lEMOET 7ÏÏTW ERVAREN RUGECO u.a. RUGECO u.a. (m/v) snwoordiger lliico Adviseur administratieve organisatie SUPERINTENDENT BETONTIMMERLIEDEN NNC -Nijsse Management Consultants b.v. KANTE RS |B BOUWBEDRIJF B.V. JUNIOR VERKOPER KANTOORMACHINES een elektromonteur en enkele mechanisch- onderhoudsmonteurs VERTEGENWOORDIGER Mercuri Urval A STEM VAN ZATERDAG 19 APRIL 1986 klters en SOttWcire zoekt zij een energieke (m/v) die zijn oplossingen kan verkopen commerciële jonge mensen m/v sales promotor DYNAMISCH EN AMBITIEUS (VWO/HBO-NIVEAU) TETRA PA K\ IERS suille hebben wij het afdeling belangrijk !rde machines voor ;en wij enthousiaste tot C.N.C. frezers en rkingscentra binnen srkperiode, die ze in I chines zelfstandig in j u tevens kontrole- {le vervolgkursus. aamheden, nst te werken. |tuk verantwoordelijk- t totale produkt. 3den in een sterke fjg gewaardeerd wordt, inklusief ploegen- 3 arbeidsvoorwaarden. (richtenaan Stork PMT T.a.v. de heer H. Derks. A57 Prins Bernhardlaan 1 3297 CB Puttershoi t voor een projekt in de Randstad ju kunt telefonisch aanmelden bij: Kanters Bouwbedrijf B.V. na kantoortijd tel. 01856-2144 tel. 01680-23502 01892-12142 Coöperatieve Inkoopvereniging vraagt energieke voor de buitendienst RUGECO is een fabrikant-groothandel in de sportprijzen-branche. Onze produkten worden door de vakhandel zeer gewaardeerd. Wij zoeken een jonge, energieke vertegenwoordiger die zijn kans en toekomst in de buitendienst ziet. Wij bieden een gepast salaris, provisie, een auto van de zaak met privégebruik en een onkostenvergoe ding. Wij zoeken iemand met een afgeronde verkoopop leiding, die door inzet en betrokkenheid op korte ter mijn goede prestaties kan verrichten. Bovendien verwachten wij de bereidwilligheid om landelijk te opereren totdat er te zijner tijd een vast rayon wordt toegewezen. Bent u geïnteresseerd? Zendt dan een uitgebreide sollicitatie met referentie, ervaring, salariswensen, pasfoto etc. Coöperatieve Inkoopvereniging Hoogewaard 225a 2396 AS Koudekerk a.d. Rijn ine, verkooporganisatie, ■fusie transfermaterialen, Ifunktie met een grote eid en beslissings- arinkomen. I uitgenodigd hun i de direktie van |B.V„ Postbus 514, kunt u bellen met de ■ter, tel. 015-615321. ftec Iryt^/uA Hls B.V. de Nederlandse tak Amerika's grootste platen- ien met labels als Warner l, Asylum, Atlantïc, Geffen, t zoekt op zéér korte termijn °(m/v) Limburg. lit, die z'n (platen)vak tot in de itaat. inder belangrijk dan verkoop- Ijorzettingsvermogen. echter aan zo'n 22-27 jaar. aktuele eigenschappen, 'n opleiding, rijbewijs B/E, talent, overtuigingskracht, als' reidheid om lang, laat en hard lijn een absolute vereiste. Idaat kan rekenen op een [evenredig is aan de door ons pen en vanzelfsprekend op een len. moeten bereid zijrl zich in hel jstigen. schriftelijke sollicitaties pe' te richten aan: 6RDS B.V. [er G.A.M. van der Meys 19, 1200 AS Hilversum [elding: Soli. Vert. de iiid Onze cliënt, Allium B.V. te Breda, een jong en flexibel systeemhuis, is r grote ondernemingen en die op nagenoeg alle computers toepasbaar zijn, behoren tot de beste op hun gebied. Door de modulaire opbouw van de program ma's is men in staat voor elk administratief probleem een oplossing te leveren. De producten van Allinco worden zowel door de eigen verkoopafdeling als door een net r van dealers op de markt gebracht. Vanwege uitbreiding van de verkoopactiviteiten De baan: - Na een inwerkperiode gaat U zelfstandig contacten onderhou den met bestaande relaties en gaat U op zoek naar nieuwe afzet gebieden. - U onderzoekt de problemen van nieuwe afnemers en adviseert hen in de mogelijkheden van de Allinco producten. - U zoekt nieuwe afzetkanalen die U vervolgens begeleidt en ondersteunt bij de verkoop van Allinco-software. Een wezenlijke inbreng bij het opstellen van een verkoopstrategie wordt van U verwacht. - Het bezoeken van vakbeurzen en het mede-ontwerpen van gerichte campagnes behoort eveneens tot Uw taken. Wij vragen: - Het vermogen om inzet en inzicht om te zetten in commerciële resultaten. - Opleiding op middelbaar niveau. - Kennis van administratieve en boekhoudkundige processen. - Leeftijd tot ca. 30 jaar. Wij bieden: Een uitdagende job in een prettige werkomgeving bij een groeiend bedrijf. - Goed salaris met prima secun daire voorwaarden. - Auto van de zaak. - Reële doorgroeimogelijkheden. Spreekt een groeifunctie aan de commerciële zijde van de automa tiseringswereld U aan, schrijf dan een korte brief met c.v. onder ref.nr. 42.2275 aan Mercuri Urval Holland B.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. CPC Nederland b.v. is een onderdeel van CPC International Inc. dat met meer dan 100 fabrieken en 12 researchcentra in 45 landen behoort tot 's werelds grootste levensmiddelenfabrikanten. CPC Nederland b.v. te Sas van Gent is een industrieel mais- en tarweverwerkend bedrijf met een gezonde toekomst. Met ruim 400 medewerkers en moderne fabrieken produceren wij zetmeel en zetmeel- derivaten, een belangrijke basisgrondstof voor onder andere de voedingsmiddelenindustrie. Momenteel investeren wij in Sas van Gent ruim 100 miljoen gulden in de bouw van een nieuwe tarwezetmeel- en glucosefabriek en een tweede warmte/krachtinstallatie. Voor onze afdeling Logistiek zoeken wij een ■ionrte funktie bent u als hoofd van de afdeling verantwoordelijk voor een zo effic -,nmt ii voor een optimaal intern transp* Binnen deze boeiende funktie bent u als hoofd van de afdeling verantwoordelijk voor een zo efficiënt mogelijke verpak king, op- en overslag van onze eindprodukten. Bovendien zorgt u voor een optimaal intern transport en de opslag van verpakkingsmateriaal. mnofiliik te realiseren, gaat u gemotiveerd en resultaatgericht leiding gevei ,,l4ra mnrinrne afzak-, palletiseer- en king, op- en overslag van onze emu|jiviiu...v... verpakkingsmateriaal. Om deze afwisselende funktie zo goed mogelijk te realiseren, gaat u gemotiveerd en resultaatgericht leiding geven aan 35 medewerkers. U beheert het gehele verpakkingsproces met behulp van ultra moderne afzak-, palletiseer- en omwikkelmachines. Verder zorgt u voor de dagelijkse organisatie van het totale op- en overslaggebeuren van verpakte en bulkgoederen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het operationeel besturen van het verpakkingsmagazijn met een wnmaizkjnn voor 1Q!nrWnHukten. omwiKKeimacriiueö. vc~v,. bulkgoederen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor nei upc.c.^. 35-tal soorten verpakking voor poeder- en eindprodukten. Bovendien verwachten wij van u adequate voorstellen op het gebied van optimalisatie, rationalisatie en innovatie met betrekking tot het technische en organisatorische logistieke gebeuren binnen onze plant. U rapporteert rechtstreeks aan de Produktie Manager. Funktie-eisen Omdat het hier gaat om een zeer zelfstandige sleutelfunktie binnen ons bedrijf, verwachten wij van u: •opleiding HTS-werktuigbouw, verkeerskunde of bedrijfskunde, 'enige jaren ervaring met logistieke en fysieke distributie, 'affiniteit tot automatisering, 'leidinggevende capaciteiten, flexibele, praktische en dynamische instelling, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, 'redelijke beheersing van de Engelse taal, leeftijd 30-40 jaar. 'redelijke beheersing van ue i-ny», leeftijd 30-40 jaar. Herkent u zich in dit profiel en wilt u meewerken aan de verdere uitbouw van ons moderne bedrijf, dan nodigen wij u om te solliciteren. ruimtP! en aroeikansen voor Herkent u zich in dit profiel en win u uit om te solliciteren. CPC Nederland b.v. schept, als onderdeel van een groot en wereldwijd vertakt concern, volop ruimte en groeikansen voor ambitieuze medewerkers. Natuurlijk bieden wij u ook een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Beakties Voor meer informatie over deze dynamische funktie kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. L. de Kerf, afdeling Personeelszaken, tel. 01158-1910 (toestel 116) Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan CPC Nederland b.v. t.a.v. afdeling Personeelszaken - Postbus 9 4550 AA Sas van Gent Onze onderneming, één van de zelfstandige werkmaatschappijen van de wereldwijd vertakte Rothmans International-groep, produceert sigaretten van internationaal bekende merken in Nederland (Zevenaar, Harderwijk) en Zwitserland. Onze verkoopaktiviteiten bestrijken - deels via eigen vestigingen - de meeste landen van West-Europa. De binnenlandse verkoop- en promotie-organisatie alsmede een aantal internationale stafafdelingen zijn in ons hoofdkantoor in Amsterdam- Buitenveldert gevestigd. Wij zijn de makers van Peter Stuyvesant, Pall Mali Export, Rothmans King Size, Dunhill International en andere wereld bekende sigarettenmerken. Ter ondersteuning van onze aktiviteiten in de buitendienst zoeken wij voor onze Neder landse Verkoop- en Promotie organisatie enthousiaste die opgeleid willen worden tot De sales promotor is zelfstandig belast met de plaatsing en be vordering van de verkoop van onze merken op zeer uiteen lopende verkooppunten. Daarnaast houdt hij/zij zich be zig met het aanbieden van on ze merken aan de konsument. In onze organisatie vinden wij het vanzelfsprekend dat bijzon der veel aandacht wordt besteed aan opleiding, begelei ding en verdere training. Na de stageperiode krijgt de sales promotor een gebied toe gewezen, waarbij zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met de woonplaats. Mogelijkheden zijn aanwezig voor hen die zich in een later stadium willen specialiseren in de rechtstreeks op de konsument gerichte promotie bij speciaal daartoe geselekteerde evene menten. Wij vragen: - HAVO/MDS-diploma - goed kunnen funktioneren in de relatie met mensen - militaire oefening vervuld of vrij gesteld - rijbewijs B-E - leeftijd ca. 22 jaar. Jonge mensen, voor wie het solistisch werk in de buiten dienst een uitdaging is, kunnen zich voor nadere informatie en sollicitatie, bij voorkeur tele fonisch, wenden tot de heer G.J. de Gans, personeelchef Turmac Tobacco Company B.V., Drentestraat 21, 1083 HK AMSTERDAM Tel. 020-5406911. NMC-Nijsse Management Consultants worden ingeschakeld voor vacature-vervulling van middle-, senior- en topmanagement, staf- en lijnfuncties. Vooralle disciplines binnen het bedrijfsleven en de dienstverlenende sector In beperkte mate maken wij daarbij gebruik van advertenties. Van kandidaten maken wij een evaluatie van loop baan en persoonlijke kwalificaties in relatie tot functie-eisen en sfeer van een bedrijf. Op basis van onze filosofie, dat de persoonlijkheid van een kandidaat minstens zo belangrijk is als zijn opleiding en ervaring. Alle aan ons verstrekte gegevens worden vertrouwelijk behandeld. Eerst na overleg met een kandidaat (m/v) presenteren wij zijn gegevens aan onze opdrachtgever. Wij zijn lid van de Orde van Adviseurs voor Werving Selectie/OAWS. Eén van onze relaties is een bekende en succesvolle onderneming, toonaangevend in kantoor- en projectinrichting, kantoorautomatisering en kantoorartikelen. Voor enkele regionale profitcenters komen wij graag in contact met geïnteresseerden voor de functie van U bent jong en hebt niet lang geleden een HBO (bijv. HEAO-CE) of VWO opleiding met succes afge rond. hebt de ambitie om de directe verkoop in te gaan en wilt met hard werken een definitieve stap in uw carrière zetten. U weet dat zo'n carrière afhankelijk is van uw persoonlijke kwaliteiten als zelfstandigheid, doorzettingsvermogen, doelgerichtheid en dynamiek. U gaat er enthousiast tegenaan. U weet zich als correct onderhandelaar tot allround verkoper te ontwikkelen. Uw leeftijd ligt tussen 23 en 30 jaar. U krijgt een grondige bedrijfsoriëntatie en wordt op basis van uw kennis en ervaring ingezet in de directe verkoop van kantoormachines als tekstverwerkings-, kopieermachines en datasystemen. U adviseert klan ten, onderhoudt de contacten en ontwikkelt nieuwe relaties tot het sluiten van verkoopcontracten. U wordt ingezet in een eigen rayon, begeleid door een ver koopleider of een senior-verkoper. U woont in één van de werkgebieden Rotterdam en omstreken, Zuid- Limburg of in het westelijk of oostelijk deel van Noord- Brabant. U gaat een duurzame verkoopervaring opdoen als basis voor uw ambitie om in een solide sterk winst gevende organisatie door te groeien. Hierbij past een goed vast inkomen, een aantrekkelijke winstuitkering, dito secundaire arbeidsvoorwaarden en een represen tatieve auto. Bent u geïnteresseerd, reageer dan snel en stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae naar ons adres. Wij komen er omgaand op terug. Telefo nische informatie verstrekt de heer A. J. van Verseveld. Postbus 181 -1180 AD Amstelveen Maarten Lutherweg 118a -1185 AR Amstelveen - telefoon 020-435769 World Trade Center - Strawinskylaan 1625 -1077 XX Amsterdam - telefoon 020-735427 Associaties in Bonn, Brussel, Düsseldorf, Frankfort, Londen, Los Angeles, Madrid, Milaan, New Vork, Parijs en Zürich Tetra Pak Moerdijk BV is een onderdeel van het internationale Tetra Pak concern, met fabrieken voor het vervaardigen van verpakkingsmaterialen voor zuivelprodukten en vruchtesappen. Het bedrijf in Moerdijk is een sterk geautomatiseerde onderneming, waaraan op het ogenblik meer dan 400 mannelijke en vrouwelijke medewerkers zijn verbonden. In verband met interne reorganisatie zoeken wij ter aanvulling van onze Technische Dienst Het onderhoud van gecompliceerde machines waarmee het verpakkingsmateriaal wordt bedrukt, gesneden en gecoat, is nauwkeurig en verantwoordelijk werk dat uitsluitend wordt toevertrouwd aan gediplomeerde vakmensen. De elektromonteur moet beschikken over LTS/VEV- of MTS- Elektro diploma. De vacante functie wordt vervuld in 4-ploegendienst bij een werkweek van gemiddeld 36 uur. De mechanisch-onderhoudsmonteurs moeten beschikken over LTS en Bemetel-/ S.O.M. diploma of diploma MTS-Wtb. De betreffende onderhoudsmonteurs werken in principe in dagdienst, maar dienen bereid te zijn voor afwezige collega's in te vallen in 4-ploegendienst. De leeftijd waaraan voor beide functies wordt gedacht ligt tussen de 25 en 40 jaar. Het verrichten van onderhoudswerk en het verhelpen van storingen vraagt veel ervaring en het nodige eigen initiatief. Tegenover het vakmanschap, gevoel voor verantwoordelijkheid en een accurate werkwijze staat een goed salaris met zeer behoorlijke aanvullende voorzieningen. Daarnaast wordt er bij Tetra Pak gewerkt in een plezierige, collegiale sfeer en in een schone omgeving. Het bedrijf is op zon- en feestdagen gesloten. Als u geïnteresseerd bent in een baan die goede perspectieven biedt, nodigen wij u graag uit schriftelijk of telefonisch contact op te nemen voor toezending van een sollicitatie-formulier of een afspraak voor een oriënterend gesprek. Afdeling Personeelszaken Postbus 3 4780 AA Moerdijk Telefoon 01680-31911. (Dhr. T. Coenen of E. Adriaans).

de Stem | 1986 | | pagina 15