9.995, 'Betere verdeling van de macht in Hontenisse' 'Inbreng landelijke visie miniem wereld aart JAAP SCHIEMAN, MATTHEEUWS, ALBERT HEYN 'Voorzichtig financieel beleid' Schot in stank kwestie BESTEM Geen lang leven voor verkiezingsaffiches naar uithoek, drukke baan :en rustig at, eveneens, enzaam. Dat 't Maar wat doe beseft, dat "die elfde situatie enzaam gevoel. <t, komt u wel- Xvolleybal, een amen gezellig men koken schoolkantine? e eenzaamheid )e een pakt een wiendin. jurt en als u ;t nummer van de achterzijde ale nummer eg wijst naar de ormatie over de iats. LIJST A. ROCTUS: 'Gebrek aan realiteitszin in Hulst' OP WEG NAAR [ZONDER GRENZEN. DE ANWB/Bovag «JC1ERING VAN UW PEAT dealer. wol inaG 14 MAART 1986 VAN ZEELAND Pastor De Koning verlaat Vogelwaarde Beerenburg voor B. Pauwels Handwerkclub Stoppeldijk AXEL - Het Szydklowskiplein in Axel heeft opeens een onweerstaanbare aantrekkings kracht voor Axelse ondernemers gekregen. JosT/5èt Examen voor Rode Kruis Axel T22 PAGINA ZEELAND 2 B. MARTENS (PvdA): LIJST LEO MANGNUS: iJofT/Sèt WETHOUDER DE RECHTER UIT POLITIEK Eigen naam JosVoet l ZONNEDAK d0r I Plaatselijk nieuws Nieu w-Namen Kloosterzande Axel mooi en snel (dat flesign van GiugiarQ Porsche), maar ba ;m bijvoorbeeld de Redt u alle voordelen lerstelbaar stuur, een. |etalen velgen, elek. glas rondom. ;nt u zeker gein teres. de extreem gunstige fszekerheid en veilig, jiotorsysteem en cfe lann, zullen u zeker privé rijdt, de Seat idigheden het voor. jischafkosten, weinig pruik, ook in de 17 L roefrit merkt u dat u Je auto's in dezelfde prijsklasse ligt overi Eden: de afgebeelde 1995,-. 1-31054. iquiusweg 25, 2102 LS Heemslok Stichting Ideële Reclame. SIB^ Meer gegadigden voor Szydklowskiplein Axel Van een onzer xxrslaggevers VOGELWAARDE - Pastor F. de Koning vertrekt per 15 juli van dit jaar uit de parochie Stoppeldijk te Vogelwaarde. Over zijn plannen kan hij nu nog niets meedelen, maar het is wel zijn bedoeling om elders een full-time functie als priester te gaan vervullen. Zijn priesterwerk in de pa rochie Stoppeldijk is momen teel gebaseerd op een part time functie. Daarnaast houdt pastor De Koning zich bezig met het zogenaamde 'open huis werk', dat bestaat uit de opvang van kinderen en jonge mensen. Ook dat zal met zijn vertrek ophouden te bestaan in Vogelwaarde. Pastor F. de Koning is 45 jaar en nu bijna negen jaar werkzaam in Vogelwaarde. „Je kunt het in deze tijd niet meer maken om van de ene dag op de andere te zeggen dat je vertrekt", motiveert hij de /roege bekendmaking van tijnbesluit. „Dan krijgt de pa- ■ochie gelegenheid zich voor ie bereiden op de toekomst". Het kerkbestuur is inmiddels al in overleg met het bisdom naar een opvolger aan het zoe ken. Gezien het grote priester tekort wordt verwacht dat het niet mee zal vallen snel een nieuwe pastor naar de paro chie te krijgen. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - De sportieve prestaties op de gladde ijzers van CDA-kop- man B. Pauwels in Honte- nisse, bleken ook binnen B en W niet onopgemerkt voorbij te zijn gegaan. Pauwels deed mee aan de Elfstedentocht en wist dit karwei tot het einde te vol brengen. Daarvoor kreeg hij woens= dag tijdens de raadsvergadering uit han den van burgemeester mr. A. Kessen een fles Friese Beerenburg. „Het was een mooie tocht", zei Pauwels in een kort dankwoord, „met leuke en ook zware momen ten. Kortom, het lijkt een beetje op de politiek". Van onze correspondente STOPPELDIJK - De hand werkclub Stoppeldijk houdt 15 6,116 maart een grote hand- jeerktentoonsteUing en faney- 'air in de voormalige kleuter school in Rapenburg van 14.00-17.00 uur. De opbrengst van de ver kochte werkstukken is be- ternd voor de aanschaf van uw materiaal van de hand werkclub. S^PVOOR ZUIDWEST NEDERLAND botoren geuzen. Hulst en Goes. Z?SSen en «elefoon- mmers op pagina 2. Jngstijden: -0-12.30/13.30-17.00 uur. "«factie faZ,en: Rein van der Jan«(e?tle"chef)' Jan e»'*- chef), Emile Boer /)nt°^er,ens' Corde (sonilui' n K°omen p Hulst: Frank Deij, "IK 1 Ges',U/9; Henk Postma. Clévan Katwijk. ksnprt?ntie~8XPl0lta,le C Mo Zeeland: 95M®nu' privé tel.01150- Loes den gezicht Doelder: nieuw - FOTO DE STEM ARCHIEF we ook de Oosterstraat en de Koestraat meenemen". Als de raad er in toestemt dat er detailhandel op het plein komt ligt de weg ook weer open voor het levensmid delenconcern Schuitema die in het najaar van 1984 al naar Axe wilde komen. De raad stak daar echter onder druk van de plaatselijke midden stand een stokje voor. Het college is niet bereid Schuitema attent te maken op de huidige ontwikkelingen in Axel maar twijfelt er volgens Apers niet aan dat Schuitema vandaag of morgen weer op de stoep zal staan. De invulling van het Szydklowkiplein komt woens dag 26 maart aan de orde in de commissies voor Midden en Klein Bedrijf en Ruimtelijke Ordening. Van een onzer verslaggevers Na Albert Heyn hebben zich nu ook supermarkt Mattheeuws en Jaap Schieman van de stichting Eve nementen Axel zich bij B en W gemeld. Schieman heeft plannen voor grote hal met tennis en squashbanen waarin hij ver der evenementen als mode-en autoshows en beurzen kan houden. Ook politiek leeft de zaak. WD raadslid Loes den Doel der heeft inmiddels haar col lega raadsleden benaderd met het verzoek dit buitenkansje met beide handen aan te grij pen. „Het Szydklowkiplein is duidelijk toe aan een nieuw gezicht, ook volgens het CIMK rapport. Voor de tweede maal dient zich nu een nieuw ge zicht aan. Geef de mensen die proberen van Axel iets te ma ken een kans", aldus het plei dooi van Loes den Doelder. Schieman heeft woensdag het college benaderd omdat hij bang was anders achter het net te vissen. „Toen ik hoorde dat Albert Heyn interesse had heb ik meteen een brief naar het college gestuurd. Ik heb enkele weken geleden met be leggers gesproken over di verse mogelijkheden voor het plein maar ik wilde die zaak laten rusten tot na de huis houd- en hobby beurs die ik met Pasen hou. Maar nu zijn er ineens meerdere kapers op de kust. Als de molen gaat draaien wil ik meedraaien", aldus Schieman. Volgens Schieman valt er best een boterham te verdie nen met een grote ontmoe tingshal op het Szydklowski plein. „Voor evenementen die een groot publiek trekken kun je in Axel nergens terecht. Los Vast van Jan Rietman bij voorbeeld vraagt een accom modatie waar minimaal 1500 mensen terecht kunnen. En zo zijn er meer activiteiten". Schieman vindt het overi gens een vreemde zaak dat su permarkt Mattheeuws ook in de race ligt. „Hij was er nota bene tegen dat het levensmid delenconcern Schuitema naar Axel zou komen omdat dat de concurrentiepositie van de an dere supermarkt zou ver zwakken. Nu wil hij zelf op het Szydklowskiplein gaan zitten waardoor in feite de zelfde situatie onstaat". Volgens Theo Mattheews zijn beide gevallen niet verge lijkbaar. „Het is een groot ver schil met de vorige keer. Toen lag alleen Schuitema op tafel. De rest kreeg gewoon geen kans. Ik heb begrepen dat het college in principe het Szydklowskiplein wil vrijge ven voor vestiging van detail handel. Nu is dus iedereen in de race. Dat vind ik een juist beleid van het college. Het hoeft trouwens niet een van de gegadigden te zijn. Misschien is het wel zo in te kleden dat we er allemaal op kunnen". Dat beleid is overigens, met de onverwacht plotselinge be langstelling, van de een op de andere dag uitgestippeld. Aanvankelijk was het de be doeling het plein wat aan te kleden. Daarvoor was voor 1986 30.000 gulden uitgetrok ken. De dienst gemeentewer ken heeft enkele ontwerpjes gemaakt maar tot een concreet plan is het nog steeds niet ge komen. En dat zit er met de gewijzigde situatie niet op korte termijn aan te komen. „Dat er opeens zoveel inte resse voor het Szydklowski plein is overvalt ons", geeft wethouder P. Apers toe. „We moeten alles maar eerst eens op een rijtje zetten". Omdat op het plein nog steeds de be stemming parkeren rust moet eerst de raad zich buigen over een wijziging van de bestem ming. Het college onderneemt dan ook niets voordat er een principe uitspraak van de raad ligt. „We hebben afge sproken om niet met de kandi daten te spreken. Aan de orde is eerste de bestemmingswij- zing. Omdat de Aldi markt is verdwenen zijn we bereid de zaak opnieuw te bekijken. We denken dan meer aan een plan voor heel het centrum waarin Jaap Schieman: grote hal. - FOTO WIM KOOYMAN (ADVERTENTIE) 'ADVERTENTIE) ?5 JAAR VERTROUWO VAK7, VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDERS Merkbanden bij ont het laagst l in prijs. Informeer vrijblijvend Fred van Eedenstr 1 Temeuzen lel. 01150-13456 a HodeZandplUKJooetenandelBl. 01148-1412 »>»»»->»»»»»»» Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Het aanplakken van verkiezings affiches blijkt in Hontenisse geen dankbare taak. Amper hebben de plakkers de borden de rug toegekeerd, of de bood schap wordt er alweer afge rukt. L. Mangnus (lijst 4) be klaagde zich hierover tijdens de raadsvergadering. „Neem nou het bord in Lamswaarde. Daar blijven maar affiches van één partij, namelijk van lijst 1, hangen. De rest ver dwijnt. Dat is natuurlijk geen stijl. Ik vind dat de politie maar eens een oogje in het zeil moet houden". „Nou, dat lijkt me geen taak voor de politie", meende bur gemeester mr. A. Kessen. „Ik denk dat we de mensen moe ten oproepen tot een sportief gedrag". J. Joossen uit Lams waarde en kandidaat voor lijst 1 haastte zich te zeggen dat hij in ieder geval met het afruk ken van affiches niets te ma ken had. „Ik heb het ook ge zien", zei hij, „Het is onspor tief. Ik heb zelfs meegeholpen de papieren van de straat op te ruimen". ,,Dan had ie ze er ook wel even terug kunnen op plakken", mompelde Mang nus. Van onze correspondent AXEL - De afdeling Axel van het Nederlandse Rode Kruis sluit dinsdag 18 maart met een examen de opleiding 'Verzor ging Gehandicapten en Zie ken' af. Deze 2-jarige oplei ding door het Rode Kruis ge geven, werd door 14 dames van het Axelse Rode Kruis- korps gevolgd. Het is waar schijnlijk het eerste korps in Zeeuwsch-Vlaanderen dat deze opleiding heeft gevolgd. Om 19.00 uur nemen zij aan het examen deel dat om 21.30 uur is afgelopen. Het examen is in het kruisgebouw aan de Oosterstraat te Axel. De oplei ding stond onder leiding van dokter Hammer, mevrouw K. Gelijnse en C. van Doorn. Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - De gemeente Honte nisse moet de komende jaren een voorzich tig financieel beleid voeren. Dat betekent geen forse belastingverhoging in één jaar, afstoten van onrendabele gemeente-eigen dommen en de lasten niet zonder meer af wentelen op de burgers. Bovendien zal de gemeente ook zelf moeten bezuinigen. De lijst A. Roctus stelt dat in het pro gramma waarmee men de komende ge meenteraadsverkiezingen ingaat. In dat programma wordt wat de wegen betreft ook gepleit voor een rechtvaardige verdeling tussen rijk, provincie en gemeente. De frac tie spreekt zich uit voor de snelle aanleg van rondwegen bij Terhole en Kuitaart en voor regelmatig onderhoud aan de gemeentewe gen. Op het gebied van sport en recreatie wil de lijst Roctus vooral eigen initiatieven be vorderen en stimuleren. Als het financieel mogelijk is wordt meegewerkt aan meer ac commodaties voor binnensporten. Meer aandacht moet er besteed worden aan de re- creatiemogelijkheden aan de Westerschelde. Wat de werkgelegenheid betreft legt de fractie de nadruk op het oplossen van de jeugdwerkloosheid. Vanuit de gemeente, zo meent men, moet er voortdurend aandacht zijn voor gezonde concurrentieverhoudin gen tussen het bedrijfsleven en de werk voorzieningschappen. De lijst Roctus zegt te streven naar een verantwoord en duidelijk subsidiebeleid op het welzij nsgebied. Voorts wil men een krachtig optreden van de politie tegen van dalisme, vooral tijdens de weekenden. De eerste voorzieningen in elke kern moeten behouden blijven. De bejaarden moeten zo lang mogelijk in hun vertrouwde ongeving kunnen blijven. Tenslotte pleit het pro gramma voor een soepele toespassing van de artikel 19 procedure, zodat aanwezige bouwbehoefte snel verwezenlijkt kan wor den. Van een onzer verslaggevers HULST - De meeste par tijen en groeperingen die meedoen aan de gemeente raadsverkiezingen tonen in hun verkiezingspamfletten weinig gevoel voor de finan ciële realiteit van de ge meente. „In de verkiezingsstrijd wordt geprobeerd de kiezers te paaien met allerlei om floerste beloften, terwijl de gemeente Hulst tot over z'n nek in de financiële proble men zit". Dat is de mening van PvdA-er Benno Martens. Hij wijst erop dat de ge meenten inmiddels al 20 procent minder inkomsten hebben van het rijk. In het hele land staan dan ook ge meenten aan de rand van een faillissement. Ook de ge meente Hulst staat het wa ter aan de lippen. „Kijk maar naar het grondbedrijf. Daar moet per jaar 8 ton bij. Daar heeft Hulst gewoon het geld niet voor. Dat hebben B en W ook duidelijk gezegd in de voorjaarsnota, waarin werd gesproken over drasti sche bezuinigingen en impo pulaire maatregelen in de belastingsfeer. De voltallige raad heeft toen unaniem in stemming met deze nota be tuigd", aldus Martens. „In oktober tijdens een nieuwe saneringsoperatie van het grondbedrijf zijn deze 'nobele' intenties nog eens door B en W en raad herhaald. En tijdens mijn algemene beschouwingen heb ik daar nog eens duide lijk op gewezen en.niemand heeft dat toen weersproken. Toen al wierpen de verkie zingen hun schaduw voor uit, want ik kreeg in bedekte termen enkel steun van R. Scheele van het CDA". Martens verbaast zich dat in de verkiezingstijd al die zaken blijkbaar 'vergeten' worden. „Kijk de folders er maar op na. Vrijwel nergens wordt gesproken over dras tische bezuinigingen of be lastingverhoging, waarvan ieder raadslid in het verle den van de noodzaak over tuigd was. En dat is naar de kiezer toe op zijn vriende lijkst gezegd niet fair, niet consequent". Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Er moet een betere verdeling komen van de 'macht'in de gemeente Hontenisse. Dat is de mening van de lijst Leo Mangnus. Die vindt dat er nu ook eens een wethouder uit Vogelwaarde in het col lege moet komen. Voor de fractie is dit een van de be langrijkste punten in de verkiezingsstrijd. In het verkiezingspro gramma zegt de lijst Leo Mangnus zich sterk te zullen maken voor een mogelijke belastingverlaging. „Ieder jaar zien we dat er op de ge meenterekening weer over schotten zijn", zegt lijstaan voerder L. Mangnus, „dus volgens ons liggen er in de belastingsfeer wel mogelijk heden". Een andere belangrijke zaak vindt de fractie de aan sluiting van de woningen in het buitengebied op het aardgasnet. Tevens wordt erop aangedrongen om voort te gaan met de aanleg van drukrioleringen in die ge bieden waar daar nog niet in voorzien is. De subsidie van het rijk voor dit soort pro jecten loopt af, maar de fractie Mangnus meent dat de gemeente dan maar meer geld moet bijpassen. Of meebetalen in de aanleg van septic-tanks. Verder meent de lijst Leo Mangnus dat er een gunstig klimaat moet worden ge schapen voor de midden- standsbedrijven in de ge meente. De ontwikkelingen in deze sector zal men nauwlettend blijven volgen via de commissie midden- en kleinbedrijf, waarin de fractie een vertegenwoordi ger heeft. In dat kader is er ook grote aandacht voor de werkgelegenheid. De fractie wil meewerken aan indus trievestigingen, maar dan wel schone bedrijven. Ook de aanleg van een vaste oeververbinding wordt ge zien als een belangrijk pro ject om de werkgelegenheid te bevorderen. In een agrarische ge meente zoals Hontenisse moet de landbouw ook ver tegenwoordigd zijn in de ge meenteraad, meent de frac tie. Het ouderenbeleid in de gemeente wil de lijst Mang nus bevorderen door uit bouw van de zelfzorg, aan gepast huisvesting, stimule ren van vrijwilligerswerk en voorzieningen zoals warme maaltijden en alar mering. „Maar we zetten ons ook in voor de kleinste in woners. Daarom pleiten wij voor het behoud van de peu terspeelzalen in alle ker nen", aldus Leo Mangnus. Op zeer korte termijn wil de fractie dat er een eind wordt gemaakt aan de stankoverlast in Vogelwaar de, zowel in de Bossestraat als op Rapenburg. Ook wordt gepleit voor goede busvoorzieningen in de dor pen en specifiek wil men dat de tijdelijke voorziening voor de schoolgaande jeugd, de lijn Hengstdijk-Hulst, permanent blijft. „Deze bus lijn voorziet in een grote be hoefte". mms X 75 jAAR VERTROUWO VAK*. VERTROUWO VAKMANSCHAP NET EVEN ANOERS WIJ verhuren ook personenauto's Fred van Eedenstr 1 Temeuzen lei. 01150-13456 Hoi te Zandpl. 17 KJoostefiande M. 01148-1412 Van een onzer verslaggevers HULST - „De inbreng van een landelijke politieke visie in een gemeente is miniem. Leg de programma's voor de ko mende raadsverkiezingen maar eens over elkaar. Je kunt er weinig verschillen in ontdekken". de wij maandelijks doen". Wethouder mr. E. Rechter (Gemeentebelan gen), hij neemt afscheid van de politiek, heeft er een dui delijk standpunt over. Naamslijsten kunnen vol gens hem plaatselijk goed werk doen zonder gebonden te zijn aan een politieke par tij. „Het is voor de gemeente raad toch meestal zo dat je stemt op de mensen die je kent en waarvan je denkt dat die voor Hulst wat kun nen doen. In feite gaat het allemaal om persoonlijke bekendheid. En dat geldt net zo zeer voor de politieke partijen". Hij denkt dan ook niet dat de plaatselijke lijs ten gedoemd zijn van het to neel te verdwijnen. „Als ze maar geleid wor den door bekende en capa bele mensen. Neem nou onze lijst Gemeentebelangen. Ik vind de charme ervan dat het niet uitmaakt aan welke politieke groepering je ge bonden bent. Er wordt ge woon bekeken of voorstellen van B en W goed zijn voor de gemeente. En ik maak me sterk dat de fractievergade ringen van de politieke par tijen niet afwijken van wat De vaak gehoorde kritiek dat naamslijsten niet kun nen steunen op een brede achterban, zoals de politieke partijen, vindt De Rechter maar betrekkelijk. „Kijk maar naar de ziekenhuis kwestie. Daarin hebben de politieke partijen uit Huist toch weinig steun kunnen vinden bij hun confraters in Den Haag". De politieke loopbaan van De Rechter begon in 1970, toen hij als tweede man op de lijst Colsen in de raad kwam. „Wij hadden een mooie strijdkreet: niet links, niet rechts, maar rechtdoor. Zelf kon Colsen nog niet in de raad omdat hij nog amb tenaar was. „Dus heb ik tot in 1971 waargenomen". Toen Colsen in de loop van 1973 verhuisde, kwam De Rechter opnieuw in de raad. Dit keer zou hij blij ven. In 1974 ging hij onder eigen naam de verkiezingen in. Vier jaar later werd het de lijst Gemeentebelangen. Meteen kreeg de fractie ook een wethouderszetel. „Maar E. de Rechter..heel wat werk bijgekomen. - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER nu is het afgelopen. Ik heb mezelf voor de keus gezet, de politiek of de advocatuur. En ik heh gekozen voor mijn werk". Twee 'regeerperiodes' kreeg hij de wethouderspor tefeuilles sociale zaken, volksgezondheid, cultuur en welzijn toebedeeld. „Pittige portefeuilles. Het duurt wel drie jaar voor je daarin he lemaal bent ingewerkt. Ge lukkig zit er ook een enorme brok kennis bij het ambte lijk apparaat. Op het mo ment dat het nodig was, was die ambtelijke steun er ook". Terugblikkend consta teert hij dat er in de loop der jaren heel wat werk is bijge komen. „Een verdubbeling van het aantal uitkeringsge rechtigden. De hele wel zijnsplanning die gelukkig nu wat meer gestroomlijnd wordt, minder papier. Ge sprekken met instellingen over bezuinigingen en ga zo maar verder. En niet te ver geten de ziekenhuiskwestie natuurlijk. Een zwarte dag". Volgens wethouder De Rechter heeft iedereen nog niet voldoende in de gaten wat de gevolgen zullen zijn voor de leefbaarheid van het oostelijk deel van Oost Zeeuseh-Vlaanderen, als het ziekenhuis verdwijnt. „Ter- neuzen probeert voor zich zelf een centrumpositie te creëren, door allerlei voor zieningen en instellingen naar zich toe te trekken. Denk maar aan het water schap, onderwijs en uiter aard het ziekenhuis. We moeten ons daartegen blij ven verzetten". (ADVERTENTIE) V Cr 75 JAAR VERTROUWD VAKMANSCHAP NET EVEN ANDERS 80x40 cm voor 13u>" gemonteerd met garantie a Frid van Eedenstr. 1 Temeuzen tol. 01150-13456 a J Hot te Zandpl-17 Kloostdrzanüe tei. 01148-1412 Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Er komt schot in de kwestie rond de stankoverlast in de Bosse straat te Vogelwaarde. Burgemeester mr. A. Kessen deelde gisteren tijdens de raadsvergadering mee dat het bedrijf Sakko volgende week de tweede tank afperst en dat de Grontmij 20 maart begint met een nader onderzoek naar de bodemverontreiniging. De Waterleidingmaatschappij heeft inmiddels ook al proeven genomen in de Bossestraat. Daaruit is volgens de burge meester gebleken dat de wa terkwaliteit goed is. Een en ander deed A. Roctus (eigen lijst) constateren dat B en W de zaak voortvarend aanpakken. Maar W. Gelder land (lijst L. Mangnus) dacht daar anders over. „Tot nu toe is het college in deze zaak veel te laks geweest. Het wordt de hoogste tijd dat er nu wat ge- hpurt" Café St. Cecilia - Het café St. Cecilia aan de Hulsterioo- straat 87 te Nieuw-Namen wordt vandaag heropend. Er is een receptie van 20 tot 22 uur, waarop iedereen welkom is, De nieuwe uitbaters zijre Ronny van der Heyden en Dorthy van Vlierbergen. De Nachtegaal - Vogelvereni ging De Nachtegaal houdt za terdag 15 maart haar jaar lijkse kippenactie ter finan ciële ondersteuning van deze vereniging. Er wordt huis- aan-huis actie gevoerd voor dé prijs van acht gulden of 145 Bfrs. De bestelde kippen wor den zaterdag 29 maart panklaar thuis bezorgd. Oud papier - Zaterdag 19 maart halen leden van voet balvereniging Hontenisse weer oud papier op vanaf ne gen uur. Kaarting - Vrijdag 14 maart wordt in café De Kastanje een clubkaarting gehouden. Aan vang 20.00 uur. Stoere Spelers - Kaartclub de Stoere Spelers houdt van avond de dertiende clubkaar ting. Aanvang 20 uur in cafié De Reizende Man te Klooster zande. Boemerang - Buurtvereniging De Boemerang houdt van avond een bingo in het clubge bouw. Aanvang 20.00 uur. Toe gang voor leden is gratis, niet leden betalen een sulden.

de Stem | 1986 | | pagina 13