sekretaresse vertegenwoordiger T rnr Gevorderde assistent-accountant met een mening over zijn toekomst KABELLEGGERS produktie- leider biscuit DIRECTEUR M/V (dagdienst) vertegenwoordiger centrafarm group nv i r i r Dijkeren Doornbos/accountants opleiding tot A-verpleegkundige (Breda) n r J 1 ~i r J L □□□□1 WW Hulsink Ootmarsum Aannemingsbedrijf Oobnarsum 1 ploeg Hulsink Ootmarsum Aannemingsbedrijf Denekamperstraat 45a, Postkus 7 7630 AA OOTMARSUM ziekenhuis lievensberg bergen op zoom Groeibedrijf Etten-Leur ZATERDAG 30 NO\ Judotoernooi Wïm Geelhoe Titelstrijd tafeltennis in Terneuzer Trimloop Heika TC Hulst houdt veldtoertocht Zwemstrijd Hul Ut t> I tlVI VAN ZAI CHUHu <3U Nu vciVtotrt i»öo Aod Campbell Nederland B.V. is een dochter van de bekende amerikaanse Campbell Soup Company, één van 's werelds toonaangevende levensmiddelenconcems. Binnen het concern werken meer dan 42.000 mensen, verdeeld over 80 bedrijven in 12 landen. In Europa biedt Campbell handel en konsument een uitgebreid pakket van kwalitatief hoogwaardige produkten. In Nederland worden deze onder de merknamen Groko, Luycks en Nobo gefabriceerd. Voor onze afdeling verkoop te Zundert vragen wij een Tot haar taak zal ondermeer behoren: - Het uitwerken van korrespondentie per brief en per telex; - Het verwerken van orders in de computer; - Het onderhouden van telefonisch kontakt met klanten. Kandidaten voor deze funktie moeten minimaal een opleiding MEAO, sekretariële richting hebben voltooid en 20 tot 25 jaar oud zijn. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie dan kunt u uw schriftelijke sollicitaties richten aan: Campbell Nederland B.V. Postbus 7, 4880 AA Zundert ta.v. de heer J.W. Verschragen. Landbouwmechanisatiebedrijf Heesters-Roosendaal BV vraagt: voor de verkoop van haar traktoren, landbouw- en grond- verzetmachines in W.-Brabant. Wij vertegenwoordigen diverse gerenommeerde merken en zijn o.a. importeur van Krone, Amazone en rayon- importeur van Claas Machines. Voor de funktie wordt gevraagd: Ervaring als verkoper in de landbouwmachinebranche. Goede kontaktuele eigenschappen en eigen initiatief. Woonachtig in W.-Brabant of direkte omgeving. Sollicitaties waarvan de geheimhouding wordt verzekerd, te richten aan ons adres, Spoorstraat 79, 4702 VW Roo sendaal, tel. 01650-36652, t.a.v. de heer P. Heesters. landbouwwerktuigen traktoren grondverzetmachines heesters roosendaal bv spoorstraat 79 4702 VW roosendaal telefoon 01650-36652 Karakteristiek van onze Maatschap Dijker en Doornbos/accountants onderhoudt een nauwe samenwer king met Van der Torn Buningh/ organisatie-adviseurs. Buradi Groep/accountant-administratie consulenten. De Boer en Van Keulen/belastingadviseurs en GIS/ adviseurs voor organisatie en auto matisering. Hierdoor kunnen wij onze opdrachtgevers op een breed gebied deskundig van dienst zijn. Bovendien is er dankzij de ge varieerde samenstelling van het cliëntenpakket een groot scala van ervaring aanwezig. Wij vinden dat onze opdracht gevers recht hebben op meer dan alleen de controle van de jaar rekening. Tot onze vakopvatting behoort evenzeer de adviesfunctie van de registeraccountant die onder andere tot uitdrukking komt in actieve assistentie en, waar nodig, in het aandragen en bege leiden van oplossingen, kortom: in een grote betrokkenheid. Een en ander voltrekt zich in een sfeer van voortdurende kwaliteits bewaking en -verbetering. Ons kantoor Ons kantoor Breda heeft een team vanjonge mensen, die met enthousiasme hun bijdragen leveren aan de uitbouw van het gevarieerde dienstenpakket, dat wij onze cliën ten aanbieden. Binnen het kantoor wordt nauw samengewerkt met de fiscalisten en de accountants- administratieconsulenten. Door de gestage groei van de werkzaam heden hebben wij plaats voor een gevorderde assistent-accountant, die past bij onze veeleisende taakopvat ting. Uw kwalificaties Een eerste vereiste is dat u moet weten wat u wilt: U wilt persé registeraccountant worden dus volgt u naast uw werk in de praktijk de NIVRA-studie en krijgt u binnenkort het "Bewijs van toelating tot de tweede fase". Het spreekt vanzelf dat u een jaar of drie vier praktijkervaring achter de rug hebt. I I Uw interesse/de functie Het moet u boeien om de organisatie die door u wordt bezocht door en door te leren kennen. Daarvoor is een systeem van toetsing beschikbaar aan de hand van beproefde (maar eigentijdse!) methoden en technieken. U weet bovendien al uit uw huidige ervaring dat een steeds belangrijker deel van de rapportering op u komt te rusten. Aangezien u bij cliënten werkt die in verschillende sectoren van de economie hun belangen hebben, is het belangrijk dat u zich snel kunt aanpassen aan de werksituatie. Daarbij zult u moeten beschikken over doorzettingsvermogen, hoofd en bijzaken kunnen onderscheiden en met handhaving van uw persoon lijkheid in een team werken. Arbeidsvoorwaarden In de Maatschap wordt een eigen tijds sociaal beleid gevoerd. Functiewaardering en persoons beoordeling maken deel uit van de beloningssystematiek. Een 13e maand wordt toegekend alsmede 8% vakantietoeslag. Verdere arbeidsvoorwaarden zijn: tenminste 25 dagen vakantie, pensioenrege ling, collectieve ziektekosten- en autoverzekering, reis- en studie kostenvergoeding. Voor degenen die öf op verzoek van de Maat schap öf met haar instemming een vakgerichte studie volgen, zijn uitgebreide faciliteiten beschikbaar. De kennismakingsprocedure U kunt ons telefonisch laten weten dat u geïnteresseerd bent in een gesprek. Het adres is Dijker en Doornbos/ accountants. Hooilaan 1Postbus 2170,4800 CD Breda, telefoon nummer 076-714488. De heren E.B. TUiter ('s avonds tel. 04258-1741) of J.M.M. Dumoulin ('s avonds tel. 04241-1078) staan u graag te woord. M/V Het spreekt vanzelf dat bij een Maatschap als de onze vrouwen in deze functie net zo welkom zijn als mannen. Van onze hockeymedewerke l'f, KNEUZEN - De zaait leycompetitie gaat zonda lecember van start. De vi loekeycompetitie wordt 4 uim drie maanden onderl ien en tijdens deze verpli) winterstop verleggen de 1 leyers hun activiteiten n |e zaal. Ook dit jaar d veer verschillende Zeeu verenigingen mee. Olympia komt met het :te herenteam uit in de de jas D. Een klas met mogel leden, omdat de Terneuze 26 vestigingen in Nederland. 2 in België en 1 in Curacao. Door het internationale samenwer kingsverband binnen Binder Dijker Otte Co. (BDO). met 300 vestigingen over de hele wereld, zijn wij in staat om onze opdrachtgevers ook buiten de landsgrenzen optimaal te ondersteunen. In verband met het op korte termijn starten van een kabelprojekt in Zeeuws- Vlaanderen zoeken wij: Aanmelden telefonisch na 18.00 uur: 04902-14785 of 076- 149073, of schriftelijk bij: In ons bedrijf onderscheiden wij een aantal produktie-afdelingen te weten: Bereiding Suikerwerk, Pakkerij Suikerwerk, Bereiding Biscuit en Pakkerij Biscuit. Voor de laatste twee afdelingen zoeken wij i.v.m. onze biscuituitbreiding een produktieleider. Deze functionaris rapporteert rechtstreeks aan het hoofd produktie, welke op zijn beurt rapporteert aan de directeur Technische Zaken. De produktieleider geeft leiding aan een 80-tal medewerk(st)ers. Op de afdeling Bereiding Biscuit wordt hij daarbij geassisteerd door 2 afdelingschefs in 2-ploegendienst, terwijl op de afdeling Pakkerij Biscuit 3 groepsleidsters t.b.v. de 3 opeenvolgende inpakploegen hem assisteren. Hij is verantwoordelijk voor zowel de kwalitatieve als kwantitatieve aspecten voor de totale biscuit-afdeling (bereiding/pakkerij). Hij zorgt tevens voor het in goede conditie houden van het machine park, uiteraard in nauwe samenwerking met onzeriechnische Dienst. Voorts is hij verantwoordelijk voor het uitvoeren van het personeels beleid op zijn afdeling. Op dit punt vragen aspecten als loopbaan begeleiding, opleiding, werving en selectie en verzuimbegeleiding zijn aandacht. Naast de contacten met de Technische Dienst onderhoudt hij intensieve contacten met afdelingen zoals Onderzoek en Ontwikkeling, Centrale Planning, Werkvoorbereiding, Opleidingen, Bedrijfsgezondheidsdienst en Personeelszaken. Voor deze functie zoeken wij kandidaten minimaal op HBO-niveau, welke bij voorkeur een opleiding in de levensmiddelenrichting hebben genoten (H.A.S.) en een minimum leeftijd hebben van 35 jaar. Voorts stellen wij als eis dat kandidaten ervaring hebben opgedaan in industriële vervaardiging van biscuits. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal ca. f 45.000,- en kan uitgroeien tot maximaal ca. f 55.000,- bruto per jaar, exclusief 8% vakantietoeslag. Naast het salaris kennen wij nog een aantal goede voorzieningen in de secundaire sfeer. Kandidaten dienen bereid te zijn deel te nemen aan een psycho technisch en medisch onderzoek. Als u meent aan bovenstaande eisen te voldoen, nodigen wij u uit een sollicitatiebrief te schrijven voor 13 december 1985, t.a.v. de afdeling Personeelszaken van Van Melle Nederland B.V., Zoete Inval 20,4815 HM Breda. Wilt u vrijblijvende informatie, dan kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer J. Vos, telefoonnummer 076-275000, toestel 325. Van Melle Nederland B.V., producent van suikerwerk- en biscuit-artikelen is een dochteronderneming van Van Melle N.V. Andere dochterondernemingen zijn gevestigd in Nederland, de Nederlandse Antillen, België, Duitsland, Frankrijk, Engeland, de Philipijnen, Brazilië en de Verenigde Staten van Amerika. De exportactiviteiten zijn ondergebracht in een aparte dochteronderneming en strekken zich uit tot een 70-tal landen. R.-K MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL Albertus Magnus en MIDDELBARE SCHOOL VOOR SCHEEPSWERKTUIGBOUWKUNDIGEN Namenstraat 71 - 4826 LK Breda - Tel. 076-875550 In verband met pensionering van de huidige direk- teur roept het Stichtingsbestuur sollicitanten op voor de funktie van: Onze stichting beheert onder één direktie 2 scholen: een r.-k. Middelbare Technische School, met de stu dierichtingen: werktuigbouwkunde, energietechniek, electronica, bouwkunde, weg- en waterbouwkunde en landmeetkunde en een Middelbare School voor Scheepswerktuigkundigen (opleiding A). In het schooljaar 1985/86 telt de schoolgemeen schap 1676 leerlingen, 120 personeelsleden en 6 adjunkt-direktieleden. De funktionaris dient: - leiding te geven aan de gehele schoolgemeen schap bij het begin van de cursus 1986/87; - op basis van katholieke levensbeschouwing me de inhoud te geven aan de grondslag van de school; - nieuwe ontwikkelingen op school te initiëren; - inzicht in rechtspositionele en adminsitratieve za ken te hebben; - te beschikken over goede organisatorische, lei dinggevende en kontaktuele eigenschappen; - een opleiding te hebben op minimaal HBO-ni veau; - op de hoogte te zijn met de huidige situatie in het technisch beroepsonderwijs. De sollicitatie, waarvan een stuk eigenhandig ge schreven, dient te worden gericht aan het Bestuur van de Stichting voor MTO Breda en Omstreken, Namenstraat 714826 LK BREDA en uiterlijk 31 de cember 1985 in ons bezit te zijn. In de procedure is een inspraakcommissie opgeno men! Een psychologisch onderzoek kan tot de mogelijk heden behoren. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.H. Dreef, direkteur van de scholen. Voor de opleiding tot A-verpleegkundige, welke per 1 maart 1986 begint, is plaatsings mogelijkheid voor gemotiveerde MAVO-D-, HAVO-afgestudeerden en gediplomeerd ziekenverzorgenden. (Salariëring als leerling- verpleegkundige of minimumloon.) De leeftijd per 1 maart 1986 moet minimaal 17 jaar en 7 maanden zijn. De theoretische en praktische opleiding wordt in het ziekenhuis gegeven en duurt minimaal 3V2 jaar. Voor inlichtingen en sollicitatie kunt u zich, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten tot de afdeling personeelzaken. Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom Tel.; 01640-78000 interkonfessloneel 365 bedden f m legtopYl i afval- U is een dynamisch bedrijf dat zich toelegt op de verhuur, lediging en transport van afval containers. Daarnaast verzorgt men de huisvuildiensten voor meerdere gemeen ten in de regio's Zeeland, Noord-Brabant, Zuid-Holland en Utrecht. Het bedrijf met vestigingen in Middelburg en Rucphen, telt 100 medewerkers en heeft een wagenpark van ca. 50 gespecialiseerde voertuigen. Voor een verdere groei van de aktiviteiten zoekt men voor de regio West-Brabant/Zeeland een Deze krijgt tot taak in het bovengenoemde vakgebied het klanten bestand uit te breiden. Daarnaast zal hij de relaties met aanwezige opdrachtgevers, zoals industriële ondernemingen, instellirgen, ziekenhuizen, horeca en gemeentelijke overheden moeten besten digen en verder uitdiepen. Voor deze funktie denken wij aan energieke kandidaten die de pio niersmentaliteit bezitten om acquisitie te verrichten. Gelet op de aard van de werkzaamheden is ervaring in de verkoop van het pro- dukt dienstverlening een vereiste. Leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie met curriculum vitae te richten aan drs. A.F. Bal van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (tel. 013-424040). Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Controller Onze cliënt, Centrafarm Group N.V., is een snel expanderende farma ceutische groothandel en industrie met dochterondernemingen in binnen- en buitenland. De onderneming is genoteerd aan de beurs in New York. In de groep werken ca. 300 mensen waarvan 10 op de administratie te Etten-Leur. De controller zal, in nauwe samenwerking met de financial manager, verantwoordelijk zijn voor een breed takenpakket, waaronder het verzorgen van de maandelijkse consolidatie en rapportering aan de directie (de'cijfers moeten binnen 8 dagen na afloop van de maand beschikbaar zijn), het opstellen van de jaarrekening, het budgetterings proces en debiteurenbewaking. Tevens wordt van hem inbreng verwacht bij de ontwikkeling van de administratieve automatisering. De ideale kandidaat heeft het volgende profiel: - Tenminste 4 jaar ervaring in een vergelijkbare functie bij een multi nationale onderneming. - Bekendheid met het jaarrekeningenrecht, zo mogelijk ook met Amerikaanse FASB Accounting Standards. - Opleiding SPD I en II, HEAO-BE of vergelijkbare educatie. - Ervaring met computers waaronder PC's. - Goede kennis van de Engelse taal. - Leeftijd 25 - 35 jaar. - Heeft practische instelling, communiceert goed, flexibel. In de functie ligt een grote uitdaging. De juiste kandidaat wordt een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. De sollicitatieprocedure wordt snel afgewikkeld. Belangstellenden kunnen rekenen op discretie wanneer ze hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zenden aan: Top Management International Van Boshuizenstraat 12 1083 BA AMSTERDAM. Tel.: 020-426451. Vragen naar: Carola Ruiters. FREDDÏ 'Kik zaterdaj >ts opg Sport s c deelg Van onze sportmedewerke SCHORE - Sportschool Geelhoed houdt zate november een groots judotoernooi in het S_ trum te Goes. Aan dit tieve treffen wordt door honderd judoka's men. Hieronder 57 judoka' sportschool De Wee uit een vijftiental van sport Delta, eenzelfde aantal ters van de judoveren Breskens, een tiental Cli judoka's en acht leden va judovereniging Honteniss( eerste wedstrijden voor jeugd beginnen om 12.15 De senioren beginnen aan eerste partijen om half vij Van onze sportredactie TERNEUZEN - De Zee kampioenschappen tafelt) zullen op zaterdag 11 en dag 12 januari in Terne worden gehouden. Plaats handeling is sportha Zwaaantje, waar de Ter zense tafeltennisveren Effect de organisatie in den heeft. Van onze atletiekmedewer, HEIKANT - In Heikant zaterdag 30 november de ste van twee trimlopen o programma. De afstande gelopen kunnen worden 2500,5500 en 11.000 meter. Het startschot wordt i ven om 15.00 uur nabij m: Heikant, waar tevens 14.00 uur kan worden schreven. Het parkoers geheel over verharde w grotendeels in de bosser Stekene. De organisatie handen van Trimclub He in samenwerking met Aloy. Van onze sportmedevrerk HULST - TC Hulst houdt dag 1 december een vele tocht over een afstand v kilometer. Dit traject door bosrijk gebied en is leggen op een normale fie De inschrijving is in Beyaart te Hulst en staat van 08.15 tot 08.45 uur. Di worden de deelnemers deeld in twee groepen. D ste groep bestaat uit de fenden en de tweede uit t ners. Beide groepen vei ken gelijktijdig en wel o: gen uur. Omstreeks el: wordt iedereen weer ter' het vertrekpunt verwach Van onze zwemmedewer] HULST - Voor het kor weekeinde staat de t ronde van de land zwemcompetitie op het gramma. In Hulst ontvai zwemclub Koewacht de van De Schelde, De Zui ter en De Warande voor competitie. De Braakm voor de F-afdeling gat van De Ganze, De Bevela en De Zuidwester. Met belangstelling uitgekeken naar de pres van De Ganze, dat de wedstrijd zo verrassend Voor de zwemclub Koe is promotie eën ha: kaart, mits volledig kan den uitgekomen. De cor tie voor niet-startvergur houders wordt in Midde voortgezet met de ploege Luctor, De Honte, Kape De Schelde.

de Stem | 1985 | | pagina 20