Centrumfunctie moet uitgebouwd Sas van Gent: Geen geld voor promotie Ockeloen hekelt stuurlui aan wal LPT wil reactie college op brief ZWN OVER HANDTEKENINGENACTIE: Ockeloen snoert Persijn de mond OVER 1 Ex-PvdA'ers: 'Bestuur deed geen enkele lijmpoging' OP WEG NAAR 'Driewegen' wordt afgesloten Vrouwen vloer van sporthal Z ALS ENIGE ZEEUWS-VLAAMSE GEMEENTE Peugeot-onderdelen steeds uit voorraad leverbaar politierapport KRACHTIGE NIEUWJAARSSPEECH Kloven INZAGE COLLEGEBESLUITEN VVD Terneuzen Schuttershof Terneuzen Zandstraat WETHOUDE1 PUBLICITEIT Zuidzande VRIJDAG 31 JANUAR11986 BIBTIM VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 3 VRIJDAG 31 JANUARI SAS VAN GENT - Geef alle kritiek op de dienstregeling van de vervoersmaatschappij ZWN een positieve wending en zie de mensen in de bus te krijgen. Dat is de beste manier om het openbaar vervoer te verbeteren. GEEN GOEDE ARGUMENTEN' Philippine Biervliet Sas van Gent Het was niet de eerste bot sing tussen het tweetal. Tij. dens de behandeling van de ingekomen stukken deelde de links-radicaal mee dat hij evenals S. de Pooter (PvdA) het niet eens was met het feit dat het college een motie van de gemeente Deventer voor kennisgeving aan wilde ne men. Deventer vroeg steun voor een sociaal-economische boycot van Zuid-Afrika. Per- sijn was het met die motie eens en maakte dat kenbaar. „Dit is obstructie van de de mocratie", verweet Ockeloen hem. „U weet dat de raad niet over landelijke-politieke za ken praat en toch komt u daar nu weer mee aandragen". Plaatselijk nieuws Van een onzer verslaggevers OOSTBURG/AARDEN- BURG/SLUIS - Het CDA West-Zeeuwsch-Vlaanderen wil de komende vier jaar meer aandacht geven aan privatise ring. Volgens de christen-de mocraten moeten de gemeen ten Aardenburg, Oostburg en Sluis aandacht schenken aan het afstoten van taken aan het bedrijfsleven en de vereni gingen. Dit blijkt uit het verkie zingsprogramma van de con fessionelen voor de komende gemeenteraadsverkiezingen. Wel moet er toezicht van de gemeenten blijven om er voor krijgen. Burgemeester Dusarduyn viel haar bij. „We moeten ons verzetten tegen de toepassing van Hollandse normen op ons gebied. Verdere aantasting Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - „Uitgezonderd een poging van wethouder W. van Walraven zijn er door de overige fractieleden en het be stuur, geen pogingen onderno men om ons van ons voorne men om de fractie te verlaten af te brengen". Deze woorden sprak het oud-PvdA-raadslid P. Remijnsen gisteren tijdens de Terneuzense raadsvergade ring. Hij waarschuwde dat een stem op de PvdA niet zal bij dragen tot het welzijn van Terneuzen. Hij sprak mede namens J. van de Velde, die niet was ko men opdagen. De beide raads leden hebben begin deze maand besloten om hun eigen weg te gaan en om zich niet meer verkiesbaar te stellen. Voorlopig blijven ze nog wel lid van de partij en deel uit maken van de commissie Openbare Werken. Volgens Remijnsen was de breuk met de fractie het lo gisch gevolg van moeilijkhe den die zich de afgelopen tijd hebben voorgedaan. „Vooral de laatste maanden kwamen de meningsverschillen duide lijk naar buiten", zei hij. Hij verwees naar de benoeming van de directeuren van de ba sisscholen, de opstelling ten aanzien van de aanleg van ka beltelevisie en het toekennen van subsidies aan emancipa torische activiteiten. Het tweetal heeft in deze kwesties steeds een andere mening ge had dan de andere leden van de zes man sterke fractie De voorzitter van de partij heeft hen verweten dat ze zich niet kritisch genoeg opstellen tegenover het college. „Tijdens de algemene beschouwingen in november maakte de fractie nog kenbaar dat de gemeente de mensen niet in de kou mag laten staan. We hebben nu on dervonden hoe die sociaal-de mocraten hun eigen mensen, als niet passend in het systeem aan de kant zetten". Volgehs hem is fractievoor zitter J. Hamelinck het met hem eens maar wil deze zijn taak als leidsman van de frac tie tot het einde van de rit ver vullen. Hij zei verder dat de kandi datenlijst van de PvdA voor de nieuwe raad zo is samenge steld dat mensen die niet in het systeem passen er niet meer op voorkomen. „De eer ste problemen kondigen zich echter al aan bij een eventuele voordracht tot het wethouder schap". Het is nog lang niet ze ker of de huidige PvdA-wet- houder W. van Walraven straks wel terug zal keren om dat hij als derde geplaatst is op de kandidatenlijst. Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - Als enige van de acht Zeeuwsvlaamse gemeenten doet Sas van Gent niet mee aan de pas gestarte stichting promotie Zeeuwsch- Vlaanderen. De gemeenteraad verwierp gisteravond een voorstel van B en W om 4500 uit te trekken voor het werk van de stichting. Dat bedrag kwam overeen met de ge vraagde, en door de andere ge meenten verleende bijdrage van twee kwartjes per inwo ner. Vooral uit zuinigheidsover wegingen - Sas moet ieder dubbeltje omkeren - maar ook omdat men het niet nodig vond dit initiatief te steunen naast de nieuwe streek-VW voor heel Zeeuwsch-Vlaande ren, wilde de meerderheid de post onvoorzien voor dit doel niet aanspreken. „Het gaat hier om bijna vijf mille, een bedrag dat we onder meer hebben moeten beknibbelen op Sasse verenigingen en der gelijke. Het gaat te ver", meende Pvda'er W. Roskam. Hij sloot een gelegenheidsver- bond met het CDA. Namens deze fractie zei R. Bruggeman dat de gemeenteraad nu rug- gegraat moest tonen door het al in november 1985 ingeno men standpunt (geen bijdrage) te handhaven. „En niet bang zijn voor een witte vlek op de kaart", zei hij, regaerend op de suggestie dat Sas nu bij iedere promitieactiviteit uit de boot zou vallen. De voorstanders wilden de gemeente echter geen uitzon deringspositie bezorgen. Wet- GOES, 30 januari. Cox Orange Pippin: kil 188, 200-225, 156-166, 109, kl2 172-182, 137-150, 90-105, 37- 40. Jonathan: kl2 51,42. Winton: kl2 68, 105, 61, 36, 26. Laxton's Superb: kl2 71-81,42, 25. Elstar: kil 261, 289, 185, 165-183, 93, kl2 177-195, 189-232, 76-131, 44-51. Golden Delicious: kil 138, 96-106, 43-60, kl2 89, 51-91, 30- 42. Goudreinette: kl2 60-73, 58-119, 47-117, 42-56, 39-43, 30-34. Rode Boskoop: kil 119, 133. Karmijn de Sonnaville: kl2 71, 82-88, 79,90, 49, 30. Jonagold: kil 166, 87, 59, kl2 87- 141, 81-136, 46. Conference: kil 143, 98-105, kl2 113-134, 74-92, 26-53. Le- gipont: kil 109, 118, kl2 35. Gieser Wildeman: kl2 167-178, 149-155, 111-114, 62-73. Saint Remy: kl 2 86- 97,80-87,64. Doyenne du Comice: kl 1 124-133, 148-155, 118-132, kl2 108- 125, 120-142, 93-112, 48-69, 43, 42-43. Late aardappelen: kl2 GR 7-10, GTR 10, DR 6, KR 24. Totaal aantal colli 12048. Elstar: kil 275, 302, 291. Jonagold: kil 183,195. (ADVERTENTIE) n r CAPPENDIJK AM AUTO'S houder L. Marquinie wees op de brede steun voor het pro motieproject van zowel over heden als bedrijfsleven, ter wijl raadslid C. Marbe het be lang van promotie voor het dagtoeristme onderstreepte. We hebben ons in het Zeeuws-Vlaamse B en W- overleg laten overtuigen. Dat is ook democratie. Het is echt beter om mee te doen", pro beerde burgemeester W. Du- sarduijn nog vergeefs de stemming te beïnvloeden. Al leen de fractie Groot Sas, ver sterkt door het gisteren beë digde raadslid R. de Houck (in plaats van wijlen J. Rijnders), stemde voor. TERNEUZEN AXEL - In de nacht van 29 op 30 januari is opnieuw een in braak gepleegd in de gerefor meerde streekschool voor het basisonderwijs, de Caspar van der Heydenschool, aan de Ka- rel Doormanlaan te Axel. Ver mist worden een vijftal pak ken koffie en verder had men verschillende lokalen door zocht doch daaruit werd niets ontvreemd. Men was het ge bouw binnengedrongen door het vernielen van een ruit. KOEWACHT - Woensdag avond omstreeks 18 uur is de personenauto bestuurd door P. de C. uit Koewacht geheel uit gebrand. De C. reed met zijn voertuig in zijn woonplaats en zag op een gegeven moment rook vanonder de motorkap opwellen. Hij stopte en kort daarna vatte het voertuig vlam. De brandweer van Koe wacht kon maar weinig red den. OOSTBURG In de Nieuw- straat is in het pand van de fa milie E. S. tussen woensdag 29 januari 14.00 uur en 30 januari 8.00 uur ingebroken. Er wor den 150 lp's vermist, ongeveer honderd singles, een tweetal postzegelalbums, een foto-al bum en een Nederlands pas poort alsmede enige kleding. Men is de woning binnengeko men door een deur te forceren. IJZENDIJKE - Donderdag morgen omstreeks 08.35 uur is op de rondweg een aanrijding ontstaan waarbij betrokken waren E. C. uit IJzendijke en L. B. uit Hulst. Het ongeval ontstond toen C., komende van de richting Terneuzen rechtsaf de benzinepomp plaats op draaide, vervolgens de weg overstak en hierbij niet lette op de achter hem rij dende B. Deze reed in volle vaart op C. Beide voertuigen liepen aanzienlijke schade op. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - „Al heel lang kennen we in Neder land hef spreekwoord 'De beste stuurlui staan aan wal'. Nou, dat wordt nog steeds gedacht. In mijn vak, me tot de bestuurders reke nende, wil ik best - en zon der enige boosheid maar met een moedeloos makend ver driet zeggen - dat het moei lijk te verwerken is. Als in een gegeven situatie partij bestuurders, die achter de schermen toch over veel macht beschikken, met geen mogelijkheid het verschil tussen een aantal juridische begrippen kunnen begrij pen, dan geeft dat een gevoel van machteloosheid". Burgemeester Carel Oc keloen wond er gisteravond tijdens zijn traditionele nieuwjaarsspeech geen doekjes om. Enerzijds is er de democratisch gecontro leerde bestuurder, weg-wijs in de juridisch-technische jungle van de huidige sa menleving, anderzijds de grote groep die het allemaal zo moeilijk niet vindt. „Ze hebben immers zelf op de te levisie gezien hoe simpel al les is en hoe goed het zou gaan als die bestuurders nou maar eens wilden luisteren". Ten aanzien van zijn eigen partij, de PvdA, merkte Ockeloen op dat een lang en actief lidmaatschap niet meer als een verdienste geldt, omdat dit volgens hem de autonomie van degenen die door hun jeugd of an derszins niet zo lang lid of actief zijn in hun autonomie beperkt. „De ouderen zijn rechts en vol onbegrip." De burgemeester denkt dat dit samenhangt met de veranderde rol die ervaring speelt in de samenleving. „Toen de maatschappij min der dynamisch was dan nu, was ervaring een logische en zekere wegwijzer door de Ockeloen: 'Werklozen help je niet met holle frazen'. problemen van alledag. Nu veranderen veel dingen bin nen een periode van vijf of tien jaar totaal". Hij wees erop dat discus sies dikwijls blijven steken in de geen argumenten be vattende zin: Maar wij vin den toch dat, enz. „Dan heb je als bestuurder hetzelfde gevoel als een hoogoven-ar beider tegen wie gezegd wordt: En wij vinden toch dat je vloeibaar ijzer moet kunnen drinken. Argumen tatie is niet meer mogelijk". De Terneuzense burge meester vreest dan ook dat de kloven in de maatschap pij in 1986 nog dieper zullen worden. „Aan de ene kant het goed bedoelde opper vlakkige amateurisme, het napraten van populaire the ma's in partijbladen en de media, aan de andere kant de stevig met hun neus op de feiten gedrukte bestuurders, die de hele smalle marges moeten weten te vinden en te benutten om iets van de ideeën waarvoor ze staan, te realiseren". Informatie en subsidies - FOTO DE STEM C0R J. DE BOER zijn daarbij volgens hem on misbare elementen waar mee overigens hetzelfde aan de hand is als met zout: On misbaar voor lekkere soep, maar een teveel maakt de soep oneetbaar. Refererend aan zijn eigen gemeente Terneuzen zei Oc keloen dat het besturen daarvan niet eenvoudig is. „Waar gaat het om in deze tijd? Niet om subsidies. Het gaat om 3.000 mensen die in onze gemeente onvrijwillig niet in staat zijn produk- tieve arbeid te verrichten. Mensen wier leven totaal ontwricht is, die nauwelijks uitzicht hebben op een nor maal leven. Die mensen help je niet met holle frasen, ook niet met eenvoudige oplos singen voor enkelen van hen. Die mensen help je al leen maar met een doelge richt samenhangend en des kundig beleid. Dat is wat ik ook in het komende jaar met inbreng en steun van zoveel mogelijk van u hoop te kun nen bevorderen". Na deze woorden riep de nestor van de raad, J. Schee- Ie, de leden op om het zelf respect en de geloofwaar digheid van de raad niet te verliezen maar te behouden. TERNEUEN - Links Perspectief Terneuzen (LPT) heeft in een brief aan het college van B en W bezwaar aangetekend tegen het niet reageren op een eerder ingediend schriftelijk verzoek tot inzage van de collegebesluiten. De gropering wijst er op, dat ingevolge de Verordening open baarheid van bestuur het college binnen tien dagen had moeten reageren op het op 9 januari door LPT ingediende verzoek. „Wij nemen aan dat het uitblijven van een beslissing van uw college gelijk te stellen is met een weigering tot inwilliging van ons ver zoek en tekenen dan ook tegen deze weigering bezwaar aan", zo staat te lezen. Woordvoerder André van Himme van LPT kondigde aan te gen deze 'weigering' desnoods naar de Raad van State te gaan. TERNEUZEN - De cen trumfunctie van Terneu zen moet zowel qua wonen, werken als recreëren wor den uitgebouwd. De ge meentelijke overheid kan daarbij zowel een voor- trekkers- als een steun functie hebben. Om deze zaken te realiseren mogen de burgers echter niet op gezadeld worden met een onhoudbaar belastingkli maat en is het zaak met het oog op een sluitende begro ting prioriteiten te stellen bij het doen van investe ringen. Dit is te concluderen uit het programma waarmee de VVD in Terneuzen on der aanvoering van lijst trekker W. de Zeeuw de gemeenteraadsverkiezin gen ingaat. Wat betreft die priori teiten hebben de Ter- neuense liberalen wel enige voorkeuren. Zo moet, wat betreft de woning bouw, in de komende raadsperiode een invulling worden gegeven aan be staande 'witte vlekken', zo als het plan-Java, Oude Vaart en Sint-Anna. In de bij Terneuzen behorende kernen moet gezorgd wor den voor voldoende moge lijkheden tot woningbouw. Ervoor gepleit wordt hier bij bejaarden en invaliden zoveel mogelijk in be staande wijken te huisves ten. Ook moet bij de op stelling van toekomstige plannen rekening worden gehuden met het steeds toenemend aantal bejaar den. „De stadsvernieuwing moet krachtig worden ge continueerd, wij zijn in de binnenstad op de heel goede weg", aldus De Zeeuw. Om het centrum van Terneuzen aantrekkelijker te maken pleit de VVD voor realisering van de doortrekking Haarman- weg-Schuttershof met ge lijktijdig een reconstructie van de Axelse dam. „Als dan mettertijd ook de Markt nog eens gerecon strueerd kan worden ont staat er, mede door bebou wing van het Java, een aantrekkelijk woon-win kelgebied". Ten aanzien van toeris me/recreatie wil de WD de band tussen Terneuzen en het water benadrukken. „Er zou iets buitendijks moeten gebeuren, mis schien moet eens bekeken worden of aanleg van een soort boulevard tussen Ter Schorre en l'Escaut aan de Nieuwstraat mogelijk is", aldus De Zeeuw, hierin bijgevallen door W. de Meijer. De WD, blij met de tot standkoming van een VW voor geheel Zeeuwsch- Vlaanderen, zou ook de banden met Gent wat wil len aanhalen en de moge lijkheden van het kanaal toeristisch willen uitbui ten. „Daarvoor is de mede werking van de midden stand onmisbaar", aldus De Zeeuw. „De mensen die een dagtochtje naar Ter neuzen maken moeten daar ook iets kunnen bele- Bowling - Bowlingclub Sint- Albert maakte na vijftien speelweken de stand op. Die laat het vplgende beeld zien: A-dames: 1. Emmy Neve, Yvonne Smolenaers, 3. Nel Mannee. B-dames: 1. Inge van Winden, 2. B. Delles, 3. Ans Geerlings. A-heren: 1. A. Sar- tain, 2. H. van As, 3. W. van Durme. B-heren: 1. L. van de Hooft, 2. J. Geerlings, 3. L Landa. Jeugd: 1. B. van Del den, 2. B. Wolf. De hoogste game werd geworpen door A Sartain met 238 pins. Eveneens staat de hoogste serie met 641 pins op zijn naam. Bingo - Buurthuis De Bolster van de centrale stichting voor sociaal en cultureel werk in de gemeente Terneuzen houdl maandag 3 februari weer een bingo-avond in het bejaarden centrum De Blide, aanvang uur. Hieraan kan worden deelgenomen door een ieder die zestien jaar of ouder is. Kaartmiddag - Kaartclub DOS houdt zaterdag 1 fe bruari zijn veertiendaagse kaartmiddag in d'Ouwe Smis se. Gespeeld worden jokeren en bieden zonder roem. In schrijven kan men vanaf 14.00 uur. De wedstrijden beginnen om 14.30 uur. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Driewe genstraat in het gelijknamig' buurtschap wordt afsloten voor doorgaand verkeer. Des belofte deed gisteren wethou der A. Doorduyn tijdens d' Terneuzense raadsvergade ring. Wanneer dat gebeurt kon hij nog niet vertellen. Tijdens de rondvroeg vroeg P. Remijnsen (Onafhankelijk! hoe ver het zat met de afslui ten van de weg en verwees naar de afgelopen woensdag gehouden handtekenactie van de buurtbewoners. „Als zo't groot deel van de buurtbewo ners de weg dicht wil hebben- volgens de actie ruim 80 pro cent - dan moeten we snel wal doen", zei de wethouder. Hi] was het met de vragensteller eens dat het aanleggen van d' verbindingsweg tussen dt Haarmanweg en de Guido Ge zellestraat, enkele jaren gele den, niet voor de nodige ont lasten van het buurtschap had gezorgd. Hij deelde ook mee dat lan delijk onderzoek had uitgewe zen dat zebrapaden niet erg veilig zijn. „Ze zijn zelfs ge vaarlijk, en daarom halen v* twee van de drie weg in_d' Willem de Zwijgerlaan", deed deze uitspraak naar aan leiding van een vraag van A Persijn (L.O.) die aan het col lege vroeg waarom de zebra paden daar weg moeten. Leer lingen en leerkrachten van scholen in de omgeving van die straat zijn daar fel op te gen. Van een onzer verslaggevers ZUIDZANDE - Tijden» het sportuurtje zijn de da mes van de Zuidzands sportclub woensdagavon door de vloer van de plaat selijke sporthal gezak Volgens Trees de Blok, va de club is er een gat van 5 bij 50 centimeter ontstaa toen de dames aan het lo pen waren door de zaal. Wethouder A. de Feijte (CDA) van Oostburg is nic erg onder de indruk va het gebeuren. „Het colleg komt tijdens de eerst ko mende bijeenkomst van f raad met een voorstel or een nieuwe vloer in sporthal te laten legger We willen daar 50.000 gu den voor uittrekken war we weten al lange tijd d: die vloer slecht is". H verwacht dat midde maart de nieuwe vloer ligt. „Als de raad mee w werken lukt dat". De wethouder vermoet dat de dames op een 'vei boden plaats' hebben g< sprongen. „Het was al lan Plaatselijk nieuws Carnaval - De sportverenigi Zuidzande houdt vanavo een carnavalsdisco in clubl 'Zie de mensen de bus in te krijgen' Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Een poging van het Terneuzens raadslid A. Persijn (Links Perspectief) om zijn mening kenbaar te maken over het gemeentelijk vergunningenbeleid ten aan zien van de bouw van volières werd gisteren tijdens de bij eenkomst van de raad door burgemeester C. Ockeloen verhinderd. „Als u geen goede argumenten heeft verzoek ik u om uw mond te houden", zei de burgemeester. Aan de orde was een voor stel tot het ongegrond verkla ren van een beroepschrift van een Terneuzenaar tegen het besluit van het college. Het Van een onzer verslaggevers In die geest reageerden gisteren zowel burgemees ter drs. W. Dusarduyn van Sas van Gent als regiochef W. Verhagen van de ZWN op de ongeveer vijfhonderd handtekeningen, die hun namens de bevolking van Philippine werden overhandigd. Dat gebeurde op het Sasse stadskantoor door mevrouw A. Hendriks-Tak van de reizi gers vereniging openbaar ver voer (ROVER) in Zeeland. De handtekeningen waren bedoeld ais protest tegen de dreigende inkrimping van 'lijn 11' (Sas van Gent-Philippine- Hoek). Gistermorgen bleek echter dat de ZWN, onder meer na brieven van de dorps raad Philippine, deze veran dering niet doorzet. De hand tekeningen konden zodoende worden opgevat als een alge meen ruggesteuntje voor handhaving van het openbaar vervoer. Op die algemene noodzaak hamerde mevrouw Hendriks namens Rover. Zij meende dat ook het toerisme in Zeeland zeer gebaat is bij goed open baar vervoer en bepleitte aan houdende druk op vooral de minister om dat voor elkaar te van het openbaar vervoer hier is niet aanvaardbaar," stelde hij vast, om meteen te pleiten voor actie om 'de mensen in de bus te krijgen'. „Dit is een ver- voersarm gebied, waar dus veel auto's worden aange schaft, Het sneeuwbaleffect is dat men minder met de bus gaat. Dat moeten we zien te veranderen," aldus Dusar duyn. Het gezelschap in het stads kantoor was het erover eens dat vrijwel iedereen wel voor goede busverbindingen is. „Ja, dat willen we allemaal, voor het geval onze auto eens stuk is. Er vaker gebruik van ma ken is een ander verhaal," zei ZWN-man Verhagen, die zich in Sas overigens enigzins ver zoende met mevrouw Hen driks en Rover. Ze gaan bin nenkort rond de tafel zitten. Mevrouw Hendriks licht haar actie toe. Rechts burgemeester Dusarduyn. had geweigerd de man een vergunning te geven voor het plaatsen van een volière. De commissie beroep- en be zwaarschriften had daarop het beroep afgewezen en vol gens Ockeloen kon tijdens de raad alleen maar gesproken worden over de werkwijze van de commissie. Persijn wilde echter vertel len dat de gemeente niet zo strak aan het vergunningen beleid moet vasthouden. Hij had echter nog maar enkele zinnen gezegd of de burge meester greep in. „U kunt nu alleen aanmerkingen maken op de werkwijze van de com missie", zei hij. Kaarting - In restaurant De Zwaan in Philippine houdt de schietclub zondag 2 februari een prijskaarting, bieden mei roem, aanvang 14.00 uur. NCB - De NCB-afdeling Bier vliet houdt vrijdag 7 februari de algemene vergadering, ge. volgd door de jaarlijkse ge- zinsdag. De vergadering be- gint 's morgens om 10.00 uur in zaal Tobbetje. Op de agenda staat onder meer een inleiding van L. Hooghiemstra, secreta ris van de NCB, over 'Heefi het gezinsbedrijf nog toe komst?'. De gezinsdag begint om 18.00 uur met een eucharistie viering in de parochiekerk Daarna schaart men zich om de dis in zaal Tobbetje. De ge zinsdag wordt besloten met een gezellig samenzijn waar bij dia's worden vertoond van de laatste Geuzenfeesten. Biljarten - De topbiljartcluk 'Marinet' te Philippine houdl zaterdag 1 februari een prijs kamp in café Marinet, aan vang 19.00 uur. - FOTO DE STEM/COHJ.DE BOER

de Stem | 1986 | | pagina 14