Heineken: horecavertegenwoordigers Service/produktie- manager m/v (HTS). hendrix'voeders Chef onderdelenverkoop etaleuse/eur <@f financieel economisch medewerker m/v J NOG KLEIN een ervaren werkplaatschef (m/v) een ervaren bedrijfswagenverkoper (m/v) een ervaren bestelwagenverkoper (m/v) onderhoudsmonteur M.T.S.-W hoofd bedrijfsburo C RAYONETALEUR V '7 adviseur/ vertegenwoordigers m/v b mi AMSTERDAMS! Damrak iets DE STEM VAN ZATERDAG 1 FEBRUAR11986 A55 (m/v) Solliciteren: van.Jaarsvf.id iFontein met ervaring in pneumatiek/hydrauiiek (m/v) Voor ons zuivelbedrijf te Oud Gastel, waar in totaal een 125 medewerk(st)ers werkzaam zijn, zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de funktie van Tot de verantwoordelijkheid van deze funktionaris behoort onder meer: het leidinggeven aan en/of het leveren van een wezenlijke bijdrage in projekten ter ver betering van organisatie-efficiency en logistiek (t.b.v. sektoren Produktie, Expeditie (intern), Transport en de Technische Dienst). het ontwikkelen resp. het uitvoeren van een doelmatige (produktie)planning en voort- gangskontrole. het zorgdragen voor een efficiënte inkoop van grondstoffen. het deels opzetten, verbeteren en bewaken van procedures en systemen m.b.t. organisatie- en efficiencyverbeteringen. Om deze funktie goed te kunnen vervullen stellen wij de volgende eisen: H.B.O.-opleiding (levensmiddelentechnologie, bedrijfskunde of H.E.AO. of M.B.O.-opleiding, aangevuld met applikatiekursussen m.b.t. (produktie-)automatisering en organisatie vraagstukken.) tenminste een 4-tal jaren relevante ervaring goede sociale vaardigheden en service verlenende instelling. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Informatie kan worden ingewonnen bij Dhr. Chr. van Alphen, adj. direkteur Menken-Landbouw Oud Gastel. Postbus 6 4750 AA OUD GASTEL tel. 01651-1756 De Hij etalages zijn markante blikvangers in alle belangrijke winkelcentra in Nederland. Bij de doorvoering van het centrale etalagebeleid spelen rayonetaleurs een sleutelrol. Een van deze functies is thans vacant. (MAN/VROUW) De etaleur die wij zoeken is rond de 23 jaar. Hij bestrijkt West-Brabant en Zeeland. Dat maakt het gewenst dat hij centraal woont (Roosendaal of omgeving is optimaal) of bereid is te verhuizen. Onze rayonetaleur is iemand met een heldere etala gevisie die in het vak zijn visitekaartje reeds heeft afgegeven. Iemand die weinig meer dan goederen nodig heeft om zijn kwaliteiten zichtbaar te maken. Gegadigden voor deze functie richten hun sollicitatie aan: Directie Hij Herenmode B.V., Postbus 78,1380Weesp. Telefonische informatie: na 19.00 uur 01890-16666. N 'FM De Nederlandse Begrafenis verzekering bv ZATERDAG 1 FEBRUAR119 TOKIO - Zondagmid dag in Tokio. Op het brede asfalt van de Chuo Dori voetbalt een vader met zijn zoontje temidden van een slenterende me nigte Een oude man verkoopt van zijn met een kolen vuurtje ver hitte kar gepofte aardappelen aan voorbijgangers. Succes BIWtlH.lilJI.fcMbMJ Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Ten behoeve van een optimale bewerking van de Nederlandse horecamarkt beschikt Heineken over een negental landelijk verspreide verkoopkantoren, van waaruit commerciële, technische en distributieve activiteiten plaatsvinden. Op korte termijn kan deze verkooporganisatie worden aangevuld met een aantal in de leeftijd tot ongeveer 32 jaar. Plaatsings mogelijkheden bevinden zich in diverse provincies van het land. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - onderhouden van de relatie met bestaande afnemers en het werven van nieuwe verkoop punten. - het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden, die noodzakelijk zijn bij het tot stand komen van diverse transacties. Hierbij valt te denken aan bemiddeling bij huur/verhuur en koop/verkoop van horeca- panden. Contacten met makelaars, notariaten, bankinstellingen en Kamers van Koophandel komen hierbij frequent voor. - actief pousseren van de verkoop van concern- produkten. Na indiensttreding volgt een uitgebreide theoretische en praktijkgerichte opleiding, die uiteindelijk zal worden afgesloten met een detachering in een van de te bewerken rayons. Ten slotte volgt bij gebleken geschiktheid defi nitieve aanstelling in een gebied in Nederland. Van kandidaten verwachten wij: - zowel commercieel als administratief inzicht, - een afgeronde MBO-opleiding met een commercieel/administratief vakkenpakket, - enige jaren ervaring, - de voortdurende bereidheid een woonplaats te kiezen binnen een toegewezen rayon. Naast een goede salariëring en een gunstige winstdelingsregeling biedt Heineken een uitgebreid secundair arbeidsvoorwaarden pakket. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de selec tiecommissie Speciale Brigade Horeca, Heineken Nederlands Beheer B.V., postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. In verband met een enorme groei wil autobedrijf Rüttchen b.v., de officiële Mercedes-Benz dealer met diverse vestigingen in Noord-Brabant, in kontakt komen met ervaren mensen met ambitie, die met ons mee willen groeien. Wij roepen sollicitanten op voor de navolgende funkties: Indien u denkt voor deze vakature in aanmerking te komen, dan nodigen wij u uit om, uitsluitend schriftelijk, te solliciteren en uw brief te richten aan de direktie van: Autobedrijf Rüttchen B.V., Postbus 2164, 4800 CD Breda rüttchen groep 4 4 I breda ruttcnen bedrijfswagens, Urkstraat 1, tel. 076-877850 Personenwagens, Zorgvlietstraat 1, Breda, tel. 076-653950 Een van onze opdrachtgevers is een Westbrabantse onderneming, die op de Neder landse markt actief is met een technisch hoogwaardig, industrieel produkt. Voor dit bedrijf, waar 60 mensen werken, zoeken wij contact met een ervaren Deze functionaris gaat leiding geven aan de service-en produktie-afdeling van 11 medewerkers, van wie 7 in de buitendienst. De afdeling wordt gekenmerkt door haar snelle en professionele optreden en door een grote mate van kostenbewustheid. Onze opdrachtgever zou graag nader willen kennismaken met een ca. 30-jarige HTS-er Werktuigbouw/Bedrijfskunde, die door opleiding of ervaring tevens redelijk thuis is in de electrotechniek. De manager zal niet alleen moeten beschik ken over technische know-how, maar ook over organisatorische capaciteiten en het vermogen om direkt inspirerend leiding te geven. Een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Uiteraard mag ook een gezond gevoel voor het commerciële belang van serviceverlening niet ontbreken. Geboden wordt: een aantrekkelijk salaris en een aantal uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Onze opdrachtgever mag worden gekenschetst als een modern, kerngezond bedrijf met een plezierige werk sfeer en een goed sociaal klimaat. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. Als u in de linkerbovenhoek van de envelop "service/ produkt ie- manager" schrijft, geven wij uw brief ongelezen door aan onze opdrachtgever. REKLAME-ADVIESBUREAU Postbus 813, 5600 AV Eindhoven. Skil Europa bestaat uit een tweetal in Nederland gevestigde produktie- bedrijven alsmede verkoopkantoren in diverse Westeuropese landen. Skil heeft als doelstelling: het ontwikkelen, produceren en verkopen van hoog waardig elektrisch gereedschap. Ons bedrijf biedt werk aan 450 mensen. Binnen de Skil Europa organisatie wordt de rapportage van het cijfer materiaal verzorgd door de afdeling European Accounting. Voor deze afdeling zoeken wij een Gezien de opbouw en de te verwachten ontwikkeling van de afdeling denken wij hierbij aan een HEAO'er (BE) met enige ervaring die een baan zoekt met perspektief. In deze funktie doet u ervaring op met consolidatie boekhouding, financiële planning en het verzorgen van management informatie. Voor een goed vervullen van deze funktie is het noodzakelijk dat u de Engelse taal in woord en geschrift beheerst. Als u interesse heeft kunt u uw sollicitatie richten aan Skil Nederland B.V., Konijnenberg 60, 4825 BD Breda, t.a.v. Personeelszaken. HENDRIX' VOEDERS neemt een vooraanstaande plaats in als producent van kwaliteitsmengvoeders voor rundvee, varkens en pluimvee. De produktie vindt plaats in Zwolle, Oosterhout (N.Br.), Lochem en Heijen (L). In de TECHNISCHE DIENST van ons produktiebedrijf te Oosterhout is momenteel een vakature voor een Deze monteur zal zich, vanuit zijn vakgebied, gaan bezig houden met het opsporen van storingen, met periodiek onderhoud en met reparaties aan onze produktie- installaties. De werkzaamheden worden gewoonlijk verricht in dagdienst; verschoven of meerploegendiensten behoren tot de mogelijkheden. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten van 25-30 jaar met een afgeronde M.T.S.-opleiding. Ervaring in de vee voederindustrie strekt tot aanbeveling. Van kandidaten wordt verwacht dat zij bereid zijn om zich binnen een straal van 15 km van het bedrijf te vestigen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hendrix' voeders b.v., T.a.v. de heer A. van Oers, Gooikensdam 10, 4907 PA Oosterhout. Zorgen dat de onderdelenverkoop gesmeerd loopt en nieuwe kontakten leggen: 'n boeiende job bij een Ford-dealer. Ford Nederland B.V. zoekt t.b.v. een van haar dealers in Noord-Brabant met een verkoop- potentieel van 400 nieuwe wagens per jaar een: Als Chef Onderdelenverkoop krijgt u de supervisie over verkoop en beheer van alles tussen Achteras en Voorruit. Wij maken daarbij gebruik van een geautomatiseerd voorraadsysteem. U moet dus het nodige weten van bestelmethoden en onderdelenbeheer. Daarnaast doen wij een dringend beroep op uw verkoopcapaciteiten: als u met het nodige enthousiasme de bestaande relatiekring weet uit te bouwen, krijgt u van ons alle ruimte. Neemt u deze uitdaging aan en ligt uw leeftijd tussen de 25 en 35 jaar? Dan verzoeken wij u een handgeschreven sollicitatie mèt pasfoto te sturen naar: FORD NEDERLAND BV. Afdeling Onderdelenverkoop/PSF Postbus 7951000 AT Amsterdam Wij zijn een dynamisch winkelbedrijf waarin wij modische dames- en meis- jeskleding verkopen. Wij hebben 22 filialen, verspreid over het hele land. Voor onze filialen in Breda en Rotterdam zoeken wij een Wij denken aan iemand die beschikt over een gerichte vakopleiding op eta lage-gebied en ervaring heeft als mode-etaleuse/eur. Leeftijd tot 26 jaar. Zij/hij moet bereid zijn te reizen in de regio Rotterdam, Den Bosch, Breda. De werkzaamheden bestaan uit: - het verzorgen van de etalages en displays, - het assisteren en adviseren van de verkoopstaf t.a.v. de winkelpresentatie en winkelopmaak. Een part-time dienstverband (min. 3 dagen per week) behoort tot de mo gelijkheden. Bent u geïnteresseerd in deze funktie, neem dan kontakt op met onze be drijfsleidster in Breda, mw. J.C.B. Janssen, Ginnekenstr 30 tel 076-224810. Lampe Menken-Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven, waar een breed assortiment consumptie- melkprodukten, kaasprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. (m/v) MENKENLANDBOUW ssimi MENKEN-LANDBOUW B.V. Burg. v. Rijnsingel 10 Telefoon 077-13925 Venlo De NBV is een landelijk werkende, snel groeiende maatschappij, gespecialiseerd in uitvaartverzekeringen. Ter verdere uitbreiding van onze buitendienst zoeken wij onze gedachten gaan uit naar actieve, zelfstandige medewerkers in de leeftijd van 23 tot 35 jaar welke er geen bezwaar tegen hebben in de avonduren te werken. Naast het afsluiten van nieuwe verzekeringen behoort tot hun taak ook het onderhouden van contacten met onze verzekerden. Na een ruime inwerkperiode met een gedegen opleiding bieden wij de juiste mensen een uitstekend salaris, ruime onkostenvergoeding en een beschermd rayon in de eigen omgeving. Goede promotie kansen zijn aanwezig. Als u zich in deze schets kunt herkennen dan zullen wij graag een schriftelijke sollicitatie van u ontvangen, te richten aan DE NEDERLANDSE BEGRAFENISVERZEKERING B.V. Afdeling Personeelszaken - Postbus 327 - 5900 AH Venlo Phili Door Louis van de Geijn Hier, in de wijk Akihabara, j. j is alles te koop wat het Ja- f/'fi panse hart begeert op het ge bied van consumenten eleetro- nica. En dat is veel. Een Ja panner houdt van snufjes. Het eerste scheerapparaat met in gebouwde radio zal hier te koop zijn. Akihabara is een winkel centrum waarmee een middel grote Nederlandse stad het kan doen, maar dan alleen ge vuld met radio's, tv's, video apparatuur, rijstkokers, cal culators, luchtbevochtigers en andere electrische apparaten. Eén op de drie guldens die de 120 miljoen gretige Japanse consumenten aan electronica uitgeven, valt hier in de kassa. Na enig zoeken tref ik in één van de honderden electronica- winkels het merk Philips aan: scheerapparaten en koffiezet ters. In dit Mekka van de con- sumentenelectronica is het Eindhovense concern, toch één van de grootste fabrikanten op dit gebied in de wereld, niet meer dan een schuchtere gast. Weliswaar zit Philips half in Marantz, een kleine fabri kant met een bescheiden aan deel in de markt van de betere geluidsapparatuur, maar daarmee kan de Nederlandse multinational op de Japanse markt nog geen potten breken. Op een omzet wereldwijd van ongeveer 60 miljard ver koopt Philips in Japan, na de Verenigde Staten toch de grootste markt, zegge en schrijve voor 1 miljard. Een groot deel daarvan bestaat dan nog uit professionele ap paratuur, zoals medische toe stellen, speciale verlichtings projecten. Wel succesvol, en vele jaren lang ook zeer lucratief, is het bedrijf Matsushita Electronics Corporation (MEC) dat Philips (35%) in 1952 tesamen met de grote Japanse tegenvoeter Matsushita (65%) oprichtte om lampen en later ook halfgelei ders en andere electronische componenten te maken. Dank zij deze activiteit, met een snel groeiende omzet die vorig jaar al ƒ5 miljard bedroeg, is Ja pan als geheel voor Philips geen verliespost. De aanwe- ral zigheid op de Japanse markt ee| BEURSOVERZICHT AMSTERDAM (ANP) - Nadat Wall Street ondert invloed van vooral winstnemingen was gezakt kon het Damrak vrijdag juist in een iets beter stemming openen dan de afgelopen da gen. Toch was de dollar een paar cent lager door het vorig jaar tot record hoogte gestegen tekort op de Ameri kaanse handelsbalans. Bij de grote fondsen kregen de winsten licht de overhand, maar veel stelde het alle maal nog niet voor. Akzo, die donderdag met fraaie cij fers kwam, kwam na een dieptepunt van ƒ155 op ƒ1,80 winst met een koers van ƒ159. Twee kwartjes winst waren weggekegd voor Hoogovens, Uniléver en Koninklijke Olie en een dubbeltje voor Philips. Bij de internationale waarden viel KLM uit de toon met een daling van ƒ1,20 op ƒ59,60. In de financiële sector zakte West- land Utrecht een gulden weg naar ƒ84 en Aegon ƒ1,20 naar ƒ107,50. ABN moest nog eens ƒ1,50 prijsgeven op ƒ567. VNU werd een rijksdaalder goed koper op ƒ284,50 en Gist-Brocades ƒ1,50 op ƒ267,50. Heineken raakte ƒ2 kwijt op ƒ217 en Wessanen ƒ1,50 op ƒ250. Op de obligbtiemarkt was weinig beweging te ontdekken. De lokale markt gaf weer een mat beeld te zien en er was sprake van een enigszins verdeelde stemming. Er mocht niet worden gehandeld in Goudmsit in verband met een te ver wachten bericht. Donderdag was het In fonds flauw gestemd. 7* 8V4 antonius 7*« antonius 5 V4 congr. o.l.v. 8 Mi daniel 8& gasthuis 8V4 gasthuis 4'* gasthuis 4 "6 gasthuis 7% hooghuys 4 7% 8 Vi prot.z.hs 8 prot.z.hs 7K prot.z.hs aeneas (oostb.) (oostb.) lourdes de brouwer (tilburg) (tilburg) (tilburg) (tilburg) (het) klokkenberg liduina ('s-h'bosch) ('s-h'bosch) ('s-h'bosch)

de Stem | 1986 | | pagina 6