irmijn. lente leek ang kkenop. nu 78%. Manager Steene protesteert bij EBU ARIE HAAN VOOR ANDERHALF JAAR NAAR ANDERLECHT Eén Europees land minder bij WK 1990 Slapen van gooi Laurie Graham wint afdaling Gerard Rietveld wint vierde schaatsmarathon REND GOED J& Mining. CHTINGSWET Voorzitter AC Milan treedt af ZATERDAG 14 DECEMBER 1985 TTB ^VRMS/OOtt T26 PAGINA SPORT 2 "S f 21® ,s 2 2 E S iking ingevolge 46, vierde lid BRUSSEL - Gisteren heeft Arie Haan zijn ontslagbrief naar FC Antwerp de deur uit gedaan. Gisteren ook probeerde hij nog in gesprek te komen met de voorzitter van FC Antwerp, Eddy Wauters, die te kennen heeft gegeven Haan niet zomaar te laten gaan, daarbij vergetend dat Haan nooit een contract bij de Antwerpse club heeft gete kend en op elk gewenst moment kan op stappen. Zondags open slaapkamerspecialist Historisch moment in Deens voetbal Engelse clubs mogen het Kanaal over vaak HSStan»'- O oo O Oo ■J: o S cm n fl> (0 u> sim e ui c ll N n 'C O «- *0 ft ndbetaling. i Landbouw en Visserij maakt, gele' d van de landinrichtingswet bekend, het verkrijgen van een vergoeding ioeslag als bedoeld in artikel 146, richtingswet voor de ruilverkaveling ang van 15 februari wordt gesloten. JELICHTING derde lid, van de Landinrichtingswei van onroerende goederen die zuil» indinrichting is genomen, doch voor e Centrale Landinrichtingscommissie Landbouw en Visserij te bepalen tijd ing van het bepaalde in de artikelen ing in geld gelijk aan de werkelijk» irende goederen alsmede een door ae in toeslag, welke wordt verleend on- im te stellen voorwaarden. Ismede de te volgen procedure, zijn iling afkoop toedelingsrechten (sten- 1985,213). A ,on mogelijkheid tot het verkrijgen van d, alsmede een toeslag, wordt voor o irkaveling(en) vastgesteld op 15 ,e" bruari 1986. iling, waarvan het plan van toedeinja ildt namelijk dat de taakstelling reeos is gerealiseerd. LONDEN (ANP) - Greg Stee- e de promotor van het ge- veJ,|jt om het Europees kam- ioenschap in het halfzwaar- «wiebt tussen Alex Blan chard en Dennis Andries, gaat orotesteren bij de Europese ggks Unie (EBU) naar aanlei- jjng van de arbitrage van de franse scheidsrechter Ray mond Bachalet. Het gevecht eindigde woensdagavond in Londen onbeslist, waardoor Blanchard titelhouder bleet. Volgens Steene zou de Franse arbiter in de vijfde ronde, toen Blanchard voor de eerste maal neer ging, de Ne derlander hebben gebaard de bokshouding aan te nemen, voordat hij tot acht had geteld. De Engelse promotor acht het ook onjuist dat Bachalet in de achtste ronde Blanchard staande acht tellen rust had gegeven. Volgens Steene zou Blanchard op dat moment aan de rand van een knock-out hebben gestaan. „De arbitrage was schanda lig", aldus Steene, die hoopt dat de EBU opdracht zal geven tot een tweede gevecht tussen de twee boksers. Steene wil eveneens protesteren tegen de jurering van de Deen Knud Jensen, die met 118 - 114 pun ten in Blanchard de winnaar zag. Henk Ruhling, de manager van Alex Blanchard, is niet onder de indruk van de moge lijke stappen van zijn Britse collega. „Steene moet proteste ren bij de Britse boksbond. Al leen de nationale bond kan een protest indienen bij de EBU". Volgens de Zandvoortse ma nager heeft een protest tegen het voor de tweede maal tellen voor Blanchard geen kans. „Volgens de EBU-reglementen kan de scheidsrechter een bokser acht tellen rust geven, wanneer hij dat noodzakelijk vindt. Ik kan ook wel tegen het Italiaanse jurylid Delia Mi- chelina gaan protesteren, om dat hij Andries met twee pun ten verschil als winnaar had". Ruhling wil zo snel mogelijk een revanche tussen Blan chard en Andries. „Ik denk aan begin maart, maar dan wel in Nederland. Ik heb er al met Blanchard over gespro ken. Hij is akkoord. Blanchard kan zijn titel namelijk altijd vrijwillig verdedigen". 'Het zal een heel karwei worden' Door Theo Vaessen Of Haan FC Antwerp morgen nog coacht tijdens de wedstrijd tegen Beveren hangt van Eddy Wau ters af. Wellicht volgende week zal Haan naar Anderlecht gaan om daar zijn handte kening zetten onder een con tract van anderhalf jaar. Dan is hij de jongste trainer, die Anderlecht ooit in haar bestaan heeft gehad. Niet de eerste Nederlandse trainer, want Hans Croon ging hem in 1974 voor. Arie Haan (37) is nu de tweede Nederlander uit de Ajax-school, die zonder di ploma een topclub gaat trai nen. Zoals Ajax veel ver trouwen heeft in Johan Cruijff, zo heeft Anderlecht, dat overigens zwijgt als het graf als de naam Haan als opvolger van Van Himst ter sprake komt, alle fiducie in Haan. Haan: „Veel kan ik er nog niet over zeggen, want ik heb nog altijd niet getekend. Bovendien weet ik nog niet op welke dag ik precies bij Anderlecht aan de slag zal gaan. Het zal een heel kar wei worden, dat besef ik ook. Maar het is wel wat ik altijd heb gewild, trainen bij een topclub. Het is alleen eerder gebeurd dan ik voor mezelf had uitgerekend. Ik ken nog een aantal jongens van Anderlecht, omdat ik met hen heb gevoetbald. De meesten zijn echter na mijn vertrek gekomen. Aangezien ik vaak wedstrijden van Anderlecht bezoek, ken ik die jongens wel persoonlijk. Niet iedereen zal het toejui chen dat ik nu de taak van Pol van Himst overneem. Pol is in België nog altijd populair, maar met zijn ont slag heb ik niets te maken. Anderlecht wil ook dit sei zoen kampioen worden en Arie Haan: „Het is mat ik altijd heb gewild, trainen bij een topclub ver eindigen in het Europa Cup 1-toernooi. Ik weet dus wat me te doen staat en welke verantwoording ik heb. Anderlecht is ook een ploeg die, gezien zijn speler- spotentieel, nooit mag ver liezen. Dat betekent nog meer stress en spanning. Maar die ik heb als voetbal ler ook vaak genoeg gekend, al sta je als trainer natuur lijk veel meer alleen". Haan begon zijn carrière als voetballer bij de ama teurclub Winschoten, waar ook Jan Mulder en Klaas Nunninga ooit hun eerste FOTO DE LIMBURGER stappen als voetballer zette. Op zijn 20ste jaar debu teerde hij bij Ajax, waarmee hij drie Europa Cups won. In 1975 vertrok hij midden in het seizoen bij Ajax, na een laaiende ruzie met Hans Kraay, die toen in 'De Meer' trainde. Anderlecht werd zijn tweede club, waarmee hij nog datzelfde seizoen de UEFA-cup won. Na zes jaar Anderlecht verhuisde hij naar Standard Luik waar hij twee jaar speelde, twee maal kampioen van België werd en de finale van de Europa Cup voor bekerwin naars speelde. In 1983 keerde hij terug naar Nederland, waar hij aan de slag ging bij PSV. Voor slechts een half seizoen. Een enkelblessure hield hem van zijn vroegere vorm af. Van januari tot juni 1984 voetbalde hij voor Seiko Hong Kong, zodat hij verschoond bleef van de om koopaffaire, waarin Stan dard Luik en zijn spelers verwikkeld raakten. Sinds dien is zijn verhouding met een aantal ex-Standard- spelers bekoeld. Haan speelde 37 maal voor het Nederlands elftal. Hij nam met Oranje deel aan het WK-toernooi in West- Duitsland en Argentinië, waar het beide keren een tweede plaats behaalde. Vorig jaar begon Haan zijn trainers-carrière bij FC Antwerp, met welke ploeg hij na het eerste seizoen op de zevende plaats eindigde. Hij haalde dit seizoen PSV'er Piet Wildschut naar Antwerp. Op dit moment bekleedt FC Antwerp de tiende plaats op de ranglijst. MEXICO STAD (AFP) - Aan de eindronde van de we reldtitelstrijd voetbal van 1990, in Italië, zal één Euro pees land minder deelnemen dan in Mexico. Dat is deze week in Mexico I Stad besloten door de interna- I tionale federatie (FIFA). In de voorronden zal de I winnaar van de groep Oceanië I uitkomen tegen het vierde I Zuidamerikaanse land. Voor 1 de cyclus van 1986 was dat een [duel tussen Oceanië en een [vertegenwoordiger van Euro- ia, Australië tegen Schotland. Bij een inspectie van de I twaalf stadions voor de eind ronde van de strijd om het we reldkampioenschap in Mexico I bleien alle accommodaties in de staat te verkeren. Ner- geis werd een achterstand op het bouwschema geconsta- i terd. In mei volgt de laatste cintrole van de stadions, die leen schade bleken te hebben j ondervonden van de aardbe- lying met het episch centrum lmMexico-Stad. Dopingcontrole Bij de eindronde van het I WK zullen vanaf de achtste fi- nales van elke ploeg drie spe ws op het gebruik van stimu- '«ende middelen worden ge- Jtontroleerd. In de wedstrijden tut de eerste ronde worden I wee voetballers per elftal ge controleerd op doping. De Europese stations, ver bonden in de EBU, hebben zich geërgerd aan de 'exorbi tante' financiële eisen voor de commentaarposities. Volgens de EBU vragen de Mexicanen 4600 dollar (13.000 gulden) voor zo n Plaats. Volgens Guinermo Canedo, het hoofd van de or ganisatie en tevens baas van de tv-maatschappij 'Televisa', worden de onderhandelingen in januari voortgezet. „De prijzen staan nog niet vast", aldus Canedo, die daarmee voor het eerst aangaf, dat er nog ruimte voor onderhande ling is. Hij liet ook weten per soonlijk voor de accreditaties van de Europese televisie functionarissen in te staan. zie Ku: De ruzie tussen de Europese w-maatschappijen en de Me- 'caanse organisatie is deze hoger opgelopen. De wist kwam tot een hoogte- ntoen Europese tv-ver- -levers de accreditatie oor de loting van morgen Seweigerd. Ook camera- be '<lsmeosen kregen geen [Perskaart voor de ceremonie pan zondag. •16-20-21-34-37 Sfegetal:# "*lra prijs; 6-1-4-2-9- *-«-1 -7-7 (ADVERTENTIE) Een slaapkamer bij Van Gooi scheelt écht dag en nacht. Omdat Van Gooi aan slapen een diepere dimensie geeft. Dankzij Van Gools adviezen voor een ideale slaapkamer wordt slapen genieten van een welverdiende nachtrust. Telkens weer. Elke ochtend staat u als herboren op. Eén bezoek aan Van Gooi en uw bedje blijft voor altijd gespreid. Alleen voor ontbijt op bed moet u (voorlopig) zelf zorgen. 75 slaapkamers tentoongesteld Spijker 57 - ESSEN - Tel. 03/667.38.43" Openingsuren weekvan 9 tot 12.30 u en van 13.30 tot 18.30 u, zat en zon van 10 tot 18.00 u vrijdaggesloten, VAL d'ISERE (SID) - De Canadese skister Laurie Gra ham heeft gisteren de tweede afdaling tellende voor de strijd om de wereldbeker gewonnen. In Val d'Isere bleef zij de Zwitserse Maria Walliser en de Westduitse Mi- chaela Gerg net voor. Graham eindigde donderdag tijdens de première van het afdalingsseizoen als tweede achter Gerg. Uitslag: 1. Laurie Graham (Can) 1.25.01, 2. Maria Walliser (Zwi) 1.27.13,3. Michaela Gerg (WD1) 1.25.68,4. Michela Figini (Zwi) 1.25.74, 5. Katrin Gutensohn (Oos) 1.25.87, 6. Ariane Eh- rat (Zwi) 1.25.94,7. Debbie Armstrong (VSt) 1.26.01,8. Marina Kiehl (WD1) 1.26.02, 9. Zoe Haas (Zwi) 1.26.38,10. Liisa Savij- arvi (Sov) 1.26.72. Stand wereldbeker afdaling: 1. Graham 45 punten, 2. Gerg 40, 3. Walliser 35, 4. Gutensohn 23, 5. Figini 22, 6. Armstrong 20.7. Kiehl 16,8. Ehrat 13,9. Haas 11,10. Merle 9. Stand wereldbeker algemeen: 1. Gerg 60 punten, 2. Hess 56,3. Walliser 50, 4. Kiehl en Graham 45, 6. Örtli 38, 7. Armstrong 37.8. Figini 32,9. Gutensolm 31,10. Twardokens en Schneider 26. Putz De Oostenrijkse skister Christine Putz, die donderdag in Val d'Isere zwaar ten val kwam, is nog steeds in le vensgevaar. Zij werd 's avonds in het ziekenhuis in Gre noble direct geopereerd. Bij de een paar uur durende in#- greep werden de artsen onder meer geconfronteerd met een gezwel in de hersenen, bloed in de longen en een inge slagen borstkas. De behandelende doktoren, die zeer zuinig zijn met mededelingen over de precieze kwetsuren, zijn weinig optimistisch over de kansen van de 19-jarige Putz. UITSLAGEN WK jeugd-dammen: zesde ronde: Jaggoe (Sur) - Valderis (Sov) 0-2, Roethof (Sur) - Delhom (Fra) 0-2, Schwarzman (Sov) - Hub- ner (Bel) 1-1, Bader (Fra) - Delforche (Bel) 2-0, Manzana (Ita) - Tsentner (VSt) 2-0, Wesselink (Ned) - Bah (Mal) 1-1, Camare (Ivo) - Piconese (Ita) 2-0, Zeba (Ivo) - Bude (Ned) 0-2; stand: 1. Bude 11 punten, 2, Schwarz man en Valderis 10, 4. Camare 9, 5. Delhom en Zeba 8, 7. Bader en Roet hof 7, 9, Bah en Wesselink 6,11. Man zana en Piconese 4, 13. Hubner 3, 14. Jaggoe 2,15. Delforche 1,16. Tsentner 0. Tennis-toernooi Sydney (heren): kwartfinales: Matt Anger (VSt) - Bud Schultz (VSt) 6-3 6-3, Mark Dickson (VSt) - Tim Mayotte (VSt) 6- 3 3-6 7-6, Henri Leconte (Fra) - Wally Masur (Aus) 6-4 6-3, Kelly Everden (NZ1) - Christo Steyn (ZAf6-7 7-6 7- 5. Tennis-toernooi Tokio (dames): kwartfinales: Claudia Kohde (WD1) - Grace Kim (VSt) 6-16-1, Bonnie Ga- dusek (VSt) - Carling Basset (Can) 6- 3 6-2, Manuela Malejeva (Bul) - An nabel Croft (GBr) 6-2 6-2, Helena Su- kova (Tsj) - Stephanie Rehe (VSt) 6-4 6-4. NK indoor-tennis: kwartfinales: heren: Sauer - Sie 6-4 6-2, Groeneveld - Ekker 6-2 6-2, Lod der - Van Dommelen 6-4 5-7 6-2, Ver- meeren - Bierens 3-6 6-2 6-4; Zesdaagse van Maastricht: eerste avond amateurs: 1. Korte - kaas/Huveneers (Ned) 13 punten, 2. Ummels/De Bie (Ned/Bel) 10, 3. Le grand/Van de Kruisweg (Ned) 8, 4. Van Hee/Post (Bel/Ned) 7, op een ronde: 5. Cornelisse/Grootegoed (Ned) 6, op twee ronden: 6. Pieters/ Greupink (Ned) 5, 7. Taylor/Hill (Eng) 4, op drie ronden: 8. Ver schuur/Walstock (Ne<4) 3, 9. Man- ders/Van Geffen (Ned) 2. ALKMAAR (ANP) - De vierde ronde van de marathon-zes daagse werd de dag van de aankomende lichting. De grote kanonnen onder leiding van ranglijstaanvoerder Hilbert van der Duim namen gisteren in Alkmaar een rustdag en lie ten het initiatief aan de jonge garde. De sterke ploeg van Van der Duim, die een dag eerder Ca- zemier als winnaar naar voren schoof, zette gisteren zijn jo ker op Jan Hopman, de jon gere broer van de vroegere marathonheerser Emiel. Hop man kon het in de slotfase in de kopgroep van vier echter niet bolwerken tegen leeftijd genoten Gerard Rietveld en Erik van der Boogert. Riet veld, een 23-jarige Noordhol- lanse schaatser met, zoals ve len, een verleden op de lange baan, drukte zijn schaats een fractie eerder over de streep dan Van der Boogert. Het be tekende de tweede overwin ning van de jonge ploeg van acteur/teamleider Manfred de Graaf in de zesdaagse. De beslissing met finish- foto viel voor het eerst in drie vergelijkbare gevallen in het voordeel van de 1.92 lange Rietveld uit. Eerder ging het tegen Ruitenberg en Jansen mis in de laatste centimeters. „Daar heb ik van geleerd. Met name van de nederlaag tegen Jansen in Deventer. Van der Boogert was op gelijke hoogte, maar ik heb mijn schaats dit keer extra ver naar voren ge duwd. Dat was beslissend". Uitslagen: A-rijders: 1. Gerard Rietveld (Ouderkerk a/d Amstel), 2. Erik van der Boogert (Eindhoven), 3. Jan Hopman ('t Zand), 4. Piet Eikelenboom, 5. Hilbert van der Duim (Heerenveen), 6. Dirk Maarssen (Rijsenhout), 7. Jan Krom kamp (Oldeholtpade), 8. Jos Pronk (Oost graf tdijk), 9. Teun Busser (Utrecht), 10. Co Giling (Warmenhuizen), 11. Ruud Christoffers (Vlaardingen), 12. Rein Jon ker (Wijtgaard), 13. Frans Boon (Hem), 14. Bennie van der Weide (Heerenveen), 15. Wim Vos (Kockengen), 16. Wim Wes- terveld (Eemnes), 17. Lex Cazemier (De Horn), 18. Cor Ton (Beets), 19. Guus Kati- nas (Katlijk), 20. Piet Manden (Wapser- veen); veteranen: 1. Marten Hoekstra (Heerenveen), 2. Bernardus Gij zen (Balk), 3. Jan Visser (Hoogkarspel)da mes: 1. Tilly Alderts (Heerenveen), 2. Yvonne van de Ploeg (Assen), 3. Ypie van de Hoek (Groningen), 4. Betty Wester- veld (Eemnes), 5. Jitkse Nauta (Stiens). MILAAN (SID) - De voorzitter van AC Milan, Giuseppe Fari na, heeft gisteren zijn aftreden aangekondigd. Zijn hoofd werd woensdag al geëist door woedende sup porters, onmiddellijk na de uitschakeling in het UEFA- toernooi door Waregem (1-2). De praeses zal zijn besluit of ficieel bekend maken tijdens de algemene vergadering op 8 januari. Farina verklaarde dat zijn beslissing niet een gevolg is van de houding van de fans, die hem als de grote boosdoe ner aanwezen voor het falen van AC Milan. Verhitte sup porters hadden tijdens de wedstrijd, toen scheidsrechter Christov de Belgen een straf schop gaf, ook al hun ongenoe gen geuit met het gooien van fruit en stenen. Een Tsjecho- slowaakse grensrechter werd geraakt. AC Milan kan een fikse boete tegemoet zien we gens die ongeregeldheden. KOPENHAGEN (AFP) - De Deense voetbalwereld be leefde deze week een histo risch moment. Voor het eerst in de geschiedenis van het land werd een professionele voetbalvereniging opgericht. Bröndby, een maand geleden gekroond tot kampioen, gaat voortaan door het leven als een club met (semi-)beroeps- spelers. Het bestuur van de vereni ging verklaarde de opmerke lijke stap door te wijzen op de successen van en de ontwikke lingen in het voetbal in Dene marken. „Dit is onze enige kans de internationale ont wikkelingen bij te blijven". De plannen voor de profes sionalisering dateren van 1984, toen de Denen zich ontwikkel den tot de verrassing en de smaakmakers van de strijd om de Europese titel in Frank rijk. De kwalificatie voor de eindronde van het wereld kampioenschap en de nog steeds voortdurende trek van Deense spelers naar het bui tenland maakten de noodzaak alleen maar groter. De eerste profbegroting van Bröndby, een club uit de buurt van Kopenhagen, is gebaseerd op'acht miljoen kronen, zo'n 270.000 gulden. Het bestuur wil binnen twee jaar de professio nalisering hebben voltooid. MEXICO-STAD (AFP) - En gelse voetbalclubs mogen voor het spelen van vriendschappe lijke wedstrijden het Kanaal weer oversteken. Het bestuur van de wereld- voetbalfederatie (FIFA) heeft in Mexico-Stad besloten het verbod voor Engelse vereni gingen in Europa te spelen, op te heffen. De clubs blijven nog wel uitgesloten van deelne ming aan de strijd in de ver schillende Europese beker toernooien. Na het drama in het Heizel- stadion, waar 29 mei tijdens en na de finale van de strijd om de Europa Cup 1 tussen Liver pool en Juventus 39 mensen om het leven kwamen, besloot de FIFA tot uitbanning van de Engelse clubs van de Europese velden. Als hoofschuldigen van de rellen werden de En gelse supporters aangewezen. De federatie besloot tot ver soepeling van de straf op ver zoek van de Engelse bond. SPORT IN 'T KORT Schorsing DE DRIE gewichtheffers, die in augustus tijdens de strijd om de wereldtitels in Söder- talje (Zweden) op doping wer den betrapt, zijn met een lang durige schorsing bestraft. De Fransman Pascal Senet, de Zwitser Jean-Marie Werro en de Nigeriaan Emeka Ajei zijn voor twee jaar uitgesloten van deelname aan internationale wedstrijden. Watanabe JIRO WATANABE heeft zijn wereldtitel in het zwaarvlieg- gewicht (WBC-versie) behou den. De Japanse bokser had in Taegu nog niet de helft nodig van de maximaal toegestane twaalf ronden. Net voor het einde van de vijfde ronde sloeg Watanabe de voor eigen pu bliek boksende Zuidkoreaan Yun Suk-Hwan knock-out. Petrenko VLADIMIR PETRENKO is in Serajewo wereldkampioen kunstrijden bij de junioren ge worden. De Sovjet won zowel het verplichte programma, de korte kür als de vrije kür. De Amerikaan Rudy Galindo eiste de tweede plaats voor zich op, de Sovjet Joeri Tsim- baljoek werd derde. Sivebeck DE OVERGANG van de Deense international John Si vebeck van Vejle naar Man chester United is onzeker ge worden. Dat is het gevolg van twee medische tests, die de 24- jarige verdediger heeft onder gaan. United-manager At kins: „Bij het tweede onder zoek bleek dat Sivebeck een bekken-probleem heeft. Hem te contracteren zou voor ons een groot risico kunnen bete kenen". Supporters DOOR DE rechtbank in Praag zijn dertien jeugdige voetbal vandalen, onder wie een meis je, veroordeeld tot gevange nisstraffen variërend van zes maanden tot tweeënhalf jaar. Het werd alle aangeklaagden tevens verboden zich ooit nog bij een voetbal- of ijshockey- wedstrijd te vertonen. De groep had zich schuldig ge maakt aan vernielingen en ge weld. Protest HET KOMITEE Zuidelijk Afrika (KZA) heeft geprotes teerd tegen de deelneming van de Zuidafrikaan Freddie Sauer aan de Nederlandse kampioenschappen indoorten- nis in Valkenswaard. Sauer is door de KNLTB de Neder landse tennisnationaliteit toe gekend, omdat hij al drie jaar in Nederland woont. Boven dien zou Sauer de naturalisa tie tot Nederlander hebben aangevraagd. Het KZA stelt dat Sauer als Zuidafrikaan moet worden beschouwd, zo lang hij officieel nog staats burger is van dat land. Subsidie B W VAN Leeuwarden heb ben de gemeenteraad van Leeuwarden voorgesteld de eerste divisiecluib SC Cam- buur voor het seizoen '86-'87 een exploitatie-subsidie van maximaal 250.000 gulden te verlenen. De club had om een subsidie van 350.000 gulden ge vraagd om de begroting van 1,3 miljoen gulden sluitend te maken. Priem CEES PRIEM heeft gister avond bij de zesdaagse van Maastricht de eerste wedstrijd achter de zware motoren ge wonnen. Hij bleef de Zwitser Max Hurzeler en de Nederlan der Fred Rompelberg, die werd uitgeroepen tot de strijd- lustigste renner, de baas.

de Stem | 1985 | | pagina 27