Red Band zoekt 2 onderhoudsmonteurs RED BAND docentfe] WEINIG 11 cendata bv kwaliteitszorgfunctionaris Sabobenk S hoofd tekenkamer Plaatselijl systeembeheerder (m/v) Elopakb.v. A. 2 DOCENTEN VERPLEEGKUNDE B. DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE C. KADERINSTRUCTEUR en ARTS-DOCENT EHBO D. SECRETARESSE/ADMINISTRATIE coördinator after-sales (m/v) ALLROUND TIMMERLIEDEN PU RE-PAK8 Stichting C O S A binnenschip ►looit na stranding DE STEM VAN ZATERDAG 26 APRIL 1986 In het kader van een kwaliteits- en automatiseringsproject is een vacature voorzien voor een: Aanvangssalaris Hfl. 40.000,- tot Hfl. 45.000,- per jaar. troost pernis groep KABELLEGGERS De Rabobank heeft een advies over üw favoriete vakantiebestemming! GULLIVER FLYTOURS 1 MALLORCA APPARTEMENTEN VILLAMAR 2 Bouwbedrijf De Top, 's Gravenhage. DONGEMOND COLLEGE economie I en II 20 uur personeelsfunktlonaris MACHINEFABRIEK AUG. BIERENS EN ZONEN B.V. BIERENS BV/RINGBAAN NOORD 189/TILBURG STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut personeelsfunctionaris m/\ ZATERDAG 26 APRIL 1< I jïBNEUZEN - Ouders van gehandicapte kinderen die werken bij het sociaal werk voorzieningsschap Zeeuwsch- Vlaanderen (Dethon) krijgen daar voortaan een vinger in de pap. Da* gebeurt in de vorm van een ouderparticipatie- commissie, die vorige week is I geïnstalleerd. TERNEUZEN - Als het arbeidsvoorwaarden gad mers van Dow Chemical nog betere pensioenvc vrouwelijke employees voorkeur voor arbeic blijkt uit het vijfjaarlij] denonderzoek van Dow i COSA pzendijke Het bedrijf B V. Red Band Confectionery Works is een van 's lands grootste drop- en suikerwerkproducenten. Red Band heeft zich gespecialiseerd in de fabrikage van bekende merkartikelen drop en suikerwerken. Het produktiepakket omvat een kleur rijke verzameling van meer dan 100 verschillende produkten. De meest bekende Red Band artikelen zijn onge twijfeld Top-Drop, Stophoest, Mildmint en Pecto. Het personeelsbestand omvat ca. 275 medewerkers. De funktie Onze technische dienst (32 medewer kers) willen wij op korte termijn ver sterken met 2 onderhoudsmonteurs, in de leeftijd van 25 - 35 jaar. U gaat zich bezighouden met diverse onderhouds-, reparatie-, en revisiewerk zaamheden aan machines en appara tuur, alsmede met het opsporen en verhelpen van storingen in de produk- tie-afdelingen. In principe geschiedt het werk in dagdiensten. Wij verwachten echter tevens de bereid heid van u om - als dat nodig is - ook in ploegendiensten of in verschoven diensten te werken. Opleiding en ervaring Onze gedachten gaan uit naar mensen met M.T.S.-werktuigbouw, of een opleiding op vergelijkbaar niveau. (Bijv. L.T.S., aangevuld met Bemetel/ Smecoma). Ervaring in een soortgelijke funktie is een must. Kennis van pneumatiek is een pré. De sollicitatieprocedure Uw sollicitatiebrief richt u aan de heer G.T. Meriting, hoofd personeelszaken van B.V. Red Band Confectionery Works, Spoorstraat 51, 4702 VW Roosendaal. Voor nadere informatie kunt u kontakt met hem opnemen onder telefoon nr. 01650 - 37900. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Verenigde Dropfabrieken B. V. is de holding van een aantal in binnen- en buitenland werkzame dochtermaatschappijendie zich gespecialiseerd hebben in de ontwikkeling, produktie en verkoop van drop- en suikerwerken, zoals Red Band, Venco en het pharmaceutische bedrijf HubHo/Landman De holding heeft vestigingen in Etten-Leur, Roosendaal (N.B.), Naarden, Turnhout (België), Bocholt (Duitsland) en Atlanta (U.S.A.), ^ss Groenewegen fabriek van aanhangwagens en opleggers B V te Etten-Leur, is een zelfstandige onderneming die haar produkten zelf ontwerpt er produceert. De organisatie is in haar branche vooruitstrevend op het gebied van innovatie, automatisering en kwaliteitszorg Deze functionaris heeft als hoofdtaak het mede invoeren en het instandhouden van een kwaliteitssysteem dat voldoet aan erkende kwaliteitsnormen, zoals NEN 2646 en ISO-9004 Aansluitend hierop geeft hij leiding aan een kleine kwaliteitsdienst die verantwoordelijk is voor de volgende taken Het keuren van halffabrikaten en samenstellingen gedurende alle produktiefasen Het uitvoeren van de afnamekeunng van gerede aanhangwagens en opleggers Het keuren en vrijgeven van binnenkomende goederen Het beheersen van meet- en controlemiddelen Het bewerkstelligen van het vereiste niveau van produktiebeheersing Het rapporteren van afwijkingen en het begeleiden van de afhandelingen hiervan. Deze functionaris rapporteert rechtstreeks aan de Directievertegenwoordiger Kwaliteitszorg en onderhoudt nauwe contacten met alle afdelingshoofden Voor deze functie zoeken wij contact met een veelzijdige kwahteitskundige op HTS-niveau in de leeftijd vanaf 25 jaar, met bij voorkeur ervaring op dit gebied Het ligt in de bedoeling dat deze functionaris kan uitgroeien tot Hoofd Kwaliteitsbeheer Deze functie vereist kennis van zowel organisatorische als technologische kwaliteitszorg Hij dient leiding te kunnen geven aan het kwaliteits gebeuren op afdelingen waarin hij geen rechtstreekse bevoegdheden heeft Hij dient te beschikken over goede communicatie vaardigheden, ook in de Engelse en Duitse taal Schriftelijke sollicitaties voorzien van een recente pasfoto verzoeken wij U te richten aan de directie van Groenewegen fabriek van aanhangwagens en opleggers B V Parallelweg 13, 4878 AH ETTEN-LEUR, Tel 01608-13455. In verband met het zich uitbreidende werkpakket met name op de petro chemische industrie komen wij ten behoeve van onze afdeling kabelwerken graag in kontakt met ervaren T 51 Kandidaten dienen te beschikken over aantoonbare ervaring op het gebied van kabelwerk. Het maken van kabellassen behoort niet tot de functietaken. Tenslotte dienen kandidaten over een opleidingsniveau te beschikken dat vergelijkbaar is met L.T.S. Meent u in aanmerking te komen voor de boven vermelde vakature, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met afd. P O, de heer H. v d. Kemp, tel. 01880-12355. Troost Houdstermaatschappij B.V, Elementenweg 8, 3201 LG Spijkenisse Vertrek. 11 /5,18/5 en 25/5. 8 dagen 625.- p.p. 15 dagen J 750.- p.p. Reisnr. 1012 (wijzigingen voorbehouden) Vakmensen in vakantiewensen. Gevraagd: voor bekisting en afbouw voor ver schillende werken in Nederland. Goede referenties vereist. Zonder ervaring onnodig te reflecteren. Tel. 070-673029 R.K. Scholengemeenschap voor Atheneum en Havo Collegeweg 1 4942 VC Raamsdonksveer. Met ingang van het schooljaar 1986-1987 gevraagd: Sollicitaties, binnen 14 dagen, te richten aan de rec tor Drs. A.J Donckers, die tevens inlichtingen ver strekt. Tel. 01621-13469 (school), tel. 01620-26324 (privé). Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Voor de afdeling personeelszaken van het Diaconessenhuis te Breda zoeken wij een full-time Afdelingsinformatie: De bezetting van de afdeling personeelszaken bestaat momenteel uit het hoofd, een personeelsadministrateur en een sekretaresse. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is nu behoefte ontstaan aan een tweede personeelsfunktionaris. Funktie-informatie: De taakinhoud van de aan te trekken funktionaris zal in overleg met betrokkene opgesteld worden en is mede afhankelijk van ervaring en belangstelling. Tot de taak zal in ieder geval behoren de werving, selektie, aanname van alle leerling-verpleegkundigen, -ziekenver zorgenden, -O.K.-assistenten, -radiologisch laboranten en de ge hele personeelszorg van leerlingen die in ons ziekenhuis en ver pleeghuis hun stage lopen. Funktie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van de H.B.O.-personeels werk. Gezien de specifieke taken ten aanzien van leerlingen is ervaring in de gezondheidszorg of het zelf gevolgd hebben van bijvoorbeeld de opleiding tot verpleegkundige een pré. Geboden: Aanstelling overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Fusie: Het Diaconessenhuis is voornemens een fusie aan te gaan met het St. Laurensziekenhuis. Bij de selektie van de aan te stellen funktio naris zal derhalve ook het St. Laurensziekenhuis betrokken worden. Inlichtingen: Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen kunnen gericht wor den aan het hoofd personeelszaken van het Diaconessenhuis te Breda, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van ko- denummer014opde enveloppe. Telefoonnummer: 076-277260. Voor tandwielen en tandwielkas ten een begrip. Maar ook met een goede reputa tie voor revisiewerkzaamheden, de bouw van speciaalmachines, snelservice en werk voor derden. In het kader van al deze activitei ten zoeken wij een Voor deze belangrijke functie gaat onze voorkeur uit naar een WERKTUIGBOUWKUNDIG TH- OF HTS-INGENIEUR van 30-40 jaar met meerdere ja ren tekenkamerervaring in de al gemene machinebouw en/of me chanische aandrijvingen. De aan te trekken functionaris gaat leiding geven aan 8 mede werkers en zal worden ingewerkt door het huidige Hoofd Tekenka mer, welke laatste overigens bin nen afzienbare termijn de pen sioengerechtigde leeftijd bereikt. Voor meer informatie kunt u bel len met onze personeelchef P. Neefs, tijdens kantooruren 013- 360025 en 's avonds 01623- 21452. Sollicitaties - die zeker vertrou welijk worden behandeld - ook aan hem te richten op ons adres Ringbaan Noord 189, Postbus 4028, 5004 JA Tilburg. In het kader van ons automatiseringsprojekt vragen wij een ten behoeve van het eind 1986 te installeren IBM-38-systeem. Op basis van een in hoofdlijnen geformuleerd informatiebeleid is een automatiseringsplan ontwikkeld. Kenmerkend voor dit plan is: e de keuze voor een geïntegreerd informatiesysteem; zowel decentraal als centraal gebruik; de opzet van een datacommunicatienetwerk i.v.m. verschillende vestigingen in ons verzorgingsgebied; samenwerking met een collega-instelling o.a. v.w.b. software ontwikkeling. Het betreft een nieuwe, vooralsnog part-time, funktie in onze organisatie. De verwachting is dat deze zal uitgroeien naar een full-time betrekking. Wij zoeken een systeembeheerder voor het bedienen van het IBM-38-systeem en de implementatie van de programmatuur, of iemand die daarvoor kan worden opgeleid. Minimale vooropleiding HAVO met wiskunde. Daarnaast zal hij/zij fungeren als aanspreekpunt bij de verdere invoering van het automatiseringsplan en als zodanig deel uitmaken van de bestaande projektopzet. Inzicht irt bedrijfsprocessen is nodig. Een psychologische test is één van de selektiekriteria. Arbeidsvoorwaarden: konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: in te winnen bij mw. J. van Puyenbroek (stuurgroep informatie), tel. (01608) 2 62 56 (doorkiesnummer). Schriftelijke sollicitaties: binnen 1 week na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan Personeelszaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer A-020. Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda. Is een dochteronderneming van Elopak a.s., Noorwegen. De Elopakgroe vervaardigt de bekende Pure-Pak verpakking. Daarnaast houdt zij acfc? I zig met de verkoop, leasing en service van Pure-Pak verpakkingsei nes. De Elopakgroep beschikt over diverse produktiebedrijven in lyfJ, Europa, o.a. te Terneuzen, waar naast het verkoopkantoor voor de Bei lux tevens de extrusiecoatingfabriek Elocoat is gevestigd. Het personeelsbestand van de totale organisatie bestaat uit ca. 180 n* i sonen. w' I De huidige omvang rechtvaardigt dat thans wordt overgegaan tot het aan. I stellen van een Deze staffunctionaris ressorteert onder de financieel directeur en zal overleg met directie en kader mede gestalte dienen te geven aan /ietw,.| soneelsbeieid vanuit de specifieke discipline, die hij of zij vertegen^, digt. L Functieomschrijving: - het opbouwen en integreren van de personeelsfunctie in de organic - werving, selectie, aanstelling en ontslag van persorta - introductie, begeleiding en het verzorgen van opleiding en fra/niryj V - adviseren en ondersteunen van het management bij personeelsaaml legenheden 1 - personeelsplanning, het opzetten van beoordelings- en beloningssy^ I men Vereisten: - leeftijd ca. 30 jaar - HBO-PW-opleiding - tan minste enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie - vertrouwd met cao-regelingen - kennis van de Engelse taal in woord en geschrift - een flexibele en overleggerichte instelling - Kandidaten moeten woonachtig zijn in Terneuzen of de naaste omgeving, dan wel bereid zijn zich daar te vestigen Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedum I Bij verhuizing wordt een tegemoetkoming in de verplaatsingskosten y, leend. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie: Postbus 82 4530 AB Terneuzen Van onze correspondent Dat werd donderdag meege deeld op een algemene leden vergadering van de vereniging van ouders van geestelijk ge handicapten, afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen in café pu Commerce te Terneuzen. Tijdens de druk bezochte ver gadering werd aan de heer J. Nyskens het lidmaatschap van verdienste uitgereikt voor het DO voorl Apennijnenweg 6, 5022 DV Tilburg. De COSA is een centraal opleidingsinstituut dat het theoretische gedeelte de opleiding tot het diploma Z-verpleegkundige verzorgt voor 8 aangesloft instellingen. O.a. in verband met toename van het aantal leerlingen en uitbreiding van opleiding als gevolg van het WVC-leerlingenplan, zoeken wij: (per 1 -9 of eerder) Vereist: - Diploma Z-verpleegkundige docentenopleiding of lerarenopleiding 2e. graads verpleegkunde of MO-A pedagogiek (richting onderwijskunde of gezondheidszorg) (per 1-9) tot 1 januari 1987. Vereist: zie onder A. (per 1-1-'87) voor 4 lesgroepen in schooltijd (examen half maart) Ervaring in zwakzinnigenzorg zeer gewenst. (zo spoedig mogelijk) voor 20 a 30 uur per week, vooral op middagen. ('s morgens is al een collega werkzaam). Vereist: - diploma HAVO/VWO secretaresse-opleiding - zelfstandigheid (o.a. notuleren en verslagen uitwerken!) - affiniteit met opleidingen in gezondheidszorg. Ook een Z-verpleegkundige met administratieve belangstelling kar aanmerking komen. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Ziekenhuiswezen. inlichtingen over de functies A, B, C bij de heer H. Koek, over de functie D| mevrouw W. Houtsma of mevrouw M. Berends. Telefoon: 013-355775 Sollicitaties, schriftelijk, binnen 14 dagen te richten aan: de heer L.G.J. men, direkteur Van een onzer i De verkorting van de art_ uitslag van de enquête duide) vijf jaar geleden. Het Do\ kiest voor geld. Die tender., jongeren beneden de 24 jaar j groep wil salarisverbetering mers, boven de 55 jaar gei voorkeur aan een beter salar Van de deelnemers aan het onderzoek (63 procent van het personeelsbestand) wil 68 pro cent helemaal geen arbeids tijdverkorting meer. Bij de vrouwen liggen de verhoudin gen anders. Zesendertig pro cent kiest voor korter werken. Bovendien is ruim de helft van iet vrouwelijk personeel be- ■eid om daartoe financiële of fers te brengen. Een meerderheid van de verknemers die gereageerd lebben, wil bijdragen in de costen van pensioenverbete- 'ing. Van hen die meer pen- lioen willen is 85 procent be leid om een deel van hun toe- comstige loonstijging in te le veren. Per leeftijdsgroep zijn ie reacties duidelijk verschil- end. Naarmate de leeftijd 'ordert wordt de interesse 'oor de oudedags voorziening froter en stijgt tevens de be- eidheid om ervoor te betalen. De vraag om verbetering 'an aanvullende arbeidsvoor- vaarden is minimaal (6 pro- lent). Wel is er vraag naar verbetering van kantine-faci- iteiten, terwijl een aantal Postbus 3114, 5003 DC Tilburg. Cendata, een jong snel groeiend bedrijf, dat zich specialiseert in automatiseringssystemen in de gezondheidszorg, zoekt voor de sectie Centrasys-OA, openbare apotheeksystemen, een Taken: - coördinatie van de leveringen en verdere ondersteuning - vaststellen specifieke wensen - instruktie aan gebruikers - beheer handleiding- en instruktiemateriaal. Eisen: - organisatorische kwaliteiten - didactische kwaliteiten en goede kontaktuele eigenschappen - de juiste instelling voor service verlenen - bekendheid met het funktioneren van een apotheek en zijn produkt - sterke interesse in automatisering, ervaring hierin vormt een pré - minimaal HAVO-niveau - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar - rijbewijs BE. De werkzaamheden van genoemde coördinator zijn binnen het bedrijf en bij de gebruiker. Evt. telefonische inlichtingen bij de heer W. v.d. Thillart 01608-81000. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Cendata B.V. T.a.v. Direktie Nieuwe Donk 9 4879 AC ETTEN-LEUR gelasting Het koor Oratie- antabilis treedt morgen, zon- Van onze correspondent ÏRNEUZEN - Het Neder- 'ödse binnenschip Wolfsjong an 834 ton is vrijdagavond nistreeks 7 uur op de Wester- voelde in de omgeving van 'aarland aan 8e grond gelo- en- Het schip was geladen iet zand onderweg naar Hel- rtvoutsdijk naar Roosendaal liep 3 uur na hoogwater juten de vaargeul met het terschip aan de grond ter jjjifïte van de boei Everringe De sleepboten Holland en eejand van de sleepdienst "tem Muller en Multra tug er van Multraship uit Ter pen probeerden het ge hande schip vlot te trekken aar het water was reeds te ~r Sevallen waarna de poging v half 9 werd gestaakt. Het rschip lag nog in diep wa- daardoor de kans op bre- - °f plooien niet werd uitge- r n?' De scheePvaart werd P'aatse gestremd en moest mien'™6® langs Terneuzen Omstreeks 10 uur meldde de k,^p?r van het gestrande P dat zijn schip begon te at ®n. maar dat er nog geen a ln het schip stroomde, tapdienst Willem Muller ,n de loop van de avond •a n^n aan b°°rcl van het ge tto schip om bij eventuele mpfe water weg te

de Stem | 1986 | | pagina 22