VAKBONDSMAN HAALT Proj ectleider voor werklozen Uitwerking plan Neeltje Jans kost zeven ton 24 DAGEN ONTBIJT aasd over aadslid Aardenburg heeft aanzet voor plan Sint Kruis Rapport 'Kampeerboeren' in commissie Oostburg O PvdA en D&T Oostburg op de bres voor maatschappelijk werk Borsels feestje rond jubilerende echtparen Derde baan bolclub Molenzicht Schietingen Provincie steekt geld in warme maaltijden 24 DAGEN PAGINA ZEELAND 3 ZATERDAG 1 FEBRUAR11986 D1BT1M VAN ZEELAND Problemen RT ZEEUWS Reconstructie Boulevard in raadscommissie OOSTBURG - Het conflict tussen H. Lenting, distictsbestuurder van de bouw- en houtbond van het FNV, en de gemeente Oostburg is op gelost. Gisteren zijn de beide partijen tot el kaar gekomen. 't Duumpje gaat bomen knotten VOORSTEL SLUIS: Plaatselijk nieuws Aardenburg markten Wandelroutes rond Putte politierapport Voorlichting over commerciële viskweek INTERN OF EXTERN LATEN MAKEN Autodiefstal in Vlissingen PENSIOENFONDS DOET OOK MEE jor kostwu DE STEM „de 4in1 krant" I laggevers s, 39 ssen, man, -A- Jean Oos- Eric eke ~en. alena Ter- chot, van Sas 'ege, aas, uzen; ed v lemon it; Jo- Ter- 85, n der Titia Ter- ■moor- Ter- T20 PAGINA ZEELAND 4 g Terneuzen van de PvdA g kennis genomen van de en raadslid J. Remijnsen. daatstelling aan de orde kwam, in de fractie ver klaarde dat zijn besluit om uit te treden vast stond. „Voor die vergadering had hij daarover al met de pers gesproken. Het had dus voor het afdelingsbe stuur, ook vertegenwoordigd tijdens die fractiebijeenkomst, geen enkele zin om die zaak met hem verder te bespreken. Zijn besluit stond vast. Het was een voldongen feit". De problemen die er volgens Remijnsen al vanaf het begin van de laatste raadsperiode waren, hebben de afdeling nooit bereikt. „Remijnsen heeft op geen enkele manier gedurende de laatste ander half jaar geprobeerd met het afdelingsbestuur of de leden vergadering over de door hem gevoelde problemen te spre ken", aldus Bruin in een ver klaring van de afdeling over de gang van zaken. Tot slot wijst de afdelings voorzitter erop dat er geen problemen zijn over de invul ling van de wethouderszetel. Dat is momenteel nog niet aan de orde. „Daarover gaan we met het bestuur en de kandi daatfractie overleggen. Het belangrijkste is trouwens dat eerst de kiezers aan het woord komen op 19 maart. De verkie zingsuitslag bepaalt wat er mogelijk is. En zo hoort dat ook". MIDDELBURG - Kadaster - Staatssecretaris G. Brok) (VROM) stelt woensdag on 14.30 de Automatische Kadas trale Registratie (AKR) in ge bruik bij het Zeeuws kadastei in Middelburg. Uiterlijk 1991 moeten de kadasters in alle provincies op dit systeem zijr overgeschakeld. Met deze automatisering wordt eer snelle en nauwkeurige infor matie beoogd. Ook het leverer. van statistische- en beleidsin formatie voor vele doeleinden wordt hierdoor eenvoudiger. MIDDELBURG - Kinderzorg - Gedeputeerde Staten van Zeeland staan positief tegen over de oprichting van een zo genaamd fasehuis van de Ver- eeniging Kinderzorg te Mid delburg. Dit heeft het college laten weten in een advies aan de staatssecretaris van WVC. In het fasehuis is plaats voor de opvang van zes geestelijk gehandicapte jongeren. De vereniging heeft behoefte aan zo'n voorziening omdat de be staande pensionvoorzieningen de laatste jaren overvol zijn. Fasehuizen worden zoveel mogelijk gerealiseerd in nor male woningen en woonwij ken. GOES - Windhonden - De Zeeuwse Windhondenrenver eniging houdt zaterdag (van daag) een 'snert-pannekoek- avond' voor de leden. Dat ge beurt in 't Klupuus te Goes. Aanvang 19.30 uur. GOES - Vrouwenraad - De Zeeuwse Vrouwenraad orga niseert een cursus voor voor zitters c.q. presidentes van vrouwenorganisaties. Dat ge beurt in hotel Terminus te Goes. Er wordt samengewerkt met het vormingsinternaat Van Eeghenhuis. De cursus data zijn 20 en 27 februari en 6 maart, telkens tussen 9.30 en 15.00 uur. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De jongste plannen voor de reconstructie van Boulevard De Wielingen te Cadzand-Bad komen aan de orde tijdens de bijeenkomst van de Oostburgse raadscom missie voor Openbare Werken. Reeds geruime tijd is de ge meente met deze plannen be zig om Cadzand-Bad aantrek kelijker te maken voor de toe risten Ook de plannen voor het bouwen van een columbarium, een muur voor urnen, op de begraafplaats te Oostburg worden besproken evenals de toewijzing van het contingent sociale woningbouw voor dit jaar. Ook komt een wijziging van de subsidie-verordening Dorpsvernieuwing aan de or de. De commissie komt woens dag 5 februari bijeen in het gemeentehuis, aanvang ver gadering 9.00 uur. Conflict Oostburg Lenting uitgepraat Van een onzer verslaggevers Eind vorig jaar beschuldigde Lenting, tijdens een bijeenkomst van leden van zijn bond, de sociale dienst van Oostburg van een hard en onverschillig beleid. Tevens zei hij dat de wethouder van sociale zaken, J. Vergouwe, niet op de hoogte was van de bestaande wetgeving. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De Oostburgse fracties van PvdA en D&T willen dat de stichting Maat schappelijke Dienstverlening (Madi) West-Zeeuwsch- Vlaanderen er een halve kracht bij krijgt. Ze keren zich hiermee tegen het college van B en W dat 'slechts' voorstelt om een extra formatieplaats van tien uur in de week toe te staan. De stichting wil dat er een formatieplaats van 24 uur bij komt, die wens kreeg gisteren tijdens de bijeenkomst van de raadscommissie voor finan ciën die steun van de twee fractie's. J. de Vries (PvdA) wees de commissie er op dat de stichting veel aanvragen voor hulp krijgt. Volgens hem zo veel dat de hulpverleners niet of nauwelijks hun vakantie dagen op kunnen nemen. „Bo vendien moet we er voor zor gen dat Mabi een lage drempel houdt, dat kan alleen als we die extra uren geven". Wethouder J. Thomaes deelde echter mee, dat de stichting prioriteiten moet gaan nemen, en verwees naar een advies van de ambtenaren van sociale zaken die ook stel len dat zoiets noodzakelijk is. Het lukte hem echter niet de leden van de twee fracties te overtuigen. De WD schaarde zich achter het collegevoorstel. De leden van het CDA wilden nog geen uitspraak doen om dat ze het voorstel van B en W te laat hadden ontvangen. „We gaan het eerst grondig bestu deren voor we met een stand punt komen", zei G. van Schaick. Het voorstel van het college om Oostburg aan te laten slui ten bij de keten van tipge- meenten vond algehele bijval. Wel zei I. de Hullu (D&T) dat hij het nog steeds jammer vindt dat de gemeente niet bij elke kern een industrieterrein heeft. De wethouder zei daarop dat zoiets erg onver standig zou zijn omdat zoiets voor enorme kosten zou zor gen. „Als een bedrijf bij een bepaalde kern wil beginnen dan verlenen we alle hulp, maar we gaan echt niet overal grond klaar leggen". De gemeente eiste daarop dat de districtsbestuurder naar Oostburg zou komen om zijn beschuldigen te staven. Lenting vond het echter in eerste instantie niet nodig om af te reizen omdat hij 'geen verantwoording verschuldigd was aan een gemeentebe stuur'. „Wat ik te vertellen heb, zeg ik tegen mijn leden", verklaarde hij tegenover De Stem. Op zijn beurt nodigde hij het college van B en W uit om naar hem te komen. Uit eindelijk besloot hij toch naar Oostburg te gaan nadat men hem dat nogmaals dringend verzocht had. Telefonisch verklaarde Lenting deze week nog dat hij Van onze correspondent [JZENDIJKE - De bolclub Molenzicht uit IJzendijke neemt vandaag, zaterdag, haar derde overdekte bolbaan in gebruik. De Oostburgse wethouders J. Vergouwe en J. Thomaes zullen omstreeks 14.00 uur de openingsbolling verrichten. De gemeente Oostburg heeft opnieuw een bedrag beschik baar gesteld voor de aanleg van deze derde baan. De leden van de florerende IJzendijkse bolclub, die naast de twee bin nen- ook twee buitenbanen heeft, hebben door zelfwerk zaamheid de klus geklaard. Molenzicht timmert al enkele jaren keihard aan de weg. De accommodatie nabij de molen biedt aan vele bollief- hebbers enkele avonden in de week onderdak. Ook de ver enigingen uit de regio weten hen te vinden. Daarnaast is men sinds enige tijd ook bezig de jeugd zeer actief bij de bol- sport te betrekken. Vanmid dag wordt de kroon gezet op veel uren zelfwerkzaamheid. Van een onzer verslaggevers ZUIDZANDE - De West- Zeeuws-Vlaamse Natuurbe schermingsvereniging 't Duumpje gaat weer bomen knotten. Het afgelopen jaar is dat niet gebeurd omdat er geen belangstelling voor was. De vijf jaar gelden geknotte bomen hebben dringend een nieuwe behandeling nodig. Nu er weer vrijwilligers zijn wil 't Duumpje zo snel mogelijk aan de slag. Bovendien wordt door de stichting Landschapverzor ging Zeeland een bijdrage van vijf gulden voor iedere behan delde boom verstrekt. Het hout levert ook nog eens geld op. De vereniging wil met de opbrengst de kas spekken. Ook particulieren die alleen voor het brandhout bomen willen knotten kunnen een bijdrage van de stichting krijgen. Op zaterdag 22 januari, 22 februari en 29 maart worden de bomen behandeld, wie mee wil helpen kan zich opgeven bij 't Duumpje. 's-HEERENHOEK - Bejaar- denschieting in de Korenbeurs op de liggende wip met 34 schutters. Uitslag: de beide hoofdvogels waren voor G Voet, Soranus, eerste zijvogel B. v.d. Dries Eensgezindheid, tweede zijvogel J. Bos Sora nus, derde zijvogel P. Pantus Zeelandia. De vliegende vogel- prijs was voor C. Remijn Spes Nostra. Meeste kleine vogels (7) C. Baas, Juliana. De vol gende schieting is op dinsdag 4 februari. met harde bewijzen over het slecht functioneren van de sol- ciale dienst naar Oostburg zou afreizen en dat hij nog steeds ontevreden was over het op treden van Vergouwe. „Hij mag niet op die wethouders- post terug keren", zei hij toen. In de na het gesprek van gisteren uitgegeven verkla ring wordt met geen woord over het functioneren van de wethouder gerept. De partijen zijn ook niet bereid daar nader op in te gaan. Wel delen ze mee dat het FNV gehoor heeft gevonden voor een aantal concrete ge vallen waarvan de gemeente erkent dat er fouten zijn ge maakt. 'Tevens moet beseft worden dat de sociale dienst soms harde besluiten moet ne men'. Volgens de verklaring zijn de uitspraken van Lenting niet correct in de krant weer gegeven. De vakbondsman heeft tegenover De Stem die beschuldigingen steeds volge houden en nooit aanmerkin gen gehad over de verslagge ving. Tot slot zijn de beide partijen overeengekomen dat in het geval er weer klachten zijn, de FNV contact op zal ne men met de sociale dienst. Klederdracht is op Zuid-Beveland nog steeds te vinden, maar 't wordt wel steeds moeilijker. Van een onzer verslaggeefsters 's HEERENHOEK - In De Jeugdhoeve te 's Heerenhoek kwamen gisteren 25 van de 50 echtparen uit de gemeente Borsele bijeen die in 1986 hun 50- 55- of 60 jarig huwelijks feest hopen te vieren.'s Mor gens hadden B en W de jubila rissen die niet in staat waren naar de feestzaal te komen, thuis bezocht. Het Borselse college geeft jaarlijks een feestje voor jubi lerende echtelieden in de ge meente. In een welkomst- woord zei burgemeester G.C.G. van den Heuvel, dat het feest als een voorschotje op de officiële dag moet worden ge zien. Na een aantal in dialect ge zongen liedjes volgde een op treden van de Klompendan sers. Ook werd de traditionele groepsfoto gemaakt, waarvoor de burgemeester met de negen in klederdracht gestoken vrouwen poseerde. „Elke keer verheug ik mij om de dames in traditionele dracht terug te zien", sprak de - FOTO WILLEM MIERAS burgemeester, „helaas kunnen wij ook aan de hand van deze foto's constateren dat kleder dracht meer en meer af neemt." Het oudste aanwezige echt paar was de heer en mevrouw J.Bordui-de Vos uit 's Heeren hoek, die in 1926 in het huwe lijk traden. Het jongste echt paar was de heer en mevrouw F. Traas-Moison uit dezelfde gemeente,die in 1936 in de echt verbonden werden. Allen kre gen behalve de feesttijke bij eenkomst, een plant aangebo den. Van een onzer verslaggevers SLUIS - De gemeente Sluis wil, evenals Oostburg, een projectleider aanstellen voor het baanlozenproject van deze twee gemeenten. Een voorstel hiertoe komt binnekort in de adviescommissie voor welzijn. Anderhalf jaar geleden werd de projectleider door de twee gemeenten ontheven uit Schieting - Uitslag hanen- schieting bij St. Sebastiaan. Eerste hoge vogel niet af, 2. A. Debaets, Sijsele, zijvogels niet af. Eerste kal W. Deconinck, Maldegem; hanen. 1. Th. Lampaert, Aardenburg, 2. J. van Damme, Maldegem, 3. G. Demeyere, Maldegem, M. Stijns, Knokke, 5. M. Andries, Middelburg. Prijsvogel W. Scheele, Aardenburg. AMSTERDAM, 31 januari - Aard appel termij nmarkt: In bintje 35- 50mm werden 4 contracten ver handeld voor levering april tegen ƒ8,70. De stemming was kalm. In bintje 50mm werden 407 contracten verhandeld voor levering april bij een prijs van ƒ16,10 tot ƒ15,70 per 100 kg, voor levering mei 150 con tracten tegen ƒ16,70 tot ƒ16,40, als mede 4 contracten voor levering november tegen ƒ23,40. De stem ming was prijshoudend voor april en mei en kalm voor november. Van een onzer verslaggevers PUTTE - In de omgeving van de gemeente Putte worden binnen afzienbare tijd wan del- en fietsroutes uitgezet. Dat gebeurt ten behoeve van de toeristen die op gezette tijden het grensdorp aandoen. De routes worden gemarkeerd met speciale borden, terwijl ook een aantal routebeschrij vingen wordt gedrukt. De kosten van dit project worden bestreden door middel van een schenking van Brad ford Engineering. Dat bedrijf schonk het gemeentebestuur ter gelegenheid van het eenja rig bestaan een bedrag van 5000 gulden. zijn functie. Men wilde bezui nigen en dacht dat begeleiding door een schoolverlater ver antwoord was. Het project werd toen ook ondergebracht bij de stichting Streek Jeugd Centrale (SJC). Deze stichting zorgde voor de begeleiding van de schoolverlater. Gebleken is echter dat een professionele begeleider nood zakelijk is, daarom komen de twee gemeenten op hun eerder genomen besluit terug. Aar denburg wil zich ook bij het project aansluiten. Deze ge meente heft geruime tijd ge kozen voor en eigen opvang van de haanlozen. De uitbreiding van het aan tal formatieplaatsen bij de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening West- Zeeuwsch-Vlaanderen en de verhoging van de subsidie aan het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming (ZIKV), in verband met een cursus bewegingsexpressie voor kinderen vanvier en vijf jaar, komen ook aan de orde. De commissie vergadert woensdag 12 februari in het Stadskantoor, de bijeenkomst begint om 19.30 uur. TERNEUZEN - Mevrouw M. D. deed donderdagaqvond bij de gemeentepolitie in Terneu zen aangifte van inbraak in haar aan de Julianastraat te Terneuzen geparkeerd staande personenauto. Daar uit verdwenen in de nacht van woensdag op donderdag een radio-cassetterecorder en twee boxen. Men had zich toe gang tot het voertuig ver schaft door het forceren van een portierslot. ST.-MAARTENSDIJK - Op dinsdag 4 februari houdt de gemeente Tholen een voor lichtingsavond in het gemeen tehuis in St.-Maartensdijk over commerciële viskweek. De avond is met name bedoeld voor mensen die belangstel ling hebben in het opzetten van een eigen commercieel viskweekbedrijf. Het programma voor de avond ziet er als volgt uit: in leiding door loco-burgemees ter, tevens wethouder econo mische zaken, J. Versluijs. De perspectieven voor commer ciële viskweek worden belicht door drs. P. J. A. Soons, mede werker van de directie van visserij van het ministerie van Landbouw en Visserij. Van een onzer verslaggevers AARDENBURG - De Aardenburgse raadscommissie voor ruimtelijke ordening moet zich buigen over de vraag of het Dorpsplan St. Kruis door mensen van de gemeente of door een extern bureau moet worden gemaakt. Het college stelt dat de ambtenaren op korte termijn niet zo'n plan kunnen opstellen omdat ze nog veel andere werkzaamheden moeten verrichten. Het adviesbureau van de Heidemij wil het plan opstel len, dat zal ruim 23 mille kos ten. Gemeenten kunnen subsi die krijgen voor het opstellen van zo'n plan. Om die reden wil het bureau het plan voor lopig gratis opstellen en pas een rekening Indienen als Aardenburg subsidie krijgt. Krijgt de gemeente geen geld hiervoor dan dient het bureau geen rekening in. De gemeente moet zo'n plan opstellen omdat het Rijk aller lei subsidieregelingen, onder andere voor woningverbete ring, sanering milieuhinder- lijke bedrijven en riolering heeft laten vallen. Geld is al leen nog maar te krijgen als men een plan maakt, dat geld komt dan voornamelijk van de provincie. Het komend jaar worden nog flink wat openbare wer ken in St. Kruis uitgevoerd. Dat blijkt uit de aanzet voor het dorpsplan voor deze kern Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het onlangs verschenen studierapport van de Provinciale Planologische Dienst (PPD) over 'Kleinscha lig kamperen; een onderzoek onder recreanten die kampe ren bij de boer in Zeeland' wordt binnenkort behandeld door de Oostburgse advies commissie voor recreatie. Het rapport stelt dat de kampeergasten die bij de boer komen, vooral de rust zoeken, maar er geen bezwaar tegen hebben als het aantal eenhe den wordt verhoogd van vijf naar tien. In Oostburg mogen de kampeerboeren vijf eenhe den op hun erf hebben, in de piekperiode mogen dat er tien zijn, mist er voldoende sani taire voorzieningen zijn. In Westkapelle mogen de boeren echter vijftien eenheden heb ben in de drukste periode. De grote kampeerbedrijven, ver enigd in de Recron, verzetten zich tegen het toelaten van meer eenheden bij de boeren. Uit het onderzoek blijkt ook dat de gasten van de boeren een gemiddeld hogere oplei ding hebben dan de toeristen die op de grote campings ver blijven. Deze week maakte de Oostburgse recreatie-wethou der A. de Feijter bekend dat CDA en VVD op landelijk en provinciaal niveau waar schijnlijk er voor zullen zijn dat bij boeren tieneenheden mogen staan. De commissie bespreekt ook de invulling van de '25 meter strook', een plan van de ge meente om binnendijkse dui nen op sommige plaatsen langs de Noordzeekust aan te leggen om zo meer voorzienin gen te krijgen voor de toeris ten. Het waterschap Het Vrije van Sluis is momenteel reeds bezig met het aanleggen van deze strook, de inrichting is echter nog niet rond. De commissie komt maan dag 10 februari bijeen in het gemeentehuis, aanvang ver gadering 13.30 uur. dat is opgesteld door het colle ge. De restauratie van de kerk toren 'de Peperbus' is reeds geruime tijd aan de gang maar ook het laatste deel van dit project zal nog dit jaar worden uitgevoerd. Ook het opknap pen van het Dorpshuis wordt binnenkort aangepakt. Dat gaat gebeuren door mensen van de gemeente. Het aanleggen van de pers leiding, door het waterschap Het Vrije van Sluis, tussen de kern en Aardenburg staat ook voor dit jaar op het pro gramma evenals het aanleg gen en vernieuwen van een riolering in de Dorpstraat en de Roeselaerestraat. Deze twee straten worden ook op nieuw ingericht. Dat plan sluit aan bij de grondwerken die worden uitgevoerd om de rio lering te vernieuwen. De commissie komt dinsdag 4 februari bijeen in het ge meentehuis, aanvang verga dering 19,30 uur. VLISSINGEN - Vanaf het parkeerterrein aan de Schel- depoort is een personenauto gestolen. Het betreft een VVV GTI, kenteken LD-29-FX. Bij een grossier in vleeswaren aan de President Rooseveitlaan werd ingebroken in de nacht van woensdag op donderdag. Er werd een brandkast open gebroken waaruit men een geldbedrag van 1700 gulden, persoonlijke papieren en twintig computerschijven weg nam. Verder wordt er nog een krat bier, vleeswaren en koffie vermist. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Een eerste uitwerking van het idee Van Gas teren voor de realisering van een ambitieuze toeristische trek pleister op het werkeiland Neeltje Jans gaat zeven ton kosten. Als de provincie Zeeland er opdracht toe geeft moet daarvan 2,5 ton uit de provinciekas komen. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Het Zeeuws provinciebestuur heeft bijdra gen voor 'flankerend ouderen beleid' toegezegd aan vier ini tiatieven op het gebied van de warme-maaltijdvoorziening. Daarvan zijn er drie gesi tueerd in de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone. Er wordt bijna 9.000 gulden bijgedragen aan de uitbrei ding van de warme-maaltijd voorziening vanuit de Neder landse bejaardenoorden in het gebied Sas van Gent/Assene de. Het gecoördineerd oude renwerk in Axel krijgt ruim 11.500 gulden voor de verpak king van warme maaltijden. De Stichting Welzijn voor ouderen in Terneuzen krijgt onder voorwaarden ruim 8.000 gulden, voor het huren van verpakking voor maaltijden. Dit in afwachting van een de finitieve keuze voor een keu keninstallatie in het nieuw te bouwen ziekenhuis. De stichting Poelwijck in 's Heer Arendskerke krijgt bijna 30.000 gulden, eveneens voor de verpakking van maaltijden. Een subsidieverzoek voor 'Meer Bewegen voor Ouderen' op het platteland van Walche ren is afgewezen. Wel is de provincie bereid om te bekij ken of in een later stadium subsidie op z'n plaats is voor de aanschaf van spel-materia- len. De subsidies komen uit een rijksbijdrage die de provincie krijgt voor 'flankerend oude renbeleid'. Het gaat er daarbij om ouderen zo lang mogelijk in hun vertrouwde omgeving te laten wonen. Andere financiers zijn het ministerie van Economische Zaken, de gemeente Veere en PGGM, het pensioensfonds van de werkers in de gezond heidszorg, geestelijke en maatschappelijke beroepen. De betrokkenen bereikten hier gistermiddag overeen stemming over tijdens een bij eenkomst in Amsterdam. Dat gebeurde nadat de commissie Westerterp, speciaal door de provincie in het leven geroe pen, het plan Van Gasteren van een positief advies had voorzien. Zoals bekend wil Van Gas teren, in het dagelijkse leven werkzaam als beeldend kun stenaar en cineast, op Neeltje Jans vooral de waterbouw kundige aspecten in de Neder landse cultuur benadrukken. Zijn plan gaat onder meer uit van een overkapping van een groot deel van het eiland met een futuristische 'paraplu'. Daaronder krijgen allerlei toeristische attracties een plaats. De Zeeuwse recreatie-gede puteerde J. Ventevogel (CDA) zei gisteren dat zal worden verdergewerkt volgens een procedure die hij eerder al verdedigde in de statencom missies. Gedeputeerde Staten vergaderen dinsdag over het plan, waarna woensdag met een de statencommissies bij een komen. Het is de bedoeling dat de Zeeuwse staten vrijdag al een besluit nemen. Het ingenieursbedrijf Twijnstra Gudde krijgt het projectmanagement in han den. Van Gasteren draagt zorg voor de creatieve inbreng, de vormgeving en de presentatie. Verder wil men nog economi sche deskundigen aantrekken. De commissie Westerterp blijft voorlopig bij de zaak be trokken. Gaan de staten akkoord dan hoopt Ventevogel nog voor ok tober, wanneer de stormvloed kering wordt opengesteld, een plan op tafel te hebben dat ver genoeg is uitgewerkt om er in vesteerders mee te benaderen. 1 fi»n SLAUItOtm Dat kan. Met zo'n vrijblijvend proef-op-de- som abonnement op die allemenselijk gevarieerde 4-in-l-krant. Vul dus snel in die bon en stuur 'm op. Dan kleppert uw krant heel binnenkort 24 dagen lang voor half geld in de bus. Adres: Postcode I Woonplaats: BEZORG MIJ DE STEM VRIJBLIJVEND OP PROEF VOOR DE HALVE PRIJS VAN 10,50. (Met betalen wacht ik op uw acceptgirokaart). Deze bon in een open enveloppe zonder postzegel opsturen naar Dagblad De Stem. Antwoordnummer 112, ^800 VB BREDA. Bellen kan ook: 076-236911.

de Stem | 1986 | | pagina 13