MET CAMPAGNETREIN EN STADSWANDELINGEN Ing. Engelsma hervat werk bouwvereniging Zuidlandschool wint voetbaltoernooi Veel op geroepenen lieten verstek gaan in Terneuzen Oudervereniging stuurt boze brief Zulke knappe Zwitsers koopt u alleen bij BALLY tSCHAP ilJE .UIS WOENSDAG 2 APRIL 1986 VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND 3 NIEUWE BEWONERSGROEP ACTIEF Activiteiten in Zeeland Verrassing Plaatselijk nieuws Sluiskil Terneuzen Koningsbolling Ons Genoegen of Switzerland KANTONRECHTER BEHANDELT MAAR PAAR ZAKEN Te hard Surf ruilbeurs in Breskens Kikvorsch Mode in Kloosterzande Nieuwe showroom Caravancentrum Willy Vermeulen UIT HET ZAKENLEVEN Fierens heeft Hutschenreuther AnneMarel Terneuzen blijkt een succes Alberdo presenteert doorlopende shows A55 waterschap Het Vri|e |r voldoening aan het Vaterstaatswet 1900, ingang van 4 april Jan de gemeente Ter- Ij ter inzage ligt: an verandering in het |ente Terneuzen, sec ehoeve van de verbe- ke bermsloot van de pr te Biervliet; lente Terneuzen, sec- Ie van de verbetering Imsloot van de Kruis- "Biervliet; legger betreffende ge- pt de gelegenheid om nen en om eventuele fide van de genoemde bij het dagelijks be- 3rouwerijstraat 18 te Van een onzer verslaggevers, OOSTBURG - De oudervere niging van de rk basisschool St. Bavo in Oostburg heeft een boze brief naar staatssecreta ris Van Leijenhorst gestuurd. In de brief uit de vereniging zijn verontwaardiging over de voorgenomen wijziging in de formatieregeling op de basis scholen. Zoals bekend moeten in de komende tijd een kleine 1400 leerkrachten afvloeien in het kader van de bezuinigingen. De Oostburgse ouders maken zich in dit verband zeer be zorgd over de kwaliteit van het onderwijs als deze maatre gelen worden doorgevoerd. De staatssecretaris wordt er op gewezen dat voor een goede individuele begeleiding van een leerling zowel de groeps grootte als een gemotiveerde leerkracht het belangrijkste zijn. „Indien de voorgestelde wij ziging in het formatiebesluit wordt uitgevoerd, komen er minder leerkrachten beschik baar voor meer leerlingen", zo stelt de Oostburgse oudervere niging. Volgens de ouders zijn de maatregelen ook niet bevor derlijk voor de zo broodnodige rust aan het onderwijsfront. „Directies en schoolteams, hierin gesteund door de ouders, willen niets liever dan kwalitatief goed onderwijs ge ven. Zij worden in dit streven door de steeds wisselende eisen van het ministerie van onderwijs en wetenschappen hiervan weerhouden", zo staat in de brief te lezen. De geld verslindende verbouwings operaties (onder meer nodig door de invoering van de nieuwe wet op het basisonder wijs) worden gelaakt. De oudervereniging vindt dat dit geld beter besteed zou kunnen worden aan de uitbreiding van de formatieregeling. De vereniging komt met de brief aan de staatssecretaris bewust in de publiciteit 'in de hoop andere oudervereniging c.q. -raden te kunnen bewegen ons voorbeeld te volgen en zo de staatssecretaris onder een lawine van protest te bedel ven'. Milieubeweging houdt weer zure regen-week Van een onzer verslaggeefsters TERNEUZEN/BREDA - De particuliere mi lieubeweging in Nederland maakt zich mo menteel op voor de derde internationale zure regen-week, van 19 tot 26 april. Een campagnetrein, stads- en boswandelingen en bijeenkomsten met een voorlichtend karakter zijn de voornaamste elementen. Hoewel juist deze week de introductie van loodvrije ben zine aanzienlijk is vergemak kelijkt, blijft de verzuring in Nederland en de verdere geïn dustrialiseerde wereld voorlo pig onbetwist koploper op de ranglijst van milieuproble men. De gezamenlijke milieu bewegingen, gesteund door het ministerie van Milieubeheer, hebben daarom in vele plaat sen in Nederland acties ge pland. Op de startdatum 19 april voert de 'zure regentrein' mi nisters, kamerleden en pers langs aangetaste bossen en steden. Tijdens de rit bieden de milieu-organisaties de be windslieden een manifest aan, waarin zij hun ideeën over de oplossingen van het zure re genprobleem uiteenzetten. Op dertien stations in Ne derland worden treinreizigers voorgelicht over de voordelen van openbaar vervoer boven de auto. In de campagne zijn dertien grote stations opgeno men, waaronder Breda, Mid delburg en Goes. Volgens de milieugroepen is het gebruik van openbaar vervoer milieu vriendelijker dan het gebruik van eigen auto's. En door veel- vuldiger gebruik van open baar vervoer in plaats van auto's wordt energie bespaard, f Om de schade door zure re gen aan gebouwen te laten zien, worden in tal van plaat sen stadswandelingen gehou den. Rondleidingen door ste den vinden in Zeeland plaats in Hulst en Zierikzee. In Zee land worden geen rondleidin gen door bossen gehouden, omdat er geen waarneembare schade is door zure regen. Dit komt onder andere doordat de ieeste Zeeuwse bossen op alkhoudende grond staan, wat als een soort buffer werkt tegen neerdalend zuur. TERNEUZEN - Ing. H. Engelsma heeft gisterochtend z'n werk als directeur van de Woningbouwvereniging Terneuzen hervat, nadat hij vorige week dinsdag bij het begin van de bezetting van het hoofdkantoor door het personeel de toegang was ont zegd. Ook het hoofd bewonersza ken, A. Trapman, heeft zijn functie weer op zich genomen. Dat gebeurde in beide geval len na overleg met organisa tie-adviseur F. van Eindho ven, die sinds eind vorige week - na het door bestuur en bonden bereikte akkoord - een onderzoek instelt naar een permanente oplossing voor de structurele moeilijkheden bij de bouwvereniging. Volgens Engelsma zou zijn (tijdelijke?) terugkeer voor geen enkele wanklank hebben gezorgd. „Nee hoor, ik ben ge woon aan de slag gegaan en van enig onvertogen woord is Stadswandelingen: Zierikzee: onder leiding van een gids wordt aan scholie ren de schade door zure re gen aan gebouwen getoond. Hulst: gedurende de zure re- genweek wordt onder lei ding van een gids de schade aan gebouwen en begroeiing getoond. Andere activiteiten: Walcheren: op 26 april een excursie in de duinen van Oranjezon, waar de schade in duingebieden bekeken kan worden Terneuzen: van 19 tot en met 26 april een tentoonstelling over de oorzaken en gevol gen van zure regen. In het gebouw van de Wereldwin kel aan de Walstraat 7 Middelburg: op 22 april een discussie-avond over de zure regen, met name aan dacht voor de veroorzakers. In de provinciale biblio theek, aanvang 19.30 uur Van onze correspondent TERNEUZEN - Achttien schoolteams bekampten el kaar gisteren op de Zuider- sportvelden te Terneuzen. De inzet was de deelname aan het kampioenschap schoolveldvoetbal van Zee land, dat 7 mei zal worden gespeeld in Tholen. De Zuid landschool, die zich na af loop van het toernooi win naar mocht noemen, zal hierbij Terneuzen vertegen woordigen. Om half negen kwam een vertegenwoordiger van de gemeente Terneuzen het verlossende woord spreken. Ondanks de hevige regenval van de afgelopen pasen wa ren de velden redelijk be speelbaar en kon het toer nooi gewoon doorgang vin den. De achttien ploegen waren onderverdeeld in vier poules. Allereerst werden in de ochtenduren de poule wedstrijden afgewerkt. De nummers een en twee van iedere poule gingen over naar de kruis wedstrijden. In poule A waren dit de ploe gen van: Op Weg en De Hil- le, in poule B de Stelle en de St. Antonius school, In poule C. de Triangel en de Meer paal en poule D. de Zuid landschool en de Maatjes. De winnaars van de kruiswed- Willem Beukelsz uit Biervliet tegen De Wegwijzer uit Hoek. - foto oe stem cor j de boer strijden gingen over naar de halve finale. De winnaars en de verliezers van deze halve finale speelden respectieve lijk om de eerste en de twee de, de derde en de vierde plaats. Tussenstanden: Op weg- St. Antonius 2-1, De Stelle- Meerpaal 5-0, de Triangel- Maatjes 1-1, de Maatjes win naar na strafschoppen. Zuidland school-de Hille 5-0, Op Weg-De Stelle, Maatjes- Zuidland school 1-0. In de fi nale kwamen tegen elkaar uit de ploegen van de Zuid- land School en het team van de Stelle. De Stelle die alle voorgaande wedstrijden als winnaar uit de bus gekomen was, werd door het team van de Zuidland school al snel op een 1-0 achterstand ge bracht. Het team van De Stelle bleek mede door de vermoeienissen van het toernooi hier geen verande ring meer in te kunnen brengen. Hiermee werd de Zuidland school winnaar van een sportief toernooi, dat georganiseerd werd door de subcommissie veldvoet- bal, en geleid werd door Hans Radt en Cees de Rijke. Einduitslag: 1. Zuidland school 2. De Stelle, 3. de Maatjes (Biervliet), 4. Op Weg (Hoek). dinsdag 22 april een verkeers maatregelenpakket, waarin wordt aangegeven welke bij drage de gemeenten kunnen leveren aan vermindering van de verzuring. Dat kan bijvoor beeld door in de binnensteden minder auto's toe te laten, goede voorzieningen te treffen voor fietsers en het openbaar vervoer uit te breiden. 1 De NS heeft voor mensen, ■die deelnemen aan een stads- of boswandeling, nog een ver gassing in petto. Koopt men een enkeltje voor de trein naar de plaats van excursie, dan krijgt men van de excursielei der een terugreisbiljet. Dit geldt echter niet voor alle plaatsen. Informeer eerst bij het betreffende NS-station. Alle gemeenten krijgen Bingo - Het comité 'Sluiskil houdt je toren staande' ver zorgt zaterdag 5 april een bin go-avond in het Gildehuis, aanvang 20.00 uur. Soos - De soos voor alleen staanden Altern houdt zater dag 5 april een ontspannings avond in Sas van Gent in zaal De Speye. De avond begint om acht uur en wordt muzikaal opgeluisterd door De Maca- tors. Van onze correspondent SAS VAN GENT - De in 1946 opgerichte bolclub Ons Genoe gen uit Sas van Gent bestond in januari 40 jaar. De viering wordt op een nog nader te be palen datum gehouden. Ons Genoegen hield haar 40e ko ningsbolling. Voor de bolling werd aan de leden een over zicht gegeven over het reilen zeilen van de club vorig jaar. Na de rondvraag werd via loting vastgesteld welke spe lers tegen elkaar in het krijt moesten treden en begon met de spannende strijd voor de koningstitel. De bolwedstrijd die om 15.0 uur begon, kreeg een onderbreking voor een maaltijd en om 21.00 uur was de koning bekend. Uitslag: koning: R. Warrens (voor de vierde keer); prins: Th. de Caluwé; 3. Joh. Moel- ker, 4. Rob Hemelsoet. Na de prijsuitreiking bleef men ge zellig samen. (ADVERTENTIE) Breda Grote Markt 5 Van onze correspondent «NEUZEN - Of velen de iproep van het Openbaar Mi- 'sterie om gisteren voor het ntongerecht te Terneuzen te 'erschijnen ais een 1 april grap hebben beschouwd, valt niet te bewijzen. Wel dat, ge zien de opkomst, weinigen daaraan gevolg gaven. Wie wel verscheen, was F. van K. uit Zuiddorpe, die zich na de handeling van zijn (aange- iouden) zaak wat teleurge- iteld voelde en er kennelijk uen gunstiger resultaat van had verwacht. Van K. was 11 november 1984 op rijksweg N60 onder Hulst staande gehouden, toen hij daar reed met een perso nenauto, waaraan nogal wat "flankeerde en hij bovendien en verlopen rijbewijs op zak had. In een eerdere zitting had verklaard dat de politie zou gezegd hebben dat hij voor het met meer geldige rijbewijs een ri°? I n verwachten, maar nat de rest wel zou meevallen "is hij voor het voertuig een gioopbewijs zou ondertekenen, tiaar mee zou het dan zijn af gelopen. Aan de hand van die Verklaring hield kantonrech- ter mr. H. de Mul de zaak in dertijd aan om de verbalisan ten te horen. Die waren gisteren als ge tuigen opgeroepen. Beiden verklaarden dat iets dergelijks door hen niet gezegd was. Dan kan ook niet, aldus een wacht meester van de rijkspolitie van de groep Hulst. „Dan zou ik op de stoel van de officier van justitie gaan zitten". Uit verdere behandeling kwam aan het licht dat Van K. het toch wel iets verkeerd had be grepen. Officier van justitie mr. A. Maan twijfelde er niet aan dat dergelijke toezeggin gen door de politie gedaan worden. Dat zou ook kunnen inhouden een oneigenlijk dwangmiddel om een auto te laten slopen. Overtuigd van het feit dat het vehikel waarmee hij die dag over de rijksweg reed aan het verkeer moest worden ont trokken, was hij wel. Aange tast door roest, een gat in de bodem vlak bij de bestuur dersplaats en een losliggende accu aanleunend tegen de ven tilator van de koeling en ver der een achterwiel alleen nog vastgehouden door de vering, noemde hij een gevaar op de weg. Hij eiste dan ook een to tale boete van 305 gulden. Mr. de Mul vonniste conform deze eis. „Ongelooflijk hard", kreeg W. van O. uit Philippine van de kantonrechter te horen. „U kunt dan wel vlug thuis willen zijn, maar het zou in zo'n geval ook wel eens kunnen zijn dat u niet meer thuis kwam". Van O. was gesnapt toen hij 17 ja nuari van het vorig jaar met zijn personenauto met een snelheid van 170 kilometer op rijksweg 252 nabij Sas van Gent raasde. Eis en uitspraak 430 gulden. „De openbare weg is geen race- of testbaan", zo kreeg de Westdorpenaar E. de B, van mr. Maan te horen. De B. was 14 juli 1985 bekeurd toen hij met zijn motorrijwiel over de Verbindingsweg te Terneuzen reed op het voor hem linker weggedeelte. Tegenover de po litie had hij verklaard bezig te zijn een nog nieuw voertug uit te testen hoe dat zich bij hoge snelheid in een bocht gedroeg. De B. ontkende dit, maar mr. Maan zei dat de politie niet zo maar iets neerschrijft wat die niet duidelijk gezien of ge hoord heeft. Eis en uitspraak 60 gulden. Omdat zijn vader het niet nodig vond een verzekering af te sluiten, had D.K. uit Ter neuzen het dan ook maar niet gedaan. Dat kwam hem wel op een proces verbaal te staan toen hij in de Nieuwstraat in zijn woonplaats 24 augustus van het vorig jaar tegen de lamp liep. Zowel de officier van justitie als de kantonrech ter was het niet met de vader eens en het kwam K. dan ook op een boete van 400 gulden te staan plus een voorwaarde lijke rijontzegging van vier maanden met een proeftijd van twee jaar. Diezelfde straf kreeg ook A.M. uit Hoek opgelegd. Ook hij had met zijn personenauto gereden zonder te zijn verze kerd over de Noordstraat te Terneuzen 18 januari 1985. R.K. uit Terneuzen vond het 17 april van het vorig jaar, toen hij met zijn personenauto over de rijksweg nabij Sas van Gent reed, niet nodig om zijn lichten te ontsteken omdat het maar een beetje mistig was. De politie dacht daar anders over en slingerde hem op de bon. „Er was een zicht van on geveer 75 meter en dat is voor mijn gevoel geen dichte mist", zo verweerde K. zich gisteren. Eis en uitspraak 130 gulden. geen sprake geweest. Integen deel, iedereen groette me zelfs vriendelijk toen ik binnen kwam". Overigens hangt het van de uiteindelijke adviezen van Van Eindhoven af, of de hui dige directeur in zijn functie gehandhaafd blijft. Mocht deze topman van de NCIV (Nederlands Christelijk Insti tuut voor Volkshuisvesting) hierover positief zijn, dan kunnen de vier bij het conflict betrokken vakbonden nog roet in het eten gooien. Hoewel deze officieel akkoord zijn ge gaan dat de adviezen van Van Eindhoven voor alle partijen bindend zullen zijn, hebben ze er officieus geen geheim van gemaakt alles in het werk te zullen stellen om een perma nente terugkeer van Engelsma en Trapman te verhinderen. Inmiddels heeft zich ook weer een nieuwe bewoners- groep gepresenteerd. Naast de vijf 'officiële' huurderscom missies bestaat er sinds kort nu ook de 'bewonersbelangen groep Peter van Anrooylaan- hoogbouw'. Deze flatgebou wen vallen officieel onder de bewonerscommissie Oude- landse Hoeve, maar de nieuwe groep heeft laten niet met deze commissie te willen samen werken. „Het gaat bij de Peter van Anrooy-flats om specifieke problemen, die niet in de rest van de buurt spelen", zo laat de belangengroep in een giste ren uitgegeven verklaring we ten. „En daarbij komt dat we, ondanks deze al jaren sle pende problemen, nog nooit iets van deze bewonerscom missie Oudelandse Hoeve heb ben gehoord". Hoewel de nieuwe groep zich al enkele maanden aan het bestuur van de woning bouwvereniging probeert te 'verkopen', is de reactie van die kant maar lauw. Herhaal delijk werd een gesprek ge weigerd en pas sinds gisteren heeft men de toezegging los kunnen krijgen, dat er begin volgende week een onderhoud kan worden gearrangeerd tus sen bestuur, de nieuwe groep en de bewonerscommissie Oudelandse Hoeve. BRESKENS - In een visres taurant is de handtas van me vrouw H. E. uit Keulen ont vreemd. In de tas bevond zich een portemonnee, een paspoort en een fotocamera. CADZAND - In de wijk de Brabander is in de nacht van maandag op dinsdag een cas setterecorder ter waarde van duizend gulden ontvreemd uit de auto van de daar wonende J.D. Uit twee andere auto's werd eveneens een radio ont vreemd en uit een andere auto wordt niets vermist. Een vierde inbraak werd gepleegd uit de auto van J.A. uit St. Lambert in België. Hieruit werd een radio ontvreemd ter waarde van ƒ600. In alle geval len was een zij ruitje vernield. CADZAND - In de wijk De Brabander verleende H. F. uit Kaart geen voorrang aan P. D. uit Oudechem. Er was mate riële schade. CADZAND - Op Boulevard De Wielingen is ingebroken in de auto van M. A. uit Aken. Deze auto stond geparkeerd op de parkeerplaats. Uit de auto is een aantal papieren ont vreemd. GROEDE - Bij de Delta-wer ken zijn een aantal explosie ven gevonden. Het betreffen twintig mortiergranaten en enige handgranaten. De mijn- opruimingsdienst heeft de ex plosieven opgeruimd. IJZENDIJKE - Op de kruising rijksweg 7-Hofstedestraat is J. D. uit Biervliet aangereden door T. R. uit Gladbach. De aanrijding ontstond toen D. voordat hij linksaf sloeg moest stoppen voor tegenliggers. R. bemerkte dit te laat, begon te remmen en slipte over het natte wegdek. IJZENDIJKZE - In het zomer huisje van M.L. te IJzendijke is ingebroken door een raam te forceren. Er worden twee draagbare tv's, en een radio cassetterecorder ter waarde van enige duizenden guldens vermist. OOSTBURG - In de Oude Ha ven reed een vrachtauto, be stuurd door J.C. uit Nieuw- land achter op de personen auto van M.W. uit Middelburg. Laatst genoemde moest plot seling remmen voor een over stekende hond. ZAAMSLAG - Bij een inbraak in de woning van P. K. aan de Terneuzensestraat is in de nacht van maandag op dins dag voor een bedrag van onge veer duizend gulden aan con tanten en sieraden gestolen. De diefstal werd gepleegd toen de bewoners een verdieping hoger lagen te slapen. Men was binnengedrongen door het vernielen van een ruit aan de achterzijde van de woning. BRESKENS - Windsurfcen- trum Matour in Breskens houdt op 5 april een surfruil- beurs. Die wordt gehouden op Deltahoek la, in een grote loods. Mensen die materiaal voor deze beurs hebben, kunnen dit al vanaf vrijdagmiddag bren gen tot 18.00 uur. Op zaterdag morgen kan dat gebeuren tus sen 9.00 en 10.00 uur. De sur- fruilbeurs is aansluitend open tot 18.00 uur. Windsurfcentrum Matour houdt op 5 april tegelijkertijd 'open huis' met onder meer shows van surfkleding. KLOOSTERZANDE - Waar voorheen het Speelgoedpaleis in Kloosterzande was geves tigd, heeft nu 'Kikvorsch Mo de' een tweede zaak ingericht. Kikvorsch Mode was al een bekende naam in Hulst met een vlotte collectie vrijetijds mode voor jong en oud. Op de Hulsterweg 37 in Klooster zande is dezelfde modieuze en betaalbare collectie aanwezig, uitgebreid met leuke kin derkleding. „Wat wij brengen is vlotte mode voor de middenmoot", zegt de eigenaar. „Ik geloof wel dat we in dat opzicht aan een duidelijke behoefte vol doen. Ik denk er ook hard over om de collectie uit te breiden, wanneer die vraag zich voor doet". Kikvorsch Mode voert mer ken als Clarissen, Caros, Crac ker, Canou en Kikvorsch. Men heeft bovendien supersterke werkbroeken. SINT JANSTEEN - Caravan centrum/rijschool Willy Ver meulen in Sint Jansteen be schikt over een grote show room waarin de belangrijkste types Dethieff's-caravans kunnen worden getoond. Het bedrijf is alleenvertegenwoor diger van deze caravans voor Zeeuwsch-Vlaanderen, Wal cheren en de Bevelanden. Bij al deze caravans wordt een vaste wegligging en een grote sta-hoogte gegaran deerd. Voor het interieur zijn de meest moderne materialen gebruikt en de constructie en afwerking zijn hoogwaardig. OOSTBURG - Bij Geschen kenhuis Fierens is een speciale hoek ingericht van de Duitse porseleinfabrikant Hutschen reuther, die sinds 1814 een we reldbekendheid geniet op het gebied van porselein en glas werk: Maakte Hutschenreuther vroeger slechts klassieke mo dellen, sinds tien jaar ver vaardigd het bedrijf ook ser viesgoed met een moderne nieuwe lijn. Tegenwoordig werkt Hutschenreuther in sa menwerking met de Franse ontwerpers zoals Pierre Car- din, Karl Lagerf ield in samen werking met het huis Chloé en Léonard. De serviezen hebben nu de krachtige, speelse ma nier van de Fransen. De firma Fierens is thans de enige in Zuidwest-Nederland met een Hutschenreutheraf- deling. Iedereen die vrijblij vend een kijkje wil gaan ne men in deze nieuwe afdeling is welkom. De eerste weken kan men bovendien profiteren van speciale aanbiedingen. TERNEUZEN - AnneMarel, al jarenlang in de modewereld een bekende naam als inkoop organisatie, manifesteert zich nu ook onder deze naam als modehuis. In Assen en Haar lem heeft men 'pilotshops' ge vestigd om te peilen hoe de winkelformule bij het publiek zou aanslaan en ie bleek een succes. De onlangs geopende vestiging in Terneuzen is de zevende. Met een beetje goede wil zullen er in de loop van de komende tweeëneenhalf jaar nog meer volgen. AnneMarel is gevestigd Noordstraat 51 (voorheen de familiezaak maison Désiré). Eigenaar J. Boerbooms junior is nog niet helemaal bekomen van de reacties sinds de ope ning tot nu toe. „Overweldi gend", zegt hij, „de belangstel ling is overstelpend. Ik zie het dan ook helemaal zitten met deze zaak". AnneMarel staat voor een formule, die bestaat uit een landelijke huisstijl, een iden tieke wijze van advertentie presentatie en een gezamen lijke inkoop van zo'n veertig ondernemers. Hoofdlabel van de collectie is AnneMarel, met pittige mo dellen, prachtige kleuren en onderling uitstekend te combi neren. Alle internationale mo delijnen van dit moment zijn vertegenwoordigd met volop keus in alle maten. Voor de jeugd is een aparte boetiek. AnneMarel Terneuzen is op maandagochtend gesloten. Van dinsdag tot en met zater dag open van 9.30 uur-18.00 uur. Op vrijdag tot 21.00 uur. HULST - Alberdo (jonge he ren- en jongenskleding vanaf acht jaar) en Bambus (dames- en meisjesmode vanaf acht jaar) in Hulst en Terneuzen presenteren hun voorjaarscol lecties in hun diverse zaken. Alberdo brengt modellen uit de collecties van Van Gils, J.S., Moustache, Ball, Bergeire Di Cania etc. Bambus onder meer Andres, She, In-wear, Ema- nuele, Mayon, Swinger, Mati- nique, Panmo, Long Don. De shows worden gehouden in Hulst op 5 april van 13.00- 17.00 uur en op 6 april van 14.00-18.00 uur. In Terneuzen op 4 april van 19.00-21.00 uur, op 5 april van 13.00-17.00 uur. Beide ken doen mee aan de paasa.-tie die inhoudt dat iedereen die 25 gulden besteedt een waardebon van 2,50 krijgt. De actie loopt tot en met 6 april. De bonnen zijn geldig tot en met 30 juni.

de Stem | 1986 | | pagina 13