Slifltneori TECHNISCH COMMERCIEEL BINNENDIENSTMEDEWERKER OP HTS-W. NIVEAU JONGE TH-INGENIEUR-W ALS TOEKOMSTIG DIRECTEUR ASSISTENT TECHNISCHE INKOOP M en literatuurwetenschappen iets veer jee? BtS BB 2211 ZOG ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) HUIZE PIUSOORD AMBAC B.V. BREDA automatendraaiers boorders/frezers slijpers A mlzijéige universiteit part-time medewerk(st)ers Accountant-Administratieconsulent bij ACM A betekent voortzetting van uw carrière in een dynamische omgeving Zeeuw. fHüihneorï LEERLING Z-VERPLEEGKUNDIGEN m/v Katholieke Hogeschool -Tilburg Een extra inkomen van 25.000 DE STEM VAN ZATERDAG 29 MAART 1986 U.l. Personeelswerving Wij vragen: P.c. kerkdiensten A83 ZATERDAG 29 MAAR een der grootste lichtreclamebedrijven in den lande zoekt in verband met aanhoudende omzetgroei op korte termijn een: Voornaamste taakgebieden binnen de functie: het voorbereiden, calculeren en offreren van lichtreclame-installaties het technisch bepalen van de hierbij toe te passen ophang- en draagconstructies het begeleiden en coördineren van opdrachten t/m afleveren telefonisch contact onderhouden met onze afnemers en besprekingen voeren met bezoekers het ondersteunen van onze buitendienstmedewerkers Voor deze belangrijke en veelzijdige functie vragen wij: een stimulerende en dynamische persoonlijkheid organisatorisch inzicht en uitvoerend vermogen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid precisie, inventiviteit en systematische aanpak enige computer- en calculatie-ervaring goede contactuele eigenschappen niet ouder dan 30 jaar. Geboden wordt: een interessante werkkring, temidden van hardwerkende collega's, in een modern en dynamisch bedrijf goede interne opleiding eventuele doorgroeimogelijkheid goede salariële en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het ligt in de bedoeling, dat hij na een periode van 2 3 jaar de huidige directeur gaat vervangen. Hij zal hiervoor eerst 1 jaar moeten functioneren als technisch commercieel binnendienstmedewerker en daaropvolgend telkens voor een periode van circa een half jaar werkvoorbereiding/planning, productverbetering/ontwikkeling, verkoop grootafnemers en organisatie-financieel beheer. Onze functie-eisen delen wij u in een persoonlijk onderhoud mede. Wanneer u echter geen bedrijfskundige kennis bezit en denkt niet stressbestendig te zijn, dan gelieve u voor deze functie niet te solliciteren. Voor deze functie vragen wij minimaal MAVO en MTS-W-niveau. U dient bereid te zijn een functiegerichte avondopleiding te volgen. Leeftijd tot 23 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van curriculum vitae gelieve u onder vermelding van functie te richten aan de directie van Stationsweg 1 - 01684-4450 4927 RL Hooge Zwaluwe Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeuwsch- Vlaanderen (hJeritntfe woarboryrtu/ ua Breda, 4811 KJ. Kamemelkstraat 9, telefoon 076-222061 Het Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen behar tigt de belangen van 340.000 verzekerden. Behalve door uitvoering van de Zie kenfondswet en de A.W.B.Z. geeft het Algemeen Ziekenfonds hier vorm aan door gestructureerd overleg met groepen medische beroepsbeoefenaars en in stellingen in de gezondheidszorg. Er zijn kantoren in Breda, Terneuzen, Bergen op Zoom en Etten-Leur. De stafafdelingen zijn gevestigdte Breda. De afdeling Interne Controle is een stafafdeling, die het funktioneren van de ad ministratieve organisatie controleert en adviezen daarover uitbrengt. Naast de fi nanciële controle waartoe mede de beoordeling van de gevolgde procedures bij het opstellen van de jaarrekening behoort en de controle op de naleving van richtlijnen worden bijzondere onderzoeken uitgevoerd. Ter versterking van deze stafafdeling zoeken wij een ervaren Deze funktionaris zal worden belast met het zelfstandig verrichten van controle werkzaamheden ter beoordeling van de werking van de administratieve organi satie aan de hand van werkprogramma's. Verder behoort tot het takenpakket het meewerken aan de controle van de jaarrekening en het uitvoeren van bijzondere opdrachten. Over de uitgevoerde werkzaamheden dient een zorgvuldige rappor tage te worden uitgebracht. Een belangrijke taak van de nieuwe funktionaris is het optreden als plaatsvervan ger van de afdelingschef en het in nauwe samenwerking met deze gestalte ge ven aan vormgeving en werkwijze van deze (nog nieuwe) afdeling. Wij geven de voorkeur aan mensen met een NIVRA-opleiding (gevorderd tot ad ministratieve organisatie), maar ook mensen met een SPD-II opleiding of een HEAO (BE of accountancy)-kunnen solliciteren. De opleiding dient te zijn aange vuld met kennis van en ervaring met complexe geautomatiseerde administraties. Een ervaring van enkele jaren bij een accountantsdienst is vereist. Tenslotte hechten wij veel waarde aan een goede schriftelijke en mondelinge uitdruk kingsvaardigheid, een kritische instelling, analytisch denken en een grote tact in het benaderen van anderen. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor de Ziekenfondsen. Het sa laris kent, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een maximum-uitloop van 4.822.- per maand. Verdere arbeidsvoorwaarden zijn o.a een uitstekende studieregeling, spaarregeling, een eindejaarsuitkering, minimaal 25 vakantieda gen en 12 roostervrije dagen in het kader van arbeidstijdverkorting. Een psychotechnisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de sollicitatiepro cedure. Telefonische informatie over deze vakature kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling, dhr. J.F. Dingemanse, 's avonds na 19.00 uur, tel. no. 01608-32145. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het hoofd van de afd. Personeelszaken, dhr. R. Malie paard, Kamemelkstraat 9, 4811 KJ Breda. Huize Piusoord is een instituut dat een tehuis wil zijn voor ca. 500 voornamelijk mannelijke, geestelijk gehandicapten. In onze organisatie zijn plaatsingsmogelijkheden voor voor de opleidingen welke starten in augustus en september. Kandidaten moeten aan de volgende voorwaarden voldoen: - leeftijd bijvoorbeeld tussen 18 en 22 jaar, - vooropleiding minimaal MAVO-4 (D-niveau) of daaraan gelijkwaardig. Gezien het aanbod van sollicitanten tot dusver doen wij op mannelijke kandidaten uitdrukkelijk een beroep om te reageren. De opleiding tot Z-verpleegkundige is een kombinatie van werken en studeren welke begint met een voorbereidende periode waarna, na bevonden geschiktheid, een leer-arbeidsovereenkomst zal worden aangeboden. In het eerste leerjaar verdien je 1232,- bruto per maand. In het tweede en derde leerjaar wordt dat resp. 1448,- en 1872,-. Genoemde salarissen zijn exclusief onregelmatigheids toeslag en bijdrage ziekenfonds. Wil je meer informatie of heb je belangstelling voor een plaats in onze opleiding, stuur dan binnen 10 dagen een briefje naar de dienst personeel en organisatie. Bredaseweg 570,5036 NB Tilburg Telefoon 013-675910 De akte van huwelijks voorwaarden staande huwelijk van de echte lieden Luciën Nicolaas Johannes Selders en Jo hanna Maria Kamp, beiden wonende te 4941 JS Raamsdonksveer, De Bossen 15, op 17 maart 1986 verleden voor no taris Mr. J.J.A. Com missaris te Breda, is op 21 maart 1986 onder nummer 19503 inge schreven in het Huwe lijksgoederen ter Grif fie van de Arrondisse mentsrechtbank te Bre da. Mr. J.J.A. Commissaris notaris Kabek - Leidingen Servke B.V. u - .1— i- Aanneming van Kabel- en Leidingwerkzaamheden Postbus 64 4790 AB Klundert Moerdijk Kabels Leidingen Service Moerdijk vraagt met spoed: Elektromonteurs, bedradingsmonteurs, ijzerwerkers, kabelwerkers en PTT-monteurs met certificaat voor werkvlak 2. Schriftelijke sollicitaties aan bovengenoemd adres. Economie, Fiscale Economie, Bestuurlijke Informatiekunde, Econometrie. Fiscaal Recht, Nederlands Recht, Juridische Bestuurswetenschap, Sociologie Bestuurs- en Beleidswetenschappen, Cultuurwetenschap, Psychologie, Wijsbegeerte, Sociale Zekerheidswetenschap, Personeelswetenschappen, Taal- en Literatuurwetenschap, Vrijetijdswetenschap, Onderwijswetenschappen, Theologie Vier en een half jaar geleden is aan de Katholieke Hogeschool in Tilburg een voor Nederland unieke letterenstudie gestart. De eerste studenten zijn inmiddels afgestudeerd en aan het werk. In deze opleiding ben je op een andere manier met taal en literatuur bezig dan bij universitaire letterenstudies gebruikelijk is. We mikken op andere beroepen dan het leraarschap. Deze studie bestrijkt zes vakgebieden. Elk daarvan sluit aan op een beroepsveld. Beroepen/vakgebieden: Consulent of educatief werker op het gebied van Taal en Minderheden; Communicatieconsulent of voorlichter/ Tekstwetenschap; Onderzoeker en adviseur "mens-computer communicatie"/ Taal en Informatica; Taalkundig onderzoeker/ Vergelijking van Grammaticamodellen; Deskundige inzake het kopen, lenen en lezen van boeken door kinderen en volwassenen/ Literatuursociologie of Literatuurdidactiek. Toelating: De meest voor de band liggende vooropleiding is het VWO. Wiskunde is niet vereist. Ook kun je toelating ver krijgen via een colloquium doctum (toelatings examen). Noodzakelijk is dan wel een HBO-diploma of ten minste de leeftijd van 25 jaar. Je kunt ook met een HAVO-diploma toegelaten worden, nadat je dit jaar geslaagd bent voor het eerste jaar van een HBO-opleiding. De studierichting Taal- en Literatuurwetenschap wordt als dagonderwijs verzorgd. De cursusduur is vier jaar. De Tilburgse Universiteit is gemakkelijk bereikbaar met eigen of openbaar vervoer (station Tilburg-West). De stad heeft een ruim kameraanbod. Op donderdag 3 april wordt op de hogeschool een voorlichtingsdag gehouden. Deze begint om 09.30 uur. Algemene informatie over aanmelding en voorlich tingsdag, (013) 66 22 11. Informatie over de studierichting Taal- en Literatuurwetenschap: (013) 66 26 14. Via onderstaande bon kun je een brochure opvra gen over bovenomschreven studierichting (een postzegel is niet nodig). Naam. Adres: Postcode Woonplaats: verzoekt om toezending van informatie over Taal- en Literatuurwetenschappen Deze ingevulde bon s.v.p. zenden aan: Katholieke Hogeschool Tilburg, Dienst Studentenzaken en Welzijn, Antwoordnummer 60569, 5000 WB Tilburg, (een postzegel plakken is niet nodig). Algemene informatie en inlichtingen over alle studierichtingen zijn te verkrijgen via telefoon nummer Voor meer gedetailleerde informatie per studie richting kunt u contact opnemen met de studie adviseur of documentatie aanvragen met behulp van de antwoordcoupon. I I I I I I I I Bij ons kan dat. Wij zijn onderdeel van één van de grootste financiële instellingen- in Europa en vragen die zich, naast hun huidige werkkring en na een gedegen opleiding, 15 uur p.w. volledig in kunnen zetten, met de nodige durf en tact. Indien u hier aan denkt te voldoen en in het bezit bent van auto en telefoon, verzoeken wij u uw schriftelijke reac tie te zenden aan: POSTBUS 2052 2400 CB ALPHEN A/D RIJN Ambac b.v. is een dochteronderneming van het Ameri kaanse United Technologies, dat over de gehele wereld belangen heeft in de metaal- en elektro-technische in dustrie. In het middelgrote produktiebedrijf te Breda worden met moderne machines brandstof-injektiepom- pen voor dieselmotoren alsmede elektro-trilmotoren ge fabriceerd. Binnenkort zal de produktie uitgebreid wor den met nieuwe aktiviteiten op het gebied van hydrauli sche systemen voor de transportmiddelen industrie. Opleiding: L.T.S. mechanische techniek, aangevuld met enige ja ren ervaring in soortgelijke funkties en/of Bemetel-op- leiding. Alle bovengenoemde funkties worden verricht in 2 ploe gendienst, waarvoor een toeslag van 16% wordt be taald. Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden, waarover wij u in een persoonlijk gesprek zullen informeren. Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne tegemoet ge zien door het Hoofd Personeelszaken van AMBAC B.V. Terheijdenseweg 169 4825 BJ BREDA 076 - 879310 Levendig en boeiend is de dienst verlening aan het midden- en kleinbedrijt. het terrein waarop ACMA Accountants en Belastingconsulenten is gespeciali seerd Met raad en daad staan de adviseurs van ACMA hun cliënten terzijde, hierbij past een goede vertrouwensrelatie Een efticiente bedri|fsvoering vereist goede en tijdige informatie ACMA zorgt daarvoor, mede ten behoeve van investeerders, financiers, subsidiërende instanties en - niet in de laatste plaats - detiscus ACMA verzorgt tevens de administra tieve verwerking van bedrijfsgegevens, o a door gebruik të maken van eigen computers Verder biedt ACMA de nodige ondersteuning op het complexe gebied van de wettelijke, bedrijfseconomische en financiële kanten van het ondernemen ACMA bestrijkt met ca 30 vestigingen het gehele land Zij werkt nauw samen met twee maatschappen op het betrok ken vakgebied Moret Limperg Register accountants en Mo'ret Gudde Brinkman Belastingadviseurs ACMA richt zich met de dienstverlening aan het midden- en kleinbedrijf niet alleen op de kleinere ondernemingen in deze sector, maar vooral ook op de grotere. In het bijzonder in deze laatste categorie worcit men geconfron teerd met vraagstukken van een zeer verschillend karakter, die een beroep doen op een brede kennis en ervaring op het gehele gebied. Een werkkring bij ACMA is daarom boeiend en veelzijdig. Gezien het zich voortdurend uitbreidende opdrachtenpakket zoekt ACMA voor de vestigingen Arnhem, Breda en 's-Gravenhage contact met accountant-administratieconsulenten die over enige jaren ervaring beschikken. Een zakelijke instelling en een goed inlevingsvermogen in de problematiek van de cliënten is onontbeerlijk. Ook aan een goed samenspel met het aanwezige team hecht ACMA uiteraard grote waarde. Verder wordt ervan uitgegaan dat kandidaten op het gebied van het totale management een aktieve bijdrage kunnen leveren. Binnen het kader van de te bieden carrièrelijn behoort toetreding tot de maatschap in beginsel tot de mogelijkheden. Voor nadere informatie en/of schriftelijke sollicitatie kunt u zich richten tot ACMA Accountants en Belastingconsulenten, t.a.v. de heer H. F. J. M. Franken, Velperweg 157,6824 MB Arnhem, telefoon 085-629337 respectievelijk t a.v. de heer H. J, F Verheggen, Keizersgracht 7d, 5611 GB Eindhoven, telefoon 040-444340 respectievelijk t.a.v. de heer N. J. Beekman, Wassenaarseweg 80,2596 CZ 's-Gravenhage, telefoon 070-244064. Mevrouw E. Maris- Koster: van ver. DE verkiezingen klinken nog Of is het voorpret? Uiteinde' het stemhokje verwacht. H brachten opnieuw enkele w die tot nu toe aan de aandac dienen. Zogezegd: Dat Lubbers een grote invl algemeen bekend. Het voor volgen. In de commissie fin een kwestie het standpunt v vraagd. „Die is tegen", riep G de opmerkingen van de liber voor was. „Het gaat hier al n was dan ook de conclusie Schaick krijgt al net zulke ne de stem van de VVD bepalen' Gedeputeerde E. Maris-Kos anderen, te laat op de bijee nieuwbakken VVD-minister onderbrak beleefd zijn toesp groeten. Uit zijn woorden we minente Zeeuwse partijgenot zover komt, is altijd nog welk Zaamslag. G. van Schaick: te gen Een Sturm in een glas water. Speeltuin Aardenburg krij wip gebeurd. Boeren hopen op goed len rekenen op zo'n brede steun VW Zeeland hoopt op moo liggen. Politie doet inval in videot' aan bandjes? Telefoniste woningbouwve~ Middelburg laat niet veel v Vier kandidaten voor twee Oplossing: deeltijdbanen. Golfer Sluiskil in de put. Nieuwe burgemeester Aarde buien maar niet zo grillig zij Pool en Albanees vragen asi listen daar zoveel gewonnen nog uit naar het liberale Aa Kantoor Woningbouwveren tik in een plaat. De "hebbedingetjesvan Jan Bet Axelse doolhofplan is ge Dankzij de storm zijn alle alsof er geen verkiezingen zi Wim Kok was bijna Zeeuw ontsnapt. Zoekactie naar gedumpt giw spa in de grond steken en je Zo wordt Piet Apers toch Industriebond is klaar voor zich ijzersterk. Pc culturele prestaties van m aanmerking voor een pri Nieuwe bestemming, nieu «terdag 28 maart EVENDEDAGS ADVENTISTEN "rneuzen (Goede Herderkerk): 1 iiriri Kerkvoort. 5U jg (Doopsgezinde kerk) 'vR(fnn rt'Anker): 8.15 u. •"dag 30 maart rvormde kerkdiensten M.e,n.borg: 10.30 u. ds H. Valk lervis u H. yan de Berg feski u- ds. W. Mee use X^L9'30 u. ds. L. Mietus &dól30udsC,Balk oek u'dRr-w- Kruidenier jofHr i u- ds. VA Meeuwen ast: 10.00 u.ds.J. Hoek iel 10 00 u- dhr. B. van d

de Stem | 1986 | | pagina 26