3 Familie teruggevonden CDK-Bank 076-225080 Fokker De Feyter grossiert in premies en kampioenschappen Sint naar Oostburg met dertig Pieten GEDEPUTEERDE MARIS-KOSTER IN ZEEUWSE STATEN: CITROËN* Huisarts Lievens stopt praktijk IJzendijke PAGINA ZEELAND politierapport W. DE BLOCK mufiPAG 12 NOVEMBER 1985 BIL VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 4 MIDDELBURG - De leegstand van woningen Zeeland is, in vergelijking met andere pro vincies of de Randstad, niet onrustbarend, pit stelde gedeputeerde Esther Maris-Koster giste- ,en in haar beantwoording op in de algemene be schouwingen vorige week vrijdag gemaakte opmer- IATERDAG16 NOVEMBER WISSE B.V. Behouden Huii als monoloog in Terneuzen markten Geholpen Familie Achternicht Jubileum SUZAN MALCORPS EERSTE BESTGAAND RIJPAARD Plaatselijk nieuws Aardenburg ERNEUZEN - Terneuzenaat .K. deed bij de gemeentepoü. ie in zijn woonplaats aangjf^ an vernieling aan zijn op arkeerplaats aan de Zelden, rustlaan te Terneuzen gepar. eerd staande personenauto e vernieling moet zijn ge. urd in de loop van zondag. Het vertuig werd volgens de olitie dusdanig toegetakeld "at geen reparatie meer moge- ijk is. ERNEUZEN - Bij een gister morgen door de gemeentepoij. ie van Terneuzen gehouden nelheidscontrole op rijksweg -52 nabij de brug te Sluiskil zijn 23 automobilisten bekeurd wegens overtreding van de maximum snelheid die daar tijdelijk is bepaald op 50 km per uur. Op de bon gingen die. genen die harder reden dan n km per uur. De hoogstgemetei snelheid bedroeg 98 km. VLISSINGEN - Afgelope weekend is ingebroken bij een groothandel van auto-acces- soires aan de Industrieweg te Vlissingen. Door het forceren van een deur is men binnet gekomen. Er worden 42 auto- radio's, een aantal mist lampen, een lasapparaat en diverse gereedschappen ver mist. De totale waarde be draagt 33.000 gulden. De D. van N. deed aangifte van deze inbraak. GOÉS - In de loop van maan dag is uit peuterspeelzaal Polderrakkertjes in De Spinni een diefstal gepleegd. Er wor den girobetaalkaarten, che ques en een geldbedrag van 550 gulden vermist. IJZENDIJKE - Op de Turkije- weg heeft een vrachtauto be stuurd door F.J. M.D. uit Zun- dert een lantaarnpaal omvi gereden alsmede een ver keersbord en een omheining van een woning. Na dit voor val is D. doorgereden doch kon later door de rijkspolitie op de motor worden aangehouden onder Biervliet. De chauffeur verklaarde te genover de politie van he voorval niets gemerkt te heb ben. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF Tlvollweg-Hulst Tel. 01140-12058 Leegstand in Zeeland is niet onrustbarend Van een onzer verslaggevers Momenteel wordt op pro vinciaal niveau onderzocht op welke wijze een centrale regi stratie van woningzoekenden in de gehele provincie kan worden gerealiseerd. Momen teel zit men met verschillende registratiesystemen, die bo vendien niet op elkaar zijn af gestemd. De gedeputeerde hoopte dat dit onderzoek voor- jaar 1986 is afgerond en er dan een betere coördinatie tot stand kan komen. Ten aanzien van de stads en dorpsvernieuwing kon me vrouw Maris positieve gelui den laten horen. De prioritei ten hiervan liggen bij de ge meenten zelf, maar gemeenten die bepaalde plannen niet kunnen behappen kunnen de financiële hulp van de provin cie inroepen. Daarvan wordt duchtig gebruik gemaakt. Er kwamen aanvragen voor een totaalbedrag van 10 miljoen binnen. Provinciale Staten wordt overigens voorgesteld ook volgend jaar weer een 1 miljoen beschikbaar te stellen. Van een onzer verslaggevers IJZENDIJKE - De IJzen- dijkse huisarts A.E. Lievens (60 jaar) stapt per 1 december uit zijn prakijk. Op die datum wordt de praktijk, die zowel patiënten in IJzendijke als Hoofdplaat en Schoondijke omvat overgenomen door dok ter Nico van der Maas, zoon van de vroegere huisarts uit Breskens. Dokter Lievens, geboren en getogen in IJzendijke, moest wegens gezondheidsredenen besluiten op korte termijn zijn praktijk over te doen. „Hij moét zich in acht gaan nemen en dat is iets wat in een drukke plattelandspraktijk niet mogelijk is", aldus me vrouw Lievens. De heer Lievens, daarbij steeds geassisteerd door zijn vrouw, heeft ruim 28 jaar de belangen van zijn patiënten behartigd. Het echtpaar gaat vanaf 1 december wonen in Hoofdplaat. Daar zal de heer Lievens dan alle tijd hebben voor zijn hobbies lezen en luis teren naar fijne muziek. Erg blij is het dokterspaar dat de praktijk wordt overgenomen door een uit West-Zeeuwsch- Vlaanderen afkomstige huis arts. De leegstand in Zeeland pitst zich vooral toe op flat woningen, dure woningwet woningen en slechtgesitueerde woningen. Wij kunnen ons voorstellen t woningbouwverenigingen een wat terughoudend beleid ï0eren ten aanzien van de touw van dure woningen. Zou echter alles gezet worden op goedkoper bouwen dan werkt jat toch indirect de leegstand ode hand". Overigens wees de gepu urde er op dat in Zeeland iet zo zeer meer wordt ge touwd op basis van de prog- ioses zoals die in de Nota Be- tóingspatronen zijn opgeno men. „In de huidige prognoses wordt wel degelijk rekening gehouden met de huidige ont wikkelingen", aldus de gede- luteerde. Zij wees er op dat in Ie Zeeuwse woningbouw een ifnemende tendens te bespeu ren is. Werden in 1984 nog 2.160 woningen gerealiseerd, in 1985 rollen dat er 2.050 zijn. „Dat «tekent dat 90 procent van iet programma is gereali- eerd". Vaneen onzer verslaggevers jestocht' muzikaal begeleiden. AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Het Toneelge zeischap Ivonne Lex ("V brengt morgen, woensdag, het Zuidlandtheater te Ter neuzen het Behouden Hun van W.F. Hermans als mono loog op de planken. Frans Maas van TIL sta twee uur lang zonder pauze het toneel met een alleen spraak, die de waanzin van oorlog en het leven zelf illustreren. De tekst van novelle van Hermans is vou dig intact gelaten en toont a hoezeer een oorlog de mens zijn ware kern herleidt. Aa vang 20.00 uur. AMSTERDAM, 11 nov. - In 1 35-50mm werden 15 contra0" verhandeld voor levering apru gen 11,50 per 100 kg, de stenw"« was kalm. In bintje 50mm wer 102 contracten verhandeld v°?:ap vering april bij een prijs van J'1 tot 18,40 per 100 kg, a]srnfl contracten voor levering mei ras 19,00. De stemming was prijs"0 dend. lOSTBURG - Met niet min- ler dan 30 Zwarte Pieten doet interklaas zaterdag 16 no- tmber om 14.00 uur zijn in licht in Oostburg. Hij wordt, gebruikelijk, na zijn inkomst officieel ontvangen loor het gemeentebestuur. Bij rijn rondgang, waaraan Vero nica Zuidzande de nodige mu- rikale luister bijzet, brengt hij lijn traditionele bezoek aan nrpleeghuis De Stelle. Op 23 november wandelt de kedheiligman door Oostburg menig bezoek(st)er heeft lm al een vervroegde pakjes- »nd want de Sint - geassis- ■erd door zes Zwarte Pieten - tót niet minder dan 250 Bardebonnen uit. Een boe- tnkapel zal hierbij de 'pak- De winkeliers hebben voor 15.000 waardebonnen be schikbaar gesteld, verdeeld over 114 prijswinnende loten. De hoofdprijs is 1000. Daar naast zijn er prijzen van 500, 250 en ƒ100. De winnende nummers worden door notaris mr. J. v. d. Berg getrokken tij dens een bijeenkomst op 9 de cember in hotel De Eenhoorn. 30 November is de dag voor de jeugd tot en met 7 jaar. In Den Hoekzak begint dan om 14.00 uur een poppenkastvoor stelling, na afloop waarvan de Sint met zijn Pieten de kinde ren bezoekt. Voor elk kind, zo verzekert de Oostburgse Win keliersvereniging, is er een surprise. Vijftien jaar geleden meldde zich een Amerikaans gezin op het gemeentehuis te Aar denburg. Het gezin maakte een trip door Europa en had een paar uur uitgetrokken om een bezoek te brengen aan Aardenburg, want daarmee had men speciale banden. De man stelde zich voor als Ernest Reepmaker, zei dat hij alleen wist dat zijn grootvader burgemeester van Aardenburg was ge weest en vertelde zijn ver haal. Zijn vader was naar Amerika getrokken, daar gehuwd en het echtpaar had twee kinderen gekregen. Vader Reepmaker was daarna evenwel spoorloos verdwenen. Was hem een ongeluk overkomen, was hij vermoord, had hij gewoon zijn gezin in de steek gela ten? Niemand weet het maar van hem was nadien taal noch teken ontvangen. Moeder Reepmaker was gestorven en de twee zoons werden opgevoed in een weeshuis. Verdere familie van de Reepmakers was er in Amerika niet. De man die zich in Aar denburg meldde was bij de Amerikaanse marine ge gaan en was in Pearl Har bour toen daar in december 1941 de onverhoedse Japanse aanval op de Amerikaanse vloot plaatsvond. Later werd hij voorzitter van de vereniging van overleven den van Pearl Harbour in de San Fernando Valley, de streek in Californië waar het gezin woont. Uit zijn verhaal kon worden opge maakt dat hij in Amerika in goede doen was. Zijn broer was kunstschilder gewor den, had een andere naam aangenomen en woonde el ders in Amerika. Hij had daar weinig contact meer mee. w $0# 1 J - Pieter Lodewijk Reepmaker was burgemeester van Aardenburg. In Aardenburg kon hij ge holpen worden. In de toen malige B en W-kamer hing een schilderij van burge meester Reepmaker. Daar van moest natuurlijk een foto worden gemaakt met de toenmalige burgemeester, het echtpaar en ik eronder. De zoon nam de foto. In het bevolkingsregister konden verdere gegevens worden opgespoord, maar er was nog iets! De archief bi bliotheek bezat een 'Genea logie der familie Reepma ker,' een uniek exemplaar, uitgegeven in 1905 te Rotter dam, doch niet in de handel. Een omvangrijk boek met prachtige afbeeldingen van schilderijen, familieportret ten en dergelijke, met een schat aan gegevens van de familie Reepmaker, die eeu wen teruggingen, zelfs tot de tiende generatie. Voor Amerikanen iets om van te watertanden. Niets van hun voorouders afwe- tend, ligt daar nu ineens een stamboom tot in de 15de eeuw. De reis werd onder broken en men bleef een paar dagen in Aardenburg. Er werd dagenlang geschre ven en gefotokopieerd en zeer voldaan vertrok het ge zin terug naar Amerika. Wel hadden ze nog geïnformeerd of er in Aardenburg nog fa milie woonde en of men mis schien wist waar er nog Reepmakers woonden doch niemand wist het. Men kon alleen vertellen dat de laatste Reepmaker in Aardenburg zijn oom Karei was geweest. Die was ge pensioneerd officier bij de Koninklijke Marine en als vrijgezel gestorven. In Aar denburg was hij een opval lende figuur. Hij was de eer ste die een motorfiets en la ter een auto bezat. Boven dien had hij ook een fototoe stel, een grote uitzondering in die tijd, waarmee hij veel plekjes, familie, groepen en personen vastlegde. Hij was ook lid van de gemeenteraad geweest, doch op 24 novem ber 1934 op bijna 72-jarige leeftijd gestorven. Men kon hem dus niet in contact brengen met nog eventuele levende familieleden. Uiteindelijk was er in Ne derland nog slechts één kind van burgemeester Reepma ker overgebleven dat nako melingen had: mevrouw Christina Vermaas-Reep maker. Enkele weken geleden on dernam Ernest Reepmaker met zijn vrouw weer een reis naar Europa. Hij was inmiddels 70. Na een trip door Spanje, Andorra, Frankrijk, Zwitserland en Duitsland belandde hij weer in Aardenburg, waar hij voor enkele dagen zijn in trek nam in een plaatselijk hotel. Bij een bezoek aan mij thuis informeerde hij nog naar de graven van zijn voorouders. Ik verwees hem naar de Algemene Begraaf plaats en legde hem uit waar hij ze kon vinden. Later bleek echter dat hij de oude zerken niet gevonden had en dat hij naar de pastoor was gegaan om te informeren of ze wellicht op de katholieke begraafplaats waren begra ven, doch dit was niet het geval. Met de medewerking van enkele hulpvaardige Aardenburgers werd het graf van burgemeester Reepmaker toch gevonden, waarover onze Amerikaan zeer verheugd was. Een en ander was ter ore gekomen van een journaliste die er een bericht van publiceerde in een gewestelijk blad en daarbij ook mijn naam ver meldde. Dezelfde morgen werd ik opgebeld door mevrouw De Blussé-De Thouars uit Kou- dekerke, die zei dat ze een achternicht was van Ernest Reepmaker en informeerde of zij hem nog in Nederland zou kunnen bereiken, dan wel of ik zijn adres wist in Amerika. Ik wist alleen dat hij de volgende dag met een toestel van de KLM recht streeks van Schiphol over de pool naar Los Angelos zou vliegen. Mevrouw De Blussé nam toen contact op met de afdeling Speciale Diensten van de KLM en daarna kon nog tijdig een ontmoeting met het vertrekkende echt paar worden georganiseerd. Voor hen was het een bui tengewone verrassing!. Zij hadden steeds naar fa milie in Nederland gezocht en die kwam op de valreep ineens uit de lucht vallen! De terugreis werd uitge steld. Het bleek dat er nog twee nichten, dochters van Christina Reepmaker in le ven waren, één van 85 jaar in Amstelveen en één in Lei den, die getrouwd was ge weest met de vroegere direc teur van de Stoomtram Maatschappij Breskens- Maldeghem E.W. de GEORGE VAN VOOREN Thouars. Verder waren er nog ettelijke achterneven en achternichten. Er werden bezoeken afgelegd, foto-al bums bekeken, familiever halen en bijzonderheden over de familie die vroeger taboe waren uitgewisseld, stukken uit het familie-ar chief geraadpleegd en zo meer. Het werd als het ware een familiereünie! De Reep makers beleefden de week van hun leven! Grootvader Pieter Lode wijk Reepmaker was burge meester van Aardenburg geweest van 8 mei 1855 tot 3 januari 1888. In 1880 had hij onder grote feestelijkheden zijn zilveren jubileum als burgemeester gevierd. Hij was geboren op 28 fe bruari 1805 in Besoyen bij Waalwijk. Voordat hij bur gemeester werd, was hij be roepsmilitair en in West- Zeeuwsch-Vlaanderen gele gerd tijdens de Belgische af scheidingsoorlog van 1830. Burgemeester Reepmaker is viermaal getrouwd ge weest. Zijn eerste vrouw was Sara Petronella Herny. Hij woonde toen in IJzendij ke, waar zijn vrouw van daag kwam. Op 5 maart 1837 werd een zoon geboren: Jan Christiaan Herny Reepma ker, doch zeven dagen later overleed de moeder. De zoon groeide voorspoedig op, werd student te Leiden en bracht het tot geneesheer. Hij overleed enkele maan den nadat hij afgestudeerd was op 27-jarige leeftijd. Pieter Reepmaker trouwde voor de tweede maal, nu met Maria Antoi- netta Callenfels uit Oost burg. Uit dit huwelijk werd op 22 juni 1849 te Aarden- burg een dochtertje geboren, Christiana Margarethe Reepmaker, dat echter op jeugdige leeftijd overleed. Vier jaar later overleed ook zijn tweede vrouw. Hij was ondertussen op 45-jarige leeftijd gepensio neerd en gemeente-ontvan ger van Aardenburg gewor den. In 1855 werd hij burge meester van Aardenburg. Op 16 januari 1862 trouwde hij voor de derde maal, nu in Waalwijk, met Johanna Ge- rarda Diderika van Niever- vaart, ook geboren in Be soyen, kennelijk een vroe gere bekende. Uit dit huwe lijk werd op 14 december 1862 te Aardenburg een zoon geboren, Karei Lodewijk Reepmaker, die het langst in Aardenburg zou blijven. Na tien jaar huwelijk overleed ook zijn derde vrouw. Hij was toen 67 jaar en bleef met een zoontje van tien achter. Hij nam toen een huishoudster in dienst die 35 jaar jonger was, Akke Cornelia van Oppen, gebo ren te Harlingen op 17 augustus 1840, die in Arn hem woonde en trouwde daar naderhand mee. Uit dit vierde huwelijk werden drie kinderen geboren: Christina Hendrika Sophia, op 10 fe bruari 1876, die later trouwde met Hendrik Ver maas, hervormd predikant te Boskoop, Willem Frede- rik, geboren 29 september 1878, die echter reeds op 10- jarige leeftijd overleed en als jongste Ernst Johan Reepmaker, geboren te Aar denburg op 25 juni 1880, de vader van onze Ameri kaanse bezoeker. (ADVERTENTIE) NIEUWS VAN CDK-BANK GELD DAT TWEE HYPOTHEKEN OVERBRUGT iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii""11"""" 23 o- d- nodigden plaats. De Rabobank Terneuzen Axel fuseerden begin dit J Omdat beide banken in A. ler an en cel ,00 ize tk- naast elkaar een kantoor den, werd besloten de menlijke activiteiten in kantoor onder te brengen, hoofdkantoor van de n» bank Axel in het pand N straat 4. Een verb°u bleek noodzakelijk, daa 1 werd in april dit jaar ee gin gemaakt. Het publiek kan tussen, en 22.00 uur een kijkje K nemen in het nieuwe Voor bedrijfsrelaties »svonl open huis op woensdag» j 20 november van 19 00 to iiiiiiiiiiYmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii1111111"1""" Nieuw huis gekocht, terwijl het met de verkoop van het oude huis nog niet wil vlotten? Of laat de overdracht aan de nieuwe eigenaar nog even op zich wachten? Dat soort situaties komt regelmatig voor. Maar u mist dan voor lopig wél het broodnodige "eigen geld", dat immers nog als overwaarde in uw oude huis zit. En daarmee hebt u een tijdelijk, maar indringend financierings probleem! De oplossing is een zoge naamd "overbruggingskrediet". Het goede nieuws van CDK-Bank Goed nieuws is dat CDK-Bank u vlot tan helpen aan zo'n krediet-tussen- twee-hypotheken. Nóg beter nieuws 's, dat het CDK-Bank niet uitmaakt, waar uw oude hypotheek loopt of waar de nieuwe wordt afgesloten. De procedure is simpel en dus snel. En de kosten zijn laag: éénmalig f 250,- ■sdministratiekosten en dat is al. Notariskosten komen er meestal niet thn te pas. Bovendien zijn de rente- kondities gunstig, zoals u gewend oent van CDK-Bank. Het eenvoudige aanvraagformulier wijst vanzelf de weg. Alle reden dus om eens kontakt op te nemen als u een overbruggings krediet nodig hebt! Het bankbedrijf van De Grenswisselkantoren N.V. Wie is CDK-Bank dan wel? CDK-Bank is het bankbedrijf van De Grenswisselkantoren N.V. GWK is een samenwerkingsverband van N.V. Nederlandse Spoorwegen, AME V en Pierson, Heldring Pierson N.V. Dus dat is wel vertrouwd. CDK-Bank heeft het hoofdkantoor in Amsterdam. Van haar diensten kan ook gebruik gemaakt worden via de 65 GWK- kantoren en 100 CDK-spaaragenten. U kunt bellen of langskomen De meest direkte manier om aan een aanvraagformulier te komen, is langs het dichtstbijzijnde Grenswissel- kantoor te gaan. Wilt u nü meer inlich tingen of wilt u horen wat de adressen en openingstijden van de GWK- kantoren zijn, dan kunt u vanavond tot 8 uur bellen: GWK-kantoren in uw omgeving: NS-stations Breda, Roosendaal, Tilburg, 's-Hertogenbosch en Eindhoven en aan de grens bij Hazeldonk (E10), Putte, Nispen, Goirle, Eersel en Bergeijk. Van onze paardesportmedewerker NIEUWVLIET - In manege Riemens in Nieuwvliet hield het fokdistrict Zeeuwsch- Vlaanderen van het Warm bloed Paardenstamboek Ne derland de achtste fokdag. Dit jaar was er voor de tweede keer een deelname uit België. De Belgische inschrijving be sloeg veertig procent van het totaal. Vandaar dat voorzitter Pe trus den Hamer uit Axel in zijn voorwoord in het pro grammaboekje schreef: „Zeeuwse fokkers let op uw zaak". Een gezellige fokdag dus met veel inschrijvingen, goed georganiseerd en veel publiek. De rubriek bestgaand rijpaard schreef met veel overmacht de bekende Suzan Malcorps uit Nieuwvliet met Rudolf op haar naam. De meest succesvolle fokker en paardenhouder was Jan de Feyter uit Terhole met drie eerste premies en twee kam pioensrozetten. Zeeuwse premies: 2- en 3-jarige ruinen: 1. Alex van L. Nijssen, Bier vliet; 4-7-jarige ruinen: 1. Vasco van M. de Jongh, GOes; 2. Zandor van Ina Nijssen, Biervliet; en Zhivago van M. Wijnands, Goes. 3-jarige stamdboekmerries: Arenda van A. Oosterlee, Hoofplaat en Afrania van W, Kosten, Middelburg. 4-7-jarige stamboekmerries: Zamona van R. de Badts, Hulst; Waldola van A. Baas, Middleburg; Vaingeur van B. Moer land, Dreischor. 6-7 jaar en oudere stamboekmerries en stermerries: Theresja van Jan de Feyter, Terhole; Waaike van J. Reynierse, Middel burg. Merrieveulens, geboren voor 15 mei: Diette van F. Thijs, Hulst. Mer rie vuels geboren na 15 mei: Denny van Jan de Feyter, Ter hole; Dorellen van C. Pluijm, St.-Jansteen; Deto- lama van Jan de Feyter, Terhole; Dunita van J. Hanse, Haamstede. Hengstveulens geboren voor 15 mei: Domingo van P. Riemens, Nieuw-, vliet; Dearco van B. Moerland, Drei schor; Davidoff van H. Pica vet, Hulst. 1-jarige veulenboekmerries: Carole van Jan de Feyter, Terhole; Cutopia van Jan de Feyter, Terhole; Colleen van J. Cornelissen, Nieuw- Namen. 2-jarige veulenboekmerries: Bolivia van P. Riemens, Nieuwvliet; Gina R. van R. de Badts, Hulst. 1-ja- rige hengsten: Centurio van J. Cor nelissen, Nieuw-Namen. Kampioen merrieveulens: Danny van Jan de Feyter, Terhole. Kampioen 1- en 2- jarigen: Carole van Jan de Feyter, Terhole. Kampioene 3 jaar en ouder: Aranka van L. van Gilst, 's-Heer Hendrikskinderen. Bestgaand rij paard: 1. Rudolf van Joh. Buize, Nieuwvliet, berijdster Suzan Mal corps uit Nieuwvliet; 2. Uitlanda van A. Lauret, Breskens, berijdster Arna Lauret; 3. Waldola van en gereden door Annet Baas, Middelburg. Suzan Malcorps uit Nieuwvliet in actie. - FOTO DE STEM/COR J. DE BOER Voorlichtingsavond - De KVO van de NCB-afdeling Aarden burg houdt 21 november om 19.30 uur een voorlichtings avond in De Roode Leeuw. A. Barbé-Buijsse van de Huis houdelijke Voorlichtings dienst ten Plattelande houdt een inleiding over gezonde voeding. Plattelandsvrouwen - De af deling Aardenburg van de Ne derlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt vandaag van 20.00 tot 22.00 uur een bowlingavond in De Schelde te Cadzand. Vertrek vnaf het Kaaiplein om 19.30 uur. Boiling - Bij café De Zwaan wetd een bolling gehouden waaraan 84 personen deelna men. Uitlg: 1. Rosanne Goet- hals-L. Forré-W. de Keijzer, 2. A. Debaets-G. Mestdagh-R. De Wandel, 3. M. Grijp-H. Marclé-U. Vanhulle. Kerstviering - De samenwer kende kerken van Aardenburg houden met de Koninklijke Aardenburgse Fanfaren en plaatselijke koren een kerst viering vrijdag 20 december om 20.15 uur in de rk kerk.

de Stem | 1985 | | pagina 13