ap 9 L KNCGV [in Goes Promenade is te sterk voor PSV Stone Dunkers aan de leiding W ielerformatie dames met twee Zeeuwse meisjes Jack Westdorp naar eerste Grand Prix iGEWESTELIJK EN DISTRICTSKAMPIOEN TWEEDE KLAS LIBRE Turn- 'duel Quinten is overtuigd van kansen op titel IIASTE (KERS IMAKER N 'wemduels tin Goes en lostburg DE PZEM Leynierse jnaar WK eldloop HWP begint afdeling in Philippine ide (m/v) ENING VRAAGT: Ill [VO-VWO wij uit voor een rmen voortgezet >uw bezichtigen onze school. bezoek aan een n. iuwstraat 50 op: PAGINA SPORT 3 ■li TERNEUZEN - Bert Timmer, de biljarter van KOT Terneuzen, maakte een opmerkelijke rentree. Enkele jaren geleden gold hij als een stevige, ruime speler, die zich vooral als café biljarter liet gelden. Sinds twee seizoenen heeft hij zich nadrukkelijker gepresenteerd. Tour du Flic eind mei in Terneuzen KNWU vergadert Van Veldhoven verslaat Superstars Jan Ceulemans naar Oostburg .TCM1AG 8 MAART 1986 ze afdeling fen wij een en bestaan |/an materialen; 1 voor de afgifte Nmballage en ling; Jtiewerk; len lossen van len cursus lursus magazijn- Jan ca. 25 jaar. zijn in een (te lopen. betrokkene t.z.t. kt Centraal pnt rekening te erzocht hun I zenden aan de i O, antwoord- i ongefrankeerd), iuwse riappij pudswerkzaamheden Iddelbare Tuinbouw- hovenier strekt tot i van sierbestrating, jningen: werkzaamheden in Middelbare Tuinbouw- pling. i belang. i sollicitaties met cur- Jig den Doelder B.V., it (binnen 10 dagen). T14 Van onze motorsportmedewerker I scHOONDUKE - In het Bra- Ibantse Venray valt zondag 9 naart het starthek voor de ■erste ronde van de strijd om |het wereldkampioenschap motorcross in de 250 cc-klas. [Voor de Schoondijkw motor crosser Jack Westdorp. dit 'laaf aan zijn vierde Grand '"x-seizoen bezig, wordt het moteen een confrontatie w»afbü de eerste klap een Xdaalder waard is. Maar liefst il03 piloten uit 16 verschillende 1 landen hebben ingeschreven f Zr deze krachtproef, waar van uiteindelijk veertig rij- ders achter het starthek plaats mogen nemen. In de jacht op WK-punten heeft Westdorp dit seizoen let terlijk een heel lange weg voor de boeg. Na de Nederlandse Grand Prix van 9 maart reist hij vervolgens naar: 13 april Oostenrijk, 4 mei Frankrijk, 11 mei Italië, 25 mei Tsjecho-Slo- wakije, 1 juni Joegoslavië, 8 juni Engeland, 15 juni België, 29 juni Zwitserland, 6 juli West-Duitsland, 20 juli Ver enigde Staten en 28 augustus Zweden. En dan is de Nederlandse Grand Prix nog een meevaller, want oorspronkelijk zou de openingswedstrijd in Zuid- Afrika verreden worden, maar de politieke situatie daar bleek weinig geschikt in de ogen van het overkoepelend orgaan, de FIM. Vandaar ook de ongewoon vroege datum, waardoor de weersomstandig heden wel een belangrijke in vloed op het wedstrijdverloop zullen hebben. In de laatste oefenwedstrijd, die het afgelo pen weekeinde in Stevensbeek werd verreden, viel de helft van de deelnemers uit met ka pot gereden wielen, als gevolg van de keihard bevroren grond. Door het enorme aantal in schrijvingen wordt kwalifi- cattie voor de wedstrijd al een moeilijke zaak. De kleinste te genstand kan al teveel zijn. De eerste acht piloten uit het eindklassement van vorig jaar zijn automatisch geplaatst voor de wedstrijd, zodat de 95 resterende piloten in twee groepen worden opgedeeld om de kwalificatieproeven te rij den. Uit deze groepen worden uiteindelijk de snelsten ge plaatst: 16 piloten uit groep A en 17 uit groep B. De veertig geplaatste piloten rijden ver volgens zondag de tijdtrainin- gen die bepalend zijn voor de volgorde van de startopstel ling en de uiteindelijke wed strijd: twee reeksen van veer tig minuten plus twee ronden. Eindigde Westdorp vorig jaar nog als twintigste in de eindrangschikking van het wereldkampioenschap, dit sei zoen heeft hij goede hoop bij de eerste tien te eindigen. De Schoondijkse crosser maakte in december de overstap van Honda naar Kawasaki, een machine waarmee hij zich met de besten kan meten. Daar naast wordt Westdorp nu sinds kort gesteund door een supportersclub die het voor hem probeert te realiseren dat hij ook naar de Amerikaanse ronde in de staat New York kan gaan. Omdat hij vorig jaar met een zesde plaats al bewees goed op Nederlandse bodem uit de voeten te kun nen, heeft Westdorp er, met de komende Grand Prix voor de deur, alle vertrouwen in. Sterke rentree van Bert Timmer Van onze sportmedewerker GOES - Het Koninklijk Ne derlands Christelijk Gymnas tiek Verbond houdt zaterdag 8 maart het gewestelijk kam pioenschap individueel toe- stelturoen. Deze wedstrijden In Sportcentrum Goes, begin nen om 13.00 uur en duren tot istreeks 17.30 uur. Er wordt in de volgende ca tegorieën strijd geleverd: A- graad: meisjes 10-11 en 12-13 [jaar, aspirant-dames en da- nes, jongens 10-13 jaar; B- graad: heren, aspirant-heren jen jongens 10-13 jaar. Naast de iereplaatsen wordt er ook [strijd geleverd bij de dames en aspirant-dames om zich te kwalificeren voor de lande lijke bondskampioenschap- len. De halve finales daarvan vorden 12 april in Ede gehou- Iden. Zaterdag 15 maart wor pen in sporthal Baskensburg te Vlissingen de B-kampioen- jschappen gehouden. Voor dat evenement zijn al 85 inschrij vingen binnen. Voor het eer per genoemde kampioenschap te Goes vielen 53 inschrijvin gen in de bus. Van onze zwemmedewerker ERNEUZEN - In het zwem bad te Goes ontvangt De Ganze de jeugdploegen van De Stormvogel (8), De Zuidwester |(73) en De Bevelanders (93) voor de vierde en laatste ont- noeting voor de landelijke ieugdzwemcompetitie. In lostburg is Scheldestroom (84) gastheer van De Braakman [107), De Schelde (66) en de vemciub Koewacht (46). De Bruinvis (26) trekt naar Hoeven voor de laatste con frontatie met Luctor (9) en Jiaphnia (3). Voor de jeugd ploegen van Luctor en De Stormvogel is de promotie- paris naar de tweede divisie P°g ruimschoots aanwezig, pcheldestroom moet alle zeilen bijzetten om degradatie naar I vijfde divisie te voorkomen. Van onze atletiekmedewerker -STERDAM - De vierde Plaats van Dynamo-atleet Kim Reynierse tijdens het na tionale veldloopkampioen- sehap, betekende dat hij zijn a^won6 voor het we reldkampioenschap veldlopen. Jf'j ™°?dt z°ndag 23 maart in WerkfitSerSe Neuchale' afge- Samen met de Middelburger r1-1'1 geselecteerd nationaal Kampioen Tonnie Dirks, Cor 'Lambregts, Aart Stigter, Mar- 1 Versteeg, Herman Hofstee n Gerard Nijboer. Of Lambregts en Nijboer pn selectie aanvaarden valt °g te bezien. Lambregts is ?®g"let volledig fit en Nijboer «eeit weinig interesse voor dit L>iren z° kort voor het Ben 0en-In hun plaats zou- fenh ?,Ve"tUeel Klaas Lok en P-H ®e°UW6r naar Zwit" Door Peter Snelders Vanaf de aansluiting bij de Koninklijke Neder landse Biljart Bond heeft hij van zich laten horen. Vorig seizoen resulteerde dat in een districtstitel derde klas libre en dit seizoen ging de 33-jarige Tim mer nog iets verder. Zo veroverde hij de dis trictstitel tweede klas libre en werd in de gewestelijke eind strijd van die klas in Wouw eveneens kampioen. Daar dwong hij kwalificatie af voor het Nederlands kampioen schap, dat tot en met zondag 9 maart in biljartzaal van 'Ons Genoegen' te Groningen ge houden wordt. Gezien die re sultaten zal 'het niemand ver bazen dat hij nog geen mo ment spijt heeft gekregen van zijn besluit opnieuw te gaan biljarten en zich aan te sluiten bij de KNBB. „Voorheen was ik een speler die hier voor de BFTS, de Bil jart Federatie Terneuzen Stad, altijd tegen de eerste klas aan leunde. In feite was ik daar te licht voor. Dus een sterke tweedeklasser mag je zeggen. Destijds was ik lid van De Poedelaars en ging mijn inte resse niet verder dan de weds- tijden hier in Terneuzen. Pas na een periode van drie jaar dat ik op non-actief stond, kwam ik via mijn nieuwe club KOT in aanraking met de KNBB. Gezien het feit dat ik driejaar niet actief was, stelde ik me voorzichtig op en schreef in voor de derde klas libre. Sommigen hebben me dat kwalijk genomen. Die dachten dat ik bewust daar voor inschreef om zo gemak kelijk kampioen te kunnen worden. Niets is minder waar. Ik wist toch niet op wat voor peil ik na die driejaar stond". Opmerkelijk Via die wedstrijden promo veerde hij naar de tweede klas, waarin hij dit seizoen op nieuw voor opmerkelijke ver richtingen zorgde. Hij werd districts- en gewestelijk kam pioen. Inclusief de voorwed strijden verloor hij slechts twee partijen op een totaal van twintig. Resultaten die tot stand kwamen door grote re gelmaat. Timmer: „Ik speel vrijwel altijd hetzelfde. Met soms een uitschieter. Zoals in het districtskampioenschap te Eede. Toen maakte ik een par tij van 100 caramboles in ze ven beurten uit. In die partij maakte ik ook een serie van 60. Zoiets had ik nog nooit eerder gedaan". Opmerkelijk zo'n serie, vooral voor een speler die het moet hebben van groot spel. „Dat is mijn kracht, maar hier en daar kan ik ook wat caram boles klein maken. Dat was zo in Eede". Daar maakte hij op nieuw promotie, naar de eer ste klas. Hoe kijkt hij daar tegen aan? „Een topbiljarter kan ik niet worden, maar in die eer ste klas zou ik toch graag mijn partij Ij e mee willen blazen. Het kleine, subtiele spel zou dan iets sterker moeten wor den. Daar ben ik mee bezig. Ik train en krijg ik aanwijzingen van bekende spelers als Frits Bakker, Rein Dieleman en Koos Zwanink. Trouwens, ook van Louis van der Hooft, maar dan in mentaal opzicht, heb ik wat opgestoken. Met nog wat instructies moet ik dat eer steklasserschap waar kunnen maken". Opmerkelijk is dat hij, on danks het grote spel, totaal niets om driebanden geeft. „Daarmee haal je dat beelje li bre dat je kunt nog omlaag", is zijn reactie. In het bandstoten is hij geen kei en dat druist te gen alle logica in, gezien zijn speltype. „Ik weet ook niet hoe het komt, maar in die derde klas leun ik steeds tegen de degradatiegrens van ander half aan. Een gebrekkige con centratie? Ik denk het". Wat zijn de verwachtingen voor het nationaal kampioen schap in Groningen? „Ik ben als derde geplaatst voor die eindstrijd. Nummer één heeft achthonderste in gemiddelde meer dan mijEen te verwaar lozen verschil. Daarom ook heb ik er vertrouwen in. Een Bert Timmer gaat optimistisch naar het kampioenschap van Nederland in Groningen. „De manier waarop je wint is niet belangrijk, als je maar wint". - fotowimkooyman. plaats bij de eerste vier moet haalbaar zijn. Na twee ronden heb ik mijn tegenstanders, zo gaat dat in iedere titelstrijd, getaxeerd. Dan weet ik wie klein en wie groot speelt. Daar pas ik me bij aan. Tegen iemand die klein speelt gooi ik het spel open en tegen iemand die groot speelt, probeer ik het klein te houden. Dat is het voordeel als je moeilijke stoot- beelden op kunt lossen". Moet een tactisch concept aan de basis van succes lig gen? „Ach, tactisch. Je moetje toch niet af laten slachten. Die twee matchpunten geef je toch niet cadeau? De manier waarop je wint is niet belang rijk, als je maar wint". TERNEUZEN - De data van het grootste trimspektakel van Zeeland, de Tour du Flic, staan vast. Deze dertiende edi tie wordt van maandag 26 tot en met donderdag 29 mei ver reden. Start en finish zijn op nieuw geprojecteerd aan het Zuidersportpark, maar ten op zichte van vorig jaar heeft het routeschema een wijziging on dergaan Zo wordt de eerste dag een rit in lijn van circa 55 kilome ter verreden en dan ligt het in de bedoeling dat het traject via Zaamslag loopt. De vierde rit wijkt ook af van het eer dere schema en omvat even eens een rit in lijn. Die is onge veer 60 kilometer lang en gaat via Biervliet, Philippine en Sluiskil. Op de tweede wed strijddag wordt het traditio nele criterium verreden over ruim 37 kilometer en de derde dag houdt men de individuele tijdrit over 7,5 kilometer. De organisatie rekent opnieuw op een grote opkomst en geïnteresseerde ploegen kunnen zich opgeven vóór 1 april bij Henny van Paemel, Arnelaan 16 te Ter neuzen. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De heren van het Goese GSC zijn dit seizoen titelkandidaat num mer één in de eerste klas van de afdeling Zeeland. Ongesla gen gaan de heren van trainer Buuron aan de leiding met twee punten voorsprong op de enige rivaal Walcheren 2. Nor maal gesproken kan er in de resterende duels niets meer fout gaan, want het krachts verschil is te groot. Aanvoerder Jaap Quinten is ook overtuigd van de huidige titelkansen. Hij stelt; „Dit karwei moeten we klaren en dat wordt tijd ook. Na de de gradatie uit de derde divisie is dit ons derde seizoen in de af deling. Tweemaal grepen we naast de titel door steeds als tweede te eindigen. Nu moet het gezien ons programma lukken. In mijn ogen is Olym pus nog de enige hinderpaal. Trouwens, als het niet lukt, durf ik bijna te stellen aan lukt het nooit meer. Deze posi tie mogen we niet meer prijs geven. De meeste jongens zijn ook aan een nieuwe uitdaging toe. Lukt het niet dan denk ik dat de belangstelling voor vol gend seizoen veel minder zal zijn". GSC heeft voor de afdeling een topploeg, maar of het ook bestand is tegen de strijd op landelijk niveau, is een vraag die zich opdringt. Jaap Quin ten heeft daarover een duide lijke mening. „Vanuit onze jeugd komt momenteel niets, die afdeling is in het verleden teveel verwaarloosd. Momen teel pakken we dat goed en en thousiast aan, maar voor de huidige doorstroming helpt dat nog niet. Het huidige team zou het kunnen redden, maar volgens mijn visie zouden er toch versterkingen van bui tenaf bij moeten komen. Ge beurt dat, dan draaien we moeiteloos mee. Meteen wordt dan de basis breder en daar mee wordt de onderlinge con currentie vergroot. De trai ningsopkomst is nu niet slecht, maar als de selectie groter wordt, kun je nog scherper gaan trainen en dat zal zeker nodig zijn om op' derde divisie niveau goed te acteren. Het moet immers niet de bedoeling zijn om er na één seizoen weer uit te vliegen. Het mes kan trouwens aan jwee kanten snijden bij pro- notie. Enerzijds komen we op aen hoger niveau te spelen en anderzijds spreekt het meer aan in de regio en daar komt hopelijk weer jeugd op af, zo dat we onze jeugdafdeling jongens goed uit kunnen bou wen. Ik heb sinds kort mijn handbaltrainer A-diploma en werk al met de jeugd en ge lukkig zijn er nog meer ac tieve mensen, die dat graag willen, want het beste voor je vereniging is, dat je jeugdspe lers hebt die kunnen doorstro men. Ik zou bijna durven stel len, dat voor de herenafdeling van GSC de titel en daarmee de promotie naar de derde di visie landelijk een must is", aldus aanvoerder Jaap Quin ten, een man die al jaren in het eerste team speelt en bij wie GSC na aan het hart ligt, maar ook een persoon die duidelijk voor ogen heeft waar GSC naar toe moet om op niveau te kunnen presteren. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de eerste klas van de Terneuzense bedrijfsvolleybalcompetitie kan Promenade 1 zich op gaan maken voor het kampioenschap. Promenade heeft de moeilijkste tegenstanders gehad en de ploeg heeft waarschijnlijk tegen PSV 1 zijn laatste punt ingeleverd. In een spannende wedstrijd, waarin beide ploe gen alles uit de kast haalden, won Pro menade met 2-1 (15-10,5-15,12-9). Een fanatiek spelend PSV begon in de eerste set met acht services in het net. De ploeg stond te veel onder druk, wetend dat het nu of nooit was. In de tweede set kwam er rust in de ploeg en Promenade Irwom or r»io+ aan to na<? Tn pon poliik or>- gaande derde set won Promenade met 3 punten verschil en werd gezien het ge hele wedstrijdbeeld terecht winnaar. Door het 2-2-gelijke spel (15-13,5-15 11- 15, 7-12) tussen Wiekslag en Sterbanden blijft het spannend onderaan in de eerste klas. Promenade 2 is gezien, maar wie er mee zal gaan naar de tweede-klas blijft nog een vraagteken. MTS/MEAO 1, Wiekslag en Sterbanden moeten nog hard knokken voor de puntjes. Necker- mann veegde de vloer aan met' Prome nade 2:3-0 (15-3,15-4,15-5). Dow 1 verloor met 0-3 (6-15, 12-15, 2-11) van Dees 1, waarin Kees Kosten speelde voor een zieke Ko Ruvter Uitslagen tweede Idas: Roelofs-Gemeente 1 3-0 (15- 2. 15-12, 15-6), Free Lance-V&V I 0-3 (8-15, 1-15, 8-15), Dees 2-Douane 1 1-2 (3-15,15-10, 8-10), De Meijer-Kind TC 0-3 (5-15, 4-15, 13-15). Derde klas: Gemeente 2- Douane 2 3-1 (15-5, 15-13, 4-15, 8-4), Belastingen-Dow 2 1-3 (15-8, 6-15, 9-15, 5-7), Philips 1-De Pooter 1-2 12-15 10-15,15-8), Juliana-PSV 3 3-0 (15-7,15-7,14-11). Vierde klas: De Stem-Philips 2 1-2 (13-15, 15-8, 4-15), Elopak- Gemeente 3 3-1 (9-15,15-9,15-6,6-3), PZEM 2-Dethon 1- 2 (15-11,11-15,11-15), Promenade 3-Ha venschap 2-1 (15- 12,15-6,10-15). Stand eerste klas: Promenade 1 15-39, PSV 1 16-37, Zeldenrust 14-33, Dees 1 14-33, Neckermann 13-28, Dow 1 14-21, Sterbanden 15-15, MTS/MEAO 1 14-11, Wiek slag 13-10, Promenade 2 16-5. Tweede klas: Douane 1 12-34, Roelofs 13-32, V&V 1 13-20. Gemeente 1 12-19 Dees 2 14-18, PSV 2 12-17, De Hoop 12-17, Kind TC 13-16 De Meijer 14-15, Free Lance 13-9. Derde klas: PZEM 1 13-35, Belastingen 13-29, Juliana 15-28, De Pooter 12-24 Gemeente 2 13-19, PSV 3 13-18, Dow 2 13-18 Philips 1 13-18, Rabo 12-15, Douane 2 14-3 Vierde klas: De Stem 15-34, MTS/MEAO 2 14-33, PZEM 2 15-28, Elopak 14-26, Philips 2 15-25, Dees 3 13-23, Dethon 15-23, Havenschap 15-20, Gemeente 3 15-19. Promenade 315-16. Van onze basketbalmedewerker ST.-JANSTEEN - Al in de eerste wedstrijd van de play offs ontmoette Stone Dunkers het sterke Marathon 3, dat mede aan de leiding ging. Een topwedstrijd in de tweede klas, die het verdere verloop van de nacompetitie In be langrijke mate kan bepalen. De Steense heren waren op volle sterkte. Het enthousiasme was enorm. Stone Dun kers nam al in de eerste helft afstand. Vooral Bram Ma joor was in die fase goed op dreef en werd topscorer met 19 punten. Bij Marathon waren de schutters in goede vorm met afstandsschoten. Vooral René Poerstamper met 14 punten was op schot. Daardoor was het verschil bij rust nog niet groot: 21-16. Na de pauze be zorgde Stone Dunkers de be zoekers een ware afstraffing. De Vlissingse schutters wer den aan banden gelegd en met succes. De aanval van de thuisploeg bleef uitstekend draaien. Nu nam Ruud de Bruin met 18 punten het grootste gedeelte van de Steense produktie voor zijn rekening. Er werd snel gecom bineerd en doeltreffend afge werkt. Daardoor werd het een verrassend ruime 49-28-zege voor Stone Dunkers. Door dit resultaat staan de Steense heren alleen aan de leiding met twee punten voor sprong op Marathon. Een ide aal begin van de nacompetitie, waarin nog niets beslist is. Vooral de twee wedstrijden tegen Operatie'711 worden be slist niet gerust tegemoet ge zien. Belangrijk is overigens het onderlinge resultaat van de wedstrijden tegen Mara thon 3. Tot nu toe boekte Stone ■Dunkers drie keer winst op de Vlissingers. Bij een gelijke eindklassering zou dit wel in het voordeel van Stone Dun kers kunnen doorwegen. Van onze sportredactie TERNEUZEN - Nog juist voordat het nationale wielerseizoen van start gaat bij de dames, heeft Leen van de Parel, zelf ex- coureur, kans gezien een drietal sponsors te vinden voor een da- mesploeg. Een zestal dames kan worden gehuisvest, vijf zijn er nu bekend, terwijl met een tweetal kandidaten wordt onderhan deld voor het invullen van die zesde plaats. De vijf zijn: Connie Meijer, lid van de nationale wegselec- tie en kampioene van Neder land in 1984; Mariëtte Zoete- wey, lid van de nationale baanselectie, Anne Kroon, Pe tra van der Stel en Jacqueline Alting. Het zou passen in het beeld van de sponsors, dat hieraan nog een Zeeuws- Vlaamse meisje zou worden toegevoegd, maar die liggen niet voor het oprapen. Leen van de Parel, geen on bekende in het wereldje van het damesfietsen, heeft echter goede hoop zijn formatie vol te hebben voor zaterdag 15 maart, wanneer de eerste da- mesklassieker wordt verre den. Hoewel van een nationale ploeg kan worden gesproken, komen de sponsors uit Zeeuwsch-Vlaanderen. Die sponsors zijn: Sandereijn Inte rieur BV uit Terneuzen, sport en evenementencomplex De Vlaanderen te Sas van Gent Van onze sportredactie IJZENDIJKE - De algemene vergadering van het district Zeeland van de KNWU zal vrijdag 14 maart in het Hof- zicht Theater te IJzendijke worden gehouden. De bijeen komst begint om 20.00 uur. Behalve de gebruikelijke jaarverslagen komt de be stuursverkiezing aan de orde tijdens deze vergadering. Af tredend maar herkiesbaar zijn Adrie de Winter, Henk de Jong en Ton van Oosten. Het districtsbestuur stelt Terneu- zenaar Gijs Veerman kandi daat voor de post algemene zaken binnen het districtsbe stuur en voor het secretariaat wordt Ad van Gils voorgedra gen. Van onze schaak-medewerker PHILIPPINE - De succesvolle Sasse schaakvereniging Het Witte Paard gaat als alles meezit een afdeling in Philip pine beginnen. Door de ruime belangstelling tijdens de on langs gehouden schaakcursus in Philippine is besloten gedu rende de maanden maart en april een wekelijkse schaak avond te houden. Mocht dit een succes worden dan zal HWP met de schakers uit Phi lippine waarschijnlijk een aparte afdeling beginnen. De afdeling kan in septem ber 'officieel' met de schaak sport beginnen. HWP zal de schakers begeleiden en zal dan ook diverse evenementen in Philippine organiseren. „We zullen dan gemeenschappelijk gaan optreden, tenminste als het in maart en april naar wens van alle belangstellen den verloopt. Ik ben bijzonder blij met deze uitbreiding van de schaaksport in de gemeente Groot Sas", zegt HWP-voor- zitter Walter Cardon. en Europe's Music Centre met vestigingen in Sluis, Hulst en binnenkort ook Goes. Hoewel de dames dus op 15 maart al aan de slag gaan, is de officiële voorstelling van de ploeg op zaterdag 22 maart vastgesteld. Die dag presente ren de dames zich om 11.00 uur in het Zeeuws-Vlaamse sport- mekka bij uitstek, De Vlaan deren in Sas van Gent. Behalve alle Zeeuwse wèd- strijden is ploegleider Leen van de Parel van plan alle grote Nederlandse wedstrij den te doen, plus een aantal in België. Een dag na de voorstel ling, zondag 23 maart, rijdt de formatie in het Zeeuws- Vlaamse Graauw. In eerste in stantie geldt de sponosring voor één jaar. Aan het eind van het seizoen zal de balans worden opgemaakt en worden bekeken of met doorgaat met de sponsoring. Spreekbuis na men de sponsors en coördina tor tussen sponsors en ploeg is Pierre Eijsackers uit Terneu zen, die duidelijk aan zijn te rugkeer in de wielersport werkt. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Met 4-0 ver sloeg Van Veldhoven Super stars in de damestenniscom- petitie in de Adorhal. In de A2-poule wordt de eerste plaats nu ingenomen door Van Veldhoven, dat met vijftien punten uit vier wedstrijden ruime afstand heeft genomen. Het duo Bep van de Vijver/ Marijke van Veldhoven zege vierde met 14-7 over Ina van Doorn/Carla de Visser. De combinatie Spaareboom/Ver- vaet pakte met 10-7 de wins! op het duo Van der Heijden/ Göbels. Uitslagen: Deij-Oostburg 1 2-2 Superstars-Van Veldhoven 0-4 Schoondijke-Van Wanrooy 0-4, Pe- perzak-Komijn 2-2. Van onze sportmedewerker OOSTBURG - Jan Ceule mans, stervoetballer van Club Brugge en het Belgische na tionale elftal en een zekere Mexico-ganger, zal op tweede paasdag, 31 maart, de infor matiedag in de Oostburgse sporthal De Veerhoek opluis teren. Dit van 17.00 tot 19.00 uur. Deze informatiedag zelf, ge organiseerd door Adrie Jan sen, is van 10.00 tot 22.00 uur. Maar liefst 23 nationale sport bonden zullen present zijn om informatie te verstrekken en demonstraties te geven. De dag wordt geopend met een prestatieloop met sporthal De Veerhoek als start- en fi- ni<3hn1ïip+c

de Stem | 1986 | | pagina 15