VOOR VROUWEN GEZONDHEIDSCENTRUM Kleinvee in Westdorpe 24 DAGEN HALF GELD I Akkoord sociaal plan CPC Sas Bouw waterzuivering kost ruim 41 miljoen Plaatselijk nieuws Deel winst PZEM bestemmen voor gasaansluitingen' Commissie Oostburg boos op belasting Jonge Sassenaar in Symphonie Orkest aborant m/v Gestrande tanker op eigen kracht los Fietspad Sluiskil tot brug gesloten 24 DA6EM ZATERDAG 7 DECEMBER 1985 gemeente DERWET VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 3 4Portretten Aardenburg provinciaal onbelangrijk'' Drie auto's botsen bij Terhole TOCH LEIDING VOOR CPC Landmijn en mortiergranaat gevonden op vissersschuit Philippine Cadzand Westdorpe Biervliet Sas van Gent Hoofdplaat OOSTBURGS RAADSLID: markten DE STEM „de 4in1 krant" l thouders van Terneuzen bren. aan het bepaalde in artikel 1? Bepalingen Milieuhygiëne ter op 28 oktober 1985 bij hen 'een en van J. Dierickx b.v., Molen- een vergunning ingevolge de prichten en in werking hebben ~r de verkoop en reparatie van en op het perceel plaatselijke kadastraal bekend gemeente er(s) 2777. ere terzake zijnde stukken lig. eden voor een ieder ter inzage rie, afdeling algemene zaken 986 elke werkdag van 09.00 loi .30 tot 16.30 uur en elke don- t 22.00 uur. Degenen, die de zien op donderdagavond van orden verzocht daarvan voorat tel. 01150-17980, toestel 123) ns de kantooruren een monde ~n verkregen. aand vanaf heden kunnen ge- schriftelijk bij het College van thouders worden ingedien. De- arschrift indient, kan verzoeken vens niet bekend te maken ondeling bezwaren worden in- openbare zitting op dinsdag 24 10.00 uur in het stadhuis van vens gelegenheid wordt gege- enwisseling over de aanvraag gezag, de aanvrager en de wezigen. tte de aandacht op, dat dege- bben ingebracht op de boven- een ieder, die aantoont dat hij niet in staat is geweest, in de orden gesteld om bezwaren te- hikking in te brengen. ber1985 en wethouders van Terneuzen, ckeloen, burgemeester. van Pagee, secretaris. at binnen ons ziekenhuis onregelmatige diensten, de weekeinden. anging betreft wegens cht worden dat aan- or onbepaalde tijd kan hikken over een voltooide nige ervaring in een soort- ening van de funktie dienen e kontaktuele eigen- ardigheid. den o.a. gerekend het: taan van bezoekers van het oor inkomende en uitgaan- ysteem; tratieve werkzaamheden, eld overeenkomstig de ktie kan worden ingewon- iele dienst. weken na heden worden n van het ziekenhuis. Pasteurlaan 9, Postbus 67, 4900 AB Oosterhout, tel. 01620-55900 BUI T16 De Klokkenberg is een categoraal zieken huis met 650 mede werkers en beschikt over een erkende capaciteit van 308 bedden, verdeeld over een centrum van harten longchirurgie, een epilepsiecentrum, een long- en astma centrum, een centrum voor kinder- en eugd psychiatrie en een centrum voor aller- gologieimmunologie ig telt 27 medewerkers en het verrichten van long- en zoeken, het bepalen van s, aerosolbehandelingen en derzoeken op de broncho- i-afdeling bestaat een vaca tie van fingsperiode (1 jaar) worden erzoeken aangeleerd: bloed- •G.'s, longfunctie-onderzoeken, derzoeken in teamverband en ingen. en in het bezit te zijn van een 3.O. niveau zoals een laborato- een opleiding tot assisteren- Sneidszorg. Zij dienen bereid te ge diensten te verrichten en Jn in Breda of directe om- ïigen vervoer is noodzakelijk- d: 19 - 23 jaar. nformatie kunt u inwinnen bij en, hoofd van de functie- n 076-659310-toestel 157/159. beidsvoorwaarden zijn con- oor het Ziekenhuiswezen. m kunnen hun sollicitatie i richten aan het hoofd van de eelszaken, met uitgebreide opleiding en arbeidsverleden, ^g van vacaturenummer FA/071 9310' Postbus 90108 4800 RA Breda Van een onzer verslaggevers OM KOFFIE-AANSLAG PERSONEEL OOSTBURG - De gemeen telijke commissie financiën in Oostburg had gisteren weinig goede woorden over voor het besluit van de Oost- burgse belastinginspecteur mr. G. L. Meij om met in gang van 1 januari volgend jaar elke gemeente-ambte naar per werkdag vijftig cent netto-loon toe tereke- nen wegens door de ge meente verstrekte koffie of thee. Het Oostburgse college had overigens de inspectie al geantwoord dat volgens een uitspraak van de Hoge Raad per dag 1,10 gratis verstrek kingen mag worden gege ven. Het college deelde de inspectie dan ook mee dat per 1 januari iedere ambte naar een vergoeding van vijftig cent krijgt toegekend die vervolgens wordt inge houden voor de koffie c.q. thee. Overigens vond het college dat overheden wel relevantere zaken had te be handelen. „Kleinzielig", zo kenschet ste PvdA-er J. de Vries het standpunt van de inspec teur, die overigens volgend jaar in particuliere dienst treedt. „Een man die zich met dergelijke futiliteiten bezighoudt is zijn plaats niet waard. Er zijn in Oostburg wel andere zaken die zijn aandacht nodig hebben. Bo vendien strijk je zo de men sen wel tegen de haren in". De commissie complimen teerde het college overigens voor zijn brief aan de in spectie. „Wij hebben onze tanden laten zien zoals we die ook lieten zien toen de belastinginspectie dreigde te worden opgeheven", aldus wethouder J. Thomaes. G. van Schaick was niet zo gelukkig met de brief. Hij vond het optreden van de in specteur overigens best 'lul lig', maar waarschuwde er voor 'dat de gemeente straks de rekening gepresenteerd krijgt'. Volgens hem kan men nog meer actie van de belastingdienst verwachten ten aanzien van door de ge meente gedane uitkeringen. "Als iets onjuist is moet het worden rechtgezet, daar hebben wij geen moeite mee", aldus de wethouder. "Maar je mag je mening toch ook tegenover de belas tingdienst wel verwoorden". Van onze correspondent BORSSELE - De Belgische chemicaliën-tanker Wadsy- Tanker (1178 brt), die donder dag tijdens vallend water op de Westerscheldc was ge strand, is gisterochtend om streeks 06.30 uur op eigen kracht vlot gekomen. De tanker, geladen met 1500 ton verdund zwavelzuur, was onder loodsaanwij zingen on derweg van Antwerpen naar zee, om de lading op de Noord zee te lozen. De Watsy-Tanker raakte donderdagavond in de pas van Terneuzen ter hoogte van de boei 6 buiten de vaar geul, en strandde op een zand bank. Diverse sleepboten uit Ter neuzen en Vlissingen waren spoedig ter plaatse, en boden hun diensten aan, maar de ka- pitein van het gestrande schip weigerde de aangeboden hulp. De verkeersdienst Wester- schelde van DGSM heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de stranding, een riviermeester van de patrouil- ledienst bleef tijdens de pe riode dat de tanker aan de grond zat aan boord om bij ca lamiteiten direct te kunnen optreden. Het schip liep geen schade op. Meerderheid commissie Oostburg tegen subsidie Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Drie fracties uit de Oostburgse gemeenteraad (CDA, VVD en D T) zien een subsidie voor het op te richten Vrouwen Ge zondheidscentrum in West-Zeeuwsch-Vlaan deren niet zitten. De doelstellingen van het centrum, onder meer om vrouwen meer weerbaar te maken wanneer zij met gezondheidszaken te maken hebben, zijn volgens G. van Schaick (CDA) doublures van reeds bestaande voorzieningen. Hij zei dit gistermiddag tijdens de ver gadering van de Oostburgse gemeentelijke commissie voor financiën. Lijnrecht tegenover hem stond J. de Vries (PvdA). „De vrouwvriendelijkheid straalt niet van onze medici af. Ook de secretaris van de Lande lijke Huisartsen Vereniging in onze streek staat vierkant achter het centrum. De prak tijk heeft hem uitgewezen dat er wel degelijk behoefte aan een dergelijk centrum bestaat. Het zou wel zo moeten zijn dat het centrum over tien jaar overbodig is". A. Roosendaal (VVD) vond een apart instituut voor vrou wen niet zo nodig. Volgens hem was dit subsidievoorstel, dat een kleine drie mille be helst, weer een voorbeeld van Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De his torische betekenis voor de provincie Zeeland van een drietal portretten in de burgerzaal te Aarden burg (voorstellende twee oud-burgemeesters en een oud-wethouder) is niet zo groot dat een pro vinciale subsidie is ge rechtvaardigd voor res tauratiewerkzaamheden. Dat vindt de sectie cul tuurbehoud van de Zeeuwse Culturele Raad. De sectie adviseert het provinciebestuur dan ook het desbetreffende subsi dieverzoek te weigeren. Het subsidieverzoek is afkomstig van de ge meente Aardenburg. De portretten zijn geschil derd en stellen bestuur ders voor uit de negen tiende eeuw: de oud-bur gemeesters Francois van der Plasse, Pieter Lode- wijk Reepmaker en oud wethouder Johannes de Muijnck. oorzaken die het leven zo duur maken. Wethouder J. Thomaes wees erop dat het om een gering be drag gaat en dat het in ieder geval de moeite waard is om het initiatief vooralsnog te steunen. Het centrum kan on derdak vinden in Terneuzen. „Wij moeten het voor onze vrouwen overhebben", aldus Thomaes, die erop wees dat na verloop van tijd bekeken kan worden of het centrum in een behoefte voorziet. Hij kon de meerderheid van de commissie echter niet over tuigen. Voor I. de Hullu was ook reden om tegen te stem men het feit dat bepaalde ini tiatieven door rijk en provin cie van de grond worden getild en vervolgens afgeschoven naar gemeenten. Wel positief oordeelde de commissie over een subsidie voor de stichting Tegen Haar Wil Zeeland, die hulp wil aan slachtoffers die met seksueel geweld, aanranding, ver krachting en (seksuele) kin dermishandeling te maken hebben gehad. Zowel G. van Schaick als I. de Hullu dachten dat het met dit soort zaken niet zo'n vaart zal lopen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Wethouder Thomaes zei daarop dat er meer gebeurt dan men zich kan indenken. Volgens hem was subsidiever lening overigens een logisch uitvloeisel van de indertijd door de raad aangenomen Emancipatie-nota. Uiteinde lijk onderschreef de commis sie dit. Bejaarden die willen aan sluiten op Bejaarden Alarm Zeeland kunnen in Oostburg rekenen op een eenmalige bij rage van dertig gulden en een subsidie van ƒ2,25 per week. In het algemeen vond de com missie dit een goede zaak, hoe wel A. Roosendaal vond dat een beetje eigen verantwoor delijkheid best gewenst is. Die kreeg, aldus de commissie voorzitter, gestalte in de onge- ver 200 gulden per jaar die aangesloten bejaarden zelf moeten betalen. VOOR 52 WERKNEMERS Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - Vakbonden en directie van CPC Nederland "V in Sas van Gent hebben gisteren in principe overeenstem ming bereikt over een sociaal plan voor 52 met ontslag bedreigde werknemers van het bedrijf. Omdat het principe-akkoord nog w°rden voorgelegd aan de vakbondsleden, konden inhou delijk nog geen mededelingen worden gedaan over het plan. Volgens een CPC-woordvoerder bestaat ook nog geen zeker heid over de mogelijkheid om ongeveer tien ontslagen werkne mers elders weer aan werk te helpen. Vooral voor een zevental chauffeurs bestaat er een reële kans op werk bij het transport bedrijf Van Opdörp. „Maar daar ontstaat op z'n vroegst vol gende week duidelijkheid over," aldus de woordvoerder. Overigens hebben de bij de bonden aangesloten CPC-werkne- ®hrs, die zullen worden ontslagen op een eerdere vergadering aten weten niet akkoord te gaan met het aantal ontslagen. Ze waanden hun vertegenwoordigers om dat aantal in de eerste ats inzet te maken van besprekingen. Voor de negende uitgave van de tentoon stellingscombinatie Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren die vandaag en morgen nog in het verenigingsgebouw Concordia te West dorpe wordt gehouden bestond een goede belangstelling. Niet minder dan ruim 600 inzendingen van tal van liefhebbers waren aanwezig.De kleindieren-expo werd gisteravond door burgemeester W. Dusarduijn van Sas van Gent geopend onder een redelijke belan- stelling van het publiek. De expositie in Concordia is te bezichtigen vandaag van 10 tot 22 uur en morgen nog van 10 tot 17 uur. Kampioen in de categorie grote hoenders werd A. Heuvelland te Heikant en bij de dwerghoenders ging de titel naar J. Scho nenberg uit Terhole.Bij de sierduiven ging deze palmares naar de combinatie Serra- rens te Clinge. De eerste prijs bij de inge zonden konijnen kwam in handen van me juffrouw Renata Bouwmans uit Oost-Sou burg en de mooiste cavia was volgens de jury ingezonden door Jurgen Groosman uit Hoek. FOTO DE STEM COR J. DE BOER TERHOLE - Op rijksweg 6(1 bij Terholc gebeurde gister avond om 20.35 uur een aanrij ding waarbij drie personenau to's waren betrokken. Hierbij raakten twee auto's total-loss, terwijl de derde auto zwaar werd beschadigd. Een van de inzittenden, mevrouw M.D. uit Diest, liep lichte verwondin gen op, zij werd ter behande ling door een huisarts mee ge nomen. Het ongeluk gebeurde toen bestuurder A. G. uit Vlissin gen en bestuurder F. van G. uit Hulst op de weg stil ston den achter een voorgesorteerd staande auto. De achter hem komende automobilist P. de J. uit Kloosterzande bemerkte dit te laat op en knalde achter op de auto van G. Door de he vige schok van de aanrijding botste diens auto achter op de auto van G. SLUISKIL - Vanaf vandaag tot ongeveer 1 april van het volgend jaar zal het fietspad tussen de aanleg-inrichting van het pontje te Sluiskil en de draaibrug zijn afgesloten voor het verkeer. Dit houdt verband met werkzaamheden, die noodza kelijk zijn voor het bevaar baar maken van de westelijke zij-opening onder de brug bij Sluiskil. Het fietspad is in be heer bij het Rijk. De afsluiting geldt voor verkeer in beide richtingen. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De bouw van een rioolwater-zuiveringsinstal latie in de Koegorspolder bij Sluiskil gaat 41,2 miljoen gulden kosten. De eigenlijke bouw, met inbegrip van grondverwerving, komt op ruim 26,5 miljoen, terwijl voor aanleg van leidingen en gemalen bijna 14,7 miljoen moet worden uitgetrokken. Dit blijkt uit een voorstel van het dagelijks bestuur aan de algemene vergadering van het waterschap De Drie Am bachten. Minimaal de helft van dit totaalbedrag kan wor den verkregen van het Rijk. Voor deze rijksbijdrage dient het principe-plan tot de bouw, waarover de algemene verga dering van het waterschap zich woensdag 11 december uit zalspreken, goedkeuring van rijkswaterstaat. Op grond van met de bedrij - ven gevoerd overleg voorziet het principe-plan in de aanleg van afzonderlijke afvoer-lei- dingen vanaf de NSM en de Cokesfabriek te Sluiskil en Broomchemie te Terneuzen. Een dergelijke voorziening ten behoeve van de CPC in Sas van Gent is niet in het plan opgenomen, maar het bedrijf heeft verzocht om alsnog in aanmerking te komen voor de aanleg van een dergelijke lei ding. Het dagelijks bestuur stelt voor om hiermee akkoord te gaan, maar op voorwaarde dat de extra kosten (geraamd op 1,5 miljoen) ten laste van CPC komen. Zoals bekend zal de zuive ringsinstallatie, die een capa citeit zal kunnen verwerken van 77.500 vervuilings-eenhe- den, gefaseerd in gebruik wor den genomen. Voorlopig wordt uitgegaan van de zuivering van uitsluitend huishoudelijk afvalwater in de loop van 1988. Voor de grote bedrijven wordt dan tot uiterlijk 1 januari 1990 de mogelijkheid open gelaten van ongezuiverde lozing op de Westerschelde via een extra aan te leggen persleiding. Voorwaarde hierbij is echter wel dat deze bedrijven vóór 1 januari 1987 de nodige plannen hebben overlegd, waaruit blijkt dat ze ernst maken met de sanering. De algemene vergadering van De Drie Ambachten komt woensdag 11 december vanaf 14.00 uur bijeen in de verga derzaal van de dienst open bare werken in Terneuzen. Van een onzer verslaggevers SINT-ANNALAND - De duik- en demonteerploeg van de ma rine in Vlissingen heeft gistermorgen een landmijn en een mor tiergranaat onschadelijk gemaakt, die terecht waren gekomen in de netten van de visserschuit 'Tholen 5', in de haven van Sint- Annaland. Het schip had de munitie opgevist uit de Put van Zierikzee; een plaats waar in het verleden meer overtollige munitie is ge dumpt. De schadelijke 'waar' werd ontdekt bij het schoonmaken van de netten. De medewerkers van de marine zullen de munitie, wanneer er genoeg bij elkaar is verzameld, later op zee tot ontploffing bren gen. SAS VAN GENT - De 18-jarige Sassenaar Hessel de Groff, leerling van de Kunstacade mie in het Belgische Eeklo, is door de directie uitgenodigd om mee te spelen in het Stedelijk Symphonie Orkest dat op donderdag 19 de cember een Kerstconcert verzorgt. Hessel de Groff volgt nu al 5 jaar muzieklessen en is toegelaten tot het Hoger-B slagwerk onderwijs. Hij is een leerling van de bekende Belgische slagwerk docent Rudy Steyaert in Assenede. Specialisatie van deze talentvoile jongeman is marimba, xylophoon en het volledige slag werk. De uitnodiging kwam als een grote verrassing om dat voor optredens van de Stedelijke Symphonie altijd docenten van de kunstacademie en succesvolle einde- j aars-studenten worden uitgenodigd. De resultaten van het overgangsexamen van Hessel de Groff waren voor de directie van het orkest aanleiding de jonge Sassenaar nu al te vragen mee te spelen. Aan de hand van de repetities zal blijken of hij op marimba een solistische bijdrage zal leveren. Hessel de Groff maakt ook deel uit van de onlangs opgerichte Showband Sas van Gent. Kaarting - Morgen wordt in restaurant De Zwaan te Phi lippine een superprijskaarting gehouden. Systeem bieden met roem. Elke deelnemer speelt vijf partijen. Aanvang 14.00 uur. Expositie - Postduivenvereni ging De Getrouwe Duif te Cadzand houdt vandaag en morgen in café Schrier haar jaarlijkse tentoonstelling van postduiven. Zondag is er in de middaguren een verkoop van bonnen recht gevend op een jonge duif broed 1986, ge schonken door bekende lief hebbers. Verder draait op beide dagen het rad van avon tuur. Karabïjnschicting - Waar in het verleden de Belgen met het merendeel van de prijzen gin gen strijken, is de laatste wed strijd van karabijnclub Mo lenkreek in de zaal van Het Oude Raedhuys te Westdorpe een zeer spannende interland geworden. Er bestond een goede belangstelling voor de ze, op één na, laatste wedstrijd van het jaar. 34 schutters lie ten zich inschrijven. De uit slag was: wip 1: hoogvogel Anita de Mulder ('t Groot Ka non, B.), linker zijvogel Ph. d'Hondt ('t Groot Kanon, B.), rechter zij vogel Walter de Tender (V.B.S. B.). Wip 2: hoogvogel Piet van Puyvelde (Winnetou), linker zijvogel Ronny Inghels (Molenkreek), rechter zij vogel Anita van Op- zeeland (Sas van Gent). Zaterdag 28 december wordt 's avonds om half acht in Het Oude Raedhuys een kalkoen- billenschieting gehouden. Hieraan mag iedereen mee doen. Kinderpostzegels - In het postkantoor van Biervliet worden vrijdag 13 december uur kinderpostzegels ver kocht. Dat gebeurt tussen 15.30 en 17.30 uur. Kerstmiddag - In 't Trefpunt aan de Kerkstraat wordt don derdag 19 december een kerst middag voor de ouderen van Biervliet en omgeving gehou den, aanvan 15.00 uur. Er is dan eerst een gezellig samen zijn en daarna een maaltijd. Na de maaltijd vertoont ds. Meeuse dia's. Deelnemers kunnen zich opgeven voor deze kerstviering dinsdag 10 december van 14.00 tot 16.00 uur in 't Trefpunt. Kinderpostzegels - Van maan dag 9 tot en met vrijdag 13 de cember worden in het post kantoor in Sas van Gent kin derpostzegels verkocht. Dat gebeurt dagelijks van 9 tot 12.30 en van 14 tot 15 uur. Zonnebloem - De Zonnebloem afdeling Hoofdplaat houdt een ontspanningsmiddag voor le den en niet-leden op 9 decem ber om 14.00 uur in het dorps huis te Hoofdplaat. Op deze middag worden er dia's ver toond van de Zonnebloemtocht 1985, verzorgd door Radio Del ta. De heer C. de Ruijsscher neemt het muzikale gedeelte voor zijn rekening. Verder wordt er een film gedraaid van het 200-jarig bestaan van Hoofdplaat van 1978. Oudervereniging - De ouder vereniging van de RK. basis school De Hooge Plaat houdt dinsdag om 20.00 uur de jaar vergadering. Naast de nor male afwikkeling van de agendapunten is er een lezing door de heer Th. Kramer, voorzitter van de natuurbe schermingsvereniging 't Duumpje. De heer Kramer zal op deze avond dia's vertonen en daarbij een toelichting ge ven. Na de bestuursverkiezing zal de heer H. Riemens een toelichting geven over de ver anderingen en vernieuwingen die met de invoering van de basisschool tot stand zijn ge bracht. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het Oostburgse raadslid A. Roosendaal (VVD) vindt dat een deel van dc winst die de PZEM dit jaar boekt be stemd moet worden voor de aansluiting van (super)onrendabele gebieden op het aardgas. Hij vond dat een daad van solidariteit. Roosendaal zei dit tijdens de gisteren gehouden vergade ring van de Oostburgse com missie gemeentefinanciën. Zijn PvdA-collega J. de Vries vond dat de PZEM-winst be ter gereserveerd kan worden in een fonds om straks de af braak van de huidige kern centrale in Borssele te betalen. Hij haalde hierbij Ameri kaanse voorbeelden aan waarbij deze activiteit op een kleine 500 miljoen dollar kwam te staan. De commissie kwam giste ren niet tot een uitspraak om straks tijdens de aandeelhou dersvergadering van de PZEM een Oostburgs nee tegen de bouw van nieuwe kerncentra les te laten horen. Op 21 maart iiad de raad zich overigens uitgesproken tegen deze bouw, indien geen oplossing voor het opbergen van afval is gevon den. Het Oostburgs college, met daarin twee tegenstanders van kernenergie, vindt dat als het rijk beslist dat kerncen trales moeten worden ge bouwd, dit dan maar beter in Zeeland kan gebeuren. Dit uit een oogpunt van werkgelegen heid. Dit kon een aantal com missieleden niet vermurwen. Het college zal daarom in de volgende raadsvergadering, die plaatgsvindt vlak voor de aandeelhoudersvergadering, alsnog de mening van de vol tallige raad peilen. AMSTERDAM - Aardappelter - mijnmarkt,-6 december. In Bintje 50 mm werden 152 contracten ver handeld voor levering april bij een prijs van ƒ20,70 tot ƒ20,30 per 100 kg en voor levering mei 25 contrac ten tegen ƒ22,10 tot ƒ21,70. De stemming was prijshoudend. Dat kan. Met zo'n jXMCJfrOWEK KO*| vrijblijvend nroef-op-de- 1 «rnal-mAT"** som a"onnement op die HLOöl'vV allemenselijk gevaneerde 4-in-l-krant. 1 Vul dus snel in die bon iisas cn stuur 'm op. Dan kleppert uw krant heel /1— binnenkort 24 daeen lang voor half geld in de bus. BEZORG MIJ DE STEM VRIJBLIJVEND OP PROEF VOOR DE HALVE PRIJS 10.- (Mct betalen wacht ik op uw acceptgirokaart). IDczc bon in een open enveloppe zonder postzegel opsturen naar Dagblad De Stem, Antwoordnummer 112, 4800 VB BREDA. Bellen kan ook: 076-236911. I

de Stem | 1985 | | pagina 21