r IqENSDAG9april1986 jamo Van Goethem is de sterkste Zeeuws-Vlaming Nationaal jeugdteam tegen UEFA-selectie COMPETITIE WATERPOLO IN SLOTFASE BN SAR heeft nog punt nodig voor de titel Yernaeve winnaar Oude Yaart-loop Karei de Koever op dreef Openingscross Rilland-Bath voor Picavet Ad Mulder op dreef Titel voor Patrick Verstiggel Verlies De Ster T14 PAGINA SPORT 2 Z over zeven in Middei- bet hoofdveld aan De tegen de Zeeuwse preselectie van Zeeland UIDZANDE - Het districtspolo is bezig aan laatste loodjes. De hoofdprijzen zijn ver- eeld. Rest nog de sportieve plichten en ere- Uitslagen ijlde plaats ïan Paul de Iraker in NK flUSEUM TIIBURG J 9.30 uur. Uitslagen Knappe halve marathon van Jo David Ron Abuijs op derde plaats HuZaV o-ploeg verslaat ZY A-selectie ASl llLST Absdaalseweg 43 MAOESI Van okx. sportmedewerker niitLBUBG - Er komt Serdagavond 10 apnl een Knale voetbalselectie naar land. Het Nederlands elftal de 16 jaar speelt dan om ^Nederlands elftal be lt zich momenteel voor op fEuropees kampioenschap !t eind april in Griekenland gehouden. De ploeg van dscoach Bert van Lingen ïlificeerde zich onder meer koste van Portugal en jbtserland. De UEFA-selec tie van Zeeland was in het na jaar ook al succesvol en won toen van de afdelingen Rotter dam, Den Haag, Dordrecht en Leiden. Afgelopen donderdagavond bleek dat de groep van coach Hans Mewiss nog steeds goed aan elkaar gewend is. Na en kele maanden stond er toch weer een ingespeeld elftal, dat maar even een 2-2-puntende- ling afdwong tegen Middel burg. Omdat het Al-elftal van Middelburg tegen Engelsen moest spelen, was er een Mid delburg 2-selectie als tegen stander aangewezen, die met spelers als Johnny Livramen- to, Leon Kuijs, Philip van Hees, Gert Booij en Daan Eikenhout voor fikse tegen stand zorgde voor de Zeeuwse jeugd. Livramento zorgde voor rust voor 1-0, maar voor de thee nog scoorde Adrie Bel- froid van Walcheren 1-1. De zelfde speler werd na de pauze grof aangepakt en dat leverde een strafschop op, die Ronnie de Visser benutte en de te rechte 2-2-eindstand kwam dankzij Jan de Rijke tot stand. Zeker in de eerste helft was Zeeland goed op dreef. Een ruimere voorsprong zou toen verdiend geweest zijn. Op een moeilijk bespeelbaar veld zakte het peil danig na de rust. Hans Mewiss heeft donder dagavond in Middelburg de beschikking over de volledige selectie: Tim van Rooy van Zeeland Sport, Inias de Smit van Aardenburg, Patrick Vo gel, Serge Polderman en Ed win Leijnse van Middelburg, Peter de Smit van Yerseke, Norbert van de Hemel van IJ- zendijke, Onno Ribbens van Terneuzen, Ronnie de Visser van RCS, Anton en Adrie Bel- froid van Walcheren, Roy Hendrikse van Vlissingen, Jacco Heijboer van ZSC, Mark van Vugt van Hoek, Werner Kafoe van Zierikzee en Jurgen Timmerman van Kloetinge. De nationale selectie onder de 16 jaar bestaat uit Wim de Ron van PSV, Richard de Graaf van UVS, Frans de Boer, Richard Witische en Ron de Boer van Ajax, Geert Hui- teman van Drachten, Arnold Reinders van FC Groningen, Johnny Roubos en Henri van Veenendaal van FC Utrecht, Leon Heemskerk van Rijns- burgse Boys, Mark Jaspers van Rood Wit, Ed van de Start van Feyenoord, John Tegelaar van UVC, Reinier Knappen- berg van Daventria, Gerard Weber van FC Twente en Frans Alma van SC Cambuur. De wedstrijd in Middelburg wordt gefloten door Lou Eikenhout en de grensrechters zijn Jan Marinus en Jan Roo- denburg. De toegang tot de wedstrijd is gratis. theldc-jeugd laat het afweten Van onze ivaterpolornedewerker laatsen. De schelde-jeugd liet het op de voorlaatste competi- g afweten en verloor van het zwakke Njord. Bij e heren won Stormvogel van DZT, maar omdat ook de concurrentie geen steek liet vallen vertrekt de pro- Eotieschuit zonder de Vlissingers. In de tweede klas A draait janze de laatste tijd weer terk. De Goesenaren speelden nap gelijk in Vlijmen tegen IEZV. Stormvogel 2 verloor dgens de verwachtingen van «de-leider Arethusa en de- jldatie lijkt onafwendbaar. de klas A heren: DEZV- NZE 12-12 - Hadden de ssenaren vooraf getekend Br het gelijke spel, achteraf keken had er meer in geze- E In de vierde periode im- jjrs had men nog een 9-1- Brsprong. Toen kreeg de jeidsrechter het op zijn heu- B, stuurde er vijf Ganze- 'ders om onbegrijpelijke.re- _Jen uit en de thuisploeg mep dit geschenk om. nog tgszij te komen. Ganze 'mde sterk, maar het hout- Ik stond in de weg, waar- ar DEZV met 3-2 de eerste pode afsloot. Na 5-5 in de lede periode liep Ganze in perde verdiend naar 7-9 uit. jDe rest is bekend. „Ons werd een punt afgepakt", stelde Re- né Kiel na afloop. Piet Schop jwas met vijf treffers hoofd- ducent bij Ganze. Roald ackx (4x), René Kiel (2x) en Sul Post maakten het dozijn vol. Jeugd: NJORD-SCHELDE 6-2 - Een zwak optredend Schelde heeft verdiend verloren in Veldhoven. De Terneuzenaren lieten de vele man meer-situa- ties die tijdens de wedstrijd ontstonden, ongebruikt. Dit na een veelbelovend begin, want Erik van Doorn zorgde er voor dat Schelde met 0-1 de eerste periode afsloot. De tweede pe riode gaf een 1-1-eindstand te zien. De daarna volgende pe riode miste Maarten de Pooter een strafworp voor Schelde en liep Njord tot 3-1 uit. In de slotperiode vond Maarten de Pooter dan toch de weg naar het net, maar dat was alleen nog maar van .belang vaor de statistieken. (ADVERTENTIE) ad Qualify from Denmark VS 1-367475 r |brpen Ludo Lockef eer, stoffen bum. (13 april museumweekeinde. ovenstande presentatie en |t/m vrijdag 10 00-17.00 uur en zondag 12.00-17.00 uur |bg gesloten UUR EN VERPLAATSING VAN: leyhutten Kantoorunits Inhutten Schaftunits KADE - 01626-5250 on onze biljartmedewerker ,ean Paul de Kraker »Jn het nationaal kampioen- ■P eerste klas libre voor de Sd op een vijfde plaats wigd. Niet direct een hoge sering in een deelnemers- PJd van zes spelers, maar toch g»«e jeugdbiljarter uit Hoek "ngzien op een goed gespeeld fpioenschap. J eindigde met het op één Phoogste algemeen gemid- We van 10.09 en dat was J~r Voor promotie naar de ^^dklas. Een moyenne dat ftogressie van weer een ta- ïvolle Zeeuws-Vlaamse fdbiljarter onderstreept. Kh was de start niet hoopvol Luchtschippers te -i el. Zijn eerste partij noor hij en reikte toen tot 1_, '1 caramboles in zes frten. - tweede partij toonde al eL want toen forceerde B een remise in 13 beurten Tcaramboles). In de derde ff ^,as De Kraker sterk op Na vi®r beurten wees iseorebord slechts twee ca- ïi kuVoor hem aan. maar T ioo met e®" serie r) caramboles vernieti- uit en stak de partij winst Daama liep hij nog te- wee nederlagen aan, consolideerde zijn ®ne grotendeels en kreeg tic 66 fel hegeerde pro- naar de hoofdklas. Ppioen van Nederland tLr,u rio B1°kdijk uit lienhorn. Eerste klas heren: BZ&PC- Nayade 5-14, Merlet-HC&PC 9-6, Nautilus-Aegir 2-13, DZT-Storm- vogel 5-7, KZ&PC-Mosa/Regio 9-7, Warande-ZON 17-6. Tweede klas A heren: Arethusa-Stormvogel 2 16-5, Daphnia-Neptunus 8-2, Dom- melbaarzen-WZV 10-5, Argo-Ze- genwerp 6-8, DEZV-Ganze 12-12, TRB/RES-Zeester 14-0. Jeugd: Arethusa-Spio 22-5, Nautilus-Ze- genwerp 7-13, Njord-Schelde 6-2, Warande-Breda 1-5, Hellas-BZV 3-9. Dames: Punderman-Tempo 2- 18. Stand eerste klas heren: Mosa/ Regio 21-38, KZ&PC 21-31, Wa rande 21-29, Nayade 21-27, Storm vogel 21-26, Merlet 21-25, Aegir 21- 21, DZT 21-17, HC&PC 21-16, ZON 21-12, BZ&PC 21-8, Nautilus 21-0. Tweede klas A heren: Arethusa 21- 38, Zegenwerp 21-38, TRB/RES 21- 29, Daphnia 21-27, Argo 21-26, DEZV 21-26, Ganze 21-20, Neptu- nus 21-16, Dommelbaarzen 21-13, WZV 21-11, Stormvogel 2 21-8, Zee ster 21-0. Van onze tafeltennismedewerker KLOOSTERZANDE - Met voor de meeste Zeeuwse teams die in de landelijke competitie spelen nog één wedstrijd voor de boeg, zijn inmiddels de meeste beslis singen omtrent kampioen schap en degradatie al ge vallen. Dat is nog niet het geval met het Zeeuws- Vlaamse SAR 1, dat zater dag in de vierde divisie thuis zonder al te veel moeite VEV met 8-2 opving en waarbij alleen Octaaf Eggemront en Mare Maas hun partij tegen Nagtenaal moesten inleve ren. - Rivaal Treffers won thuis met 7-3 van Deso, zodat SAR tot zaterdag moet wachten om de titel binnen te slepen. Dat lukt Pascal Neve en zijn mannen al als tegen het be zoekende Phoenix een gelijk spel wordt behaald. Ook in de vijfde divisie groep 10 is de beslissing om trent de titel nog niet geval len. Met name MZ 3 en Wilno 1 spelen hierbij mee in de strijd om de definitieve bovenste plaats, temeer om dat beide Zeeuwse teams za terdag wonnen, terwijl lijst aanvoerder Wibats zich bij Ilac liet verrassen. Het za terdag in Vlissngen te spelen duel tusen Wilno en Wibats zal de ontknoping brengen, die bij een gelijk spel of winst van Wilno voor MZ 3 de titel kan brengen. Inmiddels is zeker dat deze keer geen Zeeuws team terugkeert naar de Zeeuwse afdeïingscompettiie, waar door het aantal degradanten in de bovenste klassen ook beperkt wordt. In de eerste klas senioren keert alleen St.-Laurens 2 terug naar de tweede klas, waaruit Arne- muiden 2 na het behaalde kampioenschap terugkeert. Effect 2 sloot in de derde Het team van SAR 2, dat zaterdag aan één punt genoeg heeft om het kampioenschap in de vierde divisie van de landelijke tafeltenniscompetitie binnen te halen in het duel tegen Phoenix. Van links naar rechts: Octaaf Eggermont, Pascal Neve en Mare Maas. klas Zeeuwsch-Vlaanderen de inhaalwedstrijd tegen Philips 1 met 6-4 winnend af, waardoor Philips naast het reeds gedegradeerde STEEN 1 het kind van de re kening werd. DAMES: Eerste divisie: Ho- tak-Treffers 6-2, MZ-Hoonhorst 6-2. Derde divisie: Smash-Docos 2 3-7, St.-Aloysius-Vice Versa 8- 2, SVE-Stiphout 5-5. HEREN: Derde divisie: JCV 2-DHC 7-3, Blaeuwe Werelt 3-MZ 2 7-3. Vierde divisie: Phoenix-TYBB 1-9, SAR-VEV 8-2, Treffers- Deso 7-3. Vijfde divisie groep 9: Korenbeurs 2-NOAD 3 6-4, Zand-MZ 4 9-1. Groep 10: FVT 2-Wilno 4-6, MZ 3-WPK/SVN 9- 1, Ilac 2-Wibats 8-2. MEISJES: Kampioensgroep: Zand-Twek- kelerveld 7-3. B-klas: Megacles 2-Arnemuiden 1 5-5, MZ 1-Red Stars 2 6-4. C-klas: Arnemuiden 2-Ventura Sport 9-1. JONGENS: B-klas: FVT-MZ 3-7. C-klas groep 8:; Goese Polder-Wester- zicht 7-3. Groep 9: Hotak-Zand 8-2, Shot-Wilno 4-6. Afdeling Zeeland senioren: Effect 1-Big Smash 1 5-5, Arne muiden 2-MZ 8 6-4, Effect 2-Phi- lips 1 6-4, Zand 5-Wilno 3 8-2, ATV-IJzendijke 4-6, Effect 5- PZEM 2 9-1, STV 4-Effect 6 4-6. Junioren: Effect 1-Amemuiden 1 4-6, Effect 3-MZ 3 4-6, Wester- zicht 3-Effect 4 6-4, Reynaert 2- Zand 4 3-7, Reynaert 4-Zand 5 2- 8; Effect 7-Effect 51-9, Arnemui den 3-Aloy 2 6-4, Arnemuiden 3- SAR 2 10-0. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN -Met grote MOTORRACES ASSEN ASSEN - Tijdens motorraces op het circuit van Assen be haalde afgelopen weekeinde Ad Mulder uit Lewedorp op zijn 750 cc Gouddoppertje Su zuki een uitstekende zesde plaats in de 750 cc-stan- daardklas. Mulder reikte in de eerste manche naar een ze vende plaats en in de tweede manche naar een vijfde stek, hetgeen resulteerde in een zesde plaats in de eindrang schikking. In de eerste manche wist Mulder zich op spectaculaire wijze vanaf de zestiende naar de zevende plaats op te wer ken. In de tweede manche klom Mulder op van de ze vende naar de vijfde plaats. Rondetijden van 1.43 waren geen uitzondering voor de coureur uit Lewedorp, die dankzij zijn nieuwe Middel burgse sponsor op uitstekend materiaal kan rijden. Team manager Jos Rentmeester toonde zich duidelijk tevreden over de prestaties van zijn coureur. Het komende week einde komt Ad Mulder in actie tijdens de motorraces op het Zandvoortse circuit. Uitslag 150 cc-standaardklas: 1. Dick Bemelman, 2. Gerard Flame- ling, 3. Tom Nout, 4 Arie Verstoep, 5. Jean Paul Heyndijk, 6. Ad Mul der, 7. Jos Schreuder. overmacht won Alex Ver- naeve maandag de Oude Vaart-loop. De Westdorpe- naar bouwde op de 10,3 kilo meter lange loop op het gelijk namige sportcomplex een voorsprong op van 45 seconden op nummer twee, Piet Zeegers. Bij de dames was de over macht van Trees Roegiest nog groter. Zij liep een kleine twaalf minuten eerder binnen dan haar naaste concurrente. Naast de 10,2 kilometer stonden er ook nog een 6,8 en 3,4 kilometer op het program ma. Op de 6,8 kilometer pakte Angelo Obrie de zege en Ron nie Babijn nam de kortste af stand voor zijn rekening. Voor deze trimloop, georganiseerd door de Terneuzense korfbal vereniging Luctor in samen werking met AV Scheldesport, kwamen ruim negentig lopers opdagen. Uitslag 3,4 km heren: 1. Ronnie Babijn, Terneuzen 11.25; 2. Ab van Overbeeke, Terneuzen 11.59; 3. Lein de Visser, Terneuzen 12.05; 4. Hans de Caluwé, Westdorpe 12.30; 5. Bas Jasperse, Axel 12.35. Dames: 1. Marian Dieleman, Terneuzen 17.32; 2. Marion Tholens, Terneu zen 21.18. 6,8 km heren: 1. Angelo Obrie, Sas van Gent 23.16; 2. Pascal de Graeve, Sas van Gent 23.22; 3. Christian van de Wege, Terneuzen 24.46; 4. Frans Smits, Clinge 24.51; 5. Karei Meertens, Hoek 25.05. Da mes: 1. Afke Dijkhuizen, Terneu zen 33.27 2. Adri Doorns, Terneu zen 34.26; 3. Koos Schrier, Terneu zen 34.41. 10,2 km beren: 1. Alex Vernaeve, Westdorpe 35.40; 2. Piet Zeegers, Sluiskil 36.25 3. Si aak Boekhout, Terneuzen 36.49; 4. Peter de Waal, Westdorpe 36.56; 5. Ron van Waterschoot, Hulst 37.20. Da mes: 1. Trees Roegiest, Sas van Gent 42.55; 2. Hanny Geensen, Ter neuzen 54.50; 3. Koos Jansen, Ter neuzen 55.10. DEN HAAG - Jo David uit Koewacht, lid van SV Aloy, liep een sterke City-Pier-City- loop. Hij liep deze halve mara thon in 1.19.20. Hans Jasperse uit Axel liet eveneens een uit stekende tijd voor zich af drukken. Hij kwam tot 1.22.0. Naast de halve marathon stonden er ook andere afstan den op het programma. Zo won Bas Jasperse uit Axel de 2,5 kilometer, evenals vorig jaar, in 7.58. Marco Scherbeijn uit Zuidzande werd vijfde in 8.25 en Hans-Jan Jasperse ze vende in 8.30. De overige resultaten van de SV Aloy-vertegenwoordigers waren: 10 km: Kees den Hamer, Hoek 50.25; Ingrid van Assche, Hoek 50.35. Van onze sportmedewerker KEMMEL - Karei van Goethem was de beste vertegenwoordi ger van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen in de Drie daagse van West-Vlaanderen, die rondom de Kemmelberg in het West-Vlaamse heuvelland zijn beslag kreeg. De Klooster- zandenaar eindigde als zestiende in het eindklassement. Patrick van Passel werd 22e, Wilfried de Krijger 36e en Frank Geensen 50e. Guus Barhorst en Conno ste Zeeuws-Vlaming. Hij werd van de Sande werden niet ge klasseerd, omdat ze in de laat ste rit veel achterstand had den opgelopen en uit koers werden gehaald. De wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren eindigde op de vierde plaats in het ploegenklasse- ment. Een driedaagse die slecht begon voor de geel-rode brigade, want in het openings onderdeel, een ploegentijdrit, reden Karei van Goethem en Guus Barhorst lek, waardoor men slechts als veertiende ein digde. De eerste Zeeuws-Vla mingen in de eerste rit in lijn waren Karei van Goethem als veertiende, Patrick van Passel als 28e en Wilfried de Krijger als 34e. In de tweede rit was Karei van Goethem opnieuw de eer.- AXEL - Karei de Koeyer is sterk gestart in het Benelux- invitatietoernooi driebanden.. De stand geeft momenteel een wat vertekend beeld, omdat sommige spelers drie en ande ren slechts één wedstrijd ge speeld hebben. Zeker is wel dat De Koeyer zich in een riante uitgangspositie gema noeuvreerd heeft. Hij is de speler die al drie partijen afgewerkt heeft en ze alle drie in winst heeft omge zet. Vooral de derde partij - winst was van belang, omdat hij daarin de tot dan toe even eens ongeslagen Frans Hun- tink trof. Ook die partij trok De Koeyer naar zich toe door beide sets van vijftien caram boles op zijn naam te schrij ven. In de eerste ronde had hij Frits Bakker verslagen en in de tweede klopte bij Jo d'Hooghe. Vooral tegen die speler on dervond De Koeyer de nodige tegenstand. De eerste set, de kortste tot nu toe, werd door d'Hooghe in slechts 13 beurten gewonnen. In de tweede set trok De Koeyer de stand in evenwicht al had hij daar wel 15 beurten voor nodig. De be slissende set over vijf caram boles werd door De Koeyer op zak gestoken en vandaar dat hij ongeslagen de ranglijst aanvoert. Hij zal dan ook vrijwel ze ker de finalepartij spelen. Wie zijn tegenstander wordt is nog niet zeker, maar aangenomen mag worden dat dat Theo Platjouw zal zijn. Die liet in zijn eerste partij tegen de ove rigens niet sterk acterende Jan van Tiel, een goede indruk achter. Beide sets won Plat jouw en hij scoorde daarin een algemeen gemiddelde van 0.909. Woensdag, donderdag en vrijdag gaan de wedstrijden om 19.00 uur verder. De finale- partij wordt omstreeks 20.30 uur afgewerkt. Van onze motórsportmedewerker RILLAND-BATH - Op het Scheldecircuit van de AEWBR in Rilland-Bath werd zondag de openingswedstrijd van het nieuwe rallycross-seizoen verreden. Behalve enkele nieuwkomers uit de Goese ral lycross stond in Rilland ook een nieuwe klas op het pro gramma, namelijk de stan daardklas van 1600 tot 2000 cc. Hierin vielen echer nogal wat uitvallers te noteren, zoals trouwens ook in de ongelimi teerde formule 1-klas. Het meest spectaculair ging het er aan toe in de formule 2- klas, waarin Fons Picavet uit Zaamslag in fel gevecht ge wikkeld was met Ad Luyckx. De Zeeuws-Vlaamse routinier, dit jaar aan zijn tiende seizoen bezig, trok in de finale aan het langste eind en schreef de eer ste overwinning van het sei-~ zoen op zijn naam. Fons Picavet, die aanvanke lijk in Arendonk wilde star ten, maar op verzoek van zijn sponsor toch op het Schelde circuit aan de start kwam, had zijn handen vol aan Luyckx. In de eerste manche bleef Luyckx op de finishlijn zes honderdste van een seconde voor op Picavet. In de tweede manche was een obstakel op de baan aanleiding voor wat protesten, die echter geen ge hoor kregen. Picavet pas seerde Luyckx namelijk op die plaats, terwijl de gele vlag ge zwaaid werd, hetgeen dan verboden is. Uiteindelijk kre gen beiden dezelfde tijd toege wezen. In de derde heat pakte Pica vet de leiding en raakten Luyckx en Cor Kroon betrok ken bij een crash, wat opgave voor hen betekende. Het zag er eerst niet naar uit dat Luyckx nog aan de finale zou kunnen deelnemen, maar met de hulp 'van Picavet kreeg Luyckx zijn wagen tenslotte toch weer in orde. De beide kemphanen do ken zij aan zij de eerste bocht in, vervolgens prikte Picavet zijn wagen binnendoor en ver overde definitief de leiding om zo op de eindoverwinning af te gaan. Uitslag formule 3-stan- daardklas tot 1300 cc: 1. Jurgen Matteeuwse, 2. Rob Leydekker, 3. Jacco Bliek, 4. Joop van Holstein, 5. Jan Boden. 1300-1600 cc: 1. Dick Maljaars, 2. Piet 't Gilde, 3. Ben van Eenenaam, 4. Tinus Hage naars, 5. Tonnie Hannewijk, 8. Ti neke de Pooter. 1600-2000 cc: 1. Ka- rel Keim, 2. Isaak Joosse. Formule 2 tot 1600 cc: 1. Fons Picavet, 2. Ad Luyckx, 3. Pierre Besters, 4. Kuk Otto, 5. Rinus Witte. Formule 1 bo ven 1600 cc: 1. Peter Alewijnse, 2. Erick Hendricks, 3. Philip Flipse. 15e en Van Passel klasseerde zich als 28e. De klimtijdrit (in dividueel) tegen de Rode Berg op over 7 kilometer, leverde een knappe twaalfde plaats op voor Van Passel. De lange Van Goethem werd 39e. De slotrit, een rit in lijn, werd gewonnen door Peter Huyghe. De regel matig rijdende Van Goethem eindigde als 16e, Van Passel werd 27e, De Krijger 34e en Geensen 43e. De individuele eindzege was voor de Belg Pa trick Verplancke. Fons Picavet, de rallycrosser uit Zaamslag, die een voor treffelijke prestatie neerzette in de openingscross in Ril land-Bath. - foto de stem/cob j. de boer RIJPWETERING - Ron Abuijs legde in de twintig ki lometer lange Zilveren Molen loop in Rijpwetering beslag op een derde plaats bij de vetera nen. Zijn tijd was 1.08.22. De zege was voor Bram Wasse naar in 1.04.55. Een AV'56-delegatie was present in een loop over vijf tien kilometer in Papendrecht, waar de Belg Jean Pierre Paumen won in 44.30.5. Ad Courtin van AV'56 werd 22e in 49.27. Zijn clubmakkers Wil Zweemer en Jan Guiljam ein digden respectievelijk als 32e en 33e in 50.44 en 50.56. AXEL - In de rayoncompetitie blijft de Axelse zaalvoetbalse lectie zwak opereren. In de eigen sporthal kwamen de Axelaars tegen het HuZaVo- keurkorps niet verder dan een 3-1-nederlaag. Voor de Hul sternaren betekende dit de vijfde zege in successie. Via Kees de Putter kwam het korps van teamleider George Leenknegt op 0-1, waarna Karei de Bruine voor ZVA scoorde. In de tweede helft mocht arbiter Willy van Gremberghe nog twee keer naar de middenstip wijzen. In beide gevallen scoorden de Hulstenaren. De prijsschutters waren Martin Voet en Kees de Putter. Het treffen tussen de selecties uit Sas van Gent en Terneuzen werd uitgesteld. Van onze biljartmedewerker WEMELDIGNE - Patrick Verstiggel van de jeugdbit- jartvereniging JBH uit Hulst is kampioen geworden van de Zeeuwse jeugd. Door de fina lepartij tgen Onno van Looy van JBT uit Terneuzen win nend af te sluiten, greep Ver stiggel de titel in café De Scheepvaart te Wemeldinge. De eindstand van dat kam pioenschap, waarin met voor gift werd gespeeld, was (res pectievelijk aantal matchpun- ten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Patrick Ver stiggel, JBH Hulst 12-2.49-18; 2. Onno van Looy, JBT Ter neuzen 10-3.47-44; 3. Karei de Koning, Nieuwerkerk 10-3.62- 24; 4. Richard de Bruin, Zie rikzee 8-5.15-38; 5. Guillaume de Punder, Ovezande 6-1.13- 12; 6. Dennis Willemsen, We meldinge 4-1.43-11; 7. Peter Mortier, JBH Hulst 4-1.43-11; 8. Pascal Back, Souburg 2- 1.86-10. Van onze sportmedewerker ZIERIKZEE - De formatie van De Ster is de strijd om het Zeeuwse kampioenschap voor zaalvoetbalteams zwak be gonnen. In Zierikzee verloor het met 7-2 van Country Club. De Hulsterse equipe, kam pioen in de hoofdklas Zeeuwsch-Vlaanderen, trad in Zierikzee aan zonder de ge blesseerde Hans Picavet. „On danks dat excuus waren we toch te licht", oordeelde De Ster-coach Eduard van de Brande na de forse nederlaag. Overigens opende De Ster vo rig jaar met een 7-1-nederlaag in Zierikzee. Gezien die erva ring is men in Hulst nog niet ongerust. Voor De Ster scoor den Martin Fleurbaay en Jan Tilgenkamp.

de Stem | 1986 | | pagina 9