Indus deur bv ELEKTROTECHNISCH MEDEWERKER proton-LuiLcen groepsleraar m/v IcitiG $3 Verzorgenden/ PRODUKTIEBEGELEIDER/ PLANNER u/v ndus Deur BV OOFD AGAZIJN PRODUKT-MANAGER AAS en Algemene Spectroscopie JONGE ENTHOUSIASTE VE0IEBENW00B0IGER ALPHAPAK OM. KRINGLOOPCENTRUM KRINGLOOP-ONDERNEMERS iaar Spanj( irgenden full-time groepsleraar m/v part-time groepsleraar m/v Alphapak GROEPSLEID(ST)ER STEM VAN ZATERDAG 4 JANUAR11986 gemeente breda snrijk m Gitschberg medewerk(st)er interne controle serland bedrijfsdeuren tel. 01620-60000 ehuis Princenhof gemeente breda Stichting „De Roskam GEMEENTE WAALWIJK van de afdeling Automatisering gemeente breda voor de aanvangsgroep. De reis naar Tilburg meer dan waard óSe" [j lp*'' A56 et™ ■rdennen Tiuisjes. Tel. 010-222960. J?? Wilt u zeker zijn van u| 1 01608-22699 en ontvang f0f (amping met groot zwembaj Ige Ardeehe!! le. 2-8 pers. op rustig scho< per. 04789-1825. Voor- en naseiz. v.a. 25ol Ig 4, Nederweert, 04951-317931 JR. Engeland-Wales-Schoi| |r: 020-448647. haar o.a. Barcelona ret. v.| tot Benidorm/Alicante v| 7068/130978. m t in kamthie foipen, plezier. Après-sfti et, e(evenissen. Naseizoenskorting ca. 20% tot 21 12., 6 1 tot 1. 2, vanaf 15.3 7 thermalbaden in Alpentherme of Romerbad hfl EEN PLAATS HOUDT WOORl Fremdenverkehnverband DA-9546 Bod Klemkjrchheim 31Osterrtx Tetefon 0943/4240/8212 lien Wachttijden? U fiatische kabinelift en i per uur. Sneeuwge- vergeten. Moderne ^5 Jen een altijd perfecte I bereiken? Vergeet u Iging is voor het Lipistes en *eik- D125 SUOTlROt ITAUEN Vakantie-Tirol. i pers. Goed ski-gebied, ook Tel. 01890-15511. Het Energie- en Waterbedrijf draagt de zorg voor een veilige en ononderbroken levering van gas, water, electriciteit en warmte. Het werkterrein omvat ruim 55.000 verbruikers met gezamenlijk circa 130.000 stuks aansluitingen. Het bedrijf realiseert een omzet van circa f 200 miljoen. Wegens interne overplaatsing van de huidige functionaris is op de afdeling Bedrijfseconomische Zaken van het Energie- en Waterbedrijf de functie vacant van Functie-Informatie: .Betrokkene zal in hoofdzaak worden belast met: controle van begroting, normresultaten en jaarrekening c.a.; beoordelen en opstellen financiële afstemmingen; beoordelen van voorstellen aan het gemeentebestuur; analyseren administratieve procedures en doen van voorstellen terzake; beoordelen van prognoses van het stadsverwarmings project en medewerken aan rapportering hierover. Vereist: middelbare opleiding; bij voorkeur HEAO richting bedrijfseconomie of accountancy; bereidheid tot het volgen van de NIVRA-opleiding; ervaring in soortgelijke werkzaamheden; goede redactionele vaardigheden en contactuele eigenschappen; leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 30 jaar. Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de selectie procedure. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal een aanvangs salaris worden geboden van maximaal f 4.705, - bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 9. In het kader van het streven van Burgemeester en Wethouders tot het aantrekken van vrouwen in middelbare en hogere functies, worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solli citeren. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling Bedrijfseconomische Zaken, de heer P. Joris, telefoon (076) 79 12 40. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan de directeur van het Energie- en Waterbedrijf, Doornboslaan 39, 4816 CZ Breda. Iakantie wallis. I vrij4-8 pers. Goed ski-getij 1 ski-lift. Tel 01890-15511. Jraehtige en goedkope land (1 |rme meren. Ook res, van caq 085-435050 Lid SGR. IDUS DEUR BV is een jonge internationaal opererende groep met n totale personeelsbezetting van 50 man. 'ij verkopen en produceren aluminium en stalen sektiedeuren en uminium ramen, waarmee wij één van de toonaangevende leiders zomervakantie Jiitv. o.a wc, douche, koelk., ka ■enz. Rijbew. BE v.a 750,- pw 1 autoverh. 04744-2345, zandsti |Voor onze electro-afdeling zijn wij op zoek naar een: pers.- en bestelauto's busjes 104-4813 AT Breda stehuis voor ouderen zoeken an het diploma bejaardenveg Iverzorging Jbben voor en inzicht hebben (et ouderen bre arbeidsvoorwaarden vol pr het bejaardentehuiswezen; i het P.G.G.M teven sollicitaties, waarin vei- pleiding en ervaring en ondei recente pasfoto, binnen 11 {hijnen van dit blad te richtei het tehuis. De werkzaamheden bestaan uit: Het maken en ontwerpen van be- sturingskasten, het gereed en verzendklaar maken van motoren Wij vragen: Ervaring op het gebied van besturingskasten leeftijd 20-35 jaar Wij bieden: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie in een succesvolle jonge onderneming; Een salaris dat afgestemd is op leeftijd en ervaring. De werkzaamheden bestaan uit: het maken van produktieorders, het verzorgen van de produktieplanning en het technisch tekenwerk. Wij vragen: Wij bieden: Opleiding MTS v Een zelfstandige funktie. werktuigbouwkunde Een salaris afgestemd op Kennis van de Engelse en bovengenoemde funktie. Duitse taal. Leeftijd 25-35 jaar. Wij verzoeken u uw sollicitatie te richten aan: Tie van taken is in ons cen- an van: totaal ongeveer 130 perso- lijke als regionale bevoorra- De assistent hoofd centraal werkzaamheden van de af- e en uitgaande goederen te als vervanger optreden van Koopvaardljweg 16 - 4906 CV OOSTERHOUT. - T.a.v. de direktie. must"; levende kwaliteiten, derhalve leeft; detailhandel; proton wilten b.v. nieuwe donk 6 postbus 45 4870 aa etten-leur r ondersteuning van onze verkoopstaf zoeken wij op korte termijn: Taak: ze sollicitatiebrief zenden 6 ZG Gilze, t.a.v. de afde- Verkoop en marketing van de GBC atomaire absorptie-instrumenten en Cecil single en double beam spectrofotometers. tvraagd: Opleiding op minimaal HBO-niveau Praktische ervaring met atomaire absorptietechnieken. Leeftijd vanaf 28 jaar. •boden: Interessante zelfstandige werkkring, aantrekkelijk vast salaris met bonusregeling. Auto van het bedrijf. langstellenden worden verzocht hun uitvoerige sollicitatie te richten D'rektie Proton-Wilten B.V. r/W Burgemeester en wethouders van Breda roepen sollicitanten op voor de op korte termijn aan de openbare lom-school voor VOORTGEZET SPECIAAL ONDERWIJS "De Rotonde", Kameelstraat 2, te vervullen betrekkingen als: in: a) de onderbouw; b) de bovenbouw; de leraar voor de bovenbouw wordt tevens belast met het geven van onderwijs in de vakken wiskunde, biologie, natuur- en scheikunde op LBO-/MAVO-niveau. (20 uur per week) ter herbezetting van als gevolg van ADV-verlof ontstane ruimte. "De Rotonde" is een plusminus 260 leerlingen tellende school, alwaar, na een brugperiode, door middel van gedif ferentieerd onderwijs de mogelijkheid wordt geboden tot het afronden van een MAVO- en LBO-opleiding. Vereist wordt: de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer/akte van bekwaamheid, uitgereikt door de Instituten voor de opleiding van leraren (NLO), terwijl voor de betrekking onder b) tevens de bevoegdheid wordt vereist voor het geven van onderwijs in een of meer van de desbetreffende vakken; ruime ervaring in het (speciaal) onderwijs; de bereidheid tot het geven van onderwijs overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Het bezit van lagere akten alsmede het diploma speciaal onderwijs strekken tot aanbeveling. Bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het schoolteam en van de ouders betrokken. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schaal 10 van het BBRA 1984 geldt als maximumsalaris- schaal. Aanstelling geschiedt vooralsnog in tijdelijke dienst. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de school, de heer P. Berg, tel. (076) 13 82 68. Uitvoerige sollicitaties met opgave van referenties vóór 13 januari 1986 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Breda, Postbus 90.156, 4800 RH Breda, onder nr. 3/86. een internationaal georiënteerde handelsonderneming zoekt in verband met uitbreiding van aktiviteiten een: die verantwoordelijk wil zijn voor de afzet in de Benelux van onze produkten: - luchtkussenfolie - luchtkussenenveloppen - skin- en blisterfolie - krimpfolie Voor deze interessante en zelfstandige funktie denken wij aan iemand die voldoet aan de volgende eisen: - leeftijd 23-30 jaar - commerciële buitendienstervaring - opleiding op middelbaar niveau - uitdrukkingsvaardigheid in de moderne talen - representatief en flexibel in optreden - eigen initiatief - woonachtig in omgeving West-Brabant Als u belangstelling hebt voor deze funktie, gaarne uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen aan: Postbus 103, 4870 AC ETTEN-LEUR Voor telefonische informaties kunt u zich wenden tot de heer T. Evers, tel. 01608-20850 Stichting „De Roskam" beheert in de provincies IZuid-Holland en Noord-Brabant een aantal beschermende woonvormen voor psy- cho-sociaal kwetsbare personen. In de voorziening „De Dillenburg" te Breda ontstaat een vacature voor een voor 32 uur per week. FUNCTIE-EISEN: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma B-verpleegkundige/MBO-IW/HBO-IW/HBO-V. LEEFTIJD: Minimaal 21 jaar. Salaris en rechtspositieregeling zijn conform de CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevr. J. No ten, sub-hoofd, telefoon 076-651100. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een curriculum vitae, gericht aan het bestuur van Stichting „De Roskam", Post bus 143, 5240 AC Rosmalen, verwachten wij uiterlijk 14 da gen na het verschijnen van deze advertentie. De gemeentelijke organisatie van Waalwijk kent voor de bedrijven en diensten een Dienst Centrale Administratie waar de financieel-economische administratie centraal zijn ondergebracht en vanwaar uit de automatisering voor de gemeente centraal wordt beheerd en uitgevoerd. De Dienst Centrale Administratie kent de afdelingen Financieel-Economische Zaken, Verbruiksadministratie en Automatisering en de stafafdeling Interne Zaken/Registratuur. Wegens benoeming elders is de vakature ontstaan van Algemene Informatie De afdeling Automatisering heeft een drieledige taak: - centrale voorbereiding op het terrein van informatie- en automatiseringsplannen en de toetsing van de uitvoering daarvan; - decentrale ondersteuning en advisering op het terrein van de automatisering; - het beheer en dè operating van de centrale computer (Burroughs B.1955) met bijbehorende micro-computers en het contact met de gebruikers ervan. De afdeling bestaat uit vijf formatieplaatsen. Funktie-informatie Het hoofd van de afdeling zal in hoofdzaak worden belast met: - het geven van leiding aan de afdeling; - de beleidsvoorbereiding met betrekking tot informatie- en automatiseringsplannen; - de advisering van de diensten c.q. bedrijven en secretarie-afdelingen. Funktie-eisen Voor de vervulling van deze vakature gaan de gedachten uit naar een vrouw of man die aan de volgende voorwaarden voldoet: - diploma Ambi of daaraan gelijkwaardig opleidingsniveau op het terrein van informatica; - boekhoudkundige kennis op minimaal MBA-niveau; - ervaring in een managementfunktie in de automatisering; - ruime ervaring in systeemanalyse en ontwerp; - goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden. Het salaris bedraagt maximaal 6.024.- per maand. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij de direkteur Dienst Centrale Administratie, de heer M. Voogd, tel. 04160-83650. Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan burgemeester en wethouders van Waalwijk, Postbus 10150,5140 GB Waalwijk. De Stichting Sjefke Schil en de Coop. Vereniging Reparatiewerkplaats zijn twee projekten, die zich bezig houden met het opnieuw gebruiken van stoffen en goederen die als afval de Bredase woningen en bedrijven verlaten. Op dit moment richt men zich op hergebruik van schillen (als veevoer) en huishoudelijke elektrische apparatuur (door reparatie en verkoop). In 1986 willen deze twee organisaties uitgroeien naar een toonvormend Bredaas Naast een uitbreiding van het inzamelgebied, zullen dan ook papier, textiel en gebruiksvoorwerpen (huisraad e.d.) worden opgehaald. Een aantal componenten zullen als bulkgoed worden verkocht; een aantal andere (m.n. textiel, witgoed en gebruiksgoederen) zullen in een voorsorteercentrum worden gesorteerd, gerepareerd en klaar worden gemaakt voor de winkelverkoop. Daarnaast wil het centrum door zijn aktiviteiten een bijdrage leveren aan de voorlichting en educatie op milieugebied. Om deze ontwikkeling naar dit kringloopcentrum mee gestalte te geven, zoeken Wij ter aanvulling van de reeds bestaande initiatiefgroep van ondernemers, enthousiaste mensen die als gezamenlijke dit bedrijf willen opbouwen. Wij zoeken: een codrdinatar/trica. die zich met name belast met de organisatie, afzet en ontwikkeling. Organisatorische kwaliteiten worden, naast kennis van de hergebruikmarkt en de handel in tweedehandsgoederen etc. als voorwaarde beschouwd. Daarnaast zoeken we mensen die (mede) de verantwoordelijkheid willen dragen voor een van de volgende secties: - Sectie INZAMELING: Dit werk komt neer op het in teamverband ophalen en lossen van bovengenoemde afvalstoffen (rijbewijs gewenst). - Sectie TEXTIEL Met name gericht op het sorteren (kwaliteit, maat, mode, seizoen) en winkelklaar maken van de ingezamelde kleding en schoeisel. - Sectie WITGOED: M.n. voor het repareren van wasmachines, ijskasten etc. en andere huishoudelijke apparatuur (vakbekwaamheidspapieren gewenst). - Sectie IN- en VERKOOP: Ten behoeve van de opzet en opbouw van de winkel. Commerciële kennis en ervaring met in- en verkoop en ambulante handel is van groot belang. - Sectie HUISRAAD: Een manusje van alles, voor het sorteren en repareren van alle andere mogelijke gebruiksgoederen. Wat betreft de status van de nieuwe organisatie wordt o.a. gedacht aan een Vennootschap Onder Firma (V.O.F.). Daar in de startperiode (12-18 maanden) de bedrijfsinkomsten worden opgebouwd, is in deze periode geen sprake van loon. Wel is er in principe toestemming verleend (afhankelijk van de individuele uitkeringssituatie), dat men tijdens deze periode gebruik kan maken van een regeling inzake het werken met behoud van uitkering. Om m.n. de organisatie en coördinatie in de voorbereidings- en startfase zo optimaal mogelijk te realiseren, wordt gezocht naar (tijdelijke) financiering van de coördinatorsfunctie. U kunt een uitgebreid ondernemingsplan aanvragen bij het secretariaat, p/a 't Gist, Keizerstraat 96, 4811 HL Breda. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot bovenstaand bureau, tel. 076-220840 (Joost Lomans). Als u denkt over de nodige kwaliteiten en enthousiasme te beschikken, dan kunt u een schriftelijke reactie (met motivatie en ervaring) zenden naar bovenstaand bureau vóör 18 januari a.s., met vermelding van de gewenste functie. Burgemeester en wethouders van Breda roepen sollicitanten op voor een op korte termijn aan de lom-school voor Speciaal Onderwijs "De Schakel", Beverweg 1, te vervullen betrekking als "De Schakel" telt plusminus 95 leerlingen aan wie, ver deeld over 6 groepen, onderwijs wordt gegeven. Vereist wordt: de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer; ruime ervaring in het (speciaal) onderwijs; de bereidheid tot het geven van onderwijs overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Het bezit van het diploma speciaal onderwijs dan wel de bereidheid tot het volgen van deze opleiding strekt tot aan beveling. Bij de selectieprocedure wordt een vertegenwoordiging van het schoolteam en van de ouders betrokken. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schaal 10 van het BBRA 1984 geldt als maximumsalaris- schaal. Aanstelling geschiedt vooralsnog in tijdelijke dienst.. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de directeur van de school, de heer A.J. v.d. Kammen, tel. (076) 14 48 29. Uitvoerige sollicitaties met opgave van referenties vóór 13 januari 1986 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Breda, Postbus 90.156, 4800 RH Breda, onder nr. 2/86. Zonnehemels met brui- ningsgarantie (in alle prijsklassen). Bezoek onze speciale zonne- showroom. Volop keu ze, goede voorlichting. Steeds meer men sen stellen ons vra gen over zonnehe mels. Over veilig heid: of toestem ming van de dokter nodig is: wel of geen snelbruinbui- zen: het effect over een langere periode enz. enz. Ook u bent welkom met vragen. U krijgt se rieuze antwoorden op zinnige vragen. Wij zijn tenslotte zonnevakmensen, al jaaaren lang Zonnewinkei Zondag. Stadhuisplein 165 (kop Katterug) Tilburg-centrum (013)

de Stem | 1986 | | pagina 13