korteweg BEDRIJFSLEIDER l radiodiagnostisch laborant Tetra Pak Moerdijk BV commercial manager bedrijfsleider stichting ziekenhuizen Medewerker Marktverkenning voor Telecommunicatiedistrict Breda. heftruckchauffeurs pijplassers en pijpleidingmonteurs t 't medewerke salarisadmi ADMINISTRATIE ASSISTENT(E) 2 VERTEGENWOORDIGERS A ontonius - binnenweg Van den Maagdenberg B.V. MTS/HTS wtb adviseurs voor organisatie- en personeelbeleid DE STEM VAN ZATERDAG 22 FEBRUARI 1986 PE STEM VAN ZATERP/ mm». ptt telecommunicatie OVER TE NEMEN: winstgevende moderne parfumerie-schoonheidsinstituut TETRA PA K\ Tetra Pak Moerdijk BV aktiviteitenbegeleider m/v Q£7 Drs. BrE. Kohnstamm-Fockens Adviseur personeelswerving en -selectie Ruitersboslaan 17, 4837 CJ BREDA. mmm bouw en ^aanneming maatschappij b.v. breda Korteweg Bouw en Aanneming Maatschappij B.V. is een middelgrote bouwonderneming met activiteiten op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw en renovatie. In verband met uitbreiding van onze activiteiten vragen wij een Hij dient minimaal te beschikken over een afgeronde HTS opleiding (W+W of Bouwkunde) alsmede werken onder zijn verantwoordelijkheid te hebben uitgevoerd. Leeftijd ca. 35 jaar. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door de heer ir. J.M. van der Zwaard. Tel. 076-223877, 's avonds 076-613162. Uw sollicitatiebrief te sturen naar postbus 3304, 4800 DH Breda. te Roosendaal is een gespecialiseerde onderneming die zich toe legt op o.a. riool reiniging, rioolinspektie en rioolrenovatie. Met een tiental technisch hoogwaardige voertuigen werkt men voor ge meenten en industrieën in Zuid-Nederland. Het bedrijf maakt deel uit van de Van Gansewinkel-groep en zal de komende jaren een sterke groei doormaken. Om deze groei mede gestalte te geven zoekt men een die zowel zakelijk als technisch leiding gaat geven aan bovenge noemde aktiviteiten. In eerste instantie heeft hij tot taak het dienstenpakket en het relatiebestand verder uit te bouwen. Daar naast verstrekt hij technische adviezen aan bestaande klanten, ver richt hij inspekties, maakt hij offertes, zet hij werkplanningen op en houdt hij toezicht op de uitvoering. Voor deze zelfstandige en uitdagende funktie denken wij aan kan didaten met een opleiding, die leidinggevende ervaring bezitten en de onderne mersmentaliteit hebben om de geplande groei te realiseren. Gelet op de aard van de werkzaamheden en de kombinatie van kommer- ciële en technisch-organisatorische aktiviteiten, vormt ervaring, opgedaan in een kleine of middelgrote dienstverlenende organisa tie, een pré. Leeftijd ca. 30 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie met curriculum vitae te richten aan drs. A.F. Bal van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen krijgen (tel. 013-424040). Een psycholo gisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. V AMSTERDAM BREDA NIJMEGEN ROTTERDAM TILBURG J A5?l De OOSTERSCHELDEZIEKEN HUIZEN vormen een combinatie van algemene ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen- Duiveland. De ziekenhuizen zijn gevestigd op twee locaties in Goes en in Zierikzee, met 330 respectievelijk 80 klinische patiëntenplaatsen. Ter vervanging van de twee locaties in Goes wordt een geheel nieuw ziekenhuis gebouwd, dat volgens plan medio 1987 zal worden betrokken. Ten behoeve van de rontgenafdeting van de Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen vragen wij voor de locatie Goes een in full-time dienstverband. (m/v) De afdeling Op de rontgenafdeling van de Goese Oosterscheldeziekenhuizen werken in totaal 18 medewerk(st)ers en 4 radiologen. De afdeling bevindt zich op de twee Goese vestigingen, Bergzicht en St.Joanna, waarbij negen röntgenkamers ter beschikking staan. Daaronder buckykamers, doorlichtingskamers, angiografie-, mammo grafie- en echografiekamer. De functie Van de nieuwe laborant(e) wordt verwacht, dat hij of zij de volgende werkzaamheden verricht: buckywerk, assisteren bij doorlichtingswerkzaamheden bij interne onderzoeken, verrichten van werkzaamheden op o.k.-afdeling en klinische afdelingen, assisteren bij angio's en cardiologische onderzoeken, assisteren bij interventie-onderzoeken, zoals percutane niersteen- chirurgie en dotter-angio's. Het verrichten van bereikbaarheidsdiensten maakt onderdeel uit van de functie. Gevraagd: voltooide of bijna voltooide opleiding tot radiodiagnostisch laborant(e). Geboden: aanstelling en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen, salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van f.2.312,- tot f.3.019,- bruto per maand. Inlichtingen bij de heer W Lubbers, hoofd röntgen, of bij mevrouw A. Koelman, waarnemend hoofd röntgen, of hij de heer W.E.J. Wedekind, personeelsfunctionaris, telefoon (01100) 2.20.00. Sollicitaties schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve linksboven op brief en enveloppe te vermelden PZ no 487. Telecommunicatiedistrict Breda is als uitvoerend onderdeel van PTT Telecommunicatie verantwoor delijk voor de afzet, installatie, instandhouding en opruiming van telecommunicatievoorzieningen in West-Brabant en Zeeland. Ontwikkelingen op het gebied van de zakelijke en particuliere telecommu nicatiemarkt vragen in toenemende mate inzicht in deze markten. Verantwoordelijk voor de ondersteu ning van het commercieel en verkoopbeleid voor beide markten is de afdeling Marktverkenning. Deze afdeling zoekt een medewerker voor de zake lijke markt. Het werkterrein van de man of vrouw Uw activiteiten hebben betrekking op bedrijfstele- fonie, tekstcommunicatie, mobiele communicatie en datacommunicatie. U verzamelt en analyseert marktinformatie over klanten, produkten en con currentie, u ontwerpt commerciële beleidslijnen en vertaalt de marktverkenningen in afzetprognoses voor de diverse produkten en diensten. Daarnaast adviseert u over de wijze van marktbewerking en evalueert u de afzetresultaten en het commerciële beleid. Tot slot draagt u de marketinggedachte uit en levert u een bijdrage aan het klantgericht func tioneren van de organisatie. Onze wensen U heeft een HEAO-CE diploma of een vergelijkbare opleiding met kennis van marketing op het niveau van NIMA-B. U moet een commerciële instelling, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid en goede contactuele eigenschappen hebben. Kandidaten met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4098,- bruto per maand. Jaarlijks heeft u recht op 7 J4 vakantietoeslag en ten minste 23 vakantiedagen. Bijzonderheden De PTT wil graag meer vrouwen in dienst nemen, vooral in functies waarin zij nu nog onde'rvèrtegen woordigd zijn. Bij gelijke geschiktheid wordt daar om voor deze vacature de voorkeur gegeven aan een vrouw. De sollicitatie Desgewenst wordt meer informatie verstrekt door drs. W. Brand, (076)23 46 21. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 72/86 op brief en envelop, ongefrankeerd richten aan: Centrale Directie der PTT, hoofd CAPL Postbus 30000 2500 GA 's-Gravenhage Ptt I District Breda Wl] zoeken direkt nog voor het district Zeeland om onze relaties uit de horecabranche te bezoeken. Dames en heren met een eigen auto hebben uitstekende verdienstmogelijkheden. Na de inwerktijd wordt u een bedrijfsauto ter be schikking gesteld. Schriftelijke sollicitaties aan uitgeverij United Marketing, Akerstraat 49 6411 GW Heerlen. wegens persoonlijke omstandigheden ten noorden van Antwerpen, in België aan de grens van Nederland. Enkel voor kapi taalkrachtigen. Schrijven onder blad n° 37405 is een onderdeel van het internationale Tetra Pak concern, met fabrieken voor het vervaardigen van verpakkingen voor zuivelprodukten en vruchtesappen. Het bedrijf in Moerdijk is een sterk geautomatiseerde en kapitaalintensieve onderneming, waaraan op het ogenblik ca. 335 medewerkers zijn verbonden. Ter versterking van onze afdeling magazijn zoeken wij op korte termijn vier ervaren in 4-ploegendienst. De belangrijkste taken in deze functie bestaan uit: - het aan- en afvoeren van zware (bewerkte) papierrollen (2 a 3 ton) met behulp van een rolklemmentruck, - het bevoorraden van machines met de benodigde hulpmaterialen, - het plaatsen van pallets gereed-produkt in de daarvoor bestemde rekken en vakken. Deze functie vraagt grote flexibiliteit en de nodige zelfstandigheid. Omdat met extra-zware trucks wordt gewerkt is minimaal 2 jaar ervaring met een door een verbrandingsmotor aangedreven heftruck beslist noodzakelijk. Wat leeftijd betreft denken wij aan iemand tussen de 25 en 40 jaar. De voorkeur gaat uit naar mensen die geen bezwaar hebben tegen het werken in 4-ploegendienst, waarbij de zondag vrij is en gemiddeld 36 uur per week wordt gewerkt. Wij bieden u een goedbetaalde betrekking met goede aanvullende voorzieningen, een grote mate van zelfstandigheid en werk in een schone en plezierige omgeving. Als u in deze baan bent geïnteresseerd, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres. Voor nadere inlichtingen of toezending van een sollicitatieformulier kunt u ook telefonisch contact opnemen. Afd. Personeelszaken. (Dhr. T. Coenen). Postbus 3 4780 AA Moerdijk Telefoon 01680-319I1. Verpleeghuis en reactiveringscentrum Nieuwe Binnenweg 33, 3014 GC Rotterdam, tel. 010-360155 Antonius-Binnenweg is een gecombi neerd verpleeghuis, gelegen in centrum Rotterdam In een onlangs betrokken nieuw gebouw bieden wij plaats aan 180 psychogeriatrische en 120 somatische patiënten. Daarnaast zijn er 2 centra voor dagbehandeling Een half jaar geleden is in ons verpleeg huis een dienst activiteitenbegeleiding opgezet. De dienst beoogt in samen werking met de overige diensten een activerende en zingevende omgeving voor onze patiënten te creëren. Ten behoeve van het onder de dienst ressorterende activiteitencentrum, zoeken wij een activiteitenbegeleider m/v voor 40 uur per week. De activiteitenbegeleider zal t.b.v een tweetal verpleegafdelingen mede invulling geven aan het activiteiten programma, in principe voor zowel somatische als psychogeriatrische patiënten. Daarnaast zal de activiteiten begeleider een bijdrage dienen te leveren in de ontwikkeling en uitvoering van het ontspannings- en recreatieve beleid voor het gehele huis. Van kandidaten wordt verwacht dat zij: - een opleiding hebben gevolgd op M.B.O.-niveau (A.B., A.T., Princenoord/Norel) of H.B.O.-niveau (I.W., C.W., Mikojel) met betekenis voor de activiteitensector - enkele jaren ervaring hebben in het werken met en voor ouderen; - aan kunnen tonen zelfstandig te kunnen werken en initiatieven te ontwikkelen; - bereid en in staat zijn nauw samen te werken met leden van het multi disciplinaire team; - vrijwilligers kunnen ondersteunen in hun bijdrage aan de zorgverlening; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid bezitten. De werktijden kunnen ook vallen in de avond en het weekend. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring, met een maximum van f 2.705,- bruto per maand. Naderhand zal inschaling plaatsvinden volgens FWG De overige arbeids voorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot Minke de Jong, coördinator dienst activiteitenbegeleiding. Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling personeelszaken,- t.a.v. mevr. M.OIij. f l\ \/~~J Antonius-Binnenweg is aangesloten bij LJxJk—-/ de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam Hollandse Constructie Groep bv (HCG) is in het binnen- en buitenland aktief op het gebied van staalconstructies, offshore-constructies, industriële ketels, apparatenbouw, nieuwbouw en onderhoud van procesinstallaties, metaal bescherming, dak- en wandbeplating, systeem bouw, lawaaibeheersing en warmte- en lucht techniek. Ten behoeve van de regio Botlek en Noord- Brabant van de sektor Pijpleidingen en Montage hebben wij op korte termijn vakatures voor: De juiste kandidaten hebben aantoonbare ervaring op het gebied van piping en/of apparatenbouw en zullen werkzaam zijn op bouwplaatsen in Brabant of het Botlek-gebied. Informatie over genoemde funkties wordt gaarne verstrekt door de heer C. Martens, die tijdens kantooruren te bereiken is onder nummer 076-87 92 50 en 's avonds na 19.00 uur 076-7104 54. U kunt ook een sollicitatieformulier bij de heer Martens opvragen. JS& werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) De Stichting Ouders en Vrienden met hel doel hulp Ie bieden aai van protestants christelijke huize onder meer te bereiken door het s deze gehandicapten kunnen w verzorgd, da In Huize 't Gruytveld wonen 27 300 functionarissen werkzaam Op korte termijn vragen wij eer voor 28 uur per week. Functie-informatie: De afdeling Salarisadministratii deel van de dienst Economiscf De werkzaamheden bestaan ui behoeve van de automatische controle van werktijdenrooster: ziekte-administratie. Tevens wc hij/zij algemeen inzetbaar is bir Onze wensen: leeftijd vanaf 25 jaar; HAVO-diploma, bij voorkeur a economische richting; administratief en cijfermatig ir zeer accuraat kunnen werker bij voorkeur ervaring in vergel in teamverband kunnen werkt Salaris wordt geregeld conform Overige arbeidsvoorwaarden w CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunt u t het hoofd Personeelszaken van 4844 ZG Terheijden. BELL LINES LTD. is een snel groeiende maatschappij, die eert volledig geïntegreerde en geautomatiseerde containerdiensl onderhoudt tussen het Europese Vasteland, het Verenigd Koninkrijk en Ierland Bij haar vestiging in Antwerpen ontstaat op korte termijn de vacature van Zijn taak bestaat uit het verwerven van lading in een groot deel van België Hij onderhoudt het contact met bestaande relaties, brengt nieuwe klanten aan en onderhandelt geheel zelfstandig over tarieven. Gezien de scherpe concurrentie zijn initiatief en doorzettingsvermogen daarbij onmisbaar. Gevraagd wordt: - commerciële ervaring in de scheepvaart, liefst ook met containervervoer; - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, in het Engels; - uitstekende presentatie en contactuele vaardigheden; - een middelbare schoolopleiding; - leeftijd ongeveer 25-30 jaar. Geboden wordt: - een grote mate van zelfstandigheid; - goede toekomstperspectieven; - salaris afhankelijk van opleiding en ervaring; - kandidaten, die in Nederland wonen, kunnen op grond van de regeling voor grensarbeiders onder de Nederlandse sociale wetgeving blijven vallen. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Zoekt u een nieuwe uitdaging richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Van Melle Nederland B V.producent van dochteronderneming van het Van Melle c Andere dochterondernemingen zijn geve Engeland, Brazilië en de Verenigde State De exportaktiviteiten zijn ondergebracht i dochteronderneming en strekken zich uit I tot een 70-tal landen De BV Nederlandse Alcoholfabriek Nedalco is een dochteronderneming Suiker Unie en C.S.M Het bedrijf dat 130 medewerkers telt is Nederlands g ste producent van neutrale alcohol vo consumptieve en industriële toepassir Een belangrijk gedeelte van de produ wordt geëxporteerd. De volcontinu opererende produktie-sector, welke b< uit een goeddeels automatisch bestui procesinstallatie, omvat tevens warmt terugwinnings- en waterzuiverings- apparatuur.

de Stem | 1986 | | pagina 14