Zaamslag helpt Nepal SKW-vakantietrip naar De Efteling 'Miljard investering Kanaalzone op komst' BESTUUR: WEL PRATEN, MAAR VAN Vijfjarig kinderdagverblijf ziet toekomst zonnig tegemoet ilNA ZEELAND o |eikant Clinge *0sVoet V VAN ZEELAND T16 PAGINA ZEELAND 3 ZATERDAG 12 APRIL ACTIEDAG Paasviering Zonnebloem Terneuzen Sas houdt inventarisatie verenigings activiteiten Visclub ONI Terneuzen soekt nieuwe bestuursleden TERNEUZEN - Het kort geding dat het be stuur van de Woningbouwvereniging Terneu zen heeft aangespannen tegen het personeel, dat sinds afgelopen dinsdag het hoofdkantoor bezet houdt, dient maandag (14.00 uur) voor de Middelburgse rechtbank. Scouting Westdorpe krijgt in zomer nieuw onderkomen BELOFTE BIJ OPENING NIEUW KANTOOR KVK: Kanaalzone Terneuzen Hoek Biervliet laatselijk nieuws I - De soos voor alleen- hden van Axel efi omge. I houdt zaterdag 22 maart gezellige soosavohd in Dj chaard te Koewacht, aan- 20.00 uur. Er 'wordt bingo eeld en een loterij gehou- Het dansorkést The Wi]. verzorgt de ipuziek. Ooi, ekers vanariderp sozen l welkom. j eptie - Dè christelijk Imfanfare Hosanna houdt Irdag 22 maart in de aula. 1 de christelijke, mavo L. lie aan de Willem de Zwij. |aan een receptie in ver- 1 met het 60-jarig bestaan, duurt van 19.00 tot liotheek - De lezers van de Istelijke openbare biblio-, >k aan de Stationsstraat oen vanaf maandag 24 art kennis maken met een uwe opstelling van de ro- s. De romans staan vanaf dag opgesteld naar genre, alle detectives, streekrin |ns, thrillers enzovoorts an naast elkaar. Tegen de ner wordt nagegaan of deze luwe opstelling een gunstig |ect had voor de gebruikers, cht dit zo zijn dan wordt lerwogen om later in dit jaar I rest van het bezit van twassen- en jeugdafdeling interessegebied te plaatsen, emerang - De jeugdwerk- ep van de Axelse buurtver- |iging de Boemerang houdt navond (vrijdag) een diseo- lond. De jeugd vanaf 12 jaar |welkom. Leden betalen twee vartjes, niet-leden een gul- |n. Het discogeweld vindt aats in het buurthuis de emerang van 19.30 tot 23.30 aasviering - Voor de bejaar- fen van Heikant wordt dins- hg 25 maart in gemeen phapscentrum 't Heike een aasviering gehouden. Om vee uur begint de middag een dienst, voorgegaan or pastor Van Leemput. Na i koffiepauze is er gelegen- om mee te doen aan een ratis bingo of aan kaartspe el. De zang wordt verzorgd loor het bejaardenzangkoor Jnder leiding van de heer Nee- eson. chieting - Aan de bejaarden- Ichieting in het Heike deden 41 schutters mee. Uitslag: hoge yogel en le zijvogel: E. Jans lens, Moerbeke, 2e zijvogel: j/erloot, meeste kleine vogels O. de Jaegher, Zuiddorpe fen J. Verstraeten, Sint-Jan- pteen. lO - De Algemene Bond Ouderen is donderdag btap geweest naar Antwerpen Dp het programma stond on der meer een Antwerps ont bijt, een rondrit door de i en winkelen in het centrum. |Op de terugweg werd halt ge- Ihouden bij 'Eddy Wally' in lErtvelde. Gehandicapten - De Gehand icapten Organisatie Nederland I afdeling Zeeland houdt dit (jaar de paasviering in het I Heike te Heikant. De middag I begint om 14 uur met een eucharistieviering die wordt voorgegaan door pater Colsen Ten bate van een revalidatie centrum voor poliopatiëntjes in Kenya wordt een collecte gehouden. De zang wordt ver zorgd door de leden zelf, onder leiding van mevrouw Van Kerkvoorde. Na de koffie pauze krijgen de aanwezigen een diavoorstelling te zien over het poliocentrum in Ke nya. Kaarting - Vandaag, vrijdag 21 maart, is er voor de ouderen in gemeenschapscentrum Malpertuus de voorlaatste kaarting voor het kampioen schap. De deelnemers kunnen zich al vanaf 13.00 uur laten inschrijven. De kaarting be* gint om 13.30 uur. Fanfare - De fanfare Weldoen door Vermaak houdt maandag 24 maart de jaarvergadering in de Troubadour. Behalve de verschillende jaarverslagen komen er ook bestuursverkie zingen aan de orde. Aftredend en herkiesbaar zijn A. van Dorsselaer (voorzitter), F. P>' laet (2e secretaris), P. Acke, K Ivens en C. van der Kelen Nieuwe kandidaten kunnen met steun van vijf leden wor den voorgedragen bij de secre taresse, voor aanvang van vergadering. Die begint om uur. Belasting - De leden van de Clingse ouderenbond kunne» maandag 7 en dinsdag 8 apnl hun aangiftebiljet voor de in komstenbelasting laten invw- len door een ambtenaar van o belastingdienst uit Terneuzen Wie daarvan gebruik wil ma ken moet zich voor 31 cnaay„ voorzitter F. Taalman melde» Voor die mensen kan dan «j de belastinginspectie uits® worden gevraagd. (ADVERTENTIE) 75 JAAR VERTROOWO VAKMANSCHAP NET EVEN A" ■I... ADI/ 1/Aiit>inne*«ofiflfl Uw APK Keuringsstatiofl voor alle merken Fred van Eedmlr.iTflnuureniBL 01150-13*$ Ho»teZandp( 17WoosJanandatef Oltaa-11" a VRIJDAG 21 MAART 1986 Van een onzer verslaggevers ZAAMSLAG - Tien vereni gingen in Zaamslag hebben ^sloten activiteiten te on dernemen in het kader van de actie 'Zeeland helpt Ne pal'- Aanleiding hiertoe is de tentoonstelling over Nepal, die in het stadhuis van Ter- neuzen was te bezichtigen en die door beide basisscholen uit Zaamslag is bezocht. Onder het motto 'Zaam slag helpt Nepal' is zaterdag 12 april tot actiedag uitge roepen. De basisschool aan de Riemensstraat doet hier bij als actiecentrum dienst. De tien Zaamslagse vereni gingen zijn afgelopen week bij elkaar geweest om een definitief programma vast te stellen. Elke vereniging werkt in de komende weken een onderdeel van de actie dag verder uit. Op het programma staat onder meer de verkoop van loten voor een loterij, waar van de trekking 12 april wordt gehouden. Op de ac tiedag begint men om negen uur met de huis-aan-huis- verkoop van wafels. De offi ciële opening is om 11.00 uur in de school aan de Riemens straat te Zaamslag. Muziek vereniging De Volharding zet deze opening muzikale luister bij. Hierna kan met in het ac tiecentrum terecht voor tal van activiteiten. Ook wordt er voor volop informatie over de actie en over Nepal gezorgd. Qm 11.00 uur start de sponsorloop, waarvan de route in de bebouwde kom van Zaamslag ligt. De Vol harding vergezelt de eerste lopers muzikaal. Om 18.00 uur wordt de dag afgesloten en volgt de bekendmaking van de verschillende prijs winnaars. De deelnemende verenigingen hopen dan de eindstand van de actie 'Zaamslag helpt Nepal' be kend te kunnen maken. Maandag geding tegen bezetters bouwkantoor Van onze correspondent SAS VAN GENT - Donderdag 3 april maakt het SKW uit Sas van Gent het jaarlijkse paasvakantie-uitstapje, bedoeld voor kinderen van alle basisscholen uit Sas van Gent, Philippine, Zandstraat en Westdorpe. Doel van de reis is dit keer pretpark De Efteling in het Bra bantse Kaatsheuvel, waar onder meer voor het eerst de nieuw ste attractie 'De verborgen stad' te bezoeken is. De kosten voor de busreis (inclusief entree Efteling) bedragen 22,50. Kinderen die jonger zijn dan zes jaar kunnen alleen mee on der begeleiding van een volwassene. Ouders en begeleiders be talen 30 voor de trip. Deelname is mogelijk door inlevering van een inschrijfstrookje in een van de SKW-clubgebouwen op woensdag 26 maart tussen 14.00 en 15.00 uur. Deelnemers dienen zelf voor een lunchpakket te zorgen. De bus vertrekt donderdag 3 april om 09.00 uur bij De Schotse Hoek in Philippine, om 09.05 uur bij de St.-Petrusschool in de Zandstraat, om 09.10 uur bij De Roselaer te Sas van Gent en om 09.25 uur bij Concordia te Westdorpe. Rond 18.00 uur zijn de Ef- teling-gangers terug. Kinderen van de basisscholen kunnen deze zomer overigens ook weer op zomerkamp naar vakantiecentrum 't Ossekopje in Rucphen. Belangstellenden kunnen voor verdere informatie te recht in De Roselaer te Sas van Gent. Van onze correspondent TERNEUZEN - Zaterdag houdt De Zonnebloem afdeling Groot-Terneu- zen in het Zeldenrustcol- lege een gezamenlijke paasviering. Om 15.00 uur worden de gasten van De Zonne bloem verwelkomd door voorzitter Elskamp van de afdeling. Aansluitend is er een liturgieviering met medewerking van ds. Hogendoorn, ds. De Best en pastor Hecking. Voor de muzikale be geleiding zorgt het kin derkoor van de Trini- teitskerk onder leiding van mevrouw Tielen. Na het officiële gedeelte kunnen de gasten genie ten van een broodmaal tijd. Om 18.00 uur brengt het christelijk gemengd koor uit Hoek een uur lang geestelijke liederen ten gehore. Om 19.00 uur wordt de paasviering af gesloten. WESTDORPE - Wethouder L. Marquinie van Sas van Gent leeft een circulaire laten uit gaan naar alle verenigingen, instellingen en organisaties in 4e kernen Sas van Gent, West- 4orpe, Philippine en Zand straat. Daarin wordt de besturen mee te werken aan actief beleid van de stich- Promotie Zeeuwsch- Vlaanderen om de promotie rati dit stukje Nederland wat meer te bevorderen. De besturen is gevraagd een opgave te verstrekken van de activiteiten die voor dit jaar °P het programma staan. Alle activiteiten kunnen dan in een jotale uitgave worden gepu bliceerd. Men is verzocht voor 1 april de datum, soort activi st en het aanvangsuur op te Van onze correspondent VERNEUZEN - Hengelaars- rareniging Ontspanning na «spanning (ONI) is op zoek Paar nieuwe bestuursleden. Drie leden met een jaren de staat van dienst stellen niet meer herkiesbaar. Dieo de Bakker, waarnemend "oorzitter en tevens tweede «cetaris, en Piet van de Ber- jje> tweede penningmeester, wren na zaterdag 22 maart ■"et meer terug in het bestuur. Dok commissaris Henk okker houdt het voor gezien, e' herkiesbaar stellen zich oorzitter Arie Hamelink en •ommissaris K. Florussen. Sdidaat voor toetreding tot t bestuur is M. de Feijter. Dp de voorjaarsvergadering ran ONI, die om, 19.30 uur in 1® Du Commerce aan de kom, in Terneuzen begint, I98fi 0011 begroting voor kaan de orde. Verder staan 5 bestuursbeleid en het be- r van de viswaters op het ^"gramma. Van een onzer verslaggevers Eis is uiteraard dat er onmiddellijk een eind wordt gemaakt aan de bezetting van het gebouw aan de In dustrieweg in Terneuzen. Hoewel het personeel via hun vakbondsvertegenwoor digers heeft laten weten tot een gesprek bereid te zijn, wil het bestuur dat pas wanneer de bezetting wordt opgeheven en er vooraf geen voorwaar den worden gesteld. „Eerst moet dat mes van tafel waar we straks misschien met beide partijen rond gaan zitten", al dus voorzitter A. Janse van het woningbouwbestuur gis teravond. De woordvoerder van de be zetters, FNV-bestuurder J. van den Brink, zegt een derge lijke opstelling van de kant van het bestuur jammer te vinden. „Het gesprek waar wij op doelden, had best in de in formele sfeer kunnen worden gevoerd, zodat we in elk geval samen een basis hadden kun nen scheppen om later formeel op door te gaan. Maar nu dat ook op niets is uitgelopen moe ten we het geding maar af wachten". Volgens Van den Brink dreigen er problemen te ont staan rond de uitbetaling van de salarissen aan de actievoer ders, omdat het bestuur maar tot afgelopen dinsdag (toen de bezetting begon) wil betalen. „Dan zullen we ook maar stoppen met het automatisch innen van de huren en de mensen aan de balie laten be talen. Dan krijgt het perso neel - dat tenslotte gewoon elke dag van de bezetting nor maal aan het werk is - toch waar het recht op heeft". Van enige onwil tot uitbeta len van salarissen zou, zo stelt voorzitter Janse, echter geen sprake zijn. „Maar wanneer je als bestuur van de heren be zetters niet meer mag bestu ren, dan doen we ook niets. Trouwens, we mogen het kan toor niet binnen, dus hoe zou ik dan aan de salarislijsten moeten komen om die te teke nen". Het argument van Van den Brink om de huurders contant te laten afrekenen, lijkt geen enkele indruk op Janse te maken. „Dat is dan hun verantwoording, waar wij later uiteraard dan nog wel op terug zullen komen". Van de vijf bewonerscom missies die binnen de Woning bouwvereniging Terneuzen actief zijn, hebben er vier schriftelijk aan het bestuur laten weten zich met het tot nu toe gevoerde beleid te kunnen verenigen. Eén commissie, Sluiskil-Oost, heeft niet ge reageerd. Van onze correspondent WESTDORPE - Scouting Westdorpe krijgt een nieuw onderkomen. Het gemeentebe stuur van Sas van Gent heeft groen licht gegeven voor de bouw van een lokaliteit aan de Polenstraat. Daar zal binnenkort op een daar gelegen trapveldje be gonnen worden met de aanleg van de fundering, waarop het ruim twintig meter lange en ongeveer zes meter brede hou ten gebouw zal verrijzen. Daar zijn veel vrijwillige handen voor nodig en inmid dels is al een 'bouwcommissie' in het leven geroepen, die met de voorbereidende werkzaam heden bezig is. Scouting Westdorpe groeit nog steeds en heeft nu 115 le den. Aan de vaders van hen zal verzocht worden in de ko mende tijd de handen uit de mouwen te steken om mee te helpen het gebouw zo vlug mogelijk gebruiksklaar te hebben. Men wil in elk geval daar mee voor de zomervakantie zover zijn. Verder is als finan cieel steuntje in de rug een steunkaartenactie gestart waarvan er al 600 van de 1000 zijn verkocht. Verder is men verzekerd van een renteloze lening. Ook zelf worden door Scouting Westdorpe heel wat activiteiten ontwikkeld. Als eind van de zomer het nieuwe onderkomen in ge bruik genomen kan worden, is daarmee een jarenlange wens in vervulling gegaan en kan de door de groei van de ver eniging veel te klein geworden ruimte in Concordia vaarwel worden gezegd. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het begint weer goed te gaan met de onderne mingen in de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone. En daarom wordt er binnen enkele jaren door het regionale bedrijfsleven een mil jard gulden geïnvesteerd. Deze toezegging werd gisteren gedaan door voorzitter R. Ruules van de Kring Werkgevers Kanaalzone bij de opening van het nieuwe kantoor van de Kamer van Koophandel voor Zeeuwsch-Vlaanderen in het Schuttershofgebouw te Terneu zen. Volgens Ruules zijn de moeilijke jaren voor de bedrijven nu echt achter de rug en is de bereidheid tot investeren in Zeeuwsch-Vlaanderen groot, omdat daar een goed onderne mingsklimaat en een evenredige arbeidsmoraal aanwezig zou zijn. „De werknemers tonen een goede inzet en niet op de laatste plaats is het daaraan te danken dat bijzondere prestaties in eco nomisch opzicht mogelijk zijn". Maar uiteraard is niet alles koek en ei, want het grote pro bleem blijft toch de moeilijke bereikbaarheid van het gebied, zo stelde de werkgeversvoorzitter. „De kosten van de veerdienst - toch eigenlijk een varend stuk rijksweg - stijgen en worden ook direct verhaald op de gebruikers via tariefsverhogingen. Een tolvrije tunnel-brug-verbinding over de Westerschelde zou voor ons bedrijfsleven ideaal zijn, maar zolang die er niet is, wil ik pleiten voor meer vaarten op de veerdiensten, ook 's nachts en desnoods voor speciale doeleinden". Ruules kreeg bijval van G. Ververs, die namens het midden- en kleinbedrijf in Zeeuwsch-Vlaanderen ook maar weer eens een lans trachtte te breken voor de aanleg van een VOW. „Maar die strijd is op dit moment verloren en de consument ondervindt daarvan de gevolgen direct aan den lijve", aldus de voorzitter van de KNOV-afdeling. „Het is dan ook zaak ons sterk te maken voor betere veerverbindingen, waarbij ik zeker het inzetten van een nachtboot zou willen rekenen". Ook voorzitter H. Kok van de Kamer van Koophandel laakte de manier waarop Zeeuwsch-Vlaanderen door rijk en provincie als 'overzees gebiedsdeel' zou worden behandeld. Hij wees vooral op het al in 1960 gesloten verdrag met België over de ka naalverbreding, waarin ook de aanleg van de zogeheten Trak- taatweg tussen het Terneuzense industriegebied en Zelzaete is geregeld. „We zijn nu 26 jaar verder en de Belgen hebben hun deel van die voor ons bedrijfsleven zo belangrijke weg al zo lang geleden aangelegd dat herstel hard nodig is", stelde Kok. „Maar van de veertien kilometer weg die Nederland moet aanleggen, zijn er op dit moment nog maar negen klaar". Het speelse element in de serie toespraken kwam van A. Bouckaert, de Belgische consul-generaal in ons land, die Zeeuwsch-Vlaanderen zowel beklaagde als gelukwenste met het feit dat dit gebied ver van Den Haag, maar daarentegen dicht bij België liet. De officiële opening van het nieuwe kantoor werd tenslotte verricht door staatssecretaris P. van Zeil van Economische Za ken, de 'baas' van alle Kamers van Koophandel. Deze waar schuwde het bedrijfsleven zich niet blind te staren op subsidies. „Want op continuïteits-basis zijn deze subsidies voor de bedrij ven dodelijk. Die moeten in staat zijn op eigen kracht te draaien 'en niet constant bij de overheid aan te kloppen" Staatssecretaris P. van Zeil van Economische Zaken opent het nieuwe onderkomen van de Kamer van Koophandel door een mysterieuze handeling met een bijltje. FOTO DE STEM - COR J.DE BOER Het eerste lustrum van kinderdagverblijf De Wipwap werd gisteren onder meer ge vierd met een optreden van clowns. - foto de stem cor j. de boer Van onze correspondent TERNEUZEN - De Wipwap aan de Kerkhoflaan in Ter neuzen - het enige kinder dagverblijf in Zeeuwsch- Vlaanderen - vierde gisteren met kindeen en ouders het vijfjarig bestaan. Voor de kinderen was er 's morgens een poppenkast en het optreden van twee clowns, 's Middags smaakten de oliebollen best en ver gaapten kinderen en ouders zich aan het rollend mate rieel van brandweer en poli tie. Tevens was er een Vlaamse kermis en lieten zo'n zeventig kinderen een ballon op voor de ballonnen wedstrijd. „Aanvankelijk zijn we in 1981 gestart met vijftien kin deren en vijf personeelsle den. Nu hebben we zo'n tachtig kinderen ingeschre ven staan en werken we met dertien medewerksters. In de afgelopen vijf jaar heb ben we ons oestaansreent dus duidelijk bewezen. Er zijn dan ook goede toe komstverwachtingen. Ge lukkig is er nu een goede sa menwerking met de ge meente, waardoor het mede mogelijk wordt om medio augustus te verhuizen naar de vroegere St. Jozefkleuter school aan de Anna Bijns- straat in Terneuzen. Het grotere voordeel van de ves tiging daar is dat we dan in drie groepen kunnen wer ken. Dit komt zowel leidsters als kinderen ten goede", al dus Jacqueline Bakker, me dedirectrice van het kinder dagverblijf. Het kinderdagverblijf, dat regionaal een opvangfunctie vervult, werkt met een wachtlijst. Er kunnen mo menteel maximaal 39 kinde ren per dagdeel verzorgd worden. „In de groep van nul- en eenjarigen zitten we vol, maar zijn er binnenkort weer plaatsen vrij. De groep een- tot tweejarigen zit ech ter helemaal vol. Bij de twee- en driejarigen zitten de ochtenden vol en hebben we voor 's middags nog en kele plaatsen. De groep met drie- en vierjarigen wisselt zeer sterk, zodat hier altijd wel een plaatsje is voor de nieuwkomers. Mensen die hun kinderen naar de Wipwap willen brengen, moeten zich door deze wachtlijst echter niet laten afschrikken. „Er is veel verloop door onder meer verhuizingen en interne ver huizingen. Zodoende is er meestal snel een plaatsje vrij. Men moet dan echter wel eerst op de wachtlijst staan", zegt Didi van der Hoeven. „Ook kinderen die nog geboren moeten worden, kunnen vanaf zes maanden bij ons ingeschreven worden en komen dan op de wacht lijst". Plaatselijk nieuws Burgerlijke Stand - Geboren Sijmen Blommers, Terneuzen Chris de Witte, Sas van Gent Linda Soetmulder, Terneuzen Stefan Lavoir, Terneuzen Gerrit Reijn, Zuiddorpe; Petr: de Silva, Vogelwaarde; Cind; Perdaen, Zandstraat; Rianm Dekker, Biervliet; Nikie vai de Broeke, Axel; Napoleon La fertin, Sas van Gent; Sandei Driessen, Terneuzen; Marjo lein Kruijsse, Hoek; Jeroen te: Borg, Terneuzen. Ondertrouw: Hermanus Ru ben, Terneuzen en Maria di Putter, Hoek; Adriaan Pijpe link, Terneuzen en Reina te Steeg, Terneuzen; Fran Dooms, Terneuzen en Catha rina Schijf, Terneuzen; An thonie Guérand, Terneuzen ei Donja Verlinde, Terneuzen Thomas Roovers, Terneuzei en Saara Voetilainen, Terneu zen; Pieter Moret, Terneuzei en Sara Scheele, Sluiskil; Jo hannes Huitema, Terneuzei en Astrid Gerritsen, Terneu zen; Cornells Somers, Terneu zen en Karin Tacq, Terneuzen Getrouwd: Petrus van Looi en Robina Harms, te Breda Joseph Steel en Sylvia vai Vliet, te Sluiskil; Freddi- Wulfaert en Katie Deij, te Sa van Gent; Petrus Heijnen ei Moniqua Ovost, te Terneuzen. Overleden: Josephina Aude naerdt-Vlassenroot, Axel; Jo zina Rouw-van Dixhoorr Terneuzen; Francois Diele man, Axel; Willem Deij, Ter neuzen; Maria de Blaeij-d' Ritter, Hoek; Leendert Kruiji Zaamslag; Emil van den He mei, Biervliet; Cornells van d Velde, Axel; Marinus vai Kerkvoort, Terneuzen; Jacob, de Bruijne-Bareman, Terneu zen; Izaak Buijck, Terneuzen Alphonsus de Groene, Terneu zen; Jacoba Butler-Oppeneei Terneuzen. Hengelen - Hengelaarsvereni ging Ontspanning Na Inspan ning opent zaterdag he nieuwe seizoen met een hen gelwedstrijd in de Wester schelde nabij het Apartote aan de Churchilllaan. Gevis wordt van 11.00 tot 14.00 uui Na afloop worden in clublo kaal Du Commerce aan d> Markt de prijzen uitgereikt. Bridge - Leden van bridgeclul Luctor speelden in de zaal vai de Goede Herderkerk de ne gende wedstrijd van de win tercompetitie. Uitslag A groep: 1. heren Koopman-Vai Geel, 2. echtpaar Lichteveld, heren Sandrini-Visser. B groep: 1. heren Vergouwe-I> Jong, 2. mevrouw Van de Pijl-de heer Olyslager, 3. me vrouw Sandrini-de heer Meu lenberg. C-groep: 1. dame Kint-Willemstein, 2. herei Bode-Arnoldi, 3. dames Ver loop-Van Fraassen. Kaarten - In Ontmoetingscen trum Ruimbaan aan de Beet hovenstraat wordt vanmidda; een prijskaarting gehoudei voor baardozen. Aanvang 14.0 uur. Het spel is bieden me roem en de inleg is drie gul den. Het kiezen van een maa gebeurt via loting. De kaart middag is een activiteit vai het project Mensen zonde: Werk. Bazar - Zaterdag houdt he Leger des Heils in haar ge bouw aan de Donze Visser straat een bazar. Er wordei handwerkjes verkocht. Verde: kan men zijn geluk beproevei bij het enveloppen trekken o de grabbelton. Ook worder verse wafels te koop aangebo den. De opbrengst is bestem» voor een zendingsproject vai het korps van het Leger de; Heils. De bazar duurt van 10.0 tot 15.30 uur. Bridge - Leden van bridgeclul Emergo speelden in restauran De Milliano een Ruitenboer toernooi, waaraan door zestier paren werd deelgenomen. Uit slag: 1. dames Vreugdehil Timmerman, 2. heren Simpe laar-Olyslager. 3. mevrouv Verloop-de heer Burm, 4. da mes Hofman-Puylaert, E echtpaar Berbers. De eerst» twee paren mogen deelnemer aan de volgende ronde, die ir Roosendaal wordt gespeeld. Film - Het district Zeeuwsch Vlaanderen van de jongeren beweging verbonden met he FNV, houdt dinsdag 25 maar in haar gebouw aan de Blok ken een open avond. Aanvanj acht uur. Vertoond wordt d» film 'We zijn er zelf bij'. D< film gaat over vier jongeren die vertellen over hun werk hun opvattingen en verlan gens. Collecte - De opbrengst van d gehouden collecte ten bate vai het Reumafonds bedroeg ii totaal 1618,25. Collecte - De opbrengst van d» collecte voor het reumafond bedroeg 540. Fancy-fair - In de kantine vai de voetbalvereniging Biervliei wordt zaterdag vanaf 13.3C uur een fancy-fair gehouden Om 21.30 uur is de trekkinj van de verloting. Verder is e: tijdens de fancy-fair een ra< van avontuur, naam raden sjoelen en enveloppen trekker»

de Stem | 1986 | | pagina 15