ZOGEZEGD Een stil besluit DEN AOS ZEELAND Pastoors 'nooit goed' IREDA *ptee de Sc/taoféae STURMACHTIG iers Zeeuwse Babbels tijACMA VAN ZEELAND jgen: Gerechtigheid Plaatselijk nieuws Axel Vogelwaarde Koewacht Nog dit jaar Vrouwenhuis Z-Vlaanderen r.k. kerkdiensten pastoriediensten ZATERDAG 29 MAART 1986 T6 PAGINA ZEELAND 5 ig van het Ameri- de gehele wereld Itro-technische in- ebedrijf te Breda ïdstof-injektiepom- Itro-tril motoren ge- )ie uitgebreid wor- 3bied van hydrauli- idelen industrie. svuld met enige ja- en/of Bemetel-op- bn verricht in 2 ploe- van 16% wordt be- irden, waarover wij u pformeren. Éaarne tegemoet ge len van IB AC B.V. rtieijdenseweg 169 125 BJ BREDA '6 - 879310 lidden- en kleinbedrijf Ir, maar vooral ook op Jrdt men geconfron- ïkter, die een beroep ebied. L<g ntenpakket zoekt Lenhage conlact met tren ervaring hogen in de i team hecht ACMA het gebied van het len. poort toetreding tot de |tie kunt u zich richten tot heer H. F. J.M. Franken, 37 respectievelijk GB Eindhoven, Beekman, bon 070-244064 i Mevrouw E. Maris- J. de Vries: neigin- Koster: van ver.gen... DE verkiezingen klinken nog een beetje na in deze rubriek. Of is het voorpret? Uiteindelijk worden we in mei weer in het stemhokje verwacht. Hoe dan ook. onze aantekeningen brachten opnieuw enkele woordenwisselingen aan het licht, die tot nu toe aan de aandacht ontsnapten, maar beter ver dienen. Zogezegd: Dat Lubbers een grote invloed op Nijpels en de VVD heeft is algemeen bekend. Het voorbeeld van de CDA-leidsman doet volgen. In de commissie financiën te Oostburg werd tijdens een kwestie het standpunt van WD-er A. Roosendaal ge vraagd. „Die is tegen", riep G. van Schaick (CDA), terwijl uit de opmerkingen van de liberaal toch viel op te maken dat hij voor was. „Het gaat hier al net zo toe als in het parlement", was dan ook de conclusie van J. de Vries (PvdA). „Van Schaick krijgt al net zulke neigingen als Lubbers, hij wil ook de stem van de VVD bepalen". Gedeputeerde E. Maris-Koster was onlangs, met nog enkele toderen, te laat op de bijeenkomst in Sas van Gent, waar de nieuwbakken WD-minister Rudolf de Korte sprak. Deze onderbrak beleefd zijn toespraak om de laatkomers te be groeten. Uit zijn woorden werd niet duidelijk of hij zijn pro minente Zeeuwse partijgenote eigenlijk wel kent: „Wie van zover komt, is altijd nog welkom." En zij woont toch maar in Zaamslag. G. van Schaick: te gen... A. Roosendaal: stand punt?. - foto's 0€ stem /corj de boer Een Sturm in een glas water. Speeltuin Aardenburg krijgt eindelijk beurt. Dat is in een wip gebeurd. Boeren hopen op goed lenteweer. Nog niet eerder konden ze rekenen op zo'n brede steun uit alle lagen van de bevolking. WV Zeeland hoopt op mooi weer. Aan de boeren zal het niet liggen. Politie doet inval in videotheken. Had de nachtdienst gebrek aan bandjes? Telefoniste woningbouwvereniging: 'Deze lijn is bezet'. Middelburg laat niet veel verdachten zitten. Vier kandidaten voor twee wethoudersposten in Hontenisse. Oplossing: deeltijdbanen. Gol/er Sluiskil in de put. Nieuwe burgemeester Aardenburg komt uit De Bilt. Als zijn buien maar niet zo grillig zijn als het weer. Pool en Albanees vragen asiel aan in Oostburg. Nu de socia listen daar zoveel gewonnen hebben wijken ze misschien als nog uit naar het liberale Aardenburg. Kantoor Woningbouwvereniging bezet, bezet, bezet.... Als een tik in een plaat. Dehebbedingetjesvan Jan de Ridder: drie zetels. Het Axelse doolhofplan is geëindigd in de doofpot. Dankzij de storm zijn alle verkiezingsborden weer schoon, alsof er geen verkiezingen zijn geweest. Wim Kok was bijna Zeeuws kamerlid, we zijn aan een ramp ontsnapt. Zoekactie naar gedumpt gif in de kanaalzone. Gewoon een spa in de grond steken en je hebt al beet. Zo wordt Piet Apers toch nog burgemeester. Industriebond is klaar voor acties in de metaal. De bond voelt 4ch ijzersterk. De culturele prestaties van Ben W van Axel komen zeker niet m aanmerking voor een prijs. Nieuwe bestemming, nieuwe naam. Het Schuitemaplein APPLAUS voor en na. De artiest leeft ervoor, een ver slaving die nooit overgaat. De kick van de beloning na een goed concert bijvoor beeld. Dat ene zalige mo ment als de orkest- en koorklanken .verstommen en de dirigent nog even die spanning vasthoudt om daarna de armen te laten zakken. Zijn laatste seintje: het publiek mag klappen, liefst oorverdovend. Hoe anders ging het er zondag aan toe in Aarden burg waar in de St. Baafs de ruimte 314 uur gevuld werd met de voor kenners won- derschone muziek van de Matthaüs Passion van Bach. Velen zaten dan ook op het puntje van hun stoel om aan het einde hun waardering te laten blijken. Maar dan komt de anti climax: De organisatie maakt duidelijk dat een ap plaus hier niet op zijn plaats is. Geen ovatie maar een be klemmende stilte is het ge volg. Enkele concertbezoe kers kijken elkaar aan, met ogentaal vragend: 'zullen wij dan maar beginnen?', maar ze durven die gehorige confrontatie niet aan. Een stil besluit. De discussie kwam later, bij het uitgaan van de kerk. De voorstanders van de rust en gewijde stilte waren on vermurwbaar: dat verbreek je niet. De ware Bach-lief- hebbers hadden het er dui delijk moeilijk mee. Niet dat er nu luid bravogeroep aan te pas hoeft te komen, zeg gen zij, maar een warm ap plaus is toch wel het minste wat je de uitvoerders kunt geven. De artiesten zelf vinden dat ook: „Het is en blijft een lang en moeilijk werk. Je geeft je voor de volle hon derd procent en je weet ab soluut niet of het bij het pu bliek overkomt. Als er dan aan het eind zo'n stilte valt en je moet dan tussen de rijen doorlopen geeft dat toch geen echt bevredigend gevoel." Een solist miste -'in deze enorme ruimte'- de respons van het publiek, evenals onze recensente, verder vol lof over de uitvoering. Het ontbreken van applaus om schreef zij als 'toch een rare zaak die schrijnend tegen de religieuze gevoelens afsteekt als je in de pauze kunt waarnemen dat het eten van krentebollen en het nuttigen van koffie blijkbaar wel kan.' Handen op mekaar voor deze vaststelling. 't Oor vee verteld, maor op Desnis is't echt voorgevallen! Dao moe'j nou nie van praoten, z'en't nondidju gezien mee zijn allen! Z'aoien daor nenjaoger, e stoeferken, die diktegen 't alt nogal aon. „We zummen'm's", zeejen ze, „op ons manier voor Peet Pla stron laoten staon"! „Mannen, saoterdas in den achtermiddag ammen wij buiten staon durftij ier nogal 's deur da dreefken gaon! Da's om ons d'ogen uit te steken! Ik en'm's in de gaoten g'ou- wen"! wist Dees te vertellen, ,,'t Zalt'm de naoste keer wel berou wen"! „Zurgde gulder 's voor 'n aozevel en geefta d's aon mij. Liefst nog van de week en zijt'r de zaoterdag ammel bij. De rest doene kik wel; da's dikken blink. Attij wil kommen keurnen lachen at ammel loopt lik ankik deenk"! Oft afgesproken werk was: ij lieptij die zaoterdag in de dreef! Alleman naor buiten vaneigen, geen mens die binnenbleef. IJ liep aon den enen kant, Dees, deur de grip, aon't ander ende en wa zoagen ze: nen groten aos op't oofgewende! At jaogerken van achter de beten kwam, mostij 'm zien! IJ kwam alt maor dichterbij; nog nen meter of tien, vijftien! 't Was zukken werk! IJ zagt'm! IJ deur de duif mee gank! Affetoe staktij zijn kopken 's boven, evekes maor, nie lank. Eindeluk jaowoor: den aos was binnen schot, zowa d'eel Des nis buiten.' IJ kwam om'oog, ne poef! Ge kost den aogel oren fluiten! Prijs oor! Stuik op zijn bozze! Den aos kapot! Die mannen, ost ammel gelijk: „Goe gedaon! E primao schot"! Maor dan enees, e windsjen.' Daor stuif tervekaf over't land. Dees aoita vel vaneigen opgevuld en weggezet daor aon die kant. 't Jaogerken stong eest te kijken as nen uil op nen kluit! Toen oordegenij die mannen lachen en die aoldegen iwgal's uit.' Eel zij leven istij niemer in da dreefken wisten jaogen. Maor ge kente die van Desnis: Oorde'z't al vraogen? „Dagge nog nie 's deur da dreefken loopt, kezijn? Agge nen schonen aos wil en, oor'm zeggen, dan moeje daor zijn"! HET WAS me het weekje wel voor de woningbouw vereniging Terneuzen. Nou heeft die club al een roerig verleden, maar zoiets 'Sturmachtigs' hadden ze zelfs daar nog niet gezien. De ene bezetting na de andere. De hierbij afgebeelde streng kijkende man met pijp speelde een van de hoofdrollen: J. Sturm meende na mens de bewoners het gezag bij de vereniging te moe ten herstellen. Compleet met gele band om de arm was het groepje bezetters onder zijn leiding uitgerust als een ordedienst. Het hield een dag stand, deze Sturm in een glas water. - foto de stem core j de boer 4 'z EINDREDACTIE: Jan Jansen 'EINDELIJK gerechtigheid,' zegt Cees Delzenne uit Ter- neuzen. Het openbaar mi nisterie liet hem deze maand weten dat hij niet zal wor den vervolgd voor een par- keerfoulje, dat hij in mei 1985 maakte en waarvoor de politie in zijn woonplaats hem wel op de bon slingerde. Tot zijn verbijstering. Delzenne's auto stond toen geparkeerd voor zijn garage in de Lange Kerkstraat. „Achter de gele streep, dus voor niemand in de weg," zei de Terneuzenaar veront waardigd toen hij het pa piertje achter de ruitenwis ser had ontwaard. „Ik laat het er niet bij zitten. Dat moet maar voorkomen," merkte hij ook dapper op. De plaatselijke politie toonde begrip voor zijn pro- test -'iedereen heeft het recht om de rechter te laten beslissen', sprak men gene reus- maar trok de bon niet in. Het gevolg was merk waardig. Cees Delzenne kreeg begin dit jaar wel een dagvaarding om voor de kantonrechter te verschij nen, maar korte tijd later werd die weer ingetrokken. Zonder opgaaf van reden. Persofficier van justitie mr. S. Tempel wilde het ge valletje wel toelichten. Om zichtig natuurlijk, niet al leen omdat hij pas in functie is, maar ook om niemand voor het hoofd te stoten, ze ker ook de Terneuzense Hermandad niet. „We hebben begrip voor de politie. In het algemeen vinden ook wij natuurlijk dat verkeersregels voor iedereen gelden, maar in dit geval zou een openbare te rechtwijzing toch te veel van het goede zijn. Na belange nafweging en gelet op de omstandigheden, is daarom besloten deze zaak te sepo neren," aldus mr. Tempel. „Logisch," bromt Del zenne nog na, „als ik mijn auto daar niet zet, voor mijn eigen garage, dan doet iemand anders het, en kan ik er niet meer in. Ja hoor, dit is gerechtigheid. Ik ben er blij mee." De politie in Terneuzen hebben we maar niet om commentaar ge vraagd op het besluit van justitie. IN HET kleinschalige West-Zeeuwsch-Vlaanderen zijn pastoors vaak mensen, die voor twee of zelfs meer parochies werken. Hierdoor kloppen parochianen blijkbaar heel vaak tevergeefs aan bij de pastorie. Het contactblad van de rk parochie in IJzendijke doet daarom een poging tot een omschrijving: 'Wat is eigenlijk een pastoor'? Waaruit moge blijken dat deze kerkelijke hoogwaardigheidsbekleders het niet gauw goed doen. De ondertoon van zelfbeklag doet zelfs vermoeden dat meneer pastoor zelf ach ter deze opsomming zit, uit het leven gegrepen: Een pastoor is een mens waar altijd wel wat van te zeggen valt. Als hij te lang preekt, kan hij zijn eind niet vinden. Als hij te kort preekt, maakt hij zich er gemakkelijk van af. Als hij te luid spreekt, dan schreeuwt hij. Als hij normaal spreekt, is hij niet te verstaan. Als hij een auto heeft, leeft hij in luxe. Als hij geen auto heeft, loopt hij achter. Als hij thuis blijft, doet hij nooit aan huisbezoek. Als hij op huisbezoek gaat, is hij nooit thuis. Als hij om geld vraagt, is hij een schraper. Als hij een feest bezoekt, is hij een profiteur. Als hij zich wat afzijdig houdt, leeft hij niet mee. Als hij de kerk opknapt, gooit hij met geld. Als hij dat niet doet, laat hij de zaak onderkomen. Als hij een opgewekt mens is, kent hij geen ernst. Als hij een serieus mens is, is hij een droogpruim. Als hij een probleem aanpakt, raakt hij vaak klem. Als hij het laat liggen, noemt men hem slap. Als hij te jong is, heeft hij niet voldoende ervaring. Als hij te oud is, moet hij zonodig met pensioen. En als hij dood is, hebben we nog nooit zo'n goeie gehad. Plekwedstrijden - Aan de piekwedstrijden die in de Bre- dabar de Axel werden gehou den, werd door 21 personen deelgenomen. Uitslag: 1. Jo- han Dogge, 2. De Germaan, 3. Babbel, 4. Kees de Koeier, 5. George Hylkema. De poedel-, prijs ging naar Tonny OUebek. Kledinginzameling - De stich ting KICI (Kleding Inzameling Charitatieve Instellingen) komt 7 april weer kleding in zamelen in de gemeente Axel. Uit de opbrengst worden de stichtingen 'Hulp aan Landge noten in Indonesië' en 'Neder- land-Lesotho' gesteund. In In donesië worden 1370 gezinnen (4000 personen) met een maan delijkse gift geholpen. Het zijn families die tussen wal en schip zijn geraakt en geen Ne derlands paspoort meer bezit ten. EHBO - In het Dorpscentrum zijn tien cursisten voor het EHBO-diploma geslaagd. Het zijn de dames: F. Rijnberg, A. Haalboom, A. Rermorie, M. Bral, De Waal, J. Warrens, Jonkheim, M. Verschueren en D. van de Veeken. De heren: H. Hamelink, J. van de Velde en F. Verbunt. De cursus stond onder leiding van kaderin structeur de heer W. Remorie. Het examen werd afgenomen door dokter Niesten en de heer J. Valckx uit Hulst. Tournooi - Ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan hield biljartclub Tovak een nederlaagtournooi en een kop pelwedstrijd. De uitslag is als volgt: 1 Ruige Toepers, Hei kant, 2 Raadhuis .Zuiddorpe, 3 Steense Toep Sint Jansteen, 4 Trosvrienden Clinge, 5 Ma rionetten, Hulst Koppelwed strijd: 1 Heren Van Zwaai en Stiggel (Marionetten) J>. de Smet en E. Maaskant (Klomp- ke), 3 heren Kroesbeke en Du- mez (Raadhuis). Van onze correspondente TERNEUZEN - Nog dit jaar wil de Stichting Vrouwen emancipatie Zeeland een Blijf van mijn Lijf-huis in Zeeuwsch-Vlaanderen ope nen. Dit besluit werd gister avond genomen op een verga dering van de stichting met vrouwen uit Zeeuwsch - Vlaanderen. Een inmiddels geformeerde werkgroep, waarin zeven vrouwen zitting hebben, zou als eerste werk een stichting oprichten. Vanuit deze stich ting kunnen dan de contacten worden gelegd met de diverse instanties voor onder meer de financiering. Tevens zal wor den gezocht naar een geschikt pand. „We hopen op positieve medewerking van instanties", aldus Charlotte van Hoorn- Visser, emancipatiewerkster van de regio Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen en de Kanaalzone. Volgens de werkgroep is er een duidelijke behoefte aan een eigen Blijf van mijn Lijf huis aan deze kant van de Westerschelde. Tot nu toe zijn vrouwen aangewezen op een vluchthuis elders in Zeeland. Het isolement waarin vrou wen in Zeeuwsch-Vlaanderen zitten is groot. Blijf van mijn Lijf Zeeland staat er dan ook volledig achter, dat Zeeuwsch- Vlaanderen werkt aan een eigen huis. Het is de bedoeling dat het Blijf van mijn Lijf huis in Zeeuwsch-Vlaanderen zelfstandig gaat werken. Wel zijn er nauwe contacten met Blijf van mijn Lijf Zeeland. De capaciteit van het tot nog toe enige Blijfhuis in Zeeland telt 22 bedden. Zeeuwsch- Vlaanderen hoopt een pand te vinden waarin minimaal elf maar bij voorkeur meer bed den kunnen staan. lle'dag 29 maart EVENDEDAGS ADVENTISTEN 5euzen (Goede Herderkerk): 10 van Kerkvoort. TOelburg (Doopsgezinde kerk): ,9s H.v. Rijn. «ngen ('t Anker): 9.15 u. ds. ■Rijn. idag 30 maart ^vormde kerkdiensten [Maiburg: 10.30 u. ds H. Valk er,;,®:00 u- ds. H. yan de Berg liet; 10.00 u. ds. W. Meeuse LrfVrr-9 30 u. ds. L. Mietus £f<l:9.30u. ds. C. Balk oelrik'i30 u dhr. W. Kruidenier )ofri u- W. Meeuwen S'aat:1°00u. ds. J. Hoek lej msse: 10.00 u. dhr. B. van de Hulst: 10.00 u. ds. R. Hartog Nieuwvliet: 11.00 u. ds. L. Mietus Oostburg: 9.50 u. ds. P. Feenstra Philippine: zie Sas van Gent Retranchement: 11.00 u. ds. C. Balk Sas van Gent: 10.00 u. ds. I. Spie- ring-Lodewijk Schoondijke: 9.30 u. ds. P. de Vries St.-Anna Termuiden: dienst te Sluis St.-Kruis: 9.30 u. ds. H. Valk Sluis: 9.30 u. ds. De Mey-Mesima Terneuzen: Grote kerk: 10.00 u. ds. C. H oogend oom; Goede Herder kerk: 10.00 u. ds. L. Vogelaar; Op- standingskerk: 9.00 u. ds. E. Riet veld Waterlandkerkje: 11.00 u. ds. P. de Vries IJzendijke: 9.30 uur ds. W. Meeuse Zaamslag: 10.00 u. ds. R. de Jonge Zuidzande: 9.30 u. dhr. D. Es GEREFORMEERDE KERKDIEN STEN Axel: 10 en 17 u. ds. E.v.d. Weide. Hoek: 10 en 15 u. ds. J. Jurjens. Terneuzen (Opstandingskerk) 10.30 en 17 u. dhr. D. de Best. (De Veste)9 u. dhr. D. de Best. Zaamslag: 10 u. ds. M. Voet. 19 u. ds. R. de Jonge en ds. M. Voet. Aardenburg: 9.30 u. dhr. P. Jansen. Breskens: 9.30 u. ds. L. Mietus (ge- zam. dienst in N.H. Kerk). 17 u. kand. mevr. M. Taalman, Biervliet. Oostburg: 11 u. ds. J. Ytsma, Mid delburg. Schoondijke: 9.30 u. dhr. M. Lorier, Souburg, 14.30 u. ds. J. Blok, Baar land. GEREFORMEERDE KERKEN (VRIJGEMAAKT) Axel: 10 en 15 u. ds. J. Verkade. Hoek: 10 en 15 u. leesdienst Terneuzen: 10 u. ds. C. Mewe. 15 u. ds. A. Kruizinga. Zaamslag: 9.30 u. ds. A. Kruizinga. 15 u. ds. C. Mewe, Terneuzen. CHRISTELIJKE GEREFOR- M EERDE KERK Zaamslag: 10 en 15 u. kand. J.v. Dijk, Nunspeet. Maandag 31 maart: 9.30 u. kand. J.v. Dijk. VRIJ EVANGELISCHE GE MEENTE Terneuzen (De Kandelaar): 10 u. dhr. Ephraim. 19 u. Continental- singers. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Aardenburg: 10.30 u. ds. J. Klan- derman. LEGER DES HEILS Terneuzen (Gebouw Donze Vis- serstr.): 10 u. heiligingssamen komst. 17 u. samenkomst. NOORD - ZUID - BEVELAND Goes - Parochie Maria Magdalena: zat 19 u. zond. 9.00 en 10.30 u. Zierikzee - H. Willebrord, Mo- lenstr. 62, zat 9 u. zond. 11 u. Hans weert - O. L. Vrouw Onbe vlekte Ontvangenis, zat. 17 u. zond. llu. Maria-oord, zat 10.30 u. Lewedorp - H. Eligius, zat. 19 u. zond. 10.30 u. Rilland-Bath.- H. Jozef, ofwel zat om 19 u. ofwel zond. om 9.30 u. (om de 14 dagen). Yerseke - H. Anna: ofwel zat. 19 u. ofwel zond. 9.30 u. (Om de 14 dagen). Ovezande - O. L. Vrouw Hemel vaart, zat 19 u. zond. 9.30 u. WEST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Aardenburg - Maria Hemelvaart, zat. 19 u., zond. 8 en 10 u. Biervliet - H. Maagd Maria Onbe vlekt Ontvangen, zat. 19 u. zond., 10 u. Breskens - H. Barbara, zat 17 u. zond. 10 u. Eede - H. Maria Hemelvaartzat 19 u. zond. 10 u. Groede - H. Bavo. zat 19 u. zond. 9 u. Hoofdplaat - H. Eligius. zat 17 u. zond. 9 u. Oostburg - H. Eligius. zat. 19 u. zond. 10.30 u. Schoondijke - H. Petrus Apostel, zond. 9.45 u. zond. 8.30 en 10 u. Hulst - H. Willibrordus. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11.30 u. Graauw - Maria ten Hemelope- ning. zat. 19 u. zond. 9 u. St Jansteen - H. Johannes de Do per. zat. 19 u. zond. 10 u. Boschkapelle - H. Petrus en Pau- lus. zat. 19 u. en zond. 9.00 u. Westdorpe - O. L. Vr. Visitatie, zat. 19 u. zond. 8 en 10 u. Hengstdijk - H. Catharina. zat 17 u. en zond. 10.30 u. Heikant - H. Theresia. zat 19 u. zond. 10 u. Kloosterzande - H. Martinus. zat 18.30 u. zond. 9 en 10.30 u. Koewacht - H. H. Philippus en Ja cobus. zat. 19 u. zond. 8.30 en 10 u. Lamswaarde - H. Cornelis. zat. 19 u. zond. 10 u. Nieuw-Namen - H. Jozef. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Ossenisse - H. Willibrordus. zat. 17 u. zond. 10.30 u. Stoppeldijk - H. Gerulphes. zat 19 u. zond. 10 u. Sluiskil - St. Antonius. zat. 19 u. zond. 11 u. Terhole - H. Gerardus Majella. zat 19 u. zond. 8 en 10 u. Axel - H. Gregorius de Grote. zat. 23.30 u. zond. 11 en 17 u. maand. 11 u. Philippine - O. L. Vr. Hemelvaart, zat 17 u. zond. 9.30 u. Sas van Gent - Maria Hemelvaart, zat. 19 u. zond. 9 en 11 u. Zandstraat - H. Pastoor van Ars. zond. 10 u. Terneuzen - H. Willibrordus(Tri- niteitskerk). zat. 19 u. zond. 9.15 en 10.30 u. Verrezen Christus: Maand, tm. zat. 19 u. zond. 9.30 en 11 uur. Hoek - H. Kruiskerk, zond. 10.30 u. Zuiddorpe - H. Maria Hemelvaart, zat. 21 u. zond. 9.45 u. maand. 9.45 u. Slijkplaat - Maria Sterre der Zee. zat. 17 u. IJzendijke - H. Maria Hemelvaart zat. 19 u. zond. 10J30. Huize Em- maus. zond. 11.15 u. Sluis - H. Johannes de Doper. zat. 19 u. zond. 10 u. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Paulus, Lombardstr. zat 19 u. zond. 10 u. Kerkcentrum De Hoeksteen, Ro zenburglaan, zond. 11.30 u. Vlissingen: Paauwenburg. Kerk centrum Open Hof, A. Gogelweg: zond. 11 en 19 u. Lieve Vrouwe- kerk, Singel: zat. 19 en zond. 9.30 u. Souburg - Martinuskerk. zond. 10 u. Domburg- Willibrorduskerk- zond. 8.45 u. OOST - ZEEUWSCH - VLAAN DEREN Clinge - H. Hendrikus. zat. 19 u. Van zondag 12 u. tot dinsdag 12 uur is voor geestelijke bijstand onder staande pastorie te bereiken. OOST ZEEUWS VLAANDEREN Hulst, Hontenisse en Koewacht - Past H.v. Leemput, Heikant, tel. 01140-12319, of Ziekenhuis Hulst, tel. 01140-12651.

de Stem | 1986 | | pagina 27