ireagan vraagt uitwijzing van libische diplomaten \ieuwsoverzicht ooood iddnodddo BUITENLAND IcnintiP' warm aanbevolen IDNTDEK DE RSCHILLEN Noordierse politie doelwit van geweld 'Potma: Lage olieprijs benutten voor isolatie' Hasjvangst van ruim 8 miljoen "Ti jd van woorden voorbij' schilderijen ner in Londen DE STEM COMMENTAAR Troetelmunt [MAANDAG 7 APRIL 1986 BIBTIM iBINNEN-BÜITENLAND: I21 OPLOSSING Den Uyl slikt uitlating over christenen in BINNENLAND DISK PSO Angola haalt Zuidafrikaans vliegtuig neer Sikhs doden politiemannen bij aanval Veertien doden bij ontploffing VS-basis Zwarte Tory-kandidaat voor Lagerhuis Enorme cocaïnevangst in Californië Ernstig busongeval in Frankrijk Waldhcim blijft presidentskandidaat Iraansc vrouw gestenigd Hoofdverdachte TWA-aanslag ontkent Zon en maan I Hoogwater Voor informatie: bel 070-264201, toestel 2301 of 2983 t49,Z T7 PAGINA 2 éTerreurplan Libië tegen VS' BRUGGE Komplex Zwart-Huls Gulden Vlies 1 14,16 en 18 u. Peter Pan. 20 en 22.30 u. Prizzi's honor. Gulden Vlies 2 14.30, 20 en 22.30 u. The year of the dragon. Gulden Vlies 3 14.30 u. Miami supercops. 20 en 22.30 u. Jagged edge. Memllng 14.30 en 20 u. King Solomon's mines. Rembrandt 14.30 en 20 u. Rocky IV, a l. i.l. lal. 1.10 llile. ■Oen 9 en ■Out iet r5' ge. |30. .20 I 20 20 )en .18, 2,14, dge. 9.10 1 and |21 u. ST. NIKLAAS Stadsschouwburg - 20 u. 'Bossemans en Coppenolle', to neel. HULST W. Blommaert - 14.30 u. schieting. DE KLINGE R. de Moor schieting. 15 u. HULST Galerie van Geyt - Aquarel len van H.J. Slijper. Geop. dag 9-12 en 14-18 u. za. tot 17 u. zo. 14-17 u. di. gesl. (tot 22 april). CLINGE Galerie Esprit - 'Zicht op Zeeland', Zeeuwse landschap pen van 13 beeldende kunste naars. Geop. dag. van 13.30-18 u. di. gesl. (tot 10 april). ANTWERPEN Wandelgangen de Slnge- I - Aldo Rossi, architect en veelzijdig kunstenaar. Geop. dag. 14-18.30 u. (tot 4 mei). ST. NIKLAAS Stedelijk Museum - 'De Schelde in de schilderkunst'. Geop. ma. t/m vrij. 14-17 u., za. 9-12 u. en 14-17 u., zon. 10-13 en 15-18 u. (tot 11 mei). NIEUW-NAMEN Zaal Roland van Damme - - Gewassen pentekeningen van Etiënne Blanckaert. Geop. tijd. winkeltijden (t/m 20 mei). Van onze correspondent WASHINGTON - De Libische leider kolonel Gaddafi heeft, na de 'oefeningen' van de Ame rikaanse Zesde Vloot voor de kust van zijn land, een 'veelomvattend plan voor tegen Amerika gerichte terroristische activiteiten in Europa en het Midden-Oosten' in werking ge steld. De aanslag op het TWA-vliegtuig boven Griekenland en, dit weekend, een aanslag op een nachtclub in West-Berlijn, zouden daarop wijzen.- Het plan is er op gericht '30 Amerikaanse installa ties en instelingen' te vernietigen of grote schade toe te brengen. Bovendien hebben Libische moordcom mando's het gemunt op Amerikaanse diplomaten, zo wordt door deskundigen in Washington gezegd. President Reagan zou de Amerikaanse bondgenoten in Europa hebben gevraagd 'Li bische diplomaten en agenten uit te wijzen.' Frankrijk heeft daarop dit weekend gerea geerd met de uitwijzing van twee leden van het Libische Volksbureau (ambassade) in Parijs. Regeringsfunctionarissen in Washington leiden het be staan van een Libisch terreur- plan af uit de verhoogde acti viteit van Libische comman do's. Vorige week zouden tal pondent Roger Simons bp het punt een groothandel van Breu- *!ric Turquin, oude meesters-expert van eilinghuis Sotheby. Aanstaande woens- ader dan 38 Vlaamse schilderijen, waar- tieter Breughel de Jonge (1564-1638), c e hamer. jeken bij van zijn broer Jan (1568- 162! Rel werd genoemd omdat hij zeer welge- 1 gekleed ging. Jan Breughel schilderde stukken. De 'helse Breughel' hield bij- lerelen en branden, pnge was nog maar 4 jaar oud, toen zijn fie Oude, overleed. De beste schilderijen varen niet zijn 'helse' doeken maar we! In zijn eigen vader, die in het begin van genoten. De Oude Breughel werd ook de »hel' genoemd omdat hij met voorliefde Eerelen schilderde, pnge penseelde ondermeer vaders 'Boe- spreekwoorden' na. Beide werken van den in Londen geveild. Wat de 'Boeren- elt men een mogelijke opbrengst van Volgens sommige Britse kunstexperts ensdag voor geen enkel ander Breughel- Igeboden. De totale mogelijke opbrengst :en, die samen een coherente groep vor- 1650 vertegenwoordigen, wordt geraamd >n pond. 'srfUTf uaU3's seC use doourf '6 'siqoaj uouajs '8 Jafiej) i 'paoq '9 'srfuif uieej g 'jnrqsstsiJ jueui ueA isjoq g 'jtapuosiqaaj z '[apeZ van onbekenden Amerikaanse ambassades en consulaten in Europa en het Midden-Oosten zijn binnengewandeld met de mededeling dat ze de CIA be langrijke informatie over Li bische activiteiten konden verstrekken. In feite zouden dat Libische agenten zijn ge weest die zich op de hoogte wilden stellen van de manier waarop ze aanslagen op de door hen bezochte gebouwen konden plegen. Ook is druk navraag gedaan naar de ver blijfplaatsen en adressen van De ravage na de bomaanslag in West-Berlijn. Amerikaanse diplomaten. „Ons geduld begint nu echt op te raken", zo heeft een rege ringsfunctionaris in Washing ton laten weten. En president Reagan, die zondag van zijn vakantieoord Santa Barbara in Washington terugkeerde, heeft andermaal gezegd dat 'al het mogelijke zal worden ge daan de voor de jongste aan slagen verwantwoordelijke terroristen te grijpen en te straffen.' Mochten de Amerikaanse inlichtingendiensten het be wijs kunnen leveren dat Gad dafi de hand heeft gehad in de aanslagen van de vorige week, dan zullen - zo wordt in Washington algemeen ver wacht - opnieuw krachtige stappen tegen Libië worden ondernomen. Overigens is Li bië nog niet officieel verant woordelijk gesteld voor de jongste aanslagen, al gaat men er in Washington vanuit dat dat het geval is. De bomaanslag op de disco theek in West-Berlijn zou ook volgens de Berlijnse politie geïnspireerd zijn door Libië. Bij de aanslag op discotheek 'La Belle', die door veel Ame rikanen bezocht wordt, zijn twee mensen gedood en 204 ge wond. Een deel van de gewon den is er ernstig aan toe. In telefoontjes aan persbu- ro's in Berlijn en Londen eisten zowel de Westduitse links-extremistische RAF als Palestijnse groeperingen de verantwoordelijkheid voor de aanslag voor zich op. Het Bundeskriminalamt in Wiesbaden, de federale re cherche, vreest dat er de ko mende dagen en weken nog meer Libische gewelddaden op Duits grondgebied plaats zul len vinden. De Berlijnse poli tie heeft een speciale eenheid van honderd man gevormd voor de oplossing van het mis drijf. ANTIKERNENERGIECAMPAGNE VAN START Van onze Haagse redactie UTRECHT - De regering moet de lage olieprijs van dit mo ment uitbuiten door extra te investeren in energiebespa ring. Alleen dan kunnen straks de gevolgen van een dan weer stijgende olieprijs goed worden opgevangen. Dat zei zaterdag ir. Theo Potma van het centrum voor energiebesparing bij de start van de landelijke campagne 'Een stem tegen kernenergie'. Als volgens Potma de gasprijs !op het huidige olieprijsniveau wordt afgestemd en per ku bieke meter gas een cent wordt gebruikt voor woning isolatie, is bij een consument- vriendelijk prijsbeleid al met een 100 miljoen gulden be schikbaar voor een 'energeti sche' opknapbeurt van een aantal woningwetwoningcom plexen. De actie 'Stem tegen kern energie' is erop gericht bij de Kamerverkiezingen van 21 mei een parlementaire meer derheid te krijgen tegen de bouw van nieuwe kerncentra les en voor sluiting van de be staande twee in Borssele en Dodewaard. De aan 'Stem tegen kern energie' deelnemende actie groepen - verspreid over het land meer dan 200 - gaan 21 april, als in de Kamer wordt gesproken over de vestigings plaatsen voor de nieuwe kern centrales, actie voeren op het Binnenhof. Op 8 mei begint in Borssele een vijfdaagse fiets tocht, die behalve langs Woensdrecht, Den Haag en Hilversum de deelnemers langs alle mogelijke vesti gingsplaatsen leidt. Over ac ties in de regio toonden ver schillende woordvoerders zich zaterdag erg zwijgzaam, 'om dat tegenwoordig ook de auto riteiten de krant lezen'. AMSTELVEEN (ANP) - In de haven van Rotterdam is don derdag een container met daarin ruim 2200 kilo hasj ter waarde van acht tot tien mil joen gulden gevonden. Dit heeft de politie zaterdag be kendgemaakt. De hasj vondst werd tot za terdag buiten de publiciteit gehouden in verband met het onderzoek naar de verdachten in deze zaak, aldus een politie woordvoerder van Amstel veen. Er werden in totaal vijf mensen aangehouden in ver- band met de hasjsmokkel: drie Amsterdammers en twee mensen uit Amstelveen. De politie kwam de hasj op het spoor nadat de container, waarin twee auto's vanuit Li banon naar Nederland ver voerd waren, was uitgeladen in Rotterdam. Toen een vork heftruckchauffeur de 'lege' container daarna wilde optil len wankelde de container. Daaruit bleek dat de container niet helemaal leeg kon zijn. Bij nader onderzoek vonden poli tie en douane de verdovende middelen. Omdat vermoed werd dat Amstelveners bij de hasjsmokkel betrokken zou den zijn geweest, werd een groot deel van het onderzoek in deze zaak overgeheveld naar de politie Amstelveen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG - PvdA-leider Joop den Uyl heeft gisteren voor de KRO-televisie zijn spijt betuigd over zijn opmer king dat christenen denken betere mensen zijn dan heide nen. Den Uyl: „Ik had nooit christenen in zijn algemeen heid moeten zeggen. Ik heb ze nu allemaal over een kam ge schoren. Dat had niet moeten gebeuren." De PvdA-voorman deed zijn uitspraak over de christenen eerste paasdag voor de IKON-radio. Mevrouw Winnie Mandela aan het hoofd van een begra fenisstoet. - fotoap DE Nederlandse gulden behoort tot de troetelmunt in de Euro- I pese toptien. De gulden is in het weekeinde met de Westduitse mark het hoogste opgewaardeerd: met drie procent. Daaruit mag j geconcludeerd worden dat de gulden het volste vertrouwen ge- niet van de internationale monetaire en financiële wereld. Het gasland Nederland profiteert weliswaar minder van de fors gedaalde olieprijzen en als gevolg daarvan van een dalende dol- larkoers dan onze Oosterbuur, maar Nederland is Duitsland in re- I vaiuatiepercentage, anders dan twee jaar geleden, toch gevolgd omdat minister Ruding van Financiën en bankpresident Duisen- Derg het vertrouwen in onze economie voldoende achten. \<n?e aaaPass'n9 van het Europese Monetaire Stelsel (EMS) is oor Nederland niet ongunstig. Voor de uitsluitend op export oraaende bedrijven zal er tijdelijk een nadeel zijn, maar de Ne- ®,n®e concurrentiepositie kan best tegen een duwtje. In een h e® betere markt en in een tijd van sterke loonmatiging heb- hct? lrer?ecLr''ven 'n de eers,e Plaats de eigen (winst)marges ver- Hr, 2' P investeringsmarkt zijn ze als gevolg daarvan onvol- ooende actief geweest. kan h f61 'nterna'i°nale vertrouwen in ons land zal toenemen, n„n. ij®®0 belangrijke factor zijn voor een verdere rentedaling, e Nederlandse economie is kennelijk volgens het buitenland ran *n °etrouwbaar, waarmee het buitenland tevens een goed Tm??1' toekent aan het beleid van het Nederlandse kabinet. gelijkertijd moet hierbij aangetekend worden, dat dit een zuiver wn?at0rli)ISC'1 raPPortc'jter' is, waarmee geen oordeel gegeven u/OrHt 1 1~'J "WV.11..W ywn wiuwi yvyovci i Innch v!IS over cle stancl van zaken met betrekking tot de werk- y 7 en andere in relatie tot de economie staande problemen. bet°? de_werk9ele9enheid zal de revaluatie eerder slechter dan zijn. °P7erkeliik mag heten dat de Europese ministers niet eerder rot valuta-aanpassingen zijn overgegaan. Ook bij vorige de- en revaluaties liep het EMS weken en zelfs maanden achter de markt I z<?dat speculanten er tijdig voor konden zorgen hun schaap- SL°b droge te krijgen. Óver forse speculaties is de afgelopen wa niets vernomen, maar dat de druk op de ketel plotseling goot was, mogen blijken uit het feit, dat 'of all places' Ootmar- um een weekeinde tot het financiële centrum van de wereld ge bombardeerd moest worden. JOHANNESBURG (UPI) - Mevrouw Winnie Mandela heeft zaterdag, de Verenigde Staten en Groot-Brittannië verantwoordelijk stellende voor blijvende apartheid, te gen 3.000 zwarten in Brandfort gezegd: „Wij zijn gekomen aan het einde van het hoofd stuk Praten - op u zal een be roep gedaan worden over te gaan tot handelen". Zij zei dat telkens wanneer een doodkist in de grond ver dween, de samenzweerders de 'Reagans' en de 'Thatchers' waren. Winnie Mandela was voor het eerst in acht jaar in Brandfort op 350 km ten zui den van Johannesburg sinds de opheffing van de beperking van haar bewegingsvrijheid op 21 december. „U bent de rechtmatige eigenaars van dit land. Rea gan en Thatcher financieren Pretoria om u te houden waar u bent", aldus Mandela op de begrafenis van een zwarte dis sident die in een gevecht met de politie was gedood. „De tijd is aangebroken om met dit soort redevoeringen op te hou den. Daarom ben ik naar u te ruggekeerd. Ieder van u is een gedisciplineerd soldaat van een eerbare beweging. Wij be horen toe aan het Afrikaans Nationaal Congres", zei ze. Mevrouw Mandela maakte duidelijk dat ze optrad als woordvoerster van het ANC, dat een guerrilla van 25 jaar oud tegen het blanke minder heidsbewind voert. Bij voortgaande onlusten en demonstraties in zwarte woongemeenschappen in Zuid-Afrika zijn dit weekend zeker acht zwarten omgeko men. Vijf slachtoffers verloren in de nacht van zaterdag op zondag het leven bij vergel dingsacties en overvallen van zwarte groepen op andere zwarten. Twee lijken, die niet te identificeren waren, werden aangetroffen bij Motherwell in de Oostelijke Kaapprovin cie. DISK (Dienst in de Industriële Samenleving vanwege de Ker ken) heeft de kerken in Neder land opgeroepen dinsdag 8 april om 5 voor 12 de noodklok te luiden. Daarmee wordt ge protesteerd tegen de voorstel len van staatssecretaris L. de Graaf van Sociale Zaken en Werkgelegenheid ter herzie ning van het stelsel van so ciale zekerheid. De Tweede Kamer begint deze week het debat over deze voorstellen. DE Partij voor Socialisme en Ontwapening PSO zal toch niet meedoen aan de komende Kamerverkiezingen. Het be stuur van de PSO heeft daar toe besloten na het terugtre den van Fred van der Spek als lijsttrekker. Van der Spek haakte zaterdag af toen de partij op een bijeenkomst in Roermond tegen zijn wil vol hardde in het royement van aan aantal leden. BELFAST (RTR/AFP/DPA) - De politie in Noord-Ierland heeft de nacht van zaterdag op zondag met plastic kogels geschoten op militante protestanten die woningen van politie-officieren met brandbommen bestookten. Bij een inval in het hoofdkwartier van een 'loyalistische' paramilitaire groep, die volgens de politie het geweld over de gehele door Londen bestuurde provincie wil verspreiden, werden documenten over de aanslagen in beslag genomen. Voorts werden zaterdag bij een bomaanslag op een pub in het centrum van Belfast vier mensen, deels ernstig, gewond. De plegers van de aanslag hebben zich niet bekend ge maakt. Protestantse betogers wierpen zaterdagavond en - nacht opnieuw stenen en brandbommen naar woningen van politiemensen van het 'Royal Ulster Constabulary' (RUC). Twee huizen gingen in vlammen op. Ook woningen van Noordierse katholieken waren het doel van geweldda digheden. In verband daarmee zijn zes verdachten aangehou den. Het geweld en de protesten, die zich al de hele afgelopen week voordeden, zijn gericht tegen het vorig jaar november getekende akkoord over Ul ster van Groot-Brittannië en de Ierse republiek. De over eenkomst, die Dublin grotere zeggenschap geeft in de door Londen bestuurde provincie, wordt door de Noordierse pro testanten gezien als stap naar eenwording met de Ierse repu bliek. De voor 90 procent uit pro testanten gevormde Noord ierse politiemacht RUC, die steeds gold als verdediger van de belangen van de protes tantse meerderheid, is bij de protesten de afgelopen tijd zelf het mikpunt geworden van militante protestanten. Groot-Brittannië heeft zon dag de wens geuit de bespre kingen met de Noordierse pro testantse tegenstanders van het akkoord met Dublin voort te zetten. „We wijken niet voor geweld en terrorisme", rea geerde de Britse minister voor Noord-Ierland, Tom King, zondag voor de Britse tv op het geweld van de afgelopen week. LISSABON (REUTER) - De Angolese luchtmacht heeft donder dag een Zuidafrikaans transportvliegtuig neergeschoten terwijl het met twee andere toestellen bezig was voor de guerrillabewe ging UNITA goederen af te werpen boven de Centraalangolese provincie Bie. In een communiqué van het Angolese ministerie van defensie, dat door het Angolese persbureau ANGOP Is weergegeven, staat dat een tweede toestel geraakt is. Het ging om Hercules C-130's. Bijzonderheden over het lot van de inzit tenden van de Zuidafrikaanse vliegtuig ontbreken. Angola be schuldigt Zuid-Afrika er van steun te verlenen aan de rechts georiënteerde UNITA (nationale unie voor de totale onafhanke lijkheid van Angola) die al sinds de onafhankelijkheid van An gola van Portugal in 1975 het links georiënteerde bewind in Luanda bestrijdt. Een woordvoerder van het Zuidafrikaanse le ger heeft het Angolese bericht tegengesproken. NEW DELHI (DPA) - Extremistische Sikhs hebben zaterdag een overval gepleegd op het gerechtsgebouw van Jalandhar, in de noordwestelijke deelstaat Punjab, waarbij zeker vijf politie mannen om het leven zijn gekomen. Een Sikh, die terechtstond wegens terroristische acties, werd bevrijd. Volgens het Indische persbureau UNI konden de onbekende daders ontsnappen. Vrij dag hadden extremisten in drie districten in Punjab acht men sen op straat doodgeschoten en nog eens acht zwaar verwond. Sinds vorig jaar oktober zijn in het onrustige Punjab, waar de Sikhs strijden voor een onafhankelijke staat, circa 580 mensen het slachtoffer van het extremistische geweld geworden. SEOUL (RTR) - Door het exploderen van een brandstoftank op een Amerikaanse luchtmachtbasis in Zuid-Korea zijn zaterdag veertien mensen gedood en twaalf gewond geraakt, zo heeft een Amerikaanse militaire woordvoerder bekendgemaakt. Na de explosie in Osan, ten zuiden van Seoul, vatte de tank vlam. Het duurde verscheidene uren voordat de brand onder controle werd gebracht. De woordvoerder kon de slachtoffers niet onmiddellijk identificeren, maar de meesten zijn Koreanen. BIRMINGHAM (RTR) - De Britse conservatieve partij van pre mier Margaret Thatcher heeft haar eerste zwarte kandidaat voor een Lagerhuiszetel gekozen. Dit heeft de partij zaterdag in Birmingham meegedeeld. John Taylor, een advocaat, zal mee doen voor het kiesdistrict dat Handsworth, een deel van Bir mingham, omvat, waar zich vorig jaar ernstige onlusten voorde den. LOS ANGELES (RTR) - De politie van Los Angeles heeft zater dag bekendgemaakt dat zij vrijdagavond de grootste cocaïne vangst uit de geschiedenis van Californië heeft gedaan. Zij legde beslag op 770 kilo met een geschatte handelswaarde van 500 mil joen dollar. De 1,3 meter hoge stapels met bundeltjes en 730.000 dollar in baar geld die tegelijkertijd geconfisqueerd werden, werden op een persconferentie op het hoofdcommissariaat ge toond. De politie en de Federale Drugsbestrijding in Washington zeiden dat gevoegd bij de record-cocaïnevangst eerder in de week aan gene zijde van de grens in Tijuana, de drugshandel een zware deuk had bezorgd. Dinsdagavond legden de Mexicanen beslag op 1,2 ton cocaïne bestemd voor de Verenigde Staten. Aan de grens was nooit zoveel geconfisqueerd. VALENCE (AFP) - Een busongeluk in Zuid-Frankrijk heeft za terdagavond laat het leven gekost aan twee van de inzittenden. Zeven personen raakten zwaar gewond en acht inzittenden lie pen lichtere verwondingen op. Aanvankelijk werd meegedeeld dat er 47 gewonden waren. De inzittenden van de Belgische bus zijn allen uit de buurt van de Franse plaats Metz afkomstig, al dus de politie. De bus had volgens de politie Belgisch kenteken. Het voertuig raakte door nog onopgehelderde oorzaak ter hoogte van Saint-Paul-Trois-Chateaux (Drome) van de weg en kan telde in de berm. WENEN (DPA) - De conservatieve Oostenrijkse Volkspartij (OVP) heeft zaterdag bevestigd dat de omstreden Kurt Wald- heim haar kandidaat voor de presidentsverkiezingen van 4 mei blijft. Voorzitter Alois Mock van de Osterreichische Volkspartei verklaarde zaterdag tijdens een partijcongres met verwijzing naar de beschuldigingen over het oorlogsverleden van de oud- VN-secretaris-generaal 'dat geen nog zo smadelijke campagne uit binnen- en buitenland de Volkspartij er vanaf kan brengen haar kandidaat te laten vallen'. Om het terugtreden van de om streden kandidaat was in diverse westerse media gevraagd 'in het belang van Oostenrijk'. Waldheim heeft in een verkiezings- publikatie verklaard er geen bezwaar tegen te hebben dat Israel toegang krijgt tot VN-dossiers over oorlogsmisdaden, omdat hij niets te verbergen heeft. ATHENE (UPI) - In Iran is zondag een vrouw gestenigd nadat een islamitische rechtbank haar had schuldig bevonden aan overspel en het met haar minnaar beramen van moord op haar echtgenoot. Dit heeft de Iraanse krant 'Kayhan' gemeld. De ste niging vond plaats op het terrein van het politiebureau van Qom. De man met wie Tahireh Naqi overspel had gespeeld werd zondagochtend in het openbaar opgehangen. TRIPOLI (RTR/UPI) - De Libanese vrouw die verdacht wordt van de bomaanslag eerder deze week op het Amerikaanse TWA- vliegtuig heeft zaterdag elke betrokkenheid bij de aanslag van de hand gewezen. Bij de explosie kwamen vier mensen om het leven. De gehandicapte vrouw, May Elias Mansour, omschreef de aanslag als wreed. „Ik heb niets met het incident te maken en weet er niets van", aldus de 30-jarige vrouw op een inderhaast in Tripoli bijeengeroepen persconferentie in het hoofdkwartier van de Libanese Syrische Nationale Socialistische partij (SNSP). Mansour gaf wel toe dat ze actief was in de SNSP en betrokken is geweest bij 'operaties' tegen Israël en de christelijke militie in Libanon. VANDAAG/ Zon op: 07.01. Zon onder: 20.23. Maan op: 06.49. Maan on der: 18.26. MORGEN/ Zon op: 06.59. Zon onder: 20.25. Maan op: 07.00 Maan onder: 19:40. VANDAAG/ Bath: 03.10-15.34. Hansweerl: 02.51-1519. Terneuzen: 02.13-14 .39 Vlissingen: 01.53-14.17. Wemeldinge: 03.28-15 50. MOR GEN/ Bath: 03.50-16.12. Hansweert: 03.32-15.56. Terneuzen. 02.50-15 .13. Vlissingen: 02.31-14.52. Wemeldinge: 04.10-16.30. (ADVERTENTIE) Nóóhpieerzo'n winter Nationaal Isolatie Programma

de Stem | 1986 | | pagina 3