VAN DUYSE IS NIEUWE TRAINER VOGELWAARDE MARIANNE DIELEMAN: 'WE GAAN TERECHT AAN KOF leij man verlaat estiiur HVV'24 De Bart stapt op bij Hontenisse Y olleybalvierkampen in 's-Gravenpolder Korfbaltoernooi van Luctor in Terneuzen ïpleet dustriële A75 DONDERDAG 19 DECEMBER 1985 •c&F' D/CAM mcA JARS R TECHNOLOGIE TNTEN ECHNOLOGIE j TANCY AT IE i f I Dees haalt Promenade I onderuit (BN neemt [de leiding TERNEUZEN - In de veldhockeycompetitie doen de dames van het Terneuzense Olympia het goed. Ze nemen halverwege de competitie riant de eerste plaats in en lijken op weg naar de titel in de vierde klas. Concurrent Middel burg staat al op drie punten achterstand. Training RKHAV-jeug d actief in Zomergem SLUISKIL TE STERK VOOR IJZENDIJKE VRIJDAG 27 DECEMBER 'VOOR MIJ GEEN HOUDBARE SITUATIE Teleurgesteld Nipte zege De Smickel Operatie'71 tegen Eeklo T14 PAGINA SPORT 2 85. \wv 'nummer CIM-Magazine jp CIM-Magazine en heb 'iekorting van 22,50. f i i f >p zonder postzegel TIJDSCHRIFTEN j C Nijmegen. j Van onze sportmedewerker I VOGELWAARDE - Walter van Duyse wordt I je nieuwe trainer van Vogelwaarde. Dinsdag- I avond kwamen Van Duyse en de voetbalver- I enigins Vogelwaarde dat overeen. „Het is de I bedoeling dat Walter van Duyse voor een jaar I bij ons begint, maar traditiegetrouw gaan we I er vanuit dat die 'ambtsperiode' langer duurt. |Dat ligt helemaal in de structuur van onze I vereniging. We geven de voorkeur aan conti- Iguiteit. Er waren twee kandidaten voor de I functie en ik moet zeggen dat het allebei zeer geschikte trainers waren. De keus was dan ook moeilijk, maar door slaggevend was het feit dat de naam Walter van Duyse hoog scoorde binnen zowel de spe lersgroep als het bestuur. We denken dat we met deze trainer een persoon in huis gehaald hebben die op dezelfde lijn van onze vorige trainer Rinus Zegers zit. Dus een trainer met veel inzet. Want, dat moet me wel van het hart, we hebben vier goede jaren met Rinus Zegers samengewerkt en hopen dat ook de periode met Walter van Duyse vruchtbaar mag zijn", liet Vogelwaarde-voorzitter Frans Piessens weten. Voor sommigen mag de overgang van Van Duyse naar Vogelwaarde toch als verrassend beschouwd worden. Immers, vorig seizoen ont stond er nogal wat commotie toen de overgang van hem van STEEN naar rivaal Clinge een feit werd. Gezien die fel omstreden overgang leek een dienstverband voor enkele jaren een voor de hand liggend gegeven. Mede ook, om dat de spelers van Clinge over het algemeen tevreden waren over de aanpak van Van Duy- Hij zegt zelf over zijn vertrek bij Clinge: „Ik denk dat de verwachtingen zowel bij mij als het Clinge-bestuur hoog gespannen waren. Na een start in die lijn, is het daarna minder ge gaan. Een teleurstelling voor beide partijen en daarom is mijn afscheid bij Clinge niet eens zo vreemd. Hoofdzakelijk kwam die mindere pe riode door overmacht, zoals blessures, maar ja, je wordt beoordeeld en oordeelt zelf naar re sultaat. Dat viel wat tegen, maar dat neemt niet weg dat ik Vogelwaarde opnieuw zie als een uitdaging. Ik ben nog steeds enthousiast". llympia is op weg naar titel Van onze sportmedewerker ItERNEUZEN - De eerste helft I van de Terneuzense bedrijfs- I volleybalcompetitie zit er op. I Dees 1 luidde het jaar uit met I een klinkende 3-0-overwin- I ning op het tot dan toe onge- I slagen Promenade 1 (15-12,15- 13, 15-13). Een enerverende I wedstrijd met lange rally's en leen Dees-team, dat in deze Ivorm door geen enkele ploeg te kloppen is. Promenade speelde beslist niet slecht, al I mankeerde er wel het nodige aan de passes. Bij Dees klopte alles, prima I aanvallen en bovenal verdedi- Jgend zat het goed in elkaar. Voeg daar nog bij dat kleine [beetje geluk dat altijd met de [beste is, en het resultaat is er. [Een uitslag die gunstig was [voor de spanning in de eerste [klas, waar nu nog vier ploegen [in de race zijn voor de eerste Overige uitslagen eerste klas: PSV 1- I Sterbanden 3-0 (15-4, 15-10, 15-8), Zel- Idenrust 1-Promenade 2 3-0 (15-3, 15-2, 115-11), Wiekslag-MTS/MEAO 1 1-2 (11- 115,4-15, 16-14). Tweede klas: Douane 1- I De Meijer 3-1 (15-3, 15-2, 3-15, 14-10), I Kind TC-De Hoop 2-1 (15-7, 14-16, 10-6), I Free Lance-Dees 2 2-1 (15-13,15-9, 8-10), I PSV 2-V&V 12-2 (8-15,4-15,15-11,12-10). f Derde klas: Dow 2-Rabo 2-1 (15-6, 15-7, 110-15), PSV 3-Belastingen 1-2 (9-15,15-12, 16-15), PZEM 1-Douane 2 3-0 (15-1, 15-3, 115-4), Gemeente 2-Juliana 1-2 (13-15, 13- 115,6-2) Vierde klas: De Stem-Elopak 3-0 1(15-7, 15-13, 15-5), Philips 2-Dethon 1-3. 16-15,15-8,13-15,4-11), PZEM 2-Dees 3 2- j 1(7-15, 15-11, 15-6), MTS/MEAO 2-Ha- I venschap 3-1 (15-6,15-9,9-15,15-2). I Stand eerste klas: Dees 19-21, Prome- Inade 1 8-20, Neckermann 7-19, PSV 1 8- |19, Zeldenrust 8-17, Dow 1 8-13, MTS/ IMEAO18-6, Wiekslag 8-5, Sterbanden 8- 15, Promenade 2 8-3. Tweede klas: Douane |17-21, Roelofs 8-20, Gemeente 1 7-16, ■PSV 2 9-15, De Hoop 9-12, De Meijer 8-11, IV&V 18-10, Dees 2 8-8, Kind TC 8-7, Free ■Lance 8-5. Derde klas: PZEM 1 9-23, De I Pooter 7-16, Belastingen 7-16, Juliana 8- 114, Gemeente 2 7-11, Dow 2 8-11, Philips 1 16-11, Rabo 9-11, PSV 3 8-10, Douane 2 8-1. ■Vierde klas: De Stem 8-21, PZEM 2 9-19, ■MTS/MEAO 2 8-17, Dethon 8-16, Philips ■28-15, Elopak 9-15, Dees 3 8-14, Haven- ■W 8-8, Promenade 3 8-7, Gemeente 3 |8-6, Van onze sportmedewerker In de eerste klas van I om regionale zaalvoetbal •tend een afgeslankt pro- Vamma op de rol. Slechts drie wedstrijden werden gespeeld. I Voor ABN, dat in Hulst tegen ue Smickel 2 uitkwam, verliep I 'et op rolletjes. Met 7-3 won nen de Terneuzenaren en na- men daardoor de leiding. Al heeft ABN één wedstrijd Neer gespeeld dan Goalget- ?rs> dat op één punt volgt, eveneens goed volgen doet De Toon Dey-boys won- ®n in Sas van Gent met 5-1 fan Corn Boys. Winst was er in een uitwedstrijd voor ssen. Met 4-3 bleef het ®as over Kravo. 12"21' Goalgetters 11-20, 7"-18. De Smickel 2 11-14, Kravo 12- Bai^Jv?01.,12"13' Wagenwiel 10-10, EJ® Biesbroeck 11-10, IZV 11-8, Boys 12-3, 't Polderken 11-0. Door Hans Radt Een gunstige ontwikkeling, waarover topscoorster Marianne Dieleman zich toch wel verbaast. „Vooraf hadden we ons een plaats toebedacht in de sub top. Wel bij de eerste vier, maar niet zo hoog als we nu staan. Overigens staan we mo menteel terecht bovenaan, want tegen alle tegenstanders hebben we fors uitgehaald en weinig treffers tegen moeten incasseren. In totaal drie te gentreffers in acht duels en dat zegt genoeg over onze ver dedigende kracht, maar ook aanvallend gaat het goed. We hebben meer dan vijf treffers gemiddeld perwedstrijd ge scoord. We hebben 43 doelpun ten voor. Het loopt inderdaad veel beter dan we hadden ver wacht". De vraag dringt zich op hoe het komt dat het nu veel beter gaat dan vorig seizoen, want toen zat er niet meer in dan een plaats in de onderste helft van de middenmoot. „Ik denk dat de voornaamste reden is dat we dit seizoen steeds in de zelfde opstelling kunnen spe len. Als er eens een speelster niet kan, dan wordt het elftal niet door elkaar gegooid, maar komt er een speelster op de plaats die vrij is. In voor gaande jaren schoven we te veel met posities. De huidige aanpak brengt veel meer evenwicht in het team. Daar naast zijn we nog weinig te gengekomen in de vorm van langdurige blessures, zodat we steeds over dezelfde speelsters konden beschikken. Een andere reden voor onze goede resultaten is het feit dat praktisch de gehele ploeg goed komt trainen op de vrijdag avond, waar we dan stevig worden aangepakt door onze trainer-coach Ab Delzenne. Daarnaast pakt het opschui ven van mijn persoon naar de middenlinie goed uit. Ik speel nu vlak in de buurt van Ine Bekkering en met onze erva ring kunnen we de tegenstan der al vanaf het middenveld Van onze atletiekmedewerker ZOMERGEM - Een veldloop verde bij de D-junioren een overwinning op voor Manno Buysrogge van RKHAV. Bij de C-junioren was er een derde plaats voor Joska van Waesberghe. Bas Jasperse werd er elfde. Jo van Waes berghe liep bij de senioren naar een 32e plaats. Van onze sportmedewerker Bh N-a voorzbter Jos Dalmijn zijn ook de vice-voorzitter v°orzitter van de materialencommissie bij de voetbalver- te t" Waiter Cleijman opgestapt. Het tekent de roe- K>rz t d'e de Huls terse vereniging doormaakt. De juiste ekpa iv Van d" opstappen wordt niet naar buiten gebracht en f Walter Cleijman wil er niet of nauwelijks over praten. cornmentaar blijft beperkt tot: „Het is ongeveer om de- et niS+reden als Jos Dalmijn destijds opgestapt is. Verder wil ik etelf °Ver Daar heb ik gewoon geen behoefte aan. Dat fclatent natuurliik "iet dat deze beslissing mij onberoerd heeft zo n tien-twaalf Jaar toet een bestuur aan de ü)'n hf i getimmerd en HVV'24 gaat je aan het hart, dan doet Piif h t - we' wat- Toch blijf ik lid van de vereniging en prled sPorheve gedeelte op de voet volgen. Besturen is echter D ian HVV'24 dus zonder voorzitter en vice-voorzitter. u. ,uari. zo het zich nu laat aanzien, wordt een nieuwe be- er gekozen. Wie dat wordt is nog onzeker. onder druk zetten. Trouwens, Ine en ik voelen elkaar goed aan, waardoor we precies we ten van elkaar wat er gaat ge beuren. Door onze ervaring hebben we daar al veel voor deel van gehad dit seizoen. Sa men hebben we al ruim dertig treffers gemaakt. Al met al toch een aantal re denen, dat er volgens mij toe bijdraagt dat we het dit sei zoen zo sterk doen en dan mag ik niet vergeten te stellen dat we een fantastische sfeer in de selectie hebben. We vormen ondanks de uitstekende resul taten een gezelligheidsteam dat, mede door de goede lei ding van onze aanvoerster Ine Bekkering, naast het hockey ook nog het nodige onder neemt en dat gaat altijd goed, ondanks de grote verschillen in leeftijd binnen onze selec tie". Als deze lijn zich blijft door zetten en alles wijst er op, dan speelt Olympia volgend sei zoen in de derde klas. Kan de huidige groep dat niveau aan? „Ik denk dat we het moeilijk zullen krijgen. De verschillen binnen ons team zijn daarvoor denk ik te groot, want er spe len bij ons ook dames, die pas begonnen zijn met hockey. Op vierde klas-niveau kunnen we technisch goed mee, maar op derde klas-niveau komt er meer kijken. We zullen het dan denk ik af moeten leggen op het fysieke gebied. Er wordt veel meer kracht ge vergd. Trouwens, onze aan vulling moet uit het huidige B-jeugdteam komen en dat duurt denk ik te lang om ons staande te kunnen houden in de derde klas. Eerst maar eens kampioen worden in de vierde klas en dan zien we volgend seizoen wel verder. Momenteel gaat het lekker en dat is het voornaamste. We hebben als team veel plezier in hockey en de huidige stand verhoogt dat plezier en laten we daar maar eerst van genieten", aldus een realistische Marianne Diele man. Marianne Dieleman: „Het gaat boven verwachting goed met Olympia. Zoals het er nu voor staat is de titel binnen bereik". - fotowimkooyman. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - In Zeeuwsch-Vlaanderen werden er nog enkele vriendschappelijke voet balwedstrijden gespeeld. Sluiskil won met 0-3 van IJzendijke en AZW trok met 0-1 aan het langste eind tegen Clinge. IJZENDIJKE-SLUISKIL 0-3 - In de eerste helft nog een vrijwel gelijk opgaande partij, maar na de pauze was Sluiskil duidelijk beter. Toen ook vielen de doelpunten. Nadat Paul van der Hooft de score opende, volgden Mare de Kunder en Ronald Vanhijfte ziin voorbeeld. CLINGE-AZW 0-1 - Een snelle en aantrekke lijke eerste helft werd met 0-0 afgesloten. Na de pauze een meer rommelig beeld en in die periode was AZW iets gevaarlijker dan de thuisploeg. Toen ook viel het enige doelpunt. Hans Picavet scoorde. Van onze volleybalmedewerker 'S-GRAVENPOLDER - In sporthal De Zwake te 's- Gravenpolder worden vrijdag 27 december volleybal vierkampen gehouden, waaraan wordt deelgenomen door selecties van de Zeeuwse jeugdteams, maar ook klappers als Morres, De Sterre, Scheldesport en Myti- lus. „Ik verwacht veel publiek tijdens dit evenement", aldus organisator van dit volleybalspektakel Hans Dieleman, die tevens competitieleider van het Zeeuwse volleybaldistrict is. De Zeeuwse volleybalcom- opeens de klad in. Wellicht petitie ligt zaterdag 28 decem ber stil, zodat geen van de deelnemende teams zich moet sparen tijdens dit evenement. De publiekstrekker is natuur lijk de A-poule bij de heren. De vier Zeeuwse toppers My- tilus, Scheldesport, Morres en De Sterre kunnen nu eens in een onderlinge competitie gaan uitmaken wie zich de sterkte van onze provincie mag noemen. Morres, de eerste divisieploeg, is weer enigszins op de weg terug, maar heeft het nog moeilijk. Scheldesport daarentegen beleeft een van zijn beste sei zoenen uit zijn bestaan. Fier wordt de ranglijst in de pro motieklas aangevoerd en zoals wellicht iedereen al verwacht, zullen de Terneuzenaren vol gend seizoen zeker op lande lijk nvieau uitkomen. Mytilus, dit jaar debuterend in de derde divisie, kan eigenlijk als outsider worden betiteld. Na een moeizaam begin zorgde het in de afgelopen weken voor verrassende uitslagen. De Sterre heeft het moeilijk. Na een uitstekende start kwam er kan Jan Schut dit toernooi ge bruiken om weer orde op za ken te stellen. Een aantrekkelijk deelne merskorps, waarbij gezien de positie van de teams, Morre's eigenlijk als favoriet kan wor den getipt. Ook de andere for maties mogen zeker niet wor den onderschat. In de andere poules kan men eveneens spreken van een aantrekkelijk deelnemersveld. De junioren selectie neemt het op tegen De Sterre 2, Mytilus 2 en Savok. Vooral laatstgenoemd team kan voor verrassingen zorgen. In de C-poule heren is Even Kijken samen met Kikkers en Sgravo ingedeeld. Voor de as pirantenselectie geen geringe opgave om deze ex-promo- tieklasser te verslaan. Tenslotte is er nog een da mespoule. De juniorenselectie neemt het hier op tegen De Klomp, Mytilus en EWC 2. Een kwalitatief sterk gezel schap, waarbij zeker een spannende strijd mag worden verwacht. De wedstrijden be ginnen om 11.30 uur. Van onze korfbalmedewerker i TERNEUZEN - De Terneuzense korfbalvereniging Luctor houdt donderdag 26 december, tweede kerst dag, voor de zestiende keer een korfbaltoernooi voor senioren in sporthal 't Zwaantje. Elk jaar probeert de toer- nooicommissie iets bijzonder te regelen. Dat lukt niet elk jaar, maar vorig jaar was er een combinatie van Oost-Arn hem en DKOD uit Heelsum, bestaande uit een aantal spe lers van het Nederlandse jeugdteam, dat een demon stratiewedstrijd speelde. Dat duel trok veel publiek, de tri bune in 't Zwaantje was afge laden. Ook nu heeft men die ploeg kunnen strikken, waarbij de contacten met voormalig Tjo- ba-speler Jan Kooiman en voormalig Luctor-speelster Petra Geelhoedt van doorslag gevende aard waren. Deze keer komen ze niet om een de monstratie te geven, maar men is er in geslaagd twee 'toer de camp'-ploegen naar Terneuzen te halen. Dat zijn teams, waarvan de spelers en speelsters uit diverse, meestal toonaangevende clubs komen, die in de zomermaanden korf baldemonstraties verzorgen op kampeerterreinen en der gelijke. Samen met DKOD/ Oost Arnhem vormen Toer de Camp 1 en Toer de Camp 2 poule A. De drie wedstrijden in deze poule worden om 11.10 uur, om 14.20 en om 16.10 uur gespeeld. In poule B zijn ingedeeld Animo, Rapid, Seolto en Swift. Met name is hier de strijd tus sen Animo en Swift belang rijk. Rapid is de laatste jaren toch nogal teruggevallen, ter wijl Seolto in de competitie twee klassen lager speelt en geen potten zal breken. Animo en Swift sluiten het toernooi om 16.40 uur af en daarbij speelt de onderlinge rivaliteit een grote rol. In de competitie won Swift onlangs met één punt verschil van de Soubur gers. In poule C zitten Animo 2, Blauw Wit, Keep Fit uit Roosendaal, Luctor en Zaam- slag. De eerste twee ploegen lijken op papier de sterkste te zijn. In de laagste poule zijn de Belgische teams Floriant en Lepeke ingedeeld, naast Luc tor 2, Rapid 2 en Volharding. Het toernooi begint om 08.30 uur. De prijsuitreiking wordt omstreeks 17.00 uur verwacht. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Van onze handbalmedewerker KLOOSTERZANDE - Trainer René de Bart is bij de hand balvereniging Hontenisse tus sentijds opgestapt. Een dag voor de wedstrijd tegen Gilze heeft hij het bestuur meege deeld dat hij er met onmiddel lijke ingang een punt achter zet. „Het was voor mij geen houdbare situatie meer. Ik heb ruim vier jaar bij deze vereni ging gewerkt en tot eind vorig seizoen met veel plezier. Eind vorig seizoen begon er al iets te leven. Vanuit bepaalde groepen binnen de vereniging kwam steeds meer kritiek op mijn persoon, maar niet tegen mijn werkwijze. Met de speelstersgroep klikte het wel, ondanks de mindere resultaten, want dat is nu juist niet de oorzaak. Het was volgens mij meer een be paalde vorm van jaloezie te gen mij. Het gevolg was dat steeds meer mensen op eigen houtje gingen werken en steeds minder in overleg tra den met mij als hoofdtrainer. Het bestuur is door mij ver schillende keren op deze situa tie gewezen, maar er werd in mijn zienswijze niet of nauwe lijks op gereageerd. Dit sei zoen ging dat door en een dag voor het thuisduel tegen Gilze heb ik aan voorzitter Miel de Koek meegedeeld dat voor mij de werksituatie onhoudbaar was geworden en dat ik er mee wilde stoppen. Ik heb er wel aan toege voegd dat ik nog bereid was tot een gesprek. Tot op heden is dat niet gebeurd en ik heb al vernomen dat ze bezig zijn met een andere trainer. Ik heb de naam van Cor Mol gehoord. Ik betreur het wel en was dan ook teleurgesteld. Ik heb er al tijd veel tijd ingestoken en met redelijk succes. Tevens was ik bezig met de opbouw, maar mij werd niet gegund om hier binnen mijn ziens wijze mee door te gaan", aldus een teleurgestelde René de Bart. René de Bart, de Hontenis- se-trainer die opstapte na onenigheid met het bestuur van de handbalvereniging uit Kloosterzande. - foto de stem/cor j de boer. Voorzitter Miel de Koek is het niet eens met deze ziens wijze en verwijt in feite René de Bart de laatste weken een wisselvallig optreden. „Ik vind het jammer dat dit is gebeurd. René was voor ons geen slechte trainer en hij heeft De laatste weken liet hij ech ter nogal eens verstek gaan op de training en was de binding met degroep niet zo groot meer. Op zaterdagavond voor het duel tegen Gilze heeft hij meegedeeld dat hij met on middellijke ingang zou stop pen. In de daarop volgende week hebben we als bestuur unaniem besloten om naar een andere trainer op zoek te gaan en de speelstersgroep deelde in meerderheid deze mening. In middels is Cor Mol bereid ge vonden, maar definitief is dat nog niet. Met René de Bart komt geen gesprek meer, want zijn manier van handelen keuren wij af. Aan het begin van het seizoen zijn duidelijke afspraken gemaakt. René de Bart het eerste en tweede da mesteam en Hans van der Linden het derde damesteam en het herenteam. Ieder op zijn terrein. We betreuren de gang van zaken, maar wij moeten wel de zaak van de handbalvereniging Hontenisse dienen". Voor Hontenisse is te hopen dat de rust gauw weerkeert, want er lopen toch enkele stromingen door de vereni ging. Mede-bestuurslid Tineke de Waal heeft volledig begrip voor het standpunt van René de Bart en stopt dan ook met haar bestuurszaken. Ze zegt: Ik ben het niet eens met het huidige beleid. Er zijn twee groepen, een prestatieve en een recreatieve groep. Dit is de oorzaak en dat is niet tijdig onderkend, terwijl ik er ook voortdurend op gewezen heb". Een trieste ontwikkeling binnen een sport die voor alle partijen een hobby behoort te zijn. Voor beide partijen is het niet prettig. Inmiddels lijkt René de Bart contacten te heb ben met WIK uit Goes, maar ook dat is niet definitief. „Ik train al voor mezelf bij deze vereniging, want ik kan deze sport toch niet loslaten. We hebben al oriënterend met el kaar gesproken, maar verder nog niets besloten", aldus De Bart. Hontenisse wacht het antwoord van Cor Mol af op bepaalde afspraken en zolang neemt Marie-Louise van Kruyssen de training waar. voor Hontenisse hard gewerkt. IIIUIUIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIftUllllllllllllllllillllllllllMlllllllllllllllllllllllllllIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliailllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Van onze sportmedewerker AXEL - In de hoofdklas van het regionale zaalvoetbal trof fen de formaties van De Smic kel en Hoekert elkaar in sporthal Den Dullaert te Hulst. Dit treffen werd met 3- 2 door de Hulstenaren gewon nen. Dat de winst in Huslt bleef is verrassend te noemen. Hoekert nam voor de doel- wisseling een 2-0-voorsprong en leek daarmee zo goed als zeker de zege te pakken. In de enerverende tweede helft ver liep het echter anders. Door treffers van Martin Voet, Walter Mortier en Henk Maas trok De Smickel alsnog de zege naar zich toe. Overige uitslagen: De Rijke-Van Westen 2-4, Fabricom-Verpoorte 0-6, Wapen van Axel/Kesbeke-De Pooter 2- 2, De Post-De Ster 0-7. Stand: De Ster 11-20, Verpoorte 12-18, Van Westen 12-16, De Smickel 12-15, De Pooter 11-13, NMB/Vermeire 11-11, De Post 12-10, Fabricom 12-7, De Rijke 12-7, Hoekert 12-7, Wapen tfan Axel/Kesbeke 11-6. Van onze sportredactie OOSTBURG - Het eerste he renteam van de Oostburgse handbalvereniging Opera- tie'71 speelt vrijdag 20 decem ber een interessante vriend schappelijk zaalhandbalwed- strijd. Tegenstander van de Oostburgse heren is het sterke team van het Belgische Eeklo. Deze wedstrijd met een in ternationaal tintje begint om 22.00 uur in sporthal De Veer- hoek in Oostburg. De wed strijd wordt geleid door arbi ter Chris Franke uit Oostburg.

de Stem | 1985 | | pagina 11