Accountancy bij Moret Limperg... voor wie in de praktijk wil slagen. intergasral EEN DIRECTEUR M/V iteiv iM TROCKVERKOPER/BEBRIJFSlfIDER RODATRUX VOLVO BEDRIJFSWAGENS, Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier Tilburg Moret Limperg (m/v) AKTIVITEITENBEGELEID(ST)ER VERPLEEGKUNDIGE M/V lonint rc STEM VAN ZATERDAG 7 DECEMBER 1985 >stenrijk vitserland _i tarweverwerkend is en moderne slangrijke basis- Jomenteel wordt Ird in de bouw van [s ook gestart met zoeken wij een. distriktsfitter (A) distriktsopzichter (B) DE ROOMS KATHOLIEKE STICHTING VOOR VOORTGEZET ONDERWIJS te KAATSHEUVEL A6o A62 It. landhuis, 5 slpkrs., 12 sl.plI p. nog vrij. Tel. 04764-1250, na 11) u J i Hotel Ardennen lagelijkse igen in de Ardennen! pen, langlauf,. Ontspannen in onze wemmen in he! overdekte bad jibieding: haltpension, begroetingscocktail, In, hallpension, begroetingscocktail, Ize Kerst- en Nieuwiaarsprogramma's Spa. Tel.: 09 32/87.77.25.8! C Roermond. Tel.04750 15900 a/a Grossvenediger, 1312m i, ideaal tam skigebied nabi) dorpskern, 3 lij. langlaufspoor - 15 km, ideaal tour skigebied r va ƒ17-, hp va ƒ28,- Aanvragen van ligaten35b. Tel 09-434877 5217 L Ziliertal. Vak.woning in chalet,4-)| pers. Tel. 05910-22293. ski-vakantie naar AXAMS/TIROt leig. auto. Vertr. elke week. Met kent Irtief Reizen. 04950-30958. pel. chalet op 1140 mtr., 3 slpk., 2 bad- open haard, terras op het zuiden led. Tel. na 18.00 uur 04494-43902. CRST NOG VRIJ. :fczn£ RGkrccitie Als je straks je VWO- of HEAO-diploma hebt, kun je studeren, een werkkring zoeken of... beide doen. Tegelijk. De keus is niet moei lijk als je weet dat je ook zonder een studie aan een universiteit of hogeschool een positie op academisch niveau kunt bereiken. Verwacht alleen niét dat het spelenderwijs gaat. Werken combineren met studerendat is éénpakken. Maar het perspectief is: een toekomst in de modèrne accountancy bij Moret Limperg. Het analyseren en controleren van financiële gegevens staat bij het werk centraal. Maar de accountant van nu en morgen gaat in de taak uitoefening als adviseur vele stappen verder. Zijn/haar ondernemerszin en inzicht in bedrijfs beleid geven de accountant een belangrijke rol in het beslissingsproces rond investeringen, kre dieten, fusies en administratieve ontwikkelingen - inclusief automatisering - bij alle mogelijke bedrijven en instellingen. Moret Limperg behoort tot de grote accountantskantoren van ons land. Zij heeft een hechte relatie met Moret Gudde Brinkman Belastingadviseurs. Het aantal vestigingen be draagt in totaal 35, het aantal personeelsleden ruim 2.000. En door het lidmaatschap van Arthur Young International reiken de contacten boven dien tot ver buiten de grenzen. Het is duidelijk dat je mogelijkheden bij zo'n sterke organisatie groot zijn. De wissel werking tussen praktijk en theorie laat bij Moret Limperg niets te wensen over. Als HEA0-er (met RA-variant, BE of BI) of als VWO-er (met wiskunde, economie I en zo mogelijk economie II) vind je er het ideale klimaat voor de verdere accountantsstudie via het NIVRA. Heb je HEAO, dan start je met een aantal vrijstel lingen. 'n Eerste signaal dat het tot een "akkoord" zou kunnen komen, geef je met de aanvraag van de informatiebrochure. Schrijf of bel de heer V. Strack van Schijndel, Moret Limperg Registeraccountants, 'Het Hooghuis' Keizers gracht 7d, 5611 GB Eindhoven, telefoon: 040-444340. LID VAN ARTHUR YOUNG INTERNATIONAL Vestigingsplaatsen Moret 8. Limperg/Moret Gudde Brinkman: Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Assen, Breda, Doetinchem, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Emmen, Enschede, Goes, 's-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Heerenveen, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoofddorp, Leeuwarden, Maastricht, Naaldwijk, Nijmegen, Roermond, Rotterdam, Terneuzen, Tiet, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zaanstad, Zwolle. mmm ehulp van de jstrie, n Engelse taal, n Gent Warandelaan INTERGAS N.V., gevestigd aan de Warandelaan 2 te Oosterhout, verzorgt de aardgasdistributie in 37 gemeenten in West- en Midden-Brabant en telt ruim 100.000 aansluitingen. Bij de afdeling D.T.S. (Distributieleidingen, Toevoer leidingen en Service) is een vakature ontstaan voor de funktie van voor regio Centrum, d.w.z. werkzaam vanuit het hoofd kantoor te Oosterhout. Zijn taak omvat hoofdzakelijk de volgende werkzaam heden: het plaatsen, verzegelen en ontzegelen van gas meters; het onderhouden van geisers; het behandelen van gasklachten van verbruikers; het incidenteel inkasseren van verbruiksgelden en zo nodig het verbreken van de gastoevoer; het verrichten van storingsdienst. Kandidaten voor deze funktie dienen te beschikken over een gastechnische opleiding en in het bezit te zijn van het diploma Gasstoringsmonteur. Het rijbewijs B/E is eveneens vereist. Voor dezelfde afdeling zien wij bovendien uit naar een die zal worden tewerkgesteld in regio West, d.w.z. werk zaam vanuit ons distriktskantoor te Sprundel. De voornaamste taken van deze funktie zijn: het houden van toezicht op de uitvoering van nieuwe aansluitingen en binneninstallaties; de zorg voor meterverplaatsing en -wegneming; de zorg voor reparatie, respektievelijk onderhoud van hoofd- en toevoerleidingen; het verrichten van storingsdienst. De funktie-eisen voor distriktsopzichter luiden; diploma M.T.S. (werktuigbouw), alsmede Middelbare Gastechniek, met (beide) specialisaties, zowel distribu tie als installatie en verbruik. Voor funktie A gaat de voorkeur uit naar kandidaten woonachtig in Oosterhout of omstreken, voor funktie B naar kandidaten uit West-Brabant en voor beide vakatu-, res naar sollicitanten met enige ervaring opgedaan in een soortgelijke funktie. Karididaten die niet voldoen aan de gestelde funktie- eisen behoeven niet te solliciteren. Sollicitaties met vermelding van personalia, opleiding en werkervaring èn duidelijke opgave van de funktie waarnaar wordt gesolliciteerd, kunnen binnen 8 dagen worden gericht aan Intergas N.V., t.a.v. de heer P.J. Willems, chef personeelszaken, postbus 17, 4900 AA Oosterhout. Oosterhout, postbus 17, lel. (01620 )2695^^0 B vraagt voor de onder haar bestuur staande r.-k. scholengemeenschap voor MAVO/LBO „Crispijn" te Kaatsheuvel welke functie per 1 augustus 1986 open valt i.v.m. gebruikmaking van de V.U.T.-regeling door de huidige directeur. De scholengemeenschap is op 1 augustus 1985 ontstaan uit de scholen voor MAVO en voor LHNO te Kaatsheuvel. Deze telt circa 550 leerlingen. 45 docenten en 15 onderwijsondersteunende medewerkers. In het schooljaar 1985/1986 wordt de start van het heterogeen brugjaar per 1 augustus 1986 voorbereid. Functle-tniormatle: De hoofdtaak van de functionaris bestaat git: - de dagelijkse leiding van de school op onderwijskundig-, beheers-tech- nisch- en administratief gebied; - leiding geven aan de voortgang van een integratieproces m.b.t. de fusie; - beleidsvoorbereiding: adviseren van het bestuur, het initiëren en verder ontwikkelen van een onderwijskundig beleid voor het desbetreffende on derwijs. Functie-eisen: Gedacht wordt aan iemand met: - ruime ervaring in het voortgezet onderwijs; - kennis van de problematiek van een scholengemeenschap MAVO/LHNO, sociale vaardigheden en het kunnen samenwerken in teamverband; - goed communicatief vermogen; - de bereidheid op basis van een katholieke levensbeschouwing mede ge stalte te geven aan de katholieke grondslag van de school; - managementkwaliteiten strekken tot aanbeveling. Het bestuur van de Stichting laat zich bij de benoeming bijstaan door een ad viescommissie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een currlcullm vltae en een op gave van referenties, kunnen lot 2 weken na hel verschijnen van deze advertentie worden gericht aan de voorzitter van hel schoolbestuur, de heer Mr. F.J.P.M. Mikkers, Krommevaeri 5, 5171 MD Kaatsheuvel. Na dere Inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bij de huidige directeur de heer W.G.M. Tllanus (04167-72683). Gevraagd; ervaren truckverkoper. Leeftijd tot 35 jr. met leidinggevende capaciteiten voor ons rayon West-Brabant. Schriftelijke sollicitaties aan: Scherpdeel 13, 4703 RH Roosendaal. Tel. 01650-41924. Het Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een kleinschalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis, mede verantwoordelijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. De sektor dagbehandeling biedt, naast de na- en voorzorgfunklic, tevens een alter natief voor langerdurende klinische behandeling en heelt een capaciteit van 40 stoelen. De aktivitcitenbcgeleiding maakt deel uit van het multidisciplinaire behandelteam van het dagziekenhuis en bestaat Jit 3 medewerksters. In verband met ziekte is een vakature ontstaan voor de funktie van in part-time dienstverband van 33 uur per week Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van de ziekte van de huidige medewerkster. Omzetting in onbepaalde lijd behoort 101 de mogelijkheden. Funktie-inhuud: Door hel aanbieden en begeleiden van aktiviteiten trachten vooral de gezonde aspecten van patiënten aan te spreken. Hij/zij richt zich daarbij op een zin volle (vrije-)tijdsbesteding, die aansluit op persoonlijke behoeften en interes sen en de thuissituatie. Funktie-eisen: opleiding MBO-AT/AB, bij voorkeur aangevuld met een (muziek) specialisatie; ervaring binnen de geestelijke gezondheidszorg, alsmede met groepsgericht werken; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Het salaris bedraagt min. 1.755,60 en max. 2.362,80 bruto per maand bij een dienstverband van 82,5%. Nadere informatie omtrent deze funktie kan worden ingewonnen bij dhr. O. Baardman, koördinator dagbehandeling, telefoon (013) 35 62 55. Afdeling F is een open afdeling voor voortgezette behandeling mei een capa citeit van 12 plaatsen. De opnameduur is gesteld op maximaal 2 jaar. In multidisciplinair teamverband wordt voor iedere patiënt een individueel behandelplan vastgesteld. De behandeling is strukturerend van aard. De groep wordt hierbij als oefenterrein gehanteerd. Wegens vertrek van een medewerkster en werktijdverkorting van andere teamleden zoeken we op korte termijn een in part-time dienstverband van 33 uur per week Funktie-inhoud: Mede begeleiden van patiënten, zowel individueel als groepsgericht. Funklie-eis: Diploma B-verpleegkundige ol' HBO-V. Het salaris bedraagt min. 1.851,30 en max. 2.425,50 bruto per maand (excl. onregelmatigheidstoeslag) bij een dienstverband van 82,50%). MM AW Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij 4 dhr. T. de Wit, afdelingshoofd, telefoon (013) 35 93 55. ^5^»^ b>e arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van de CAO voor bel Ziekenhuiswezen. In verband met de invoering van funktiewaardering in de gezondheidszorg (FWG) zullen de salarisschalen mogelijk een wijziging ondergaan. H Schrit telijke sollicitaties kunnen vóór 23 december '85 gericht worden aan de ^rrmm afdeling personeelszaken, t.a.v. dhr. A. van de Wetering, Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg.

de Stem | 1985 | | pagina 7