GAAN BU STORK PMT EEN BESTE TOEKOMST TEGEMOET Ervaren automatiseerders voor Philips in Roosendaal en Terneuzen bedrijfsleider een aktieve vertegenwoordiger GENERAL ELECTRIC PLASTICS BJL K Rabobank PHILIPS fc# kemper beton tilburg TENNISLERAAR (M/V) KEMPER BETON B.V. Ervaren proces-operators en onderhoudsmonteurs kunnen bij GEP direct aan de slag ervaren proces-operators en onderhoudsmonteurs assurantie-adviseur bedrijven (m/v) BORSUMIJ Bouwspecialiteiten bv Tennisvereniging „De Bocht" DE STEM VAN ZATERDAG 28 DECEMBER 1985 Stork PMT B.V. Philips in Roosendaal en Terneuzen produceren respectievelijk tl-lampen en SL-lampen. Beide fabrieken zijn hooggemechani- seerd en gebruiken geavanceerde automatiesystemen voor beleids beslissingen en besturing. Deze automatiesystemen zijn gericht op administratie, logistiek en techni sche sectoren. In de toekomst zullen de systemen steeds verder worden geïntegreerd. In beide vestigingen zijn plaatsen voor zelfstandige en ervaren automa- tiedeskundigen, als programmeur, systeem- en informatie-analist. Hun taak wordt het om nieuwe systemen of systeemdelen te ontwerpen, te analyseren, te specificeren of te im plementeren. De mannen en vrouwen die we zoe ken, hebben een HBO-achtergrond in informatica, bedrijfskunde of elektro nica. Een ervaring van circa 5 jaren is de beste garantie om snel zelfstandig te zijn. Maar met minder ervaring is er gelegenheid genoeg om, ge- coached door ervaren medewerkers, meteen met interessant werk te be ginnen. Automatiemedewerkers krijgen bij Philips ruim de gelegenheid om bij te blijven in het vak. Ten eerste door in een geavanceerde omgeving te werken. Ten tweede door een uitgebreid opleidingsprogramma. Dat zijn de basisvoorwaarden voor doorgroei in de informatica-sector van Philips. Laat u voorlichten door de chefs van de automatie-afdelingen van Roosen daal of Terneuzen. Dat zijn respectie velijk: M.J. Sykens (01650-83548) en ing. G.A. Duits (01150-84311, privé 01154-1788). Uw sollicitatie kunt u richten aan drs. C.H. Kamphuis, Philips Personeelza- ken, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. De interviews zullen in de vestigings- plaatsen worden gehouden. Borsumij Bouwspecialiteiten b.v. ZELDENRUSTCOLLEGE TERNEUZEN ASSISTENT (M/V) INFORMATICA ONDERWIJS Rabobank Ginneken ZATERDAG 28 DECT A51 FREZERS EN DRAAIERS Stork PMT te Dongen is een produktieafdeling van Stork PMT te Boxmeer. Stork PMT te Boxmeer-één van de werkmaat schappijen binnen de groep Vlees- en pluimvee-industrie van het Vmf-Storkconcern- mag zich beroemen op een aanzien lijke reputatie op het gebied van hoogwaardige machinebouw, engineering, elektronika en technologie. Met de produktie van met name pluimveeverwerkings- apparatuur en -installaties werd een sterke marktleiders positie opgebouwd. Daarnaast verwierf Stork PMT zich een inmiddels jarenlange reputatie in ontwikkeling en techniek: de meest moderne produktie- technieken werden in het be drijf geïntroduceerd. Tezamen met de zuster organisaties in de groep wordt geopereerd via een wereld omspannend netwerk van pro- duktiebedrijven, verkoop- en servicekantoren, dat momen teel bijna 1000 medewerkers telt. De organisatie kan bogen op een suksesvolle en winst gevende bedrijfsvoering en er is sprake van voortreffelijke groeiprognoses. Ze bieden nieuwe medewerkers evenzo- vele perspektieven voor hun karrièreplanning. Dooreen groeiende orderportefeuille hebben wij het machinepark in onze mechanische afdeling belangrijk uitgebreid, met numeriek bestuurde machines voor draaien, frezen en kotteren. Voor de bediening hiervan zoeken wij enthousiaste vakmensen, die willen doorgroeien tot C.N.C. frezers en draaiers op een groot aantal bewerkingscentra binnen deze afdeling. Uiteraard na een gedegen inwerkperiode, die ze in staat stelt, deze hoogwaardige machines zelfstandig in te stellen en te bedienen, waarbij u tevens kontrole- aktiviteiten uitvoert. Dit vragen wij Een LTS-opleiding met eventuele vervolgkursus. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Bereidheid om in 2-ploe'gendienst te werken. Dit bieden wij Zelfstandig werk met een flink stuk verantwoordelijk heid voor de verzorging van het totale produkt. Plezierige arbeidsomstandigheden in een sterke onderneming, waar vakwerk hoog gewaardeerd wordt. Salaris volgens C.A.O.-regeling, inklusief ploegen- toeslag. Een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Stork PMT B.V., Postbus 46,5100 AA Dongen. T.a.v. de heer H. Derks. Fabrikant van sier-, konstruktie- en spanbeton voor de utili teitsbouw, alsmede keerwanden, schakelpalen en rekreatiear- tikelen, vraagt een (30 - 40 jaar) die na een inwerkperiode en gebleken geschiktheid, zal worden belast met de koördinatie en leiding van de produktie- en dienstverlenende afdelingen. Deze funktie ressorteert rechtstreeks onder de direktie. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in Midden-Bra bant of dienen bereid te zijn te verhuizen naar deze regio. Deze funktie vereist: - een opleiding op H.T.S.-nivo; - goede leidinggevende kapaciteiten; - enige ervaring is noodzakelijk Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de procedure. U dient uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te richten aan de direktie van Postbus 5016 5004 EA Tilburg Telefoon 013-676900 Hoevenseweg 43, Etten-Leur Postbus 370,4870 AJ Etten-Leur Importeur en leverancier van het hoogwaardige produkt voor de bouw, de FERMACELL gipsvezelplaat vraagt voor de buitendienst: Zijn taak zal zijn het onderhouden en uitbreiden van kontakten met architek- ten, aannemers en woningbouwverenigingen, voor FERMACELL gipsvezelpla- ten. Hij die reeds ingevoerd is in bovengenoemde branche verdient de voorkeur. Geboden wordt: Een goed salaris met uitstekende sociale voorzieningen en een prettige werk kring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Borsumij Bouwspecialiteiten b.v. Hoevenseweg 43 4877 LA Etten-Leur GEP General Electric Plastics B.V., gevestigd te Bergen op Zoom, is een dochteronderneming van General Electric Company uit de U.S.A. en houdt zich in Nederland voornamelijk bezig met de fabricage van zogenaamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. Wij zijn koploper in de ontwikkeling, fabricage en marketing van industriële kunststoffen. Ons Europese hoofdkwartier, met 7 fabrieken, onderzoekcentra en kantoren, is gevestigd in Bergen op Zoom. Daar werken zo'n 1.000 medewerkers aan onze kwaliteitsprodukten, terwijl er nog 200 medewerkers zich bezighouden met de verkoop en marketing in andere Westeuropese landen. Voor diverse fabrieken zoeken wij enkele Als proces-operator bestuurt en controleert u het volledige produktie- proces, deels vanuit een computergestuurde controlekamer, deels door controle-rondes langs de installaties. Vereisten: Wij vragen een opleiding MTS-procestechniek of VAPRO A B, aan gevuld met tenminste 1 jaar ervaring in de proces-industrie. Als onderhoudsmonteur dient u, na een korte (op de werkplek gerich te) periode, snel inzetbaar te zijn. Uw werkzaamheden verricht u in dagdienst. Als elektro/instrumentatie-onderhoudsmonteur gaat u, in combinatie met het werken aan het centrale computersysteem, werken met elektro- apparaten (zoals schakelapparatuur) en met veldinstrumentatie (waar onder transmitters en analyse-systemen). Als mechanisch onderhoudsmonteur houdt u zich bezig met inspectie en revisie van roterende apparaten (zoals pompen, centrifuges en ven tilatoren) en krijgt u te maken met pijpsystemen, warmtewisselaars etc. Vereisten: Wij vragen een opleiding MTS E/l of W, aangevuld met tenminste 1 jaar ervaring, liefst opgedaan in de proces-industrie. Wat hebben wij te bieden? Enthousiaste en ambitieuze vakmensen die verantwoordelijkheid niet schuwen, bieden wij een uitdagende baan met goede doorgroei mogelijkheden bij een modern bedrijf met dito voorzieningen. Vanzelfsprekend een goed salaris, vastgelegd in onze eigen CAO. En verder: 4/5-ploegendiensten, 26% ploegentoeslag (ook over het vakantiegeld en de 13e maand), premie- vrij pensioen plus een verhuiskosten- en herinrichtings- kostenregeling. Bergen op Zoom is een plezierige plaats en kent alle mogelijkheden op cultureel-, recreatief, onderwijs- en, niet te vergeten, woongebied. Er zijn goede verbindin gen met de rest van het land. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Vrijsen, Manager Employee Relations, telefoon (01640) 3 27 81. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van General Electric Plastics B.V., Postbus 117, 4600 AC Bergen op Zoom, eveneens ter attentie van de heer P. Vrijsen. te Rucphen zoekt met ingang van 1 april 1986 een (met ervaring en licentie A/B) De nieuwe tennisleraar van onze vereni ging dient bij voorkeur een speelsterkte te hebben van minimaal B2 niveau. Tot zijn taak behoren: - de opleiding van geselecteerde en niet geselecteerde jeugdleden in het kader van het aanwezige jeugdplan; - het geven van zowel groeps- als privé- lessen: - het geven van lessen aan senioren. Onze vereniging telt ca. 425 leden, waar van ongeveer 130 jeugdleden, en beschikt over 5 gravelbanen. In de zomermaanden worden ongeveer 20 uren les gegeven aan jeugdleden. Ook in de winter wordt er een beperkt aan tal uren les gegeven. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, vóór 6 januari 1986 aan het secretariaat van onze vereniging: Van Slotendreef 66, 4715 ED Rucphen. Algemeen Christelijke Schotengemeenschap voor mavo-havo-vwo. Zeldenrustlaan 2. Postbus 146, 4530 AC Terneuzen, tel. 01150-94029. Wegens benoeming van de huidige funktionarls elders is er aan de school een vakature voor een op basis van een W.P.O.-plaats. De benoeming zal tijdelijk van aard zijn en gelden voor de periode 1 februari 1986 tot 1 augustus 1986. De omvang van de betrekking bedraagt maximaal 23 lesuren of 32 klokuren. Voorwaarden waaraan in beginsel moet worden vol daan: - zij/hij moet op de datum van ingang van benoeming 32 jaar of jonger zijn, reeds één jaar werkloos zijn en als werkzoekende ingeschreven staan bij een G.A B. Het Zeldenrustcollege is een samenwerkingsschool voor Rooms Katholieke en Protestantse Christenen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen funktioneren. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer J. Kerckhaert (conrector) tel. 01150-95007 ot de heer S van Asperen (rector), tel. 01150-94403. Brieven gelieve men zo spoedig mogelijk te richten aan de rector. verleent op persoonlijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken als zelfstandige bank deel uit van de landelijke Rabobankorganisatle met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een voor de BUITENDIENST J De Rabobank Ginneken is een bank met 7 vestigingen en 100 medewerkers. De assurantie adviseur ressorteert onder het hoofd Assurantiën en adviseert bedrijfsrelaties over verzekeringen en bemiddelt bij het afsluiten hiervan. Hij/zij is mede verantwoordelijk voor het beheer van de bestaande portefeuille en dient door een aktieve en stimulerende opstelling voor verdere uitbouw zorg te dragen. Wij denken aan een man of vrouw in de leeftijd van 25 tot 30 jaar met een vooropleiding op minimaal middelbaar niveau, aangevuld met een diploma assurantie-B en een of meerdere branchediploma's. Verder verwachten wij van de assurantie-adviseur bedrijven goede commerciële en kontaktuele eigenschappen, affiniteit tot de agrarische sektor en bereidheid tot vestiging in het werkgebied van de bank. Bijzonderheid: mogelijk psychologisch onderzoek. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, wordt binnen 14 dagen met belangstelling verwacht door de direktie van Rabobank Ginneken, Postbus 3,4850 AA Ulvenhout. Inlichtingen kunt u vragen aan de heer H.W.M. Nooren, hoofd assurantiën, telefoon 076- 659228 toestel 89. Wim Kieft in actie voor Oi pakt wordt". Door Chris PISA - „Die rode kaa ik niet zo vaak meer a deren nog steeds hee ben ik zeer teleurges kritiek die hij nu onde heeft gericht, ik vind c die man." „Michels moet natuurl over een zwakke mentali op jonge leeftijd ook eer land. Daar zal hij niks m< heeft Michels bij Ajax ei Barcelona genomen. Hij maakt. Dat wil ik tussen i kwijt. Die kritiek op mij s Laag „Maken de coaches nooit fouten? Ik weet het niet, maar ik dacht dat ze vijf minuten voor tijd in Rotterdam met 2-0 voorstonden tegen de Belgen. Ik ken de wissels en de taktie- ken niet, maar zouden er aan de zijlijn misschien foutjes ge maakt kunnen zijn? Dan is het wel heel lullig dat Beenhakker mij na die interland meteen de zwarte piet toespeelt, aan iemand die er niet eens is. Ze zoeken me gewoon. Laag vind ik dat. Wat moet je nou met zo'n Beenhakker, die roept dat hij als bondscoach in zes wed strijden maar één interland verloren heeft. Daar schiet je niets mee op. Kleinzielig, echt Hollands". „Mentaliteit, mentaliteit. Ook een voetballer wordt met bepaalde eigenschappen gebo ren, die je niet zomaar veran dert. Je hebt nu eenmaal een bepaald karakter. Ik zal nooit het veld ingaan met de opzet iemand een kopstoot te geven, maar mijn instelling is altijd goed. Een trainer ziet zoiets niet, die zit maar op de bank" Geel „En eh.ik blijf er dus bij dat ik die goser in Brussel geen klap gegeven heb hè. Ik kan dat nu gemakkelijk zeg gen, maar ik duwde hem tegen zijn kin. Ik zweer het je, hij gaf me een schop, ik duwde hem terug en toen was alles afgelopen, gebeurd, alles aan stukken. Ik heb na afloop de schuld op me genomen, maar een gele kaart was genoeg ge weest. Het voorval speet scheidsrechter D'elia ook. Hij vond me ten slotte toch een Italiaanse speler. Maar dat is het hem juist. Hij wist dat er hier op hem gelet werd door de pers. Als een Italiaanse scheidsrechter in een inter land een in Italië voetballende speler, die een doodschop uit deelt, geen straf geeft, dan moet je eens kijken wat hier gebeurt. Zo'n man wordt ge nadeloos aangepakt. Zo zijn ze hier dan ook weer wel. D'elia hield me in de gaten. Ik heb er niks van gezegd. Één woord van mij was genoeg geweest om er nu nog verhalen over in de kranten te zien. Ik heb maar gezegd dat hij gelijk had". Matennaaier „Na afloop gaf die jongen (Vercauteren) me een hand. Toch is het een matennaaier. Wat hij deed, heeft niets met profvoetbal te maken. Maar ach, misschien ben ik wel geen echte prof. Dat zal Michels wel bedoeld hebben. En dan wordt Van Basten door Michels en anderen verweten, dat hij na afloop samen met Vercauteren van het veld loopt en hem geen klap voor zijn bek geeft. Dat heeft er toch allemaal niks mee te maken". „Maf eigenlijk, een week na Brussel belt Beenhakker me

de Stem | 1985 | | pagina 6