hoofd verkoop binnendienst ALLROUND SERVICE MONTEUR hago nederlanc he AFDELINGSHOOFD M Ml W schoonmaakbedrijf ^fllT TEKENAAR mjv (Bauknecht Profiel van de Dienst van Materieel en Werkplaatsen 1: Technisch specialist 2: Manager Wie komen in aanmerking? Hoe u kunt reageren de rijksove vraagt le MEDEWERKER M/V FINANCIËLE ADMINISTRATIE VERPLEEGHUIS CORNELIASTICHTING Zonder mensen rijden treinen niet. junior verkoopmanager (v/m) ft Stichting Psychiatrisch CentrumJanWier JONGE,PIENTERE MTSfer VAN OVERVELD B.V. leerling-ziekenverzorgenden (m/v) op zie ZELFSTANDIGE controleur alge DE STEM VAN ZATERDAG 30 NOVEMBER 1985 A51 DE STEM VAN ZA' Het Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een kleinschalig opgezet algemeen psychiatrisch ziekenhuis, medeverant woordelijk voor de psychiatrische hulpverlening in de regio Midden-Brabant. De administratieve dienst verzorgt de financiële, medische en de salarisadministratie en bestaat uit 21 medewerkers. Als gevolg van de verdere groei van de administratieve taken zoeken wij op korte termijn een in volledig dienstverband Funktie-inhoud: Onder verantwoordelijkheid van het hoofd administra tieve dienst leiding geven aan de financiële administratie (4 medewerkers); uitvoeren van de interne controle; bewaken en verder ontwikkelen van de administra tieve organisatie; een bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de interne budgettering voor wat betreft de financiële administratie; uitvoeren van de financiële verslaglegging, alsmede de voorbereiding verzorgen van de jaarrekening en begroting. Funktie-eisen: een opleiding op HBO-nivo, bij voorkeur SPD 1 of tenminste MBA, aangevuld met ruime aantoonbare ervaring in een soortgelijke funktie; goede leidinggevende en kontaktuele eigenschappen; kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; leeftijd tussen 25 en 50 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richt lijnen van de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.584,-. In verband met de invoering van funktiewaardering in de gezondheidszorg (FWG) kan de salarisschaal mogelijk een wijziging ondergaan. Nadere informatie omtrent deze funktie kan worden ingewonnen bij de heer H. v.d. Hoven, hoofd admini stratieve dienst, telefoon (013) 35 93 55. Schriftelijke sollicitaties kunnen vóór 16 december '85 gericht worden aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. dhr. A. van de Wetering, Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052,5000 JB Tilburg. Ter versterking van de technische afdeling, zoekt Borg-Warner Mechanical Seals een die een funktie op de tekenkamer wil aan vaarden als De werkzaamheden omvatten het onder toezicht en volgens instrukties maken van onderdeeltekeningen, eenvoudige schetsen en verder voorkomend eenvoudig tekenwerk. Wat wij vragen is: - een diploma MTS-Wtb - interesse in tekenwerk - een nauwkeurige instelling. Wat wij bieden: - een mogelijke doorgroei in de afdeling - een beloning die beantwoordt aan de funktie - prima secundaire voorwaarden. U kunt uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Borg-Warner Mechanical Seals, Postbus 1300, 4700 BH Roosendaal. Borg-Warner Mechanical Seals is één van de Euro pese vestigingen van hel Amerikaanse Borg-Warner concern. Wij zijn 'n modern en dynamisch bedrijf ge specialiseerd in hel fabriceren van mechanische asafdichtingen, koelers, magneet- en cycloonaf - scheiders en warmtewisselaars voor de petro chemische industrie. Wi| opereren al zo'n 20jaaropdeEuropesemarkt, het Midden Oosten en Afrika. vraagt Bauknecht Nederland B.V. te Oosterhout is een van de grootste en snelst groeiende importeurs van witgoed en keukeninbouwapparaten. In de verkoop binnendienst werkt een team verkopers (met beeldscherm op hun bureau) om orders in te toetsen, deze voor te bewerken, vragen te beantwoorden over prijs en levertijd en de ver koop buitendienst te ondersteunen. De man (hooguit begin 40), opleiding MEAO of vergelijk baar, naar wie cliënt uitziet is temidden van hen operationeel, probleemoplossend bezig. Echt het "veldwerk", maar dan vanachter zijn bureau. Hij moet met de verkoop binnendienst ver trouwd zijn, bij voorkeur bekend met de elektro- branche. Moet het Duits mondeling goed beheersen. Een zeer gedetailleerde functieschets is beschikbaar: onderwerp van gesprek na ont vangst van eerst een uitvoerige brief. Absolute discretie wordt verzekerd. Uw brief (op envelop aangeven BAUKNECHT) wordt verwacht, omgaand bevestigd en snel beantwoord door het Installatieburo in centrale verwarming, luchtbe handeling en koeltechniek, gevestigd in Zeeland, heeft wegens uitbreiding van haar aktiviteiten plaats voor een voor reparatie- en montagewerkzaam heden op bovengenoemd gebied. Uw schriftelijke sollicitaties onder nr. 203024 van dit blad. Havenpark 37, 4301 JH Zierikzee De Corneliastichting is een verpleeghuis, dat plaats biedt aan 64 somatisch zieken. Een nieuw verpleeghuis met 120 bedden, waarvan 60 voor somatisch en 60 voor psycho-geriatrische patiënten, is momenteel in aanbouw. Op één van de verpleegafdelingen is een vacature ontstaan voor de functie Wij zoeken voor deze functie iemand die: - een diploma bezit van A-verpleegkundige ka- deropl. of HBO-V - enige jaren leidinggevende ervaring heeft bij voorkeur in een verpleeghuis - uiteraard beschikt over goede contactuele en or ganisatorische kwaliteiten. Wij verwachten van het afdelingshoofd, dat deze lei ding kan geven aan het personeel op de afdeling, de multi-disciplinaire zorg op de afdeling coördi neert en mede uitvoering geeft aan de behandel plannen. Het hoofd dient een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het zorgconcept in ons ver pleeghuis, waarbij met name de nieuwbouw de aan dacht verdient. Hij of zij draagt zorg voor zowel een goed leefkli maat voor de bewoners als voor een goede werk sfeer voor het personeel. Verder heeft het afdelings hoofd een stimulerende en ondersteunende taak in de praktijkbegeleiding van leerlingen en stagiaires. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Zieken- huiswezen, terwijl de functie per 1-1-'86 ingedeeld zal worden volgens de FWG. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. A.C.M. Schouw of bij mw. W.F. Jansen, perso neelsfunctionaris (tel. 01110-2651 Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten voor 14 december aan de afdeling personeelszaken. NS biedt HTS-ers w, e«.bk keus uit twee mogelijkheden voor een boeiende carrière Bij de Dienst van Materieel en Werk plaatsen komen op korte en langere termijn leiding gevende en specialistische functies vrij voor HTS- ers die een theoretische en praktische opleiding bij NS zelf hebben gehad. Wij willen deze mensen nu al op het spoor zetten zodat ze straks terdege voorbereid hun verantwoordelijke functie aanvaarden. Kortom, als u deze uitdaging aanneemt gaat u een periode van hard werken tegemoet waarin u de basis legt voor een carrière bij NS. Deze dienst heeft het technisch beheer over het rollend materieel van NS, dus locomotieven en reizigers- en goederenmaterieel. Zij bereidt de aanschaf voor van nieuw materieel (inclusief keuringen) en zorgt voor het onderhoud en de kwalitatieve verbetering van het bestaande materieel. Bij de dienst werken ruim 3000 mensen, verspreid over de Constructiebureaus in Utrecht en de werkplaatsen in Amersfoort, Haarlem, Tilburg, Leidschendam, Amsterdam, Zwolle, Maastricht en Onnen. In de Hoofdwerkplaats te Tilburg vindt het grote onderhoud aan alle locomotieven en een aantal treinstellen plaats. Hier worden ook onder delen hersteld of vervaardigd. De werkplaats biedt aan ruim 700 mensen werkgelegenheid. Sommige HTS-ers kunnen meteen aan de slag bij de werkplaats als technisch medewerker of medewerker techniek en kwaliteit. Waar u in de werkplaats terecht komt hangt af van de behoefte èn natuurlijk van uw eigen voorkeur. Vooral in de eerste jaren is het de bedoeling dat u geregeld overstapt naar een andere werkplek binnen de werkplaats om een zo breed mogelijke ervaring op te doen. Dat kan best zijn op de werkplek waar u bent gestart, maar het is ook mogelijk dat uw inzet na verloop van tijd ergens anders wordt verwacht. Na een aantal jaren praktijk, naar behoefte afgewisseld met interne en/of externe technische en managementstrai- ningen, heeft u een aanzienlijke kennis opgebouwd en weet u die toe te passen. En nu al staat vast dat u dan in aanmerking komt voor allerlei leidingge vende en specialistische functies. Er zijn ook interessante mogelijkheden voor HTS-ers die rechtstreeks via een op maat gesneden opleiding worden voorbereid op managementfuncties. Deze opleiding wordt voor een deel gegeven in Utrecht en verder in de vorm van een stage in de werkplaats zelf. U krijgt hierbij een persoonlijke begeleiding en wordt volgens een strak schema wegwijs gemaakt in de richting die wij overeen kwamen. Na die twee jaar moet u zelfstandig een leidinggevende positie kunnen innemen, eerst op het niveau van groepchef of produktiechef voor een bepaalde sector in de Hoofdwerkplaats, later op een echt managementniveau. Wij zoeken jonge HTS-ers Werktuig bouwkunde, Elektrotechniek of Bedrijfskunde met een brede technische belangstelling. Mensen zonder of met wat eerste bedrijfservaring. Daarnaast zal uw persoonlijkheid een doorslagge vende rol spelen. Managers in spé worden bij ons namelijk al in de selectie uitdrukkelijk beoordeeld op potentiële leidinggevende, organisatorische en coördinerende kwaliteiten. Een psychologisch onderzoek maakt dan ook deel uit van de proce dure. NS is bereid meer vrouwen aan te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Als u reageert mag u dit oriënteren of solliciteren noemen. Stuur in beide gevallen uw gegevens op naar de N.V. Nederlandse Spoor wegen, t.a.v. de heer M.J. Spaeny, Dienst van Materieel en Werkplaatsen, postbus 2025, 3500 HA Utrecht, onder vermelding van vacature nummer 679 op brief en envelop. Wilt u meer inlichtingen, dan kunt u contact opnemen met ir. T. Stelwagen (telefoon 013-421060, toestel 342) of de personeelchef J. van Weereld (telefoon 013-421060, toestel 356). PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OA WS DER BOEDE een verpleeghuis te Koudekerke, waar somatisch zieke en psycho-geriatrische bewoners verpleegd worden, heeft ten behoeve van de opleiding die in MAART 1986 van start zal gaan, plaatsingsmogelijkheden voor voor de officiële opleiding die twee jaar en 12 weken duurt. De eerste 12 weken vormen een introduktie-periode tijdens welke op school de theoretische kennis wordt bijgebracht. Tevens wordt tijdens deze periode gedurende 2 weken praktijk opgedaan. Daarna word je op de afdelingen geplaatst, waarbij' de theoretische lesblokken regelmatig terugkeren. Om de opleiding te kunnen volgen moet je tenminste 17 jaar zijn en in het bezit zijn van één van de volgende diploma's: MAVO, INAS of LBO met tenminste 2 vakken op C-niveau. Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van de opleiding. Het salaris van een eerstejaars leerling-zieken verzorgende bedraagt op dit moment f 1.232, - bruto per maand. Na het behalen van het diploma wordt bezien of een arbeidsplaats kan worden geboden. Dit wordt bepaald door de op dat moment openstaande vakatures. Het behoort tot de mogelijkheden dat kandidaten reeds vóór de aanvang van de opleiding als aspirant-leerling- ziekenverzorgende geplaatst kunnen worden. Voor nadere informatie kan men bellen met mevrouw M. Lommers, praktijkcoördinator, telefonisch te bereiken onder nummer (01185) 12 16. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van het huis en de desbetreffende vakature, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Postbus 100, 4330 AC Middelburg. e> Hago Nederland B. V. behoort met 6500 werknemers en een omzet van 100 miljoen gulden per jaar, tot de grootste en best geoutilleerde schoonmaakbedrijven in Nederland. Tot de opdrachtgevers behoren vooraanstaande en grote bedrijven uit handel, industrie en dienstverlening, alsmede instellingen uit de gezondheidszorg en de overheid. De uitvoering van de werkzaamheden wordt georganiseerd en begeleid vanuit vestigingskantoren te Amsterdam - Rotterdam - Groningen - Almelo - Apeldoorn - Eindhoven - Roosendaal - Maastricht - Heerlen. Door de toenemende verkoopactiviteiten in de regio's Noord- Holland en Utrecht; Zuid-Holiand; Brabant en Zeeland; Lim burg zoeken wij contact met jonge, ambitieuze kandidaten voor de functie van die door nieuwe ideeën mogelijkheden schept Functie-Informatie De 4 junior verkoopmanagers, waarbij onze voorkeur naar vrouwelijke kandidaten uitgaat, zullen onder verantwoorde lijkheid van het hoofd commerciële buitendienst een bijdrage leveren aan de realisatie van de geplande begroting betref fende het verwerven van nieuwe opdrachten. Uw zelfstandige taak is nauw verbonden met die van uw teamgenoten, die reeds in de regio werkzaam zijn. Een ruime inwerkperiode zal u geboden worden. Functle-elsen Om succesvol te kunnen blijven opereren is de kwaliteit van onze mensen van essentieel belang. Wij zoeken kandidaten met commercieel gevoel, vindingrijk heid, zelfstandigheid en overtuigingskracht op basis van reeële argumenten. Van belang zijn ook goede contactuele vaardigheden en het vermogen om zich aan steeds veranderende werkomstan digheden aan te kunnen passen. Opleiding: HBO. Leeftijd: tot 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden Geboden wordt een goede honorering met uitstekende emo lumenten. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Sollicitaties Sollicitaties kunnen binnen 2 weken gericht worden aan Hago Nederland B.V., t.a.v. de heer J.A.H. Mimpen, Hoofd Personeelszaken, In de Cramer 8, 6411 RS Heerlen, telefoon 045-719466, tst. 134. Het Parkhuis te Dordrecht is een modem verpleeg huis voor psycho geriatrische bewoners met een capaciteit van 186 bedden plus een perso- neelsflat. Aan het huis is eert dagbehandelings centrum verbonden voor 21 bezoekers. Het geheel is gelegen in de landelijke wijk Dubbeldam van de gemeente Dordrecht en gemakkelijk te bereiken per openbaar ven/oer. Inoni word welkt Wij z die in -een k -hetd Kand opleic Salar C.A.C Ons\ bewo Belar voor Perse Inforn mevr: 078-1 PS3 en dor Wij zoeken kontakt met een of degene die dat wil worden, i een bestaand bedrijf te Breda ge Het betreft een branche op o.a. videogebeuren. Eigen kapitaal i: Voor verdere informatie: Gebr. van Bree b.v. Kerkstraat 46, 5701 PM HELM Tel. 04920-44351 De rijksoverheidt in dienst nemen. Daarom worden uitgenodigd te so vac.nr. 5-3335/0057 Ministerie van Sociale i Werkgelegenheid Arbeidsinspectie, 2e distric Functie-informatie: inst< fabrieken, werkplaatsen, w controle en bevordering va wettelijke bepalingen m.b.1 arbeidsomstandigheden in onderzoek m.b.t. vergunnir ontheffingsaanvragen inzat werktijdregelingen (overwe ploegenarbeid); geven van aanwijzingen t.a.v. organist veiligheidstechnische aspei Vereist: diploma MULO/h/ WTB of gelijkwaardige corr ervaring; ten minste enige j rijbewijs BE. Diploma PBNA bedrijfsorganisatie strekt to Standplaats: Terneuzen. Salaris: max. f4098,- per Een psychologisch onderzo selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden ver J. Dijkstra, onder nr. (076) Naar deze functie kunt u so van een sollicitatieformulier 14 december 1985 kunt aa onder vermelding van het v huisadres met postcode, vi< Psychologische Dienst. De volledige werkweek i Jongeren tot 25 jaar kunnei tot max. 32 uur per week ve voor meer uren werkzaam z. overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-j, na indiensttreding, zal bezie mogelijkheid bestaat het aai tot de dan geldende volle w Bovengenoemde (bruto): algemeen afhankelijk var en ervaring en zijn exclu: uitkering. Schriftelijke sollicitaties aangegeven, onder verm gewenste functie genoei vacaturenummer (in link brief en enveloppe en vo afzonderlijke brief) en uv postcode, zenden aan de Psychologische Dienst, I Corr. adres: Postbus 200 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontv sollicitatiebrief wordt u c desbetreffende ministeri instelling toegezonden. 0®

de Stem | 1985 | | pagina 6