HOOFDUITVOERDER/ EERSTE UITVOERDER ORGJUWSATIEMEDEMIERKER/ BEKOL DAAGT m/z bam Vermeulen b.v. ZELDENRUSTCOLLEGE „DE BLAAUWE HOEVE! RECEPTIONISTE/ TELEFONISTE DJ I stichting verpleeghuis Belangrijk* wedstrijd voor Morre bam vermeulen hv. EEN DOCENT tv/m) ECONOMISCHE WETENSCHAPPEN Consulent (m/v) Ti 12 LEER-/ARBEIDSPLAATSEN! vormgever m/v jonge fiscaal jurist/econoom (m/v) administratief medewerkstei\ DIESEL POWER HOLLAND B. HULSTl DE STEM VAN ZATERDAG 29 MAART 1986 2 COMMERCIEEL MEDEWERKERS (M/V) NAMASCOR B.V. Nationale Woningraad teamleidinggevende anaesthesie HULST Gemeente Tilburg de Tombe/Melse c accountants Melse co belastingadviseurs Caterpillar specialist HANDELSONDERNEMlNl Postbus 2' 4780 AA Moerdijk ZATERDAG 29 MA> Oude Vaart loop is verplaatst Strijd Zeeuws kampioenscha zaalvoetbal is een landelijk werkend middelgrote woningbouwonder neming, gespecialiseerd in de seriematige aanpak van nieuwbouw- en renovatieprojecten. Haar werkgebied betreft: - nieuwbouw in uitbreidingsgebieden - stadsreconstructies -renovatie - grootschalig onderhoud. Specifieke voorbereidings- en uitvoeringstechnieken voor nieuwbouw, re novatie en groot onderhoud zijn bepalend voor onze aanpak. Door uitbreiding van de werkzaamheden in de regio Zuidwest Nederland zijn de volgende functies vacant: Voor deze functie is een ruime ervaring in seriematige nieuwbouw- en reno vatieprojecten een vereiste, terwijl een goede bouwkundige kennis op MTS niveau wordt verlangd. Het met goed gevolg doorlopen hebben van de uitvoerderscursussen van de B.O.B. strekt tot aanbeveling. Voor deze functie is ervaring in een organisatiefunctie noodzakelijk, terwijl een goede bouwkundige kennis op MTS/HTS-niveau wordt verlangd. Sollicitaties te richten aan ons kantoor te Breda, Ginnekenweg 143, 4818 JD te Breda, Postbus 759, 4803 AT Breda. Mrs Quarles, Kousemaker Jurgens, ad vocaten te Breda, Tilburg, Goes, Vlaardin- gen en Dordrecht vragen voor het kantoor Breda een representatieve Wij verwachten van de receptioniste/tele foniste, dat zij de Nederlandse taal uitste kend en de moderne talen enigszins be heerst. Indiensttreding: zo spoedig moge lijk. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan Mr H. de Ruijter, Nieuwe Prinsenkade 8, 4811 VC Breda (Postbus 7160, 4800 GD Breda) en wel vóór 5 april 1986. NAMASCOR Moerdijk Wij zijn eert modem staalservicecenlrum met een sterk internationaal karakter, gespecialiseerd in het verwerken van warmgewalst band tot plaatstaal (1.5 - 25 mm) In verband met de toenemende vraag naar ons produkt, zoeken wij op zeer korte termijn (binnendienst) na een gedegen inwerkperiode wordt verwacht, dat men in staat is het afzetgebied Duitsland/Frankrijk mede voor zijn rekening te nemen. WIJ denken aan de volgende kandidaten: leeftijd tot 35 jaar goede algemene ontwikkeling op basis van een middelbare handels- en of technische op leiding noodzakelijke bedrijfservaring, bij voorkeur opgedaan in een industriebedrijf dan wel een handelsorganisatie flexibele en zelfstandige persoonlijkheid ten einde de problematiek binnen een staalver werkend servicebedrijf aan te kunnen voelen kennis en affiniteit met de Duitse/Franse markt, een logisch gevolg ervan is het beheer sen van de Duitse/Franse taal in woord en ge schrift, noodzakelijk om tot de juiste functie uitoefening te komen. Wij bieden naast een grote mate van zelfstandig heid en afwisseling een salaris in overeenstem ming met de functie en daarnaast goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Gelieve handgeschreven sollicitaties tg richten aan: Afd. Personeelszaken Postbus 4, 4780 AA Moerdijk. Algemeen Christelijke Scholengemeenschap voor MAVO-HAVO-VWO, Zeldenrustlaan 2, Postbus 146,4530 AC Temeuzen Tel. 01150-94029 M.i.v. de cursus 1986-1987 wordt gevraagd: in een volledige betrekking. De betrekking kan zich in principe uitstrekken over de vakken economie, economie I, handels wetenschappen en economie II. De samenstelling wordt in onderling overleg ge regeld. Men kan ook solliciteren naar een gedeel te van het aantal uren. Het Zeldenrustcollege is een samenwerkings school voor Rooms-Katholieke en Protestantse christenen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Inlichtingen worden verstrekt door de heren S. van Asperen (rector), tel. 01150-94029 (school), 94403 (thuis) of M.A.A.J. Speelman (wnd. rector), tel. 01150-94029 (school), 94802 (thuis). Brieven te zenden aan de rector. Bekol BV Hardhout Import te Hoogerheide is een regionale vestiging van één van de grootste hardhout importeurs van Neder - land. Een bedrijf dat al 65 jaar zijn sporen verdient in deze speci fieke markt. uum Wij zoeken een dynamische verkoopkracht voor de bin nendienst. Een funktie die afhankelijk van uw eigen inbreng en ent- siasme vorm zal krijgen. Wat vast staat is dat u in een klein team komt te werken, een gedegen bedrijf s know-how tot uw beschikking krijgt en naar even redigheid wordt gehonoreerd. Als u deze uitdaging aandurft en u herkent zich in dit profiel: ervaring in de hardhoutbranche goede kontaktuele eigen schappen zelfbewust en flexibel leeftijd van 25-35 jaar woonachtig in de regio West-Brabant in bezit van een HAVO- of gelijkwaardig diploma stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie met recente pasfoto naar: BEKOL BV, postbus 18.4630 AA HOOGERHEIDE. t.a.v. Dhr. Haaksma. Alle sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. DTj Almere - Assen - Baarn - Deventer - Nunspeet - Schiedam - Tilburg De Nationale Woningraad (NWR) is een belangenbehartigings- organisatie op het terrein van de volkshuisvesting. De aangeslo ten woningcorporaties en gemeenten beheren gezamenlijk ca. 1,2 miljoen woningen. Voor deze leden wordt o.m. de advies- en dienstverlening ver zorgd op sociaal, organisatorisch, juridisch, bouwtechnisch, administratief en financieel-economisch gebied. Ten behoeve van ons rayon Zuid-Nederland, standplaats TILBURG vragen wij een De consulent maakt deel uit van de afdeling Bestuurs- en Organisatie-ontwikkeling. De consulent zal de volgende activiteiten verrichten: het namens de NWR opbouwen en onderhouden van contacten met de leden het doen vormen van meningen bij de leden over zaken de volkshuisvesting betreffende alsmede het uitdragen van de door de NWR ter zake ingenomen standpunten het (doen) geven van steun, advies en bijstand aan de leden het systematisch verzamelen van gegevens t.b.v. de gewenste uitwisseling van informatie tussen de leden en de NWR, als mede t.b.v. de beleidsvoorbereiding het participeren in voorlichtings- en opleidingsactiviteiten. Van kandidaten (ca. 30 jaar) wordt verwacht dat zij: beschikken over een opleiding op minimaal HBO-niveau (Bedrijfskundige richting) bekend zijn met resp. belangstelling hebben voor volkshuis vestingsvraagstukken service-verlenend zijn ingesteld op bestuurlijk niveau kunnen functioneren. Het bezit van het rijbewijs B is vereist. Geboden wordt een afwisselende en ambulante functie met veelzijdige en veelsoortige contacten. Salariëring: afhankelijk van opleiding en ervaring tussen f 3.757,- en f 5.724,- bruto per maand, verdere uitloop is mogelijk gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. telefoonkosten en autokostenregeling. Een psychologisch en een medisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Nationale Woningraad, Postbus 50051, 1305 AB ALMERE. Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk. Voor de operatie-afdeling van ons ziekenhuis zoeken wij op kor te termijn een: Op onze operatie-afdeling (vier operatie-kamers en een recovery- room) opereren algemeen chirurgen, gynaecologen, K.N.O.-en oogartsen, orthopaeden, urologen en een neuro-chirurg. Er werken 27 personeelsleden, zowel full-time als part-time. De teamleidinggevende is verantwoordelijk voor de gang van zaken binnen de afdeling anaesthesie en geeft direkt leiding aan zeven per soneelsleden. Binnen de organisatiestruktuur van de operatie afdeling is hij/zij verantwoording verschuldigd aan het hoofd O.K. Ook zal hij/zij om toerbeurt beschikbaarheidsdiensten moeten doen en meerouleren op de recovery. De aan te trekken funktionaris dient in het bezit te zijn van: - diploma N.Z.R. operatie-assistent differentiatie anaesthesie; - kaderopleiding of vergelijkbare managementopleiding (of de be reidheid deze te volgen) Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie Sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd personeelszaken Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenum- mer 011 op de enveloppe De Blaauwe Hoeve in Hulst is een verpleeghuis waar in 1 verband een woon/leefklimaat geschapen wordt; zodanig! dat de zorg voor de 120 bewoners met lichamelijke of geesie| lijke beperkingen op zorgzame wijze gestalte kan krijgen. Het huis biedt: voor de opleiding ziekenverzorgende „nieuwe stijl", die pen| september 1986 van start zal gaan. Doelstelling: Jonge mensen kennis en vaardigheden aanleren, zodat zijig] staat zijn zelfstandig, samen met andere teamleden op i juiste manier onze bewoners te verzorgen. De opleiding heeft een voorbereidende periode van 30 we| ken, bestaande uit theoretisch onderwijs, stageperiodes f vakantie. Tijdens dit gedeelte ontvangt men het zogenaamde zakgeij| van 395.- bruto per maand. Daarna volgen nog 2 praktische leerperiodes van 52, respecl tievelijk 48 weken. In deze periodes bedraagt het bru:J maandsalaris 1.232.-, respectievelijk 1.448.-. Toelatingseisen: - leeftijd minstens 16 jaar en 8 maanden; - in het bezit van het einddiploma; - MAVO - LBO, waarvan minstens 2 vakken op C-niveau, waaro:| der 1 theoretisch vak öf - andere gelijkwaardige opleiding. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Direktie „De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2, 4561 NT Hulst. Truffinoweg 2,4561 NT Hulst, tel. 01140-81000 De Welzijnsdienst van de gemeente Tilburg heeft tot doel de voor bereiding en uitvoering van het gemeentelijk beleid op de terreinen van Onderwijs, Sport en Recreatie, Sociale Zekerheid, Kunst, Cultuur, Maatschappelijk Welzijn en Volksgezondheid en het Nederlands Textielmuseum. Het Nederlands Textielmuseum heeft onder meer tot taak: het beheer en de ontwikkeling van het museum bevorderen van het behoud van het textielambacht het verrichten van wetenschappelijk onderzoek op textielhistorisch terrein burgers kennis laten maken met de textielhistorie. Bij het museum is plaats voor voor 20 uur per week Functie-inhoud: Medewerking verlenen aan tentoonstellingsprojecten, vooral waar het vormgeving en inrichting betreft. Zo zal het maken van een ruimtelijke indeling, het verzorgen van illustratief materiaal en van de beteksting een onderdeel uitmaken van het takenpakket. Daarnaast zal hij/zij specifiek worden belast met het maken lay-outs van diverse museumpublicaties. Functie-eisen: - een opleiding op H.B.O. niveau (Academie voor Industriële Vormgeving, Kunstacademie of gelijkwaardige opleiding); - enkele jaren ervaring als vormgever, liefst in musea; - goede mondelinge of schrif telijke uitdrukkingsvaardig heid in de Nederlandse taal; - bereidheid om in een team samen te werken. Salaris: Bij 20 uur bedraagt het salaris minimaal t 1.391,05 en maximaal f 1.895,26 bruto per maand, exclusief de inhouding 1986 (schaal 7). I.Z.A.-ziekekostenverzekering. Vacantietoelage 7,5% Er is beperkte mogelijkheid tot kinderopvang. Procedure: Bij gelijkwaardigheid wordt de voorkeur gegeven aan candidaten uit categorieën, die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Informatie kan worden inge wonnen bij mevrouw C. Boot, hoofd afdeling Educatie, telefoon: 013 - 367475. Sollicitaties, met vermelding van WZD10, binnen één week te zenden aan de directeur van de Welzijnsdienst, Postbus 90118, 5000 LA Tilburg. de Tombe/Melse co, accountants en Melse co, belastingadviseur zyn twee moderne levenskrachtige maatschappen, die nauw met elkaar samenwerken. Zij beschikken over 24 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat er een intensieve samenwerking met een groot aantal kantoren in de wereld. Voor ons kantoor te Middelburg zoeken wij een voor de functie van (aan komend) belastingadviseur. Na een ruime inwerkperiode zal deze jurist/econoom zelf standig de contacten op fiscaal gebied met onze relaties gaan onderhouden en worden belast met het beheer en de verdere uitbouw van onze gevarieerde belastingpraktijk. Kandidaten voor deze functie dienen de studie fiscaal recht of economie te hebben vol tooid. Enige praktijkervaring is gewenst. Voorts zijn vereist goede contactuele eigenschappen, een grote mate van inventivi teit en verantwoordelijk heidsgevoel. Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Afhankelijk van de persoon lijke ontplooiing binnen de organisatie zijn aantrekkelijke carrièremogelijkheden aan wezig. Uw sollicitatie kunt u richten aan de Tombe/Melse co, accountants, Postbus 31, 4330 AA Middelburg. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heerJ. H. Bor RA, 01180-3 3880 of de heer C. van Gelder, 01869-1835. 24 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thorton Gespecialiseerd in de im- en export van scheepsdieselmotore" en onderdelen zoekt: voor 32 uur per week. Gewenst Is kennis en ervaring In: - telex- en telefoonbediening - computerbediening - de Engelse taal in woord en geschrift Sollicitaties schriftelijk te richten aan: Van onze tennismedewerkei terneuzen speelklaar maken van de f „jsbanen vormt jaarlijks eerste aanzet van het tem seizoen. Staat het verenigin leven vanaf de maand okto op een laag pitje, slechts gele maanden daarna w< men opgeschrikt en trekt i vastberaden ten strijde on banen uit hun wintersiaaj halen. Dit schetst in grote nen de activiteiten tijdens zogenaamde 'grijze perii waarbij de datum 1 april magische klank heeft. We waar met een andere bete nis dan menigeen zou verni den. Het merendeel van de 1 nisverenigingen heeft de schikking over gravelbar Het woord 'gravel' staat v gemalen baksteen. Dit spi vlak wordt in Nederland meest toegepast en wordt steeds door de meeste spel 'Mor Van onze atletiekmedewerke TERNEUZEN - De Vaart-loop, een trimloop de korfbalvereniging Lu( in samenwerking met Scheldesport houdt, is week verschoven. De bedoeling was om op maandag 31 maart, twe paasdag, te houden, maar i heeft de loop een week plaatst naar maandag 7 ai De afstanden die op het gramma staan zijn: 3300, i en 9900 meter. Start en fin zijn bij het clubgebouw KV Luctor op het sportten Oude Vaart te Terneuz Vanaf 18.30 uur kan er wore ingeschreven en het starts wordt om zeven uur gegeve Van onze volleybal-medewerk HULST - De Morres-eqi staat zaterdag 29 maart een belangrijke wedstrijd de eerste divisie van de lan lijke volleybalcompetitie, komt het Limburgse Gee\ op bezoek. De wedstrijd bei om 15.00 uur in de Huisti sporthal Den Dullaert. De Hulstenaren staan nu een voorlaatste plaats met gen punten uit achttien w strijden. Twee punten ach Kalinko. Hoewel de situatie niet rooskleurig uitziet, 1 Morres toch nog voor de eei divisie behouden blijven. 1 stevige steun van het publj zal dan ook bijzonder welki zijn. Het huisorkest zal van partij zijn, zodat Morres, r die steun, de Zeeuwse volli balbelangen uitstekend verdedigen. Aanvoen Guido de Beule gaat op i pagina in op de kansen zijn team. Van onze sportmedemerker VLISSINGEN - Woensd avond begint weer de sti om het zaalvoetbalkampio schap van Zeeland. Tijden: voorronden bleek Coun Club uit Zierikzee te voor Reimerswaal/Neptu (8-1- en 4-3-winst) en de rikzeese club begint de k pioensstrijd woensdagavi thuis met de wedstrijd tej De Ster uit Hulst. Een week later komt dan kampioen van de hoofdk Walcheren/Beveland, wa schijnlijk Parbo uit G( thuis uit tegen Country Cl Maandag 1 april speelt De S thuis tegen de Walche wegen ue wan kampioen, waarna die uagen later (woensdag april) in Zierikzee tegen trv tv Cou - „ici inztc legen U.U! try Club speelt. Maandag anril imi„t j Wi 1 no< _v OlAXXl, XVXdctl HJ april volgt dan nog de cherse kampioen tegen bter en als het dan nog i is de laatste wedstrijd op dag 25 april tussen De Ster Country Club. De Zeeu- kampioen maakt daarna wee wedstrijden tegen Brabantse kampioen uit kampioen van het disti I Zuid 1 wordt.

de Stem | 1986 | | pagina 14