EIDER >E )A MET »m Open strijd in tennis toernooi te Temeuzen WZA-amateurs actief n klassiekers Supportersclub amateur Franse Selecties voor zaalvoetbalduel in Heinkenszand GSC mikt op kampioenschap FRED ELLIOTT OVER KANSEN IN TENNISTOERNOOI: Topteams winnen zonder problemen Prestatieloop Oostkapelle idt ZATERDAG 1 MAART 1986 Roelofs te terk voor Timmerman dames-herenkapper(ster) renkapper(ster) (esse Haarmode PEELNAME VAN 12 TEAMS Savok houdt oernooi recreanten bijeenkomst rbiters in >SV-kantine Trimloop in Terneuzen BEDRIJFSVOLLEYBAL TERNEUZEN JOHN JANSSEN EEN SUCCESVOLLE TRAINER Volgend jaar 'Zeeland marathon' Gerard Nijboer in Kamperlandse halve marathon A56 lie 16 Inen een jong en Iwerkers. lekkelijke secundaire lef voorzien van 1 a.s. Iten [.G. van Zelm, nenwerkingmet iheden verrichten [iofd. Secretaresse- Jingmet tekstverwerking, Igelse correspondentie en pt. Leeftijd tot35 jaar. I Van Dien Co Accountants, Postbus 1042, 124511. |00 medewerkers in 71 landen. i 's-Gravenhage-Rijswijk lochem Maastricht Oss IVIESBURO [ikers en W. van den enige tijd uiterst suc- ji voor kleine en middel- nenstelling die dit kantoor lan haar klanten. Voor de rijfseconomische adviezen functie van: Jonge dynamische Jschap die gewend is Ëjks stevig te groeien. Ibaan die de mogelijkheid |t in korte tijd veel ervaring doen en waarbij u met Jrdere disciplines kennis t maken. prima salaris en voor de (te persoon voldoende Irgroeimogelijkheden. u werken in een jong tmisch bedrijf dat u verdere looiingsmogelijkheden t? Stuur dan uw sollicitatie- voorzien van c.v. en ref.nr. )02 naar cirri Urval Holland B. V. rgstraat8 KZ Eindhoven. T14 PAGINA SPORT8 Van onze tennismedewerker ÏERNEUZEN - Het team van ïoelofs behaalde een 4-0- iverwinning op Timmerman n de Terneuzense damesten- iiscompetitie. Veraart moest lijn eerste nederlaag incasse ren tegen Doesburg, wegens iet niet meespelen van Joke Veraart en Pia Vos. Het Roelofs-duo Anneke yleinhardt/Greet Bochardt irukte het krachtsverschil te- >en de combinatie Timmer- nan/Everaert uit in de cijfers I5-3 en het koppel Roelofs/ ïamelink zegevierde met 10- i-cijfers over de combinatie ;apello/Lippens. Uitslagen: Roelofs-Tim- •nerman 4-0, De Visser-Van Doeselaar 0-4, Veraart-Oost- jurg 0-4. Van ome tennismedewerker TERNEUZEN - Een open strijd kenmerkt het tennis toernooi in Temeuzen dat dit weekeinde wordt gespeeld in de tennishal Roffel-sport. Een open strijd zowel in de C- als in de D-categorie, waarin geen duidelijke favorieten zijn aan te wijzen. Ruim 120 partijen zijn het resultaat van zo'n 60 inschrijvingen, hetgeen in houdt dat men genoodzaakt was gisteravond al te begin nen. Of de winnaar van vorig jaar, Gerard Kouwijzer, ook dit jaar als nummer één uit de bus komt, staat allerminst vast. Hij heeft geduchte con currentie te verwachten van onder meer Peter van der Sloot, waarmee hij in dezelfde poule werd ingedeeld. De an ders poules werden ingedeeld met favorieten als Fred Elliott, Dieter Gajewski, Jeroen Ver- straeten en Onno van Quekei berghe, hetgeen garant staat voor de nodige spanning aan de top. De winnaars van de poules, waaraan de bester nummer twee wordt toegevoegd, spelen een halve finale, waarna de fi nale het sluitstuk in deze cate gorie vormt. In de D-categorie is Henk Jansen voorbestemd voor de eindzege. De Sluiskil- fenaar, die het komende sei zoen als C-speler door het le ven zal moeten, verkeert in dezelfde situatie als Peter Kouwijzer vorig jaar, die toen de finale bereikte en winnend afsloot tegen Joop van der Griek, terwijl Henk Jansen genoegen moest nemen met een overigens goede derde plaats, nadat hij van Kouw ijzer had verloren. Deze keer moet de concur rentie voor Jansen komen van Zeeuws kampioen Edward Bleijenberg, terwijl Hans van den Akker en Han van der Hooft zeker goed zijn voor goede klasseringen. Outsiders in dit gezelschap zijn zeker Frits Lij baart, Cor Deij, Jan Veraart en Lucien Speleman. In de te spelen E-categorie heeft men geen plaatsingen toegepast. Het toernooi, dat zoals gezegd gisteravond al is begonnen, duurt tot zondag. Die dag zijn de finales ge pland. De wedstrijdleiding is in handen van Henk Jansen. 'Jeugd niet onderschatten' Van onze sportmedewerker LUISKIL - „Het ligt in de bedoeling steeds met twee tot drie terke renners, aangevuld met iets minder getalenteerde cou- eurs in te schrijven voor klassiekers. Zodoende kan elke renner ie dat wenst, eens uitkomen in een dergelijke koers", aldus lans Moens, samen met Fred Vermeersch amateur-begeleider an de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Dit inschrijven houdt in dat mei: Ronde van Midden-Zee- Camping Vredenburg Bergen op. Zoom 01640-35881 Bosstraat 42 Bergen op Zoom Tel 01640-37245 Melanendreef 205 Bergen op Zoom Tel. 01640-42733 Schelpstraat 49 Halsteren ARMODE Tel 01641-2648 Ikomstmogelijkheden ollicitaties richten aan: 14600 AP Bergen op Zoom Inaar mevr. van Isselt l(of 55492 na 19 uur) een WZV-delegatie op 2 naart aan de start verschijnt oor de klassieker Brussel- )pwijk. De formatie die inge- chreven is bestaat uit Adrie e Maesschalck, Eric Vereec- .en, Karei van Goethem, Pa- rick van Passel, Jos van Baal, lonno van de Sande en Theo Krijger. Laatstgenoemde ;aat mee als algemeen reserve n kan dus slechts rijden als er en van de andere renners niet :an starten. De delegaties die litkomen in de andere koer en, zijn nog niet samenge teld. De andere klassiekers zijn: 8 .maart: Harelbeke, individu al; 16 maart: Trognee; 22 naart: E3-prijs Harelbeke; 30 maart: Affligen; 4, 5, 6 april: iriedaagse van West-Vlaan- ieren; 5 april: Omloop van De Braakman; 12 april: Hel van iet Mergelland; 20 april: Zon doven-Antwerpen-Zonhoven; april: Wim Hendriks-tro- :ee; 8 mei: Grote prijs Roger iwerts; 10-11 mei: Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen; 24 land en - Luik-Bastenaken- Luik; 19 augustus: Gent-Wer- vik; 24 augustus: Drielande- nomloop; 13 september: Om loop van het Zuiden; 20 sep tember: Nederlandse club kampioenschappen in Dron- ten. Op dagen dat er meerdere klassiekers tegelijk worden afgewerkt, wordt met meer dere ploegen ingeschreven. Van ome volleybalmedewerker 'AS VAN GENT - De volley- alvereniging Savok uit Sas an Gent houdt van dinsdag 1 At en met zaterdag 5 april het raditionele jaarlijkse recrea- ieve volleybaltoernooi. Iedere ereniging, bedrijf of groepe- ing kan aan dit spektakel leelnemen. Gezien de enorme «langstelling in de zes voor- aande edities, krijgen de earns uit Groot-Sas voorrang. Er mogen en kunnen in to- aal 72 teams aan dit toernooi leelnemen. Er wordt gespeeld n de groepen dames, heren en [emengd. Dinsdag-, woens- lag- en donderdagavond peelt men van zeven tot elf ur in sporthal De Vlaande- en. Als de resultaten goed ijn dan ook nog eens op vrij- agavond, zaterdagmorgen of aterdagmiddag. Inschrijving oor dit groots opgezet toer- iooi, waarbij sportiviteit de oventoon voert, is mogelijk M 16 maart. De minimum •eftijd is 14 jaar. Inlichtingen ijn te verkrijgen bij de be- 'uursleden van Savok. Van ome sportredactie 0ES - De scheidsrechters- tteniging Noord- en Zuid- beland houdt op maandag maart een ledenbijeen- ist in de kantine van de «tbalvereniging SSV'65 te "s. De bijeenkomst begint 20.00 uur. Voor deze avond is door de jokeidsrechtersvereniging panny Blind, profvoetballer het Rotterdamse Sparta, lodigd met wie over ver- Feilende onderwerpen kan f">ïden gediscussieerd. Van ome atletiekmedewerker TERNEUZEN - Het trimmer speloton kan zaterdag 1 maart terecht in Terneuzen, waar de MTS/MEAO in samenwer king met SV Aloy een trimloop houdt. Nadat in eerste instan tie de tweede editie van Ter- neuzen-Axel-Sluiskil-Ter- neuzen gepland was, heeft men nu een loop in Terneuzen zelf uitgezet. Dit wegens werkzaamheden aan het wegdek op deze route. Er wordt nu gelopen op een omloop van 5 kilometer met als start en aankomst de Zel- denrustlaan. De afstanden zijn 2,5, 4,5, 9 en 14 kilometer. Deze laatste voorbereiding op de marathon van Graauw start om 15.00 uur. Inschrijven vanaf 14.00 uur in de kantine van de MTS/MEAO. Door Kees Hamelink TERNEUZEN - Opvallend is de doorbraak van de jeugd in de vele tennistoernooien die tijdens de zomer en winter worden gehouden. Des te opvallender is het dan ook dat de 'oude ren' toch blijven meestrijden in de race naar een goede klassering. Men kon het onlangs nog constateren in het tennis toernooi in de Vlaanderenhal te Sas van Gent, waarin zowel Onno als Bernd van Quekeiberghe model stond voor goede prestaties van de tennissende jeugd. Ook in de Terneuzense ten nishal Roffel-sport, waar in het komende weekeinde het jaarlijkse toernooi wordt ge speeld, komt men veel jeugd tegen, met name in de C-ca- teagorie. Namen als Jeroen Verstraeten, Tim van Veldho ven, Onno en Bernd van Que keiberghe staan vermeld op de deelnemerslijst, terwijl Ter- neuzenaar Fred Elliott met zijn 45 jaar een schril contrast vormt met de jeugdige tennis sers. Overigens vormt zijn deelname geenszins een opval lend gebeuren, want op menig toernooi geeft de sympathieke Terneuzenaar acte de presen ce. Het plezier in het tennis is hem dan ook nog altijd bijge bleven: „Ik tennis misschien al 35 jaar. Vanaf mijn achtste jaar deed ik al mee aan wed strijden. Toen ik later ben gaan varen nam ik mijn rac ket over de gehele wereld mee. In 1973 ben ik zelfs nog getuige geweest van de coup tegen Al- lende in Chili. Ik was daar aan het tennissen bij een Duitse club en het heeft me twee da gen gekost om weer aan boord te komen". Fred Elliott heeft de laatste jaren de opkomst van de jeugd meegemaakt en ervaren. „Ik heb grote bewondering voor een tennisleraar als Jan Wil lem Visser, die hiervoor in grote mate verantwoordelijk is geweest. Wel vind ik dat er aan het gedrag veel gespijkerd moet worden. Een samenwer king tussen ouders en trainers is hier zeker op zijn plaats om dit in goede banen te leiden", aldus Elliott. Ofschoon hij dit duidelijk Van onze atletiekmedewerker OOSTKAPELLE - In Oostka pelle staat zaterdag 1 maart de oudste prestatieloop van Zee land op het programma. Dit in het fraaie duingebied van Oranjezon met als start en fi nish de Duinweg te Oostka pelle. Om vier uur start de jeugd- loop over vier kilometer. De massale loop over 5, 10 of 15 kilometer begint om 15.00 uur. een 'storend element' in de tennissport vindt, is het voor hem nooit een belemmering geweest aan toernooien deel te nemen waarin jeugd verte genwoordigd is. „Ik vind het spelen tegen jeugd een uitda ging. Het geeft je een zekere voldoening om er tegen te spe len en net van te kunnen win nen", zegt hij. Dat hij er (nog) van wint bewees hij afgelopen weekeinde nog eens in het cir cuit van de Zeeuws-Vlaamse tennisschool, waarin hij zowel Bernd van Quekeiberghe als Mark Leenknegt achter zich liet, zij het met gering ver schil. Gezien zijn resultaten kan hij gekwalificeerd worden als een stabiele speler. Houdt dit in dat hij een grote prestatie drang heeft? Elliott daarover: „Niet voor elke partij ben ik voor de volle honderd procent gemotiveerd. Er zijn echter wel tegenstanders waarvan ik persé niet wil verliezen en zal dan ook alles in het werk stel len daarvan te winnen". Naast dit 'prestatietennis' timmert Elliott zeker aan de weg om op andere wijze met tennis bezig te zijn. Via lesge ven tracht hij veel mensen te animeren voor deze sport. In Axel, waarvan hij al jaren lid is, trekt hij het komende sei zoen op met een jeugdig team. Het komende weekeinde staat hij voor een zware kracht proef in het tennistoernooi te Terneuzen. Ingedeeld bij Jeroen Ver straeten en Bernd van Que keiberghe, schat hij toch zijn kansen gunstig in. „Onder schatten doe ik de jeugd aller minst. Ik durf het niet vooraf te zeggen, maar ik denk met tactisch spel winnaar te kun nen worden, hoewel zowel Je roen als Bernd ontzettend sterk is. Het op tijd spelen houdt in dat je moet zorgen steeds voor te staan en van het begin af aan op safe te spelen. Ik denk dan ook dat ik het van slim spelen moet hebben", al dus Fred Elliott. Fred Elliott: „Ik zal het van slim spel moeten hebben tij dens het toernooi in Terneuzen". - foto wim kooyman. Van ome sportmedewerker KWADENDAMME - De 21-jarige amateurwielrenner Francois Franse uit Kwadendamme heeft een supportersclub. Enthou siaste sportvrienden, zoals een paar oud-bestuursleden van de voormalige supportersclub van oud-profrenner Jos Schipper, namen het initiatief voor de oprichting. En zij schoten meteen in de roos, want de supportersclub van Francois Franse telt inmid dels ruim honderd leden. In het bestuur hebben zitting: Jan de Jonge, voorzitter; Chris Raas, secretaris; Kees Mooijman, penningmeester; Hans Franse, Rinus de Winter, Karei Bosman en Hans Jansens. Als lid kan men zich aanmelden bij: C. Raas, Witte Dam 25, 4434 AN in Kwadendamme. Frangois Franse, die vrijdag 28 februari in het huwelijk treedt met Rina Allemekinders, begon in 1982 te koer sen bij de junioren. In de twee daarop volgende jaren acteerde hij bij de trimmers. Zowel in 1983 als in 1984 finishte Franse als tweede in het nationaal kampioenschap in Jabeek, bij de catego rie 16-zi jaar. Vorig seizoen maakte Franse zijn heroptreden in KNWU-ver- band en nam als amateur aan 45 koersen deel. Hij behoorde ze ventien keer tot de prijswinnaars. Het beste resultaat van de Middelkamper was een achtste stek. Van ome sportmedewerker TERNEUZEN - In de eerste klas van de Terneuzense bedrijfs- volleybalcompetitie hadden de topploegen een gemakkelijke avond en moesten, op Neckermann na, geen punten inleveren. Zeldenrust kwam al heel gemakkelijk aan drie punten, want MTS/MEAO kwam niet opdagen, hetgeen reglementair 3-0 werd. Promenade 1 won met 3-0 (15-4, 15-9, 15-5) van een met vijf man spelend Sterbanden. PSV 1, spelend zonder Wil- fried Roeland, vormde een uit zondering op het geheel. PSV won met de hakken over de sloot van Promenade 2 met 3-1 (15-3, 10-15, 15-6, 8-6). PSV zat helemaal vast, liet gaten val len en de smashes van de aan vallers gingen meestal uit. Neckermann begint de vorm van vorig jaar terug te vinden, maar kwam tegen een volledig Dow 1 niet verder dan 2-2 (15- 10,14-16,13-15,7-0). Uitslagen tweede klas: PSV 2- De Hoop 1-2 (13-15,16-14,1-6); Dees 2-De Meijer 1-1 (15-13, 11-14); Free Lance-Gemeente 1 1-2 (14-16, 15-7, 9-15); V&V 1-Douane 1 0-3 (9-15, 7- 15, 12-15). Derde klas: PZEM 1- Rabo 3-0 (15-6,15-2,15-5); Juliana- Belastingen 1-3 (9-15,15-10, 6-15,4- 15); Gemeente 2-De Pooter 0-3 (2- 15,10-15, 6-15). Vierde klas: Philips 2-Gemeente 3 1-3 (15-12,11-15,8-15, 2-5); De Stem-Dees 3 1-3 (15-4,2-15, 6-15, 2-15); EIopak-MTS/MEAO 2 1-3 (9-15, 15-12, 8-15, 7-11); PZEM 2-Promenade 3 2-1 (15-13, 15-4, 13- 15). Stand eerste klas: Promenade 1 14-37, PSV 1 15-36, Zeldenrust 14- 33, Dees 1 13-30, Neckermann 12-25, Dow 1 13-21, Sterbanden 14-13, MTS/MEAO 1 14-11, Wiekslag 12- 8, Promenade 2 15-5. Tweede klas: Douane 1 11-32, Roelofs 12-29, Ge meente 1 11-19, V&V 1 12-17, De Hoop 12-17, PSV 2 12-17, Dees 2 13- 17, De Meijer 13-15, Kind TC 12-13, Free Lance 12-9. Derde klas: PZEM 1 13-35, Belastingen 12-28, Juliana 14-24, De Pooter 11-22, PSV 3 12-18, Philips 1 12-17, Ge meente 2 12-16, Rabo 12-15, Dow 2 12-15, Douane 2 13-2. Vierde klas: De Stem 14-33, MTS/MEAO 2 14- 33, PZEM 2 14-27, Elopak 13-23, Dees 3 13-23, Philips 2 14-23, De- thon 14-21, Gemeente 3 14-18, Ha venschap 14-19, Promenade 3 14-14. HEINKENSZAND - Zoals eerder gemeld komen zaterdagavond 1 maart in de sporthal te Heinkenszand twee Nederlandse zaal voetbalselecties in actie tegen Zeeuwse selecties. De Neder landse damesselectie speelt om zeven uur tegen de Zeeuwse jeugdselectie. Bondscoach Evert Theunis- sen heeft daarvoor uitgeno digd; Jenny van de Mark, Te xas DHB; Catrien van Rhee, Biersteker; Winifred Polman, Eendracht; Jentien van de Burg, Meen Flamingo's; Jolien Ang, Smits Sportprijzen; José Bruin, Hooge Huys; Fien Ti- misela, Smits Sportprijzen; Tosca van Vliet, Be Fair; He- lam Draaisma, Texas DHB en Mariam van de Ende, Orion. Theunissen nodigde voor de herenselectie (kwart over acht tegen de Zeeuwse herenselec tie): Tom Bakhuis, Snoekie; Michel Wentzei, Hovobuco; Jeffry Forée, Smits Sportprij zen; Vic Hermans, Marcel Loosveld en Eduard Demandt, De Haantjes; Anton Schoens, Drie Keuninge; Wim Bouc- kaert, FC Lisse; Hans van Leeuwen, Bax Zeefdruk en Michel Seitner, Dam en Deur- holt. De afdeling Zeeland van de KNVB heeft de toegangsprij zen voor dit unieke evenement zeer populair gehouden; vier en twee gulden. De zaal is za terdagavond vanaf kwart over zes geopend. (ADVERTENTIE) Met uw gift steunt de Vastenaktie initiatieven van groepen mensen in de Derde Wereld die zich willen bevrijden van armoede, uitbuiting en onrecht. Help de Vastenaktie helpen! VASTENAKTIE Giro 5850 Zeist Banknummer 70.70.70.147 Van ome handbalmedewerker TERNEUZEN - „De dames van GSC moeten zich kun nen handhaven in de tweede divisie landelijk", was een uitspraak van trainer John Janssen bij aanvang van dit seizoen. Nu de competitie er vrijwel opzit, is gebleken dat er voor het damesteam van GSC meer uitgekomen is. Momenteel doen de GSC- dames zelfs nog mee in de race om de titel. Een tweede plaats op één punt van lei der Aalsmeer. Een toch wel verrassende ontwikkeling. Vorig seizoen overtuigend kampioen van de derde divi sie en een nieuwkomer in de tweede divisie. Het parool was dan ook handhaving. „Laat ik vooraf stellen dat ik zelf in deze groep geloof. We hebben de kwaliteiten, maar dat het zo goed zou gaan, dat had ik niet ver wacht. Onze ploeg is op twee plaatsen versterkt door de komst van Margreet Luys- terburg en Loes Wijgman. Verder bleef het kampioens team van vorig seizoen in tact, dus ik had er wel ver trouwen in", aldus succesvol coach John Janssen. Toch werden de punten in het begin van het seizoen moeizaam bijeen gesprok keld. Erg overtuigend was het toen nog niet. „Dat klopt. In de eerste duels speelden we nog te verkrampt. We keken toch wel tegen de te genstanders op. Een mis- De succesvolle trainer John Janssen met de GSC-damesselectie in het Goese sportcentrum. {^patste angst naar later en het vertrouwen groeide. is. bleek. Daarnaast de aanpas sing aan het hogere tempo en de fysieke kracht, die zonder meer belangrijk is. Pas na het vijfde duel thuis tegen Aalsmeer vielen we er door. We wonnen vrij ruim en het vertrouwen groeide. We gingen meer onbevan gen spelen. Dit was een be langrijk gegeven voor onze hoge klassering, maar het belangrijkste is toch wel de goede wedstrijdmentaliteit, die in deze groep aanwezig Deze instelling gekoppeld aan de nodige kwaliteit maakt ons tot een sterk team. De laatste drie sizoe- nen hebben we nog maar vijf duels verloren. Tevens is de speldiscipline goed en - foto tannie0e jonge. wordt er hard getraind. Trouwens, dat moet ook wel op dit niveau, want de tweede divisie is beduidend beter dan de derde divisie. Eike wedstrijd moet je weer alles uit de kast halen, er zit geen gemakkelijk duel bij". De huidige klassering is verrassend en de kansen op de titel zijn nog volop aan wezig. „Vooraf hadden we met deze ontwikkeling geen rekening gehouden, maar na het gelijke spel bij DWS groeide het besef dat er ook kansen waren op de titel. We hebben als groep ook afge sproken dat we er voor g an spelen. Trouwens, wat z< je anders, want zo'n karn mag je niet laten lopen. T& ra- lL„ren we ons ook dat we op een punt blijven stel :n. We hebben het niet meer in eigen hand. Het z< i inder daad sneu zijn als we net een punt tekort komen, maar we zullen er voor spe len, zodat we Aalsmeer zul len verplichten om ook alle duels te winnen. Mislukt het, dan zal de teleurstelling niet zo erg groot zijn, want aan onze doelstelling hebben we ruim voldaan. Met ons spel zorgen we ook voor am biance en dat is goed voor de handbalsport. Als we thuis spelen, zit de tribune vol en bij uitwedstrijden gaan ook ai supporters mee en dat is toch ook al een verdienste van de ploeg. We mogen te vreden zijn met de huidige ontwikkeling", aldus John Janssen, die waarschijnlijk ook volgend seizoen, zijn ne gende bij GSC, de ploeg on der zijn hoede zal hebben. „Ik wil wel verder met deze ploeg, want we zitten nog niet aan onze top". Van onze atletiekmedewerker GOES - De halve marathon van Kamperland, zaterdag 15 maart, wordt volgend jaar omgezet in de eerste 'Zeeland marathon'. Het is dan voor de eerste keer dat onder de KNAU-vlag een marathon in Zeeland, de militaire niet mee gerekend, wordt afgewerkt. Dit deelde Koos Oggel, voorzitter van de commissie 'halve marathon', mee tijdens de algemene jaarvergadering. De Zeeland-marathon start volgend jaar in Colijnsplaat om dan via de Zeelandbrug en Oosterscheldedam Schouwen- Duiveiand aan te doen en in Kamperland te finishen. Als organisatie-opzet zal een stichtingsvorm in het leven worden geroepen. Van onze atletiekmedewerker KAMPERLAND - De halve marathon van Kamperland krijgt dit jaar een topbezet- ting. Afgelopen week kreeg Johan Vuijk van de organisa tie ook de toezegging dat Ge rard Nijboer op 15 maart in deze sterkst bezette wedstrijd van Zeeland van de partij zal zijn. Zekerheid bestaat er ook al over de deelname van de beide Zeeuwse toppers John Vermeule en Kim Reynierse en voorts van Kees Kraaye- veid, Jos Koniuszek, Richard Vollenbroek, Wim Zeegers, Roelof Veld en de sterke Belg Luc Waegeman. Wat de winnaar van vorig jaar, Cor Lambregts, betreft, is er nog geen zekerheid. De Limburger wacht eerst de na tionale veldloopkampioen schappen op 2 maart af om de finitief een beslissing te ne men. De mogelijkheid bestaat ook nog dat de lange afstands- coach van de KNAU, Wim Verhoorn, in het weekend n 15 maart een trainingsstage houdt in het recreatiecentrum 'De Roompot' te Kamperland, waardoor de kans aanwezig is dat de gehele nationale wegtop op de lange afstand naar Zee land komt en ook mannen als Cor Vriend, Henk Men tink, Klaas Lok, René Stam, Leon Weijers, Sjaak Valentin en Rudie Verriet van de partij zullen zijn. Ook wat de dames betreft zal dan met Trijnie Smeenge, Eefje van Wissen, Ann Rin'dt, winnares vorig jaar, Carla Beurskens en Annie van Stip hout een ijzersterke bezetting aanwezig zijn.

de Stem | 1986 | | pagina 17