MET VERSLUIS KANTOORAUTOMATISERING EN TRAVERS-PROGRAMMATUUR AUTOMATISEERT HET MIDDEN- EN KLEIN BEDRIJF SNEL, VEILIG EN GOED. PAKJES OM TOT 'T LAATST TE BEWAREN. ywaro* y E IK f L V I t "FRIETAMIENTJE" MAKKIE Aanstaande bruid Aanstaande bruidegom iedere vrijdag geopend. Arbiter bijna gewurgd te,olWo851 Lage prijzen 5 jaar fabrieks goede service garantie iiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiii INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER DE STEM VAN DONDERDAG 28 NOVEMBER 1985 Versluis Kantoorautomatisering is geautoriseerd dealer van: Personal Computers: Apple, Digital, Hermes, Hewlett Packard, Olivetti. Printers: Hewlett Packard, o.a. Laser Jet, Juki, Microline WEGWIJS IN AUTOMATISERING nNDERDAG 28 NOV 139.- FRITUUR Keiler K en M Kovera keukens keukens tegels haarden sanitair 8 aam ii^— Waarde ca. 80,00 Geopend van maandag Mm vrijdag van 9.00 u. -18.00 uur. Ook 's-zaterdags geopend van 10.00 u. -16.00 uur. Versluis Kantoorautomatisering B V. Ettensebaan 21 4813 AH BREDA Tel.: 076-22.35.60 Stationsweg 1 5211 TV 's-HERTOGENBOSCH Tel.: 073-14.09.35 »an onze zwemmedewerker (Cl - De zwemclub Koe- ut ontving in het zwembad o„lst de Zeeuwse zwem- tot en met 11 jaar voor derde Speedo-jaargang- jjtrijd van dit seizoen. laast het speciale Speedo- jramma had de zwemclub 0 acht nog een aantal ^ners voor andere leef- Isgroepen toegevoegd. Voor extra nummers bestond niet zoveel belangste- van deelnemers van bui- iZeeuwsch-Vlaanderen, de meisjes domineerden ia Ruitvestvan wol/acryl. In marine met groen en blauw met bleu. 169.- Het hemd is er in de kleuren wit, bleu en grijs. Van poIJkatoen. 49.- Ruimvallend vest In o.a. marine, geel, bleu en rood. Van wol/pol. 89.- Het streephemd is van pol7katoen. In bleu, grijs en lila. 49.- Blackwatch trui van wol/acryl. In o.a. bleu met groen en blauw met bleu. Marijkeplein Kloosterzande is met ingang van 22 november a.s. Openingstijden: vrijdag vanaf 17.00 uur zaterdag vanaf 17.00 uur zondag van 11.30-14.00 uur en vanaf 17.00 uur maandag vanaf 17.00 uur Tot ziens op het MARIJKEPLEIN. P&C MODEKADO ichai Door Léo' ELBOURNE - „Ziezc r." Die optimistische uitspr gevoeglijk als een u orden, want de Rotterdai oedheet Melbourne zelf o zijn laatste ontmoetinj >lopen was. In mei won hij op Roland irros een rondje van de nerikaan Derlin, waarna OOO Parij zenaars in de eede ronde meesmuilend sagen hoe hun troetelkind jinick Noah Schapers alle eken van de baan liet zien. Beren versloeg hij in de rste ronde van de open istralische tenniskampioen- happen de Westduitser olfgang Popp en dat wapen- it komt hem op een ontmoe- ïg met niemand minder dan iris Becker te staan. Veel rder zal de lange Rotter- immer dus niet komen in elbourne, maar hij zal in der geval verzekerd zijn van ildoende belangstelling. „We zien wel hoe het gaat", dus een opmerkelijk ont- annen Michiel Schapers gis- ren na afloop van zijn partij gen Popp. „Iedereen weet nu iderhand wel hoe hard die ingen kan serveren, dus mijn lige zorg zal zijn om die ser- ice een beetje fatsoenlijk te tourneren. Ik hoop dat mijn gen service wil lopen, dan is in ieder geval sprake van en wedstrijd. En dan moet je :woon, ook al word je een set iet dikke cijfers afgedroogd, concentratie blijvèn behou- ïn en alleen maar aan de vol- :nde set denken." Moest Schapers tot op de bo- Bm van zijn kunnen gaan te- sn Popp, zijn Haagse makker luub van tsoecKei had een lakkie. Want de tegenstander an Van Boeckel, de Brit Colin lowdeswell, had een maag- pier lelijk verrekt. Hij sta- elde in zijn service-games de ne dubbele fout op de andere, odat het eigenlijk nog curiues enoemd mocht worden, dat Officieel dealer van. open: maandag t/m vrijdag 8.00-17.00 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur, vrijdagavond 19.00-21.00 uur. Ruim 80.00 aan geschenken ontvangt U als U Uw ondertrouw tijdig meldt op een van de kantoren van De Stem In het Handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Westelijk Noordbra bant te Breda zijn in de afgelopen week de volgende ondernemin gen ingeschreven: 49759 Kaal van der Linden B.V., Strijmaden 5, Roosendaal. Tech nisch aannemingsbedrijf. 49760 Nefumij Verhuur- en Ex ploitatie Maatschappij B.V.i.o., Jacq. de Grezlaan 15, Breda. Het aan- en verkopen van machine rieën t.b.v. de bouwnijverheid, enz. 49761 Nederlandse Funderings maatschappij Nefumij B.V.i.o.. Jacqueline de Grezlaan 15, Bre da. Aannemingsbedrijf van fun deringswerken in de ruimste zin. 49762 K.B. Assemblage, Padak ker 81, Breda. Assembleren van elektronische componenten. 49763 de Lint, Pootweg 2, Lan- geweg. Montage en demontage van houten systeemgebouwen. 49764 New Balefa N.V.i.o., Se- minarieweg 16b, Bavel. Fabri cage van en handel in lederwa ren. 49765 Toine de Jong, Kapelaan Kockstraat 27a, Steenbergen. Transportbedrijf. 49766 Fidéle, Molendreef 161, Ossendrecht. Ontwerpen en breien van truien, t.b.v. verkoop aan particulieren. 49767 BER0, Olympiastraat 64, Breda. Het schuren en polijsten van metalen, verrichten diensten. 49768 Soepboer „Crist", Sta ringlaan 10, Roosendaal. Produk- tie en verkoop van soepen en snacks 49769 NIKLA, Vlierstraat 15, Bergen op Zoom. Postklaar ma ken van drukwerken. 49770 Televisie Corner, Halster- seweg 171, Bergen op Zoom. 2e hands t.v.'s en video's (kleinhan del). 49771 Groenewegen Automati seringsadviezen en Bedrijfsbege- leiding, Merel 25, Etten-Leur. Het geven van automatiseringsadvie zen, het implementeren van ad ministratieve automatiserings systemen, enz. 49772 WGR Electronics, Laven delhof 95, Oosterhout. Het ont wikkelen van gespecialiseerde elektronische apparatuur, alles in de ruimste zin. 49773 Stomerij Arendshof, Arendshof 11, Oosterhout. Che misch wasbedrijf. 49774 NWIT-REIZEN, Sibelius- laan 13. Breda Reisorganisatie- bureau en intern reisbemidde- lingsbureau, enz. 49775 Handelsmaatschappij Ha- vis B.V., de Kievit 19, Amerongen o.m. vermogensbeheer (statu taire inschrijving). 49776 Mandra B.V., Willem straat 24, Breda. Beleggings- en beheermaatschappij. 49777 De Lux Breda, Dillenburg straat 80, Breda, Reisbureau. 49778 Van Oosterum Typebu reau, Raaimoeren 80, Breda. De exploitatie van een typebureau; het uitvoeren van administraties t.b.v. derden. 49780 Harrie de Bruijn B.V., Winkelcentrum 9-10, Etten-Leur. Groot- en kleinhandel in schoe nen, tassen, koffers, enz. 49781 N.V. Levensverzekering Maatschappij UAP-Providentia, Wilhelminastraat 1-, Breda. Le vensverzekeringsbedrijf. 49782 Onafhankelijk Container Surveyor, Frederik Maystraat 34, Bergen op Zoom. Het vaststellen van schades aan zee-containers. 49783 Grafisch Ontwerper- Werktekenaar M. de Mie, Cinna- berdijk 10, Roosendaal. Ontwer pen en tekenen van grafische produkten o.a. voor reklame- doeleinden. 49784 J. Aerts, Arendshof 40, Oosterhout. Broodverkopersbe- drijf. 49785 Customers card, Bouten straat 25, Breda Bemiddeling tussen detailhandel en particulier d.m.v. verkoopcards, enz. 49786 Okay-reclames, Lage Kant 90b, Breda. Reklamebureau. 49787 Angela Smits B.V., Zee mansstraat 7, Rotterdam. Uitoe fening van het rederij- en scheepvaartbedrijf (statutaire in schrijving). 49788 Amanda Smits B.V., Zee mansstraat 7, Rotterdam. Uitoe fening van het rederij- en scheepvaartbedrijf (statutaire in schrijving). 49789 J. Smits Holding B.V., Haagseveer 60, Rotterdam. Het deelnemen in, zich financieel of anderszins interesseren bij en samenwerken met andere onder nemingen, enz. (statutaire in schrijving) 49790 Grafische Handelsonder neming Ronald Mekes B.V., de Meeten 17, Roosendaal. De han del in- en verstrekken van advie zen m.b.t. grafische machines, enz. 49791 Beheermaatschappij A.A.M. Aarts B.V., Rietgoorse- straat 73, Roosendaal. Beleggen van vermogen in onroerend goed, effecten hypothecaire e.a. schuldvorderingen, enz. 49792 Beheermaatschappij F.A.A.. Aarts en Zonen B.V., Riet- goorsestraat 24, Roosendaal. Be leggen van vermogen in onroe rend goed, effecten, hypothecaire e.a. schuldvorderingen, enz. 49793 Aannemersbedrijf P. Aarts en Zonen B.V., Borchwerf 34, Roosendaal. Uitoefenen van een timmer- en aannemingsbe drijf, enz. 49794 Ir. F.A.A.M. Sturm B.V., van Eedenlaan 10, Roosendaal. Het maken van ontwerpen en te keningen van bouwkundige wer ken, enz. 49795 0. van Aubel Beheer B.V., Putsesteenweg 17, Kalmthout (België). Het optreden als trus tee, het garant blijven en/of ze kerheid stellen van schulden van anderen, enz. (statutaire inschrij ving). 49796 0. van Aubel Praktijk B.V., Boerhaavelaan 23, Roosen daal. De uitoefening van het be roep van uroloog en de dienst verlening op het gebied van de urologie, enz. 49797 J.H. Visser, Liguster straat 48, Putte. Kermisbedrijf t.w. nougat, suikerwerk, snoep, enz. 49798 Roger Wagenbeheer B.V., Streuvelslaan 12, Roosendaal. Beheermaatschappij. 49799 B.V. Technical Aircraft Construction Trading „T.A.C.T'.i.o., Pompstraat 6, Steenbergen. Het ontwerpen van- het bouwen van-, het ontwikke len van-, de automatisering in- en de handel in airport service equipment, enz. 49800 HOMESPORT, Lelystraat 2/63, Breda. De detailhandel in home-trainers en aanverwante artikelen. 49801 J. van Eijk Kennisexploi tatie, Calandweg 41, Bergen op Zoom. Kermisbedrijf (vermaak, autoscooter). 49802 Huidverzorgingssalon „Isabelle", Jan Steenlaan 12, Oosterhout. Huidverzorging, schoonheidsbehandeling, mani cure. NAIROBI (SID) - Neder landse scheidsrechter voelen zich na het nemen van een moeilijke beslis sing wel eens bedreigd door spelers. Verder dan onverkwikkelijke hand tastelijkheden is het ech ter in ons land nog niet gekomen. In Nairobi, de hoofdstad van Kenia, kwam een arbiter bij een voetbalwedstrijd er min der goed af. Na het af keuren van een treffer van de thuisclub, werd de betroffen scheidsrechter bedolven onder spelers. Hij werd geslagen en ge schopt tot hij bont en blauw zag. Voor Zachariah Ouma was dat allemaal nog niet genoeg. Toen het grootste deel van zijn collega's weer pugszins was gekalmeerd, begon hij pas echt. Hij pakte de .arbiter bij zijn nek en Probeerde hem te wurgen. Slechts de tussenkomst van andere spelers en politie voorkwam een moord op het voetbalveld. Dearbiter kwam er met lichte verwon dingen wonderbaarlijk goed Na een kort bezoek aan het ziekenhuis kon hij weer Paar huis. Voor Ouma betekende het 'ncident het einde van zijn Voetballoopbaan. Hij werd door de Keniaanse bond voor het leven geschorst. °°k zijn vereniging werd aangepakt. Het duel werd Pjet alleen verloren ver- klaard, maar de club mag ?°k drie jaar lang niet meer •n actie komen. Tevens werd aan boete opgelegd van 1800 gulden. Mocht uw a s vrouw het vergeten doet u het dan Als u ruim schoots voor uw huwelijksdag even op èen van onze kantoren komt of onderstaande bon invult en opstuurt dan garanderen wij u een bezoek van de hostess van de Felicitatiedienst In blokletters invullen s.v.p. Graag ontvang ik tijdig vóór mijn huwelijksdag bezoek van de hostess van de Felicitatiedienst. Naam bruid: adres: postcode:woonplaats: telefoon: Naam bruidegom: adres: postcode:woonplaats: datum ondertróuw: plaats van ondertrouw: datum wett. huw.:datum kerk. huw.: Direkt inzenden aan één van onze kantoren. Deze hostess bezorgt u gratis een aantrekkelijk pakket met talrijke geschenken en een groot aantal waarde- en reductie- bonnen van plaatselijke middenstand en van merkartikelfa brikanten. U ziet, het is de moeite waard. Geef daarom tijdig uw onder- trouwdatum door. Schriftelijk of persoonlijk aan eén van de kantoren van De Stem

de Stem | 1985 | | pagina 8