GEB Bekerduel Spakenburg - FC Den Haag gaat toch door JOHN VAN LOEN MOGELIJK NAAR HUIS ;k Plaats Jean-Marie Pfaff in gevaar Alfa stopt een jaar UEFA straft met harde hand START TOERNOOI OM CHAMPIONS TROPHY Van Heumen onder indruk van Australië OG (Ni/V) worden... :ht eens len Farida Pacoal tiende bij WK bowling Wereldbiljartbond tegen profproject Indoorvoetbaltoernooi van KNVB geschrapt Interland op de TV fiTEBPAG 16 NOVEMBER 1985 ANYO Beslissing Lang praten er ongeluk «hermen SPORT IN 'T KORT Longo rijdt wereldrecord -UITSLAGEN T0T0/L0TT0 _A5g udt zich bezig met intra- 'erstandelijk gehandicapt ovincie Zuid-Holland een verblijven, gezinsvervan- en kort verblijf tehuis en >ning. e, verstandelijk gehandi- rade 2 te Strijen, zoeken ;aktiviteiten mee kan hel- >vraag individueel en/of dividuele werkplannen en aan andere teamleden T26 PAGINA SPORT 2 jjTRECHT (ANP) - Het be kerduel tussen Spakenburg en FC Den Haag voor de tweede ronde gaat toch door. pe wedstrijd wordt nu op woensdag 27 november om 19,30 uur gespeeld in het sta dion van FC Utrecht. Burge meester en wethouders van je Domstad hebben gisteren 0p verzoek van burgemees ter Groen van Bunschoten toestemming verleend voor bet duel. Aanvankelijk had de KNVB besloten dat FC Den Haag zonder te spelen in de volgende ronde zou uitko- men. Dat gebeurde naar aanleiding van het besluit van burgemeester Groen dat de wedstrijd niet in zijn ge meente op zaterdag 23 no vember zou mogen plaats vinden. Op die datum is in Spakenburg, dat bij de ge meente Bunschoten hoort, de wekelijkse markt. De burgemeester vreesde voor ongeregeldheden bij de komst van de FC Den Haag supporters. Burgemeester Groen sprak van een happy end: „Uit sportief oogpunt ben ik erg blij met de medewerking uit Utrecht. Ik had al in een eerder stadium het Utrechtse gemeentebestuur benaderd. Maar toen bleef de KNVB volhouden dat de wedstrijd in Spakenburg moest worden gespeeld. Daardoor liep mijn bemid delingspoging aanvankelijk op niets uit". De KNVB liet gisteren weten geen enkel bezwaar meer te hebben met de 27e als speeldatum in Utrecht, als de gebruikelijke veilig heidsvoorschriften in acht zouden worden genomen. Voorzitter Aalbers van FC Utrecht en penningemeester Huygen van Spakenburg plaatsten toch enige kantte keningen bij het laten spelen van de wedstrijd in de Gal genwaard. Aalbers wilde eerst nog overleg plegen met een afvaardiging van het Spakenburg-bestuur over de veiligheidsmaatregelen en de financiële afwikke ling. Dat zou vandaag moe ten gebeuren. MAASTRICHT (ANP) - De wereldbiljartunie (UMB) gaat niet akkoord met de plannen voor een professioneel drie bandencircuit. Van de vijf continentale fe deraties, die tot vrijdag de ge legenheid hadden hun besluit kenbaar te maken, hebben er twee - Azië en Zuid-Amerika - ten gunste van het plan van de Westduitser Werner Bayer gestemd. De drie andere con federaties, die van Europa (CEB), Noord-Amerika en Afrika/nabije Oosten, waren tegen het project, waarvoor de UMB de organisatie en de rechten van het wereldkam pioenschap driebanden voor 40.000 D-mark aan de Zwitsers sponsor Delsa moest verkopen. André Gagnaux, de Zwit serse president van de UMB, heeft gisteren aan de Neder lander Jean Graus, de voorzit ter van de CEB, gemeld, dat de stemmenverhouding 15 om 9 was. Bovendien heeft de Zuid- amerikaanse bond onder be paalde voorwaarden ja gezegd tegen het profplan. Welke con dities dat zijn, wordt de ko mende week, wanneer alle stembrieven officieel worden nagezien, bekend. Graus kon gisteren moeilijk de gevolgen inschatten van het negatieve besluit van de UMB voor het Delsa-project. „De biljarters, die zich akkoord hebben verklaard met Bayers plan, zetten door. Wij willen geen scheiding. De komende weken zullen er krachten los komen, waardoor nog het no dige onderhandeld zal wor den". ich wenden tot de heer M. A.O.-dagverblijven en te- >n aan de direktie van de W Gouda, onder duidelijke llessires verstoren voorbereiding Oranje ior 200 lichamelijk zieken naast is er nog een afdeling uis. In totaal duurt de 27 maanden.,Na een intro todc van 12 weken ga je een dienen, daarvóór krijg je betaling of vergoeding. kun je bij ons intern zijn, oor- en nadelen vandien. Je ttuurlijk redelijk goedkoop n in de stad. Maar ja, je ook in je eigen tijd wel je om je heen. Je moet dus ken of je dat leuk vindt, nogelijkheid is er. Als je het hebt kun je heel wat kanten gezondheidszorg, jk in onze kliniek maar als ilt studeren kan dat ook. teer weten Idr de voorlichtmgs- omst. >gal logisch dat je niet over t-ijs gaat en eerst wilt >e het is om bij ons te opgeleid en te komen Daarom nodigen wij je uit voorlichtingsbijeenkomst gehouden op 22 er in Hotel Restaurant Stationsplein 5a-5b te aal. Daar krijg je alles te - de opleiding, het beroep ais en je kunt alle vragen ie je maar wilt. itelling je van plan bent op die mst te komen bel dan even iienst personeelszaken van ing Hervormde Dia kon ale Ridderstraat 32, 2011 RS n, telefoon 023-319282. Dverspaarne, it aan 106 shuis voor 150 Diakonale aarvoor Abra Beheer B.V. aan up-to-date informatie Van onze sportredactie ZEIST - Blessures van Ron Spelbos en John van Loen hebben de eerste voorbereiding van de Nederlandse voetbalploeg op de cru ciale kwalificatiewedstrijd tegen België verstoord. Spelbos kwam gistermiddag tijdens de eerste training van het trainingskamp in Zeist helemaal niet in actie en Van Loen beperkte zich tot enig loopwerk. vanger op. Daarbij ligt het voor de hand dat ik het zelfde type speler erbij haal. Een centrumspits dus, voor die positie is Van Loen in de selectie gehaald. Maar vraag me geen namen, want ik ga me pas serieus met een ver vanger bezighouden als Van Loen definitief afhaakt. Ik zou ook niet zo direct een naam uit de mouw kunnen schudden". Bondscoach Leo Beenhak ker verkeert het meest in onzekerheid over John van Loen. „Spelbos heeft last van een ribblessure, die nogal pijnlijk is", aldus Beenhakker. „Maar ernstig is het niet. Ron heeft een ex tra rustdag gekregen en we verwachten dat hij daarna in de hele voorbereiding kan meedraaien. Daarentegen ziet de knieblessure van Van Loen er niet zo gezellig uit. In overleg met de medische staf is besloten Van Loen wat te laten lopen en vervol gens gaan we kijken hoe het gekwetste lichaamsdeel daarop reageert". IJshockey Beenhakker neemt deze ochtend een definitieve be slissing of Van Loen woens dagavond als pinch-hitter in de dug-out mag plaatsne men. Hij wil de definitieve Oranje-selectie vanmiddag beschikbaar hebben voor een oefenpartijtje in het sta dion van FC Utrecht tegen Excelsior. „Langer wachten is niet verantwoord, dat zou alle plannen doorkruisen. Als Van Loen niet tijdig fit is, wordt hij naar huis ge stuurd en roep ik een ver- De activiteiten voor van daag bestaan uit een trai ning en het oefenpartijtje tegen Excelsior, om vijf uur in het Utrechtse stadion. Dat geschiedt achter gesloten deuren. Beenhakker: „Ik wil de vijand niet wijzer maken dan hij mogelijk al is". Mor gen wordt, er opnieuw ge traind en brengt de selectie 's avonds een bezoek aan het ijshockeyduel Den Bosch - Amsterdam. Uiteraard zal Beenhakker in de komende dagen - maandag volgen de laatste trainingen en vanaf dins dagmorgen gaat de Oranje- John van Loen overlegt met bondsarts Kessel. Verzorger De Wit luistert mee. selectie zich in een Wasse naars hotel 'opladen' voor het allesbeslissende treffen - ook de nodige keren het strijdplan met zijn spelers doornemen. Voor de eerste wedstrijd tegen België duurden de wedstrijdbe sprekingen in totaal acht uur, zo lieten de PSV-inter- nationals tenminste weten aan hun technisch-directeur Hans Kraay. Een geïrri teerde Beenhakker: „Daar klopt geen moer van. Laat Kraay betere horloges voor zijn spelers kopen of die PSV-jongetjes leren goed op de klok kijken. Uiteraard hebben we de nodige zaken met elkaar besproken. Neem alleen al de manier, waarop de buitenspelval wordt ge hanteerd. Die is bij elke club verschillend. Aan zulke za ken moet je in de voorberei ding aandacht besteden. Een werkdag in dit trainings kamp bestaat voor de spe lers uit hooguit vier uur op -FOTO ANP. het veld bezig zijn en een half uur tot drie kwartier e luisteren en praten. Is dat E nou zoveel, als j e serieus met E je vak bezig bent? Ik word zo moe van al die verhalen. Wat je ook doet, nooit is het goed. Laat iedereen zich met zijn eigen zaken bemoeien". ■lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllln ZEIST (ANP) - Het indoor- voetbaltoernooi van de KNVB gaat dit seizoen niet door. De KNVB heeft beslo ten het zogeheten Indoor Soccer-toernooi van de agenda af te voeren, omdat de VARA van uitzending af ziet. Dit maakte de secreta ris betaald voetbal, Jan Huijbregts, vrijdag in Zeist De voetbalbond mist door deze afzegging 200.000 gul den aan inkomsten uit de verkoop van uitzendrechten en bordreclame. De VARA zendt de wedstrijden voor het toernooi niet uit, omdat Ajax in tegenstelling tot de twee voorgaande jaren niet deelneemt en de spelers van het Nederlands elftal moge lijk geen acte de présense zullen geven. Als Nederland zich woensdag voor de eindronde om het wereldkampioen schap in Mexico plaatst, wil de KNVB een deel van de winterstop oefenend in een warm land doorbrengen. De KNVB probeert de gederfde inkomsten op de omroepver eniging te verhalen. De voetbalbond heeft haar raadsman gevraagd stappen te ondernemen. Veronica heeft al laten weten de over eenkomst eventueel te wil len overnemen. Het bestuur amateurvoet bal van de KNVB wil subsi die voor de landelijke jeugd- competitie. In een brief aan ministerie van WVC en de leden van de Tweede Kamer meent voorzitter Kaster- mans van de amateursectie, dat sprake is van een onge lijke situatie. De betaalde clubs in de jeugdcompetitie ontvangen wel, de amateurclubs geen financiële bijdrage van de overheid. De steun voor de betaalde clubs is afkomstig uit de zogenaamde 'gezond- makingspot'. Kastermans: „De amateurverenigingen, die op niveau in deze lande lijke jeugdcompetitie willen presteren, moeten ook extra kosten maken en extra faci liteiten bieden aan hun se- lectie-eltallen om het ge wenste niveau te kunnen handhaven." iij (l'SSELDORP (SID) - Op- is in de schermsport een i '8 ongeluk gebeurd. In ■fseldorp raakte Karl-Heinz ooit lid van de West- moderne vijfkamp- vrijdag gewond bij de Entraining. Hij kreeg een door een long en werd ir het universiteitszieken- s ui zijn woonplaats ge- staande kwaliteiten: niveau; ke functie; treden, ondersteund ao" sch inzicht. interessante en afwiss®' >et gezien door de bus 540 - 5000 AM directie Tilt)"'9 9e sehermwereld werd in - onpccfhrikt, toen de tien L"" Phiüppe Cons- Ance bij de wereldkampioen en in Barcelona door de «kling van zijn tegenstan- ïaktgevaarlijk gewond we. De invoering van de opgenomen betere veilig- ^maatregelen werd vorige K door het bestuur van de Plpi 'onale schermbond feld t n ianuari 1986 uitge- tot eind maart, wanneer wereldkampioenschap afge- t«ktiUnioren wordt lijCt;;,'n,stuttgart- om pro- etechnische. redenen itfokk de aanbevolen on- Jom klingen nog niet ten rtWo.rden ingevoerd. Bij "tot iigtal FEI-toernooien leidakv gend iaar de veilig- Vuikt wel worden ge- llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllll Honkbalteam HET NEDERLANDS honk balteam heeft gisteren ook de tweede wedstrijd van het in ternationaal toernooi in Tai- peh (Taiwan) verloren. Het team van de Verenigde Staten won met 15-2. Gelijk spel DOOR DOELPUNTEN van Maradona en Tomas Boy (strafschop) hebben Argenti nië en Mexico in Los Angeles gelijk gespeeld met 1-1. De oefenwedstrijd tussen de twee deelnemers aan de eindronde van het WK werd in het Coli seum bijgewoond door ruim 40.000 toeschouwers. Tafeltennisteam HET NEDERLANDS tafelten nisteam, dat donderdag in Ha- zerswoude tegen Hongarije speelt voor de superliga, be staat uit: Bettine Vriesekoop, Mirjam Kloppenburg, Henk en Ron van Spanje en Paul Haldan. Illlllltllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll SEOEL (ANP/Reuter) - De Nederlandse Farida Pascoal is tijdens de wereldbekerstrijd bowling in Seoel als tiende geëindigd. De in Breda wonende Pas coal kwam vijftig pins te kort voor de eindstrijd, waarvoor acht speelsters zich plaatsten. Winnares werd de Ierse Mar- jorie McEntee, een 27-jarige serveerster uit Dublin. Van onze sportredactie KNOKKE - De Belgische bondscoach Guy Thijs heeft vrijdag in Knokke, waar de selectie zich voorbereidt op het duel tegen Nederland, door la ten schemeren dat zijn voor keur uitgaat naar doelman Jacky Munaron boven de ge louterde international in Westduitse dienst Jean-Marie Pfaff. Thijs is van mening dat Mu naron, die in prima vorm is, beter is in het uitkomen dan Pfaff. Tijdens de training deed MILAAN (RTR/AFP) - Alfa Romeo, een bekende naam in de autosport, zal zich volgend seizoen afzijdig houden van de formule I-racerij. De Italiaanse stal stopt een jaartje om in 1987 terug te kunnen komen met een nieuwe vier cilinder-motor. Het afgelopen wereldkam pioenschap draaide uit op een kleine ramp voor Alfa. De rij ders Riccardo Patrese en Ed die Cheever slaagden er niet in ook maar één punt te halen. ZURICH (SI) - De tuchtcom- missie van de Europese voet balbond (UEFA) heeft vrijdag de incidenten tijdens de laat ste Europese bekerronde weer met harde hand bestraft. De Joegoslavische vereni ging.Vardar Skopje was in de ogen van de commissie de de grootste boosdoener. Wegens erg onsportief gedrag van de spelers, de arts en de verzor ger bij het duel tegen Dundee United werd de Joegoslavi sche club beboet met 30.000 Zwitserse franken (ongeveer 42.000 gulden). Op het individuele vlak sprong de Sovjet-speler Sergej Vedenejev van Zenith Lenin grad eruit. Hij werd voor maar liefst acht wedstrijden geschorst wegens grove hand tastelijkheid jegens een Finse tegenstander van Kuusysi Lahti. De Joegoslaaf Cedomir Janovski van Skopje werd voor vijf wedstrijden uitgeslo ten wegens een rode kaart en het beledigen van de scheids rechter. De vroegere West duitse bondscoach Jupp Der- wall zal zijn vereniging Gala- tasaray vier wedstrijden niet kunnen bijstaan. Derwall ge droeg zich uiterst ongepast te gen de arbiter bij het duel te gen Uerdingen. John Eriksen heeft van zijn trainer Ab Fafié een boete op gelegd gekregen. De Feyenoord-trainer nam die maatregel, omdat de Deense spits woensdag, toen hij vervangen werd tijdens het duel Feyenoord - AZ'67, met zijn vinger naar het voorhoofd wees. De voetballers van het na tionale elftal van Syrië zijn er vrijdag niet in geslaagd een claim te leggen op een plaats bij de eindronde van het we reldkampioenschap in Mexico. De Syriërs kwamen in de eerste finalewedstrijd in de Aziatische groep tegen Irak niet verder dan een gelijkspel: 0-0. Op 29 november valt de beslissing op neutraal terrein - Taif in Saoedi Arabië - en weten de spelers van Syrië te vens of ze het huis hebben verdiend, dat president Hafez Assad hen voor het duel in Damaskus had beloofd als Me xico zou worden gehaald. Hoewel beide landen in 1980 de diplomatieke betrekkingen verbraken, stond de wedstrijd in Damaskus, bijgewoond door 30.000 mensen, in het te ken van de Arabische ver broedering. Voor het eerst in vijf jaar klonk de nationale hymne van Irak weer eens op Syrische bodem en de toe schouwers applaudiseerden op verzoek van de omroeper nog harder voor de bezoekers dan voor de eigen spelers. De 36-jarige Daniel Jeandu- peux is de nieuwe bondscoach van Zwitserland. Hij volgt Paul Wolfisberg op, die na de uitschakeling voor de eind ronde van het wereldkam pioenschap voetbal in Mexico teleurgesteld was opgestapt. Voor de elfde keer in zijn geschiedenis is Dinamo Kiev voetbalkampioen van de Sov jetunie geworden. Dinamo speelde vrijdag in de uitwed strijd tegen Zenit Leningrad gelijk: 1-1. Twee speeldagen voor het einde van de competi tie heeft de ploeg van trainer Valerie Lobanovski een voor sprong van zes punten op de concurrentie. Van onze speciale verslaggever PERTH - In het toernooi om de Champions Trophy staat Nederland zaterdagmiddag in een opvallend fris Perth direct al voor de zwaarste opgave om favoriet Australië te weer staan. „Het is eigenlijk een te zwaar begin", aldus chef- coach Wim van Heumen, kort voordat hij de vrije vrijdag middag benutte om met een paar spelers te gaan golfen. „Die Australiërs zijn er bij zonder op gebrand in eigen land goed te presteren. Het staat vast, dat ze van het begin een hoog tempo zullen ontwik kelen. Daarom heb ik ervoor gekozen de eerste twintig mi nuten behoudend te spelen. Daarna zien we wel of we onze strijdwijze moeten aanpassen. Ik weet ook nog niet of we wel aan onze nieuwe tactiek - de ausputzer naar voren schui ven - zullen toekomen". Vol lof is Van Heumen over het revolutionaire opleidings systeem, waar de Australiërs sinds kort over beschikken. „Ze hebben hier in Perth een speciaal instituut, waar de hockeyers hun studie met een gerichte opleiding in hun tak van sport kunnen combineren. Tijdens een ontvangst maakte de burgemeester een grapje dat Perth de hockeystad van de wereld is. Maar ik voorspel dat hij met die geweldige op leidingsmogelijkheden, die ze hier hebben, nog gelijk gaat krijgen ook". Van Heumen heeft nog een andere opmerkelijke ontwik keling in de hockeysport ge constateerd. „Vroeger kwam het bij de Aziatische landen wel eens voor, dat de selecties maandenlang op trainings kamp gingen. Nu horen we steeds meer, dat er landen zijn, die zich wel een half jaar voorbereiden. Het Ameri kaanse team heeft zich een vol jaar gericht op de Spelen in Los Angeles. Australië is nu ook op weg dit voorbeeld te volgen. Dat betekent, dat het voor ons in de toekomst moei lijker zal worden bij de we reldtop te blijven". Toch ziet Van Heumen, die al tien jaar bondscoach is, mo gelijkheden voor Nederland om bij te blijven. „Ik denk, dat we een keer of drie per jaar een soort hockeyclinic moeten houden voor de jongeren; die in opleiding zijn. Dan kunnen we het verschil in aanpak met enkele andere landen eniger mate compenseren. De aan sluiting van de jeugd met het tophockey wordt dan ook ge makkelijker". In principe zijn alle zestien spelers van Oranje fit genoeg om aan het karwei in Perth, dat al levensgrote versierin gen voor het Kerstfeest in de winkelstraten heeft aange bracht, te beginnen. Van Heu men heeft voor de wedstrijd tegen Australië gekozen voor dezelfde basis, die bijna een maand geleden verrassend het vierlandentoernooi in Londen won. Dus met Frank Leistra in het doel. De Tilburger heeft het vertrouwen gekregen bo ven Lex Bos, die zich weer in de rol van tweede doelman moet zien te schikken. De on zekere factor is het functione ren van het middenveld, met onder meer de onervaren Ben- ninga en Schaeffers. „Als er iets fout gaat, dan zal dat op het middenveld zijn. Het zou best wel eens kunnen misluk ken", zegt Van Heumen met voor zijn doen ongewone twij fels. Enzo Scifo mee met een inge pakte rechterenkel. De tot Belg genaturaliseerde Italiaan ontzag het gekweste lichaams deel voortdurend door alleen met links te schieten. Zaterdag, na het oefenduel, beslist Thijs of de Anderlecht- middenvelder bij de selectie blijft. Scifo wordt alleen ge handhaafd als hij voor hon derd procent inzetbaar is. Vol gens een Milanese krant komt de negentienjarige Scifo, wiens contract bij Anderlecht aan het einde van het seizoen afloopt, na het wereldkam pioenschap in Mexico uit voor Inter. De rijke club uit Milaan, die ook Rummenigge onder contract heeft, zou voor onge veer drie ton al een voorlopige verbintenis met de Ander- lecht-speler hebben afgeslo ten. Scifo zou dan de Ier Liam Brady opvolgen, die waar schijnlijk naar zijn vaderland teruggaat. Van onze sportredactie HILVERSUM - De NOS verzorgt woensdagavond een rechtstreekse repor tage van de voetbalinter land tussen Nederland en België. De uitzending op Nederland 2 begint om kwart voor acht met in leidende gesprekken. De aftrap voor de wedstrijd wordt om acht uur ver richt. PARIJS (AFP) - De Franse wielrenster Jeannie Longo heeft vrijdagavond in Parijs een wereldrecord gereden op de vijf kilometer. Op de baan van het sportpa leis van Bercy legde ze die af stand af in 6 minuten en 29,6C seconden. Het oude record stond sinds 8 januari van dit jaar op naam van de Sovjet- renster Erika Saloemijaje, die er in Moskou tien seconden langer over deed. TENNIS Tennistoernooi Londen Achtste finales: Anders Jarryd (Zwe) - Balazs Taroczy (Hon) 6-4,7-5. Kwartfinales: David Pate (VSt) - Joa- kim Nyström (Zwe) 6-2, 3-6, 7-5; Ivar Lendl (TSj) - Johan Kriek (VSt) 6-2,6-1. Tennistoernooi Brisbane Uitslagen kwartfinales: Martina Navra- tilova (VSt) - Sara Gomer (GBr) 6-3,6-1 Claudia Kohde-Kilsch (WD1) - Wend} Turnbuli (Aus) 6-7, 6-3, 6-1, Helena Su- kova (TSj) - Elise Burgin (VSt) 6-3, 6-1 Pam Shriver (VSt) - Larissa Savtsjenkc (Sov) 6-2,6-4. BOWLEN Stand WK bowlen heren na zes dagen: 1 Byun Yung-Hwan (ZKo) 3962, 2. Pekks Lundstroem (Fin) 3919,3. Alfonso Rodri guez (Mex) 3649, 4. Fico Perez (Pro) 3549 5. Eric Kok (Ned) 3450, 6. Scott Thomser (VSt) 3447. HANDBAL Uitslagen Haarlemse Handbalweek. Rusland - Portugal 27-24 (14-14) Scheidsrechters: Van Delft/Zand vliei (Ned). Toeschouwers: 1400. Straf minu ten: Rusland 10, Portugal 16. Nederland - Tsjecho-SIowakije 20-21 (10-13). Scheidsrechters: Ekra/Schjerver (Noo). Toeschouwers: 1500. Strafminu- ten: Nederland 6, Tsjecho-SIowakije 2. Doelpunten Nederland: Schuurs 6, Beek man 4, Van Olphen 3, Groener 2, Vlijm 2 Van Noesel 2 en Nieberg 1 DEN HAAG (ANP) - Midlotto 45a heeft geen winnaar opgeleverd van de eerste prijs. Voor de tweede prijs meldden zich drie deelnemers. Zij ontvangen ieder bruto een ton. Ie prijs: geen winnaar, 2e prijs: 3 win naars, die elk bruto f. 100.000,— ontvan gen, 3e prijs: 66 winnaars, die elk bruto f. 3.098,30 ontvangen, 4e prijs: 3.849 ein- naars, die elk f. 53,10 ontvangen, 5e prijs: 64.393 winnaars, die elk f. 5,00 ontvangen. Cijferspel 6 cijfers goed: 1 winnaar, 5 cijfes goed: 3 winnaars, 4 cijfers goed: 28 winnaars, 3 cijfers goed: 305 winnaars, 2 cijfers goed 3.195 winnaars.

de Stem | 1985 | | pagina 9