge stolen. Men had eerst een ruit vernield waarna men naar binnen kon en vandaar uit de toegangsdeur opende. Van een onzer verslappevers TERNEUZEN - Aan de tradi- toneel geworden Havenfees ten, die 20, 21 en 22 juni wor den gehouden in Terneuzen, is dit jaar een bedrijvenpresen- tatie toegevoegd onder het motto 'Haven 86'. De Haven feesten trokken vorig jaar rond de 50.000 bezoekers en zijn mede bedoeld om Terneu zen als derde haven/industrie stad van Nederland extra in de publiciteit te brengen. De beurs wordt gehouden in een 1500 vierkante meter grote tentpaviljoen op het parkeer terrein voor hotel-restaurant L'Escaut aan de Scheldekade. 'Haven 86' opent vrijdag 20 j uni om 19.00 uur de deuren en is zaterdag en zondag nage noeg de gehele dag geopend. De toegangsprijs bedraagt drie gulden. School Philippine: last van j ongeren Van een onzer verslaggevers Niet alleen voetballen ze daar, ook laten ze er hele en kapotte bierflesjes en sigarettenpeuken achter, crossen ze levensgevaarlijk op hun brommers over het plein, ook als daar kleuters spelen en worden er regelmatig vrijende paartjes gesignaleerd. Van onze correspondent TERNEUZEN - Willy de Fe- ber en Theo Wullems schreven gisteravond de laatste etappes op hun naam van de Tom* du Flic. De eindoverwinning in de A-categorie was weggelegd voor Carlos Boerman, terwijl Cor Verplanke de bloemen greep in de B-categorie. De laatste etappe stond trouwens in het teken van een enorme valpartij bij Boerengat. De renners moesten zich in de laatste etappe houden aan de neutralisatie, maar direkt na die neutralisatie deed zich een massale valpartij voor met Henk Dees, Han Dekker, Mar- nix van Laere, Patrick van Hulle en Eddy de Schrijver als slachtoffers. Dees, Dekker en Van Laere moesten naar het ziekenhuis worden vervoerd en Van Laere moest daar ter observatie blijven. Voor Dees, woensdag nog winnaar van de tijdrit, en Van Hulle, vierde in het klasse ment, ging er een lelijke streep door de rekening van de Tom- du Flic. Door de valpartij kwam er een groep van ongeveer veer tig renners vooraan en die bleef bij elkaar tot de laatste meters. In de eindspurt toonde Willy de Feber zich de sterkste en Theo Wullems bolde als tweede over de streep. Voor de eindklassering maakte het al lemaal niet meer uit. Carlos Boerman werd niet meer be- Personeel van de school en ouders hebben daarover al eerder hun beklag gedaan. Nu de overlast voortduurt heeft de ouderraad van de Stelle een brief op poten gericht aan het Sasse college van B en W, waarvan onder meer kopieën gingen naar de gemeente raadsfracties in Sas en naar de onderwijsinspectie. De ouder raad spreekt over een 'on houdbare toestand op het schoolplein.' Ook de onduide lijkheid rond het al dan niet plaatsen van hekken werd in de brief aangestipt. Het schrijven werd op ver zoek van het CDA gisteravond Van onze correspondent TERNEUZEN - De stichting Terneuzense Muziekschool heeft onlangs haar nieuwe cursusaanbod voor het vol gend schooljaar vastgelegd. Naast de individuele lessen op vrijwel alle instrumenten, omvat dit ook de algemene muzikale vorming voor leer lingen vanaf groep 4 van het basisonderwijs. Ook voor de jonge kinderen zijn er mogelijkheden kennis te maken met de wereld van de muziek in de cursus spelen met klanken voor kleuters (5 a 6 jaar) die van januari tot ja nuari loopt. Aansluitend daarop is er een korte cursus spelen met klanken voor de basisschool. Nieuw is dit jaar de cursus algemen muzikale vorming voor volwassenen. Waarne mend directeur Arie Karre- man: „Velen hebben de wens geuit wat meer inzicht in de elementaire muziektheorie te verkrijgen. Ouders zullen hierdoor beter in staat zijn hun kinderen te begeleiden met hun muziekstudie. Ook volwassenen die al op de een of andere manier met muziek in aanraking zijn geweest er varen vaak een tekort aan theoretische kennis en te wei nig vaardigheid in het noten lezen en het omgaan met maat en ritme. Om die reden achtte ik het noodzakelijk aan deze wens tegemoet te komen in het nieuwe schoolj aar". „De muziekschool mag niet alleen een opleiding zijn voor begaafde leerlingen. Ook voor die grote groep leerlingen met een gemiddelde aanleg of zelfs misschien wel matige aanleg, moet de muziekschool een mo gelijkheid zijn zich muzikaal te uiten". Zo zullen reeds bestaande groepen voor houtblazers, ac cordeon, slagwerk, blokfluit en strijkers uitgebreid worden met twee groepen koperbla zers en zal er de mogelijkheid komen voor kamermuziek. Verder heeft de muziekschool een balletopleiding. Het aantal vocale leerlingen is wat het vak solozang betreft toegeno men. „Een gunstige ontwikke ling", zegt Karreman. Voor de gevorderde leerlin gen biedt het lesprogramma mogelijkheden zich te verdie pen in speciale terreinen van de muziek zoals Renaissance en Barok, pop en jazz-muziek bij voldoende deelname, als mede theoretishe vakken voor onder andere de opleiding tot het toelatingsexamen conser vatorium. „Onze muziek school, die nu zo'n ruime 700 leerlingen telt en 24 docenten, heeft al een respectabel aantal leerlingen afgeleverd bij een conservatorium, waarvan er enkele al een behoorlijke car rière hebben gemaakt en an deren nog studeren". Op vrijdag 6 juni zal de mu ziekschool zich weer presente ren op haar jaarlijkse open bare uitvoering in het Zuid- landtheater. Daar kan men kennis maken met de vele fa cetten van de muziek. De avond begint om 19.15 uur. inderhaast toegevoegd aan de agenda voor de raadsvergade ring in Sas van Gent. „Lesge ven wordt zo vrijwel onmoge lijk. Dit sleept nu al jaren. Wat gaat het college hieraan doen?" zo wilde raadslid R. de Mul weten. Ook WD-er C. Barbé wilde 'niet luchthartig over deze zaak heen stappen.' Volgens wethouder J. Plat- schorre kan niet zonder slag of stoot een hekwerk worden ge plaatst rondom een openbare school. Niettemin zullen er binnen afzienbare tijd wel hekken komen bij de ingangen voor boven- en onderbouw. Ook aan de trottoirs komen voorzieningen. Deze aanpas singen en het verhelpen van andere kleine mankementen staan op het programma voor de komende maanden, aldus Platschorre. Hoewel hij vond dat de problemen nogal waren aangedikt, gaf hij ook toe dat 'er wel dingen gebeurd zijn, die niet door de beugel kun nen.' Burgemeester drs. W. Du- sarduyn vond niet dat de hele verantwoordelijkheid bij de gemeente -als schoolbestuur kan worden gelegd. Hij twij felde aan het effect van hek ken en wees erop dat de politie -met beperkte mankracht- ook niet veel kan doen om de overlast te beperken. Vooral jongeren die voortgezet onder wijs volgen, maar die al aan hun zomervakantie zijn be- gonnep, zijn daarvoor verant woordelijk, zo werd gisteren duidelijk. TERNEUZEN - De avond scholengemeenschap Zeeuwsch-Vlaanderen houdt vrijdag 20 en zaterdag 21 juni open huis in het gebouw in de Walstraat in Terneuzen. De open dagen sluiten aan bij een landelijke actie van de Vereniging van Avondscholen Nederland op 12 juni. Op die dag zal de school ook voor be langstellenden open zijn, maar men wil de activiteiten con centreren op 20 en 21 juni, in verband met de te verwachten drukte tijdens de Havenfees ten. Vrijdag 20 juni is het schoolgebouw te bezoeken van 19.00 tot 21.30 uur. Zaterdag 21 juni is het gebouw geopend van 11.00 tot 13.30 uur. AMSTERDAM, 29 mei - Aardap- peltermijnmarkt: In Bintje 35-50 mm werden 27 contracten verhan deld voor levering april tegen 18,00 tot 17,90 per 100 kg. De stemming was kalm. Voor Bintje 50 mm opwaarts waren het 2 con tracten tegen 24,50 voor levering november en 62 contracten leve ring april tegen ƒ31,30 tot ƒ31,00. De stemming was respectievelijk kalm en kalm/prijshoudend. Geconcentreerd doel-biljarten in de Sasse Vlaanderhal tijdens de spelendag voor ouderen - FOTO WIM KOOYMAN Van onze correspondent SAS VAN GENT - Ruim driehonderd ouderen, af komstig uit alle kernen van de gemeente Sas van Gent en uit de Belgische gemeente Assenede, beleefden gisteren in de Sasse Vlaanderenhal een onvergetelijke dag. Speciaal voor de derde leeftijd had de stichting So ciaal-Cultureel Werk uit Sas van Gent in samenwerking met het Gecoördineerd Be jaarden werk op grootse wijze een spelendag opgezet. Vanaf gistermorgen tien uur konden de bejaarden deelnemen aan tal van wed strijdspelen (kaarten, biljar ten, handboog schieten, koersbal, sjoelen) en in cir- cuitvorm konden allerlei oude volksspelen gedaan worden. Spelen met voor de jongere generatie weinig be kende namen als trou-ma- dame, pierbollen, tonspel, toptafel en schuiftafelspel, maar die voor de ouderen niet minder plezier en pret opleverden. Voor rolstoelge bruikers was een zoge naamde Gardi-rol mogelijk, een variant op het bekende pierbollen. „Eigenlijk zou men zo'n dag meerdere ke ren per jaar moeten organi seren", aldus een enthou siast commentaar van een der deelnemers. Burgemeester W. Dusar- duijn van Sas van Gent reikte na afloop van de spe lendag de bekers uit aan de eerste prijswinnaars van de diverse spelen. Alle deelne mers ontvingen een fraai te geltje met opschrift als aan denken. De dag was mede mogelijk dankzij de belan geloze inzet van tientallen vrijwilligers. Tot slot enkele uitslagen: bieden: A. Lauret (Philippi ne); jassen: R. de Schee- maecker (Assenede); whist: R. de Backer (Assenede); volksspelen: J. Esseling (Breskens); biljarten: de heer Schelfhout (Sluiskil); boogschieten: mevr. Rot- thier; sjoelen: A. Koopman (Westdorpe); koersbal: team R. Janssens (Westdorpe); gardi-rol: team uit Assene de. van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De gemeenteraad van Terneuzen ging gisteravond akkoord met de verlenging van het betaald parkeren op de Markt en aan de Herengracht. De reacties op het voorstel van het college van B en W waren overwegend positief. De enkele kanttekeningen die werden ge plaatst, waren voor het grootste deel al in de raadscommissies aan de orde geweest. Alleen de heren A. Risseeuw (PvdA), J. de Zeeuw (D66) en A. van Himme (Links Perspectief) plaatsten enkele kantteke ningen bij het voorstel van B en W. De PvdA had graag gezien dat er ook be taalde parkeerplaatsen op de Dam en aan de Rosegracht zouden komen en pleitte tevens voor een tweede, jongere contro leur en een invalidenparkeerplaats. D66 zag graag een ontkoppeling van het hoge tarief voor vergunninghouders aan een vaste plaats. Links Perspectief wilde de aandacht vestigen op de mogelijkheid van een 'blauwe zone' in het centrum. Wethouder A. Doorduyn zei dat even tuele bijstellingen van het plan na ver loop van tijd altijd nog gerealiseerd kun nen worden. „Natuurlijk blijven we hier over nadenken," aldus Doorduyn. In antwoord op een vraag van me vrouw A. Stahl-Hemelsoet deelde Door duyn tevens mee dat hij haar zorg om trent de moeilijkheden bij de Woning bouwvereniging Terneuzen deelde, maar dat hij ook enkele lichtpuntjes ziet en vertrouwen heeft in de toekomst. Mede dankzij de bemoeienis van het college, stelde Doorduyn, zal de woningbouwver eniging erin slagen vóór 1 juni met de bouw van 6 woningen in Biervliet en 24 woningen bij Bachten Dieke te beginnen. dreigd en datzelfde gold vooi Cor Verplanke. Wiskerke woi het ploegenklassement me Vluggen als tweede. De uitslag van de vierde etappe. 1. Willy de Feber, Mobach (B); Theo Wullems, Wiskerke (A); 3, Henk Peters, Mobach (B); 4. pa. trick van Straten, Vluggen (A); 5 Ronald Bleijenberg, Dallinga (a 6. Otto van de Bossche, NSM (B); Bennie Smit, Dallinga (B); 8. Ber tus Dees, Vluggen (B); 9. H Hamelink, Vluggen (A); 10. Dubbeldam, Dallinga (B); 11. Jajj Moes, Wiskerke (B); 12. Rudie de Bakker, Mobach (A); 13. Cor Ver. planke, Mobach (B); 14. Carlo Boerman, Witte-Boussen (A); i| Jac Bosma, Wiskerke (A); 16. Mail, Dieleman, Vluggen (A); 17. Josdt Ritter, Binnenvaart (A); 18. Ko Harms, Wiskerke (A); 19. René Heyboer, Wiskerke (B); 20. op 14j Bennie van Bunder, Steelanl Eindklassement: A-categorie: 1,0 Boerman; 2. P. van Straten; 3. K. Harms; 4. R. Bleijenberg; 5. H. Ha- melink; 6. M. Dieleman; 7. R. de Bakker; B-categorie: 1. C. Ver planke; 2. R. Heyboer; 3. H. Peters 4. J. Moes; 5. J. Dubbeldam; 6. W de Feber; 7. J. Bosma; 8. B. Dees, Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - 'On- gelijke behandeling, on zekerheid, onrust en onr duidelijkheid.' De ver wijten stapelden zich op, toen de Sasse gemeente raad gisteravond op nieuw de kwestie van de erfpachten besprak. De aanleiding is een forss verhoging van erfpachtca: nons, waarmee zo'n negentii Sassenaren vorig jaar, zeer tot hun ongenoegen werden ge confronteerd. Vanwege alle juridische procedures en com plicaties sleept de zaak ziel nog altijd voort. Dat het nog wel even duren, bleek zonneklaar uit dj discussie. Ook de verantwoor delijke wethouder J. Plat schorre ontkwam er niet aar toe te geven dat de hele de gemeente een beetje bovei het hoofd is gegroeid. Jurid sche adviseurs hebben han denvol werk en kosten tien duizenden guldens. En eind is nog lang niet in zich Om het overzicht te behouden wil de wethouder een 'rustpe riode' inlassen. „Dan kunnen we de zaken eens goed op een rijtje zetten." De raad vond dat op zid geen gek idee, maar CDA WD hielden wel hun kritie staande. Rustperiode of nis de onzekerheid en de recht ongelijkheid tussen verschil lende Sasse erfpachters is a gecreëerd en zou zo gauw mo gelij k ongedaan moeten wor den gemaakt. De belofte van wethouder Platschorre dat ii juni een overzicht op tafel za komen, was uiteindelijk voo de meerderheid van PvdA a Gemeentebelangen Groot-Sa (7 tegen 6 stemmen) aanleidih om hem te volgen. Dat de Sasse raad onrustig jaren voor de boeg heeft, me felle oppositie van CDA WD, bleek gisteren ook in an dere opzichten. Aan de stem ming over het benoemen val gemeentelijke vertegenwoor digers in intergemeentelijk organen als het woonwagen schap en de Dethon, wilde (k oppositie niet meedoen. De ze raadsleden van die twee frac ties stemden consequent blan co, nadat de raadsmeerderheil had geweigerd om de benoe mingen een maand uit te len. Toen CDA-voorman L. va Waes gniffelde om een nieu# serie blanco stemmen prompt werd berispt door bul gemeester W. Dusarduyr voerde hij aan dat 'met c CDA-lijst van kandidate geen rekening is gehoudei „Dat hebben we wel gedaï maar we hoeven uw lijst nie helemaal over te nemen kwam de burgemeester fel te rug. Hij waarschuwde VVD' CDA ook om 'niet al te politii te denken.' „Het gaat hier vertegenwoordigers van 5 gemeente, niet van uw fracti Bedenk dat u een eed heeft gi daan op het belang van de ge meente," aldus Dusarduyn- Eerste steen - Donderdag 12 juni leggen Marieke en Eve line Bolling de eerste steen van het nieuwe bejaardente huis Bachten Dieke. Zij zijn de kleindochters van de heer D. van Es, voorzitter van de Stichting Protestantse Bejaar denzorg in Oost- -Zeeuwsch-Vlaanderen. De steenlegging begint om 15.00 uur met een bijeenkomst in de benedenzaal van de Goede Herder kerk. Leger des Heils - Zondag 1 juni houdt Trans World Radio een informatieavond in het gebouw van het Leger des Heils in Terneuzen aan de Donze Visserstraat. Naast het volgen van een dia-vertoning met geluid is er gelegenheid tot vragen stellen. Aanvang 17.00 uur. Soos Al tern - De soos Altern (Alleenstaanden Terneuzen) houdt zaterdag 31 mei in het Zuidlandtheater de maande lijkse soos-avond, aanvang 20.00 uur. Muzikale medewer king hieraan wordt verleend door het dansorkest The Mer- cators. De avond is toeganke lijk vanaf 25 jaar en ouder. Zeilen - De Royal Belgian Sai ling Club houdt zaterdag 31 me en zondag 1 juni in samen werking met de watersport vereniging Neusen de zeilwed strijd Terneuzen-Zeebrugge- -Terneuzen. Inschrijven voor deelname op beide dagen voor tien 's-morgens in het club huis van de organiserende vereniging Hotel - Het Churchill Hotel in Terneuzen opent 6 juni zijn deuren. Het hotel heeft 10 een persoons- en 44 tweeper soonskamers. Het hotel heeft tevens een zwemaccommoda- tie. Bazaar - De Nederlands hei vormde gemeente te Hof houdt vandaag (vrijdag) morgen in en nabij het hef» centrum aan de Langestr» een bazaar.Morgen is vens een rommelmarkt en men zich tegoed doen aan v® gebakken wafels. De brengst is bestemd vo°r uitbreiding en restauratie het kerkorgel. Dip dat Van een or Zij zijn niet de enige officieel 'uitgestorven T laatste onderwijzers w< gogische Academies af kele honderden zijn in laatsten deze diploma's De soep wordt echter nit zo heet gegeten als ze wore opgediend. Het beroep vrijwel gelijk geblevei maar de opleidingen en namen zijn veranderd: de jarige kleuterleidstersople. ding en de 3-jarige Pedago gische Academie verande ren in de 4 jaar durende op leiding op de Pabo en di kleuterleidster en de onder- wijzer(es) gaan straks le ra(a)r(es) basisschool heten. „Van de afgestudeerde! komt er niemand op de ar beidsmarkt. Ze gaan alle maal als vierdejaars verdei voor het zogenaamde b-di- ploma, inclusief de applica tie-cursus. Hebben ze dal papier op zak dan zijn ze volledig bevoegd als le raar/lerares basisonder wijs", zegt directeur De Graaf van de Rijks Pedago gische Akademie in Middel burg. Ze volgen dan de zoge naamde Edoka (Eenjarige Dagopleiding Kleuterleid ster met A-akte) zodat ze straks bekwaam zijn om on derwijs te geven aan de ge- (ADVER1 Bij Meubelfabriek fraai eiken en moderne vc combineren. En daardoor vo« thuis in ieder interieur. K Roosendaal. Dr. Brabersstraat 24.0165 Oisterwijk. Heusdensebaan 65.04241 Hulst (Z). Absdaalseweg 1,01140-11 Van een onzer verslaggevers CADZAND - De Vereni ging van Kampeerboeren, Vekabo, afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen, krijgt een officiële status. Tijdens een algemene le denvergadering stelt het voorlopig bestuur voor om tot oprichting van de ver eniging over te gaan en te vens een definitief bestuur te kiezen. Tijdens de vergadering, maandag 2 juni in café Du Commerce te Cadzand, houdt de chef technische dienst van het West- Zeeuws-Vlaamse water schap 't Vrije van Sluis, J. Boekhout, een inleiding over de waterkwaliteitsta- ken van het schap. Na de pauze kunnen de aanwezi gen vragen aan hem stel len.

de Stem | 1986 | | pagina 10