STORK MTS'èr elektronica voor dé Posttechnische Dienst 60 machine-operators Tetra Pak Moerdijk BV elektricien Montagespecialisten die met hun vakmanschap de wereld aankunnen AGREï Wi 4- hernesseroord Akkoorc ptt post A leerling-verpleegkundigen apothekersassistent DE STEM VAN ZATERDAG 1 MAART 1986 ZATERDAG 1 Stork X-cel Veel reizen, veel verantwoordelijkheid dragen Reageren of tenminste informeren Stork X-cel TETRA PA K\ Tetra Pak Moerdijk BV Ervaren operators Aankomend operators U kunt bellen: Extra informatie waarnemend hoofdverpleegkundige middelharnis W ASHIN GTOI uchtvaartmaa Airlines - is des gegaan. Frank ;esvolle topma ileek bereid 60( ijdende bedrijf Eastern heeft e Amerika, maar oj laar het Caraibisi ika. Alleen al in lienst. De maatse 1.600 piloten word MVISTERC tlarzele A55 Een sterke internationale positie, gerealiseerd door een enthousiaste klub van ca. 150 mensen met grote samenwerkingszin. Dat is kenmerkend voor Stork X-cel, een werkmaatschappij van de hieronder beschreven VMF-Stork divisie. De suksesstory van Stork X-cel. Begonnen als profit centre binnen Stork Brabant. Een klein, enthousiast team koncentreert zich wereldwijd op het leveren van totale .produktielijnen voor eindprodukten als behang, vloerbedekking, kunstleer etc. Kenmerkend zijn een aktief, kreatief, marktgericht beleid, een open prettige werksfeer, hard werken en grote betrokkenheid van iedereen. De omzetresultaten zijn overweldigend. De afgelopen twee jaar is de omzet vervijfvoudigd. De sfeer van samenwerken is voortreffelijk. De perspektieven ook. Vanaf 1 januari 1986 is Stork X-cel een zelfstandige werkmaatschappij. Niets is zo stimulerend als groei. De organisatie is open en spontaan. Kollegialiteit is er op voorhand. Samenwerking en respekt voor elkaar ook. Stork X-cel is een goed voorbeeld van internationaal sukses. Stork X-cel is gespecialiseerd in komplete behang-, vloerbedekking- en coating- systemen. Onze werkmaatschappij bestaat uit ca. 150 mensen die in teamverband zowel de research en development van de markt en het uiteindelijke produkt, als de ver koop en after sales service voor hun reke- De divisie Papier- en Textielveredelings- machines van VMF-Stork telt ruim 1500 medewerkers. De werkmaat schappijen van de divisie hebben met hun produkten een sterke positie op internationale markten verworven, mede dankzij de eigen produktiebedrijven en verkoopkantoren tot ver buiten onze landsgrenzen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Boxmeer. ning nemen. Door de sterke groei die we doormaken zijn we op zoek naar vak bekwame monteurs die samen met ons bij wijze van spreken de wereld aankunnen. Als montagespecialist gaat u overal ter wereld onze machines bij klanten installeren. U doet dat met een grote mate van zelf standigheid, waarbij u de aktiviteiten van monteurs ter plaatse met groot vakman schap weet te koördineren. U bent van ver schillende markten thuis. U heeft een oplei ding MTS Werktuigbouw. U heeft ervaring met de installatie van lichte machine- apparatuur. Tegenover het soms enkele maanden van huis zijn, staat een flinke buitenlandvergoeding. U spreekt redelijk de Engelse en Duitse taal. Omdat u vaak reist hoeft u niet te verhuizen, ook al woont u ver van Boxmeer. Kontaktuele eigenschappen en persoonlijkheid zullen een belangrijke rol spelen in de selektieprocedure. Als u belangstelling heeft voor de funktie kunt u dat kenbaar maken door een schriftelijke sollicitatie te sturen aan: Stork X-cel B.V., t.a.v. de heer M. van Bambost, Postbus 105,. 5830 AC Boxmeer. Informeert u in ieder geval even, telefoon: 08855-88524. Het postdistrict Middelburg verzorgt de postale voorzieningen in de provincie Zeeland en West- Noord Brabant. Zo'n 3300 personeelsleden werken hieraan mee, verspreid over circa 200 postinrichtin- gen. Op het Expeditie Knooppunt in Roosendaal worden moderne transport- en verdeelinstallaties toegepast bij de dagelijkse verwerking van een groot aantal poststukken, van brieven tot postpak ketten. Binnen de Posttechnische Dienst is men verantwoordelijk voor het goed functioneren van de genoemde apparatuur. Bij deze afdeling, die naast de chef momenteel 7 medewerkers telt, kunnen wij een medewerker plaatsen. Het werkterrein van de man of vrouw U wordt belast met het uitvoeren van aanleg- en onderhoudswerkzaamheden, alsmede het ophef fen van storingen aan transport-, postbehande- lings- en gebouweninstallaties. De werkzaam heden worden hoofdzakelijk binnen het Expeditie Knooppunt verricht. Voor de bediening, besturing en werking van genoemde installaties worden o.m. de volgende technieken toegepast: digitale en computer- bestuurde systemen; meet- en regelsystemen; pneumatische-, hydraulische- en aan-drijvings- technieken; zwak- en sterkstroomtechnieken. U wordt tevens belast met het bijhouden van ter zake gehanteerde documentatie en registraties. Deze werkzaamheden worden in een roulerende weekcyclus uitgevoerd met dag-, 2 late- en 1 nachtdienst. Daarnaast vindt ook waakdienst plaats. Ptt Onze wensen Wij vragen het diploma MTS-elektronica of daar mee gelijk te stellen kennis, bij voorkeur aangevuld met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U moet voldoende kennis hebben van de Duitse en de Engelse taal, zelfstandig en in teamverband kunnen werken en over goede contactuele eigen schappen beschikken. Voorts vragen wij uw bereid heid ontwikkelingen in het vakgebied te volgen. Kandidaten moeten in de omgeving van Roosen daal wonen of bereid zijn zich daar te vestigen. Wat wij bieden Het salaris bedraagt minimaal f 2336,- en maxi maal f 3271,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 714 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door de heer P.A.M. Vos, (01650) 8 53 10, hoofd van de Posttechnische Dienst. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 7/86 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Directeur van het postdistrict Middelburg Postbus 99110, 4330 NA Middelburg Postdistrict Middelburg ■tra maakt deel uit van het internationale Tetra Pak concern dat machines en materialen produceert voor het verpakken van zuivelprodukten en vruchtesappen. Het sterk geautomatiseerde bedrijf in Moerdijk is gespecialiseerd in de vervaardiging van hoogwaardig verpakkingsmateriaal door middel van geavanceerde druk-, snij- en coatingtechnieken. Sinds de oprichting in 1975 werd het bedrijf regelmatig uitgebreid. Met het aantrekken van ongeveer 70 nieuwe mensen wordt het personeelsbestand opnieuw versterkt, waardoor binnenkort meer dan 400 mannelijke en vrouwelijke medewerkers aan Tetra Pak Moerdijk zullen zijn verbonden. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden en organisatorische ontwikkelingen binnen het bedrijf, hebben wij op verschillende produktie-afdelingen plaats voor in 4-ploegendienst. Gedacht wordt aan mensen in verschillende leeftijdsgroepen: zowel aan ervaren operators als aan 'beginnelingen' vanaf 18 jaar met LTS-, MTS-, MAVO- of HAVO-diploma. Bij de bediening van de gecompliceerde machines werkt elke operator met enkele collega's samen in een klein team, maar geniet daarbij een grote mate van zelfstandigheid. Gedegen kennis van zaken en behoorlijke ervaring met moderne machines zijn daarom de eerste eisen waaraan moet worden voldaan. Als u daarnaast niet terugschrikt voor verantwoordelijkheid, gewend bent accuraat te werken en 'van nature' in de werking van machines bent geïnteresseerd, zijn wij er zeker van dat u als operator bij Tetra Pak op uw plaats bent. Jonge operators van tenminste 18 jaar, in het bezit van LTS-, MTS-, MAVO- of HAVO-diploma en met een bepaalde 'feeling' voor machines, zijn bij ons als assistent operator verzekerd van een zeer gunstige startpositie. In deze functie, die al wél de nodige aandacht en inzet vraagt, werkt de 'beginneling' naast de all-round operator en doet zo de nodige praktijkervaring op. Die wordt nog aangevuld met een gerichte opleiding binnen het bedrijf, waarmee iemand die van aanpakken weet zich in vrij korte tijd kan ontwikkelen tot volwaardig Tetra Pak operator. Zowel ervaren als aankomend operators werken in 4-ploegendienst, gemiddeld 36 uur per week. Op zon- en feestdagen is het bedrijf gesloten. Wij bieden een goed salaris met zeer behoorlijke aanvullende voorzieningen, interessant werk in een schone omgeving en in een plezierige, collegiale sfeer. Als u belangstelling hebt en aan de gestelde eisen voldoet; nodigen wij u graag uit zo snel mogelijk te reageren. voor nadere inlichtingen of toezending van een sollicitatie formulier kunt u de afdeling Personeelszaken bellen en vragen naar Dhr. Coenen of Dhr. Adriaans. Als u, vóórdat u iets onderneemt, wilt zien hoe het er bij ons aan toe gaat, kunt u van maandag t/m vrijdag terecht op het Arbeidsbureau in Zevenbergen, Markt 1. U kunt hier een Tetra Pak bedrijfsfilm bekijken en u krijgt daarnaast (vrijblijvend) alle verdere informatie die u wenst. Afdeling Personeelszaken. Postbus 3,4780 AA Moerdijk Telefoon 01680-31911. Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137bedden. De identiteit is protestant christelijk. In ons verpleeghuis Aeneas ontstaat door vertrek van de huidige funktionaris de vakature van Samen met het hoofd en de le ziekenverzorgende maakt hij/zij deel uit van het leidinggevende team op een dubbel gehandicapte afdeling, waar 27 bewoners verzorgd worden. Het totale verzorgende team bestaat uit 21 personeelsleden. Om de funktie te kunnen vervullen dient het waarnemend hoofd in het bezit te zijn van het diploma A-ziekenverpleging en de kader opleiding. Leidinggevende ervaring - bij voorkeur in een verpleeg huis - strekt tot aanbeveling. Benoeming geschiedt in de rang van le verpleegkundige. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenum- mer 005 op de enveloppe. centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begelei ding, behandeling en opvoeding van 356 geestelijke gehandicapten, deeluitmakend van "de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" Voor de opleiding tot Z-verpleegkundige, welke in de instelling wordt verzorgd, zijn nog plaatsingsmogelijkheden voor De introduktie tot de opleiding vangt aan de augustus 1986. De kandidaten dienen te voldoen aan één van de onderstaande voor opleidingseisen: - HAVO; MAVO (D-niveau); KVJV; INTAS; MDGO of enige gelijkwaardige opleiding. Bij de aanvang van de introduktieperiode dient men 17 jaar en 7 maanden oud te zijn. Na de introduktieperiode bedraagt het salaris f 1.232,- bruto per maand, exclusief de toeslag voor onregelmatigheidsdiensten; ook de overige_ arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met pasfoto te richten aan de geneesheer-direkteur van Hernesseroord, Postbus 16,3240 AA Middelharnis. Campbell Nederland B.V. is een dochter van de bekende amerikaanse Campbell Soup Company, één van 's werelds toonaangevende levensmiddelenconcems. Binnen het concern werken meer dan 42000 mensen, verdeeld over 80 bedrijven in 12 landea In Europa biedt Campbell handel en konsument een uitgebreid pakket van kwalitatief hoogwaardige produktea In Nederland worden deze onder de merknamen Groko, Luycks en Nobo gefabriceerd Voor de diepvries-sektor van 'onze Food divisie te Zundert vragen wij een ervaren Tot zijn taak behoort: - Het onderhoud en de reparatie van alle elektrische installaties in het bedrijf; - Het opsporen van storingsoorzaken en het opheffen hiervan. Kandidaten voor deze funktie moeten een opleiding LTO elektra monteur VEV hebben voltooid en een aantal jaren praktische ervaring hebben opgedaan met name in het storingswerk. Kennis van industriële elektronica strekt tot aanbeveling De funktie wordt in drieploegendienst verricht, waarbij ook de weekenden of gedeelten daarvan wordt gewerkt Kandidaten dienen in de regio Breda gehuisvest te zija Leeftijd: 21 - 35 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie kunt u uw schriftelijke sollicitaties, met pasfoto, richten aan: Campbell Nederland B.V., Postbus 7,4880 AA Zundert, ter attentie van de heer J.W. Verschragen. Nu al staat vast d is 'klassiek' te om: ;astern Airlines, eei ten andere wind raaien. Eastern is ee ude, vertrouwde ma lijen van de VS. Het f ,'ordt uitstekend be service is zeer ïaatschappij stond si nder leiding van de e iaut Frank Borman. Maar het machtige eek ook tegen een scl ,6 miljard dollar aan ien had het grote mo en met het georg ersoneel dat wel ie tleveren om de maat it de schulden te hak Van een oneer verslagi HUSSEL - Het ein< reek in Londen geslc oord over een oploss nu al vier maant ende tincrisis staat gsse schroeven. Aan ant kunnen de EG et niet eens worden o inanciële bijdrage, aa: ere kant voelt een rootste tinproducente ia, weinig voor de plossing. Al ruim vier maand: nhandel in het slop r iternationale Tinraa ernstige financiële jkheden was geraakt, e ITC zorgen de 22 aa ;n landen - producei fnemers van tin - dat rijs niet beneden een edrag zakt. Is de aanvoer van late groot dat de pr ert, koopt de ITC grc eelheden op om d unstmatig op peil te tokt de aanvoer van erkoopt de ITC de in 1 rien aangekochte hoe en weer, zodat de pr et algemeen redelijk :an blijven. Maar de ITC zit mor nancieel aan de grom »n geld meer om tin ipen. De organisatie imiddels een ook milj Jdiuld en de tinproduc inden vrezen dat d< BlliMiM=fcHMai Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk In de apotheek van ons ziekenhuis kan in verband met vertrek van de huidige funktionaris op korte termijn geplaatst worden een Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een mannelijke kollega. Voorts strekt het tot aanbeveling wanneer u in het bezit bent van het diploma van de voortgezette opleiding tot apothekersassistent (ziekenhuisinrichting) Inlichtingen kunt u verkrijgen bij drs. A. Bicknese, apotheker, tel. 076-277911 toestel 400. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het Hoofd Per soneelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 006 op de enveloppe. MSTERDAM (ANP) - Op de amse effectenbeurs is vrij da irzelend een zonnetje doorf adat de stemming eerder d eestal tot beneden het vries tlaald. Nadat de index anderdag op het laagste pun ar was gekomen, noteerden orgen de hoofdfondsen ove 'er licht hoger. Maar daarn ooi nog niet echt ingetreden, aimo tot handelen was, zoals vrijdag, gering. De beurs trok zich opnieui »n van het zoveelste record reet. Terwijl de dollar nog 'n de rijksdaalder bleef, wc (ternationals slechts licht en it uitzondering van een g< inde Kon. Olie en een KLM, vartjes terug moest. Evenals g noteerden de obligaties licl aar op de beursvloer werd roken over een duidelijk nde trend. De financiële waarden en gevers gingen licht omhoog "iineken en Pakhoed rond h guur duidelijk waren aanget andere grote fondsen bleve eg op dezelfde koers of fs, zoals Fokker en Bührma ode, een weinig terug. Rond halfeen was bij de hoo Koninklijke Olie 1,40 ged 71, maar had Hoogovens nnen op 83,20 en sprong I lit met een winst van 1,80 oi De lokale markt gaf een gel beeld te zien als de hoofdf Bi'IMtHiileWtlJIil'ldlifckl antonius an toni us congr. o.l.v. daniel gasthuis gasthuis gasthuis gasthuis hooghuys aeneas (oostb.) (oostb.) lourdes de broui (tilburg) (tilburg (tilburg; (tilburg) (het) klokken liduina ('s-h'bos ('s-h'bos ('s-h'bos

de Stem | 1986 | | pagina 6