Jan Timman in halve finales 6Luctor Et Emergo' in Zeist Sluiskil in slotminuut naast Breskens JONGE ZES TREFFERS TIJDENS GALA-OPTREDEN TEGEN SPARTA MMINGSINSTALLATIE ookspaargemak! YOUNG STYLE ldexntje tatje nAANDAG 9 DECEMBER 1985 |en van Spaardeposito's il. Eenvoudig het bedrag i.v. postgiro/rijkspost- Amsterdam, giroreke- onder vermelding van /s" en de gewenste I per bank, dan maakt u raar bankrekening [.n.v. postgiro/rijkspost- ^msterdam, onder ver- ïpaardeposito's" en del otijd. De rente gaat in j I binnen is. Positief Anderlecht polst Haan om Van Himst op te volgen Gehandicapt A-junioren Combinatie i betrouwbare |1148-1243 - Kloosterzande ïsebaan 38, tel. 01650- istel, BOSSCHENHOOFD, WEEK 52 (23-31 dec.) Noordstraat 41 4571 GC AXEL Tel. 01155 - 2374 DE STEMS „ONTFELLIER (ANP) - Met I 1 was bleke uitdrukking op I het gelaat, die door sommigen |"is engelachtig wordt om- Leven, heeft Jan Timman I zich dit weekeinde in Mont- I nellier opgewerkt tot tegcn- I Jtander van Arthur Joesoepov I in de halve finales van het I kandidatentoernooi. De kleur geeft al aan, dat |het Timman dit weekeinde I ,üet erg goed is vergaan. Kar- 1 pqv kan het na de 5-0 voor- I sprong in de eerste tweekamp .[gen Kasparov niet moeilij ker hebben gehad dan Tim- I man dit weekeinde in Mont- I nellier. Het verschil was alleen I dat Karpov destijds nog een- maal moest winnen, terwijl I 'fimman voldoende had aan I een gelijkspel. Dat was maar I gelukkig ook, want winnen I heeft er zondag, toen Timman I de laatste partij met wit speel- I de, in het geheel niet ingeze- Eerder het tegendeel. Na het onthutsende verlies in de vijfde partij van de herkamp tegen Michael Tal dreigde de kwalificatie van de Amster damse grootmeester, die een ronde eerder nog een vanzelf sprekendheid leek, met de snelheid van het licht uit beeld te verdwijnen. De grove blunder, waarmee hij zijn eigen ondergang be werkstelligde, bleek zondag niet volledig te zijn verwerkt. „De uitkomst van zaterdag had toch wel een zekere druk op me gelegd", gaf Timman toe, toen het allemaal met een sisser was afgelopen. „Na de opening was de stand volko men in evenwicht en dan ge beurt er zo iets". Hoewel verlies normaliter stimulerend werkt op Tim man, was dat zondag niet het geval. Na een vlotte opening raakte de 34-jarige grootmees ter in het middenspel flink in de problemen. Het pion-offer dat hij bracht, leek meer uit nood geboren, dan dat er stra tegische redenen aan ten grondslag lagen. Trouwens; hij gunde zich op de kritieke momenten nauwelijks tijd voor enig nadenken en ant woordde vaak a tempo. Geluk kig wist Tal niet goed raad met diens positionele over wicht. Hij had zoveel moge lijkheden, dat het narekenen ervan zeeën van tijd kostte. Naarmate de klok aan Tal's zijde de laatste minuten weg tikte, herstelde Timman zich. De Nederlandse grootmeester hernam het initiatief en stelde de oud-wereldkampioen bij het opschrijven van de zet on der couvert voor de onaange name keuze: remise door ze- therhaling of verlies van toren tegen loper. In geen van beide gevallen was er voor zwart meer een winstgang te beden ken. Tal koos uiteraard voor verlies van de toren, al wist hij dat het niet zou helpen. Op de vijftigste zet was hij het die remise voorstelde. Met het halve punt voor kwam Timman dat de halve eindstrijd van het kandida tentoernooi een volledig Rus sische onderonsje werd. Zeker van een plaats waren al de Russen Joesoepov, Vaganjan en Sokolov, die de eerste plaats in het kandidatentoer nooi deelden. De tweekamp over twaalf partijen tegen de 25-jarige Joesoepov, oud-we reldkampioen bij de jeugd, zal begin 1986 plaats vinden. Over de datum wordt nog geredet wist. De FIDE wil op 8 januari beginnen, Timman pas in fe bruari. De Amsterdammer dreigt zelfs uit de WK-cyclus te stappen, indien de FIDE niet aan zijn wens tegemoet komt. Maar zo'n vaart zal het ongetwijfeld niet lopen. Naast grootmeesterlijke gaven is Timman ook rijkelijk begif tigd met zakelijke instincten. Hij beseft dat het prij zenfonds in de match tegen Joesoepov, waarvoor Tilburg, Rio de Ja neiro en Merano zich al kandi daat hebben gesteld, voor beide spelers toch gauw in de buurt zal liggen van een leuk modaal j aarsalaris. Het verloop van de vijfde partij» waarin Tal wit had: 1 e2-e4 e7-e6, 2. d2-d4 d7-d5, 3. Pbl-d2 Pg8-f6, 4. e4-e5 Pf6-d7, 5. c2-c3 c7-c5, Lfl-d3 Pb8-c6, 7. Pgl-e2 c5xd4, 8. c3xd f7-f6, 9. e5xf6 pd7xf6, 10. Pd2-f3 Lf8-d6, 11. Lcl-f4 Ld6xf4,12. Pe2xf4 Dd8-a5+, 13. Ddl-d2 Da5xd2+, 14. Kelxd2 0-0,15. Thl- el Pf6-e4, 16. Ld3xe4 Tf8xf4, 17. Le4-d3 Pc6xd4, 10. Kd2-e3 Pd4xf3, 19. Ke3xf4 f3xel, 20. Talxel Lc8-d7,21 Kf4-e5 a7-a6, 22. Ke5-d6 Ld7-b5, 23. Ld3xb5 a6xb5, 24. Telxeö d5-d4, 25. Te6-e2 d4-d3,26. Te2-d2 Ta8-c8, 27. b2-b4 Tc8-c2, 28. Td2xd3 Tc2xa2, 29. Td3-f3 Ta2-c2, 30. Tf3-f5 b7- b6, 31. h2-h4 Tc2-c4, 32. Tf5xb5 Tc4xh4, 33. g2-g3 Th4-d4+, 34. Kd6-c7 Kg8-f7, 35. Kc7xb6 Kf7-f6,36. f2-f4 h7-h6,37. Kb6-a5 Td4-d3, 38. g3-g4 Td3-a3+, 39. Ka5-b6 Ta3-f3, 40. Tb5-f5+ Kf6-e6, 41. b4-b5 g7- g6, 42. Tf5-c5 Tf3xf4, 43. Tc5-e6 schaak Ke6-f7,44. Kb6-c7 zwart geeft op. Het verloop van de laatste partij, waarin Timman wit had: 1. e2-e4 e7-c5, 2 Pgl-f3 e7-e6, 3. d2-d4 c5xd4, 4. Pf3xd4 Pg8-f6, 5. Pbl-c3 d7-d6, 6. f2-f4 Pb8-c6, 7. Lcl-e3 e6-e5, 8. Pd4-f3 Pf6-g4, 9. Ddl-d2 Pg4xe3, 10. Dd2xe3 e5xf4", 11. De3xf4 Lc8-e6, 12. Pf3-g5 Lf8- e7, 13. Pg5xe6 f7xe6, 14. I,fl-c4 Le7-h4+ 15. g2-g3 Lh4-g5, 16. Df4-f3 Pc6-e5, 17. Lc4-b5+ Ke8-e7, 18. Df3-h5 h7-h6, 19. 0-0 Dd8-b6+, 20. Kcl-hl Th8-f8, 21. Dh5-h3 a7-a6, 22. Lb5-a4 Ubö-cb, 23. i>a4-b3 Peb- c4, 24. Pc3-e2 Ta8-c8, 25. Pe2-f4 Tf8-f6, 26. Tal-el b7-b5,27. Dh3-g2 Lg5xf4,28. g3xf4 Ke7-fÖ, 29. Tfl-f3 Tc8-c7, 30. c2-c3 Tc7-f7, 31. f4-f5 Kf8-g8, 32. Tel-fl Dc5-e5, 33. f5xe6 De5xe6, 34. Tf3-f5 Tf6xf5, 35. e4xf5 Tf7xf5, 36. Dg2-a8+ Kg8-f7, 37 Da8-a7+ Kf7-f8, 38. Da7-b8+ Kf8-f7, 39. Db8-c7+ Kf7-f6, 40. Dc7-d8+ Kf6-f7, 41. Dd8-c7+ Kf7-f6, 42. Dc7-d8+ Kf6-g6, 43. Lb3-c2 Pc4-e3, 44. Lc2xf5 Pe3xf5, 45. Dd8-a8 d6- d5, 46. Da8-b8 De6-e4+, 47 Khl-gl Kg6- g5, 48. Db8-a7 d5-d4, 49. c3xd4 De4-g4+, 50. Kgl-hl remise. T Van Basten nadert Dillen Door Ted van Leeuwen (AMSTERDAM - Wordt het 29 jaar oude en on aantastbaar geachte record van Coen Dillen, die in 34 wedstrijden 43 doelpunten scoorde, dan toch aan flarden geritst? Ajax-spits (Marco van Basten mag in elk geval in staat [geacht worden de reeks van de oud-PSV-er té I j u i tar i k 11 {doorbreken. Gisteren trof de Ajacied zes keer doel in de schiet- show, die zijn club opvoerde tegen Sparta (9-0). Hij staat i>u met 26 doelpunten (uit 16 wedstrijden) in ïuropa aan de top. Met zijn zes treffers in één vedstrijd evenaarde Van Bas ten de kunststukjes, waarmee Pierre Kerkhoffs (SC Ensche de) en zijn voorbeeld Johan Cruijff hem voorgegaan wa- ren, maar bleef achter bij Feyenoorder Henk Schouten, die tegen De Volewijckers (13- |4) ooit negen keer scoorde. Overigens is de allure van [de status van Europees topsco rer een twijfelachtige en Nordt die prijs doorgaans ge- Nonnen door Portugezen en Irieken. Want in Europees verband is Van Basten zo suc cesvol niet. De speler zag dat ook wel in. ?an Basten: „Ach, topscorer Norden, het is niet meer dan neegenomen. Hooguit is het goed voor je naam in Europa. ^et is meer het bewijs dat ^jax op de goede weg is en dan begin ik al vanaf de kee ner te rekenen. Dat ik de doel punten maak, heeft minder net mij dan met mijn funktie e maken. Een zwakke compe titie? Ja daar zit wel wat in, ""aar helemaal gaat het niet PP. want ik zie ons geen 60 punten uit 34 wedstrijden ha- Model Van Basten, die al drie keer «rder het aantal van vijf [doelpunten in één wedstrijd bereikte, stond met zijn optre den enigszins model voor zijn elftal. Ajax gaf gisteren wel licht zijn beste verrichting van het seizoen ten beste. De schit terende Amsterdamse aanval len, gelardeerd met unieke technische hogeschoolnum mers, bezorgden de wedstrijd de eigenaardige aantrekke lijkheid van de archiefbeelden uit lang vervlogen dagen. Zelfs technisch directeur Johan Cruijff was redelijk te vreden. „Ik heb me wel zitten vermaken en daar gaat het om. Er waren drie dingen be langrijk: we zijn negentig mi nuten zonder verslappping doorgegaan, het meeverdedi gen was uitstekend verzorgd en de wisselwerking tussen Koeman, Rijkaard en Vanen burg werkte uitstekend". Ajax en Sparta waren hun 99ste competitieduel redelijk in balans begonnen. Ajax speelde met Ophof voor de lichtgeblesseerde Mühren, wiens aanwezigheid volgens Cruijff niet vereist was 'gezien de opstelling van Sparta', maar in werkelijkheid had Cruijff de oude technicus ver zocht linksback te spelen (Boeve zou dan naar het cen trum verhuizen). Mühren achtte, met de snelheid van Lengkeek in het achterhoofd, een optreden in die branche niet raadzaam en verzocht om Marco van Basten maakt een triomfgebaar, nadat hij Ajax op een 6-0-voorsprong heeft ge bracht. - FOTO ANP een plaats in de dug-out, een handeling, die kennelijk bij de leeftijd (34) hoort. Zo vierde Ophof zijn rentree en daarvan hoefde Cruijff geen spijt te hebben. Met de 'zwervende' Vanenburg was de geïnspireeerde verdediger de beste man van het veld. „Nu val ik misschien bij an dere clubs in de smaak, hier hoef ik nergens op te rekenen", aldus de Betuwnaar. Vanenburg trof het dat zijn opponent Louis van Gaal was. De 34-jarige aanvoerder kan nog wel leuke kunsljes met de bal, maar het hoge tempo dat Ajax op het spekgladde veld ontwikkelde, ontmaskerde de gymnastiekleraar. Cruijff: „Als er een hoog tempo ge speeld wordt, waarbij de bal snelheid het belangrijkste is, zal het verschil tussen full- en semi-profs altijd duidelijk worden". Een dikke 20 minuten deed Sparta leuk mee, maar nadat De Wit met zijn angstaanja gend onberekenbare passeer bewegingen de score geopend had, werd het verschil heel snel duidelijk. Vanenburg en Van Basten zorgden voor een 3-0-ruststand. Na de pauze ontnam Ajax Sparta binnen achttiend se conden alle illusies. Van Bas ten maakte er 4-0 van en 17 minuten later was het al 7-0, waarbij alie treffers afkom stig waren van Van Basten, waarvan één uit eén straf schop. Sparta bleef de zaak positief opvatten, Ajax likte zich de lippen af bij zoveel naïviteit en bezorgde de Rot terdamse defensie de aanblik van een schietschijf op ker misdag. Vanenburg met het mooiste doelpunt van de wedstrijd en Van Basten uit opnieuw een strafschop voerden de score tot 9-0 op. Johan Cruijff was nog niet helemaal tevreden. „Met name in overtal-situaties heb ik een aantal afspeelfouten gezien. Dat mag niet. Nu, bij 9-0, zijn die fouten onbelangrijk, maar dezelfde fout bij 0-0 is fataal". En zo blijft er nog wat werk aan de winkel in De Meer. AJAX - SPARTA 9-0 (3-0). 21. De Wit 1-0, 33. Vanenburg 2-0, 40. Van Basten 3-0, 46. Van Basten 4-0, 49. Van Basten 5-0, 58. Van Basten (strafschop) 6- 0, 63. Van Basten 7-0, 69. Va nenburg 8-0, 85. Van Basten (strafschop) 9-0. Scheidsrech ter: Van Swieten. Toeschou wers: 11.500. AJAX: Menzo; Ophof, Spel- bos, Koeman en Boeve; Silooy, Vanenburg en Rijkaard; Van 't Schip, Van Basten, De Wit. SPARTA: Van Noortwijk; Blind, Wijnberg, Andriessen en Eijer; Lengkeek, Van Gaal, Olde Riekerink en Diliberto; Van der Weel en Schmidt. Door Romain van Damme ZEIST - Op het moment dat het water tot aan de lippen van bondsvoorzitter Jo van Marle gestegen was, moet Izaak Ovaa de Zeeuwse wapenspreuk 'Luctor Et Emergo' helder voor de geest gestaan hebben. De bondsafgevaardigde van de afdeling Zeeland zag zater dag tijdens de emotioneel ver lopen bondsvergadering van de KNVB zijn voorzitter uren lang worstelen. Het leek een tevergeefse strijd te worden tot Izaak Ovaa besloot Jo van Marle uit de draaikolk te trek ken. De oud-voorzitter' van de Zeeuwse zaterdagvoetbalclub De Meeuwen steunde de motie van vertrouwen voor het to tale beleid die het bondsbe- stuur zelf in stemming ge bracht had. Met zijn stem hield hij het bondsbestuur achter de groene tafel. De mo tie van vertrouwen voor het totale beleid werd aangeno men met 30 stemmen voor en 29 stemmen tegen. Daarvoor had Izaak Ovaa wel de motie van afkeuring inzake het contract met de abonneetelevisie-organisatie Filmnet gesteund. Die motie, ingediend door Hennie Troost, afkomstig van het Rotter damse Zwart Wit'28, werd met een grote meerderheid aange nomen. Maar liefst 41 stem men voor, 17 tegen en een ont houding. Naast de amateurs waren twaalf betaalde afge vaardigden het eens met de inhoud van de motie. Dat was voor het bondsbe stuur reden om dreigende taal uit te spreken. Opstappen der halve als er verder niets zou gebeuren. Daarom werd er tijdens een van de schorsingen driftig ge sleuteld aan een motie die de motie van afkeuring naar de achtergrond moest dringen. Het bondsbestuur vroeg aan de vergadering goedkeuring te geven aan het totale beleid. Daarmee de bondsafgevaar- digden in een moeilijke positie manoeuvrerend.' Immers, eerst voor een mo tie van afkeuring stemmen en later het eens zijn met een mo tie, die inhoudt dat men het toch weer eens is met de gang van zaken rond het contract met Filmnet. Spartaan Cor van Rijn had het daar moeilijk mee, probeerde het bondsbe stuur er van te overtuigen dat de gele kaart geslikt moest worden, maar vond op zijn weg André van der Louw (voorzitter sectiebestuur be taald voetbal), die handig in speelde op het gegeven dat de bondsafgevaardigden voorzit ter Jo van Marle niet kwijt wilden. Bovendien liet Van der Louw herhaaldelijk door schemeren dat het niet aanne men van de motie van ver trouwen verstrekkende gevol gen zou kunnen hebben. Een bestuurscrisis. Dat maakte indruk. Onder aanvoering van Gerard Ker- kum (Feyenoord) en Gloude- mans (FC Twente) ging de be taalde afvaardiging overstag, behalve Wageningen-man Sipma die consequent bleef. Hij had voor de motie van af keuring gestemd en was ver volgens bereid de gevolgen te aanvaarden. Het leek dus op een tweede nederlaag voor het bondsbe stuur uit te draaien, ware het niet dat de Zwolse amateuraf gevaardigde Klaas Ludeking het bondsbestuur trouw bleef. De motie van afkeuring was zijn deur voorbijgegaan. Het feit dat hij evenals Jo van Marle erelid is van de Zwolse club ZAC was volgens hem een toevalligheid. Desondanks zag het er som ber uit voor het bondsbestuur, omdat Hennie Troost niet wilde wijken. Maar toen wierp Izaak Ovaa de reddingsboei het water in. De wethouder van de Walcherse gemeente Valkenisse deed Hennie Troost verbleken en steunde de motie. „Omdat ik Jo van Marle niet het slachtoffer wilde laten worden van de. zaak", verklaarde hj na afloop van de langste bondsvergade ring uit de geschiedenis, „dat is mijn persoonlijke mening. Ik heb nog gevraagd om even te overleggen, maar dat wilde niemand. Ik ben blij dat mijn stem de doorslag gegeven heeft. Jo van Marle is voor de KNVB van onschatbare waar de". Luctor Et Emergo. (Zie verder de derde sportpa gina) Van onze sportredactie BRUSSEL - Arie Haan is een van de belangrijkste kandida ten om óf op korte termijn óf volgend seizoen Pol van Himst op te volgen als trainer van Anderlecht. Het bestuur van de Brus selse ploeg heeft Haan al ge polst of hij zonder problemen weg kan bij FC Antwerp. Haan heeft daarop ja geant woord, want hij heeft bij de Antwerpse club, waarbij hij nu aan zijn tweede seizoen be zig is, nooit een contract gete kend. Pol van Himst ligt niet meer goed in de markt bij de spe lersgroep van Anderlecht. Bo vendien is bestuurslid De Nil, een pleitbezorger van Van Himst, ontslagen, waardoor Van Himst min of meer alleen staat bij Anderlecht. De voorzitter van Ander lecht, Constant Vanden Stock, is echter bevreesd dat de me dia over hem heen zullen val len en een hetze tegen Ander lecht zullen ontkenenen als hij Van Himst voortijdig zal ont slaan ten gunste van Haan of een andere trainer. „De kans is niet uitgesloten dat ik voor het einde van tet seizoen bij Anderlecht werlN-, aldus Haan. „Maar Anderlecht is een persvriendelijke club en aan de hand van de reacties van de media zal het handelen. Er zijn al stemmen die zeggen dat ik te bevriend met Vercau- teren ben en dat voorzitter Wauters van FC Antwerp me niet zal laten gaan, maar ik kan zo weg uit Antwerpen". Door Fred Rabout BRESKENS - Met het vijfde li'J,' spe' gisteren tegen blijft Breskens thuis se[2oen ongeslagen. Het zag E.rli naar uit dat met dit rit spelen-complex afge- nd 'ou worden. In de slot minuut verraste invaller Ben- "nerjuri met een 'stuiter' Gruben, waardoor het slsnog 2-2 werd. ».0„,eri uitslag die gezien het Fl0°n<ie spel terecht ge- liiir Inag worden. Begrijpe- v'?as Breskens-trainer Cor ueVeiden niet direct aan- stpo r' Nadat hij de erg- hii?''es had verwerkt, was ven 0 reëel om toe te ge- jy..,;3'het gelijke spel een let sti,£sp.eigeling was van poor spelbeeld. „ik heb alle lof et a n. )ongens. Vergeet aee wi^ var>daag Willie de tie-in de morgenuren va- Tnn„eworden van een zoon - Monu) v,an v°ren en Henry n°ek, beiden geschorst, moesten missen. Vooraf te kende ik voor een gelijkspel, maar in de laatste minuut ver liezen is toch wel een bittere pil". Zijn collega Han van der Hooft had duidelijk minder problemen met het gelijke spel, al had hij vooraf op winst gerekend. Ook hij moest met een gehandicapte formatie aan deze derby beginnen, want Peter Zwart, Alex de Hulster en Ludwig Jurriens zaten in de ziekenboeg. Van der Hooft: „Breskens was ech ter méér gehandicapt. De Jae ger was er niet bij en dan moet je gewoon winnen. Toen we na de rust dan ook op 1-1 kwa men, dacht ik we lopen er nog drie in en de zaak is bekeken. Maar achterof mag ik niet mopperen", bekende hij rui- terl Ondanks het feit dat de thuisploeg met twee A-junio ren - Johnny van de Berg en Carlo de Smit - aan deze toch altijd beladen wedstrijd be gon, schroomde zij niet de aanval op te zoeken. Breskens kreeg in de beginfase ook de beste kansen. Nadat Paul van der Hooft in de derde minuut een vrij trap gestopt had ge zien door Gruben, moest aan de overzijde Patrick Wouters tot twee keer toe aan de bak. Eerst op een inzet van Henk Ottens en vervolgens dwong Robbie de Muynck hem tot ac tie. Karei Wullems moest zelfs assistentie verlenen aan zijn doelman, toen een schot van Carlo de Smit op weg leek naar de prijzenkast. Met een formidabel doelpunt opende Henk Ottens dan toch de score, na acht minuten, toen hij vanaf de zestien meter-lijn loeihard diagonaal Patrick Wouters klopte, 1-0. De voorsprong was op dat moment verdiend. Het dwong Sluiskil tot achtervolgen. On danks het feit dat aan beide zijden defensief de zaak be paald niet waterdicht zat, kwam er voor de pauze geen verandering in de stand. Paul van der Hooft was in de 44ste minuut wei akelig dicht bij de gelijkmaker, toen Gruben zich verkeek op een voorzet van uitblinker Fons de Brouwer en de Sluiskil-spits tegen de paal kopte. Het was diezelfde Van der Hooft, die vijf minuten na de hervatting Sluiskil langszij bracht. Hij gaf na aangeven van Gerard Dellaert doelman Gruben het nakijken, 1-1, De mooiste combinatie van de wedstrijd was ongetwijfeld voor Breskens. Dat gebeurde een kwartier in de tweede helft, toen een hard werkende Fred Meerman op rechts Henk Ottens wegstuurde. Deze ver schikte Paul van Bambost om daarna Robbie de Muynck op maat te bledienen. Diens loei harde inzet had bepaald meer verdiend dan rakelings naast te suizen. Vijf minuten later kwam Breskens toch weer op voor sprong. Karei Wullems torpe deerde Henk Ottens een drie tal meter buiten het straf schopgebied - het leverde hem overigens geel op, hetgeen eer der ook Ottens te beurt was gevallen - en na gedegen over leg knalde Robbie de Muynck dwars door de muur nummer twee voorbij Wouters. Op nieuw mocht Sluiskil gaan achtervolgen. Karakter kan de mannen van Hans van der Hooft niet ontzegd worden. Maar de in de eerste helft stuntelende Bres- kens-defensie,die zich in de tweede helft goed hervond, bleef overeind tot de laatste minuut. Toen mocht Paul van Kouteren op links een corner nemen. Rob Gruben bokste in eerste instantie de bal weg, Het eerste doelpunt van Breskens in beeld. - FOTO DE STEM/COR.J.DE BOER maar Gerard Dellaert bracht gens zijn half gemiste inzet hem opnieuw voor het 'hok', over de liggende Gruben bin- Bennie Boerjan zag vervol- nen huppelen, 2-2.

de Stem | 1985 | | pagina 9