St John 's College Choir treedt op in Aardenburg Poëzie-avond in Porgy Bess Georgio Rubino haalt symbolen uit de realiteit ■wivur ji hire JH§ATE|fe Meeslepend drama in Dullaert Hulst DONDERDAG 19 DECEMBER 1985 r. Ti I nONPERDAG 19 DECEI\ Waterfront in filmhuis Terneuzen Kerstconcert in Zuidland Britse jazz in IJzendijke Adventsconcert in Oostburg. Moderne dans in Zuidland De Strangers in Koewacht Kerstconcert in Hulster Basiliek Koffieconcert Kloosterzande Liederen in Groede Op Hoop van Zegen in St Jansteen Zeeuwsch- Vlaams Kamerkoor Kerszangavond in Stoppeldijk Kerstzang in Westdorpe Wase Kunstkring Nog te zien Art House Verwacht j n Nederlandse NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 Suske en Wiske: An Apple Happie en Stu Het St John's College Choir uit Cambridge treedt maan dag 23 december op in de ka tholieke kerk te Aarden burg. De 32 koorleden staan onder leiding van dirigent Gorge Guest en worden mu zikaal begeleid door orga nist Philip Kenyon. Vooraf gaand aan de uitvoering in Aardenburg verzorgt het koor optredens in de Am sterdamse Westerkerk en in de St Janskerk te Utrecht. Drie jaar geleden deed het beroemde kinderkoor, ver gelijkbaar met de Wiener Sanger Knaben, ook Aar denburg aan. Het koor zingt vooral En gelse en Italiaanse liederen. Twee van de belangrijkste Italiaanse namen uit de late Renaissance zijn vertegen woordigd: Andrea Gabrieli en Giovanni da Palestrina. Van beide musici worden adventsmotetten ten gehore gebracht. De Engelse muziek in dit concert stamt, afgezien van de 'Carols' die het pro gramma besluiten, uit de 16e en 17e eeuw. Het vocale pro gramma wordt onderbroken door twee orgel-intermezzi. Na de pauze klinkt de magi strale tripelfuga, die de af sluiting vormt van Bach's grote Orgelmis, uit het derde deel van de Clavier Ubung. Voor de pauze speelt de organist twee noëls van Louis-Claude Daquin, 17e- eeuwse kerstmuziek bij uit stek. De concerten worden besloten met een andere tra ditie: het zingen van een aantal oude Engelse carols. Het koor van St.-John's Col lege heeft onder zijn 35-ja- rige leiding van dirigent George Guest grote ver maardheid gekregen. Het bereisde de gehele wereld en vierde overal triomfen, on der andere tijdens de Festi vals van Vlaanderen, Sain- tes en Gstaad en in het Hol land Festival van 1975. Het koor heeft ruimt 80 platen gemaakt, veelal begeleid door de Academy of St.- Martins-in-the-Fields of het Engelse Kamerorkest. Van het St.-John's College Choir wordt wel gezegd dat het het meeste Europese ge luid voortbrengt van alle Engelse College-koren. Het is in ieder geval een eigen geluid waarin boven alles een enorme dosis Engelse koorcultuur te beluisteren is. Kaartverkoop voor dit concert bij hotel De Roode Leeüw te Aardenburg, de Rabobank en aan de kerk. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang is 10,00. St. John's College Choir. FOTO EADEN LILLEY HET FILMHUIS Zuidland te Terneuzen presenteert vanavond de film On the Waterfront van Elian Ka zan. In de klassieker uit 1954 speelt marlon Brando een van zijn eerste grote rollen. De film werd met acht os cars bekroond, ook Rod Stei ger, Lee Cobb en Eva Maria ■Saint zijn in deze rolprent te zien. Aanvang 20.00 uur. TWEEDE KERSTDAG, tre den Andrei Serban en zijn orkest op in het Terneuzense Zuidlandtheater. Het mu ziekgezelschap behoort tot de succesvolste Roemeense orkesten. Serban is leerling van Maurice Raskin, hij richtte zich na zijn klassieke muziekopleiding op de Roe meense volksmuziek. Enkele leden van zijn orkest zijn: Don Biesbroek; gitaar en cymbalen, Nicola Pirvu: panfluit, Theo van Tol; ac cordeon en Jan Prent op contrabas. Aanvang 14.15 BILL BRUNSKILL's Jazz men treden vrijdag 20 de cember op in café Hofzicht in IJzendijke. Deze band be hoort tot de top van de Britse jazz. Trompettist Brunskill is een van de pio niers van de Engelse jazz- scene. Hij heeft al ruim der tig jaar een eigen band. Ba sis voor hun muziek is de New Orleans stijl. Het or kest bestaat verder uit Yes Allen (klarinet), Mike Poin- ton (trombone), Hugh Cro- zier (piano), Bill Stagg (ban jo) en op drums Dave Jen kins. AAnvang 20.00 uur. JAN RAP en zijn maats is vrijdag 20 december te zien in Den Dullaert te Hulst. Dit toneelstuk van Yvonne Keuls is al zeven jaar lang een topper in de theaterwe reld. Onder regie van Jo Dua brengt een jonge cast het verhaal van het leven in een opvanghuis voor jonge men sen, die om welke redenen dan ook, geen dak boven het hoofd hebben. Maatschap pelijk gericht theater, ge schreven met veel gevoel voor humor en sfeer. Direct en aangrijpend zonder mo raliserend te willen zijn. In het Jongerenjaar ac tueler dan ooit. Het stuk wordt vaak als een soort happening ervaren en werkt voor jongeren vaak als een stimulans om met de eigen problemen voor de dag te komen, omdat ze te maken krijgen met een soort spie geleffect. Herkennen en er- Japser de Moor, Magdaleen Jansen en Liesbeth List (rechts) in 'Jan Rap en z'n maat'. kennen van eigen situaties. Bekende acteurs als Lies beth List, Bart Römer en Johnny Kraaykamp jr. staan in voor kwaliteit. Aanvang 20.00 uur. Toe gangskaarten 17,50, CJP en 65+ 15,-. MORGEN, VRIJDAG 20 de cember, geeft het Oost- burgse koor Jubilate samen met het gemengd koor Erato uit Brugge een gezamenlijk adventsconcert. In de rk kerk vertolken ze werken van Bach, Hassler en Van Beethoven. Medewerking wordt verleend door een blokfluitkwartet en andere instrumentale solisten. DIT THEATERSEIZOEN besteedt het Terneuzense Zuidlandtheater veel aan dacht aan dans. Morgen treedt daar het gezelschap rond de Amerikaanse dan ser Bob Foltz op. Hij debu teerde twee jaar geleden in ons land en sindsdien heeft hij een groot aantal produk- ties op zijn naam staan. De VOOR HET eerst sinds het overlijden van Frank Koulen houdt de werk groep Poëzie morgen avond weer een poëzie- avond in café Porgy Bess in de Noordstraat te Terneuzen. Ditmaal ko men twee Rotterdamse dichters, Jan Eijkelboom Rommert Boonstra. Jan Eijkelboom trad reeds eerder op in Porgy Bess. Hij debuteerde enkele jaren geleden met de dichtbundel 'Wat blijft komt nooit terug', ge volgd door de bundel 'De Gouden Man'. Hij ver taalde verder poëzie en proza van de onlangs overleden Engelse dich ter Philip Larkin. De the matiek van Eijkelboom's centreert zich rond het stadsleven in Rotterdam en Dordrecht. Het is op veler verzoek dat hij deze avond weer present is in Terneuzen. Rommert Boonstra is behalve dichter ook beel dend kunstenaarjourna list en fotograaf. Hij schreef reisverhalen en recenties in 'Elseviers Magazine' en 'Avenu' en is geselecteerd voor de Rotterdamse Hefstsalon met zijn fotografisch werk. Hij publiceerde de gedichtenbundels 'Alle vrouwen zijn aan de maan onderworpen' en 'Het schitteren van een nutteloos verleden'. Zijn verzen verschenen ver der in 'Avenu', 'De Gids', 'De Tweede Ronde' en 'Literair Akkoord'. Na de pauze is er een 'open podium' waarbij het iedereen toegestaan is om eigen of andermans werk te lezen. De avond begint om 20.30 uur. stijl van zijn groep is snel met grote verschillen in tempo. De voorstelling komt over als lichtvoetig enter tainment, hoe inspannend en moeilijk de dansen ook zijn. Zowel moderne als klassieke techieken woren gebruikt om te dansen op muziek van Evans. Aanvang 20.00 uur, toegang 10,00, CJP/Pas 65 6,00. DE VLAAMSE zanggroep De Strangers is zaterdag 21 december te horen en te zien in het gemeenschapshuis 'De Vlaschaard' in Koewacht. Vier Belgen die al jarenlang voor hun plezier liedjes ma ken, waaronder 'klassiekers' als 'Bij de Rijkswacht' en 'Den Dopper'. Ondanks dat ze al vanaf '51 bezig zijn, zijn Jan de Wilde, Alex Boeije, Bob van Staijen, Gust Torfs en Ernest Adriaensen nog steeds amateurs. Het pre tentieloze en volksacterende karakter van hun vele op tredens in België en Neder land heeft hun erg populair gemaakt. Aanvang 20.00 uur. NU HET TRADITIONELE kerstconcert in Den Dullaert gaat dit jaar wegens om standigheden niet doorgaat, heeft het Hulster Gemengd Koor besloten zo'n concert te verzorgen op zondag 22 de cember in de basiliek, waar het ook de beschikking heeft over twee goede orgels. Onder leiding van diri gent Jo Ivens opent het koor het concert met het Kyrië uit de Messe de minuit van Charpentier. Ook de overbe kende koraal Jesu bleibt meine Freude van Bach. De orgelbeleiding is deze keer in handen van Jos Verpoor ten. Van Praetorius wordt een aantal a capella liederen ge zongen en na composities van Haydn en Mozart wordt besloten met een vijftal kerstliederen. Aanvang 14.30 uur. Toegangsprijs 2,50, kinderen tot 12 jaar gratis. IN DE Hervomrde kerk te Kloosterzande wordt zondag 29 december een koffiecon cert gehouden. Drie Zeeuws- Vlaamse musici die allen reeds hun sporen in de mu ziekwereld hebben verdiend, treden daar op. Jos-Verpoorten op piano en clavecimbel, Anne Marie Jansen op klarinet en Jea- nette de Caluwé, mezzo so praan, vertolken werken uit de Renaissance en Barokpe riode, maar ook volksliede ren uit Europa die op de kersttijd betrekking hebben. Op het programma werken van Caccini, Dowland, Pur- cell, Bach, Handel, Daquin, Spohr en anderen. Aanvang 11.30 uur, toegangsprijs vijf gulden. IN HET kunsthuis 'De Twee Duiven', Slij kstraat 7 van de Groedenaar Adrie Ooster ling zijn de komende week drie uitvoeringen te horen. Oosterling brengt dan luis terliederen rondom de kerst ten gehore. De concerten zijn op 23,26 en 27 december, aanvang 20.00 uur. De entree is 10,00. HET OVERBEKENDE dra ma, Op Hoop van Zegen, van Herman Heyermans wordt door de Camere der Rheto- rica Sint-Jan ten Steene ook in Hulst gespeeld. Zaterdag 28 en zondag 29 december worden de lotgevallen van de vissersbevolking in Den Dullaert op de planken. Aanvang telkens om 20.00 uur. Toegangskaarten ƒ7,50 aan de receptie van het ge meenschapscentrum. Kinde ren tot 12 jaar voor halve prijs en donateurs gratis. HET ZEEUWSCH- VLAAMS Kamerkoor ver zorgt zaterdag 21 december een concert in de Nederlands hervormde kerk te Groede. Het koor staat onder leiding van P. Sierens. A. Oosterling (zang) en Erwin Neve (orgel) werken mee aan het optre den. Het koor gaat liederen van een groot aantal compo nisten zingen, het concert begint om 20.00 uur. HET GEMENGD- en jonge renkoor van Stoppeldijk en de harmonie St. Cecilia uit Kloosterzande verzorgen in de parochiekerk van Stop peldijk een Kerstzangavond. Vooral samenzang staat op het programma, het ge mengd koor zal vooral geestelijke liederen ten ge hore brengen, het andere koor zingt kerstliederen. De harmonie verzorgt naast de begeleiding ook enkele solo stukken. Het concert begint om 19.30 uur. IN DE katholieke kerk van Westdorpe vindt maandag 23 december voor de eerste maal een kerstzang-avond plaats. Ruim 90 zangers en zangeressen werken aan die avond mee. Daarna zijn twee jonge flui tisten te horen. Vervolgens zijn alle koren samen te ho ren. Ook het bejaardenkoor zingt enkele liederen. De kerstzang begint om 19.00 uur. HULST - „Hulst is speciaal. Het is net en open gevange nis. Ik vind het een fijn rus tig stadje, een overblijfsel uit de middeleeuwen. Jam mer dat er op cultureel ge bied zo weinig te beleven valt". Een ontboezeming van de Hulstenaar Georgio Ru bino, Belg van Italiaanse herkomst en deze weken ex poserend in het vegetarisch eet- en theehuis Pand 25 aan de Grote Bagijnestraat. Na zijn academietijd (Luik en Namen), zwierf Rubino als een moderne minstreel door België. Hij maakte muziek en was ac teur in verschillende kin dertheaters. Zeven jaar ge leden sloeg hij zijn tenten op in Hulst, waar hij regelma tig een werkstuk etaleert voor het raam van zijn wo ning aan de Dubbele Poort. „Ik vind dié hoek triest en zo geef ik er op mijn manier een beetje kleur aan". Ru- £>ino tekent en schildert. Hij gebruikt daarbij veel kleur, vooral als hij werkt met transparante inkt. Hij maakt verfijnde tekeningen die doen denken aan het glas-in-loodramen-procedé. Zijn olieverfschilderijen komen tot stand met behulp van een plamuurmes. Ze la ten meestal grove structuren zien tegen een vaak serene achtergrond. Hoewel ze ab stract zijn kan men er ook figuren in zien. Rubine haalt symbolen uit de realiteit. „Niet de functie, maar de materie van objecten spreekt me aan. De sfeer rondom een onderwerp". De tentoonstelling in Pand 25 illustreert dat. Er is een vierluik te zien dat de jaargetijden verbeeld. Ver der onder meer een vreemd, maarboeiend portret, 'Ja- panse"abstracten en onver wachte, absurd aandoende figuren. Rubino werkt veel en vooral snel. Onlangs maakte hij ook een vignet voor de inspraakprocedure rond de toekomst van de Hulster binnenstad. Rubino exposeerde tot nu toe slechts op kleine schaal. De exposi tie in het eethuis vervangt een grote expositie in het Hulster stadhuis, die hij om voor hem onbekende rede nen niet door zag gaan. Te zien tot 6 januari. Dagelijks open vanaf 14 uur. Op dins dagen gesloten. SINT Niklaas - In de stede lijke tentoonstellingszaal, Zamanstraat 49 te St.- Niklaas is tot 5 januari de jaarlijkse algemene ten toonstelling van de Konink lijke Wase Kunstkring te zien. De expositie toont olie verfschilderijen, gouaches, aquarellen, grafiek en sculpturen van Wase kun stenaars. Onder hen veel le raren van de Academie voor Schone Kunsten in Sint Niklaas, zoals Jacques Neve, André Roelant, Walther Brems, Frans en Ghislain Heibaut en Veerle Rooms. Ook vele Zeeuwsvlamingen krijgen van hen les. Open op werkdagen en met kerstmis van 14-17 uur, op zondagen van 10-13 uur en van 15-18 uur, op zaterdagen van 9-12 en van 14-17 uur. Op 1 ja nuari gesloten. Galerie Esprit Clinge. Vrou wenfiguren, geschilderd door José Heirbaut uit EINDREDACTIE: BlS# HENK POSTMA Hulst. Tot 15 januari. Open: dagelijks (behalve op dins dagen) van 13.30-18 uur. Boekhandel-galerie Van Geyt Hulst. 'Kunstfeest '85', 250 grote en kleine werken van ruim 20 beeldend kun stenaars. Tot 15 januari. Open tijdens de winkeluren. Galerie Trouvaille Ter neuzen. Pentekeningen en grafiek van EUy de Koster (37) uit Sas van Gent. Tot 31 december. Open: dinsdag t/m zaterdag van 9-18 uur (op zaterdagen tot 17 uur). Galerie Blokken 7 Ter neuzen. Unicef-wenskaar- ten uit diverse landen, onder andere uit Mexico, Peru, Ne derland en Italië. Tot 31 de cember. Open: maandag t/m vrijdag van 14-18 uur, vrij dag ook nog van 19- 21 uur en zaterdag van 14-17 uur. Voormalig gemeentehuis St. Anna ter Muiden. Groepsexpositie. Beelden, etsen, keramiek en tekenin gen van Joost Heeren, Lies beth Huser, Ernest Joachim, Rian Krull, Wim Krull, Dirk Verstraete en Gerrit Wes- terveld. Tot 28 december. Open: alleen op zaterdag- en zondagmiddag tussen 14 en 17 uur BKR-Centrum Balans 17 Middelburg. Keramische beelden van Teja van Hof- ten uit Middelburg. Tot 24 december. Open: woensdag t/m vrijdag 12-17 uur, zater dag 11-16 uur. Te zien in het Art House' in Biervliet. - FOTO WIM KOOYMAN BIERVLIET De jongste Zeeuwsvlaamse galerij, het 'Art House' Markt 1 te Bier vliet, laat werk zien van drie 'jonge' Zeeuwse vrouwen. Keramiek van Joke Fleurs uit Philippine, brooddeegfi guren van Annie de Bruijn uit Zoutelande en beeld houwwerk van galerij houd ster Loes Cozijnsen. De twee Zeeuwsvlaamse vrouwen bekwamen zich aan de Academie voor Schone Kunsten in Eeklo, een school waar meer Zeeuwsvlamingen met kunstzinnige aspiraties les sen volgen. Loes Cozijnsen begon negenjaar geleden met het volgen van een klei- cursus in Hoek. Dat beviel haar zo dat ze samen met een vriendin besloot naar Eeklo te gaan. Haar Art House gaat met name streekbewoners de kans te geven om werk ten toon te stellen. De huidige expositie duurt t/m 11 ja nuari. Open van maandag t/m vrijdag tussen 9-12 uur, zaterdags van 9-16 uur. Galerie Marquis Vlissin- gen. Sculpturen, tekeningen en keramische juwelen van Lidy Hoewaer uit Hasselt. Tot 6 janauri. Open: woens dag t/m zondag tussen 14 en 17 uur. In het Zeeuws Mu seum te Middelburg is Lidy Hoewaers lanbdschapss- culptuur Scotisch Hills te zien. Tot 3 januari. Open maandag t/m vrijdag 10-17 Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg. Dubbeltentoonstel ling. Werk van 53 heden daagse kunstenaars van Su rinaamse oorsprong en as pecten van de Zeeuwse be moeiingen met Suriname. Tot 30 december. Rabobank Eede. Aquarel len en schilderijen van Wal ter Cusse, geboren in Malde- gem (B) en nu residerend in Aardenburg. Cusse is huis schilder van beroep, maar penseelt in de vrije uren landschappen en stillevens. Het Zeeuwsvlaams land schap zorgt daarbij voor in spiratie. Te zien tot eind ja nuari. Verpleeghuis Ter Schorre Terneuzen. Olieverfschilde rijen van Terneuzenaar Cees Janssen. Tot 24 decem ber hanger er landschappen, tot 1 januari sleepboten an andere vaartuigen, in de eerste vijf dagen van 1986 kreekgezichten. Dagelijks open van 9-21 uur. Bellamy 19 Vlissingen. In de reeks van acht tentoonstel lingen 'omtrent schilder kunst', die dit seizoen plaatsvinden in de gemeen telijke galerie aan het Bella- myplein 19 is de Amster dammer Jaap Berghuis de vierde exposant. Het is zijn eerste tentoonstelling sinds drie jaar. De opening vindt zaterdag plaats. Aanvang 13.30 uur. Te zien tot 16 ja nuari. Open: dinsdag t/m vrijdag 10-12.30 en 13.30-17 uur, zaterdag 13-17 uur. Zeeuws Kunstenaarscen trum. Het Zeeuws Kunste naarscentrum in de Kolve- niersdoelen te Middelburg laat de komende weken beelden en tekeningen zien van de Vlissingse kunste naar Jan Haas. Dat gebeurt onder het motto 'de droom van de tuinman'. Leon Rie- kwel, cultureel ambtenaar in Vlissingen verricht zater dag om 16.00 uur de opening. Dan presenteert het kunste naarscentrum ook het 32ste deeltje van de miniboekjes in de Slibreeks. Er staat een kort verhaal in van cabaret- tier Freek de Jonge, geïllus treerd door Jan Haas. De expositie duurt tot 16 janua ri. Open: dinsdag t/m zon dag 14-17 uur, donderdag ook 19-21 uur. Galerij Raiffeisen Breskens. Zaterdag op 20 uur vindt de opening plaats van een kerstsalon met werk van vijf Westzeeuws Vlamingen: Johan Provoost (olieverf schilderijen), Gerard van Grieken (tekeningen en pastels), Jaap Boekhout (beelden), Hilde Berendsen- Werk van Henk Baartman. FOTO WIM KOOYMAN OOSTBURG - Foto's liegen niet, is een gezegde. Ze documenteren vaak een veronachtzaamd beeldje van de vergankelijke werkelijkheid, omlijnen waarheden in een wereld van bedrieglijke schijn. Ze raken de binnenkant van het bestaan, het domein waar de kunstenaar zijn werkterrein vindt. Sinds de uitvinding van de fotografie is deze techniek dan ook door kunstenaars gebruikt als een dankbaar middel tot expressie. Zoals door de Groninger Henk Baartman. Werk van hem is momenteel te zien in Galerie 66, Ouderstad 66 in Oostburg. Henk Baartman presenteert foto's en tekeningen in collagevorm. Zijn knip- en plakwerk zijn pogingen om de verbeelding te prikkelen. Baartman is in het Zeeuwse geen onbekende. In de jaren zeventig verbleef hij in Middelburg, waar hij zich inzette als belangenbehartiger van de Zeeuwse kunstenaars. In die tijd maakte hij verfijnde grafische tekeningen, door hemzelf omschreven als grafimathematica. Voor hij zich in Groningen vestigde werkte hij ook nog in de Noord Oost Polder en in Engeland. De expositie duurt t/m 31 december. Open van woensdag t/m zaterdag van 14-17 uur. Barbier (grafiek) en Loes Cozijnsen (beelden). Open op woensdag, zaterdag en zon dag 14-17 uur. Vleeshal Middelburg. De Zeeuwse Kunstkring opent zaterdag een Kerstsalon in de Middelburgse Vleeshal. Tot 1 januari worden daar zo'n zestig schilderijen, beel den en karamische werk stukken tentoonsgesteld van de kunstkringleden Jacques Benschop, Liesbeth Brink horst, Ad en Tessa Braat, Miems van Citters, Peter Janssen, Ernst Joachim, Juul Kortekaas, Ton Lamp- er, Gerard Menken, Ben van Rooy (posthumm) en Tie Hof. Er is ook werk te zien van de gastexposanten Henny en Liesbeth Huser. De heer J. Scheuerman ver richt vrijdag om 17 uur de opening. De expositie is elke dag toegankelijk tussen 11 en 17 uur. Beeld uit 'In Bethlehem stac 19.23 uur). T ei v te VI n< fa sc In Bethlehem staat een huls Internationale sterren tre den vanavond op in het pro gramma 'In Bethlehem staat een huis', waarmee de EO de kijkers wil stimuleren hun portemonnee te trekken. De actie is bedoeld voor geeste lijk en/of lichamelijk ge handicapte Arabische kin deren van de door Israël be zette Jordaanoever. Zij val len niet onder de Israëlische sociale voorzieningen. In op dracht van de Nederlandse stichting Jemima zorgt het echtpaar Vollbehr in Beth lehem voor elf kinderen. Door ruimtegebrek is het niet mogelijk er meer onder te brengen, maar bovendien doet zich het feit voor, dat zij hun huidige woning eind december moeten verlaten. De sterren, die vanavond ten bate van deze kinderen op treden, zijn de Franse pia nist Richard Clayderman en de Russische zanger Viktor Klimenko. 22.10 Nederlandse orgelpracht In de serie 'Nederlandse or gelpracht' speelt Sander van Marion vanavond op het or gel van de Evangelisch Lu therse Kerk in Den Haag improvisaties van bekende kerstliederen. Dit door de Duitser Batz gebouwde or gel stamt uit het jaar 1764. Het telt 66 registers en rond de 3500 pijpen. Door de eeu wen heen heeft dit zogehe ten Batz-orgel enkele malen restauraties moeten onder gaan, omdat regelmatig de len door de tijd waren aan getast. 20.00 The Dolly Dots De NCRV pusht BZN, de TROS de Dolly Dots en zo heeft iedere omroep toch zijn eigen gezicht. Vanavond kunnen we kennis maken met zeven liedjes van de nieuwe Dots-elpee 'Atten tion', waarvan er vier in zijn geheel worden uitgezonden. m dc ri je d< w Vi pr fiJ Di m G1 m zi. ke ge tei he zij ho ah bli Fr De av vai hel mi vai hel roe gin Na pre uit rij] bie kin klo jar riec hal kei me ger ben san uit Rei bui

de Stem | 1985 | | pagina 14