II Tennisclubs in problemen Jeugd actief in wielertoernooi 'E HOEVE medewerkster HULSTERSE AANVOERDER GUIDO DE BEULE: Aanval op record Johan de Vlieger VOOR DE HAND LIGGEND. :ghuis UDSPLAATSEN /econcx)m(m/v) DE HOLLAND B.V Belangrijke wedstrijd voor Morres Jeugdtoernooi in Philippine GSC houdt toernooi de Tombe/Melse co accountants t/lelse co belastingadviseurs ZATERDAG 29 MAART 1986 SPEELKLAAR MAKEN VAN BANEN STAGNEERT Caterpillar specialist ndelsonderneming Moeilijk Oude Vaart- loop is verplaatst Strijd Zeeuws kampioenschap zaalvoetbal HULST - Vandaag staat het eerste herenteam van Morres voor een van de belangrijkste wedstrijden van deze competitie. Fanatisme ZEVENTIENDE BRAAKMAN-UURLOOP Zaalvoetbal- toernooi sterk bezet Modern, lichtgewicht toestel naar Scandinavisch ontwerp. Voorzien van nummerherhaling en druktoetsen. Kan met behulp van de wandhouder aan de muur bevestigd worden. Verkrijg baar in de kleuren wit, zwart en rood. Prijs f89,- f 3,75 per maand ptt telecommunicatie EEN BETROUWBARE TELEFOON KOMT VAN DE PTT 'Domeinenloop' W estenschouwen Amateurs koersen in België Titelstrijd snelschaken Vlissingen 'Paasloop' trimclub NSM in Clinge Promotieregeling regiovoetbal i verpleeghuis waar in team- Igeschapen wordt; zodanig, Is met lichamelijke of geeste^ ze gestalte kan krijgen. ^nde „nieuwe stijl", die per 1 Bn- gheden aanleren, zodat zij in et andere teamleden op een Brzorgen. leidende periode van 30 we- londerwijs, stageperiodes en Len het zogenaamde zakgeld leerperiodes van 52, respec- beriodes bedraagt het bruto evelijk 1.448.-. naanden; na; [vakken op C-niveau, waaron- piding. u richten aan de Direktie van Ieg 2, 4561 NT Hulst. ■luist, tel. 01140-81000 aast een eigen vestiging in elgië bestaat er een tensieve samenwerking iet een groot aantal antoren in de wereld. oor ons kantoor te liddelburg zoeken wij een afhankelijk van de persoon- jke ontplooiing binnen de rganisatiezijnaantrekkelijke arrièremogelijkheden aan wezig. Jw sollicitatie kunt u richten n de Tombe/Melse co, ccountants, Postbus 31, 330 AA Middelburg, 'oor nadere informatie kunt contact opnemen met de eer J. H. Bor RA, )1180-3 38 80 of de heer van Gelder, 01869 -18 35. 24 vestigingen in Nederland in internationaal v erband werkzaam onder de naam Grant Thorton T14 PAGINA SPORT 2 Van ome tennismedewerker TERNEUZEN - Het speelklaar maken van de ten nisbanen vormt jaarlijks de eerste aanzet van het tennis- seizoen. Staat het verenigings leven vanaf de maand oktober op een laag pitje, slechts en kele maanden daarna wordt men opgeschrikt en trekt men vastberaden ten strijde om de banen uit hun winterslaap te halen. Dit schetst in grote lij nen de activiteiten tijdens de zogenaamde 'grijze periode' waarbij de datum 1 april een magische klank heeft. Welis waar met een andere beteke nis dan menigeen zou vermoe den. Het merendeel van de ten nisverenigingen heeft de be schikking over gravelbanen. Het woord 'gravel' staat voor gemalen baksteen. Dit speel vlak wordt in Nederland het meest toegepast en wordt nog steeds door de meeste spelers irt van scheepsdieselmotoren In: geschrift aan; en speelsters als prettigste er varen voor tennis. Naast de vele voordelen die dit speelop- pervlak biedt is het onderhoud hiervan arbeidsintensief, maar de problemen van de verenigingen liggen veelal in de werkzaamheden die gedaan moeten voor het nieuwe sei zoen. Met het speelklaar ma ken van gravelbanen moet zo tijdig mogelijk worden begon nen, wordt er geadviseerd. Dat zou op zichzelf geen probleem opleveren, maar het feit dat in ieder geval moet worden begonnen na de vorst periode vormt voor wat be treft dit seizoen het grote pro bleem, aangezien die periode nog maar enkele weken achter ons ligt en de vorst diep in de grond was doorgedrongen. Voor vele tennisclubs heeft dat grote problemen opgele verd. Men moest noodgedwon gen de werkzaamheden uit stellen. Guido Totté, baancommis saris van Huister Ambacht met een acht banen tellende accommodatie: „Het is erg moeilijk. Twee banen zijn er nu gewalst, nadat de belijning is aangebracht. We denken minimaal twee tot vier banen gereed te krijgen voor 1 april, maar liever zouden we nog een week wachten. Maar ja, liggen de banen klaar dan willen de leden nu eenmaal zo snel mo gelijk tennissen". Ook in Axel is men nog volop bezig, temeer omdat men verlichting aan brengt voor drie banen. Man fred Löchter daarover: „Ik denk niet dat ze klaar zijn. We mogen blij zijn als ze binnen een week gereed komen". Wat als een rode draad door alle perikelen heen loopt, is het competitie-gebeuren op districtsniveau.. Deze competi tie gaat al op 5 april van start. Robert Asselman, voorzitter van Hontenisse, zegt: „Daar mee hebben wij gelukkig niet te maken, omdat wij geen teams inschreven voor de dis trictscompetitie. We zouden echter zaterdag openen, maar ik denk niet dat het lukt. Alles is open geharkt, maar nog lang niet klaar". Adrie Provoost van de Oost- burgse vereniging Ludo et Emergo schetst het als volgt: „Ieder jaar zit men met de zelfde problemen en vaak valt het achteraf allemaal mee. Ik zie het altijd als het ongeduld van de mensen die zo snel mo gelij k de banen op willen", al dus Provoost. Jan van Keulen van LTV Sluis is minder opti mistisch: „Verwachten is ho pen. We hopen voor de compe titiedatum van 5 april twee van de vier banen speelklaar te krijgen. Dat houdt in dat we tijdens Pasen twee banen klaar hebben die dan nog een week moeten blijven liggen". Het Terneuzense Animo treft helemaal een slechte pe riode. De Terneuzense club be trekt dit seizoen een nieuwe accommodatie met negen ba nen op het sportpark Oude Vaart. De aanleg van de banen is enkele weken geleden be gonnen, terwijl ook de bouw van het clubhuis stagneerde. Het is dan ook vrijwel zeker dat er in Terneuzen de eerste week nog niet gespeeld zal worden. In schril contrast hiermee staat de tennisvereni ging Zaamslag. Zaamslag hield afgelopen weekeinde het traditionele openingstoernooi. Geen wonder, want in Zaam slag speelt men op 'harde ba nen', die de geschetste proble men nu eenmaal niet kennen. lorres heeft nog kans op behoud' Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - De Oude Vaart-loop, een trimloop die de korfbalvereniging Luctor in samenwerking met AV Scheldesport houdt, is een week verschoven. De bedoeling was om deze op maandag 31 maart, tweede paasdag, te houden, maar men heeft de loop een week ver plaatst naar maandag 7 april. De afstanden die op het pro gramma staan zijn: 3300, 6600 en 9900 meter. Start en finish zijn bij het clubgebouw van KV Luctor op het sportterrein Oude Vaart te Terneuzen. Vanaf 18.30 uur kan er worden ingeschreven en het startsein wordt om zeven uur gegeven. Van onze volley balmedewerker HULST - De Morres-equipe staat zaterdag 29 maart voor een belangrijke wedstrijd in de eerste divisie van de lande lijke volleybalcompetitie. Dan komt het Limburgse Geevers op bezoek. De wedstrijd begint om 15.00 uur in de Hulsterse sporthal Den Dullaert. De Hulstenaren staan nu op een voorlaatste plaats met ne gen punten uit achttien wed strijden. Twee punten achter Kalinko. Hoewel de situatie er niet rooskleurig uitziet, kan Morres toch nog voor de eerste divisie behouden blijven. Een stevige steun van het publiek zal dan ook bijzonder welkom zijn. Het huisorkest zal van de partij zijn, zodat Morres, met die steun, de Zeeuwse volley- balbelangen uitstekend kan verdedigen. Aanvoerder Guido de Beule gaat op deze pagina in op de kansen van zijn team. Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Woensdag avond begint weer de strijd om het zaalvoetbalkampioen schap van Zeeland. Tijdens de voorronden bleek Country Club uit Zierikzee te sterk voor Reimerswaal/Neptunes (8-1- en 4-3-winst) en de Zie- fikzeese club begint de kam- pioensstrijd woensdagavond 'huis met de wedstrijd tegen De Ster uit Hulst. Een week later komt dan de kampioen van de hoofdklas Walcheren/Beveland, waar schijnlijk Parbo uit Goes, thuis uit tegen Country Club. Maandag 1 april speelt De Ster thuis tegen de Walcherse kampioen, waarna die twee hagen later (woensdag 16 april) in Zierikzee tegen Coun try Club speelt. Maandag 21 april volgt dan nog de Wal cherse kampioen tegen De Ster en als het dan nog nodig is de laatste wedstrijd op vrij dag 25 april tussen De Ster en Country Club. De Zeeuwse kampioen maakt daarna in wee wedstrijden tegen de Brabantse kampioen uit wie kampioen van het district 4uid 1 wordt. nu bekend is geworden dat ook Michel van Bremen bij Delta Lloyd proeftrainingen gaat volgen. Volgens De Beule, voor Van Bremen de grote kans, maar voor Morres zou de schade volgens hem wel mee vallen. „Ik gun het hem van harte, maar in korte tijd doorstro men van de promotieklas naar de eerste divisie en dan eredi visie lijkt me al te snel". Toch is De Beule voor de komende weken zeer fanatiek. „Het is afwachten, maar we hebben nog een kans op promotie-de- gradatiewedstrijden. Ons pro gramma biedt perspectief. Wat er na dit seizoen gaat ge beuren is nog onduidelijk. Ik weet nog niet wat ik ga doen. Wie er blijft, waar we eindi gen, het is allemaal nog onze ker. Mijn ambities reiken ho ger, maar vallen waarschijn lijk moeilijk te verwezenlij ken. Je weet toch, dat een vol leyballer halverwege de dertig op zijn top is". Voor hem dus nog veel toe komst, gezien zijn 27-jarige leeftijd. „We hebben bij Mor res zeven vette jaren gehad, we gaan nu opnieuw verder bouwen. Het is dit seizoen al lemaal geforceerd moeten gaan, maar we geven de moed niet op. Met steun van het pu bliek moet het toch mogelijk zijn een eerste divisieploeg voor Zeeland te behouden". De komende weken zal het blij ken tegen Geevers, VC Uden- hout, SOS/DPC en Kalinko, de grote concurrent. Door Willy van Leeuwen Met twee punten achterstand op concurrent Kal inko en nog vier wedstrijden te gaan moet de hoogst spelende volleybalploeg van Zeeland keihard knok ken voor behoud van een plaats in de eerste divisie van de landelijke volleybalcompetitie. „We hebben nog een kans, het is nog niet verloren", aldus aanvoerder van het Morres- team Guido de Beule, kort voor de wedstrijd tegen het Limburgse Geevers. Guido de .Beule is een Mor- res-man in hart en nieren. In de afgelopen twaalf jaar heeft hij het wel en wee van deze Hulsterse volleybalvereniging mogen meemaken. Ups en downs, maar vooral successen beleefde hij. Nu wordt het in de komende weken knokken. Het tweede seizoen in de eer ste divisie wordt wellicht een van de belangrijkste voor Morres. Guido (Do) de Beule is sinds acht jaar een vaste kracht in het Morres-team. Na een keu rige jeugdopleiding onder de hoede van Jo Everaert, bleek al snel dat hij door zou stro men. Zijn huidige taak binnen het team, hoofdaanvaller- middenblokkeerder, vervult hij met verve. „Daarnaast ben ik aanvoerder en manusje van alles", stelt hij vast. „Ik pro beer de groep een beetje te sturen en hou hierover contact met Jo Everaert". Morres kreeg aan het begin van dit seizoen een zware domper te verwerken. Een viertal spelers verliet de Hul sterse vereniging. Michel van Bremen, Peter Paul Everaert en Werner Tak kwamen de groep versterken. „De kloof was voor deze jongeren te groot, van promotieklas naar eerste divisie", vervolgt de medewerker van het meubel bedrijf. „Het was wel een co- mibinatie van jong en oud, maar het heeft heel lang ge duurd voordat er één geheel van gemaakt was. Dat heeft natuurlijk veel punten ge kost". De Hulsterse equipe kreeg daarnaast ook nog met veel blessures te maken. Vooral William Taelman kreeg het zwaar te verduren. Voor Guido de Beule bete kende dat een zware periode. Hij is dan ook bijzonder fana tiek met zijn sport bezig. „Mijn vrouw is een grote steun voor me. Volleybal is erg belangrijk voor me en als we zaterdags hebben verloren, wordt de zondag ook een rotdag", be weert hij. „Ik heb er van wak ker gelegen en soms vreet het zelfs aan me". Het fanatisme zit niet alleen in zijn spel opgesloten. Ook in zijn trainingen komt dit naar voren. Naast het eerste da mesteam traint hij SC Morres. Natuurlijk kan De Beule dan putten uit de rijke ervaringen, opgedaan bij Jo Everaert en Jan Schut (nu trainer van De Sterre, WvL). „We hebben nog veel talent lopen. Daarom zie ik voor de dames een terug keer op landelijk niveau - Morres trok zijn eerste team vrijwillig terug uit de eerste divisie- toch wel zitten. De stap terug aan het eind van het vorig seizoen was noodge dwongen. Er bleven maar vier speelsters over". Dat het tweede seizoen in de eerste divisie zwaarder voor de Hulsterse heren zou wor den vermoedde Guido de Beule al. „In het eerste seizoen ben je waarschijnlijk gemoti veerder en is alles nieuw. Nu is het toch allemaal anders, al is ons seizoen eigenlijk minder door de vele blessures", ver volgt de hoofdaanvaller. Daarnaast was het vertrek van Michel Everaert voor ve len een gevoelige tik, terwijl Guido de Beule: We hebben met Morres zeven vette jaren gehad. We gaan nu opnieuw verder bouwen". - fotowimkooyman Van onze atletiekmedewerker HOEK - Met de Braakman-uurloop wordt het atletiek-winter- seizoen afgesloten. Het 'geestenkind' van Staf Dobbeiaere is al aan zijn zeventiende uitgave toe zaterdag 29 maart. Bij de heren is het record van Johan de Vlieger, die als eerstejaars senior in 1980 na een uur lopen werd 'afgeschoten' op 18 kilometer en 150 meter. Een paar jaar geleden leek dat record te zullen sneuvelen toen Jan van Laarhoven op slechts enkele tientallen me ters sneuvelde. Ook Peter Ha- meeteman kwam daarna nog akelig dicht in de buurt van het bordje met de naam van De Vlieger. Het record hield echter stand en De Vlieger, vorig jaar vanwege de mist niet tijdig présent, is dit jaar weer van de partij. „Er zijn kapers op de kust", Van onze sportmedewerker HULST - In sporthal Den Dullaert in Hulst wordt zater dag 29 maart het derde inter nationale Joop van de Brande- zaalvoetbaltoernooi afge werkt. Acht ploegen geven acte de presence en de strijd kent een internationaal tintje door de komst van een Portu gese en Belgische formatie. De organisatie van dit toer nooi is in handen van FC De Snor uit St.-Jansteen. De wed strijden beginnen om 18.00 uur en de finale wordt omstreeks 22.00 uur gespeeld. meldde hij een paar weken ge leden, doelend op Leon van der Velden en Peter Hameeteman, die beiden toezegden naar de zuidelijke Braakmanbossen te komen. Dit duo moet onge twijfeld in staat worden geacht het organiserende Scheldesport aan het schilde ren van een nieuw record bordje te zetten. Aangezien er niet met voorinschrijving wordt gewerkt is het onduide lijk wie er nog meer naar het recreatiegebied komt. Bij de dames is Trijnie Srheenge re cordhoudster. Zij liep in trai ningstempo in 1983 naar 15 ki lometer en 280 meter. We zien op dit moment niet in wie bui ten haar dit record aan digge len kan lopen. Na de uurloop is er ook gele genheid om een drie - dit jaar voor het eerst - en een zeven kilometer te lopen. Dit op een omloop met een lengte van ze ven kilometer. Start en finish zijn gesitueerd in het bos aan de Spanjaardsweg, waar ter plaatse vanaf half twee kan worden ingeschreven voor de drie lopen. Het startschot klinkt om half drie. Voor iedere deelnemer is er een her innering en tevens voor de 'uurlopers' een kaart met de gelopen afstand. (ADVERTENTIE) HELSINKI. Wijziging m uitvoeringen specificaties voorbehouden PTT Telefoonwinkels: Bergen op Zoom. Van Konijnenburgweg 23. Breda. Oude Vest 2. Goes. Schuttershof 24. Middelburg. Lange Noordstraat 42.Roosendaal.Schotsbossenstraat19.Terneuzen. Mr. F.J. Haarmanweg 38. Voor meer informatie: bel gratis 004. Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Het landelijk jeugdwielrentoernooi dat zater dag 29 maart op en rondom de Vlissingse boulevard wordt ge houden krijgt een grote en sterke bezetting. Zo'n vierhonderd deelnemers in de leeftijd van acht tot veertien jaar en verdeeld over maar liefst 46 verenigingen komen in actie. wieier- men. Siereveld maakt deel uit van het KNWU-team dat zal deelnemen aan een Jeugd Olympische Sportkwis. Dit programma wordt op 10 april via de NCRV vanaf 19.10 uur uitgezonden. Het toernooi in Vlissingen begint om 10.00 uur en wordt omstreeks 17.15 uur afgesloten. Start en finish zijn bij hotel Brittania. Naast de Zeeuwse clubs ZRTC Theo Middelkamp en de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen hebben ook ingeschreven De Ster uit Geleen, De Spartaan uit Rijs wijk, De Coureur uit Vlaar- dingen, Presto uit Drunen, De Windmolens uit Geffen en Het Zuiden uit Eindhoven. Door de grote deelname zal er in series worden gereden. Bekende Zeeuwse jeugdli- centiehouders die aan dit KNWU-toernooi deelnemen zijn onder andere Johnny en Richard van Cadzand, Wilmar van de Berghe en Jean Pierre Fortrei, allen van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren. Theo Middelkamp brengt bekende renners aan de start als Randy en Richard van Gils, Patrick en Alexan der Ridderbos, Mark Martens en Jim Vermeule. Bij laatstgenoemde club moet raspaardje Richard Sie reveld verstek laten gaan. Hij moet op dezelfde dag in Hil versum zijn voor TV-opna- Van onze sportmedewerker PHILIPPINE - Eerste paas dag houdt de voetbalvereni ging Philippine weer het tra ditionele paastoernooi. Het toernooi zal opnieuw een in ternationaal karakter hebben. Vanaf vrijdagavond zijn er al zo'n negentig Engelse voetbal lers, van de club Cottingham Rangers, met begeleiders te gast in het mosseldorp. Dat gezelschap blijft tot dinsdagmorgen en neemt eer ste paasdag deel aan het toer nooi voor B- en C-junioren en D-pupillen. Op tweede paas dag komt ook het A-junioren- elftal van die Engelse club naar Philippine en speelt dan om 14.00 uur tegen het A-ju- niorenteam van de organise rende vereniging. Het toernooi op eerste paasdag begint om 09.00 uur en zal tot omstreeks 16.00 uur duren. Deelnemende verenigingen zijn: Cottingham Rangers, Huil Engeland; FC Bergen, Bergen op Zoom; Ter- neuzen, Corn Boys, Ruisbroek uit België en Philippine. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De Goese handbalvereniging GSC houdt tweede paasdag een zaalhand- baltoernooi voor dames- en heren-senioren. Dit traditio nele paastoernooi wordt op één dag afgewerkt in het sportcentrum te Goes. Zowel bij de dames als he ren wordt er een halve compe titie gespeeld. De wedstrijden, die in twee hallen worden ge speeld, duren twee keer twin tig minuten. In beide hallen beginnen de wedstrijden om 09.15 uur. De prijsuitreiking wordt omstreeks 17.00 uur ge houden in de kantine van het sportcentrum. Deelnemende ploegen bij de dames zijn: UVG, Haak/Desk en Ceasar, allen eerste divisie, Zonnebloem en GSC, beiden tweede divisie. Heren: Animo en Ceasar, beiden tweede divi sie, Haak/Desk en GSC, bei den eerste klas afdeling en Hechtel, tweede klas in België. Van onze sportredactie WESTENSCHOUWEN - Het 'district Middelburg van de rijkspolitiesportvereniging Luctor houdt woensdag 2 april voor de vijfde keer de interna tionale Domeinenloop te Wes- tenschouwen op Schouwen- Duiveland. De wedstrijdloop is alleen bestemd voor perso neelsleden van de rijkspolitie, de gemeentepolitie en de Ko ninklijke Marechaussee, die bij de sportbond zijn aangesa- oten. Daarnaast is er een pres tatieloop voor iedereen. Programma: 14.00 uur start wedstrijdloop dames over 2 kilo meter en prestatieloop voor dames, jeugd en huisgenoten die niet aan gesloten zijn; 14.30 uur start wed strijdloop voor A- en B-klassers en veteranen over 7 kilometer; 15.15 uur start prestatieloop over 7 kilo meter voor iedereen. De start van alle lopen is bij de hoofdingang van de dominiale bos sen te Westenschouwen en het startsein wordt gegeven door G. Helmendach. Alle deelnemers ont vangen in verband met het eerste lustrum een leuke herinnering. Voor de eersten zijn er ereprijzen. Omstreeks 16.15 uur verzorgt W. Frackers in café-restaurant Zee- lust de prijsuitreiking. De wed strijdleiding is in handen van G. Verhulst, A. Gerards en J. van El- zelingen. Van onze sportmedewerker HOEK - De amateurs van de wielervereniging Zeeuwsch - Vlaanderen starten zondag 30 maart, eerste paasdag, in de Belgische klassieker Hekel- gem-Affligem. Een wedstrijd die vorig jaar door Patrick van Passel werd gewonnen. Ook nu is de Sluiskillenaar present. Hij is samen met Ab Verplanke, Erik Vereecken, Adrie de Maesschalk, Karei van Goethem en Frank Geen- sen geselecteerd voor deze wedstrijd. De begeleiding voor deze 145 lange koers in de Vlaamse Ardennen is in han den van het Hans Moens en Fred Vermeersch. Van ome schaakmedewerker VLISSINGEN - In Vlissingen wordt zaterdag 29 maart het open Zeeuws snelschaakkam pioenschap gehouden. De or ganisatie van dit toernooi is in handen van de schaakvereni ging Vlissingen. Het clublokaal van deze ac tieve vereniging is de plaats van handeling. Zoals steeds zal ook nu de complete Zeeuwse top acte de présence geven. Het toernooi, dat onder leiding van Geert van Oor schot wordt afgewerkt, begint om 11.00 uur. Van onze atletiekmedewerker CLINGE - De trimclub NSM houdt zaterdag 29 maart de 'Paas- loop' in Clinge. Deze trimloop, die volledig in het teken van Pa sen staat, voor de kleintjes zijn er eieren en voor de groten paas- brood, gaat over de afstanden 3,5,10 en 15 kilometer. Het startschot wordt gegeven om half drie bij het voetbalveld van het Belgische 'De Klinge', waar vanaf half twee kan worden ingeschreven. Het parkoers loopt door de bossen van Clinge. Van onze sportmedewerker AXEL - In de promotie-degradatieregeling voor het regionale zaalvoetbal is een wijziging gekomen. Deze regeling is inge voerd om het totaal aantal teams in zowel de hoofdklas als eer ste klas op twaalf te brengen. Zoals bekend viel pal voor de competitiestart het team van De Tol weg, waardoor de hoofdklas nog maar uit elf teams bestond. Van het voornemen om twee teams te laten degraderen is men afgestapt, omdat De Tol een dergelijke plaats innam. De tweede stek werd ingenomen door Wapen van Axel/Kesbeke. De nieuwkomers in de hoofdklas zijn Goalgetters en ABN uit Ter- neuzen, respectievelijk de nummer één en twee uit de eerste klas. Uit die eerste klas verdwijnt naar het rayonvoetbal degra dant Corn Boys. De drie opengevallen plaatsen in de eerste klas worden opgevuld door de rayonkampioenen van Axel, Sas van Gent (De Rijnvaert) en de kampioen in Terneuzen. Aangezien de HiiZaVo recreatief speelt kan daaruit geen team promoveren. De ZAVIO gaat volgend seizoen eveneens in Oostburg over op recreatievoetbal. Dat betekende dat er voor de drie promotie plaatsen naar de regio slechts drie kandidaten overbleven. Een nacompetitie kon daardoor achterwege blijven.

de Stem | 1986 | | pagina 15