u ook PvdA-VVD in college Sluis Ploeg legt zich niet vast op uitzaai oesters Commissie Aardenburg is tegen diseo Elderschans r elaars HECTRONISCH SYSTEEM IETS NIEUWS Kaartclub De Veste huldigt kampioenen Dagje kermis in 't Verlaet Westdorpe ;iTROËN^ Piet de Pundert plotseling overleden Voorzitter Nieuwe Muziek treedt af NA ZEELAND 2 ant t Jansteen W. DE BLOCK WISSE B.V. c niMSPAG 15 APRIL 1986 VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND 3 ïRNEUZEN - Als het aan het college van B n W van Terneuzen ligt, worden de Terneu- jense scholen als laatste stap van beveiliging uitgerust met een elektronisch detectiesys- eem, teneinde ongewenste bezoekers af te ichrikken. Afscheid van Rietveld als predikant politierapport Aardenburgse Beurs trok veel publiek Supermarkt Attent in Hulst UIT HET ZAKENLEVEN Driekwart eeuw Van de Plas Modes BV A. OOSTERLING WETHOUDER Toertocht als slot zevenkamp IN OOSTERSCHELDE: UITBREIDING CAMPING UITGESTELD markten anwezige hengelaars palingen en andere vangen zijn. tter Hugo Willaert de de leden ook op 'k van hengels die zijn van carbo- f. Het blijkt dat deze i bijzonder goede ge- n van electriciteit dus erg gevaarlijk ijheid van hoogspan- -ls of tijdens een on- 'tje. e viswaters betreft, etaris Cyriel Peeters dat de vergunning voor de Zestigvoet. overeenkomst is ver- 1991. Ook is er een re- opgenomen die be- ser Moorthamer uit de ruimte geeft zijn verdienen. Over de moeten nog onder gen worden gevoerd nieuwe eigenaar van uwse Landschap. De ting is echter dat, als laars geen buitenspo- veroorzaken, de reenkomst met een rlengd wordt. Met n in de Zandput is het edaan. omst - Het genoot- "ederland-Israël houdt nd, dinsdag, een bij- t in de Ichtuskerk aan nstraat. De heer Nafta- 'recteur van het Cen- oor Inforamtie en Do- tie Israël in Den oudt een lezing over de slamitische verhou- De bijeenkomst begint uur. UW g - De Bond van n heeft in het gemeen- uis een kaarting ge- waaraan 36 personen deel genomen. Uitslag: e Caluwé, 2. mevrouw 'ssen, beiden Graauw; an Dorselaer, Absdale; ;ne, Hulst; 5. J. Schelf- Graauw. De volgende g is donderdag 17 april, ng 14.00 uur. - De algemene voor- ergadering van de Alge- ederlandse Bond voor en afdeling Heikant oed bezocht. De gebrui- agendapunten werden rkt, waarna een be- verkiezing volgde. Twee es werden opgevuld e benoeming van me- Van Gassen-Blom- uit St.-Jansteen en me- Scheppers uit Clinge. ris Vertregt van de Al- e Bond voor Ouderen waarderende woorden e afdeling Heikant die afdeling gezond uitziet r sprak hij over het al- e beleid ten aanzien van n. Tenslotte werd me- Pierssens-Sip gehul- als kampioen sport en 985 en ontving zij van tter Rombout een ca- De middag werd beslo et een bingo en een gra- loting. ht - De toertocht die de ub Hulst zaterdag hield, een matige bezetting ou, het vroor bij de start lrie graden, nekte ons, een TC Hulst-woord- er. Voor de rit over 60 ki er door het grensgebied ven uiteindelijk maar elf renthousiasten in. - In zaal De Smickel een bingo gehouden aan 70 personen deelna- Uitslag: 1. J. Mortier, e; 2. J. van de Voorde, 3 aerhout, beiden Hulst; 4 immaert, St.-Jansteen; ouw Van Pamelen, terzande. rten - Biljartclub De Wa- e van de Bond van Oude' speelde twee wedstrijden n thuis tegen biljartclub bejaarden De Vlaschaarn loewacht. Er namen een n een B-groep deel. Üjk eerste wedstrijd: STEL1 rewacht A 520-446 caraffl' STEEN B-Koewacht» 79. Tweede wedstrir SN A-Koewacht A v* STEEN B-Koewacht 78. Biljartclub De W e won de beker. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tlvollweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Wr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Betere beveiliging scholen Terneuzen Van onze correspondent Terneuzen is dan een van de eerste gemeenten in Nederland die een dergelijke maatregel neemt. van buiten uit gepleegd, te sig naleren. Uit het aantal aangiften bij de politiekorpsen en de scha- lemeldingen bij de diensten emeentewerken in Zeeland in en 1985 is gebleken dat de lelicten vernieling en inbraak b scholen sterk toenemen, al ias de vorige maand uitgeko men brochure beveiliging van tholen, een uitgave van het regionaal bureau voorkoming an misdrijven Zeeland. De irochure is samengesteld met ie bedoeling informatie te verstrekken en de kans op diefstal van attractief lesma- ieriaal of vernielingen aan de school terug te dringen. Steeds ilijkt dat het risico van in braak of vandalisme voor scholen duidelijk hoger ligt Jan voor andere gebouwen. Na een inbraak of vernieling ontstaan er vaak onrustgevoe- ens onder leerlingen en perso- leel. Landelijk gezien verdubbelt het aantal inbraken ongeveer edere zes jaar. Wat de regio Mand betreft nam het aan tal inbraken in 1984 toe met 13,44 procent, terwijl dit lan delijk maar 10,54 procent was. De zomermaanden geven een riek te zien wat betreft het aantal inbraken. ïigen school Adjudant André van de ge meentepolitie Terneuzen: „De zomermaanden geven een on- junstig beeld te zien wat gro- rndeels te wijten is aan de vakantie van de jeugd. Dat de grote stroom toeristen van in- iloed zou zijn, is niet steek houdend gebleken. Ruim 92 procent van alle inbraken wordt door zogenaamde gele genheidsinbrekers gepleegd. Dikwijls blijkt dat scholieren inhun eigen school inbreken". revoeligi er Uit onderzoek van het bu- au voorkoming misdrijven ilijkt dat sommige scholen in- iraakgevoeliger zijn dan an te. Factoren die van belang ójn: de ligging, de sociale con sole, staat van onderhoud en ie al of niet getroffen in- Makremmende maatregelen. Wat dit laatste betreft, wil het Terneuzens college geen halve Taalregelen treffen. Een to- aio beveiliging van scholen is ade meeste gevallen niet mo- derhalve is een elektro- e inbraakbeveiliging in scholen meestal gebaseerd op «i zogenaamd val- of zwerf- tectiesysteem. Hiermee is set mede mogelijk vandalisme Van onze correspondent JÖtNEUZEN - Met een kerk- zondagmiddag in de iingskerk in Terneu- nam ds. E. Rietveld af weid als predikant van de te'ormde gemeente te Ter gen, wijkgemeente zuid. wordt opgevolgd door ds. £R°oy uit Zierikzee. Sinds y» was ds. Rietveld werk zaam in Terneuzen. Daarvoor Jrkte hij onder meer in Op- cinst, Markelo en Harder- tejk. -ij?: Rietveld is 35 jaar als en vf werkzaam geweest I neeft jn september vorig L^gebruik gemaakt van de UT-r -■ Voor regeling. Zondag nam afscheid met een dienst bur. een overvolle kerk. Di sprekers, waaronder s feester C. Ockeloen, j lovende woorden tot ^scheidende predikant. Na- k..ns de wijkgemeente kreeg een motormaaier aangebo- «erder waren er bonnen tuinset en een diase- erneuzen. Voor fieoverTi va?1* werd afscheid genomen boh ?evr°uw Rietveld, die de rftenstlessen op de open- school verzorgde. Zij was vo'1Wchtster van de her- nwe vrouwengroep en «eer erse bezoeken af. De Verh, en mevrouw Rietveld Markf611 binnenkort naar tenv30, waar zij gaan genie- 1 welverdiende rust. „Wat het vandalisme be treft, plukt Terneuzen nu dui delijk de vruchten van de di verse acties tegen vandalen, die de werkgroep vandalisme de laatste drie jaar heeft be houden. Alhoewel exacte cij fers nog ontbreken, was het aantal inbraken in scholen in Terneuzen vorig jaar bedui dend minder", aldus adjudant André. Desondanks worden in juni de eerste inbraakgevoelige scholen in Terneuzen voorzien van een beveiligingssysteem. Een ander belangrijk argu ment om over te gaan tot de beveiliging van scholen is de lagere verzekeringspremie die de gemeente gaat betalen voor de dekking bij brand, inbraak of vernielingsrisico van de scholen (50 procent of meer) .De investering kan zich zo doende over tien jaar terug verdienen. Van onze correspondente ST.-JANSTEEN - Nauwelijks 65 jaar geworden, is Piet de Pundert in zijn huis aan de Prins Hendrikstraat in St.- Jansteen gisteren plotseling overleden. De heer De Pundert was met hart en ziel bij de muziek betrokken en is van vele koren in de regio dirigent of dirigent-organist geweest. Momenteel was hij dirigent organist van het gemengde koor te Koewacht, van de be jaardenkoren te Hulst, St.- Jansteen, Kloosterzande en Koewacht. Van het gemengde koor te Koewacht was de heer De Pundert bijna twaalf jaar dirigent. De uitvaart vindt donder dag plaats in de kerk van de H, Johannes de Doper te St.-Jan- ste^i om 10.30 uur. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Voorzitter R. Hanemaaijer van de Stich ting Nieuwe Muziek heeft zijn functie ter beschikking ge steld. Dit gebeurde in ant woord op een 'aanmaning' vanuit de stichting waaruit bleek dat men vond dat de voorzitter eigenlijk te weinig tijd tot zijn beschikking had om zijn functie behoorlijk te kunnen vervullen. De heer Hanemaaijer wei gerde zijn stap toe te lichten. Hij bevestigde dat hij 'voor alsnog' zijn zetel ter beschik king had gesteld. „Wij gaan er vanuit dat hij inderdaad is teruggetreden en zijn druk bezig het bestuur, waaruit begin dit jaar ook H. Postma verdween, aan te vul len. Wij zoeken iemand die er meer tijd voor kan vrijmaken. Dat mankeerde er bij de heer Hanemaaijer, mede door zijn beroepsomstandigheden, aan. Wij hebben goede hoop het be stuur te kunnen aanvullen", aldus secretaris Ton van der Meulen uit Middelburg. De stichting is inmiddels druk doende zijn beleidsplan 1986 vast te stellen. Dit plan moet de basis vormen voor on der meer de subsidieverlening door het Zeeuws provinciebe stuur. Vooralsnog wordt jaar lijks 3,25 ton in Nieuwe Mu ziek gestoken. De plannen voor het tiende Festival Nieuwe Muziek komen door de 'amputatie' van het huidige bestuur absoluut niet in het gedrang, zo verzekert Van der Meulen. 'De voorbereidingen gaan gewoon door', zo zei hij. Van onze correspondent WESTDORPE - Voor de bewoners van het bejaardentehuis 't Verlaet te Westdorpe wordt het vandaag, dinsdag, een extra feestdag met de intussen traditioneel geworden eigen kermis. Het wordt een heuse kermis met echte kraampjes. De recreatie zaal wordt voor één dag omgetoverd in een feestelijk kermis plein. De bewoners kunnen gratis meedoen aan diverse attracties, zoals ballen gooien, flipperen, pieken, hengelen, dobbelen, sjoe len en ringgooien. Op de kermis is verder ook een kraampje met verfrissingen aanwezig en men heeft zelfs een wafelbakkerij die dag. Vanzelfsprekend ontbreekt de koffie niet en in de recrea tiezaal klinkt vandaag vrolijke muziek. De kermis wordt 's mor gens om tien uur geopend en duurt tot 's middags half vijf. De kampioenen en het bestuur. TERNEUZEN - In het dienstencentrum De Veste aan het Oostelijk Bolwerk te Terneuzen werden gistermiddag de prijzen uitgereikt aan de win naars van de kaart- en jokercompetitie 1985-'86. Om een van de begeerde jaarlijks uit te reiken be kers werd in het voorbije seizoen elke maandag 32 weken lang gekaart door 156 deelnemers (sters). Aan de jokercompetitie waren dat zo'n 30 voor namelijk dames die om de hoogste eer streden. Ter afsluiting van het seizoen werd gistermiddag dan ook een vrije kaarting gehouden, waarbij elke deelnemer met een prijs in de vorm van een tas met boodschappen naar huis ging. Voorafgaande hieraan werd afscheid genomen van mevrouw Jannie Kegels die jarenlang elke week de stand had bijgehouden maar gezien haar leeftijd de tijd rijp achtte dat een jongere kracht deze taak over nam. Ze mocht een bloemetje en een welgemeend applaus in ontvangst nemen. Namens de kaartclub werden ook de vrijwillig- - FOTO DE STEM COR J. DE BOER sters die elke week present waren om de deelne mers van een kopje koffie te voorzien in de schijn werpers gezet. Zij ontvingen een enveloppe met inhoud. Kampioen bij de heren in de kaartcompetitie 'bieden zonder roem' werd M. Wisse en bij de da mes ging de trofee naar mevrouw Dobbelaer. De eerste prijs en de beker in de categorie jokeren werd gewonnen door mevrouw De Koeijer. Voor zitter C. van IJk reikte de prijzen uit. AARDENBURG - De voor- jaarsbeurs van de Aarden burgse middenstand bleek het afgelopen weekend een trek pleister voor enkele duizenden bezoekers. Initiatiefnemer was de Aardenburgse winke liersvereniging Warvo die de medenwerking kreeg van ruim 20 bedrijven uit de ge meente Aardenburg en daar buiten. De beurs werd vrijdagavond officieel geopend door burge meester mr. Asselbergs na een muzikale rondwandeling door de Aardenburgse fanfare en een welkomstwoord door Warvo-voorzitter H. Leliaert. De verschillende stands waren ongebracht in twee grote ten ten op de Aardenburgse Markt waar het een komen en gaan van bezoekers was. Veel be langstelling trokken de mode shows. Voor het muzikaal ont haal zorgde de Belgische zan ger Mark Standaert. De beurs werd zondagavond gesloten nadat wethouder R.van de Wijnckel de win naars van de verschillende wedstrijden in de stands van de deelnemers bekend had ge maakt. HULST - Sinds vorige week is in Hulst de Attent Supermarkt (eigenaar de heer E. Mortier) in de Bierkaaistraat heropend. Het devies van de Supermarkt is: nooit ver, altijd vers. De nieuwe Attent-winkel is nóg completer geworden. Het nieuwe, frisse interieur is overizchtelijk van indeling en noodt tot gezellig winkelen. Het assortiment bestaat uit kruidenierswaren in alle be kende merken en het eigen M- merk. Verder zijn er rijk voor ziene vers-afdelingen. OOSTBURG - Van de Plas Modes bv in Oostburg bestond zondag 6 april vijfenzeventig jaar. Dat feit wordt heel het jaar gevierd met talrijke ac ties. Het bedrijf, met vestigingen aan de Brouwerijstraat en op de hoek Ledelplein/Markt, be gon in 1911 met de verkoop van manufacturen. In de loop der jaren heeft het een be kende naam opgebouwd als heren- en damesmodezaak (met bovendien een uitge breide collectie voor jongens en meisjes). De eerste actie ter gelegenheid van het jubileum begint 23 april. De huidige eigenaars, de heren Lub en Verduin, houden het hoe en wat nog even ge heim maar beloven wel dat de actie zal 'inslaan als een bom'. Van een onzer verslaggevers SLUIS - Voor het eerst sinds 1958 krijgt Sluis weer een so cialistische wethouder. Tij dens besprekingen tussen de WD- en de PvdA-fractie van de nieuwe gemeenteraad, sa men goed voor vier van de ze ven beschikbare zetels, is overeenstemming over een be leidsprogramma bereikt. Hierdoor kunnen de kandi daat-wethouders J. du Fossé (WD) en A. Oosterling (PvdA) rekenen op voldoende steun. WD-woordvoerder Du Fossé sprak gisteravond van 'echt vertrouwen' dat is ge groeid tussen PvdA en VVD. Hij wees erop, dat beide par tijen na de verkiezingen als grootste groeperingen in poli tiek Sluis uit de bus zijn geko zen. „De kiezer heeft gespro ken en wij hebben hier op in gespeeld", zo zei hij. Wat de nu verbroken sa menwerking met het CDA be treft, zei Du Fossé dat de basis voor vertrouwen ontbrak. „De gespletenheid binnen het CDA, waar beide vertegen woordigers bereid waren wet houder te worden, is hier de bet aan". Van CDA-zijde was bij het ter perse gaan van deze editie niemand voor commentaar bereikbaar. A. Oosterling. - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER Van onze correspondent PHILIPPINE - Zaterdag 19 april houdt de trimclub Wis- kerke het laatste onderdeel van de zevenkamp te Philippi ne. Op die dag komen de deel nemende ploegen in actie voor een toertocht van 23 kilometer met start en aankomst bij res taurant Wiskerke. Het recreatieve karakter van deze toertocht wordt niet uit het oog verloren. Voordat de ploegen vanaf 14.00 uur om de vijf minuten worden weg geschoten, is er al een be paalde tijd voar dat traject op genomen. De ploeg die deze tijd het dichtst weet te bena deren, dus snel fietsen heeft geen zin, wordt winnaar. OOSTBURG - Maandagmor gen omstreeks 11.30 uur is op de Philipsweg een aanrijding ontstaan met een tweetal per sonenauto's, die werden be stuurd door J. de K. uit Kloos terzande en M. M. uit IJzendij- ke. Dit gebeurde toen De K. een vrachtauto wilde passeren die langs de weg stond. Op datzelfde moment kwam M. als tegenligger aanrijden. SCHOONDIJKE - Maandag morgen om vier uur zijn op de rijksweg twee personenauto's geheel vernield bij een aanrij ding. Dit gebeurde toen F. M. uit Draaibrug en G. C. uit Schoondijke bij het afslaan met elkaar in aanraking kwa men. Beiden kwamen uit de richting Schoondijke naar Oostburg. Op het moment dat C. linksaf wilde slaan, werd hij ingehaald door M. EEDE - Maandagavond om streeks 17.30 uur is mej. M. C. uit St.-Laureins licht gewond geraakt. Haar auto werd ge heel vernield. De aanrijding ontstond doordat W. van H. uit Eede met zijn landbouwtrek ker geen voorrang verleende aan de personenauto, die over de voorrangsweg. De perso nenauto belandde in de sloot. SLUIS/OOSTBURG - Don derdagnacht is bij het aanne mersbedrijf LAB aan de Klok- straat een bestelauto ont vreemd, een zogenaamde VW combibus. Deze auto is vrij dagmiddag in het Belgische Moerbeke/Waes aangetroffen. In dezelfde nacht is in Oost burg op het industrieterrein bij de firma De Smet ingebro ken. Men heeft daar een con tainer met 1200 kilo koffie ont vreemd. Men is op het terrein kunnen komen door een gat in het gaas te knippen. Vermoe delijk bestaat er overeenstem ming met de diefstal van de bus en de koffie. Men heeft waarschijnlijk de bus voor het vervoer van de koffie ge bruikt. AARDENBURG - Zaterdag avond omstreeks 21.45 uur is P.A. de V. uit Eeklo aangere den door een personenauto. Hierbij liep hij hoofdletsel op alsmede een schouderfractuur. De veroorzaker van dit onge val reed door. De V. werd door passanten gevonden. De poli tie was snel ter plaatse. De V. was gewond en bewusteloos. Uit een onderzoek bleek dat hij met zijn fiets op de rijbaan, in plaats van op het fietspad had gereden. Men ging tevens op onderzoek uit in Aarden burg, waar een personenauto werd aangetroffen, waarvan de koplamp kapot was. De auto behoorde toe aan R.L.E. uit Aardenburg, die thuis werd aangehouden. E. wist zich echter niets te herinneren van het ongeval. Hem werd een bloedproef afgenomen. De V., die behandeling in het Oostburgse ziekenhuis wei gerde, werd later op de avond naar het ziekenhuis in Eeklo overgebracht. Van onze parlementaire redactie DEN HAAG - Staatssecretaris Ploeg (Landbouw en Visserij) weigert zich vast te leggen op een tijdstip waarop de uitzaai van de platte Zeeuwse oester in de Oosterschelde kan wor den hervat. Dat blijkt uit antwoorden van de bewindsman op schrif telijke vragen van het PvdA- Kamerlid Konings. De uitzaai Van een oneer verslaggevers AARDENBURG - De Aarden burgse commissie ruimtelijke ordening keerde zich gisteren unaniem tegen de plannen van een architectenbureau om in het kasteeltje De Elderschans een discotheek te beginnen. Ook enkele inwoners, die ge bruik maakten van het spreekrecht, keerden zich te gen de komt van een disco. Hierme lijkt de de kans, dat zo'n uitgaangsgelegenheid in de kikkerstad komt, verkeken. Zowel de raadsleden als het publiek wezen er op dat een discotheek voor de nodige overlast voor de omgeving - camping en vormingscen trum - zal zorgen. Bovendien vrezen ze dat het jeugdige pu bliek mogelijk de aanwezige natuur zal vernielen en de rust van het park verstoren. Daar komt nog eens bij dat enkele zeldzame vogelsoorten in het park nestelen en met de komst van de uitgaansgelegenheid zullen die dieren waarschijn- lij k verdwij nen. De raadsleden waren het minder eens over de aanvraag van de campingexploitant van De Elderschans die een ge deelte van de speeltuin en po nyweide wil aankopen en ge bruiken als uitbreidingsge bied. H. van Rie (D'66) pleitte nogmaals voor de instelling van een beheerscommissie die het gehele Aardenburgse re creatiecomplex moet bekijken en met een uitgewerkt plan voor dat gebied naar de raad moeten komen. Dat voorstel heeft hij reeds vorig jaar sep tember naar voren gebracht en die commissie is nog steeds niet ingesteld. „Delen van mijn plan voor dat gebied zijn uitgevoerd of in uitvoering, maar ik mis nog steeds een to taalvisie", sprak hij. Hjj pleitte voor het terugnemen van het agendapunt en eerst die beheerscommissie instel len. Wethouder R. van de Wijnc kel benadrukte dat de aan vraag van de campingbeheer der zo snel mogelijk naar de raad moet, omdat de exploi tant het gedeelte deze zomer nog In gebruik wil geven. Te vens wees hij de commissie er op dat de raad meerdere ma len verklaard had dat Aarden- burg mee moet profiteren van de toestroom van toeristen naar de kust. „Hier ligt voor ons een kans", verklaarde de wethouder. J. de Ridder (WD) was bang dat de commissie te snel een besluit zou nemen en stelde samen met G. Bonte (Gemeentebelangen) voor om gezamenlijk een bezoek te brengen aan de camping om de situatie daar eens te bekij ken. Dat voorstel werd over genomen. Gehoord de commis sie ziet het er echter naar uit dat men zal besluiten om de ponyweide voor één jaar als overloopgebied toe te staan De kosten die de beheerder zal moeten maken om die weide geschikt te maken als over loopterrein, zullen waar schijnlijk gedeeltelijk worden gedragen door de gemeente. Een beheerscommissie zal dan in de loop van het jaar met een uitgewerkt plan voor het ge bied komen en kijken hoe de camping aan nieuwe grond kan komen. van Zeeuwse oesters in de Oosterschelde - deze soort komt nu alleen nog in de Gre- velingen voor - is al enkele ja ren verboden vanwege de in de Oosterschelde heersende oesterziekte Bonamia Ostrea. Konings had er zich over verbaasd dat Ploeg niet alleen in '86 geen nieuwe uitzaai wil de, maar ook voor latere jaren geen perspectief bood. Even min ging hij akkoord met een experimentele uitzaai. Ploeg verklaart die weige ring met de mededeling, dat ook een beperkte uitzaai van oesters ertoe zou kunnen lei den dat de ziekte zich langer in de Oosterschelde blijft ma nifesteren. Volgens hem zijn er na het schoonvissen van de percelen in de Oosterschelde nog voldoende oesters over om te kunnen vaststellen of de ziekte verdwenen is. AMSTERDAM, 14 april - In Bintje 50mm van de oogst 1985 werden 173 contracten verhandeld voor leve ring apr tegen 24,50 tot 24,20 per 100 kg, en 469 contracten tegen 25,40 tot 26,00 voor levering mei. De stemming was resp. nauwelijks prijsh. en goed prijsh. In Bintje 50mm van de oogst 1986 werden 5 contracten verhan deld voor levering november bij een prijs van 24,50 per 100 kg, als mede 36 contracten voor levering april tegen ƒ30,10 tot ƒ29,90. De stemming was kalm.

de Stem | 1986 | | pagina 11