03* t Aan de Vlaamse kust is heel wat te zien. onteurs huize tGRUYTVELD medewerker m/v salarisadministratie tweeervaren bejaarden-of zieken verzorgenden m/v raffy ial ïfectetesi Meeten regel- technicus m/v x) IQÖL laboratorium medewerker H.B.O. m/v PLAMETHA Produktieleider De Vlaamse kust. Zo dichtbij, zo verrassend anders. g vo o r da. ADMINISTRATIEF ASSISTENTE) Mercuri Urval nE STEM VAN ZATERDAG 22 FEBRUAR11986 :atie die alert weet te reageren A54 A57 merciële instelling, jke uitdrukkings- ele eigenschappen jaren ervaring in sn de voorkeur. aleiding en ervaring bruto per maand, vakantietoeslag en en in dienst nemen, nog onde'rvèrtegen- liktheid wordt daar- rkeur gegeven aan matie verstrekt door maakt deel uit van sn 10 dagen, onder ner 72/86 op brief en n aan: >fd CAPL (HCG) is in het het gebied van structies, iw, nieuwbouw en ïs, metaal- ilating, systeem- mte- en lucht- en Noord gen en Montage atures voor: intoonbare ig en/of :aam zijn op Botlek-gebied. ties wordt gaarne ns, die tijdens ar nummer 9.00 uur ollicitatieformulier De Stichting Ouders en Vrienden van het Alwijkende Kind is opgericht in 1965, met het doel hulp Ie bieden aan ouders met geestelijk gehandicapte kinderen van protestants christelijke huize in Noord-Brabant De Stichting tracht dit doel onder meer te bereiken door hel stichten en instandhouden van tehuizen, waarin deze gehandicapten kunnen worden opgenomen en zodanig kunnen worden verzorgd, dat zij zich zo goed mogelijk kunnen ontplooien. In Huize 't Gruytveld wonen 277 zwakzinnigen en zijn ruim 300 functionarissen werkzaam. Op korte termijn vragen wij een voor 28 uur per week. Functie-informatie: De afdeling Salarisadministratie telt 2 medewerk(st)ers en is onder deel van de dienst Economische Zaken. De werkzaamheden bestaan uit het gereedmaken van gegevens ten behoeve van de automatische verwerking van de salarisadministratie, controle van werktijdenroosters en het bijhouden van verlof- en ziekte-administratie. Tevens wordt van de kandidaat verwacht dat hij/zij algemeen inzetbaar is binnen de afdeling Boekhouding. Onze wensen: leeftijd vanaf 25 jaar; HAVO-diploma, bij voorkeur aangevuld met een MEAO-opleiding, economische richting; administratief en cijfermatig inzicht; zeer accuraat kunnen werken, bij voorkeur ervaring in vergelijkbare functie; in teamverband kunnen werken. Salaris wordt geregeld conform de richtlijnen van de NZR. Overige arbeidsvoorwaarden worden geregeld conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd Personeelszaken van Huize 't Gruytveld, Postbus 4, 4844 ZG Terheijden. Raffy te Breda is een klein verzorgingstehuis voor bejaarden (30 bewoners), die van oorsprong afkomstig zijn uit dehuidige republiek Indonesië. Het toekomstig beleid is erop gericht in het bijzonder bejaarden van Molukse afkomst op te nemen. De huisvesting van Raffy wordt binnenkort vol ledig gerenoveerd. Daarom zal gedurende een periode van 10 maanden elders in de stad een tijdelijk onderkomen worden betrokken. Raffy heeft op korte termijn plaats voor: (op full-time basis). Funktie-informatie: uitvoeren van dagelijkse verzorgingswerk zaamheden op geheel zelfstandige wijze konform teamafspraken en volgens een dienstrooster bijdragen aan het totale verzorgingsbeleid dat is afgestemd op de eigen aard en kuituur van de bewoners bij vervulling van een van de twee vakatures zijn leidinggevende kapaciteiten van belang, in verband met te verwachten organisatorische ontwikkelingen. Funktie-eisen: gediplomeerd bejaarden- of ziekenverzorgende, eventueel het diploma verpleegkundige A ruimte bieden aan en affiniteit hebben met de kuituur van de Molukse gemeenschap goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt: interessant werk in een kleine gezellige sfeer salariëring volgens de CAO Bejaardentehuizen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D. Hanssen, personeelskonsulent (tel. 013-674932 te Tilburg). Schriftelijke sollicitaties kuntu, binnen 14dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de direktie van de Stichting Raffy, Boschstraat 57, 4811 GC Breda. is onderdeel van de Stichting Samivoz. De afdeling Inkoop/Planning is een onderdeel van de afdeling Logistiek. Op korte termijn hebben wij binnen deze afdeling een plaatsingsmogelijkheid voor eqn De administratief assistent(e) op de afdeling Inkoop wordt dagelijks 50 procent ingezet voor de afdeling Inkoop en 50 procent voor de afdeling Planning. Voor deze laatste afdeling levert zij planningsgegevens aan, verwerkt deze zowel op statistische wijze als via grafieken. Na een inwerkperiode dient hij/zij in staat te zijn het Hoofd Centrale Planning te vervangen. Voor de afdeling verkoop verricht zij administratieve assistentie t.b v. de administratief medewerkster op deze afdeling, hetgeen voornamelijk bestaat uit typewerk. Funktie-eisen: Wij denken voor deze functie aan een medewerk(st)er op HAVO-nivo met gevoel voor het verwerken van exacte gegevens. Een opleiding in de exacte vakken is derhalve een pre. Voorts is een goede typevaardigheid een vereiste evenals kennis van de moderne talen (in woord), terwijl het beheersen hiervan in geschrift wenselijk is. Wij denken voor deze functie aan een medewerk(st)er in de leeftijd van 18 tot 23 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in bovengenoemde functie en van mening bent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, verzoeken wij u een sollicitatiebrief te willen sturen naar Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20, 4815 HM Breda, t.a.v. de heer J. Vos. Voor telefonische informatie kunt u zich ook tot hem wenden. Het telefoonnummer is: 076-275000, toestel 325. HBG) ide maatschappij, die een atiseerde containerdienst steland, het Verenigd Van Melle Nederland B.V., producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een ilochteronderneming van het Van Melle concern. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. I De exportaktiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit lol een 70-tal landen. ntstaat op korte en van lading ineen ïoudt het contact rieuwe klanten aan idig over tarieven. zijn initiatief en inmisbaar. heepvaart, ir; d, zowel mondeling ntactuele ng; gheid; n; ng en ervaring; wonen,kunnen op ensarbeiders onder eving blijven vallen. deel uit van de cht dan uw De BV Nederlandse Alcoholfabriek Nedalco is een dochteronderneming van Suiker Unie en C.S.M. Het bedrijf dat circa 130 medewerkers telt is Nederlands groot ste producent van neutrale alcohol voor consumptieve en industriële toepassingen Een belangrijk gedeelte van de produktie wordt geëxporteerd. De volcontinu opererende produktie-sector, welke bestaat uit een goeddeels automatisch bestuurde procesinstallatie, omvat tevens warmte- terugwinnings- en waterzuiverings- apparatuur. selectie Voor de vestiging te Bergen op Zoom wordt contact gezocht met een Taken: o onderhouden en verbeteren van de bestaande meet- en regelsystemen; o begeleiden van de installatie van een nieuw digitaal proces-controlesysteem; o specificeren en bestellen van apparatuur; o "updating" van tekeningen en documentatie. Deze veel omvattende functie zal met een grote mate van zelf standigheid dienen te worden vervuld, waartoe mede behoort de ontwikkeling van initiatieven. Functie-eisen: o MT.S./HT.S.-opleiding Elektrotechniek (applikatie meet- en regeltechniek); o aantoonbare ervaring van tenminste 2 jaar in de moderne proces-industrie; o goede contactuele eigenschappen; o leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer Edelijn, Hoofd Technische Dienst. BV Nederlandse Alcoholfabriek Nedalco Postbus 6 4600 AA Bergen op Zoom. De BV Nederlandse Alcoholfabriek Nedalco is een dochteronderneming van Suiker Unie en C.S.M. Het bedrijf dat circa 130 medewerkers telt is Nederlands groot ste producent van neutrale alcohol voor consumptieve en industriële toepassingen. Een belangrijk gedeelte van de produktie wordt geëxporteerd. De volcontinu opererende produktie-sector, welke bestaat uit een goeddeels automatisch bestuurde procesinstallatie, omvat tevens warmte- terugwinnings- en waterzuiverings- apparatuur. Op ons laboratorium, dat zich voornamelijk bezighoudt met bedrijfs- controle, trouble-shooting en toegepaste research, bestaat een vacature voor een zelfstandige De werkzaamheden zullen o.a. omvatten gaschromatografie, HPLC, spectrofotometrie, alsmede ontwikkeling van analyse-methoden, ten behoeve van de bedrijfscontrole. Voor een goede functievervulling is het noodzakelijk dat de kandidaat: o minimaal H.B.O.-A opleiding heeft gevolgd; o 25 a 30 jaar oud is; o enige jaren ervaring bezit in bovengenoemde instrumentale technieken; o goede contactuele eigenschappen bezit; o bereid is, indien nodig, werkzaamheden te verrichten buiten de normale werkuren. Sollicitaties kunnen worden gericht t.a.v. de heer WT. Wijnen, Hoofd Laboratorium. BV Nederlandse Alcoholfabriek Nedalco Postbus 6 4600 AA Bergen op Zoom. Onze cliënt, Plametha B. V.produceert en verkoopt plaatstalen verpakking en blikverpakking (vaten, blikken, bussen etc.) voor o.a. de aardolie-, chemische-, voe dingsmiddelen- en verfindustrie in Nederland en België. De onderneming maakt deel uit van een Europese Groep met zusterbedrijven in o.a. België, Frankrijk, Engeland, Spanje en Duits land. De vestiging is te Halsteren (bij Roosendaal in Noord Brabant) met 225 personeelsleden. Namens deze cliënt zoeken we contact met kandidaten m/vvoor de functie van Debaan: De afdeling blikverpakking (met 70 medewerkers) produceert m.b.v. een tiental produktielijnen een breed scala van blikken en bussen voor o.a. de voedings middelen-, verf- en chemische industrie. Als produktieleider geeft U dagelijks leiding aan 5 voorlieden die elk met een groep van 10-15 medewerkers de produktielijnen bedienen. Een belangrijke taak daarbij is de dagelijkse stroom van produktie-opdrachten zo snel en zo soepel mogelijk in te plannen en de bezetting van de produktielijnen daarop af te stellen. U rapporteert aan de Bedrijfs leider. Nodig is: - Leeftijd 30-40 jaar. - Uw opleiding ligt door kennis of ervaring op een middelbaar niveau. - Belangrijker dan diploma's zijn organisatievermogen, overwicht en voortdurende betrokkenheid bij het dagelijkse produktiege- beuren. - Woonachtig in de omgeving of bereidheid te verhuizen. Geboden wordt: - Een dynamische en zeer verant woordelijke spilfunctie in een gezond en nog steeds groeiend Nederlands bedrijf. - Een goed salaris passend bij het niveau van de baan. - Uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Herkent U zich in deze baan. Schrijft U dan een brief met relevante gegevens met vermel ding van ref.nr. 34.2183 naar Mercuri Urval Holland B. V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. De Vlaamse kust kent geweldig brede zand stranden. Enhetaardige is dat u er aten toe een oogje dicht kunt doen, de badmeester waakt over de kinderen. rik ontvang graag de brochure met de vele zomervakantie-mogelijkheden in Vlaanderen Naam: Adres:. Vlakbij Nederland ligt zo'n 70 kilometer kust, waar u uw zomer vakantie voor het uitzoeken heeft, Houdt u van de natuur dan heeft het Vlaamse land vele fiets- en wandelpaden. Zoekt u samen met de kinderen vrolijk vertier, dan biedt elke bad plaats volop mogelijkheden. Met autovrije boulevards, spelletjes op het strand en sportaccommodaties. En voor uzelf wacht er het uitgaansleven in Knokke en Oostende. Met dancings, casino's en uitstekende restaurants. En het aardige is: de Vlaamse kust is gastvrij. En stukken goed koper dan menig ander vakantieland. Een appartement voor het hele gezin huurt u al vanaf 800 gulden per halve maand. Bovendien, wat de zon betreft, die schijnt er écht vaker dan in Nederland. Ga naar uw reisbureau of stuur de coupon op. Postcode:, Plaats: In gefrankeerde envelop opsturen naar: Belgisch Verkeersbureau, Postbus 19830,1000 GV Amsterdam. A.u.b. f 2,30 aan postzegels bijsluiten voor verzendkosten. I

de Stem | 1986 | | pagina 15