Jeugd vindt weg naar rugbyclub Westerweele oppermachtig Christine Kosters topper in dressuur Korfbaltoernooi Luctor in trek WRRES, KIKKERS EN SA FOK WINNEN VOLLEYBAL VIERKAMP Wolfert verrast Goense ZILVEREN SCHOEN reageren op rtenties met fnummers 3, Tel. 01140-13524. g 58, Tel. 01150-17751. sen reau n olds Alleenstaanden ti ZATERDAG 28 DECEMBER 1985 T14 PAGINA SPORT 3 GEBREK AAN ERVARING SPEELT BLUE DIAMONDS PARTEN sen Rgo thuis Rode Kruis irapeut schieting gloop rs prijskaarting Oudejaars kaarting ie- nken f Zeeuwse ennissers tuiten op terke Belgen jVA wint saai toernooi 's-GRAVENPOLDER - Morres, Savok en De Kikkers zijn de winnaars geworden van de volleybalvierkampen die gisteren in sporthal De Zwake te 's-Gravenpolder werden gehou den. Strijd Geslaagd Zeeuws zaalteam toernooiwinnaar TRIMLOOP HOOFDPLAAT A52 n brief aan De Stem. Postbus 3229 of aan een van onze rayonkantoren r niet op de enveloppe linksboven hi elden. al ^NEUZEN - „Niet ,appen, sterven met de in je handen", is een tiet, genoteerd tijdens jU duel van de Temeu- [jse rugbyclub Blue lianionds. ren. Alle ies, laag Discrete middeling. "OAGTer- 0-97000. avond st uur. Weij- ijk. (30-60 jaar) die in Bredo en omgeving wonen, kun nen nu lid worden van di „ABC Amice", het lands lijk netwerk van vriend^ en vriendinnen. Mogelijk heid tot gezameiiik museum-, concert-, theaterbezoek en ook samen wandelen, fietser en eten. Kom over d( drempel. Bel voor informs tie 01613-1613 of schril naar postbus 140, 2050 A( Overveen. n? Door Rinus Verberkmoes vingerwijzing die slaat "iet nog te gemakkelijk uit len geven van de ovale bal luf de Terneuzenaren. Even- een uitlating waaruit een .jrek aan ervaring spreekt ,(jie het nog teveel levende jjstgevoel in zich heeft. Za- |D die dodelijk zijn in een ijbyduel. We zijn vaak nog te lief. En nforrna jt is een gevolg van een ge- (elc aan ervaring. Dat is on- j andere te zien aan de ma- ,er waarop de bal wordt jtgehouden. Dit moet met juist] es gebeuren. Bij ons ordt het nog teveel met ge- vingers gedaan en die urden simpelweg opengebro- {n", verduidelijkt Blue Di- onds-flankvoorwaarts Ge- ltd Fokkens. Een foutje dat menig balverlies opleverde en uiteraard terrein cadeau geven. Een man die dergelijke min punten uit de wereld moet hel pen is André Bayle. Hij is de man van de tactiek en tech niek in de Blue Diamonds-ge- lederen. Een coach die samen met Levien de Groote, deze is conditietrainer, de leidersrol van Dolf Fukkens overnam. Eveneens een oefenmeester die, gezien de ontwikkelingen binnen de rugbyclub, tevreden is. „Wij gaan langzaam voor uit. De formatie, die het op het veld moet doen, wordt gemid deld jonger. En dat houdt in dat we in onze opzet slagen. Een opzet die verjonging in hield, maar die ook een gebrek aan ervaren mensen met zich meebracht. Dat is iets wat ons nog te vaak parten speelt. Te vens onze grootste tekortko ming". Dit gebrek maakt Blue Dia monds kansloos voor de titel. Een kampioenschap dat eigen lijk jaarlijks richting KMA Breda gaat. Immers, deze ploeg, bestaande uit toekom stige officieren, traint veel en heeft als 'must' het binnenha len van de titel. Deze kan de formatie uit Breda dan het an dere jaar weer prolongeren omdat er niet gepromoveerd wordt. Daarnaast is er Oemoemenoe 2, dat na de de gradatie vorig seizoen, terug wil keren naar het oude ni veau. De truc die het toepast is spelers uit het eerste opstellen in het tweede. En dat is iets wat Blue Diamonds simpel weg niet kan. Aangezien deze wisseltruc in het Barbantse eveneens regelmatig uit de hoed getoverd wordt, blijft het moeilijk winnen voor de Ter- neuzense rugyheren. Toch zit er groei in de club. Na een start met 17 man onder aanvoering van rugby-en- thousiast Ton Slijk - hij werd en is nog steeds voorzitter-se cretaris - groeide Blue Dia monds uit tot een club van 35 leden. Een aantal dat veel is voor een team, maar te weinig voor twee vijftientallen. Te meer, omdat veel spelers re gelmatig verstek moeten laten gaan wegens werkzaamheden. En dat is op zich weer niet be vorderlijk voor continuïteit in de speelwijze. Naast het spelen in de com petitie komt Blue Diamonds regelmatig uit in toernooien. Jaarlijks is er een uitstapje naar Engeland, waar deelge nomen 'wordt aan het ICI- toernooi. Voordat ze te gast waren bij de Redcar rugby club kwamen de Temeuzense rugbyspelers uit in het Franse Valenciennes. En evenals in Engeland moest Blue Dia monds hier aantreden tegen gevestigde namen. „Het is juist van dergelijke teams dat we veel kunnen leren. Niet al leen binnen de lijnen, maar ook erbuiten. Een plezierige bijkomstigheid", weet Fok kens. Dat met name de contacten buiten de lijnen op prijs ge steld worden door Blue Dia- monds-spelers, is te merken bij een bezoek aan The Oval ball. Het clubhuis van de Ter- neuzense rugbyspelers. Te vens een onderkomen dat dient als opslagplaats van de gipssculpturen die ooit de be nen van de spelers Nanne Pel, Dierick de Rooy en Gerard Fokkens hielpen ondersteu nen. Pechvogels die zodoende de eerste 'standaarden' letter lijk en figuurlijk binnen brachten. De scrum-slogan 'Push Blue Diamonds' klinkt echter net zo goed voor hen als voor de rest gewoon door. En dat is meer dan de rugby-star- ters drie jaar geleden hadden durven hopen. De rugbyspelers van het Temeuzense Blue Diamonds in actie tegen REL uit Etten-Leur. - FOTOWIMKOOYMAN. zoekt links /j.vr. voor hrijf gerust 4297 vd.bl Een KLEINTJE nu nog TREFZEKERDER dan voor- heen loei volleybal in 's Gravenpolder |c -45-16-62-17-39-66-35-76-38-28-84-78-1 t-85-29-18-49-95-19-27-36-79-03-83-61- 1 ■-77-69-92-25-72-04-68-09-58-99-13-54- |t j-52-11 -86-05-50-07-94-82-64-26-93-67 t >20060596 oei: 070-949414. /liss. Alleen 184-13187. Zaterdag 28 decmeber in De Herberg te Zuiddor pe. Aanvang 14.30 uur. iop, bemid- jwe- en ge leren. De Wilhelmi- Jansteen. 57. Zaterdag 28 december bij Ron de Vilder, 30 prij zen gewaarborgd. Aan vang 20.00 uur. Zondag 29 dec. 14.30 uur om vers geslachte hanei en kalkoenen. Inleg f 5,- Gratis oliebollen. Café „de Kastanje" Kloos terzande. van 1001 t Uw tekst. 78. Utrecht. 3. 1 actduur. Prijswijzigingen voorbehouden Renault adviseert elf oliën ClW Van onze tennismedewerker JLST - Het jeugdtennis- ieën gelijk opgaande zien waarin een enkele moet worden gespeeld liet beslissende punt. De Zeeuwse troeven die in raditioneel sterke jeugd- looi deelnemen, worden geconfronteerd met de e Belgische deelname, van velen jaarlijks de naar Hulst uitstekend n te vinden, maar an- im ook. De Zeeuwsvla- ;en zijn op hun beurt nooien die onze zuiderburen met de regelmaat van de klok irganiseren. Vorig jaar bleken de Zeeu- ren goed in staat de Belgische anval te pareren. Van de to- aal acht finalepartijen in het loofdtoernooi legden de Zeeu- i'en beslag op maar liefst ze len ovewinningen, terwijl van Belgische overmacht toen Heen sprake was bij de 11-ja- ige jongens. Uitzicht op twee Zeeuwse inalisten biedt het schema an de 13-jarige jongens. Fa- oriet Jeroen Verstraeten lijkt teve Lalmand als tegenstan- er te krijgen in de kwartfina- es, maar deze moet dan wel innen van Joeri de Meester, letzelfde geldt voor Guido 'olhoek uit Axel die zich alve finalist kan noemen na- at hij zijn opponent Bart de luijser met succes kan be- wingen. nkele uitslagen hoofdtoernooi: ongens ttn 13 jaar: Bart de uijser-Nico Roeland 10-1. Jon- tns tta 15 jaar: Steve Lal- land-Jeroen van de Walle 10-5. ttn 15 jaar: Sandra Be- ijn-Saskia Koemans 19-0, Ka- iy van der Gucht-Mireille An- leunis 16-0. Verliezersronde: Lisjes ttn 11 jaar: Petra Coe- en-Sigrid Beirnaert 12-5, laudia Haak-Wendy Duchain 1-5. Jongens ttn 11 jaar: Milan Ibicher-Lennard van der bom 15-1, Philippe de Clercq- ichel Patteer 20-1. Meisjes ttn jaar: Cindy van Goethem- lancy Cotman 9-6, Nathaly ijssen-Carolien Bracke 16-1, latasja Haak-Ilse de Deckere »-4. Jongens ttn 13 jaar: Jan de oogt-Patrick Vervaet 11-6, Se- astien Rottier-Christof van -andeghem 19-1, Tom van bek-René Montenarie 11-6. Lisjes tta 15 jaar: Nancy Blok- askia Koemans 9-7, Marisa driaansens-Veerle de Voogt 8-5. Van onze sportmedewerker - Het selectieteam van f' Axelse zaalvoetbal heeft eigen kersttoernooi ge inen. De ZVA-selectie werd win ter door in de finale Axel |et 2"1 te verslaan. De tref- :ts kwamen op naam van 'fel de Bruine en Glen van Bos. Voor Axel scoorde enk Michels tegen. Achter ''duo eindigden de formaties in Koewacht, Philippine, Zaamslag, Vogel ende en RIA. De arbitrale «uiig van dit sportieve tref- '1 was in handen van het duo y Seghers en Loet Bombe- Van onze volley balmedewerker De initiatiefnemer van dit zeer sportieve gebeuren was Hans Dieleman, tevens competitieleider van de Zeeuwse afdeling van de Nederlandse Volleybalbond. „Zeer nuttig en erg geslaagd", aldus de organisator te vreden na afloop. Vooral de poule met divisie- ploegen trok niet alleen veel belangstelling, maar toverde ook goed volleybal op het veld. Morres, eerste divisionist, deed het erg goed. Mytilus werd met 14-16 en 7-15 ge klopt, terwijl tegen De Sterre op het nippertje met 2-1 werd gewonnen (setstanden 15-8,16- 18, 14-16). De Sterre was trou wens niet helemaal compleet aan dit toernooi begonnen. Ook de huidige leider in de promotieklas, Scheldesport kon de Hulstenaren niet van de eindoverwinning afhouden. Met 7-15 en 9-15 gingen de Terneuzenaren de boot in. In de andere poules werd er ook aardig strijd geleverd. Sa vok overheerste in poule B te gen de Zeeuwse juniorenselec tie onder leiding van trainer Jan Schut, De Sterre en Myti lus 2. In poule C hadden De Kikkers geen problemen met Sgravo, Even Kijken en de as pirantenselectie. Deze stond onder leiding van Theo Sar- neel.die achteraf zeer tevreden was over deze vierkamp. en greep dan ook de eindzege. De Klomp, in de competitie enigszins teleurstellend pakte de tweede plaats, gevolgd door Mytilus en de juniorenselectie. Ook selectietrainer Marc van Waes vond deze vierkamp een geslaagd idee. „Het was vooral de bedoeling dat de selecties hun wedstrijden konden spe len. Het publiek is in grote ge tale opgekomen," aldus Hans Dieleman. „Daarom mag dit zeker als een promotie voor het Zeeuwse volleybal worden gezien". De eindstanden: heren poule A: 1. Morres 6 pnt., 2. Mytilus 4, 3. Scheldesport 2, 4. De Sterre 0; poule B: 1. Savok 6, 2. junioren selectie 4., 3. De Sterre 2 2,4. My tilus 2 0; poule C: 1. Kikkers 6,2. Sgravo 3,3. Even Kijken 3,4. as piranten 0; dames poule D: 1. EWC 2 2, 2. De Klomp 4, 3, My tilus 2,4. Junioren 0. Een spelmoment uit het treffen tussen Scheldesport en De Sterre. FOTO WILLEM MIERAS Van onze tennismedewerker GOES - Jan Goense speelde het klaar om in enkele seizoe nen op te klimmen van een sterke D-speler naar de top van de C-l categorie. Op grond van zijn resultaten werd hij eerder dit seizoen als eerste geplaatst bij de Zeeuwse titel strijd, maar haakte daarin voortijdig af door routinier Koen Stroo. Herstelde zich daarna in het TSI-toernooi waarin hij zijn tweede plaats volledig waar maakte, maar de concurrentie bleef niet achter. Antoine van Bo'ckel, Diederik van den Heu vel en Walter Montenarie werden tegenstanders van formaat, reden temeer voor de wedstrijdcommissie van het TSI-kersttennistoernooi voor de eerste twee plaatsen de voorkeur te geven aan Van Bockel en Van den Heuvel. Goense neemt een derde plaats in op het schema bij de C-l heren. Vanaf gisteren werd hem evenwel het uitzicht op een betere klassering ont nomen door Vlissinger Marcel Wolfert. De 16-jarige grillige DOS-speler blinkt ook dit sei zoen niet uit in standvastige resultaten, maar haalde niet temin het huzarenstukje uit Goense het pad af te snijden. Via twee tie-breaks pakte Wolfert uiteindelijk de zege en plaatste zich hierdoor als eer ste voor de kwartfinales. Bij de dames-D-1 kende men een verrassende uitscha keling. De eerste geplaatste Marleen Koeman werd vroeg tijdig uit het toernooi gespeeld door outsider Vanessa de Haan (6-2,6-3). Enkele uitslagen: Heren enkel C-2: Pa trick van Ginckel-Harold Schipper 6-0, 4-6, 6-1. Dames enkel C-l: Liset Petit- Helen Titiheru 6-5, 1-6, 6-5. Heren enkel D-l: André Laan-Sander Jobse 6-2, 6-4, Erwin Carol-Eric Heuppermann 6-0,6-1, Wouter van Bockel-Bob Kürth 6-2, 6-4, Ron van der Meer-Kees Oostrom 6-1,6-1. Dames enkel D-l: Brigitte Oostrom-An nette Breure 6-2, 6-4, José Knolle-An- neke Engelse 1-6, 6-2, 6-2, Jenny Kuijs- Tessa Witteman 6-0, 6-3. Dames enkel D 25-plus: Janny Verschuure-Julia Zuid- weg 5-6, 6-0, 6-4. Heren enkel D 25-plus: Jan-Cees Grootjans-Cees Zuidweg 6-3, 6-2, Lou Domimcus-Jan Bol 6-4,6-2. In de damespoule was EWC 2 onbetwist de topper Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Het Zeeuwse zaalteam heeft het groots op gezette kersttoernooi ten bate van de stichting Sport Steunt Zonneveld gewonnen. De Zeeuwse selectie kwam in de finale tegenover de Zeeuwse profs, met in hun midden mannen als Eddy de Schepper en Danny Blind, te staan. Een treffen dat door het Zeeuwse keurkorps met 2-0 werd gewonnen door treffers van Rob de Nooyer. Achter voornoemd duo finishte Ame- muiden als derde voor Oost- kapelle, RCS, Vlissingen, Zie- rikzee en Middelburg. Het Zeeuwse team moest in dit toernooi geen enkel doelpunt toestaan. Het scoorde zelf 14 maal. Op 6 januari komt het Zeeuwse team opnieuw in ac tie. In Kruiningen speelt het dan tegen het Reimerswaal- team. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Evenals de voorgaande 15 edities van het Luctor- Kersttoernooi werd de zestiende ontmoe ting een succes. Niet alleen omdat er een goede belang stelling voor dit internatio nale toernooi bestaat, maar eveneens omdat er prima korfbal vertoond wordt. Opmerkelijk was het dat in de eerste groep, er waren vier poules, geen winnaar tevoorschijn kwam. Zowel Toer de Camp als DKOD/ Oost-Arnhem gaven elkaar niets toe. Het gevolg was een gelijk eindigen van deze teams in zowel punten als doelsaldo. Beiden eindigden daardoor op de eerste plaats. In de B-poule werd Swift winnaar voor Animo, Seoito en Rapid. In groep drie toonde Blauw Wit zich de sterkste voor Luctor, Animo 2, Keep Fit en Zaamslag. In de D-poule ging Atlantis Le- peke met de eer lopen voor Luctor 2, Volharding, Flo- riant en Rapid 2. De prijs uitreiking van dit door het trio Addy Schuurhuis, Tonny Drabbe en Ad Ver schuure op 'poten gezette sportieve treffen werd waargenomen door Luctor- voorzitter Rinus Nieuwdorp. Moment uit het treffen tussen Zaamslag en Blauw Wit. - FOTO DE STEM/COR J DE BOER Van onze paardesportmedewerker NIEUWVLIET - De concours commissie van de Haringrui- ters in Biervliet en de Zwin- ruiters uit Nieuwvliet hielden op tweede kerstdag hun tradi tionele dressuur concours voor paarden uit de kring Zeeuwsch-Vlaanderen in ma nege Riemens in Nieuwvliet. Reeds in de voormiddag werd het hoogste puntentotaal van de dag gescoord. Niet minder dan 135 punten, een schitterende proef van de 23- jarige studente aan de HTS in Amsterdam, Christine Kosters met Zephyr van Graeve Jan; ook twee winstpunten 132 in totaal voor Sancho Voerman met Old Faire van Luctor et Emergo. Ook de klasse LI was van goed gehalte: alle vijf de prijs winnaars scoorden een winst punt, waarbij de gedeelde eer ste plaats, 127 punten, gedeeld moest worden door Sabina Lanting met Zillion van Graeve Jan en Raymond Knoester met Zamorra van de Oranjeruiters uit Axel. Sabina en Raymond beiden in oplei ding voor instructeur. Twee winstpunten in de klasse L2, waarbij Annet Quist met Pelopidas van de Zwinruiters het oranjelint be machtigde met 129 punten, voor clubgenoot Mare Brood- man met Thelma die met 128 punten op de tweede plaats te recht kwam. Ook de drie com binaties die in de klasse Ml in de prijzen vielen, kregen van de jury een wintpunt toege kend. Het goud was hier voor Adriënne Luteyn met Triento van de Zwinruiters, zilver voor Karin de Feber met Ra- mona van de Vossereyers, en brons voor Peter Kosters met Varant van Graeve Jan. Hetzelfde beeld in de klasse M2, maar waar alleen de Zwinruiters de prijzen onder elkaar verdeelden en Marleen van Doeselaar met Pegasus de eerste stek bezette voor Ale xandra van der Peyl met Us- nova. „Het getoonde in de dressuur deze middag was toch van redelijk gehalte," al dus Jurylid Piet Kielman uit Sluiskil. Uitslagen Dressuur B-klasse: 1. Christine Kos ters met Zephyr van Graeve Jan, 2. Sancho Voerman met Old Taire van Luctor et Emergo, 3. Wim Hamelink met Ester de la Bouverie van Zwin ruiters. Ll-kJasse: 1. Sabine Lanting met Zillion van Graeve Jan, 2. Ray mond Knoester met Zamorra van Oranjeruiters, Axel, 3. Marlies van 't Westeinde met Avenir van Haring- ruiters, 4. Tanneke Kayser met Tou- badour van Zwinruiters, 5. Anton Brakman met Unieko van Zwinrui ters. L2-klasse: 1. Annet Quist met Pelopidas van Zwinruiters. 2. Mare Broodman met Thelma van Zwin ruiters, 3. Jolanda Lootens met Wiske van Luctor et Emergo. Mi- klasse: 1. Adrienne Luteyn met Triento van Zwinruiters, 2. Karin de Feber met Ramona van Vossereyers, 3. Peter Kosters met Varant van Grave Jan. M2-klasse: 1. Marleen van Doeselaar met Pegasus, 2. Ale xandra van der Peyl met Usnova, 3. Gilles Quist met Pelopida, allen van Zwinruiters. Van onze atletiekmedewerker HOOFDPLAAT - Piet Wes- terweele staat in de West- Zeeuwschvlaamse trimlopen op eenzame hoogte. De atleet van de atletiekvereniging 'De Wielingen' bewees dit nog maar eens tijdens de trimloop van Hoofdplaat, traditioneel op Tweede Kerstdag gehou den. Op de 8,5 kilometer liet hij de concurrentie bijna twee mi nuten achter zich. Die concur rentie bestond uit de onver- slijtbare Peter Provoost en Peter van Waes. Bij de dames won Corrie Dekker uit Terneuzen. Op de 5 kilometer was Mark van der Meulen de snelste, terwijl bij de jeugd tot en met 16 jaar Je roen Provoost de snelste was. Bij de veteranen wist Koos Schrier uit Terneuzen op deze 5 kilometer als eerste het eind punt te bereiken. In totaal kwamen 108 lopers en loop sters naar de natte 'Oesterput ten' waar de voetbalvereni ging Hoofdplaat in samenwer king met de atletiekvereniging 'De Wielingen' voor de organi satie tekende. Uitslagen: 5 Kilometer boven de 16 jaar: 1. M. v.d. Meulen (IJzendijke) 19.08, 2. P. Babijn (Oostburg) 19.15, 3. R. Vroon (Breskens) 19.24, 4. P. v.d. Vijver (IJzendijke) 20.08, 5. T. Veerman (Oostburg) 20.22. 5 Kilometer tot en met 16 jaar: 1. J. provoost (Cadzand) 19.29, 2. J. Dek ker (OOstburg) 19.31, 3. R. de Mar- telaere (IJzendijke) 19.59, 4. S. Schilders (IJzendijke) 19.59, 5. R. Rabout (Zuidzande) 20.51. Dames 5 kilometer: 1. K. Schrier (Terneuzen) 27.21, 2. Y. de Grave (Terneuzen) 27.35,3. E. Murre (Ter neuzen) 27.35. 8,5 Kilometer: 1. P. Westerweele (Aardenburg) 26.34, 2. P. Provoost (Cadzand) 28.22,3. P. v. Waes (Aar denburg) 28.24, 4. F. Warrens (Sluiskil) 28.44, 5. M. Groosman (Hoek) 29.35, 6. J. Huigh (Schoon- dijke) 30.18, 7. J. Boekhout (Ter neuzen) 30.21, 8. E. Verschraegen (Lovendegem) 30.54, 9. J. Zeegers (Breskens) 31.30, 10. R. Colpaert (Eke) 31.35. Dames: 1. C. Dekker (Terneuzen) 35.23. Jeugd onder de 16 jaar: 1. B. de Wilde (Breskens) 39.05. topscorerscompetitie amateurvoetbal 1/2. B. v. Craenenbroek Clinge, E. Nagelkerke STEEN met 9 doelp. 3/7. E. Duysserinck Biervliet, H. Ot- tens Breskens, E. de Block Koewacht, P. v.d. Hooft Sluiskil, W. Blanckaert STEEN met 7 doelp. 8/13. G. Maas AZW, G. Buysrogge Hontenisse, P. de Waard Kapelle, P. v. Hekke Philippine, M. v.d. Bosse Tern. Boys, G. Lokhorst Zaamslag met 6 doelp. 14/26. F. Verstraeten Axel, F. v. Kou teren Cinge, R. Krijger Goes, P. Lin- denberg Goes, M. Quataert Hoek, F. v.d. Pijl Hoek, S. Soulimans Hoofd plaat, F. Baart Hoofdplaat, B. Eme- leer HW'24, M. Soethaart RIA-W, M. de Kunder Sluiskil, R. Scheele Tern. Boys, J. de Zwate Zaamslag met 5 doelp. 27/33. N. v. Houten Hoek, J. vd. Walle HW'24, T. Warrend HW'24, P. Do- belaar STEEN, F. Bogaard Terneu zen, C. de Jong Vogelwaarde, R Boeye IJzendijke met 4 doelp. 34/53. M. Verhelst Axel, E. Dey Axel, D. de Poorter Axel, R Ingels Bier vliet, H. Mookhoek Breskens, E. Doh- men Goes, M. de Nijs Goes, J. Hu- bregse Hoek, J. Leendertse HW'24, H. de Waard Kapelle, A. den Dekker Kloetinge, J. Kole Kloetinge, H. Claessens Koewacht, B. Rietjens Koewacht, A. Krijger Lewed. Boys, C. de Mul Philippine, F. Sturm Steen, J. v. Remortel STEEN, J. Romeyhsen Tern. Boys, E. v. Poucke IJzendijke met 3 doelp. Clubscore: 1. STEEN met 30 doelp., 2. Philippine met 24 doelp., 3. HVV'24 met 23 doelp.

de Stem | 1985 | | pagina 11