'Cadzand moet centrum regionale VW worden' PvdA Oostburg voor betere veerverbinding Freddy Ploegaert niet op Lijst 5 leuzen trek Campinghouders vrezen kamperen bij de boer SCHIPPERS STOPT ALS VOORZITTER VVV Kerkdiensten in Sint Kruis aan zijden draadje O Overval op Goese modezaak OP WEG NAAR IA ZEELAND 3 aervragen snellere ivorming VAN ZEELAND Terminal Interkerkelijke commissie aan het werk Nieuwe voorzitter voor WV Sluis markten Plaatselijk nieuws Aardenburg Breskens Oostburg Schoondijke Zuidzande RT ZEEUWS voor de vierde keer in dat het sterke team Prins Willem van ;hool met de eerste at schuiven. In 1983 zij tevens Zeeuws n. Tijdens dit toernooi ploeg weinig tegen- ij wonnen met 18 pun- 314 bordpunt, hetgeen erkomt dat de ploeg 1 tfc bordpunt moest is toernooileider {amminga werd er en enthousiast ge lede door dit enthou- was de broodnodige en toe ver te zoeken, lit jaar was de deel- an een verrassings- n ploeg van De Geule Ieerpaal deed op per- titel mee. de schaakclub Ter- dit jaar zijn 75-jarig viert, kregen alle ers een consumptie den en was er een pen ieelnemers. gen: 1. Prins Willem van 18-4314, 2. Prins Willem Iflje 2 10-28Vi, 3. De Stelle 1 De Wiekslag 112-2614,5. art 1 10--251*6. Schelde- 0-2514. ze parlementaire redactie) HAAG - De VVD Kamerfractie voelt er or de natuurlijke vor- an nieuwe 'Waddenei voor de Zeeuwse kust rderen door de nu be- zandbanken kunst- verhogen, zodat de ming er wordt ver- Jat blijkt uit schrifte- agen van het VVD-Ka- Te Veldhuis aan minis- iit-Kroes (Verkeer en taat). WD-Kamerlid baseert agen op de lezing die dr ys, hoofd van de afde- vaterhuishouding van 'aterstaat, kort geleden waddenvorming hield, dhuis wil weten of hel lat het meer dan zestig iter lange zandbanken- inderdaad de veilighe'd Noordzeekust nu al met et toenemen, ens het WD-Kamerlid ^t interessant kunne" ls de kosten niet al w ilijken, de duinvorming nellen, niet alleen voor igheid van het achter- ïaar ook met het oog "P k van de honderden nte kilometers grote ilta, bijvoorbeeld voor en natuur. Te Veld' /raagt tenslotte Sm'1- over deze problematic roverleg met de betroK- agere overheden e® beleidsvisie te ontw1»' n die naar de Kamer ement, voor de oudere" veerd. Ie ijsbaan De Veste ohement zijn er van- om 14 uur voor a en van de basisschoj igheids wedstrij den en es. Om 19 uur kunne" :ren er op de verlictl terecht om elkaar in te meten. WOENSDAG 12 FEBRUARI1986 T20 PAGINA ZEELAND 4 Van onze correspondent OOSTBURG - De camping houders van de gemeente Oostburg staan nogal scep tisch tegenover een uitbrei ding van het aantal kam- peer-eenheden bij de kam- peerboeren. Deze angst werd verwoord door Ko van de Velde, voorzitter van de Oostburgse campinghou ders, tijdens de vergadering van de recreatiecommissie, waar het rapport van de PPD 'Kleinschalig kampe ren' aan de orde kwam. Een rapport dat gezien de behoefte - wat Van de Velde overigens cijfermatig be streed - het aantal kampee- reenheden bij de boer wil uitbreiden tot tien a vijftien. Nu is een wettelijk maxi mum van vijf met een over loop tot tien gedurende veertien dagen in het hoog seizoen toegestaan. De campinghouders zijn bang dat het kamperen bij de boer uit de hand gaat lo pen. Van de Velde: „Het kamperen bij de boer valt buiten alle wetten. Daar ze tussen de tien en vijftien eenheden ook zullen worden verplicht tot een aansluiting op het riool of septictank, wat de rentabiliteit zeker niet ten goede zal komen, verwacht ik weer uitbrei ding en waar blijven we dan? Met name de kleinere gevestigde campings zullen dan hun inkomsten sterk achteruit zien gaan". Commissievoorzitter A. de Feyter was het daar niet voor de volle honderd pro cent mee eens, al begreep hij de angst. Hij stelde dat ook het kleinschalig kamperen aan regels gebonden is. Ook zij hebben hun financiële verplichtingen, betalen on der meer toeristenbelasting en worden nauwgezet ge controleerd. Bovendien ligt er de gemeentelijke recrea tienota, waaraan bij uitbrei ding moeten worden vol daan. De voorzitter van de cam pingbeheerders kreeg steun van Joop Wielakker, die stelde dat de recreatienota in het verleden ook wel eens was overtreden. Op de vraag van Van de Velde of de ge meente bij eventueel uit breiden van het 'kamperen bij de boer' de zaak planolo gisch gaat inpassen kon De Feyter geen concreet ant woord geven. „Daar is nog geen enkele duidelijkheid over. Of het de lijn is die we tot op heden gehanteerd hebben bij de bestaande campings of een andere, dat zullen we nog moeten be zien. Daar kan ik hier op dit moment geen uitspraak over doen". Van de zijde van de kam- peerboeren en de landbouw organisaties werd het rap port uiteraard heel wat po sitiever ontvangen, al vond ook Ko van de Velde het rapport inhoudelijk erg goed. Het laatste woord is hier wellicht nog niet over gezegd. Eerst komt men in maart met een aangepaste recreatienota om in april de nota 'kamperen bij de boer' in de commissie te bespre ken. Van een onzer verslaggevers GROEDE - „Cadzand- Bad moet het centrum van de nieuwe VVV Zeeuwsch-Vlaanderen worden. Die plaats is het centrum van het toerisme in onze streek. Daar moet een groot kantoor komen, bemand door profes sioneel personeel en met goede appara tuur". „Willen we de regio op stoten in de vaart der volkeren dan is dat grote kantoor daar echt nodig", vindt Groedenaar Jan Schippers, de voorzitter van de streek VVV West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Over enkele dagen legt hij die functie neer, na bijna twintig jaar actief geweest te zijn binnen de Vereniging voor Vreem delingen Verkeer. In 1967 werd hij bestuurslid van de VW Groede, al spoe dig was hij penningmeester en korte tijd later voorzitter van de plaatselijk vereni ging. In 1971 werd hij voor zitter van de streek VW, een bundeling van alle West-Zeeuws-Vlaamse ver enigingen. Schippers is in het dagelijks leven fruitteler te Groede. Hij maakt net niet meer de oprichting van de regio nale VVV Zeeuwsch-Vlaan deren mee. Die organisatie wordt 3 maart een feit. „Ik ben nu 63 jaar, ik heb me lang genoeg ingezet voor de VVV, anderen mogen het nu doen". FruittelerVW -voorzitter Schippers: 'We wonen in een schitterende streek' Terug naar Cadzand. „Op dit moment hebben we in daar prima personeel zitten, maar we moeten de zaak daar wel uitbreiden. Dat kantoor moet de hele service voor de streek in handen krijgen. Boekingen moeten via ons gaan lopen. Nu is het nog zo dat de toeristen hun boekingen doen bij de cam pings zelf, daar moeten we echt vanaf, in het belang van iedereen. Alle toeristi sche bedrijven moeten die zaak overdragen aan de VVV. Het mag straks niet meer voorkomen dat iemand uit Essen drie keer naar Zeeuwsch-Vlaandern moet bellen voor hij een plaatsje heeft. Het is echt belangrijk dat de service-verlening aan de gasten nog beter wordt", zegt de scheidende voorzit ter. Ook over het gebruik van ue terminal is hij nog niet echt tevreden. „Dat appa raat heeft zijn diensten nog niet echt bewezen. Alleen in de piekperiode is het mak kelijk, maar in de nabije toekosmt moeten we de ter minal ook gaan gebruiken voor boekingen. Nu wordt het apparaat alleen nog ge bruikt om te kijken of er er gens plaatsen vrij zijn. De hoofdterminal moet ook in Cadzand komen. Dat is een heilig moeten. „Met die terminal moeten we ook naar de verschil lende beurzen gaan. We moeten op die beurzen niet alleen folders verstrekken, we moeten direct plaatsen kunnen reserveren, arran gementen aanbieden". Zuigkracht „Naast Cadzand moeten de andere VVV-kantoren in de diverse plaatsen blijven bestaan. In mijn visie zullen die een zuivere balie-functie krijgen, het verstrekken van informatie aan de toeristen. Het centrale punt zal echter in Cadzand-Bad komen". „Ook de verhuurkantoren, in bijvoorbeeld Cadzand, moeten hun zaken bij de WV onderbrengen. Dat zal niet alleen voor een fikse be sparing zorgen, maar de mensen van de kantoren die zich nu alleen maar met boekingen bezig houden, kunnen zich dan helemaal toeleggen op het verlenen van service. De klanten heb ben daar recht op. Ze zullen ook steeds meer eisen en daar moeten we op inspe len". De vorming van één streek-WV voor geheel Zeeuwsch-Vlaanderen vindt hij een goede zaak. „Het is natuurlijk wel erg laat. Dit is echt de laatste kans voor Oost-Zeeuwsch-Vlaande ren. We praten al jaren lang over samenvoeging. Het oostelijk deel kan straks meeprofiteren van de zuig kracht van het westen". Hij vindt wel dat het bedrijfsle ven, met name de midden stand, in het oosten de kans moet grijpen. „Ze moeten daar ook plaatselijke VW's oprichten. De middenstand van bijvoorbeeld Hulst zal een goede vereniging moe ten maken en een voorbeeld nemen aan Sluis. De mid denstanders hebben daar zelfs een aparte organisatie voor de promotie, naast de WV". Campingboer De laatste jaren zijn de ontwikkelingen aan het toe ristisch front in West- Zeeuwsch-Vlaanderen stormachtig geweest, met name door projectontwikke laar R. Coltof. „Dat die va kantie-dorpen er zouden ko men lag in de lijn der ver wachtingen. De bestem mingsplannen voor die dor pen lagen reeds geruime tijd klaar. Door de economische crisis zijn die plannen pas sinds kort ontwikkeld". Hij verwacht dat binnen niet al te lange tijd de dis cussie rond het kamperen bij de boer voorbij is. „Als de voorzieningen bij de boeren goed zijn, mogen ze straks tien eenheden op hun erf hebben, en in de piekperiode vijftien. Die ontwikkeling is niet tegen te houden. De an dere campings zijn vaak te groot geworden. Een deel van de toeristen wil per soonlijk contact hebben met de eigenaar, op zo'n groot campeerbedrijf is dat niet meer mogelijk. We moeten echter niet vergeten dat de markt voor boerencampings niet erg groot is". De gemeente Oostburg wil een 'elk-weer-voorziening' binnen haar grenzen krij gen. Ten dele om de toeris ten bezig te kunnen houden wanneer het weer slecht is en ook om het seizoen te ver lengen. „We moeten geen grootschalige projecten be ginnen, zoals een Efteling of een Boudewijn-park. Wat we feitelijk nodig hebben zijn een paar eenvoudige grote loodsen waar de re creant een spelletje kan doen. Meer hebben we echt niet nodig. Wanneer iets an ders rendabel is, zal een on derneming zoiets wel zelf opzetten". - FOTO DE STEM/C0RJ DE BOER Bootverbinding Schippers wil ook nog even zijn hart luchten over het beleid van de Provin ciale Stoomboot Dienst (PSD). „Ondanks de komst van de dubbeldekker zullen er zomers niet meer eenhe den overgezet kunnen wor den. Ik vind dat de PSD een derde boot moet inzetten tij dens de piekperiode. We moeten er voor zorgen dat de recreanten, en ook de eigen bevolking, vlot wor den overgezet. Als dat niet het geval is zullen steeds meer mensen de veerverbin- ding link laten liggen en via Antwerpen gaan en komen. Deze zomer zullen er maar twee boten tussen Breskens en Vlissingen varen en toch gaat de PSD het zomertarief - 30 procent hoger dan het wintertarief - niet loslaten. Dat hoge tarief is in het ver leden ingevoerd om de inzet van de derde boot te bekosti gen". Aan het eind van het ge sprek wijst hij nog even op het unieke karakter van West-Zeeuwsch-Vlaande ren. „We wonen in een schit terende streek. Het is hier nog steeds rustig, zelfs in de zomermaanden, en we heb ben een prachtig achterland. Met de auto ben je zo in Pa rijs of Londen en als je dich ter bij je caravan wil blijven is daar Brussel, Brugge, Gent en Damme nog". fan een onzer verslaggevers oostburg - De oostburgse vaa-raadsfractie wil dat de yeeryerbinding Breskens- iissingen bedrijfszekerder wordt, met name in de zomer maanden. De sociaal-demo nen hebben hiertoe een mo- "e ingediend. De fractie wil dat in de aanden juni, juli en augus- s op het veer Breskens-Vlis- ngen de reserveboot wordt ura'v"1^. zo<^at. in geval van ka a 'tlen' d_eze boot ingezet dat worden. Verder wil men van66? van dubbeldekkers n het veer Perkpolder- van'ni?gen zo snel mc)gelijk boegschroeven wordt voorzien, zodat het schip op de lijn Breskens-Vlissingen kan kan worden ingezet, waardoor de kwetsbaarheid van deze verbinding tot een aanvaard baar niveau wordt terugge bracht. Zonder zulke schroe ven kunnen die schepen niet tussen Walcheren en West- Zeeuwsch-Vlaanderen varen omdat ze dan te kwetsbaar zijn. Tot slot willen de sociaal democraten dat onderzocht wordt of het mogelijk is de laatste vervoersmogelijkheid door middel van een extra af vaart naar een tijdstip te brengen tussen 01.00 en 02.00 uur. Vorige week maakte gede puteerde J. de Voogd tijdens een discussie-bijeenkomst te Breskens bekend dat de ver voerscapaciteit van het veer Breskens-Vlissingen deze zo mer, ondanks de komst van de dubbeldekker, niet verhoogd wordt. Vorig jaar, tijdens de zomermaanden voeren drie enkeldekkers met een gezame- lijke capaciteit van 270 eenhe den, de komende zomer zal één dubbeldekker en één enkel dekkers de lijndienst onder houden. De beide schepen heb ben ook een capaciteit van 270 eenheden. Volgens de gedepu teerde kan geen extra schip worden ingezet omdat er niet genoeg personeelsleden zijn. Tevens zei hij dat het ondoen lijk is om een late dienst in te schakelen omdat dan het on derhoud aan de shepen in ge vaar komt. Van onze correspondent SINT KRUIS - Het doorgaan van kerkdiensten in de Nederlands Hervormde kerk van Sint Kruis hangen aan een zijden draadje. De deelname aan de diensten is zo gering geworden dat de kerkeraad en de kerk voogdij hebben moeten besluiten voortaan maar om de veertien dagen een kerkdienst te houden. De gemeenteleden van Sint Kruis hebben hierover een persoonlijke brief gekregen. De toch al kleine groep kerk gangers in het dorp is de laat ste tijd sterk uitgedund door vertrek en door overlijden van trouwe kerkbezoekers. Blijkens een mededeling in de 'Sint Baafsklanken', een periodiek van de Nederlands Hervormde gemeenten van Aardenburg en Sint Kruis, is Van onze correspondent AARDENBURG - Bij gele genheid van een samenkomst in het kader van de internatio nale bidweek, hebben 50 men sen deelgenomen aan een ge sprek. Daarbij zijn verschil lende wensen naar voren ge komen tot meer onderling contact, niet alleen voor de kerkleiding maar ook voor ge meenteleden en parochianen. Suggesties werden gedaan met betrekking tot het bijwo nen van eikaars kerkdiensten, de bestudering van eikaars geloofdsovertuiging en het sa men de bijbel lezen. De inter- kerkelijek contactcommissie gaat 12 februari met deze sug gesties en antwoorden aan het werk. Van onze correspondent GOES - Drie jongeren hebben gistermiddag de kassa van het Modecentrum aan de Keizer- dijk te Goes leeg gehaald, na dat ze een winkelbediende dwongen de kassa te openen. De buit is ruim 1200 gulden. Rond 16.45 uur kwam een meisje van ongeveer 17 jaar (lengte 1,70 m) de winkel bin nen. Op dat moment was er slechts één winkelbediende in de zaak. Even later werd het meisje gevolg door twee jon gens van ongeveer 18 a 19 jaar (lengte 1,70 en 1,85) de zaak binnen. Ze hadden zich ge deeltelijk vermomd door het dragen van een das voor hun mond. De beide jongens infor meerden naar de omzet van de winkel. Vervolgens pakte de kleinste jongen een houten knuppel en bedreigde daar de winkelbediende mee. Hij dwong haar de kassa te ope nen waarop de andere jongen de inhoud eruit nam. Vervolgens vernielden ze de telefoon en verlieten de win kel. De gemeentepolitie van Goes verzoekt iedereen die in formatie over de overvallers kan geven om contact op te nemen met de poltitie. de gedachte naar voren geko men of de kerkdiensten in Sint Kruis nog wel gehandhaafd kunnen blijven. „Wanneer het zover zou moeten komen dat de kerk gesloten moet worden, betekent dit, dat aan een pe riode van acht eeuwen, waarin het evangelie geklonken heeft en de sacramenten gevierd zijn, een einde komt. Mogen wij dat op ons geweten hebben zo wordt de gemeenteleden gevraagd. Daarom is met pijn in het hart besloten om de diensten terug te brengen tot eenmaal per veertien dagen. „Over weegt u eens bij uzelf en met elkaar in uw gezin, waarom uw plaats leeg zou moeten blijven in de kerk", zo vragen kerkeraad en kerkvoogdij, die samen de hoop uitspreken dat door concentratie het kerkbe zoek gestimuleerd zal worden. De eerstvolgende kerkdienst in Sint Kruis vindt plaats op zondag 23 februari om 9 uur. Van onze correspondent SLUIS - De Sluise VVV heeft een nieuwe voorzitter. In een overigens niet druk bezochte algemene ledenvergadering in café-restaurant 't Spinwiel werd G. van Deale ais zodanig benoemd. Hij volgt heirmee burgemeester mr. J. Assei- bergs op, die al geruime tijd geleden om persoonlijke rede nen ontslag nam. In deze vergdaering werd ook afscheid genomen van be stuurslid G. Cok, die wegens drukke werkzaamheden niet langer deel wilde uitmaken van het VVV-bestuur. In zijn plaats werd J. Boomert be noemd. Tijdens de vergade ring werd meegedeeld dat de Sluise VW zch voortaan niet meer direct met de organisatie van evenementen en derge lijke zal bemoeien, maar zich uitsluitend richt op de werke lijke taak van de VVV, name lijk de bevordering vna het vreemdelingenverkeer van en naar Sluis. Wel blijft de VVV actief deelnemen aan het werk van het actiecomité Hier is Sluis, stichting Sluis Promotie en dergelijke voor de talrijke evenementen zoals braderie en mosselfeesten. Een aangepaste begroting werd daartoe goed gekeurd. AMSTERDAM, 11 febr. - Aardap- peltermijnmarkt: In bintje 35/ 50mm werden 13 contracten ver handeld voor levering april tegen ƒ8,50 tot ƒ8,70 per 100 kg. De stem ming was kalm. In bintje 50mm werden 63 contracten verhandeld voor levering april bij een prijs van ƒ15,90 tot ƒ16,10 per 100 kg, voor levering mei 42 contracten tegen ƒ16,00 tot ƒ16,80, alsmede 1 contract voor levering november tegen ƒ23,50. De stemming was kalm/ prijshoudend. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Freddy Ploeg- aert uit Schoondijke heeft zich teruggetrokken als kandidaat voor de gemeenteraadsverkie zingen in Oostburg. Ploegaert stond vorige week vermeld ais tweede op de afgescheiden PvdA-lijst, die als Lijst 5 door het leven gaat. In een brief aan lijstaan voerder P. Pielaet uit Cad zand-Bad schrijft Ploegaert dat hij zich onvoldoende ge realiseerd heeft wat de gevol gen van een beschikbaarstel ling waren. Ploegaert stelde zich beschikbaar na een tele foontje van een van de oprich ters van Lijst 5. Een telefoon gesprek dat voorafging aan de vergadering waarop de lijst werd samengesteld. „Ik koester geen enkele as piratie om gemeenteraadslid te worden, noch voor Lijst 5 noch voor enig andere poli tieke partij. Ik mis hiervoor de kennis en de bekwaamheden", zo laat Ploegaert weten. Voor hem kwam overigens zijn tweede plaats op de lijst als een volkomen verrassing. Hij zelf was immers niet aan wezig op een vergadering op 28 januari waarin de kandida tenlijst is opgesteld. „Ik ben van mijn plaatsing als tweede op de lijst eerst op woensdag 29 januari op de hoogte ge steld", aldus Ploegaert, die vindt dat zijn plaatsing op vreemde en onreglementaire wijze heeft plaatsgevonden. Plattelandsvrouwen - De af deling Aardenburg van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt dinsdag 18 februari een dia-avond in het dorpshuis aan de Westmo lenstraat. Th. van Kouteren vertelt over het leven in Rus land. De avond begint om acht uur. Ook huisgenoten van de leden zijn welkom. Huldiging - De muziekvereni ging Breskens-Groede heeft Staf van Schoote in de bloe metjes gezet. Van Schoote, die zeventien jaar bestuurslid is geweest, waarvan zes jaar voorzitter, is nu erelid en kreeg een oorkonde. Daar naast kreeg hij een serenade. Van Schoote is in verband met gezondheidsproblemen met zijn talrijke activiteiten ge stopt. Jaarvergadering - Muziekver eniging Breskens-Groede houdt donderdag 13 februari de algemene jaarvergadering in café Het Zonneke, aanvang 20.00 uur. Naast de verkiezing van de kascommissie moeten de leden ook stemmen over een voorstel om het aantal be stuursleden uit Groede uit te breiden van vijf naar zeven. Een jarenlange wens van het bestuur. Tijdens de bestuurs verkiezing komt aan de orde dat mevrouw M. Baas, J. Steyaert en A. maat aftredend en herkiesbaar zijn. Voor de Bressiaanse leden staan er nog steeds twee vacatures open. Men kan zich nog steeds aan melden. Kringmiddag - De KVO kring Oostbur'g hohdt dinsdag 18 fe bruari een kringmidag in zaal Wijffels te Schoondijke, aan vang 13.30 uur. Deze keer houdt mevoruw R. de Wildt- Kramer, voormalig vice-voor- zitster van de KRO, een spreekbeurt. Deze handelt voornamelijk over de invloed van pers, radio en televisie. Verder krijgen de leden de vraag voorgeschoteld hoe het leven is zonder radio en televi sie. Hierover is na afloop van de spreekbeurt gelegenheid tot vragen stellen. Bridge - Bridgesociëteit Oost burg hield de derde wedstrijd voor het clubkampioenschap in hotel Victory. Uitslag A- groep: 1. heren Van Dronke- laar-Remijn, 2. mevrouw de Vuyst-de heer Theunis, 3. me vrouw Rosseel-de heer Neve en dames Pieters-Risseeuw. B-groep: 1. echtpaar Verbist, 2. dames Van Opdorp-Fer- mont, 3. dames Van Dronke- laar-Visser. Brandweeravond - In Zaal Wijffels te Schoondijke wordt zaterdag 8 maart de jaarlijkse brandweeravond van de ge meente Oostburg gehouden. Alle korpsen uit de gemeente komen dan bijeen. De bijeen komst begint om 19.00 uur met een mosselmaaltijd, om 21.00 uur treedt de komische goo chelaar Professor Zarkos op, gevolgd door het dansorkest Calypso. Soos - De soos voor alleen staanden houdt zaterdag 15 fe bruari in zaal Wijffels een ge zellige contact-bijeenkomst. Op het programam staan een bingo en een verloting, terwijl het orkest De Apollo's voor de dansmuziek zorgt. De avond begint om acht uur en ieder een is welkom. D T - De Oostburgse raads fractie Dorpsbelangen en Toe risme houdt maandag 17 fe bruari om 20.00 uur haar maandelijkse fractieberaad in hotel De Rode Leeuw te Zuid zande. Naast de agenda voor de komende raadsvergadering wordt ook de verkiezingscam pagne besproken. In de toe komst zal het fractieberaad van D T iedere maandag voorafgaand aan de derde donderdag van de maand wor den gehouden. 's-HEERENHOEK - Carna valsoptocht - Minder kijkers dan in andere jarenhebben zondagmiddag in 't Paerehat' de carnavalsoptocht voorbij zien trekken. De wagenbou wers en individuelen, waarbij de jeugd dit jaar zeker voor dertig procent vertegenwoor digd was, wierpen zich dit jaar vooral op de lokale onderwer pen, zoals 'Tipgeld voor grond', 'Overval Rabo-bank' en de 'Ondernemers vereni ging'. De uitslag van de optocht: A- wagens: 1. Ons bin tottere ge wend; B-wagens: 1. De Bus- guus; C-wagens: 1. Tipgeld voor grond; Loopgroepen D: 1. Bloemenmeisjes. E: 1. Hippe- keu. F: 1. Gebrs. Bever.

de Stem | 1986 | | pagina 27