ruttcnei Levensj rotjes i Grote klasse Nicole Schieman in Absdale ONTBIJTEN Fikse winst Clinge VAN PASSEL KAN RIJSBERGENAAR LANG BIJBENEN Kom kijken naar de Rüttchen Exclusives „TOB1 24 DAGEN Merijntj MAANDAG 30 DECEMBER 1985 T12 PAGINA SPORT 4 Y erstraeten Analist in Den Dullaert TRIMLOOP IN PHILIPPINE Rollenwedstrijd Wolphaartsdijk Veel doelpunten in ZV A-voetbal Movies wint HuZaVo-topper 125ste jaargang MELDING POl Rechtsbij stan wordt duurde COMPUTER.' koopt u bij INDELE Favorieten overeind in Goes Kloetinge verslaat Yerseke KRUININGEN - Het Zeeuwse veldrittensei- zoen is zaterdag afgesloten in het recreatiege bied De Inkel bij Kruiningen, waar Johan van de Velde de grote trekpleister was in het veld van profs en amateurs. Goede prestatie Michel Rommers Koppositie voor Roffel Sport I Wilhelminastraat 44 BRE Telefoon 076-142333 I DE STEM „de 4in1 krant' ZEKERHEID IN COMMODORE COMPU1 i lbreda personenwagens.lel.O/b-bbJy SO zorqvlietstraat 1 Van de Velde sterkste in Kruiningen Van onze tennismedewerker HULST - Het jeugd tennis toernooi in Den Dullaert te Hulst is na het weekeinde ge vorderd tot de halve finale in de diverse leeftijdscategoriën. Niettemin werd de kans aan gegrepen om al enkele halve finale-partijen te laten spelen. Zo bereikte Jeroen Verstrae- ten bij de 13-jarige jongens de finale via een 11-3-zege op de Belg Steve Lalmand. Ver- straeten had zich daarvoor ge makkelijk ontdaan van Chris de Paauw (9-5), terwijl Lal mand met 9-4 Joeri de Meester achter zich had gelaten. Onderin het schema werd de derde geplaatste Guido Tolhoek de pas afgesneden door Bart de Buijser, die ook vorig te sterk was gebleken voor Tolhoek. De Buijser won met 11-4 en komt in de halve finale uit tegen Tim van Veld hoven. Bij de 13-jarige meisjes speelde ook Stefanie Rottier zich in de finale. Zij drukte het krachtsverschil tegen Angeli- que Coenen uit met de cijfers 16-0. Bij de oudste meisjes maakte de Belgische Kathy van der Gucht haar tweede plaats waar. Zij werd finaliste via een 10-4-zege op Isabella Poppe. Sandra Bagijn en Maaike Verstraeten moeten uitmaken wie haar in de finale gaat bestrijden. De als tweede geplaatste Se- bastien Rottier is ook al zeker van een finale-plaats bij de 11-jarige jongens. Hij deed dit via een indrukwekkende reeks overwinningen. Was hij in de eerste ronde te sterk voor Boas Bierings, ook Eugene de Kok uit Goes bleek tegen hem niet opgewassen. Met 12-2 pakte Rottier de overwinning. Tom Waterschoot kreeg op grond van zijn eerdere prestaties op Hulsterse bodem een derde plaats toegewezen. Milan Al- bicher uit Sluiskil was zijn eerste slachtoffer (7-5) maar Hulstenaar Jean-Loup van de Wiele werd na een uur spelen met 1 game meer de uiteinde lijke winnaar. Hij versloeg Waterschoot met 5-4, maar kon daarna Rottier niet af houden van een finale-plaats (11-2). De Belgen Bart de Buij ser en Tom van Beek zijn de halve finalisten bovenin het schema. Uitslagen: Jongens t/m 9 jaar: Bart van Leemput - Martino Eeckhout 8-3. Meis jes t/m 9 jaar: Marjon Copier - Veerle Haak 14-3. Meisjes t/m 11 jaar: Marjon Rademakers - Veronique d'Hooghe 7-6, Marjon Copier - Ellen de Beule 7-5, Es ther Vervaet - Petra de la Ruelle 16-3. Meisjes t/m 13 jaar: Francesca Adriaan- sens - Dominique van der Gucht 13-5. Jongens t/m 15 jaar: Steve Lalmand - Jeroen van de Walle 10-5. PHILIPPINE - Dinsdag 31 december houdt de voetbalvereni ging Philippine een trimioop. Deze zo stilaan traditioneel ge worden loop heeft een puur recreatief karakter. Daartegenover staat dat er door de organisatie ook geen in schrijfgeld gevraagd wordt. De start van dit evenement wordt om half drie gegeven en inschrijven kan men vanaf twee uur in de kantine van het sportpark te Philippine. De afstanden zijn 3, 6 en 9 kilometer. Van onze sporSnzedevscrkar WOLPHAAKTSDIJK - In de kantine vat) de voetbal- vereniging YV'oiplraartsdijk werd een roftenwiuistrijd ge houden tussen de Zeeuwse wielerjeugd en de voetbal lende jeugd van de voetbal vereniging Wotphaartsdijk. De prijzen werden uitgereikt door profwielrenner Vest er Aarts. Uitslagen wielrenners 14 jaar: 1. Frank Zoetewei, 2. Ewald Pro voost, 3. J. Wiskerke, allen Mid delkamp. 13 jaar: 1. Randy van Gils, M; 2. Richard de Smet, 3. J. van Cadsand, beiden Zeeuwsch- Vlaanderen. 12 jaar: 1 Jim Ver- meule, M. 11 jaar: 1. Patrick Rid derbos, 2. Mark Martens, 3. Mar tin Kuyper, allen Middelkamp. 10 jaar: 1. Richard van Gils, M. 8 jaar: 1. Eddy Glenne, Middel kamp. Wedstrijd snelste voet baller en wielrenner: 14 jaar: 1. Frank Zoetewei, M. 13 jaar: 1. Randy van Gils, M. 12 jaar: 1. Joost de Koeijer, voetbalvereni ging. 11 jaar: 1. Patrick Ridder bos, M; 10 jaar: 1. Richard van Gils, M. 8 jaar: 1. Stefan Kuijf- hout, voetbal. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Ondanks de bepaald niet gunstige weersomstandigheden werden er nog twee vriend schappelijke voetbalduels gespeeld. Hulsterloo verloor met 2-4 van het Belgische Verrebroek en Clinge haalde duidelijk re vanche voor de enkele weken geleden opgelopen nederlaag tegen HW'24 door nu met 4-0 van die formatie te winnen. CLINGE-HVV24 4-0 - Qua voetbal was HVV'24 niet min der dan Clinge, maar de doel gerichtheid bij de thuisploeg was aanzienlijk beter ver zorgd dan bij de gasten. Bij een 1-0-voorsprong voor Clinge leek HW'24 de stand alsnog recht te kunnen trek ken. In die periode moest de Clinge-doelman enkele knappe reddingen verrichten. De druk van HVV'24 werd in de tweede helft groter, maar toen ook counterde Clinge be kwaam en liep in feite vrij ge makkelijk naar een 4-0-zege De doelpunten werden maakt door Boudewijn van Craenenbroeck (2x), Lucas van de Voorde en Fred van Cauteren. HULSTERLOO-VERRE- BROEK 2-4 - In de eerste helft en ook nog kort na rust was Hulsterloo de meest gevaar lijke ploeg. Door Martin de Rijcke nam de thuisploeg een voorsprong, maar nog voor dt pauze kwamen de Belgische bezoekers langszij. Opnieuw, nu door André Vercruijsse, nam Hulsterloo afstand, maar weer had Verrebroek een ant woord klaar. In het laatste kwartier domineerden de be zoekers. Vooral vanwege het feit dat Hulsterloo door een blessure met tien man verder moest. In die periode kwam de zege voor Verrebroek tot stand. Van onze sportmedeiverker AXEL - In de recreatieve klas van het Axelse zaalvoetbal werd afgelopen week fors ge scoord. De meeste treffers kwamen op naam van Haak, Tegen Broomchemie knalde het zeven keer raak. Het moest drie goals incasseren. Cito deed het iets minder. Tegen Markt Boys kwam het tot treffers. Zelf capituleerde het niet. Bliek en Vos scoorde vijf keer tegen De Meijer en moest eveneens geen tegendoelpunt toestaan. Wilton bleef evenals HCG op vijf doelpunten ste ken. Elocoat scoorde daarente gen een keer tegen de Koe wachtse formatie en Moy Fa kwam tot twee doelpunten te gen HCG. De minste doelpun ten vielen in het duel La Bour se-Van Alten: 2-1. Stand: Disco Love 12-22, HCG 11-21, Cilo 11-18, La Bourse 12-16, Bliek en Vos 11- 14, Eeuwige Lente 12-14, Van Alten 11-13, De Maayer 10-9, Wilton 13-9, Markt Boys 12-8, Elocoat 10-7, Moy Fa 2 12-7, Broom chemie 13-7, Haak 11-5, De Meyer 12-5. Van onze sportmedewerker HULST - Het toptreffen in d( Hulsterse zaalvoetbalcompeti tie tussen koploper Pierrot es The Movies is in een 2-1-: voor laatstgenoemde formalit geëindigd. The Movies draaidi met name in de eerste helft voortreffelijk. Via snel combi neren stuurde het Pierrot vat het kastje naar de muur. De 2-0-voorsprong die hei door Jan Damen opbouwde, was dan ook meer dan ver diend. In de tweede helft nart het gas terug. Pierrot kol daardoor wat vrijer speler. Verder dan een tegentreffer van Tinus Fleurbaay kwar het echter niet. En dat bete kende dat The Movies met no; één duel voor de boeg, de lei ding overnam van Pierrot. Overige uitslagen: GTI-BLZ/ Bikii-ri--- 5-0, Klaus/Biesbroeck-Walhout/De Va ser 1-6, De Meerpaal-Neckermann H Witte Huis-Vervaet 1-13, De Snor-Biö broeck 1-2, Storme-Bogaert 8-0, Shiti Garden-Torro 7-2. Dames: Biesbroert Klaus-Marco's Gym 3-2. Stand: The Me vies 14-26, Pierrot 14-25, Vervaet 13-' De Snor 14-20, Neckermann 15-20, Bi broeck 14-19, GT1 14-15, Storme 1U Witte Huis 145-12, De Meerpaal 13-r Klaus/Theo Biesbroeck 14-8, VJ hout/De Visser 11-7, BLZ/BUderbeeltl' 6, Shing Garden 14-6, Torro 12-2, E 14-0. VOORAL UWBRUIL CAFÉ-RE: met gratis Ie Weststraat 1, Bier MIDDELBURG/APE maar misschien ook de politie als 'levensj om zogenaamde 'Sh lontje veel te kort is. „Enorm gevaarlijk, steekt het aan en dan is h« lijk boem", aldus een Mit burgse politiewoordvoe De politie kwam op de hc van het bestaan van dit v werk, toen een bezorgde v meldde dat zijn zoontje vaarlijke 'astronautjes' gekocht. Zelf was de m< terug geweest bij de leve cier, die zonder aarzelen pakketje degelijker 'Sh Crackers' meegaf. Volgens de politie ka betreffende winkelier worden verweten. Het v werk zit in gesloten pakk zodat de winkelier de le van de lonten niet kan coi leren. De klant kan het i kement pas ontdekken neer hij zijn pakket opent middelijke controle na koop is dan ook geboden. Zeker is dat in Middel en omstreken verschill foute pakketten verkocht Hoeveel precies valt niet r gaan. Volgens de politie veruit de meeste 'Shi Crackers' wel bruikt Maar de gebruiker moet i letten dat de lont drie c< meter lang moet zijn, in pi van, zoals bij het Mid burgse jongetje, zes mill: ter. In Apeldoorn heeft een jarige jongen gisteravond van zijn handen verlorer het afsteken van vuurw Een zogenoemde striker plodeerde vroegtijdig en af in de handen van de jon In een Apeldoorns zieken DEN HAAG (ANP) - Me gang van 1 januari gaan d komensgrenzen en de bijdragen voor de rechl stand aan on- en minve genden omhoog in ver met de wijziging van het indexcijfer. Dit heeft het nisterie van Justitie m< deeld. De bedragen van de mensgrenzen gaan met 25 den omhoog en de eigen dragen worden met een drag van vijf gulden hoogd. De eigen bijdi voor rechtsbijstand aan sen met een inkomen dat is dan 1.525 blijven geli; gulden voor rechtsbij! van adviserende aard e gulden voor rechtsbij! van processuele aard. (ADVERTENTIES) ÜW LEVERANCIER VOOR PERSONAL COMPUTERS HOMECOMPUTERS ALLE RANDAPPARATUUI DOOR EIGEN TECHNISC1 DIENST GOEDE EN SNEL SERVICEVERLENING Van onze tennismedewerker GOES - In de hoogste B-cate gorie van het kerst tennistoer nooi te Goes, konden de favo rieten zich gemakkelijk over eind houden. Hans Felius stond in zijn eerste partij te gen stander Ard Breure slechts een game toe (6-1, 6-0) en ook de tweede geplaatste Tonnie van Rijthoven be slechtte het Brabantse duel te gen John Bruijninckx in zijn voordeel (6-2,6-5). Ook in de kwartfinales ver liep het volgens planning, want Joost Thoorenaar plaat ste zich met zijn overwinning op Gelderlander Erik Stolwijk (2-6, 6-3, 6-5) tegenover club genoot Remco Maandag, die zijn vierde plaats met succes verdedigde tegen Leon Moel- ker (6-2, 6-3). Marcel van Sab- ben maakte in de beginfase evenmin een fout. Met 6-3, 0-1 op Stefan Havermans om zeilde hij met succes Marcel Doeleman (6-4,6-5). Bij de B-dames vielen er evenmin verrassingen. Dat betekent dat Annemarie Ver rijzen zich niet liet verrassen door Jolanda van de Linde (6- 4, 6-3) en dat Martine van Maarleveld afrekende met Paula Suijkerbuijk (6-2, 6-3). Barbara du Fossé, als derde geplaatst, won van Jeanine Moerland met 6-2, 6-2, terwijl de Brabantse Carmen Kaan met 6-0, 6-3 won van Renata Schumann. In de Cl-categorie bij de he ren was Jan Goense al gesneu veld als geplaatste speler. Ook Manfred de Kok bleek niet bij machte- zijn zevende plaats met succes te verdedigen. Ma rio Titiheru versloeg hem met 6-3, 6-5, nadat deze daarvoor had gewonnen van Marcel Doeleman (3-6, 6-5, 6-3). Ook de zesde geplaatste Paul-Ri- chard Hellemans moest bui gen voor Jos Verschuuren (6-3, 6-0). Uitslagen: heren enkel B: Stefan Buc- kens - Manfred de Kok 6-1, 6-3, Robert- Jan van der Veen - Mario Titiheru 2-6,6- 5, 6-1, Dimitri Kaijzer - Erwin Claren- bach 5-6, 6-5, 6-4. Dames enkel B: Eme- rence van Wingen - Marjolijn Cijsouw 6- 1, 6-5, Angela Latuheru - Sandra Suij kerbuijk 6-0, 6-0. Heren enkel O: An- toine van Bockel - Eric Stolwijk 6-3, 6-4, Diederik van den Heuvel - Gillis van de Gruiter 6-5, 6-3, Walter Montenarie - Stefan Havermans 6-2, 6-1. Heren enkel C2: Alex Greeve - Piet Bek 6-5,6-1, Ma- harisj Papilaja - Tom Giaater 6-3, 6-0. Dames enkel Cl: Angela Latuheru - Marja Wondergem 6-4, 6-3, Lisette Petit - Marion Mewiss 6-1, 6-5. Dames enkel C2: Rosa Iwema - Conny van der Vloet 6-3,6-1, Els Ars - Elly Cijvat 6-1,6-3. Van onze sportmedewerker GOES - Kloetinge is voor d derde keer winnaar gewordt' van het dertiende zaalvoetbal toernooi dat de voetbalveren! ging 's-Heer Arendskerk' tweede kerstdag hield in W Sportcentrum te Goes. In d' spannende finalepoul' waarin ook Yerseke en Patrii zen uitkwamen, eiste Kl« tinge de hoofdprijs voor zit' op via een 3-0-zege op Yersek in de laatste en beslissend partij. Eindstand finalepoule: 1. Kloetinge Yerseke, 3. Patrijzen. Uitslagen P00 voor de als tweede geëndigde ploegen: Heer Arendskerke-Lewedorpse Boys- 4, 's-Heer Arendskerke-Robur 5-4, V wedorpse Boys-Robur 3-1. Eindstand' 's-Heer Arendskerke, 2. Lewedorfj Boys, 3. Robur. Poule voor als der» geëindigde ploegen: Goes-Colijnsptaa- Boys 5-1, Goes-Heinkenszand 3-3, He;' kenszand-Colijnsplaatse Boys 5-5. Ein' stand: 1. Goes, 2. Heinkenszand, 3. lijnsplaatse Boys.Poule voor laatf geëindigde ploegen: Bevelanders-"0 phaartsdijk 1-3, Bevelanders-Nie^ dorp 5-2, Wolphaartsdijk-Nieuwdorp; 2. Eindstand: 1. Wolphaartsdijk, 2. BeVf landers, 3. Nieuwdorp. Van onze sportmedewerker De Rijsbergenaar toonde zich zoals verwacht de sterkste, hoewel Patrick van Passel hem lang kon bij benen. Bij het ingaan van de laat ste ronde demarreerde Van de Velde echter zo furieus op het weggedeelte naar de aan komst, dat Van Passel moest afhaken. Al bij de eerste door komst hadden Van Passel en Van de Velde wat voorsprong genomen, die daarna gestaag groeide. Mario van Vllmmerai, Pa trick Tolhoek en Jan Poley weerden zich als naaste vol gers uitstekend, maar een echte vuist konden zij toch niet maken tegen het duo aan de leiding. Van Paeael was in de derde ronde ten val geko men, maar had snel «te aan sluiting met Van de Velde weer tot stand gebracht en met zijn tweeën bleven ze do mineren. Voor de toeschou wers (en die waren er heel wat) was er echter toch nog wel wat te beleven. Want ach ter de mannen die aan de lei ding reden, ontspon zich een aardig duel osm de bezetting van de overige ereplaatsen. Van Vlimmeran hield niet zonder moeite zijn derde posi tie vast en in «ie strijd om de vierde plaats moest Jan Poley na een fel gevecht Patrick Tol hoek laten voorgaan. Niettemin verzekerde Poley zich van de eerste plaats in het eindklassement Hij had aan het vereiste aantal van aeven wedstrijden deelgenomen en tevens genoeg punten ge scoord, met daarbij één over winning, om winraaer te wor den van deze erosscornpetitie. Patrick van Passel, die vier keer zegevierde, maar de eer ste drie wedstrijden verstek liet gaan, komt aaa die redenen dan ook niet voor toi het eind klassement De teren dat hij er wel was heeft Van Paasei echter blijk gegeven dat hij ook als veldrijder goad uit de voeten kan. Bij de junioren teonde Ed win Enthoven opnieuw zijn klasse en won voor de achtste keer. Achter he®n finishten Prank Geensen en Eddy Cromheecke in deze volgorde en beide Zeeuws-Vlamingen eisten ook de tweede en derde plaats voor zich op in de eind stand. Raymond Tolhoek won we®- overtuigend bij de nieu welingen, ook eerste in het Van onze sportmodewerker GOBS - Drie jeugdheentie- houders van de ZRTC Theo Middelkamp hebben in Vught deelgenomen aan een indeer- veidrit. Bij de 12-jarigen reikte Mi chel Rommers naar een tweede plaats. Randy van Gils werd vijfde bij «ie 13-jarigen en eenzelfde klassering werd bereikt doer Richrd van Gils bij de 10-jarigen. Van onze tennismedeièerker TERNEUZEN - Dow da 8-0- overwkiniag van Raffel Sport 1 op Roffel Sport 2, wordt de eerste plaats beeet door het eerste team in de D-poule van de Terneuzenee bedrijf sten- niscompetitie. In de E-poule eist Verlinde de koppositie op. Het speelde met 4-4 gelijk tegen Broom chemie. Uitslagen D-categorie: Roffel Stoort 1- Roffel Sport 2 8-0. E-categorie: Broom chemie-verlinde 4-4, Van der Meijden 2- Dusty Sun 1-7, NSM-Agro/Van den Ak ker 8-0. basketbal Vrijdag 3 januari: Operatte"71 I-Mevo'80 (tweede klas heren), De Verhoek Oost- burg, aanvang 20.00 uur. Matador-Schel- desport 1 en Marathon 2-BC Sae 1 (eerste klas heren), Baskensburg Vlissingen, aanvang 20.00 uur. Zaterdag 4 januari: Voorwaarts-Marathon 4 (derde klas he ren), aanvang 11.00 uur en Voorwaarts 1- Volharding 1 (eerste kiae dames), aan vang 12.30 uur, 't SportuuB AwL Patrick van Passel nog op kop voor Johan van de Velde in de laatste wedstrijd van de cross competitie te Kruiningen. F0T0 WILLEM MIEHAS eindklassement en bij de lief hebbers/veteranen deed Leo de Jonge hetzelfde. Ko Schrij ver glorieerde deze keer bij de trimmers, voor onder andere Patrick van Hulle en Wim Wolfert, het Zeeuws-Vlaamse duo dat zich in de eindstand verzekerde van de respectie velijke eerste en tweede plaats. Wethouder van sportzaken in de gemeente Reimerswaal J. van Nieuwenhuijze reikte na afloop de prijzen uit in De Korenbeurs te Kruiningen, waar districtsvoorzitter Wal ter van Acker lovende woor den richtte tot de organise rende comité's en alle anderen die nauw waren betrokken bij deze veldrittencompetitie, die zo uitstekend is geslaagd. Van Acker: „Wij zijn als districts- bestuur dan ook bijzonder content, vooral ook wat de deelname betrof en ik spreek dan ook de hoop uit dat alle renners die nu van de partij waren er ook volgend jaar weer bij zullen zijn en nog meerderen welllicht". Uitslagen Amateurs en profe: 1. J. van de Velde, Rijs bergen; 2. op 33 sec. P. van Passel, Sluiskil; 3. M. van Vlimmeren, Hoeven; 4. P. Tolhoek, Yerseke; 5. J. Poley, Kruinin gen; 6. C. van Rijen, Hoeven; 7. S. Aarts, Kruiningen, 8. M. Gunst, Yerseke; 9. M. Kemp, Rucphen; 10, C. van de Sande, IJ- zendijke; 11. M. de Smit, Zuiddorpe; 12. S. de Kok, Lewedorp; 13. A_ zendijke; 14. J. van 15. J. van Baal, SchoondJjtee: 1. J. Poley 87 punten, 2. S. de Kok 63,3. M. Gunst 62,4. M. de Smit 54,5. S. Aarts 52,6. ZAHUum pt, ïz. o. A Verplanke, IJ- Horst, Souburg; dfjfce: Eindstand: 2. F. C. Vleugel 51,7. J. van Baal 30 punten. Junioren: 1. E. Enthoven, Stekene; 2. Geensen, Ter neuzen; 3. E. Cromheecke, Aardenfcurg; 4. A. Goense, Ovezande; 5. N. de Taeye, Eede; 6. M. Remljn, Wilhel- minadorp; 7. M. Marijs, Arnemuiden; 8. A. Vermue, Kapelle; 9. J. van Stel, We- meldinge; 10. H. Vis, 's-Gravenpolder. Eindstand: 1. E. Enthoven 140,2. F. Geen sen 113, 3. E. Cromheecke 104, 4. J. van Stel 68, 5 B. Hoogesteger 60, 6. L. Goeree 56 punten. Nieuwelingen: 1. R. Tolhoek, Yerseke; 2. W. van Hoof, Oudenbosch; 3. A. de Rid der, Arnemuiden; 4. J. Fortrej., Breskens; 5 R. Rabout, Zuidzande; 6. F. Zoetewei, Kapelle; 7. M. Zaan, Zuiddorpe; 8. P. van Belzen, Middelburg; 9. K. Dalebout, Goes. Eindstand: 1. R. Tolhoek 134, 2. J. Fortrei 89, 3. F. Zoetewei 84, 4. M. Zaan 72,5. R. Rabout 63,6. K. Dalebout 36 pun- ten. Liefhebbers/veteranen: 1. L. de Jonge, Lewedorp; 2. J. Tolhoek, Yerseke; 3. E. Koets, Biggekerke; 4. L. Peeman, Her- kingen;-5. W. Oosse, Middelburg; 6. J. de Groot, Souburg; 7. J. de Jonge, Lewe dorp; 8. N. van Belzen, Middelburg, 9. A. van Mourik, Arnemuiden; 10. R. Haan stra, Souburg. Eindstand: 1. L. de Jonge 123,2. E. Koets 107,3. J. de Groot 102,4. W. Oosse 73,5. J. de Jonge 72 punten. Trimmers: 1. J. Schrijver, Krabbendijke; 2. P. van Hulle, Sas van Gent; 3. W. Wol fert, Sluiskil; 4. H. Slabbekoorn, Kapelle; 5. W. Machielsen, Wouw; 6. J. Rommers, Rilland; 7. S. Brooymans, Terhole; 8. N. de Leeuw, Rilland; 9. D. Verhulst, Waar de; 10. J. Gijzel, Yerseke. Eindstand: 1. P. van Hulle 121, 2. W. Wolfert 119, 3. J. Schrijver 102, 4. S. Rommers 81, 5. S. Brooymans 72, 6. D. Verhulst 63, 7. A. de Koning 31,8. G. Geerligs 22 punten. ADVERTENTIE Naam: I Adres: Postcode Woonplaats: BEZORG MIJ DE STEM VRIJBLIJVEND OP PROEF VOOR DE HALVE PRIJS f 10.- (Mei betalen wacht ik op uw acceptgirokaart). (Met Detaien wacnt ik op uw acceptgirokaart). a De2e bon in een open enveloppe zonder postzegel opsturen naar Dagblad De Stem. Antwoordnummer 112, |^I8()0 VB BREDA. Bellen kan ook: 076-2^6911z Ificole Sehiemm Htotppy Story, de winnende combinatie in de 'A-klas. Dat kan met - FOTO WIM K00YMAN Van onze paardesportmedewerker ABSDALE - In de Rolostallen in Absdale hield de landelijke rijvereniging en ponyclub Luctor et Emergo uit Zaam- slag een kringconcours dres suur voor pony's uit de kring Zeeuwsch-Vlaanderen. De klassen M en Z werden in handicap verreden. De 16-jarige mavo-scholiere Nicole Schieman, pupil van in- structrice Miep Bom uit Ruc phen, reed met Happy Story in de Z-klas regelrecht naar het goud. Met één punt verschil werd Carolien de Feijter met Holyday van Luctor et Emergo tweede en clubgenote lij a Swets met La Eanair pakte het brons. Monique Wink mét Romano van De Kleppertjes scoorde in de L2-klas een winstpunt en het oranjelint voor Esther de Kok met Soraja van De Zwin- ruiters; 3. Lilian Lootens met Dorien van Luctor et Emergo. In de Ll-klas behaalde Adrien Brakman met Tamara van De Zwinruiters een winstpunt en bezette daarmee de eerste plaats. Tweede werd Hanne- lore de Feijter met Gold Star van De Kleppertjes; 3. Wieke Galama met Sir Price van Luctor et Emergo. In de groot ste rubriek, de B-klas met 13 deelnemers, zegevierde met 137 punten Astrid Kroon met Atlanta van Graeve Jan voor Wilbey Lion met Aby Finn van Luctor et Emergo; 3. An- kie'Houthuis met Doblet van Graeve Jan; 4. Evelyn Halle- graeff met Minouche van Graeve Jan. Geen haast voor zo'n sluit-post natuurlijk DE STEM GIDS. met z'n onthullende showbizz-iMerviews. dut overzichtelijke radio en t.v.- program. kunst én kuituur. En da's dun nog maar één van die fijne onderdelen van De Stem, dte wakkere 4 in I krant mét daarnaast - DE STEM ALGEMEEN - DE STEM SPORT - DE STEM REGIO

de Stem | 1985 | | pagina 16